Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 06.12.2014 08:00 do 06.12.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol1
Počet závodníků237
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 307 HOMOLÁČ Jiří ADIDAS Runnig Team 1 M 1990 1 00:29:28
2 157 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 2 M 1992 1 00:30:01 00:00:32
3 105 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:30:44 00:01:15
4 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 1 00:31:06 00:01:38
5 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1975 1 00:31:21 00:01:52
6 309 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 3 M 1982 1 00:31:31 00:02:02
7 118 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 4 M 1988 1 00:31:46 00:02:17
8 62 DVOŘÁK Pavel Team PaK 5 M 1982 1 00:31:49 00:02:20
9 88 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 6 M 1992 1 00:31:56 00:02:27
10 337 AMBROS Jakub Masaryk run / AK EZ Kopřivnice 7 M 1987 1 00:31:59 00:02:30
11 130 LYSÁK Vlastimil Mikulov 8 M 1986 1 00:32:04 00:02:35
12 146 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 4 MV1 1973 1 00:32:19 00:02:51
13 17 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 9 M 1983 1 00:32:32 00:03:03
14 117 RUBIČ Daniel New Balance Team 10 M 1985 1 00:32:45 00:03:16
15 15 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 11 M 1995 1 00:32:47 00:03:18
16 107 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 5 MV1 1975 1 00:33:17 00:03:48
17 148 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 12 M 1982 1 00:33:50 00:04:21
18 173 STRNAD Václav Brno 13 M 1983 1 00:33:55 00:04:26
19 324 ŠIROKÝ Stanislav Blansko 14 M 1977 1 00:34:04 00:04:35
20 110 DVOŘÁČEK Jiří Relax-Fit.cz Team 6 MV1 1968 1 00:34:06 00:04:37
21 75 NĚMEC Jan OK Chrastava 15 M 1986 1 00:34:21 00:04:52
22 56 NĚMEČEK Marek Brno 16 M 1977 1 00:34:25 00:04:56
23 80 POLÁK Marek HO Lemra 7 MV1 1973 1 00:34:30 00:05:01
24 21 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 17 M 1979 1 00:34:32 00:05:03
25 91 CHADIM Michal KC Brno 18 M 1978 1 00:34:44 00:05:15
26 41 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 19 M 1990 1 00:34:45 00:05:16
27 52 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 20 M 1983 1 00:34:55 00:05:26
28 16 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 8 MV1 1968 1 00:35:13 00:05:44
29 85 DUŠIL Jaroslav newline 9 MV1 1970 1 00:35:15 00:05:46
30 44 KOLÍNEK František AK Perná 1 MV2 1956 1 00:35:31 00:06:02
31 163 VINTRLÍK Martin Křepice 21 M 1977 1 00:35:44 00:06:15
32 141 ROŠKO Daniel 22 M 1982 1 00:35:52 00:06:23
33 152 NEMĚC Richard Blansko 10 MV1 1969 1 00:35:55 00:06:26
34 50 SPÁČIL Leopold Letovice 2 MV2 1959 1 00:36:02 00:06:33
35 125 HRBÁČEK Karel Útěchov 11 MV1 1968 1 00:36:09 00:06:41
36 106 STRNKA David Masaryk run 23 M 1995 1 00:36:20 00:06:51
37 164 LEPIER Jan ČVK Brno 24 M 1976 1 00:36:31 00:07:02
38 95 ŠIMUNEK Martin Modřice 12 MV1 1966 1 00:36:39 00:07:10
39 71 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 MV2 1958 1 00:36:44 00:07:15
40 150 BRAT Kristián Adamov 25 M 1983 1 00:36:48 00:07:19
41 135 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 26 M 1982 1 00:37:01 00:07:32
42 333 ŠUTA Jiří ATREX BRNO - SCOTT 27 M 1989 1 00:37:04 00:07:35
43 120 KONEČNÝ Libor Kuřim 13 MV1 1971 1 00:37:08 00:07:39
44 143 HAVRÁNEK Jan Brno 28 M 1977 1 00:37:10 00:07:41
