Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2016 07:45 do 17.11.2016 14:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků347
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 95 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 1 M 1993 1 00:36:26
2 117 LYSÁK Vlastimil Mikulov 2 M 1986 1 00:36:39 00:00:12
3 100 AMBROS Jakub AKEZ Kopřivnice 3 M 1987 1 00:36:46 00:00:19
4 183 HÉNEK Petr AK Drnovice 4 M 1987 1 00:37:01 00:00:35
5 92 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 5 M 1982 1 00:37:03 00:00:36
6 15 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 MV1 1973 1 00:37:14 00:00:47
7 122 RUBIČ Daniel New Balance Team 6 M 1985 1 00:37:29 00:01:03
8 424 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 2 MV1 1975 1 00:37:36 00:01:10
9 111 HÁJEK Daniel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 7 M 1989 1 00:38:08 00:01:41
10 102 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 8 M 1992 1 00:38:11 00:01:44
11 374 ROŠKO Daniel 9 M 1982 1 00:38:27 00:02:00
12 462 STRNAD Václav Atrex team 10 M 1983 1 00:38:37 00:02:10
13 37 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 11 M 1987 1 00:39:08 00:02:41
14 375 NĚMEC Jan OK Chrastava 12 M 1986 1 00:39:21 00:02:54
15 39 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:40:03 00:03:37
16 142 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 4 MV1 1973 1 00:40:08 00:03:42
17 131 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 5 MV1 1977 1 00:40:12 00:03:45
18 52 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 13 M 1997 1 00:40:15 00:03:48
19 53 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 14 M 1984 1 00:40:15 00:03:49
20 46 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 15 M 1979 1 00:40:18 00:03:51
21 326 SERBAN Baciu Rumunsko 16 M 1980 1 00:40:29 00:04:02
22 363 POZDENKOV Michael CEP 17 M 1994 1 00:40:33 00:04:06
23 147 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 18 M 1991 1 00:40:33 00:04:06
24 418 KOCIÁN Aleš 19 M 1982 1 00:40:49 00:04:22
25 401 VOLEČEK Libor Štěpánov 20 M 1985 1 00:40:50 00:04:24
26 50 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 6 MV1 1973 1 00:40:51 00:04:24
27 315 SLÁMA Dušan Magnus Orienteering 21 M 1998 1 00:40:58 00:04:32
28 88 KLÍMA Tomáš Botanka Running 22 M 1980 1 00:41:01 00:04:34
29 26 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Team 7 MV1 1968 1 00:41:03 00:04:36
30 169 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 23 M 1985 1 00:41:10 00:04:43
31 343 KLUSÁČEK Jan SK Žabovřesky 24 M 1993 1 00:41:35 00:05:09
32 135 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 25 M 1986 1 00:41:39 00:05:12
33 422 MOKRÝ Martin Extra Brno 26 M 1985 1 00:41:45 00:05:18
34 57 JANKŮ Lukáš Pepe bike 27 M 1987 1 00:41:47 00:05:20
35 428 ŠENKÝŘ Michal --- 28 M 1983 1 00:41:56 00:05:30
36 345 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 29 M 1990 1 00:41:57 00:05:31
37 445 CINTULA Lukáš PELL´S Team 30 M 1991 1 00:42:00 00:05:34
38 189 POHANKA Libor KC Brno 31 M 1978 1 00:42:04 00:05:38
39 179 KUČERA Josef 32 M 1985 1 00:42:07 00:05:40
40 436 ZAJÍČEK Ladislav 33 M 1982 1 00:42:11 00:05:44
