Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km

Datum pořádání od 26.12.2019 08:00 do 26.12.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků220
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 277 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2001 1 00:15:30
2 19 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 2 Jři 2001 1 00:16:11 00:00:41
3 84 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 2002 1 00:16:22 00:00:51
4 293 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 2001 1 00:16:31 00:01:01
5 3 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 5 Jři 2002 1 00:16:35 00:01:04
6 263 KOUTNÝ Jan 1 Dci 2005 1 00:16:49 00:01:18
7 78 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 1 00:17:02 00:01:32
8 49 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 6 Jři 2002 1 00:17:05 00:01:34
9 206 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 2 Dci 2003 1 00:17:08 00:01:38
10 214 KOMÁREK Tomáš ACT leraK Blansko 3 Dci 2004 1 00:17:24 00:01:54
11 23 RŮŽA Tomáš ATK Šlapanice 4 Dci 2005 1 00:17:28 00:01:58
12 287 PLAČEK Tadeáš VSK Univerzita Brno 5 Dci 2003 1 00:17:28 00:01:58
13 34 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 7 Jři 2001 1 00:17:40 00:02:10
14 2 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 8 Jři 2002 1 00:17:46 00:02:16
15 234 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 1 XM 1985 1 00:17:52 00:02:21
16 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 9 Jři 2002 1 00:17:57 00:02:26
17 259 HRUŠKOVÁ Alžběta Konrád TOOLS 1 Ž 2000 1 00:18:19 00:02:48
18 38 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 2 Ž 1993 1 00:18:21 00:02:51
19 229 ŠTOUDKOVÁ Pavla AK Olymp Brno 1 Dky 2003 1 00:18:27 00:02:56
20 16 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 2 Jky 2002 1 00:18:27 00:02:56
21 12 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 1 00:18:36 00:03:06
22 211 KLAŠKA Dominik Moravská Slavia Brno 2 XM 1998 1 00:18:38 00:03:08
23 50 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 10 Jři 2001 1 00:18:39 00:03:08
24 28 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 3 Jky 2002 1 00:18:41 00:03:11
25 69 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 2 Dky 2003 1 00:18:45 00:03:15
26 83 KOŠŤÁL Jakub AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2003 1 00:18:49 00:03:19
27 52 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 2000 1 00:18:51 00:03:20
28 273 HLAVATÁ Michaela Decathlon 5 Ž 1991 1 00:19:00 00:03:29
29 242 PROKEŠOVÁ Alice Lodní sporty Brno 6 Ž 1999 1 00:19:02 00:03:32
30 10 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV2 1970 1 00:19:03 00:03:33
31 74 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 2001 1 00:19:13 00:03:43
32 31 HIKLOVÁ Natalia Mráz léčí 7 Ž 1983 1 00:19:17 00:03:46
33 313 POZDENKOV Petr EC run 11 Jři 2002 1 00:19:30 00:03:59
34 202 RYŠÁVKOVÁ Kateřina Fénix sport 1 ŽV1 1977 1 00:19:31 00:04:00
35 1 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 2000 1 00:19:32 00:04:02
36 77 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1982 1 00:19:32 00:04:02
37 32 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 2 ŽV1 1980 1 00:19:41 00:04:10
38 252 PETRŮ Adam 12 Jři 2002 1 00:19:41 00:04:10
39 66 KLEIBLOVÁ Karolína AK Kuřim 5 Jky 2002 1 00:19:46 00:04:16