45 336 JÍLEK Ladislav Aquaskipper Olešnice 14 MV1 1974 1 00:37:11 00:07:42
46 18 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 29 M 1981 1 00:37:14 00:07:45
47 92 JANČÍK Tomáš Boskovice 15 MV1 1972 1 00:37:21 00:07:52
48 89 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 MV2 1958 1 00:37:22 00:07:53
49 83 ŠVÁB Štěpán BRUSLARNA.cz 30 M 1994 1 00:37:24 00:07:55
50 99 KOCUR Lukáš 2K BRNO 31 M 1977 1 00:37:28 00:07:59
51 332 JURČA Jaroslav :-) 5 MV2 1962 1 00:37:37 00:08:08
52 160 HUDEC Radoslav Bystrc 32 M 1980 1 00:37:40 00:08:11
53 327 ALMAN Dušan Babice 16 MV1 1967 1 00:37:43 00:08:14
54 97 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 33 M 1979 1 00:37:45 00:08:16
55 54 KUDLIČKA Svatopluk (ČR) LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:37:46 00:08:17
56 362 LAPÁČEK Jan Klub Veslařů 34 M 1984 1 00:37:51 00:08:22
57 134 BRTNA David Brno 35 M 1982 1 00:37:52 00:08:23
58 51 VODÁK Martin Turbo team 36 M 1991 1 00:38:01 00:08:32
59 355 PETRŮ Radim Boskovice 17 MV1 1971 1 00:38:06 00:08:37
60 98 ŠOLC Filip 37 M 1985 1 00:38:07 00:08:39
61 84 SVOBODA Marek Běžci Moravany 38 M 1977 1 00:38:08 00:08:39
62 136 BUŠ Ondřej Ráječko 39 M 1985 1 00:38:09 00:08:40
63 24 PERNIČKA Jan Hory z dálky 40 M 1987 1 00:38:12 00:08:43
64 63 FLORIÁN Radim Brno 18 MV1 1970 1 00:38:18 00:08:49
65 45 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 41 M 1994 1 00:38:22 00:08:53
66 139 NAVRÁTIL Dušan EKOL TEAM o.s. 42 M 1984 1 00:38:31 00:09:02
67 93 SMUTNÝ Vladimír Moravec Team 43 M 1976 1 00:38:31 00:09:03
68 90 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 19 MV1 1970 1 00:38:35 00:09:06
69 128 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 20 MV1 1975 1 00:38:37 00:09:09
70 36 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 6 MV2 1962 1 00:38:40 00:09:11
71 351 KOUDELKA František Lipová 21 MV1 1966 1 00:38:47 00:09:18
72 328 FERENČÁK Marek Brno 22 MV1 1970 1 00:38:49 00:09:20
73 308 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 1 00:38:54 00:09:25
74 19 ROČEK Radim Brno 23 MV1 1969 1 00:39:02 00:09:33
75 182 MACEK Lubomír Břeclav 44 M 1983 1 00:39:03 00:09:34
76 126 KUNEŠ David Tišnov 24 MV1 1974 1 00:39:03 00:09:34
77 155 MATĚNA Vladimír (CZE) VZS Blansko 7 MV2 1959 1 00:39:13 00:09:44
78 321 ŠEVČÍK Jan VUT Brno 45 M 1994 1 00:39:18 00:09:49
79 87 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 46 M 1985 1 00:39:19 00:09:50
80 30 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 47 M 1983 1 00:39:20 00:09:51
81 104 UHLÍŘ Dalibor AT&T 48 M 1980 1 00:39:21 00:09:52
82 316 TLAMKA Tomáš Moravec Benešov 49 M 1991 1 00:39:24 00:09:55
83 342 KRAJČA Rudolf 8 MV2 1965 1 00:39:34 00:10:05
84 172 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 50 M 1980 1 00:39:36 00:10:07
85 306 SEDLÁČEK Jaroslav Holešov 9 MV2 1964 1 00:39:43 00:10:14
86 119 ČUMA Josef Milonice 51 M 1980 1 00:39:46 00:10:17
87 335 ODEHNAL Tomáš Skalica 25 MV1 1968 1 00:39:49 00:10:20
88 100 STRBAČKA Aleš Moravec Team 52 M 1982 1 00:39:53 00:10:24
89 23 JANEK Petr newline 26 MV1 1969 1 00:39:54 00:10:25
90 354 KUČERA Josef Rosice 53 M 1985 1 00:40:02 00:10:33
91 331 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 27 MV1 1967 1 00:40:08 00:10:39
92 73 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 54 M 1978 1 00:40:13 00:10:44
93 46 GLADIŠ Daniel SKG Brno 28 MV1 1968 1 00:40:15 00:10:46
