Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 12.03.2016 08:00 do 12.03.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Vít Sikora
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků266
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 127 KOHUT Jan Elitesport Team 1 M 1985 4 00:31:10
2 120 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 2 M 1992 4 00:31:30 00:00:19
3 204 ČÍPA Jiří Bystré 3 M 1985 4 00:31:34 00:00:23
4 58 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 4 00:32:26 00:01:15
5 35 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 4 M 1982 4 00:33:34 00:02:23
6 85 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 MV1 1973 4 00:33:42 00:02:31
7 136 HÉNEK Petr AK Drnovice 5 M 1987 4 00:33:48 00:02:37
8 304 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 6 M 1984 4 00:33:51 00:02:40
9 125 LYSÁK Vlastimil Mikulov 7 M 1986 4 00:34:06 00:02:55
10 134 ROŠKO Daniel Brno 8 M 1982 4 00:34:06 00:02:55
11 115 KONÍŘ Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 9 M 1991 4 00:34:27 00:03:16
12 138 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 10 M 1986 4 00:34:32 00:03:21
13 175 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 11 M 1989 4 00:34:43 00:03:33
14 72 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 12 M 1982 4 00:34:57 00:03:46
15 94 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 13 M 1977 4 00:35:06 00:03:55
16 184 ŠTERC Jiří Elitesport Team 14 M 1990 4 00:35:19 00:04:08
17 178 ABLORH Titus SRTG Brno 15 M 1993 4 00:35:24 00:04:13
18 73 DUFEK Jan Hustopeče 3 MV1 1973 4 00:35:25 00:04:14
19 68 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 16 M 1977 4 00:35:28 00:04:17
20 332 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 17 M 1979 4 00:35:28 00:04:17
21 340 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 18 M 1979 4 00:35:28 00:04:17
22 19 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 19 M 1983 4 00:35:29 00:04:18
23 71 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 4 00:35:34 00:04:23
24 48 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 MV1 1967 4 00:35:38 00:04:27
25 60 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 5 MV1 1973 4 00:35:41 00:04:30
26 63 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 20 M 1979 4 00:35:46 00:04:35
27 190 PAJER Ondřej žádný 21 M 1989 4 00:36:10 00:04:59
28 166 NĚMEC Jan OK Chrastava 22 M 1986 4 00:36:17 00:05:06
29 79 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 23 M 1995 4 00:36:28 00:05:17
30 110 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 6 MV1 1975 4 00:36:40 00:05:29
31 319 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 7 MV1 1970 4 00:36:43 00:05:32
32 191 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 24 M 1985 4 00:36:45 00:05:34
33 362 JANKŮ Lukáš Pepe bike 25 M 1987 4 00:36:49 00:05:38
34 211 KOCIÁN Aleš 26 M 1982 4 00:36:50 00:05:39
35 57 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 8 MV1 1968 4 00:36:56 00:05:45
36 27 POKORNÝ Václav Brno 27 M 1978 4 00:37:26 00:06:15
37 182 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 28 M 1985 4 00:37:28 00:06:17
38 67 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 29 M 1990 4 00:37:30 00:06:19
39 50 FUČÍK Karel Černín 9 MV1 1972 4 00:37:33 00:06:22
