Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 06.02.2016 08:00 do 06.02.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO, Martin SÜSS
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,60
Počet kol1
Počet závodníků273
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 179 ČÍPA Jiří Bystré 1 M 1985 1 00:33:52
2 100 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 2 M 1993 1 00:34:21 00:00:29
3 119 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:34:38 00:00:46
4 120 ŠŤASTNÝ Petr Petr Čech Sport MTB team 3 M 1988 1 00:34:44 00:00:52
5 41 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 4 M 1982 1 00:36:09 00:02:17
6 99 HÁJEK Daniel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 5 M 1989 1 00:36:15 00:02:23
7 66 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 MV1 1973 1 00:36:21 00:02:29
8 97 CHLOUPEK Adam SK Žabovřesky 6 M 1993 1 00:36:42 00:02:50
9 107 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 7 M 1987 1 00:36:50 00:02:58
10 81 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 8 M 1982 1 00:37:03 00:03:11
11 127 LYSÁK Vlastimil Mikulov 9 M 1986 1 00:37:26 00:03:33
12 24 RYŠKA Vít (CZE) VSK Univerzita Brno 3 MV1 1975 1 00:37:31 00:03:39
13 57 VEČEŘA Tomáš ASK Blansko Dvorská 10 M 1989 1 00:37:47 00:03:55
14 53 PODŠKUBKA Viktor ELEVEN Run Team 4 MV1 1973 1 00:37:57 00:04:05
15 105 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 11 M 1977 1 00:38:02 00:04:10
16 147 ROŠKO Daniel Brno 12 M 1982 1 00:38:05 00:04:13
17 106 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 13 M 1995 1 00:38:12 00:04:20
18 129 BURYŠKA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 14 M 1988 1 00:38:23 00:04:31
19 29 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 15 M 1982 1 00:38:39 00:04:47
20 320 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 16 M 1979 1 00:38:42 00:04:50
21 44 NĚMEC Jan OK Chrastava 17 M 1986 1 00:38:44 00:04:52
22 343 BÁRTA Jaroslav Sobůlky 18 M 1982 1 00:38:46 00:04:54
23 40 POLÁK Marek HO Lemra 5 MV1 1973 1 00:38:47 00:04:55
24 42 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 19 M 1979 1 00:38:50 00:04:58
25 332 JANKŮ Lukáš Pepe bike 20 M 1987 1 00:38:56 00:05:04
26 55 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 21 M 1992 1 00:39:19 00:05:26
27 340 DOLÁK Hynek Blansko 6 MV1 1972 1 00:39:27 00:05:34
28 87 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 22 M 1977 1 00:39:30 00:05:38
29 131 MATĚJA Roman Vinopa 23 M 1988 1 00:39:44 00:05:52
30 50 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 1 00:39:52 00:06:00
31 283 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 7 MV1 1970 1 00:39:58 00:06:06
32 35 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 8 MV1 1967 1 00:40:01 00:06:09
33 190 BACIU Serban Romania 24 M 1980 1 00:40:16 00:06:24
34 21 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 25 M 1983 1 00:40:27 00:06:35
35 328 FRANC Pavel SK Meteor 26 M 1986 1 00:40:31 00:06:38
36 339 KUBÍČEK Martin Cykloplus Rajec 9 MV1 1968 1 00:40:46 00:06:54
37 270 WEIS Josef ELITE sport Boskovice 10 MV1 1974 1 00:40:53 00:07:01
38 156 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 27 M 1982 1 00:41:02 00:07:10
39 331 JÍLEK Ladislav Aquaskipper Olešnice 11 MV1 1974 1 00:41:05 00:07:13
40 143 KLOPEC Aleš Blansko 28 M 1978 1 00:41:10 00:07:18
41 155 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 29 M 1985 1 00:41:17 00:07:25