41 107 CHRÁSTECKÝ Lukáš 34 M 1985 1 00:42:14 00:05:47
42 175 KONEČNÝ Libor 8 MV1 1971 1 00:42:16 00:05:49
43 325 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 35 M 1978 1 00:42:17 00:05:50
44 29 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 1 MV2 1967 1 00:42:22 00:05:55
45 109 CHADIM Michal 36 M 1978 1 00:42:30 00:06:04
46 126 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 MV2 1965 1 00:42:35 00:06:08
47 77 FIALA Jiří 37 M 1984 1 00:42:35 00:06:09
48 151 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 38 M 1991 1 00:42:37 00:06:10
49 172 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 3 MV2 1965 1 00:42:37 00:06:11
50 187 KAZDA Petr Brno 9 MV1 1970 1 00:42:44 00:06:17
51 71 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 39 M 1982 1 00:42:47 00:06:21
52 420 PIŇOS Ondřej 40 M 1996 1 00:42:48 00:06:22
53 316 GAJDOŠOVÁ Romana EKOL TEAM 1 XZ 1994 1 00:42:51 00:06:24
54 149 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 41 M 1988 1 00:42:51 00:06:25
55 456 ŠTERC Jiří Elite Sport Team 42 M 1990 1 00:42:53 00:06:26
56 349 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 43 M 1978 1 00:42:54 00:06:27
57 194 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 4 MV2 1967 1 00:42:55 00:06:28
58 24 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 10 MV1 1975 1 00:43:00 00:06:34
59 164 KLOPEC Aleš Blansko 44 M 1978 1 00:43:03 00:06:37
60 132 PERNIČKA Jan Hory z dálky 45 M 1987 1 00:43:04 00:06:38
61 334 SKALA Tomáš Záhorácký Friški team 46 M 1995 1 00:43:05 00:06:39
62 390 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 47 M 1982 1 00:43:11 00:06:45
63 358 KYNICKÝ Lukáš Fitness Freedom 48 M 1997 1 00:43:13 00:06:46
64 376 FIŠERA Ota 49 M 1980 1 00:43:15 00:06:49
65 97 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 50 M 1990 1 00:43:19 00:06:52
66 188 RICHTER Ondřej Novatop Lapierre 51 M 1987 1 00:43:35 00:07:08
67 85 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 1 00:43:37 00:07:11
68 313 GOGOLÍN Petr 52 M 1987 1 00:43:40 00:07:14
69 302 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 53 M 1990 1 00:43:44 00:07:17
70 86 ŠTEVANKA Ladislav SCOTT Sport Brno 54 M 1981 1 00:43:47 00:07:20
71 134 BŘEZINA Jiří BS Bike ALÉ team 11 MV1 1972 1 00:43:51 00:07:24
72 114 ŠPRINGER Václav 12 MV1 1974 1 00:43:56 00:07:29
73 425 ŠIMONEK Libor Brno 13 MV1 1970 1 00:43:58 00:07:31
74 171 JÁGR Ondřej Brno 55 M 1983 1 00:44:00 00:07:33
75 75 FUČÍK Karel Černín 14 MV1 1972 1 00:44:02 00:07:36
76 404 ŠVÁB Štěpán Bruslárna.cz 56 M 1994 1 00:44:06 00:07:39
77 167 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 57 M 1983 1 00:44:06 00:07:39
78 174 ČUMA Josef Giant Store Brno  58 M 1980 1 00:44:34 00:08:08
79 73 POLÁK Marek HO Lemra 15 MV1 1973 1 00:44:37 00:08:10
80 412 VOJTEK Libor SCOTT Sport Brno 59 M 1984 1 00:44:44 00:08:17
81 40 JUŘICA Pavel Ostrava 60 M 1979 1 00:44:45 00:08:18
82 93 SLÁMA Lukáš Brno 61 M 1984 1 00:44:48 00:08:22
83 18 ŠTRUBL Michal Mokrá Hora 62 M 1986 1 00:44:50 00:08:24
84 357 KYNICKÝ Radek Fitness Freedom 16 MV1 1972 1 00:44:55 00:08:29
85 191 ALMAN Dušan Babice 6 MV2 1967 1 00:45:03 00:08:36