94 14 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 29 MV1 1970 1 00:40:16 00:10:48
95 358 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 10 MV2 1958 1 00:40:22 00:10:53
96 115 POSPÍCHAL Vladimír 55 M 1985 1 00:40:26 00:10:57
97 27 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 30 MV1 1968 1 00:40:28 00:10:59
98 57 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 31 MV1 1975 1 00:40:31 00:11:02
99 176 DYTRT Petr BehejBrno.com 56 M 1976 1 00:40:35 00:11:06
100 38 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 11 MV2 1956 1 00:40:43 00:11:14
101 55 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 32 MV1 1973 1 00:40:53 00:11:24
102 64 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 57 M 1994 1 00:41:01 00:11:32
103 349 BEDNÁŘ Petr 58 M 1981 1 00:41:07 00:11:38
104 318 TAČNER Jan VUT Brno 59 M 1988 1 00:41:08 00:11:39
105 156 MILKA Zdeněk Brno 60 M 1984 1 00:41:09 00:11:41
106 323 TYLICH Ladislav 61 M 1992 1 00:41:18 00:11:49
107 145 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 33 MV1 1968 1 00:41:24 00:11:55
108 142 KOVAČIČ Sebastian Brno 62 M 1978 1 00:41:32 00:12:03
109 357 MENŠÍK Ondřej Boskovice 63 M 1989 1 00:41:35 00:12:06
110 347 KONÍČEK Michal AC Senetářov 64 M 1986 1 00:41:36 00:12:07
111 140 MAREK Jan TJ Kanojistika Znojmo 65 M 1987 1 00:41:38 00:12:09
112 151 VRÁNA Filip newline 66 M 1976 1 00:41:40 00:12:11
113 165 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 34 MV1 1975 1 00:41:44 00:12:15
114 48 DVOŘÁK Vojtěch Brno 35 MV1 1974 1 00:41:46 00:12:17
115 315 KOSMÁK Václav SKL C 67 M 1983 1 00:41:46 00:12:18
116 32 KAPAVÍK Radim Přerov 68 M 1985 1 00:41:47 00:12:18
117 102 DVOŘÁK Pavel KaP 69 M 1987 1 00:41:50 00:12:21
118 329 SOTOLÁŘ Stanislav Veselice 36 MV1 1970 1 00:41:51 00:12:22
119 158 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 37 MV1 1973 1 00:41:53 00:12:24
120 70 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 MV3 1951 1 00:41:56 00:12:27
121 338 ŠINDELÁŘ Ondřej Relax Fit Team Blansko 70 M 1988 1 00:42:03 00:12:34
122 166 KRUML Tomáš Brno 38 MV1 1966 1 00:42:14 00:12:45
123 69 HARESTA Petr Blansko 71 M 1986 1 00:42:28 00:12:59
124 325 MATOUŠEK Radek Blansko 72 M 1989 1 00:42:35 00:13:06
125 29 MIKA Ivo Orel Obřany 39 MV1 1966 1 00:42:37 00:13:08
126 359 KUNOVSKÝ Richard Slavičín 40 MV1 1969 1 00:42:39 00:13:10
127 82 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 41 MV1 1967 1 00:42:40 00:13:11
128 33 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 4 MV3 1950 1 00:42:41 00:13:12
129 78 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 12 MV2 1964 1 00:42:47 00:13:18
130 343 FRANTIŠEK Jiří 73 M 1986 1 00:42:57 00:13:28
131 348 KUBĚNA Roman AC Senetář 74 M 1982 1 00:43:01 00:13:32
132 178 KAZDA Petr Brno 42 MV1 1970 1 00:43:01 00:13:32
133 183 SLOUKA Jiří Blažovice 75 M 1983 1 00:43:17 00:13:48
134 68 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 76 M 1987 1 00:43:27 00:13:58
135 122 MIKITA Pavel Sever Brno 5 MV3 1952 1 00:43:31 00:14:02
136 364 RAGULIN Ievgen BehejBrno.com 77 M 1991 1 00:43:36 00:14:07
137 356 ŠAFÁŘ Radek Boskovice 78 M 1985 1 00:43:47 00:14:18
138 131 STUDENÝ Lubomír BehejBrno.com 43 MV1 1967 1 00:43:49 00:14:20
139 77 STRÁNÍK Aleš Blansko 6 MV3 1950 1 00:43:52 00:14:23
140 61 ČECH Ladislav BehejBrno.com 44 MV1 1973 1 00:43:54 00:14:25
141 59 FELIX Břetislav C BASE Brno 13 MV2 1961 1 00:44:01 00:14:32