42 111 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 30 M 1995 1 00:41:22 00:07:30
43 61 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 12 MV1 1967 1 00:41:26 00:07:34
44 195 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 13 MV1 1967 1 00:41:27 00:07:35
45 93 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 31 M 1983 1 00:41:42 00:07:50
46 73 ČUMA Josef Milonice 32 M 1980 1 00:41:49 00:07:57
47 159 KAZDA Adam ASK Blansko 33 M 1991 1 00:41:56 00:08:04
48 169 KOCIÁN Aleš 34 M 1982 1 00:41:58 00:08:06
49 172 KONEČNÝ Libor Kuřim 14 MV1 1971 1 00:42:09 00:08:17
50 274 KOUŘIL Jan Brno 35 M 1986 1 00:42:16 00:08:24
51 151 CZERNÝ Pavel Karviná 36 M 1981 1 00:42:20 00:08:28
52 152 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 37 M 1985 1 00:42:24 00:08:32
53 96 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 MV2 1966 1 00:42:27 00:08:35
54 69 SLÁMA Lukáš Brno 38 M 1984 1 00:42:30 00:08:38
55 280 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 39 M 1980 1 00:42:38 00:08:46
56 319 ŠPIČÁK Milan Brno 40 M 1990 1 00:42:39 00:08:47
57 148 CHRÁSTECKÝ Lukáš KKRD 41 M 1985 1 00:42:42 00:08:50
58 334 ALMAN Dušan Babice 15 MV1 1967 1 00:42:46 00:08:54
59 183 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 42 M 1991 1 00:42:49 00:08:56
60 263 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 16 MV1 1972 1 00:43:02 00:09:10
61 288 MAREK Jakub Jedem stopem 43 M 1990 1 00:43:05 00:09:13
62 74 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 44 M 1991 1 00:43:15 00:09:23
63 135 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 17 MV1 1972 1 00:43:25 00:09:33
64 77 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 45 M 1978 1 00:43:27 00:09:34
65 88 KROPÁČEK Jaroslav Brno 18 MV1 1970 1 00:43:31 00:09:38
66 133 BUŠ Ondřej Ráječko 46 M 1985 1 00:43:35 00:09:43
67 20 SVOBODA Marek Běžci Moravany 47 M 1977 1 00:43:44 00:09:52
68 321 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1 XZ 1983 1 00:43:50 00:09:58
69 326 REDLICH Tomáš KČT Aš 48 M 1982 1 00:43:59 00:10:07
70 181 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 49 M 1977 1 00:44:01 00:10:09
71 307 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 3 MV2 1958 1 00:44:04 00:10:12
72 18 FILIP Josef Vyškov 50 M 1977 1 00:44:08 00:10:16
73 128 HRBÁČEK Karel Útěchov 19 MV1 1968 1 00:44:21 00:10:29
74 265 TOMAN Igor 20 MV1 1972 1 00:44:26 00:10:34
75 39 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 51 M 1983 1 00:44:30 00:10:38
76 197 KAZDA Petr Brno 21 MV1 1970 1 00:44:32 00:10:40
77 56 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 22 MV1 1970 1 00:44:34 00:10:42
78 137 LORENZ Marek Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 52 M 1979 1 00:44:34 00:10:42
79 116 BACHRATÝ Pavel Blansko 4 MV2 1965 1 00:44:35 00:10:43
80 272 KOLÍNEK František AK Perná 1 MV3 1956 1 00:44:40 00:10:48
81 174 BRTNA David Brno 53 M 1982 1 00:44:42 00:10:50
82 303 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 54 M 1978 1 00:44:44 00:10:52
83 75 KINC Pavel VF Team Černá Hora 23 MV1 1974 1 00:44:45 00:10:53
84 255 KLIKA Michal 55 M 1983 1 00:44:46 00:10:54
85 175 BIL Jaroslav Brno 56 M 1985 1 00:44:49 00:10:57
86 285 TURBAK Jaroslav Sebranice u Litomyšle 5 MV2 1963 1 00:44:51 00:10:59
87 305 OPLETAL Jan 57 M 1994 1 00:44:59 00:11:07
88 115 STEHLÍK Pavel VP Agro 24 MV1 1974 1 00:45:08 00:11:15
