Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 03.04.2016 08:00 do 03.04.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Aleš Macho
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků203
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 101 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:35:31
2 66 PETR Jiří Triexpert 1 M 1979 1 00:35:43 00:00:12
3 51 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M 1982 1 00:37:53 00:02:21
4 40 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 3 M 1982 1 00:38:01 00:02:29
5 104 NĚMEC Jan OK Chrastava 4 M 1986 1 00:38:24 00:02:52
6 105 ROŠKO Daniel Brno 5 M 1982 1 00:38:44 00:03:12
7 30 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 6 M 1982 1 00:38:58 00:03:26
8 61 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 7 M 1983 1 00:39:08 00:03:36
9 163 JANKŮ Lukáš Pepe bike 8 M 1987 1 00:39:32 00:04:00
10 121 PAJER Ondřej žádný 9 M 1989 1 00:39:38 00:04:06
11 336 BENÍČEK Matěj SDH Malenovice 10 M 1994 1 00:39:40 00:04:08
12 309 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 11 M 1979 1 00:39:45 00:04:13
13 24 KONEČNÝ Petr VSK UNI Brno / AC Okrouhlá 12 M 1995 1 00:39:50 00:04:18
14 326 RYŠKA Vít (CZE) VSK Univerzita Brno 2 MV1 1975 1 00:39:55 00:04:23
15 136 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 13 M 1992 1 00:39:57 00:04:25
16 160 BLAHA Ondřej TRACK and FIELD Brno 14 M 1986 1 00:40:13 00:04:41
17 130 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 15 M 1977 1 00:40:15 00:04:43
18 96 POLÁK Marek HO Lemra 3 MV1 1973 1 00:40:23 00:04:51
19 84 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 16 M 1984 1 00:40:40 00:05:08
20 324 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 17 M 1993 1 00:40:42 00:05:11
21 139 MATĚJA Roman Vinopa 18 M 1988 1 00:40:43 00:05:11
22 85 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 19 M 1992 1 00:40:53 00:05:22
23 31 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 MV1 1967 1 00:41:07 00:05:35
24 143 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 20 M 1985 1 00:41:29 00:05:57
25 98 KONEČNÝ Libor Kuřim 5 MV1 1971 1 00:41:36 00:06:04
26 34 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 1 00:41:37 00:06:06
27 127 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 21 M 1985 1 00:41:40 00:06:08
28 111 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 22 M 1991 1 00:41:58 00:06:26
29 56 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 7 MV1 1967 1 00:42:20 00:06:48
30 20 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 8 MV1 1973 1 00:42:24 00:06:52
31 116 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 1 MV2 1966 1 00:42:28 00:06:56
32 52 SLÁMA Lukáš Brno 23 M 1984 1 00:42:38 00:07:06
33 43 ZELINKA Jiří O-mikron 24 M 1987 1 00:42:53 00:07:21
34 165 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 9 MV1 1972 1 00:42:59 00:07:27
35 91 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 25 M 1996 1 00:43:02 00:07:30
36 313 MAZUCH František BCK Relax Olešnice 26 M 1990 1 00:43:02 00:07:30
37 325 FIŠERA Ota 27 M 1980 1 00:43:14 00:07:42
38 142 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 10 MV1 1967 1 00:43:27 00:07:55
39 339 RICHTER Ondřej Novatop Lapierre 28 M 1987 1 00:43:38 00:08:06
40 137 VEMOLA Jiří Bukovice 29 M 1977 1 00:43:42 00:08:10
41 89 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 30 M 1978 1 00:43:43 00:08:11
42 97 ČUMA Josef Milonice 31 M 1980 1 00:43:54 00:08:22
43 82 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 32 M 1979 1 00:43:59 00:08:27
44 67 MATOUŠEK Pavel KC Brno 33 M 1978 1 00:44:00 00:08:28
45 37 FIALA Jiří 34 M 1984 1 00:44:00 00:08:28
46 327 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 2 MV2 1958 1 00:44:04 00:08:33
47 315 PACHECO Edinson Sever Brno 35 M 1983 1 00:44:08 00:08:36