40 335 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 30 M 1993 4 00:37:38 00:06:27
41 91 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 10 MV1 1973 4 00:37:43 00:06:32
42 28 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 11 MV1 1967 4 00:37:46 00:06:35
43 93 PLEKANEC Juraj Brno 12 MV1 1974 4 00:37:47 00:06:37
44 165 BUČEK Petr 31 M 1994 4 00:37:51 00:06:40
45 97 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 32 M 1978 4 00:37:51 00:06:40
46 145 POSPÍŠIL David Aj MY sme BEH 33 M 1985 4 00:37:58 00:06:47
47 113 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 34 M 1991 4 00:38:02 00:06:51
48 349 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 35 M 1988 4 00:38:08 00:06:57
49 317 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 13 MV1 1975 4 00:38:10 00:06:59
50 131 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 36 M 1980 4 00:38:15 00:07:04
51 185 PERNIČKA Jan Hory z dálky 37 M 1987 4 00:38:15 00:07:04
52 333 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1 XZ 1983 4 00:38:17 00:07:06
53 112 ČUMA Josef Milonice 38 M 1980 4 00:38:25 00:07:14
54 312 MAZUCH František BCK Relax Olešnice 39 M 1990 4 00:38:27 00:07:16
55 69 SLÁMA Lukáš Brno 40 M 1984 4 00:38:30 00:07:19
56 153 ZELINKA Jiří O-mikron 41 M 1987 4 00:38:42 00:07:31
57 348 RICHTER Ondřej Havířov 42 M 1987 4 00:38:43 00:07:32
58 372 ALMAN Dušan Babice 14 MV1 1967 4 00:38:43 00:07:32
59 62 ŠVÁB Štěpán Bruslárna 43 M 1994 4 00:38:46 00:07:35
60 195 MATĚJA Roman Vinopa 44 M 1988 4 00:38:51 00:07:40
61 308 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 45 M 1981 4 00:38:54 00:07:43
62 15 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 15 MV1 1975 4 00:39:09 00:07:58
63 154 BRTNA David Brno 46 M 1982 4 00:39:19 00:08:08
64 147 STEHLÍK Pavel VP Agro 16 MV1 1974 4 00:39:25 00:08:14
65 17 FILIP Josef Vyškov 47 M 1977 4 00:39:31 00:08:20
66 314 MACHOLÁN Martin Velká Bíteš 48 M 1988 4 00:39:33 00:08:22
67 339 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 49 M 1978 4 00:39:35 00:08:24
68 161 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 50 M 1994 4 00:39:36 00:08:25
69 49 ROČEK Radim Brno 17 MV1 1969 4 00:39:40 00:08:29
70 29 JUŘICA Pavel Ostrava 51 M 1979 4 00:39:41 00:08:30
71 356 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 2 MV2 1958 4 00:39:41 00:08:31
72 148 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 52 M 1984 4 00:39:42 00:08:31
73 100 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 3 MV2 1966 4 00:40:04 00:08:53
74 160 JÁGR Ondřej Brno 53 M 1983 4 00:40:06 00:08:55
75 82 VEMOLA Jiří Bukovice 54 M 1977 4 00:40:12 00:09:01
76 103 SVOBODA Marek Běžci Moravany 55 M 1977 4 00:40:17 00:09:06
77 361 ZEDNÍČEK Michal Brno 56 M 1987 4 00:40:30 00:09:19
78 313 PETR Jiří Triexpert 57 M 1979 4 00:40:34 00:09:23
79 320 PEŠÁKOVÁ Mirka AC Racers 2 XZ 1985 4 00:40:34 00:09:23
80 14 KROPÁČEK Jaroslav Brno 18 MV1 1970 4 00:40:42 00:09:31
81 366 KONEČNÝ Aleš 58 M 1988 4 00:40:47 00:09:36
82 327 PACHECO Edinson SK Sever Brno 59 M 1983 4 00:40:48 00:09:37
83 65 SPÁČIL Leopold Letovice 4 MV2 1959 4 00:40:52 00:09:41
84 116 BĚLOHOUBEK Petr Brno 19 MV1 1972 4 00:40:57 00:09:46
85 351 PARGAČ Martin Trenčín 60 M 1985 4 00:41:02 00:09:51
86 109 HRBÁČEK Karel Útěchov 20 MV1 1968 4 00:41:05 00:09:54