89 187 HLAVIČKA Lukáš Černá Hora 58 M 1987 1 00:45:09 00:11:17
90 254 ČERNÝ Jakub 59 M 1978 1 00:45:11 00:11:19
91 287 MAZUCH František BCK Relax Olešnice 60 M 1990 1 00:45:13 00:11:21
92 330 KRŠKA Michal Mahony 61 M 1984 1 00:45:17 00:11:25
93 139 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TT 62 M 1985 1 00:45:21 00:11:29
94 267 BELOBRAD Ivan Pasivity Žamberk 6 MV2 1966 1 00:45:31 00:11:39
95 112 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 25 MV1 1967 1 00:45:31 00:11:39
96 342 HLAVINKA Jiří 63 M 1988 1 00:45:36 00:11:44
97 109 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 64 M 1981 1 00:45:39 00:11:47
98 14 ROČEK Radim Brno 26 MV1 1969 1 00:45:41 00:11:49
99 314 BEJČEK Patrik Ostrov u Macochy 65 M 1994 1 00:45:43 00:11:51
100 130 BĚLOHOUBEK Petr Brno 27 MV1 1972 1 00:45:48 00:11:56
101 257 KUCHAŘ Lukáš Cyklo plus Rájec 28 MV1 1976 1 00:45:49 00:11:57
102 17 ŠTEFANIK Martin TJ Sokol Přísnotice 66 M 1981 1 00:45:58 00:12:05
103 27 HLAVATÝ Radek Brno 7 MV2 1966 1 00:46:00 00:12:07
104 45 NĚMEC Petr Zastávka 67 M 1986 1 00:46:01 00:12:09
105 315 KALAŠ Rudolf Boskovice 29 MV1 1971 1 00:46:05 00:12:13
106 333 HENEK Michal RBK Blansko 68 M 1986 1 00:46:07 00:12:15
107 76 HARESTA Petr Blansko 69 M 1986 1 00:46:10 00:12:18
108 262 NĚMEC Richard Blansko 30 MV1 1969 1 00:46:13 00:12:20
109 177 DYTRT Petr BehejBrno.com 31 MV1 1976 1 00:46:13 00:12:21
110 25 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 32 MV1 1968 1 00:46:16 00:12:23
111 90 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 33 MV1 1971 1 00:46:18 00:12:25
112 290 AUERMÜLLER Vít VHS Brno 34 MV1 1967 1 00:46:21 00:12:29
113 304 KOŽOUŠEK Adam 70 M 1985 1 00:46:23 00:12:30
114 89 STUDENÝ Lubomír Ivančice 35 MV1 1967 1 00:46:23 00:12:31
115 291 NEMEC Tomáš Meteor 71 M 1989 1 00:46:27 00:12:35
116 51 CIBULKA Pavel Brno 8 MV2 1964 1 00:46:30 00:12:38
117 184 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 36 MV1 1969 1 00:46:32 00:12:40
118 123 DOKOUPIL Petr Brno 72 M 1977 1 00:46:34 00:12:42
119 178 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 73 M 1977 1 00:46:34 00:12:42
120 194 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 74 M 1979 1 00:46:36 00:12:43
121 114 ŠPRINGER Václav 37 MV1 1974 1 00:46:37 00:12:45
122 302 SLÁDEČEK Martin 75 M 1989 1 00:46:45 00:12:53
123 182 GONČÁR Jiří Brno 76 M 1981 1 00:46:51 00:12:59
124 141 ŠMÍD Miroslav 77 M 1984 1 00:46:56 00:13:04
125 136 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 38 MV1 1973 1 00:46:57 00:13:05
126 185 LUKÁŠEK Milan 39 MV1 1972 1 00:46:59 00:13:07
127 142 POKORNÝ Josef Jedem stopem 78 M 1993 1 00:47:00 00:13:08
128 80 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 9 MV2 1966 1 00:47:02 00:13:10
129 308 PAVLAS Antonín Přibyslav 2 MV3 1956 1 00:47:05 00:13:13
130 251 FRÁNEK Jan 79 M 1982 1 00:47:13 00:13:21
131 300 BUCHTA Lukáš Za zenitem a ještě dál 80 M 1993 1 00:47:14 00:13:22
132 118 BILÍK Martin Orel Brno - Řečkovice 40 MV1 1968 1 00:47:26 00:13:33
133 72 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 81 M 1988 1 00:47:28 00:13:36
134 62 PŘIKRYL Adam ASK Blansko 82 M 1997 1 00:47:58 00:14:06
135 259 ŠKVAŘIL Jan Blansko 41 MV1 1973 1 00:48:01 00:14:09
136 260 GILK Erik Staré město u Uherského Hradiště 42 MV1 1973 1 00:48:02 00:14:10
137 91 FLORIÁN Radim 43 MV1 1970 1 00:48:18 00:14:26