142 37 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 79 M 1984 1 00:44:01 00:14:32
143 74 BARÁK Martin Bučovice 80 M 1980 1 00:44:03 00:14:34
144 353 NOVOSAD Ondřej Chlapíci 81 M 1997 1 00:44:06 00:14:37
145 40 ODVÁŘKA Libor Hustopeče 45 MV1 1971 1 00:44:13 00:14:44
146 302 POLÍVKA Kamil SDH Okrouhlá 82 M 1989 1 00:44:18 00:14:49
147 168 BARTL Lukáš (CZ) Brno 83 M 1983 1 00:44:22 00:14:53
148 334 PRAŽÁK Jiří 46 MV1 1971 1 00:44:22 00:14:53
149 116 VENEROVÁ Lenka newline 1 XZ 1986 1 00:44:23 00:14:54
150 304 HORÁK Petr SDH Okrouhlá 84 M 1991 1 00:44:24 00:14:55
151 112 DURNA Pavel Brno 85 M 1983 1 00:44:29 00:15:01
152 43 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 47 MV1 1966 1 00:44:32 00:15:03
153 127 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 7 MV3 1952 1 00:44:42 00:15:13
154 114 ČADEK Martin 14 MV2 1957 1 00:44:42 00:15:13
155 123 MÜNSTER Libor Blansko 48 MV1 1966 1 00:44:55 00:15:26
156 25 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 8 MV3 1955 1 00:45:01 00:15:32
157 137 VRÁNEK David Brno 86 M 1978 1 00:45:13 00:15:44
158 65 JANÁČEK Petr KONWA team 87 M 1980 1 00:45:16 00:15:47
159 111 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 88 M 1977 1 00:45:21 00:15:52
160 147 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 9 MV3 1951 1 00:45:21 00:15:52
161 109 SEKANINA Stanislav Moravec Benešov 49 MV1 1975 1 00:45:25 00:15:56
162 53 HRÁČEK Martin SDH Tučapy 89 M 1988 1 00:45:28 00:15:59
163 341 JANOVÁČ Dušan Relax-Fit.cz Team 90 M 1978 1 00:45:32 00:16:03
164 31 BULÍN Martin Přerov 91 M 1985 1 00:45:35 00:16:06
165 103 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 10 MV3 1954 1 00:45:42 00:16:13
166 124 JURŮJ Daniel Brno 50 MV1 1973 1 00:45:45 00:16:16
167 361 SMEJKAL Jan Brno - Medlánky 15 MV2 1961 1 00:45:47 00:16:18
168 319 DOLL Danny VUT Brno 92 M 1988 1 00:45:48 00:16:19
169 350 TICHÝ Alois Blansko 16 MV2 1964 1 00:45:57 00:16:28
170 35 VOLAVÝ Vladimír Fit online 11 MV3 1955 1 00:46:01 00:16:32
171 303 ZÍMA Petr Brno 93 M 1983 1 00:46:08 00:16:39
172 344 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 94 M 1981 1 00:46:12 00:16:43
173 313 RYCHLÝ Karel Brno 12 MV3 1951 1 00:46:17 00:16:48
174 330 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 17 MV2 1964 1 00:46:19 00:16:50
175 138 BAYER Miloslav Trilife 13 MV3 1947 1 00:46:20 00:16:52
176 79 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 14 MV3 1953 1 00:46:29 00:17:01
177 314 DE AZEVEDO CAMACHO Carlos BehejBrno.com 51 MV1 1972 1 00:46:38 00:17:09
178 72 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 15 MV3 1955 1 00:46:38 00:17:10
179 159 HORÁK Jiří SDH Okrouhlá 95 M 1989 1 00:46:47 00:17:18
180 162 BEDNAŘÍK Petr Brno 52 MV1 1971 1 00:46:53 00:17:24
181 312 PEŠ Oldřich Boskovice 96 M 1987 1 00:46:55 00:17:26
182 144 DOKOUPILOVÁ Markéta 2 XZ 1977 1 00:46:55 00:17:26
183 49 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 53 MV1 1972 1 00:46:56 00:17:27
184 360 BUŠ Roman Rájec - Jestřabí 18 MV2 1965 1 00:46:59 00:17:30
185 154 ZEZULKA Luděk newline 19 MV2 1962 1 00:47:03 00:17:34
186 47 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 54 MV1 1966 1 00:47:12 00:17:43
187 108 BERAN Tomáš Brno 97 M 1980 1 00:47:24 00:17:55
188 58 KUNC Josef LRS Vyškov 20 MV2 1960 1 00:47:36 00:18:07
189 322 PALOMINO Antonio 98 M 1991 1 00:47:44 00:18:15
