Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 12.12.2015 08:00 do 12.12.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků213
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 57 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:30:57
2 291 KUBÍNEK František RSFK 1 M 1988 1 00:31:15 00:00:18
3 88 ŠŤASTNÝ Petr Petr Čech Sport MTB team 2 M 1988 1 00:31:18 00:00:20
4 80 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 3 M 1993 1 00:31:30 00:00:33
5 104 HÉNEK Petr AK Drnovice 4 M 1987 1 00:31:41 00:00:44
6 31 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 5 M 1982 1 00:31:50 00:00:52
7 121 LYSÁK Vlastimil 6 M 1986 1 00:32:02 00:01:04
8 95 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 7 M 1992 1 00:32:08 00:01:10
9 58 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 8 M 1982 1 00:32:20 00:01:23
10 79 HÁJEK Daniel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 9 M 1989 1 00:32:25 00:01:27
11 81 BOŘIL Petr Moravec Team 10 M 1986 1 00:32:32 00:01:34
12 77 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 11 M 1995 1 00:32:40 00:01:42
13 78 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 12 M 1987 1 00:32:55 00:01:57
14 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 MV1 1970 1 00:33:04 00:02:06
15 254 PODŠKUBKA Viktor ELEVEN Run Team 3 MV1 1973 1 00:33:41 00:02:44
16 167 ROŠKO Daniel 13 M 1982 1 00:33:47 00:02:50
17 43 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 14 M 1977 1 00:33:53 00:02:55
18 20 DVOŘÁČEK Jiří Relax-Fit.cz Team 4 MV1 1968 1 00:34:02 00:03:04
19 30 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 15 M 1979 1 00:34:27 00:03:29
20 63 ADAMEC Radek 16 M 1991 1 00:34:33 00:03:36
21 275 BLAHA Ondřej 17 M 1986 1 00:34:35 00:03:38
22 124 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 18 M 1991 1 00:34:49 00:03:52
23 46 POLÁK Marek HO Lemra 5 MV1 1973 1 00:35:00 00:04:03
24 259 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 6 MV1 1970 1 00:35:03 00:04:06
25 126 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 19 M 1992 1 00:35:16 00:04:18
26 35 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 1 00:35:26 00:04:29
27 36 NĚMEČEK Marek Brno 20 M 1977 1 00:35:33 00:04:35
28 105 MATĚJA Roman 21 M 1988 1 00:35:54 00:04:57
29 142 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 22 M 1990 1 00:36:00 00:05:02
30 201 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 8 MV1 1975 1 00:36:03 00:05:05
31 145 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 23 M 1985 1 00:36:06 00:05:09
32 54 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 24 M 1984 1 00:36:11 00:05:14
33 110 PERNIČKA Jan Hory z dálky 25 M 1987 1 00:36:14 00:05:17
34 211 KONEČNÝ Libor Kuřim 9 MV1 1971 1 00:36:18 00:05:21
35 146 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 10 MV1 1972 1 00:36:19 00:05:21
36 56 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 26 M 1983 1 00:36:20 00:05:22
37 262 RICHTER Ondřej Havířov 27 M 1987 1 00:36:22 00:05:25
38 97 ČUMA Josef Milonice 28 M 1980 1 00:36:26 00:05:29
39 64 PLEKANEC Juraj Brno 11 MV1 1974 1 00:36:28 00:05:30
40 38 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 29 M 1980 1 00:36:31 00:05:33
41 132 HUŤKA Jiří Brno 30 M 1991 1 00:36:34 00:05:36
42 212 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 1 00:36:34 00:05:37
43 76 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 MV2 1966 1 00:36:36 00:05:39
44 69 HAUSVATER Karel Slávia Hradec Králové 3 MV2 1958 1 00:36:40 00:05:42
45 32 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 12 MV1 1967 1 00:36:43 00:05:46
46 217 STRNAD Václav Brno 31 M 1983 1 00:36:50 00:05:53
47 42 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 32 M 1991 1 00:36:56 00:05:58
48 22 ŠVÁB Štěpán Bruslárna 33 M 1994 1 00:37:00 00:06:02
49 155 PIŇOS Ondřej 34 M 1996 1 00:37:00 00:06:03