48 27 JUŘICA Pavel Ostrava 36 M 1979 1 00:44:25 00:08:53
49 68 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 11 MV1 1970 1 00:44:35 00:09:03
50 69 ŠOLC Filip SKI Žabiny 37 M 1985 1 00:44:35 00:09:03
51 22 ROČEK Radim Brno 12 MV1 1969 1 00:44:35 00:09:03
52 351 TICHÝ Zdeno 38 M 1982 1 00:44:40 00:09:08
53 53 MALÝ Václav 39 M 1988 1 00:44:41 00:09:09
54 93 LYSÁK Vlastimil Mikulov 40 M 1986 1 00:44:41 00:09:09
55 113 RUBIČ Daniel New Balance Team 41 M 1985 1 00:44:41 00:09:09
56 342 KRATOCHVÍL Petr Křepice 42 M 1980 1 00:44:44 00:09:12
57 48 FIALA Andrej Elitesport Team 43 M 1998 1 00:44:44 00:09:13
58 348 CHVASTEK David Vranov 44 M 1979 1 00:44:46 00:09:15
59 148 KAZDA Petr Brno 13 MV1 1970 1 00:44:46 00:09:15
60 338 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 45 M 1978 1 00:44:57 00:09:25
61 123 PERNIČKA Jan Hory z dálky 46 M 1987 1 00:45:16 00:09:44
62 63 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 47 M 1991 1 00:45:20 00:09:48
63 16 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 14 MV1 1968 1 00:45:28 00:09:56
64 312 HRABOVSKÝ Petr VSK Univerzita Brno 48 M 1981 1 00:45:31 00:10:00
65 157 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 3 MV2 1965 1 00:45:38 00:10:06
66 47 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 49 M 1987 1 00:45:40 00:10:08
67 50 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 15 MV1 1976 1 00:45:40 00:10:08
68 354 FILIP Marcel 50 M 1989 1 00:45:50 00:10:18
69 124 ŠPRINGER Václav 16 MV1 1974 1 00:45:52 00:10:20
70 87 CIBULKA Pavel Brno 4 MV2 1964 1 00:45:52 00:10:21
71 74 STUDENÝ Lubomír Ivančice 17 MV1 1967 1 00:45:56 00:10:24
72 99 GONČÁR Jiří Weisser sport 51 M 1981 1 00:46:07 00:10:36
73 86 REDLICH Tomáš KČT Aš 52 M 1982 1 00:46:07 00:10:36
74 100 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 53 M 1977 1 00:46:08 00:10:36
75 90 VÁVRA Robert Brno 54 M 1977 1 00:46:26 00:10:54
76 64 HRBÁČEK Karel Útěchov 18 MV1 1968 1 00:46:40 00:11:09
77 330 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 5 MV2 1964 1 00:46:47 00:11:15
78 71 FLORIÁN Radim 19 MV1 1970 1 00:46:53 00:11:21
79 29 SVOBODA Marek Běžci Moravany 55 M 1977 1 00:46:54 00:11:22
80 167 VARGA Juraj SRTG Brno 56 M 1993 1 00:47:03 00:11:31
81 33 HLAVATÝ Radek Brno 6 MV2 1966 1 00:47:05 00:11:33
82 335 HAŠA Martin 20 MV1 1974 1 00:47:15 00:11:43
83 119 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 57 M 1989 1 00:47:17 00:11:45
84 15 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 58 M 1981 1 00:47:24 00:11:52
85 168 LUKÁŠEK Milan 21 MV1 1972 1 00:47:24 00:11:52
86 80 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 7 MV2 1962 1 00:47:26 00:11:54
87 42 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 22 MV1 1971 1 00:47:27 00:11:55
88 131 VIŠŇOVSKÝ Martin Blučina 23 MV1 1973 1 00:47:32 00:12:00
89 25 KALOVSKÝ Vladimír VSK Univerzita Brno 24 MV1 1974 1 00:47:52 00:12:21
90 323 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 1 MV3 1951 1 00:47:54 00:12:22
91 94 KUPKA Pavel Lukovany 25 MV1 1975 1 00:47:59 00:12:27
92 118 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 26 MV1 1968 1 00:48:04 00:12:32
93 58 KOCUR Lukáš 2K BRNO 59 M 1977 1 00:48:15 00:12:43
94 162 LAŠTŮVKA Zdeněk 60 M 1989 1 00:48:22 00:12:50
95 106 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 8 MV2 1964 1 00:48:29 00:12:57
96 164 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TT 61 M 1985 1 00:48:31 00:12:59
97 115 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 27 MV1 1973 1 00:48:33 00:13:01
98 352 BUCHTA Lukáš Za zenitem a ještě dál 62 M 1993 1 00:48:41 00:13:09
99 316 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 28 MV1 1972 1 00:48:52 00:13:21
100 110 BARTÁK Ronald Kuřim 9 MV2 1965 1 00:48:58 00:13:27
101 302 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 29 MV1 1975 1 00:49:03 00:13:32