40 8 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 10 Ž 1983 1 00:19:52 00:04:22
41 292 RACEK Josef AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2004 1 00:19:58 00:04:27
42 220 JEŘÁBEK Jakub Vyškov 13 Jři 2001 1 00:20:13 00:04:43
43 17 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 14 Jři 2002 1 00:20:16 00:04:46
44 245 ŠVARCOVÁ Hana Big shock MTB team 11 Ž 1982 1 00:20:20 00:04:49
45 294 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 8 Dci 2004 1 00:20:24 00:04:53
46 346 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 15 Jři 2001 1 00:20:26 00:04:55
47 27 BUREŠOVÁ Hana Mráz léčí 12 Ž 1986 1 00:20:27 00:04:57
48 282 MAZLOVÁ Tereza AHA Vyškov 6 Jky 2002 1 00:20:33 00:05:03
49 89 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 13 Ž 1991 1 00:20:33 00:05:03
50 253 SVOBODOVÁ Barbora VSK UNI Brno / Orel Obřany 3 Dky 2004 1 00:20:35 00:05:04
51 278 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky 14 Ž 1994 1 00:20:37 00:05:07
52 279 TESAŘOVÁ Eva Boskovice 15 Ž 1992 1 00:20:44 00:05:14
53 51 DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 16 Ž 1998 1 00:20:51 00:05:20
54 251 MACHOTOVÁ Anežka PK Kuřim 4 Dky 2003 1 00:20:52 00:05:22
55 213 NOVÁKOVÁ Věra Viničné Šumice 3 ŽV1 1980 1 00:20:54 00:05:24
56 228 BUTOROVÁ Lenka Extra Brno 4 ŽV1 1980 1 00:20:57 00:05:27
57 232 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 17 Ž 1986 1 00:21:05 00:05:35
58 57 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 18 Ž 1998 1 00:21:22 00:05:51
59 343 MARŠÁLEK Lukáš 3 XM 1984 1 00:21:29 00:05:58
60 266 ZDRAŽÍLEK Denis 9 Dci 2004 1 00:21:37 00:06:06
61 276 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 19 Ž 2000 1 00:21:37 00:06:06
62 201 ŽITŇÁK David TJ Sokol Syrovice 4 XM 1978 1 00:21:37 00:06:07
63 207 JEŽKOVÁ Kristýna JAC Brno 5 Dky 2004 1 00:21:41 00:06:10
64 14 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 5 ŽV1 1974 1 00:21:42 00:06:11
65 64 RUSÍNOVÁ Monika 6 ŽV1 1977 1 00:21:43 00:06:12
66 241 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 6 Dky 2003 1 00:21:46 00:06:16
67 265 ŠÍPEK Patrik Židlochovice 16 Jři 2001 1 00:21:57 00:06:26
68 6 FICKOVÁ Věra Přísnotice 20 Ž 1982 1 00:21:59 00:06:29
69 48 VÍTOVÁ Pavla C-Base 21 Ž 1987 1 00:21:59 00:06:29
70 209 KUCHYŇKA Petr Přibice 5 XM 1983 1 00:22:02 00:06:31
71 244 ČERNOCHOVÁ Tereza 22 Ž 1987 1 00:22:04 00:06:33
72 281 KOUŘIL Milan 6 XM 1975 1 00:22:10 00:06:39
73 45 PIJÁKOVÁ Tereza VSK UNI Brno / Orel Obřany 7 Dky 2004 1 00:22:11 00:06:40
74 233 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 7 ŽV1 1978 1 00:22:11 00:06:40
75 210 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 23 Ž 1999 1 00:22:12 00:06:41
76 332 TOMEK Václav Brno 7 XM 1991 1 00:22:19 00:06:48
77 400 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 8 ŽV1 1972 1 00:22:22 00:06:52
78 26 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1963 1 00:22:27 00:06:56
79 239 MUSILOVÁ Erika AK Slovan Moravská Třebová 24 Ž 1991 1 00:22:29 00:06:59
80 238 SEKANINA Tomáš AK Slovan Moravská Třebová 8 XM 1989 1 00:22:30 00:07:00
81 41 NOVOTNÁ Lucie 2Bwinner 9 ŽV1 1975 1 00:22:32 00:07:01
82 46 ŠVARCOVÁ Petra 25 Ž 1981 1 00:22:36 00:07:06
83 56 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 7 Jky 2001 1 00:22:41 00:07:10