50 260 JANKŮ Lukáš Pepe bike 35 M 1987 1 00:37:01 00:06:03
51 96 HRBÁČEK Karel Útěchov 13 MV1 1968 1 00:37:09 00:06:11
52 285 HRABOVSKÝ Zdeněk 36 M 1985 1 00:37:10 00:06:13
53 66 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 37 M 1983 1 00:37:12 00:06:15
54 125 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 14 MV1 1967 1 00:37:13 00:06:15
55 52 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 38 M 1983 1 00:37:14 00:06:16
56 271 ŠPIČÁK Milan Brno 39 M 1990 1 00:37:36 00:06:39
57 276 KOCIÁN Aleš 40 M 1982 1 00:37:44 00:06:47
58 128 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 41 M 1979 1 00:38:00 00:07:03
59 60 MAŠATA Matěj OK 99 42 M 1996 1 00:38:04 00:07:06
60 65 SLÁMA Lukáš Brno 43 M 1984 1 00:38:13 00:07:16
61 28 SVOBODA Marek Běžci Moravany 44 M 1977 1 00:38:28 00:07:30
62 33 JUŘICA Pavel Ostrava 45 M 1979 1 00:38:34 00:07:37
63 127 BRTNA David Brno 46 M 1982 1 00:38:37 00:07:40
64 281 URBÁNEK Michal Tri LAMY 47 M 1977 1 00:38:41 00:07:44
65 280 ALMAN Dušan Babice 15 MV1 1967 1 00:38:43 00:07:46
66 115 BUŠ Ondřej Ráječko 48 M 1985 1 00:38:46 00:07:48
67 75 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 16 MV1 1975 1 00:38:50 00:07:53
68 19 FILIP Josef Vyškov 49 M 1977 1 00:38:57 00:07:59
69 21 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 17 MV1 1968 1 00:38:57 00:07:59
70 117 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 18 MV1 1970 1 00:38:57 00:07:59
71 91 NĚMEC Petr Zastávka 50 M 1986 1 00:38:59 00:08:02
72 140 BIL Jaroslav Brno 51 M 1985 1 00:39:05 00:08:08
73 204 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 52 M 1978 1 00:39:17 00:08:20
74 284 VEMOLA Jiří Bukovice 53 M 1977 1 00:39:24 00:08:26
75 14 ROČEK Radim Brno 19 MV1 1969 1 00:39:31 00:08:33
76 216 ŠESTÁK Jakub SK Radioklub Blansko 54 M 1990 1 00:39:33 00:08:36
77 27 REDLICH Tomáš KČT Aš 55 M 1982 1 00:39:35 00:08:38
78 89 MAZAL Zdeněk 56 M 1981 1 00:39:36 00:08:39
79 282 MAREK Jakub Jedem stopem 57 M 1988 1 00:39:40 00:08:42
80 83 KOHOUTEK Jiří Brno 58 M 1989 1 00:39:44 00:08:46
81 90 BĚLOHOUBEK Petr Brno 20 MV1 1972 1 00:39:47 00:08:49
82 287 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 4 MV2 1958 1 00:39:48 00:08:51
83 49 HLAVATÝ Radek Brno 5 MV2 1966 1 00:39:52 00:08:55
84 288 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 59 M 1995 1 00:39:56 00:08:58
85 144 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 60 M 1986 1 00:39:57 00:09:00
86 112 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 61 M 1977 1 00:40:00 00:09:02
87 148 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 62 M 1977 1 00:40:04 00:09:06
88 270 NEŠPOR Michael ARC Brno 63 M 1991 1 00:40:08 00:09:11
89 23 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 1 MV3 1955 1 00:40:11 00:09:14
90 290 STŘÍBRNÝ Martin Brno 64 M 1987 1 00:40:20 00:09:23
91 156 FORAL Roman Brno 21 MV1 1967 1 00:40:22 00:09:24
92 286 PARGAČ Martin Trenčín 65 M 1985 1 00:40:25 00:09:27
93 87 BEDNAŘÍK Petr Brno 22 MV1 1971 1 00:40:28 00:09:31
94 34 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 2 MV3 1956 1 00:40:31 00:09:34
95 136 VRÁNA Filip newline 23 MV1 1976 1 00:40:32 00:09:35
96 203 STUDENÝ Lubomír Ivančice 24 MV1 1967 1 00:40:34 00:09:36
97 71 BRÜCKNER Tomáš 66 M 1983 1 00:40:34 00:09:37
98 98 SKLENÁŘ Martin 67 M 1995 1 00:40:36 00:09:39
99 269 DANIEL Petr Start Brno 25 MV1 1971 1 00:40:37 00:09:40
100 139 GRIC Antonín Synthon Blansko 68 M 1992 1 00:40:38 00:09:40
101 258 ŠPRINGER Václav 26 MV1 1974 1 00:40:39 00:09:41
102 68 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 27 MV1 1975 1 00:40:42 00:09:44
103 274 SUKUP Marek Brno 69 M 1989 1 00:40:43 00:09:46
104 205 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 70 M 1988 1 00:40:50 00:09:52
105 279 BUCHTA Lukáš Za zenitem a ještě dál 71 M 1993 1 00:40:55 00:09:57
106 159 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 28 MV1 1967 1 00:40:57 00:09:59