102 102 FABRIK Miroslav Brno 10 MV2 1959 1 00:49:04 00:13:33
103 107 SVOBODA Jan Brno 63 M 1986 1 00:49:06 00:13:34
104 161 DYTRT Petr BehejBrno.com 30 MV1 1976 1 00:49:06 00:13:34
105 28 GAJDÁR Michal Bardejov 64 M 1991 1 00:49:16 00:13:45
106 308 KOPECKÝ Jakub Brno 65 M 1990 1 00:49:17 00:13:45
107 23 ŠIMEK Daniel Šlapanice 66 M 1981 1 00:49:31 00:13:59
108 317 ŠMARDA Jiří ČVK Brno 67 M 1981 1 00:49:38 00:14:06
109 46 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 2 MV3 1950 1 00:49:41 00:14:09
110 55 MATULOVÁ Martina Brno 1 XZ 1972 1 00:49:47 00:14:15
111 150 SLOUKA Jiří Blažovice 68 M 1983 1 00:49:53 00:14:21
112 340 DUFKA Tomáš 31 MV1 1976 1 00:49:57 00:14:25
113 112 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 3 MV3 1952 1 00:50:10 00:14:38
114 21 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 11 MV2 1960 1 00:50:11 00:14:40
115 321 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 69 M 1982 1 00:50:14 00:14:42
116 41 KUNC Josef Orel Vyškov 12 MV2 1960 1 00:50:16 00:14:44
117 120 ČADEK Martin 13 MV2 1957 1 00:50:25 00:14:53
118 92 BITTNER Josef Běhej Brno 32 MV1 1970 1 00:50:42 00:15:10
119 155 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 14 MV2 1965 1 00:50:58 00:15:27
120 114 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 15 MV2 1961 1 00:51:16 00:15:44
121 57 SLÁMA Jiří Brno 16 MV2 1960 1 00:51:26 00:15:54
122 81 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 70 M 1977 1 00:51:38 00:16:06
123 166 ŠESTÁK Jakub SK Radioklub Blansko 71 M 1990 1 00:51:43 00:16:11
124 17 NEHYBA Pavel Brno 17 MV2 1965 1 00:51:43 00:16:11
125 138 NOVÁČEK Filip Brno 72 M 1988 1 00:51:45 00:16:13
126 337 MOSQUERA Mauricio 73 M 1978 1 00:51:55 00:16:23
127 14 MACHARÁČEK Roman 33 MV1 1973 1 00:51:55 00:16:24
128 77 BŘEZINA Aleš newline 18 MV2 1962 1 00:52:04 00:16:32
129 45 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 2 XZ 1975 1 00:52:05 00:16:33
130 306 SRNEC Lukáš Židlochovice 74 M 1990 1 00:52:07 00:16:36
131 78 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 19 MV2 1957 1 00:52:12 00:16:40
132 318 POLELOUCKÝ Václav SK Meteor Brno 75 M 1994 1 00:52:14 00:16:42
133 109 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 76 M 1981 1 00:52:16 00:16:44
134 35 DANĚK Jan Brno 77 M 1989 1 00:52:18 00:16:46
135 151 TYLEČEK Pavel Jundrov 34 MV1 1973 1 00:52:28 00:16:56
136 305 ZEZULA Martin Běžci Moravany 78 M 1977 1 00:52:37 00:17:05
137 329 BORKOVEC Luděk Dolní Loučky 79 M 1985 1 00:52:43 00:17:11
138 349 DVOŘÁK David (CZE) 35 MV1 1976 1 00:52:53 00:17:21
139 134 DVOŘÁK Vojtěch Brno 36 MV1 1974 1 00:53:02 00:17:30
140 75 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 20 MV2 1957 1 00:53:04 00:17:32
141 38 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 21 MV2 1961 1 00:53:19 00:17:47
142 129 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 37 MV1 1974 1 00:53:23 00:17:51
143 70 SVOBODA Jan Garko Brno 22 MV2 1961 1 00:53:40 00:18:08
144 49 STRÁNÍK Aleš Blansko 4 MV3 1950 1 00:53:49 00:18:17
145 144 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 23 MV2 1964 1 00:54:14 00:18:42
146 346 SVOBODA Oldřich 80 M 1978 1 00:54:21 00:18:49
147 320 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 MV3 1954 1 00:54:25 00:18:53
148 13 KNESL Jiří 81 M 1984 1 00:54:31 00:18:59
149 332 BUTOROVÁ Lenka 3 XZ 1980 1 00:54:45 00:19:14
150 319 JANÍK Martin 82 M 1981 1 00:54:54 00:19:22
151 76 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 6 MV3 1955 1 00:55:07 00:19:36
152 73 NOVOTNÝ Libor Kuřim 24 MV2 1961 1 00:55:11 00:19:39
153 65 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 38 MV1 1975 1 00:55:18 00:19:46
154 314 HAŠA Petr 39 MV1 1972 1 00:55:31 00:19:59
155 83 BŘEZA Miroslav Brno 25 MV2 1959 1 00:55:34 00:20:03
