01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Technický delegát | Vojtěch Kocáb |
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Propozice ke stažení |
Vzdálenost (km) | 10,86 |
Počet kol | 5 |
Počet závodníků | 29 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 7 | SOURAL Lukáš | Orel Židenice / VSK Univerzita Brno | 1 | A | 1982 | 5 | 00:39:27 | |
2 | 80 | ŠIMONÍK Jiří | Orel-Židenice | 2 | A | 2001 | 5 | 00:42:33 | 00:03:06 |
3 | 54 | KOPEČEK David | Stg Moravský Krumlov | 3 | A | 1991 | 5 | 00:43:21 | 00:03:53 |
4 | 281 | KAZDA Petr | 1 | C | 1970 | 5 | 00:43:27 | 00:04:00 | |
5 | 41 | ČERMÁK Bedřich | Turtles Znojmo | 1 | B | 1974 | 5 | 00:43:53 | 00:04:26 |
6 | 50 | KOHOUTEK Libor | 4 | A | 1982 | 5 | 00:44:23 | 00:04:56 | |
7 | 53 | KUCHAŘOVÁ Simona | Stg Moravský Krumlov | 1 | XZ | 1996 | 5 | 00:44:51 | 00:05:24 |
8 | 51 | HUDEC Ondřej | Jezeřany Maršovice | 5 | A | 1988 | 5 | 00:45:15 | 00:05:47 |
9 | 55 | JANČAŘÍK Petr | Orel Židenice / AAC Brno | 2 | C | 1968 | 5 | 00:45:33 | 00:06:05 |
10 | 288 | STIX Antonín | AC Moravský Krumlov | 6 | A | 2005 | 5 | 00:47:18 | 00:07:51 |
11 | 289 | ŠULC Matěj | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 7 | A | 2002 | 5 | 00:47:43 | 00:08:16 |
12 | 313 | BOGNER Tomáš | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 8 | A | 2001 | 5 | 00:47:43 | 00:08:16 |
13 | 336 | HAKEN Viktor | 9 | A | 1996 | 5 | 00:48:01 | 00:08:34 | |
14 | 142 | FORAL Roman | Brno | 3 | C | 1967 | 5 | 00:48:26 | 00:08:58 |
15 | 100 | HOLUB Pavel | Rabbits Znojmo | 2 | B | 1980 | 5 | 00:48:28 | 00:09:01 |
16 | 75 | SOUKUP Milan | TJ Znojmo, z.s. | 4 | C | 1964 | 5 | 00:49:05 | 00:09:38 |
17 | 328 | HALAS Petr | Orel Vyškov | 3 | B | 1973 | 5 | 00:49:36 | 00:10:09 |
18 | 3 | NOVÁČEK Josef | SDH Čučice | 1 | D | 1958 | 5 | 00:50:27 | 00:11:00 |
19 | 69 | KAMENICKÝ Petr | Orel Židenice | 5 | C | 1969 | 5 | 00:50:41 | 00:11:14 |
20 | 47 | JANUŠKA Ivan | Šanov | 2 | D | 1958 | 5 | 00:51:48 | 00:12:21 |
21 | 23 | MIKA Ivo | Orel Obřany | 6 | C | 1966 | 5 | 00:52:31 | 00:13:04 |
22 | 81 | DUŠEK Pavel | OREL Dolní Dobrouč | 7 | C | 1970 | 5 | 00:54:53 | 00:15:25 |
23 | 63 | SCHERRER Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 3 | D | 1960 | 5 | 00:57:50 | 00:18:23 |
24 | 349 | KRATOCHVÍL Miroslav | Stg Moravský Krumlov | 10 | A | 1982 | 5 | 00:57:55 | 00:18:28 |
25 | 98 | ČÁP Bohuslav | Orel Hradec Králové | 4 | D | 1951 | 5 | 01:00:27 | 00:21:00 |
26 | 86 | DIVÁCKÝ Přemysl | Orel Židenice | 5 | D | 1949 | 5 | 01:01:24 | 00:21:57 |
27 | 76 | SEDLÁČEK Pavel | Orel Židenice | 6 | D | 1953 | 5 | 01:09:49 | 00:30:21 |
28 | 346 | PECHÁČEK Miroslav | Orel Dolní Čermná | 7 | D | 1948 | 5 | 01:10:42 | 00:31:15 |
29 | 88 | HOLÝ Josef | Orel Židenice / AC Moravská Slavia Brno | 8 | D | 1941 | 5 | 01:24:15 | 00:44:48 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.