107 114 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 6 MV2 1964 1 00:40:59 00:10:01
108 151 CIBULKA Pavel Brno 7 MV2 1964 1 00:41:09 00:10:12
109 111 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 72 M 1979 1 00:41:16 00:10:18
110 149 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 29 MV1 1969 1 00:41:18 00:10:21
111 264 ŠINDELÁŘ Jan ACT leraK Blansko 30 MV1 1976 1 00:41:22 00:10:24
112 138 KOSMÁK Václav SKL C 73 M 1983 1 00:41:23 00:10:25
113 137 BILÍK Martin Orel Brno - Řečkovice 31 MV1 1968 1 00:41:25 00:10:27
114 84 FLORIÁN Radim 32 MV1 1970 1 00:41:26 00:10:29
115 133 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 8 MV2 1959 1 00:41:32 00:10:35
116 213 DOKOUPIL Petr Brno 74 M 1977 1 00:41:37 00:10:40
117 131 SLÁMA Jiří Automedia 9 MV2 1960 1 00:41:39 00:10:41
118 163 BEDAN Petr Spešov 209 33 MV1 1973 1 00:41:40 00:10:43
119 165 JANEK Petr Brno 34 MV1 1969 1 00:41:43 00:10:46
120 26 SKLENKA Tomáš Individuální 35 MV1 1976 1 00:41:48 00:10:50
121 277 NEUGEBAUER Filip 75 M 1987 1 00:41:55 00:10:57
122 108 BARTÁK Ronald Kuřim 10 MV2 1965 1 00:42:05 00:11:08
123 164 DYTRT Petr BehejBrno.com 36 MV1 1976 1 00:42:13 00:11:15
124 257 PARMA Tomáš Brno 37 MV1 1970 1 00:42:19 00:11:21
125 118 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 76 M 1989 1 00:42:22 00:11:25
126 113 GONČÁR Jiří 77 M 1981 1 00:42:22 00:11:25
127 51 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 38 MV1 1976 1 00:42:23 00:11:26
128 45 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 11 MV2 1962 1 00:42:23 00:11:26
129 116 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 39 MV1 1967 1 00:42:30 00:11:33
130 160 VACULA Ondřej AC Lelek 78 M 1981 1 00:42:40 00:11:43
131 15 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 40 MV1 1976 1 00:42:41 00:11:44
132 268 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 41 MV1 1972 1 00:42:43 00:11:46
133 94 SVOBODA Jan Brno 79 M 1986 1 00:42:44 00:11:47
134 86 STRÁNÍK Aleš Blansko 3 MV3 1950 1 00:42:50 00:11:53
135 267 HLAVINKA Jiří 80 M 1988 1 00:43:01 00:12:04
136 16 GAJDÁR Michal Bardejov 81 M 1991 1 00:43:02 00:12:04
137 59 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 12 MV2 1957 1 00:43:10 00:12:12
138 62 VÁVRA Václav VIDA! 42 MV1 1971 1 00:43:12 00:12:14
139 41 MACHARÁČEK Roman 43 MV1 1973 1 00:43:14 00:12:16
140 18 KUNC Josef Orel Vyškov 13 MV2 1960 1 00:43:17 00:12:20
141 255 JANOUŠEK Tomáš 44 MV1 1971 1 00:43:22 00:12:25
142 37 FELIX Břetislav Brno 14 MV2 1961 1 00:43:32 00:12:35
143 44 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 15 MV2 1961 1 00:43:34 00:12:37
144 154 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 16 MV2 1957 1 00:43:42 00:12:45
145 147 HORÁK Pavel Acer Bike Team 45 MV1 1976 1 00:43:45 00:12:48
146 202 DRLÝ Aleš 46 MV1 1968 1 00:43:49 00:12:51
147 55 MAREK Libor BB Cyklosport 47 MV1 1967 1 00:43:49 00:12:52
148 47 BŘEZINA Aleš newline 17 MV2 1962 1 00:43:51 00:12:53
149 206 DUFEK Jiří Vranov 48 MV1 1968 1 00:43:53 00:12:55
150 166 LAŠTŮVKA Zdeněk 82 M 1989 1 00:43:55 00:12:57
151 48 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 49 MV1 1969 1 00:43:55 00:12:58
152 283 TYLEČEK Pavel Jundrov 50 MV1 1973 1 00:44:09 00:13:11
153 67 ŘEZÁČ Oto 51 MV1 1976 1 00:44:10 00:13:13
154 102 ČADEK Martin 18 MV2 1957 1 00:44:14 00:13:17
155 107 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 19 MV2 1964 1 00:44:23 00:13:25
156 252 HROMÁDKA Patrik Blansko 83 M 1980 1 00:44:34 00:13:37
157 215 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 84 M 1977 1 00:44:37 00:13:39
158 85 KOHOUTEK Jaromír WSSC 4 MV3 1955 1 00:44:39 00:13:42
159 266 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 5 MV3 1952 1 00:44:40 00:13:43
160 123 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 20 MV2 1966 1 00:44:48 00:13:50
161 53 ČECH Ladislav BehejBrno.com 52 MV1 1973 1 00:44:57 00:13:59