87 343 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 61 M 1977 4 00:41:06 00:09:55
88 344 BŮBELÁK Tomáš AC Moravská Slavia Brno 62 M 1981 4 00:41:08 00:09:57
89 189 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 63 M 1977 4 00:41:10 00:09:59
90 346 KUNC Kamil 64 M 1978 4 00:41:11 00:10:00
91 328 PRIPUTEN Radek 65 M 1985 4 00:41:12 00:10:01
92 318 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 66 M 1995 4 00:41:22 00:10:11
93 140 ŠPRINGER Václav 21 MV1 1974 4 00:41:22 00:10:11
94 123 CIBULKA Pavel Brno 5 MV2 1964 4 00:41:25 00:10:14
95 32 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 22 MV1 1968 4 00:41:31 00:10:20
96 77 REDLICH Tomáš KČT Aš 67 M 1982 4 00:41:33 00:10:22
97 179 VARGA Juraj SRTG Brno 68 M 1993 4 00:41:33 00:10:22
98 84 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 69 M 1989 4 00:41:37 00:10:26
99 310 CHVASTEK David Vranov 70 M 1979 4 00:41:43 00:10:32
100 46 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 6 MV2 1962 4 00:41:44 00:10:33
101 66 ŠOLC Filip SKI Žabiny 71 M 1985 4 00:41:46 00:10:35
102 31 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 1 MV3 1951 4 00:41:48 00:10:37
103 209 LAŠTŮVKA Zdeněk 72 M 1989 4 00:41:58 00:10:47
104 106 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 23 MV1 1973 4 00:42:00 00:10:49
105 347 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 24 MV1 1968 4 00:42:01 00:10:50
106 70 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 25 MV1 1975 4 00:42:02 00:10:51
107 54 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 73 M 1991 4 00:42:04 00:10:53
108 121 FLORIÁN Radim 26 MV1 1970 4 00:42:05 00:10:54
109 124 BARTÁK Ronald Kuřim 7 MV2 1965 4 00:42:11 00:11:00
110 163 LORENZ Marek Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 74 M 1979 4 00:42:14 00:11:03
111 187 LUKÁŠEK Milan 27 MV1 1972 4 00:42:17 00:11:06
112 336 BÁRBY Pavol 75 M 1992 4 00:42:17 00:11:06
113 203 DYTRT Petr BehejBrno.com 28 MV1 1976 4 00:42:18 00:11:07
114 164 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 29 MV1 1967 4 00:42:26 00:11:15
115 197 PIVEC Jan Hal 3000 76 M 1981 4 00:42:27 00:11:16
116 30 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 2 MV3 1956 4 00:42:30 00:11:19
117 76 GAJDÁR Michal Bardejov 77 M 1991 4 00:42:32 00:11:21
118 174 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 8 MV2 1964 4 00:42:34 00:11:23
119 38 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 3 MV3 1956 4 00:42:34 00:11:23
120 78 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 30 MV1 1976 4 00:42:45 00:11:34
121 345 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 31 MV1 1976 4 00:42:49 00:11:38
122 342 GONČÁR Jiří Weisser sport 78 M 1981 4 00:43:01 00:11:50
123 34 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 32 MV1 1971 4 00:43:09 00:11:58
124 40 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 9 MV2 1964 4 00:43:11 00:12:00
125 301 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 33 MV1 1972 4 00:43:13 00:12:02
126 74 ODVÁŘKA Libor Fitness Freedom 34 MV1 1971 4 00:43:18 00:12:07
127 47 ŠTĚPÁN Vladimír Botanka Running 35 MV1 1971 4 00:43:20 00:12:09
128 210 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 10 MV2 1957 4 00:43:20 00:12:09