86 112 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 63 M 1987 1 00:45:05 00:08:38
87 81 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 7 MV2 1966 1 00:45:07 00:08:40
88 384 VÁVRA Robert KONWA team 17 MV1 1977 1 00:45:13 00:08:47
89 48 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 18 MV1 1968 1 00:45:15 00:08:48
90 337 VONDRÁČEK Adam 64 M 1992 1 00:45:16 00:08:50
91 440 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 65 M 1981 1 00:45:20 00:08:54
92 351 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 66 M 1990 1 00:45:23 00:08:56
93 123 VARGA Juraj Extra Brno 67 M 1993 1 00:45:27 00:09:00
94 184 BACHRATÝ Pavel Blansko 8 MV2 1965 1 00:45:36 00:09:09
95 38 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 68 M 1983 1 00:45:42 00:09:15
96 99 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 69 M 1994 1 00:45:43 00:09:17
97 364 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka 2 XZ 1983 1 00:45:44 00:09:17
98 17 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 19 MV1 1977 1 00:45:48 00:09:21
99 434 MATURA Matěj 70 M 1994 1 00:45:48 00:09:22
100 201 MARTINEC Jindřich 9 MV2 1961 1 00:45:55 00:09:29
101 34 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 20 MV1 1970 1 00:45:56 00:09:30
102 195 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 71 M 1989 1 00:45:57 00:09:30
103 168 KOHOUTEK Jiří Jerza 72 M 1989 1 00:45:58 00:09:32
104 118 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 21 MV1 1977 1 00:46:01 00:09:34
105 19 SVOBODA Marek Běžci Moravany 22 MV1 1977 1 00:46:04 00:09:37
106 322 RYBA Lukáš BB Cyklosport 73 M 1979 1 00:46:09 00:09:42
107 450 ZOBAČ Ondřej Extra Brno 74 M 1987 1 00:46:15 00:09:48
108 80 MALÝ Václav SRTG Brno 75 M 1988 1 00:46:16 00:09:50
109 407 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 76 M 1995 1 00:46:18 00:09:51
110 406 ČEJKA Michal Slavoj Podivín 77 M 1985 1 00:46:21 00:09:55
111 458 KRAJČÍR Dan 10 MV2 1966 1 00:46:23 00:09:56
112 378 MAREK Karel Extra Brno 78 M 1987 1 00:46:26 00:09:59
113 494 MIŽÚR Šimon Magnus Orienteering 79 M 1994 1 00:46:28 00:10:02
114 150 POZLER Jiří Hradec Králové 80 M 1983 1 00:46:31 00:10:04
115 314 SZABO Tibor 81 M 1988 1 00:46:32 00:10:06
116 452 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 23 MV1 1973 1 00:46:34 00:10:08
117 339 UMLAUF Jiří MTB Slovan Luhačovice 82 M 1994 1 00:46:36 00:10:09
118 365 HRŮZA Pavel RACERS 83 M 1983 1 00:46:38 00:10:11
119 27 GLADIŠ Daniel SKG Brno 24 MV1 1968 1 00:46:39 00:10:13
120 441 KRATOCHVÍLA Petr 84 M 1980 1 00:46:39 00:10:13
121 13 ROČEK Radim Brno 25 MV1 1969 1 00:46:41 00:10:14
122 394 POŘÍZEK Libor Vysočina Cycling 26 MV1 1972 1 00:46:45 00:10:18
123 317 HAUMER Jan 85 M 1996 1 00:46:45 00:10:19
124 108 BĚLOHOUBEK Petr Brno 27 MV1 1972 1 00:46:47 00:10:20
125 173 VRÁNA Filip Jundrov 28 MV1 1976 1 00:46:50 00:10:23
126 32 KOTYZA Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 29 MV1 1974 1 00:46:52 00:10:26
127 437 DANIEL Petr Start Brno 30 MV1 1971 1 00:46:53 00:10:27
128 416 ČAJDA Daniel SRTG Brno 86 M 1992 1 00:46:56 00:10:30