84 243 KRCHÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV3 1957 1 00:22:49 00:07:18
85 5 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 26 Ž 2000 1 00:22:51 00:07:20
86 223 STEHLÍK Vít 10 Dci 2005 1 00:22:53 00:07:22
87 71 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 27 Ž 1997 1 00:22:53 00:07:22
88 99 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 28 Ž 1982 1 00:22:54 00:07:23
89 98 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 10 ŽV1 1976 1 00:22:59 00:07:29
90 333 TOMEK Ondřej Brno 9 XM 1983 1 00:23:01 00:07:31
91 289 GROSSOVÁ Lada 11 ŽV1 1972 1 00:23:02 00:07:31
92 67 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 1 00:23:10 00:07:40
93 255 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 29 Ž 2000 1 00:23:14 00:07:44
94 24 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 12 ŽV1 1979 1 00:23:24 00:07:54
95 271 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 30 Ž 1997 1 00:23:25 00:07:55
96 61 CESAR Martin 10 XM 1990 1 00:23:27 00:07:56
97 283 JELÍNKOVÁ Adéla AHA Vyškov 8 Jky 2002 1 00:23:28 00:07:57
98 349 RACEK Ivan 11 XM 1972 1 00:23:30 00:07:59
99 90 PAVLŮ Andrea 13 ŽV1 1979 1 00:23:34 00:08:04
100 58 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 12 XM 1961 1 00:23:37 00:08:06
101 215 ŽÁK LIbor 13 XM 1971 1 00:23:40 00:08:10
102 65 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 14 ŽV1 1975 1 00:23:44 00:08:13
103 329 BEER Matyáš OZZY Brno 11 Dci 2005 1 00:23:48 00:08:17
104 95 SLABÁKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia - Orel Židenice 4 ŽV2 1966 1 00:23:50 00:08:19
105 256 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 14 XM 1953 1 00:23:55 00:08:24
106 221 STEHLÍKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 31 Ž 1993 1 00:23:57 00:08:27
107 296 SUCHÁNEK Sebastián Syrovice 12 Dci 2005 1 00:24:05 00:08:35
108 219 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 32 Ž 1990 1 00:24:05 00:08:35
109 13 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 5 ŽV2 1969 1 00:24:06 00:08:35
110 40 SMRČKOVÁ Jana 2Bwinner 6 ŽV2 1964 1 00:24:06 00:08:36
111 15 VOŠMEROVÁ Petra 33 Ž 1982 1 00:24:07 00:08:36
112 39 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 15 ŽV1 1973 1 00:24:13 00:08:42
113 80 PAŠTOVÁ Veronika 34 Ž 1988 1 00:24:15 00:08:44
114 334 KOTAS Jan 15 XM 1990 1 00:24:16 00:08:45
115 68 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 35 Ž 1997 1 00:24:18 00:08:48
116 62 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 16 XM 1970 1 00:24:21 00:08:50
117 94 PELLOVÁ Gabriela 16 ŽV1 1979 1 00:24:28 00:08:57
118 291 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 36 Ž 1991 1 00:24:32 00:09:01
119 21 MARKOVÁ Alice Brno 7 ŽV2 1970 1 00:24:33 00:09:02
120 18 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1 MV4 1949 1 00:24:36 00:09:05
121 44 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 2 ŽV3 1956 1 00:24:37 00:09:06
122 254 MAROUŠ Jiří Syrovice 17 XM 1982 1 00:24:38 00:09:07
123 96 BEGUNOVA Oxana 37 Ž 1989 1 00:24:38 00:09:08
124 85 HAMŠÍKOVÁ Romana Syrovice 17 ŽV1 1975 1 00:24:45 00:09:14
125 280 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 8 ŽV2 1970 1 00:24:46 00:09:15
126 258 HRBKOVÁ Hana 38 Ž 1996 1 00:24:48 00:09:17
127 286 ŠILAR Radek 18 XM 1972 1 00:24:48 00:09:17
128 284 MAZLOVÁ Markéta AHA Vyškov 18 ŽV1 1976 1 00:24:53 00:09:23