138 52 ZOUBEK Karel Vanovice 10 MV2 1960 1 00:48:22 00:14:30
139 335 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 44 MV1 1968 1 00:48:25 00:14:33
140 279 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 45 MV1 1972 1 00:48:26 00:14:34
141 68 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 46 MV1 1976 1 00:48:29 00:14:37
142 163 SVOBODA Jan Brno 83 M 1986 1 00:48:32 00:14:40
143 145 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 47 MV1 1967 1 00:48:32 00:14:40
144 266 JANČÍ Peter 84 M 1979 1 00:48:34 00:14:42
145 78 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 85 M 1989 1 00:48:35 00:14:43
146 149 DUFEK Jiří Vranov 48 MV1 1968 1 00:48:38 00:14:46
147 48 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 11 MV2 1964 1 00:48:44 00:14:52
148 191 BEDAN Petr Spešov 209 49 MV1 1973 1 00:48:46 00:14:54
149 47 GAJDÁR Michal Bardejov 86 M 1991 1 00:48:48 00:14:56
150 38 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 3 MV3 1956 1 00:48:49 00:14:57
151 312 GRAFFY Ivo TF legion Boskovice 50 MV1 1975 1 00:48:51 00:14:58
152 31 FIKERA Michal Brno 51 MV1 1974 1 00:48:51 00:14:59
153 28 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 12 MV2 1962 1 00:48:51 00:14:59
154 309 ŘEHŮŘEK Jan MRX Bořitov 87 M 1979 1 00:48:54 00:15:02
155 37 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 13 MV2 1961 1 00:48:59 00:15:07
156 46 SKLENKA Tomáš Individuální 52 MV1 1976 1 00:49:04 00:15:12
157 33 PARMA Tomáš Brno 53 MV1 1970 1 00:49:17 00:15:25
158 344 RAMŠA Aleš Hostěnice 88 M 1978 1 00:49:22 00:15:30
159 23 KUNC Josef Orel Vyškov 14 MV2 1960 1 00:49:30 00:15:38
160 122 ŠINDELÁŘ Ondřej Relax-fit team 89 M 1988 1 00:49:43 00:15:50
161 289 DUDÁŠ Michal 90 M 1988 1 00:49:46 00:15:54
162 324 LENĎÁK Štěpán 91 M 1981 1 00:49:51 00:15:59
163 316 FIALA Ondřej Boskovice 92 M 1982 1 00:49:54 00:16:02
164 162 VIŠŇOVSKÝ Martin 54 MV1 1973 1 00:49:56 00:16:04
165 168 KOSMÁK Václav SKL C 93 M 1983 1 00:49:58 00:16:06
166 82 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 15 MV2 1957 1 00:50:03 00:16:11
167 327 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 55 MV1 1974 1 00:50:09 00:16:17
168 273 HROMÁDKA Patrik Blansko 94 M 1980 1 00:50:11 00:16:19
169 34 OCHRYMČUK Ivan AK Tišnov 4 MV3 1950 1 00:50:16 00:16:24
170 153 KRUML Tomáš 16 MV2 1966 1 00:50:24 00:16:32
171 124 MÜNSTER Libor Blansko 17 MV2 1966 1 00:50:28 00:16:35
172 140 VENEROVÁ Lenka Alfa Helicopter TT 2 XZ 1986 1 00:50:30 00:16:38
173 186 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 5 MV3 1952 1 00:50:32 00:16:40
174 125 ČADEK Martin 18 MV2 1957 1 00:50:32 00:16:40
175 19 MACHARÁČEK Roman 56 MV1 1973 1 00:50:42 00:16:49
176 134 SLÁMA Jiří Automedia 19 MV2 1960 1 00:50:44 00:16:52
177 16 ČECH Ladislav BehejBrno.com 57 MV1 1973 1 00:50:48 00:16:56
178 126 CECHMEISTER Bohumil TJ Sokol Přísnotice 58 MV1 1974 1 00:50:53 00:17:00
179 158 VRÁNA Filip newline 59 MV1 1976 1 00:50:54 00:17:02
180 132 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 20 MV2 1964 1 00:51:02 00:17:10
181 294 DVOŘÁK Milan 95 M 1993 1 00:51:10 00:17:18
182 295 POLACH Petr Blansko 60 MV1 1975 1 00:51:26 00:17:34
183 22 ZEZULA Martin Běžci Moravany 96 M 1977 1 00:51:32 00:17:40
184 271 GRIM Petr Relax - fit team 61 MV1 1971 1 00:51:37 00:17:45
185 13 KOCMAN Tomáš Tovačov 97 M 1981 1 00:51:39 00:17:47
186 30 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 21 MV2 1961 1 00:51:45 00:17:53