129 31 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 87 M 1986 1 00:47:00 00:10:33
130 49 KOZLÍK Radek Koďa tým Brno 11 MV2 1967 1 00:47:00 00:10:34
131 421 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 88 M 1985 1 00:47:20 00:10:54
132 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 31 MV1 1973 1 00:47:23 00:10:57
133 431 VLČEK Antonín Medlánky 89 M 1996 1 00:47:24 00:10:58
134 153 KOZÁNEK Petr SRTG Brno 90 M 1989 1 00:47:27 00:11:01
135 379 KOVAŘÍK David Extra Brno 91 M 1993 1 00:47:30 00:11:04
136 127 HRBÁČEK Karel Útěchov 32 MV1 1968 1 00:47:36 00:11:10
137 14 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 33 MV1 1968 1 00:47:39 00:11:13
138 305 PRÁT Alexandr Jinačovice 1 MV3 1956 1 00:47:43 00:11:16
139 119 GONČÁR Jiří Weisser sport 92 M 1981 1 00:47:45 00:11:19
140 362 DYTRT Petr BehejBrno.com 34 MV1 1976 1 00:47:46 00:11:20
141 397 REDLICH Tomáš KČT Aš 93 M 1982 1 00:47:50 00:11:24
142 55 ČERMÁK Gabriel Holíč 94 M 1979 1 00:47:51 00:11:25
143 90 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 95 M 1978 1 00:47:53 00:11:26
144 429 DUFEK Jiří 35 MV1 1968 1 00:47:53 00:11:26
145 59 KUČERA Jan INKOSPORT-TEAM.CZ 96 M 1985 1 00:47:56 00:11:29
146 129 BIL Jaroslav Brno 97 M 1985 1 00:47:58 00:11:31
147 165 PRIPUTEN Radek 98 M 1985 1 00:47:58 00:11:32
148 427 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 99 M 1986 1 00:48:05 00:11:38
149 457 VÍT Ondřej 100 M 1980 1 00:48:09 00:11:42
150 202 ČERMÁK Jan Šlapanice 101 M 1989 1 00:48:11 00:11:45
151 309 KADLEC Petr obec Milotice 12 MV2 1965 1 00:48:13 00:11:47
152 335 GRESCHNER Luboš Magnus Orienteering 102 M 1978 1 00:48:14 00:11:48
153 35 SVOBODA Jan Brno 103 M 1986 1 00:48:16 00:11:49
154 33 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 36 MV1 1977 1 00:48:17 00:11:50
155 492 NEJEDLÝ Michael AC Moravská Slavia Brno 37 MV1 1969 1 00:48:18 00:11:52
156 125 VENEROVÁ Lenka Alfa Tri Team 3 XZ 1986 1 00:48:23 00:11:57
157 61 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 MV3 1951 1 00:48:24 00:11:57
158 36 ROOSENTAL Sander ČVK Brno 38 MV1 1972 1 00:48:26 00:12:00
159 324 HYRÁNEK Vladimír 104 M 1979 1 00:48:28 00:12:02
160 493 LAPČÍK Michael newline 105 M 1988 1 00:48:30 00:12:03
161 185 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 39 MV1 1976 1 00:48:30 00:12:04
162 163 DOKOUPIL Petr Na Konečné 40 MV1 1977 1 00:48:32 00:12:06
163 304 PIVEC Jan Hal 3000 106 M 1981 1 00:48:38 00:12:11
164 426 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 13 MV2 1964 1 00:48:43 00:12:16
165 115 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 107 M 1978 1 00:48:45 00:12:18
166 96 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 108 M 1979 1 00:48:49 00:12:22
167 353 DANĚK Jan --- 109 M 1989 1 00:48:52 00:12:26
168 110 STÖGER Karel 41 MV1 1976 1 00:48:53 00:12:27
169 60 JANEK Petr Brno 42 MV1 1969 1 00:48:59 00:12:32
170 113 BRÁZDA Radek Individuální 14 MV2 1967 1 00:49:01 00:12:34
171 58 ČECH Ladislav Individuální 43 MV1 1973 1 00:49:01 00:12:34
172 89 BAŤA Radek Fitness Freedom 110 M 1981 1 00:49:03 00:12:36
173 413 HUDEC Radoslav Bystrc 111 M 1980 1 00:49:06 00:12:39
