Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km

Datum pořádání od 14.12.2019 08:00 do 14.12.2019 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků137
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 212 FILIP Martin AK Olymp Brno 1 Dci 2003 1 00:19:06
2 4 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 1 Jři 2002 1 00:19:14 00:00:08
3 246 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 2 Jři 2001 1 00:19:23 00:00:17
4 249 KOUTNÝ Jan Prostějov 2 Dci 2005 1 00:19:26 00:00:20
5 225 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 3 Jři 2001 1 00:19:55 00:00:48
6 211 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 4 Jři 2001 1 00:20:08 00:01:01
7 16 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 5 Jři 2002 1 00:20:13 00:01:07
8 239 JANÍK Tadeáš TJ Spartak Třebíč 6 Jři 2001 1 00:20:21 00:01:14
9 276 STRNAD Václav ENDEKA BASSTA team 1 XM 1983 1 00:20:28 00:01:21
10 220 KOMÁREK Tomáš ACT leraK Blansko 3 Dci 2004 1 00:20:29 00:01:22
11 12 URBÁNEK Adam SK Žabovřesky Brno 4 Dci 2003 1 00:20:33 00:01:27
12 260 NOVOTNÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Ž 1992 1 00:20:37 00:01:31
13 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 7 Jři 2002 1 00:20:56 00:01:50
14 250 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 8 Jři 2001 1 00:21:22 00:02:16
15 204 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 9 Jři 2001 1 00:21:26 00:02:20
16 29 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 1 Jky 2002 1 00:21:31 00:02:25
17 214 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 10 Jři 2002 1 00:21:37 00:02:31
18 65 HIKL Tomáš Mráz léčí 2 XM 1981 1 00:21:44 00:02:38
19 64 HIKLOVÁ Natalia Mráz léčí 2 Ž 1983 1 00:21:45 00:02:38
20 227 ŠTOUDKOVÁ Pavla AK Olymp Brno 1 Dky 2003 1 00:21:48 00:02:42
21 6 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 1 00:21:56 00:02:50
22 235 HARRIS Lucas Lokomotiva Břeclav 5 Dci 2003 1 00:21:59 00:02:53
23 17 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 2 Jky 2002 1 00:22:03 00:02:57
24 23 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV2 1970 1 00:22:13 00:03:07
25 206 MAREK Vojtěch SK Žabovřesky Brno 6 Dci 2004 1 00:22:27 00:03:21
26 27 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2002 1 00:22:32 00:03:26
27 215 KOSINA Adam 7 Dci 2004 1 00:22:42 00:03:36
28 222 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 2 Dky 2003 1 00:22:47 00:03:41
29 11 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 4 Ž 1983 1 00:23:12 00:04:06
30 33 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 1 ŽV1 1980 1 00:23:14 00:04:07
31 242 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 5 Ž 1988 1 00:23:14 00:04:08
32 8 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 2000 1 00:23:17 00:04:11
33 10 HAVELKA Martin Brno 3 XM 1974 1 00:23:19 00:04:13
34 201 JEŽEK David VSK UNI Brno - Jehnice 8 Dci 2003 1 00:23:27 00:04:20
35 210 KOSTRUH Jan VSK UNI Brno - Jehnice 9 Dci 2004 1 00:23:38 00:04:32
36 245 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 10 Dci 2004 1 00:23:42 00:04:35
37 223 VALOVÁ Aneta VSK UNI BRNO 3 Dky 2004 1 00:24:06 00:05:00
38 71 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 7 Ž 1991 1 00:24:07 00:05:01
39 264 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 8 Ž 1999 1 00:24:15 00:05:09
40 218 ŽELEZNÍK Libor Babice 4 XM 1978 1 00:24:16 00:05:10
41 54 BUREŠOVÁ Hana Mráz léčí 9 Ž 1986 1 00:24:17 00:05:11
42 5 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 4 Jky 2001 1 00:24:31 00:05:25