129 227 SMÍŠEK Radan TK OPEN 19 XM 1973 1 00:24:55 00:09:25
130 235 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 2007 1 00:24:56 00:09:25
131 344 PÍRKOVÁ Zuzana Holasice 19 ŽV1 1980 1 00:24:57 00:09:27
132 88 KRATOCHVÍLOVÁ Nikola Kupařovice 39 Ž 1997 1 00:24:58 00:09:27
133 60 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 20 ŽV1 1971 1 00:25:01 00:09:30
134 59 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 40 Ž 1999 1 00:25:07 00:09:37
135 240 HLAVSA František AC Moravská Slavia Brno 2 MV4 1947 1 00:25:07 00:09:37
136 272 ZLATOHLÁVKOVÁ Pavla 41 Ž 1981 1 00:25:09 00:09:39
137 22 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 21 ŽV1 1974 1 00:25:11 00:09:40
138 288 ROJÍČKOVÁ Marie 22 ŽV1 1973 1 00:25:18 00:09:47
139 76 HYNKOVÁ Lada VVM 9 ŽV2 1965 1 00:25:27 00:09:56
140 92 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 3 ŽV3 1955 1 00:25:32 00:10:02
141 81 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 23 ŽV1 1976 1 00:25:39 00:10:08
142 54 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 20 XM 1972 1 00:25:42 00:10:11
143 36 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1949 1 00:25:45 00:10:15
144 75 OLIVOVÁ Lenka 24 ŽV1 1976 1 00:25:54 00:10:24
145 224 HOUFOVÁ Pavlína Running Zone Brno 25 ŽV1 1976 1 00:25:55 00:10:25
146 79 VOLAVÁ Ivana Fit online 10 ŽV2 1964 1 00:25:58 00:10:28
147 262 KRÁLOVÁ Eliška 42 Ž 1999 1 00:26:03 00:10:33
148 267 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 43 Ž 1983 1 00:26:04 00:10:33
149 42 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 4 MV4 1950 1 00:26:06 00:10:35
150 298 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 21 XM 1984 1 00:26:07 00:10:37
151 225 URBÁNKOVÁ Lenka Running Zone Brno 44 Ž 1983 1 00:26:10 00:10:39
152 203 RUBÁŠOVÁ Beáta VSK Univerzita Brno 9 Dky 2003 1 00:26:21 00:10:50
153 335 KUPČÍKOVÁ Dagmar 26 ŽV1 1977 1 00:26:27 00:10:57
154 73 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 11 ŽV2 1964 1 00:26:31 00:11:00
155 345 TOPINKOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 2007 1 00:26:35 00:11:04
156 269 ŠVANDOVÁ Kateřina 45 Ž 1987 1 00:26:36 00:11:05
157 302 POZDENKOV Andrey EC run 22 XM 1971 1 00:26:38 00:11:07
158 222 PŘIKRYLOVÁ Silvie 27 ŽV1 1977 1 00:26:46 00:11:15
159 204 POLÁKOVÁ Kateřina SK TROPS 46 Ž 1982 1 00:26:46 00:11:15
160 260 KROMEROVÁ Karolína Brno 28 ŽV1 1977 1 00:26:47 00:11:16
161 261 KROMER Pavel 23 XM 1974 1 00:26:47 00:11:17
162 297 PEZENREITEROVÁ Michala Kuřim 47 Ž 1993 1 00:26:55 00:11:24
163 285 PANTUČKOVÁ Pavla Individuální 29 ŽV1 1980 1 00:26:56 00:11:25
164 208 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 30 ŽV1 1977 1 00:26:56 00:11:25
165 216 PROKEŠ Patrik 24 XM 1979 1 00:27:12 00:11:41
166 55 MOKRÁ Regina Brno 12 ŽV2 1968 1 00:27:26 00:11:55
167 295 SUCHÁNEK Kamil Syrovice 25 XM 1979 1 00:27:29 00:11:58
168 270 ZLATOHLÁVEK David 26 XM 1982 1 00:27:51 00:12:20
169 37 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV3 1960 1 00:27:57 00:12:26
170 237 NOVOTNÝ Vojtěch 14 Dci 2005 1 00:28:10 00:12:40
171 43 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 5 MV4 1945 1 00:28:15 00:12:44
172 87 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 31 ŽV1 1973 1 00:28:19 00:12:49
173 246 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 48 Ž 1982 1 00:28:21 00:12:50