174 414 PROKOP Ondřej ČAU 15 MV2 1962 1 00:49:11 00:12:44
175 158 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 112 M 1978 1 00:49:20 00:12:53
176 341 VEITH Pavel FKLIDU Brno 44 MV1 1968 1 00:49:21 00:12:54
177 66 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 113 M 1993 1 00:49:25 00:12:58
178 459 KYJOVSKÝ Radovan CykloKyjovský 114 M 1986 1 00:49:40 00:13:14
179 447 POLÁŠEK Vít Hodonín 45 MV1 1976 1 00:49:44 00:13:18
180 333 ŠEDIVÝ Jakub Borský Mikuláš 115 M 1992 1 00:49:46 00:13:20
181 448 BRUMOVSKÝ Jiří 116 M 1987 1 00:49:47 00:13:21
182 159 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 46 MV1 1976 1 00:49:48 00:13:21
183 94 SLÁMA Jiří Brno 16 MV2 1960 1 00:49:49 00:13:23
184 68 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 47 MV1 1971 1 00:49:51 00:13:24
185 369 SEDLÁČEK David 117 M 1988 1 00:49:52 00:13:25
186 430 VACEK Petr Petrohrad 118 M 1985 1 00:49:53 00:13:26
187 342 ŠIBOR Jakub 119 M 1994 1 00:49:55 00:13:29
188 328 BUCHTÍK Aleš ABND Racing Team 120 M 1982 1 00:49:58 00:13:32
189 177 SKYBA Martin BehejBrno.com / Orel Židenice 17 MV2 1962 1 00:50:07 00:13:40
190 148 KUPKA Pavel Lukovany 48 MV1 1975 1 00:50:08 00:13:42
191 423 ČECH Viktor Lokomotiva Vsetín 121 M 1980 1 00:50:12 00:13:45
192 419 RADA Jan Univerzita Brno 122 M 1984 1 00:50:14 00:13:47
193 377 ČÁSLAVSKÝ Karel 49 MV1 1977 1 00:50:22 00:13:55
194 166 KOVAČIČ Sebastian 123 M 1978 1 00:50:25 00:13:58
195 116 BARÁK Martin 124 M 1980 1 00:50:26 00:14:00
196 152 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 18 MV2 1964 1 00:50:33 00:14:06
197 141 FIKERA Michal Brno 50 MV1 1974 1 00:50:36 00:14:09
198 367 JOSEFÍK Marián GHOST Mojekolo 125 M 1983 1 00:50:41 00:14:14
199 347 VOSTAL Matěj SRTG Brno 126 M 1995 1 00:50:45 00:14:18
200 137 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 3 MV3 1951 1 00:50:47 00:14:21
201 303 ZEZULA Martin Běžci Moravany 51 MV1 1977 1 00:50:50 00:14:23
202 106 KOŘAN Pavel VBM Brno 52 MV1 1974 1 00:50:52 00:14:25
203 45 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 53 MV1 1972 1 00:50:54 00:14:27
204 98 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 19 MV2 1958 1 00:51:06 00:14:39
205 318 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 54 MV1 1976 1 00:51:13 00:14:46
206 311 KUČERA Viktor SK Žabovřesky Brno 55 MV1 1976 1 00:51:15 00:14:49
207 103 CIBULKA Pavel Brno 20 MV2 1964 1 00:51:20 00:14:54
208 432 ŽÁK Jan 56 MV1 1972 1 00:51:22 00:14:56
209 308 BEŇOVIČ Daniel Cesaera Opava 57 MV1 1968 1 00:51:24 00:14:57
210 301 PŮST Karel 58 MV1 1971 1 00:51:28 00:15:01
211 70 BITTNER Josef Běhej Brno 59 MV1 1970 1 00:51:31 00:15:05
212 389 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 21 MV2 1964 1 00:51:36 00:15:09
213 178 VACULA Ondřej --- 127 M 1981 1 00:51:47 00:15:20
214 186 CECHMEISTER Bohumil Sokol Přísnotice 60 MV1 1974 1 00:51:49 00:15:22
215 69 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 128 M 1994 1 00:51:50 00:15:24
216 121 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 61 MV1 1976 1 00:51:52 00:15:25
217 176 MIKITA Pavel SK Sever Brno 4 MV3 1952 1 00:51:59 00:15:32