187 104 PIVEC Jan Hal 3000 98 M 1981 1 00:51:50 00:17:58
188 83 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 62 MV1 1975 1 00:51:51 00:17:58
189 101 NEHYBA Pavel Brno 22 MV2 1965 1 00:51:51 00:17:59
190 256 KUCHAŘ Tomáš 63 MV1 1972 1 00:52:01 00:18:09
191 157 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 99 M 1977 1 00:52:03 00:18:11
192 173 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 23 MV2 1961 1 00:52:04 00:18:12
193 86 DVOŘÁK David (CZE) 64 MV1 1976 1 00:52:15 00:18:23
194 534 MATUŠKA Robin Horní Lhota 100 M 1982 1 00:52:18 00:18:26
195 310 KUBĚNA Tomáš Brno 101 M 1987 1 00:52:19 00:18:27
196 98 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 65 MV1 1968 1 00:52:20 00:18:28
197 199 VOREL Petr Brňáci 102 M 1986 1 00:52:39 00:18:47
198 192 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 24 MV2 1962 1 00:52:42 00:18:50
199 286 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 1 00:52:42 00:18:50
200 15 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 66 MV1 1976 1 00:52:49 00:18:57
201 329 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor 3 XZ 1987 1 00:52:56 00:19:03
202 323 HLAVÁČKOVÁ Pavla 4 XZ 1992 1 00:52:59 00:19:07
203 85 JANÁČEK Petr KONWA team 103 M 1980 1 00:53:07 00:19:14
204 196 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 67 MV1 1969 1 00:53:17 00:19:25
205 166 DVOŘÁČEK Roman Boskovice 104 M 1986 1 00:53:20 00:19:27
206 318 BORKOVEC Luděk Dolní Loučky 105 M 1985 1 00:53:22 00:19:30
207 102 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 MV3 1950 1 00:53:33 00:19:41
208 161 DANĚK Jan Brno 106 M 1989 1 00:53:49 00:19:57
209 293 SVOBODA Adam 107 M 1993 1 00:53:53 00:20:01
210 337 KLINKOVSKÁ Anna ASK Blansko 5 XZ 1996 1 00:53:54 00:20:02
211 338 KLINKOVSKÝ Jiří Sokol Rudice 25 MV2 1966 1 00:53:54 00:20:02
212 278 JANOUŠEK Tomáš 68 MV1 1971 1 00:54:03 00:20:10
213 296 JAKUS Jan Brno 108 M 1979 1 00:54:17 00:20:25
214 36 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 26 MV2 1966 1 00:54:24 00:20:32
215 276 STARÝ Petr TURBO Blansko 109 M 1994 1 00:54:50 00:20:58
216 277 HAVLÍČEK Štěpán 110 M 1983 1 00:55:02 00:21:10
217 301 VERNER Tomáš VSK Mendelu Brno 111 M 1982 1 00:55:18 00:21:26
218 84 LENHART David newline 112 M 1979 1 00:55:27 00:21:35
219 154 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 113 M 1977 1 00:55:34 00:21:42
220 150 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 114 M 1983 1 00:55:40 00:21:48
221 113 SVOBODA Jan Garko Brno 27 MV2 1961 1 00:55:53 00:22:01
222 146 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 28 MV2 1966 1 00:56:07 00:22:15
223 79 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 8 MV3 1955 1 00:56:10 00:22:18
224 121 DVOŘÁČEK Kamil Brno 115 M 1978 1 00:56:12 00:22:20
225 110 BAYER Miloslav HISPORT Team 9 MV3 1947 1 00:56:14 00:22:22
226 341 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 10 MV3 1955 1 00:56:21 00:22:29
227 313 HORSKÝ Radek New balance Aspire 116 M 1978 1 00:56:27 00:22:35
228 49 SEEHOFNER Robert 29 MV2 1960 1 00:56:36 00:22:44
229 65 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 117 M 1986 1 00:56:39 00:22:47
230 306 ZEZULKA Petr Blansko 118 M 1981 1 00:56:44 00:22:52
231 92 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 30 MV2 1966 1 00:56:50 00:22:58
232 43 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 31 MV2 1960 1 00:57:00 00:23:07