156 125 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 26 MV2 1962 1 00:55:36 00:20:04
157 328 SLÁMA Ivo SKOL Brno 27 MV2 1965 1 00:55:39 00:20:07
158 54 MATULA Jaroslav Zetor Brno 40 MV1 1970 1 00:55:43 00:20:12
159 18 SOBOTKA Martin Brno 41 MV1 1976 1 00:55:46 00:20:14
160 333 ROUBÍČEK Michal 28 MV2 1959 1 00:55:50 00:20:19
161 126 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 83 M 1983 1 00:55:54 00:20:22
162 135 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 29 MV2 1966 1 00:55:57 00:20:25
163 322 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 7 MV3 1953 1 00:56:02 00:20:30
164 353 MARCINČÁK Martin 42 MV1 1976 1 00:56:21 00:20:50
165 152 PSOTA Václav Divadlo na dlani 84 M 1981 1 00:56:43 00:21:11
166 343 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 4 XZ 1980 1 00:56:56 00:21:24
167 345 HAVLÍČEK Štěpán Brno 85 M 1983 1 00:57:21 00:21:49
168 311 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 8 MV3 1946 1 00:57:28 00:21:56
169 153 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 86 M 1987 1 00:57:34 00:22:02
170 344 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 5 XZ 1971 1 00:57:53 00:22:22
171 331 FRANC Zbyněk Weisser sport 43 MV1 1967 1 00:57:55 00:22:23
172 334 TOMEK Pavel Brno 87 M 1980 1 00:58:14 00:22:42
173 310 PÍCHAL Petr 88 M 1982 1 00:58:29 00:22:58
174 347 DRÁPALOVÁ Anna AC Moravská Slavia Brno 6 XZ 1999 1 00:58:34 00:23:02
175 132 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 30 MV2 1959 1 00:58:45 00:23:13
176 307 PETŘEK Zdenek ITW Provia 31 MV2 1958 1 00:58:47 00:23:15
177 128 MARŠÁLEK Jiří newline 32 MV2 1958 1 00:59:02 00:23:30
178 88 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 89 M 1986 1 00:59:44 00:24:12
179 141 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 33 MV2 1965 1 00:59:45 00:24:13
180 241 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 9 MV3 1956 1 00:59:52 00:24:20
181 95 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 10 MV3 1956 1 00:59:58 00:24:26
182 19 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 44 MV1 1972 1 01:01:03 00:25:31
183 145 JASKULKA Martin Kuřim 45 MV1 1968 1 01:01:12 00:25:41
184 79 SVOBODA Karel MSD J-elita 11 MV3 1945 1 01:01:37 00:26:06
185 122 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 46 MV1 1969 1 01:01:43 00:26:11
186 303 RYŠÁNKOVÁ Kateřina Freerun Zlín 7 XZ 1996 1 01:01:46 00:26:15
187 62 ONODI Otto Elpis klub Brno 47 MV1 1974 1 01:02:02 00:26:30
188 133 DVOŘÁKOVÁ Hana 8 XZ 1976 1 01:02:16 00:26:45
189 304 KREIDL Martin Holasice 48 MV1 1975 1 01:02:26 00:26:54
190 140 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 34 MV2 1961 1 01:02:42 00:27:10
191 36 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 12 MV3 1956 1 01:02:56 00:27:24
192 39 JEŽOVÁ Martina Brno 9 XZ 1975 1 01:03:00 00:27:28
193 44 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 35 MV2 1961 1 01:03:15 00:27:43
194 154 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 10 XZ 1997 1 01:03:37 00:28:05
195 103 FABRIKOVÁ Blanka Brno 11 XZ 1960 1 01:03:55 00:28:24
196 156 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 13 MV3 1952 1 01:04:21 00:28:50
197 147 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 14 MV3 1953 1 01:05:36 00:30:04
198 149 BIL Jaroslav newline 36 MV2 1959 1 01:07:48 00:32:16
199 60 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 15 MV3 1941 1 01:08:26 00:32:54
200 72 MAIXNER Václav Tišnov 16 MV3 1941 1 01:08:53 00:33:21
201 158 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 37 MV2 1960 1 01:16:57 00:41:26
202 146 HRUBÝ Milan Blansko 17 MV3 1938 1 01:29:24 00:53:52

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 301 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno MV3 1955

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.