218 352 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 MV3 1951 1 00:51:59 00:15:33
219 154 SKLENKA Tomáš Individuální 62 MV1 1976 1 00:52:08 00:15:42
220 101 BULÍN Martin Přerov 129 M 1985 1 00:52:10 00:15:44
221 104 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 22 MV2 1966 1 00:52:13 00:15:46
222 56 PARMA Tomáš Brno 63 MV1 1970 1 00:52:21 00:15:54
223 449 SELUCKÝ Zbyněk Kyjov 64 MV1 1968 1 00:52:25 00:15:58
224 182 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 4 XZ 1986 1 00:52:25 00:15:59
225 387 FABUŠ Milan Borský Svatý Júr 65 MV1 1972 1 00:52:26 00:15:59
226 331 ŠEVČÍK David 66 MV1 1977 1 00:52:33 00:16:07
227 190 CZÓKOLY Jan Moravský kras 130 M 1978 1 00:52:36 00:16:10
228 330 URBAN Jaroslav Brno 131 M 1982 1 00:52:36 00:16:10
229 72 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 67 MV1 1969 1 00:52:38 00:16:11
230 382 JANDA Sebastian KUBE 132 M 1999 1 00:52:59 00:16:32
231 388 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 133 M 1981 1 00:53:06 00:16:40
232 76 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 1 00:53:14 00:16:47
233 411 JANEČEK Tomáš Lelekovice 134 M 1990 1 00:53:18 00:16:52
234 329 BORKOVEC Luděk 135 M 1985 1 00:53:19 00:16:53
235 181 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 136 M 1987 1 00:53:34 00:17:07
236 140 MATULOVÁ Martina Brno 5 XZ 1972 1 00:53:34 00:17:08
237 398 KNAP Zdeněk Brno 137 M 1991 1 00:53:34 00:17:08
238 87 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 7 MV3 1957 1 00:53:36 00:17:09
239 62 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 8 MV3 1953 1 00:53:52 00:17:25
240 144 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 23 MV2 1961 1 00:54:00 00:17:33
241 372 RYŠKA Jiří MTB Břeclav 24 MV2 1962 1 00:54:02 00:17:35
242 138 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 68 MV1 1977 1 00:54:02 00:17:36
243 307 UHLÍŘ Patrik 69 MV1 1976 1 00:54:04 00:17:38
244 348 HRŮZA Vladimír Brno 25 MV2 1960 1 00:54:09 00:17:43
245 133 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 26 MV2 1964 1 00:54:11 00:17:44
246 355 ŠEDIVÝ Jiří 138 M 1982 1 00:54:14 00:17:48
247 74 KUNC Josef Orel Vyškov 27 MV2 1960 1 00:54:15 00:17:48
248 361 ŠTEFAN Martin FAVORIT Brno 70 MV1 1972 1 00:54:18 00:17:51
249 446 DLOUHÝ Tomáš 139 M 1994 1 00:54:21 00:17:55
250 21 FORÝTEK Michal Hal 3000 140 M 1982 1 00:54:24 00:17:57
251 435 SLÁMA Jaroslav 141 M 1985 1 00:54:24 00:17:57
252 139 MATULA Jaroslav Zetor Brno 71 MV1 1970 1 00:54:25 00:17:58
253 346 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 9 MV3 1954 1 00:54:26 00:17:59
254 124 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 28 MV2 1966 1 00:54:37 00:18:10
255 359 PRAŽÁK Jiří 72 MV1 1971 1 00:54:40 00:18:13
256 396 LORENC Antonín Brno 29 MV2 1964 1 00:54:41 00:18:15
257 381 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 73 MV1 1968 1 00:54:43 00:18:17
258 356 GIEBL Radek Tišnov 74 MV1 1975 1 00:54:54 00:18:27
259 64 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 30 MV2 1961 1 00:55:01 00:18:34
260 332 CINTULA Juraj MŠK Borský Mikuláš 142 M 1979 1 00:55:06 00:18:39
261 385 SMUTNÝ Radek ABM Brno 31 MV2 1967 1 00:55:17 00:18:51