129 198 SVOBODA Jan Brno 79 M 1986 4 00:43:31 00:12:20
130 207 VRÁNA Filip newline 36 MV1 1976 4 00:43:33 00:12:22
131 135 ŠTĚPÁNKOVÁ Kateřina TJ Tesla Brno 3 XZ 1976 4 00:43:42 00:12:31
132 89 PARMA Tomáš Brno 37 MV1 1970 4 00:43:45 00:12:34
133 41 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 80 M 1981 4 00:43:54 00:12:43
134 168 BLECHA Oldřich Domašov 81 M 1981 4 00:44:01 00:12:50
135 334 BUCHTÍK Aleš 82 M 1982 4 00:44:04 00:12:53
136 37 SKLENKA Tomáš Individuální 38 MV1 1976 4 00:44:10 00:12:59
137 53 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 83 M 1988 4 00:44:13 00:13:02
138 18 BEDAN Petr Spešov 209 39 MV1 1973 4 00:44:23 00:13:12
139 338 WAGNER Robin Zábřeh 84 M 1993 4 00:44:27 00:13:16
140 192 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 40 MV2 1965 4 00:44:33 00:13:22
141 52 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 11 MV2 1961 4 00:44:45 00:13:34
142 150 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 4 MV3 1950 4 00:44:49 00:13:38
143 375 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 41 MV1 1969 4 00:44:54 00:13:43
144 169 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 85 M 1980 4 00:45:06 00:13:55
145 172 VIŠŇOVSKÝ Martin Blučina 42 MV1 1973 4 00:45:11 00:14:00
146 75 BAŤA Radek Fitness Freedom 86 M 1981 4 00:45:14 00:14:03
147 13 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 43 MV1 1976 4 00:45:18 00:14:07
148 133 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 12 MV2 1964 4 00:45:28 00:14:17
149 323 MICHNOVÁ Jitka Fitness Freedom 4 XZ 1982 4 00:45:32 00:14:21
150 56 DVOŘÁK Vojtěch Brno 44 MV1 1974 4 00:45:38 00:14:27
151 331 KOPECKÝ Jakub Brno 87 M 1990 4 00:45:40 00:14:29
152 367 ŠOUMAL Vladimír Brno 88 M 1980 4 00:45:42 00:14:31
153 102 ČECH Ladislav BehejBrno.com 45 MV1 1973 4 00:45:46 00:14:35
154 43 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 89 M 1984 4 00:45:51 00:14:40
155 354 TECL Jan Troubsko 13 MV2 1958 4 00:45:55 00:14:44
156 307 KIS Patrik Modřice 90 M 1977 4 00:45:56 00:14:45
157 128 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 91 M 1981 4 00:45:57 00:14:46
158 21 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 92 M 1977 4 00:46:04 00:14:53
159 316 HROMÁDKA Patrik Blansko 93 M 1980 4 00:46:10 00:14:59
160 303 LANGPAUL Richard RUBIC 94 M 1977 4 00:46:13 00:15:02
161 126 BŘEZINA Aleš newline 14 MV2 1962 4 00:46:16 00:15:05
162 36 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 15 MV2 1957 4 00:46:18 00:15:07
163 158 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 5 MV3 1953 4 00:46:18 00:15:07
164 101 BITTNER Josef Běhej Brno 46 MV1 1970 4 00:46:19 00:15:08
165 55 OCHRYMČUK Ivan AK Tišnov 6 MV3 1950 4 00:46:23 00:15:12
166 324 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 MV3 1954 4 00:46:23 00:15:12
167 329 CAMACHO Carlos BehejBrno.com 47 MV1 1972 4 00:46:27 00:15:16
168 144 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 16 MV2 1961 4 00:46:27 00:15:16
169 365 MUSIL Ondřej 95 M 1980 4 00:46:32 00:15:21
170 149 STRÁNÍK Aleš Blansko 8 MV3 1950 4 00:46:33 00:15:22
171 170 DVOŘÁK David (CZE) 48 MV1 1976 4 00:46:35 00:15:25
172 341 ŠENKÝŘ Jiří Olešnice 96 M 1981 4 00:46:36 00:15:25
173 330 PRUŠA Michal Třebíč 97 M 1993 4 00:46:47 00:15:36
174 111 ČADEK Martin 17 MV2 1957 4 00:46:56 00:15:45