233 292 FRÝDEK Pavel Sokol Černá Hora 69 MV1 1973 1 00:57:16 00:23:24
234 144 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 32 MV2 1959 1 00:57:28 00:23:35
235 164 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 70 MV1 1968 1 00:57:31 00:23:39
236 32 SOBOTKA Martin Brno 71 MV1 1976 1 00:57:44 00:23:52
237 103 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 6 XZ 1981 1 00:57:45 00:23:53
238 95 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 7 XZ 1962 1 00:57:52 00:23:59
239 282 FREITINGER Pavel Vanovice 33 MV2 1964 1 00:58:00 00:24:08
240 60 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 11 MV3 1956 1 00:58:06 00:24:14
241 322 HLAVÁČEK Pavel 72 MV1 1968 1 00:58:07 00:24:15
242 63 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 12 MV3 1946 1 00:58:21 00:24:29
243 252 FRÁNEK Stanislav 119 M 1987 1 00:58:31 00:24:38
244 258 OCÁSEK Michal Krnov 120 M 1988 1 00:58:41 00:24:48
245 261 ŠEVČÍK Pavel Brno 121 M 1985 1 00:58:41 00:24:49
246 176 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 73 MV1 1976 1 00:58:44 00:24:52
247 198 SZÖKEOVÁ Jana newline 8 XZ 1965 1 00:58:46 00:24:54
248 284 KOVAŘÍK František Břeclav 13 MV3 1946 1 00:59:06 00:25:14
249 317 KNECHT Milan Eldo Brno 34 MV2 1961 1 00:59:22 00:25:30
250 170 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 35 MV2 1961 1 00:59:32 00:25:39
251 171 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 36 MV2 1965 1 00:59:32 00:25:40
252 325 BALÁK Martin CBS Blansko 74 MV1 1970 1 00:59:47 00:25:55
253 264 FLEK Pavel Horní Lhota 75 MV1 1972 1 00:59:52 00:26:00
254 54 SPONAR Jan Tesla Brno 14 MV3 1950 1 00:59:55 00:26:02
255 275 POKLADNÍK Richard TURBO Blansko 122 M 1994 1 01:00:16 00:26:24
256 94 ONODI Otto 76 MV1 1974 1 01:00:58 00:27:06
257 268 NÁDHERA Petr Hradec Králové 77 MV1 1967 1 01:01:13 00:27:21
258 269 NÁDHERA Jiří Hradec Králové 123 M 1993 1 01:01:51 00:27:59
259 70 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 9 XZ 1960 1 01:01:55 00:28:03
260 165 JASKULKA Martin Kuřim 78 MV1 1968 1 01:02:04 00:28:12
261 253 ŠOS Ondřej 124 M 1981 1 01:02:40 00:28:48
262 193 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1953 1 01:03:43 00:29:51
263 180 BIL Jaroslav newline 37 MV2 1959 1 01:04:14 00:30:22
264 71 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1949 1 01:04:18 00:30:26
265 336 PETRÁŠOVÁ Kateřina 10 XZ 1975 1 01:04:24 00:30:32
266 138 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 17 MV3 1952 1 01:05:00 00:31:08
267 167 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1952 1 01:05:01 00:31:09
268 67 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 38 MV2 1961 1 01:06:11 00:32:19
269 64 MAIXNER Václav Tišnov 19 MV3 1941 1 01:08:50 00:34:58
270 58 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 20 MV3 1941 1 01:10:44 00:36:51
271 189 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 39 MV2 1960 1 01:14:59 00:41:06
272 281 HRUBÝ Milan Blansko 21 MV3 1938 1 01:24:38 00:50:46

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 311 RAMŠA Zdeněk M 1987

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.07.2022 07:00
30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín
02.07.2022 10:00
Osecký triatlon 2022
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
24.09.2022 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.