262 44 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 143 M 1984 1 00:55:20 00:18:54
263 306 ARRUFI Franch Katalánsko 75 MV1 1972 1 00:55:21 00:18:55
264 23 MACHARÁČEK Roman 76 MV1 1973 1 00:55:24 00:18:57
265 83 KRESTA Roman Orel Brno Židenice 32 MV2 1965 1 00:55:32 00:19:06
266 84 BŘEZA Miroslav Brno 33 MV2 1959 1 00:55:33 00:19:07
267 360 KABOURKOVÁ Eliška Fitness Freedom race team 6 XZ 1987 1 00:55:57 00:19:30
268 408 MACHÁČEK Martin 10 MV3 1955 1 00:56:01 00:19:35
269 160 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 77 MV1 1973 1 00:56:02 00:19:36
270 386 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 7 XZ 1980 1 00:56:03 00:19:37
271 197 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 34 MV2 1965 1 00:56:04 00:19:37
272 370 ŠPLÍCHAL Jiří 144 M 1987 1 00:56:04 00:19:37
273 438 DVOŘÁK David (CZE) 78 MV1 1976 1 00:56:04 00:19:38
274 180 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 79 MV1 1973 1 00:56:06 00:19:40
275 128 MAREK Libor BB Cyklosport 35 MV2 1967 1 00:56:08 00:19:41
276 120 MOUČKA Jan Běžecký klub Brno 11 MV3 1956 1 00:56:09 00:19:43
277 453 TIHELKA Petr 145 M 1979 1 00:56:10 00:19:44
278 402 ZEZULKA Luděk newline 36 MV2 1962 1 00:56:18 00:19:52
279 312 SOBOTKA Martin 80 MV1 1976 1 00:56:18 00:19:52
280 439 LENHART David newline 146 M 1979 1 00:56:21 00:19:55
281 380 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 12 MV3 1949 1 00:56:26 00:19:59
282 319 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 147 M 1982 1 00:56:45 00:20:19
283 161 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 13 MV3 1955 1 00:56:49 00:20:22
284 399 PELIKÁN Martin Individuální 148 M 1984 1 00:56:51 00:20:25
285 410 NEPUSTILOVÁ Monika 149 XZ 1981 1 00:56:52 00:20:25
286 336 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 14 MV3 1955 1 00:56:57 00:20:30
287 383 HROMÁDKA Patrik Blansko 150 M 1980 1 00:57:00 00:20:34
288 30 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 15 MV3 1953 1 00:57:03 00:20:36
289 200 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 81 MV1 1970 1 00:57:12 00:20:46
290 51 ŽENKA Ondřej 151 M 1982 1 00:57:18 00:20:51
291 162 HEJL Tomáš Bystrc 152 M 1986 1 00:57:19 00:20:52
292 22 FORÝTKOVÁ Žaneta Hal 3000 8 XZ 1984 1 00:57:24 00:20:57
293 20 BEČIČKA Petr Hal 3000 37 MV2 1960 1 00:57:26 00:20:59
294 442 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 16 MV3 1955 1 00:57:27 00:21:01
295 28 IREIN Jan 153 M 1979 1 00:57:37 00:21:10
296 79 BAYER Miloslav HISPORT Team 17 MV3 1947 1 00:57:38 00:21:11
297 65 SVOBODA Jan Garko Brno 38 MV2 1961 1 00:57:41 00:21:14
298 451 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 154 M 1994 1 00:57:42 00:21:15
299 433 DVOŘÁK Miloš BETA URSUS Orienteering 82 MV1 1973 1 00:57:46 00:21:19
300 392 MOKRÝ Pavel Brno 83 MV1 1968 1 00:58:01 00:21:34
301 373 SKLENÁŘ Jan 155 M 1988 1 00:58:02 00:21:36
302 145 BŘEZINA Aleš newline 39 MV2 1962 1 00:58:12 00:21:45
303 455 VIČAROVÁ Hana Brno 9 XZ 1988 1 00:58:15 00:21:48
304 321 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 10 XZ 1989 1 00:58:50 00:22:23
305 193 TYLEČEK Pavel Jundrováci 84 MV1 1973 1 00:59:06 00:22:39