175 90 RAFFAY Ivan 18 MV2 1966 4 00:47:09 00:15:58
176 99 NEHYBA Pavel Brno 19 MV2 1965 4 00:47:14 00:16:03
177 141 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 98 M 1977 4 00:47:16 00:16:05
178 352 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 49 MV1 1975 4 00:47:16 00:16:06
179 180 ŠKROB Petr Kuřim 50 MV1 1975 4 00:47:18 00:16:07
180 152 KAPAVÍK Radim Přerov 99 M 1985 4 00:47:20 00:16:09
181 130 SLÁMA Jiří Automedia 20 MV2 1960 4 00:47:26 00:16:15
182 132 STÖGER Karel Brno 51 MV1 1976 4 00:47:33 00:16:23
183 137 KOŽUSZNIK Petr 100 M 1983 4 00:47:38 00:16:27
184 311 HAŠA Boris Brno 101 M 1978 4 00:47:42 00:16:31
185 368 MEZERA Jan Brno 102 M 1978 4 00:47:43 00:16:32
186 45 SRNEC Lukáš Židlochovice 103 M 1990 4 00:47:49 00:16:38
187 39 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 52 MV1 1968 4 00:47:53 00:16:43
188 193 KRESTA Roman Brno 21 MV2 1965 4 00:47:57 00:16:46
189 61 DANĚK Jan Brno 104 M 1989 4 00:48:22 00:17:11
190 194 TYLEČEK Pavel Jundrov 53 MV1 1973 4 00:48:22 00:17:11
191 201 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 105 M 1987 4 00:48:25 00:17:14
192 357 ČERNICKÁ Lenka SRTG Brno 106 XZ 1995 4 00:48:31 00:17:20
193 83 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 9 MV3 1951 4 00:48:33 00:17:22
194 129 SVOBODA Jan Garko Brno 22 MV2 1961 4 00:48:37 00:17:26
195 325 HOLACKÁ Zuzana 5 XZ 1980 4 00:48:43 00:17:32
196 321 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 10 MV3 1953 4 00:48:45 00:17:34
197 364 HAVLÍČEK Štěpán Brno 107 M 1983 4 00:49:35 00:18:24
198 167 JANÁČEK Petr KONWA team 108 M 1980 4 00:49:52 00:18:41
199 87 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 54 MV1 1970 4 00:49:54 00:18:43
200 322 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 11 MV3 1955 4 00:49:55 00:18:44
201 360 JONÁŠ Vojtěch 109 M 1984 4 00:49:56 00:18:45
202 500 NOVOTNÝ Libor Kuřim 23 MV2 1961 4 00:50:04 00:18:53
203 44 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 13 MV3 1947 4 00:50:05 00:18:54
204 355 TOMEK Pavel Brno 110 M 1980 4 00:50:10 00:18:59
205 107 KABELA Vojtěch Hrušovany u Brna 14 MV3 1947 4 00:50:13 00:19:02
206 177 LENHART David newline 111 M 1979 4 00:50:16 00:19:05
207 376 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 15 MV3 1953 4 00:50:18 00:19:07
208 88 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 16 MV3 1955 4 00:50:23 00:19:12
209 96 JAŠEK Roman Syrovice 112 M 1986 4 00:50:35 00:19:24
210 183 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 113 M 1983 4 00:50:36 00:19:25
211 302 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 17 MV3 1946 4 00:50:57 00:19:46
212 199 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 23 MV2 1959 4 00:51:04 00:19:53
213 155 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 114 M 1985 4 00:51:05 00:19:54
214 25 SOBOTKA Martin Brno 55 MV1 1976 4 00:51:06 00:19:55
215 326 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 56 XZ 1971 4 00:51:10 00:19:59
216 200 PSOTA Václav Divadlo na dlani 115 M 1981 4 00:51:14 00:20:03
217 359 ŠTĚPÁN Petr Brno 116 M 1985 4 00:51:18 00:20:07
218 139 NOVÁČEK Filip Brno 117 M 1988 4 00:51:18 00:20:07
219 24 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 18 MV3 1953 4 00:51:22 00:20:11