190 76 SPONAR Jan Tesla Brno 16 MV3 1950 1 00:47:46 00:18:17
191 180 HÉNEK Petr Kovalovice 99 M 1987 1 00:47:49 00:18:20
192 179 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 3 XZ 1986 1 00:47:50 00:18:21
193 181 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice 4 XZ 1991 1 00:47:58 00:18:29
194 340 DURNA Petr Brno 100 M 1983 1 00:48:03 00:18:34
195 42 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 21 MV2 1957 1 00:48:06 00:18:37
196 161 HEJL Tomáš Bystrc 101 M 1986 1 00:48:12 00:18:43
197 365 PAVEL Jakub Lažany 102 M 1980 1 00:48:13 00:18:44
198 320 STOJANOVÁ Barbora VUT Brno 5 XZ 1994 1 00:48:14 00:18:45
199 153 MARŠÁLEK Jiří newline 22 MV2 1958 1 00:48:38 00:19:09
200 101 BŮŽEK Jan newline 23 MV2 1957 1 00:49:05 00:19:36
201 367 ROTEK Pavel Brno 103 M 1977 1 00:49:06 00:19:37
202 86 MOUČKA Jan newline 24 MV2 1956 1 00:49:09 00:19:40
203 352 DVOŘÁČEK Roman Chlapíci 104 M 1988 1 00:49:22 00:19:53
204 167 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 55 MV1 1968 1 00:49:40 00:20:11
205 113 JASKULKA Martin BehejBrno.com 56 MV1 1968 1 00:49:45 00:20:16
206 171 PSOTA Václav Divadlo na dlani 105 M 1981 1 00:49:55 00:20:26
207 175 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 25 MV2 1965 1 00:49:59 00:20:30
208 170 USTOHAL Karel Zelene Rosice 106 M 1977 1 00:50:02 00:20:33
209 94 KNECHT Milan Eldo Brno 26 MV2 1961 1 00:50:04 00:20:35
210 317 POLÁK Petr AC/SDH Okrouhlá 107 M 1987 1 00:50:05 00:20:36
211 132 MARKEL Roman Boskovice 57 MV1 1975 1 00:50:06 00:20:37
212 311 KREJČÍ Andea Boskovice 6 XZ 1979 1 00:50:07 00:20:38
213 363 ZAMBA Martin BehejBrno.com 108 M 1983 1 00:50:35 00:21:06
214 133 KRIEG Petr BMT Brno 17 MV3 1949 1 00:50:52 00:21:23
215 366 ŠKRABÁK Radim OSPM 109 M 1977 1 00:51:13 00:21:44
216 66 DVOŘÁK David newline 110 M 1976 1 00:51:21 00:21:52
217 67 LENHART David newline 111 M 1979 1 00:51:21 00:21:52
218 174 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 27 MV2 1961 1 00:51:37 00:22:08
219 81 SEDLÁČEK Pavel RS Olomoučany 18 MV3 1953 1 00:51:53 00:22:24
220 22 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 28 MV2 1962 1 00:52:06 00:22:38
221 149 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 7 XZ 1962 1 00:52:33 00:23:04
222 60 SOBOTKA Martin Brno 112 M 1976 1 00:52:35 00:23:06
223 301 VLACH Marek SDH Okrouhlá 113 M 1992 1 00:52:40 00:23:11
224 310 BURŠÍK Petr Brno 114 M 1987 1 00:52:48 00:23:19
225 96 PELC Vít OZZY Brno 58 MV1 1967 1 00:52:49 00:23:20
226 39 KOUDELKA Tomáš BehejBrno.com 59 MV1 1970 1 00:52:58 00:23:29
227 34 MAIXNER Václav Tišnov 19 MV3 1941 1 00:53:12 00:23:43
228 129 KOHOUTEK Miloš SDH Svitávka 29 MV2 1961 1 00:54:07 00:24:38
229 346 NEHYBA Pavel 30 MV2 1965 1 00:54:17 00:24:48
230 121 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 8 XZ 1960 1 00:54:37 00:25:08
231 20 KOUDELKA Petr Moravec Benešov 31 MV2 1964 1 00:54:58 00:25:29
232 339 STRNKA Zdeněk Brno 60 MV1 1970 1 00:54:58 00:25:29
233 184 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 20 MV3 1952 1 00:55:02 00:25:34
234 177 VLASÁK Ota Šmeral Brno 61 MV1 1968 1 00:57:39 00:28:10
235 28 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 21 MV3 1941 1 00:58:44 00:29:15
236 345 ČADOVÁ Adéla Honeywell 9 XZ 1983 1 00:59:06 00:29:38
237 305 HRUBÝ Milan Blansko 22 MV3 1938 1 01:15:04 00:45:35

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.