306 78 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 11 XZ 1989 1 00:59:06 00:22:40
307 41 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 18 MV3 1947 1 00:59:08 00:22:42
308 395 ČADEK Martin Brno 19 MV3 1957 1 00:59:11 00:22:45
309 350 TŘÍSKA Roman Zetor Brno 20 MV3 1956 1 00:59:20 00:22:53
310 157 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 85 MV1 1968 1 00:59:22 00:22:56
311 368 DULÍK RObert 156 M 1978 1 00:59:27 00:23:00
312 415 MCCLURKIN David Brno 40 MV2 1964 1 00:59:28 00:23:02
313 105 PELC Vít OZZY Brno 41 MV2 1967 1 00:59:48 00:23:21
314 146 STRÁNÍK Aleš Blansko 21 MV3 1950 1 00:59:51 00:23:25
315 460 LEITNER Ondřej 86 MV1 1971 1 01:00:02 00:23:35
316 409 SOBOTKOVÁ Irena 157 XZ 1980 1 01:00:28 00:24:01
317 91 KOUDELKA Tomáš 87 MV1 1970 1 01:00:29 00:24:02
318 393 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 158 M 1986 1 01:00:29 00:24:02
319 47 ONODI Otto Elpis klub Brno 88 MV1 1974 1 01:01:27 00:25:00
320 203 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 42 MV2 1962 1 01:01:32 00:25:06
321 192 JEŽ Martin 89 MV1 1973 1 01:01:37 00:25:11
322 340 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 22 MV3 1953 1 01:01:53 00:25:26
323 155 JEŽOVÁ Martina Brno 12 XZ 1975 1 01:02:31 00:26:04
324 25 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 43 MV2 1958 1 01:03:13 00:26:46
325 391 KNECHT Milan Eldo Brno 44 MV2 1961 1 01:03:16 00:26:49
326 400 PETRÁŠOVÁ Kateřina 13 XZ 1975 1 01:03:20 00:26:54
327 143 SZOMBATH Andrej Brno 159 M 1979 1 01:03:26 00:26:59
328 338 HALUZOVÁ Julie 14 XZ 1992 1 01:03:40 00:27:14
329 199 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 45 MV2 1965 1 01:04:11 00:27:44
330 443 ŠTENCL Jiří Fixed Beer Brno 160 M 1984 1 01:04:27 00:28:00
331 405 BAUDYŠ Lukáš 161 M 1992 1 01:04:34 00:28:08
332 63 VLASÁK Ota Šmeral Brno 90 MV1 1968 1 01:06:04 00:29:37
333 198 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 46 MV2 1961 1 01:06:23 00:29:57
334 320 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 15 XZ 1982 1 01:06:32 00:30:05
335 310 URBÁNEK Petr 162 M 1986 1 01:08:00 00:31:34
336 43 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 23 MV3 1951 1 01:08:50 00:32:24
337 42 SPONAR Jan Tesla Brno 24 MV3 1950 1 01:08:50 00:32:24
338 327 SPARGEL Ladislav Brno 91 MV1 1973 1 01:09:52 00:33:25
339 170 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 25 MV3 1952 1 01:10:01 00:33:35
340 454 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 26 MV3 1952 1 01:10:08 00:33:41
341 54 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 47 MV2 1960 1 01:10:50 00:34:23
342 130 BIL Jaroslav newline 48 MV2 1959 1 01:11:15 00:34:49
343 366 KLEMEŠ Ivo LS Brno 27 MV3 1953 1 01:12:05 00:35:38
344 196 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 49 MV2 1960 1 01:12:42 00:36:16
345 344 DOLEŽAL Radomír Líšeň 50 MV2 1966 1 01:13:21 00:36:55
346 156 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 28 MV3 1941 1 01:15:24 00:38:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 323 KALINOVÁ Martina Atex 007 XZ 1982

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.