43 272 ROTEK Pavel Brno 5 XM 1977 1 00:24:31 00:05:25
44 273 ROTKOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 4 Dky 2004 1 00:24:38 00:05:32
45 31 VOJTÍŠEK Tomáš LF zaměstnanec 6 XM 1973 1 00:24:46 00:05:40
46 45 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 5 Dky 2004 1 00:24:50 00:05:44
47 39 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1986 1 00:24:51 00:05:45
48 28 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 11 Ž 1998 1 00:25:03 00:05:56
49 32 OPÁLKOVÁ Martina TJ Oslavany 12 Ž 2000 1 00:25:05 00:05:58
50 50 JEŘÁBKOVÁ Hana 2 ŽV1 1974 1 00:25:06 00:06:00
51 49 RUSÍNOVÁ Monika 3 ŽV1 1977 1 00:25:15 00:06:09
52 203 PIJÁKOVÁ Tereza VSK UNI Brno / Orel Obřany 6 Dky 2004 1 00:25:19 00:06:12
53 14 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1963 1 00:25:21 00:06:15
54 42 SLABÁKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia - Orel Židenice 3 ŽV2 1966 1 00:25:29 00:06:23
55 232 FICKOVÁ Věra Přísnotice 13 Ž 1982 1 00:25:31 00:06:25
56 70 VÍTOVÁ Pavla C-Base 14 Ž 1987 1 00:25:52 00:06:46
57 46 BUREŠOVÁ Veronika ABND Racing Team 1 2005 1 00:25:55 00:06:49
58 55 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 15 Ž 1983 1 00:26:08 00:07:02
59 243 SKOUMAL Vincenc AK Kuřim 11 Dci 2003 1 00:26:23 00:07:17
60 274 KRATOCHVÍL Jiří 7 XM 1970 1 00:26:31 00:07:24
61 213 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 16 Ž 2000 1 00:26:33 00:07:26
62 256 GROSSOVÁ Lada 4 ŽV1 1972 1 00:26:35 00:07:29
63 2 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 17 Ž 2000 1 00:26:35 00:07:29
64 68 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 18 Ž 1982 1 00:26:46 00:07:40
65 59 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 19 Ž 1997 1 00:26:52 00:07:45
66 238 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV2 1967 1 00:26:52 00:07:46
67 258 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 12 Dci 2003 1 00:26:59 00:07:53
68 44 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 5 ŽV1 1979 1 00:27:00 00:07:54
69 48 FUČÍKOVÁ Hana Černín 6 ŽV1 1977 1 00:27:06 00:08:00
70 69 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 7 ŽV1 1976 1 00:27:38 00:08:32
71 19 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 8 ŽV1 1975 1 00:27:46 00:08:40
72 205 MARKOVÁ Alice Brno 5 ŽV2 1970 1 00:27:53 00:08:46
73 51 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 9 ŽV1 1980 1 00:27:58 00:08:52
74 257 BEER Matyáš OZZY Brno 13 Dci 2005 1 00:28:06 00:09:00
75 38 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 6 ŽV2 1962 1 00:28:08 00:09:01
76 228 MACHOVÁ Zuzana Brno 10 ŽV1 1980 1 00:28:09 00:09:02
77 20 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 7 ŽV2 1969 1 00:28:10 00:09:04
78 226 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 20 Ž 1990 1 00:28:11 00:09:04
79 58 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 21 Ž 1997 1 00:28:24 00:09:18
80 25 SMRČKOVÁ Jana RSFK 8 ŽV2 1964 1 00:28:30 00:09:24
81 30 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 1 00:28:31 00:09:25
82 269 ŠIROKÁ Eliška AK Blansko Dvorská 7 Dky 2004 1 00:28:32 00:09:26
83 56 PAVLŮ Andrea 12 ŽV1 1979 1 00:28:35 00:09:28
84 236 ŠREMROVÁ Vendula Kvasiny 22 Ž 1996 1 00:28:43 00:09:37
85 22 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 8 XM 1970 1 00:28:43 00:09:37
86 24 ŠKVAŘILOVÁ Eva Říčany 13 ŽV1 1973 1 00:28:52 00:09:45
87 15 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1 MV4 1949 1 00:28:55 00:09:49
88 63 VOŠMEROVÁ Petra 23 Ž 1982 1 00:28:58 00:09:51
89 57 GRAUEROVÁ Helena 14 ŽV1 1978 1 00:29:18 00:10:11