174 20 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 5 ŽV3 1950 1 00:28:22 00:12:51
175 264 MAŇÁK Vítězslav 17 Jři 2002 1 00:28:25 00:12:54
176 91 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 13 ŽV2 1966 1 00:28:31 00:13:01
177 25 JEŽOVÁ Martina 32 ŽV1 1975 1 00:28:33 00:13:02
178 100 MARŠÁLEK Jiří newline 27 XM 1958 1 00:28:33 00:13:02
179 86 SCHILBERGER Libuše Řícmanice 14 ŽV2 1966 1 00:28:33 00:13:03
180 217 SMUTNÁ Eliška 49 Ž 1997 1 00:28:39 00:13:08
181 230 EFFENBERGER Hynek VSK Univerzita Brno 28 XM 1973 1 00:28:41 00:13:10
182 347 MATALOVÁ Hana 50 Ž 1989 1 00:28:48 00:13:18
183 257 HAVLÍK Ondřej 29 XM 1991 1 00:28:57 00:13:27
184 72 KOČÍ Hana Brno 33 ŽV1 1971 1 00:29:03 00:13:32
185 330 JATIOVÁ Barbora 51 Ž 1993 1 00:29:04 00:13:34
186 226 TUŽIČKOVÁ Lenka Running Zone Brno 34 ŽV1 1977 1 00:29:16 00:13:45
187 205 KLIMENTOVÁ Hana 35 ŽV1 1971 1 00:29:26 00:13:55
188 63 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 30 XM 1997 1 00:29:29 00:13:59
189 274 PŘÍKAZSKÁ Monika 36 ŽV1 1974 1 00:29:40 00:14:09
190 212 DOBEŠOVÁ Lenka 37 ŽV1 1972 1 00:29:48 00:14:18
191 93 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 38 ŽV1 1975 1 00:29:50 00:14:20
192 29 NOVOTNÁ Michaela 39 ŽV1 1975 1 00:29:58 00:14:28
193 350 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 52 Ž 1989 1 00:30:19 00:14:49
194 70 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 6 MV4 1944 1 00:30:26 00:14:55
195 299 OBRÁTIL Vilém KOB Alfa Brno 31 XM 1992 1 00:30:35 00:15:04
196 53 KELBLOVÁ Adéla SK Vojkovice 9 Jky 2001 1 00:30:35 00:15:04
197 33 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 6 ŽV3 1946 1 00:30:38 00:15:08
198 11 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 40 ŽV1 1973 1 00:30:46 00:15:16
199 306 JORDÁNOVÁ Michaela 53 Ž 1995 1 00:30:49 00:15:19
200 290 PAŠEOVÁ Magdalena 41 ŽV1 1973 1 00:30:58 00:15:27
201 247 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 32 XM 1982 1 00:31:19 00:15:49
202 248 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 15 ŽV2 1963 1 00:31:34 00:16:04
203 218 KUBÍČKOVÁ Markéta 54 Ž 1999 1 00:31:45 00:16:15
204 250 ROTKOVÁ Gabriela 42 ŽV1 1978 1 00:31:52 00:16:21
205 4 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 33 XM 1973 1 00:32:43 00:17:13
206 236 QAZIMI Monika 43 ŽV1 1972 1 00:32:49 00:17:18
207 303 MAREŠOVÁ Lucie 55 Ž 1989 1 00:33:37 00:18:06
208 249 POLÁCH David Žabiny 34 XM 1980 1 00:34:03 00:18:33
209 342 ZADÁKOVÁ Anežka 2Bwinner 10 Dky 2005 1 00:34:04 00:18:34
210 339 ZADÁK Jakub 2Bwinner 15 Dci 2008 1 00:34:05 00:18:34
211 300 ZADÁKOVÁ Eliška ZŠ Střelice 11 Dky 2005 1 00:34:05 00:18:34
212 337 ZADÁK Karel TRIEXPERT MILT racing team 35 XM 1978 1 00:34:05 00:18:34
213 338 ZADÁK Vít Triexpert 16 Dci 2011 1 00:34:05 00:18:35
214 231 ŽITŇÁKOVÁ Stanislava Sokol Syrovice 56 Ž 1981 1 00:34:06 00:18:36
215 30 MAIXNER Václav Orel Čebín 7 MV4 1941 1 00:34:44 00:19:13
216 336 KLEMENTOVÁ Lenka Enjoy 44 ŽV1 1979 1 00:36:18 00:20:48
217 340 HUBÁČKOVÁ Květoslava Enjoy 45 ŽV1 1975 1 00:36:18 00:20:48
218 341 KREJČÍ Dana Enjoy 46 ŽV1 1975 1 00:36:18 00:20:48
219 35 HOLÝ Josef Orel Židenice 8 MV4 1941 1 00:36:39 00:21:09
220 47 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 1 00:36:52 00:21:22

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.