162 162 DVOŘÁK David (CZE) 53 MV1 1976 1 00:45:00 00:14:03
163 109 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 54 MV1 1974 1 00:45:17 00:14:19
164 122 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 21 MV2 1961 1 00:45:31 00:14:33
165 261 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 1 00:45:38 00:14:40
166 168 CZÓKOLY Jan Moravský kras 85 M 1978 1 00:45:48 00:14:51
167 99 SVOBODA Jan Garko Brno 22 MV2 1961 1 00:45:55 00:14:57
168 207 STÖGER Karel Brno 55 MV1 1976 1 00:45:58 00:15:01
169 251 PERNICA Jakub GIANT Brno 86 M 1993 1 00:46:04 00:15:06
170 24 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 56 MV1 1968 1 00:46:05 00:15:07
171 158 JANHUBA Bořivoj Brno 87 M 1980 1 00:46:07 00:15:10
172 119 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 7 MV3 1955 1 00:46:12 00:15:15
173 93 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 88 M 1977 1 00:46:19 00:15:22
174 208 KUBĚNA Tomáš 89 M 1987 1 00:46:23 00:15:26
175 129 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 23 MV2 1962 1 00:46:37 00:15:39
176 61 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 8 MV3 1954 1 00:46:42 00:15:45
177 256 DANĚK Jan Brno 90 M 1989 1 00:47:35 00:16:37
178 278 VÉVODA Radek 91 M 1994 1 00:47:40 00:16:42
179 265 ŠEVČÍK David 92 M 1977 1 00:47:53 00:16:55
180 25 MATULA Jaroslav Zetor Brno 57 MV1 1970 1 00:47:53 00:16:56
181 39 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 1 XZ 1984 1 00:48:02 00:17:04
182 152 LENHART David newline 93 M 1979 1 00:48:03 00:17:06
183 210 MACHÁČEK Martin 9 MV3 1955 1 00:48:31 00:17:34
184 29 NOVÁČEK Filip 94 M 1988 1 00:49:10 00:18:12
185 100 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 24 MV2 1966 1 00:49:29 00:18:32
186 135 DVOŘÁČEK Kamil Brno 95 M 1978 1 00:49:31 00:18:33
187 73 SPONAR Jan Tesla Brno 10 MV3 1950 1 00:49:39 00:18:42
188 289 OBRDLÍK Jiří 96 M 1984 1 00:49:40 00:18:43
189 70 NOVOTNÝ Libor Kuřim 25 MV2 1961 1 00:49:51 00:18:54
190 74 MOKRÝ Pavel Brno 58 MV1 1968 1 00:49:55 00:18:58
191 40 SOBOTKA Martin Brno 59 MV1 1976 1 00:49:56 00:18:59
192 143 KABELA Vojtěch 11 MV3 1947 1 00:50:01 00:19:04
193 130 SIKORA Aleš 60 MV1 1973 1 00:50:03 00:19:06
194 120 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 12 MV3 1956 1 00:50:10 00:19:13
195 253 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 97 M 1986 1 00:51:04 00:20:06
196 50 SVOBODA Karel MSD J-elita 13 MV3 1945 1 00:51:29 00:20:32
197 101 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 14 MV3 1953 1 00:51:52 00:20:54
198 17 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 15 MV3 1944 1 00:51:55 00:20:58
199 141 ZEMAN Martin Kr. Pole 26 MV2 1963 1 00:52:15 00:21:17
200 153 JASKULKA Martin 61 MV1 1968 1 00:52:30 00:21:33
201 92 BULÍN Martin Přerov 98 M 1985 1 00:52:47 00:21:50
202 214 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1952 1 00:53:02 00:22:05
203 103 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 2 XZ 1972 1 00:53:25 00:22:28
204 161 MARŠÁLEK Jiří newline 27 MV2 1958 1 00:53:38 00:22:41
205 263 JEŽOVÁ Martina Brno 3 XZ 1975 1 00:54:15 00:23:17
206 150 BIL Jaroslav newline 28 MV2 1959 1 00:54:18 00:23:20
207 82 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 62 MV1 1976 1 00:54:20 00:23:22
208 273 NOVOSEDLÍK Lubomír SK pre radost Nitra 29 MV2 1966 1 00:55:14 00:24:17
209 157 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 17 MV3 1952 1 00:56:26 00:25:28
210 209 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 18 MV3 1941 1 00:58:30 00:27:32
211 72 MAIXNER Václav Tišnov 19 MV3 1941 1 00:59:08 00:28:11
212 218 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 30 MV2 1960 1 01:02:46 00:31:49

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 106 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice XZ 1991

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.