90 66 PELLOVÁ Gabriela 15 ŽV1 1979 1 00:29:22 00:10:16
91 251 PAŠTOVÁ Veronika 24 Ž 1988 1 00:29:30 00:10:23
92 261 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 9 XM 1982 1 00:30:04 00:10:58
93 221 LIBOSVÁROVÁ Veronika Running Zone Brno 16 ŽV1 1979 1 00:30:09 00:11:03
94 35 VOLAVÁ Ivana Fit online 9 ŽV2 1964 1 00:30:11 00:11:04
95 62 KRATOCHVÍLOVÁ Nikola Kupařovice 25 Ž 1997 1 00:30:11 00:11:05
96 34 OLIVOVÁ Lenka 17 ŽV1 1976 1 00:30:17 00:11:11
97 207 BEGUNOVA Oxana 26 Ž 1989 1 00:30:19 00:11:12
98 230 HOUFOVÁ Pavlína Running Zone Brno 18 ŽV1 1976 1 00:30:37 00:11:31
99 53 HRSTKOVÁ Iva Medlov 19 ŽV1 1976 1 00:30:41 00:11:35
100 41 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 2 MV4 1949 1 00:30:43 00:11:37
101 37 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 3 MV4 1950 1 00:31:02 00:11:56
102 237 RUSÍNOVÁ Veronika JAC Brno 8 Dky 2004 1 00:31:14 00:12:07
103 216 BUDÍNOVÁ Jana 2Bwinner 20 ŽV1 1975 1 00:31:23 00:12:16
104 229 URBÁNKOVÁ Lenka Running Zone Brno 27 Ž 1983 1 00:31:52 00:12:46
105 26 MOKRÁ Regina Brno 10 ŽV2 1968 1 00:31:55 00:12:49
106 18 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 11 ŽV2 1966 1 00:32:02 00:12:56
107 40 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV3 1960 1 00:32:19 00:13:13
108 202 JEDLIČKOVÁ Jana Raketa Jalovec Running Team 21 ŽV1 1977 1 00:32:28 00:13:22
109 61 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 1 00:32:36 00:13:30
110 43 JEŽOVÁ Martina 23 ŽV1 1975 1 00:32:39 00:13:33
111 13 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV3 1950 1 00:32:42 00:13:36
112 224 KOSINOVÁ Eva Žabčice 12 ŽV2 1969 1 00:32:43 00:13:37
113 47 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 4 MV4 1945 1 00:32:56 00:13:49
114 270 TREUTNER Oldřich Sokol Vranov 5 MV4 1950 1 00:33:05 00:13:59
115 254 SCHILBERGER Libuše 13 ŽV2 1966 1 00:33:05 00:13:59
116 263 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 24 ŽV1 1975 1 00:33:10 00:14:03
117 231 TUŽIČKOVÁ Lenka Running Zone Brno 25 ŽV1 1977 1 00:33:47 00:14:40
118 244 HRBATOVÁ Pavlína Extra Brno 28 Ž 1994 1 00:33:51 00:14:44
119 60 KOČÍ Hana Brno 26 ŽV1 1971 1 00:33:52 00:14:45
120 233 NOVOTNÁ Michaela 27 ŽV1 1975 1 00:34:05 00:14:58
121 240 GRUFÍKOVÁ Marie Přerov 29 Ž 1999 1 00:34:28 00:15:22
122 217 KLIMENTOVÁ Hana 28 ŽV1 1971 1 00:34:52 00:15:46
123 67 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 29 ŽV1 1975 1 00:34:59 00:15:53
124 267 ŘEHOŘOVÁ Marcela Černá Hora 30 ŽV1 1977 1 00:35:02 00:15:55
125 266 POKORNÁ Marta Boskovice 31 ŽV1 1976 1 00:35:02 00:15:56
126 21 SPONAR Jan Tesla Brno 6 MV4 1950 1 00:35:18 00:16:12
127 1 ONDROVÁ Barbora 32 ŽV1 1977 1 00:35:30 00:16:24
128 271 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 14 ŽV2 1963 1 00:37:30 00:18:24
129 259 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 30 Ž 1982 1 00:37:30 00:18:24
130 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 10 XM 1973 1 00:37:45 00:18:38
131 255 DOČKALOVÁ Simona Brno 31 Ž 1996 1 00:38:13 00:19:06
132 219 PLAŠILOVÁ Lenka Znojmo 33 ŽV1 1975 1 00:39:16 00:20:10
133 234 QAZIMI Monika 34 ŽV1 1972 1 00:39:55 00:20:48
134 36 HOLÝ Josef Orel Židenice 7 MV4 1941 1 00:43:18 00:24:12
135 209 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 11 XM 1961 1 00:46:42 00:27:36
136 208 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 5 Jky 2001 1 00:46:42 00:27:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 52 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno Ž 1991

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.