220 114 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 57 MV1 1970 4 00:51:28 00:20:17
221 186 IREIN Jan 118 M 1979 4 00:51:38 00:20:27
222 23 UHŘÍK Jaromír Modřice 58 MV1 1973 4 00:51:41 00:20:30
223 373 MARCINČÁK Martin Moravany 59 MV1 1976 4 00:51:42 00:20:31
224 51 BAYER Miloslav HISPORT Team 19 MV3 1947 4 00:51:44 00:20:33
225 176 VEČEŘA Luboš Kobylí 24 MV2 1965 4 00:51:53 00:20:42
226 309 FRANTA Michal Prdlavka SSSR Modřice 119 M 1988 4 00:52:02 00:20:51
227 196 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 6 XZ 1981 4 00:52:11 00:21:00
228 143 BALÁK Martin CBS Blansko 60 MV1 1970 4 00:52:15 00:21:04
229 81 ONODI Otto Elpis klub Brno 61 MV1 1974 4 00:52:17 00:21:06
230 208 SAJDL Ondřej Brno 120 M 1978 4 00:52:20 00:21:09
231 95 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 7 XZ 1972 4 00:52:21 00:21:10
232 33 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 121 M 1986 4 00:52:32 00:21:21
233 206 FRANK Pavel LRS Vyškov 20 MV3 1947 4 00:52:44 00:21:33
234 20 KUNC Josef Orel Vyškov 25 MV2 1960 4 00:52:47 00:21:36
235 12 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 26 MV2 1961 4 00:52:52 00:21:41
236 122 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 21 MV3 1956 4 00:52:53 00:21:42
237 306 JAŠEK Radovan 122 M 1977 4 00:53:03 00:21:52
238 305 FORET Zdeněk Modřice 123 M 1977 4 00:53:03 00:21:52
239 315 KOVAŘÍK František 22 MV3 1946 4 00:53:18 00:22:07
240 353 KNECHT Milan Eldo Brno 27 MV2 1961 4 00:54:08 00:22:57
241 363 MATOUŠ Pavel Tatran Bohunice 124 M 1977 4 00:54:10 00:22:59
242 181 ŠKROBOVÁ Jana Kuřim 8 XZ 1971 4 00:54:17 00:23:06
243 205 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 62 MV1 1969 4 00:54:25 00:23:14
244 162 CIESAROVÁ Denisa 9 XZ 1989 4 00:54:38 00:23:27
245 22 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 23 MV3 1954 4 00:54:42 00:23:31
246 42 ZEJDA Ivo Orel Židenice 24 MV3 1956 4 00:54:43 00:23:32
247 105 BULÍN Martin Přerov 125 M 1985 4 00:55:23 00:24:12
248 151 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 25 MV3 1944 4 00:56:06 00:24:55
249 98 ŠPAČEK Pavel AK Tišnov 63 MV1 1974 4 00:56:19 00:25:08
250 16 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 64 MV1 1972 4 00:56:20 00:25:09
251 142 MARŠÁLEK Jiří newline 28 MV2 1958 4 00:56:23 00:25:12
252 374 BUČKOVÁ Martina 10 XZ 1988 4 00:56:49 00:25:38
253 92 SVOBODA Karel MSD J-elita 26 MV3 1945 4 00:56:58 00:25:47
254 358 SMEJKAL Michal Brno 126 M 1984 4 00:57:28 00:26:17
255 370 MRŮZKOVÁ Pavlína UNI Brno - plavání 11 XZ 1970 4 00:57:33 00:26:22
256 369 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 29 MV2 1965 4 00:57:33 00:26:22
257 337 JEŽOVÁ Martina Brno 12 XZ 1975 4 00:57:45 00:26:34
258 104 BIL Jaroslav newline 30 MV2 1959 4 00:58:10 00:26:59
259 202 JIRKOVSKÁ Veronika 13 XZ 1989 4 00:58:23 00:27:12
260 171 ZEMAN Martin Kr. Pole 31 MV2 1963 4 00:58:50 00:27:39
261 86 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 27 MV3 1941 4 00:59:25 00:28:14
262 119 MAIXNER Václav Tišnov 28 MV3 1941 4 01:00:39 00:29:28
263 173 VLASÁK Ota Šmeral Brno 65 MV1 1968 4 01:01:05 00:29:54
264 156 VOREL Petr Brňáci 127 M 1986 4 01:05:56 00:34:45
265 350 KUBÍK Radomír Triatlon 32 MV2 1964 4 01:06:08 00:34:57
266 157 HRUBÝ Milan Blansko 29 MV3 1938 4 01:14:12 00:43:01

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.