01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Propozice ke stažení |
Vzdálenost (km) | 8,50 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 53 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 269 | ROSA Ondřej | Orel Židenice | 1 | A | 1988 | 1 | 00:28:28 | |
2 | 295 | SOURAL Lukáš | VSK Univerzita Brno | 2 | A | 1982 | 1 | 00:28:36 | 00:00:08 |
3 | 262 | RYGL Josef | Spartak Třebíč | 3 | A | 1992 | 1 | 00:29:02 | 00:00:33 |
4 | 253 | MICHALEC Josef | TJ Znojmo, z.s. | 1 | B | 1976 | 1 | 00:30:06 | 00:01:37 |
5 | 246 | HRDINA Tomáš | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 4 | A | 1979 | 1 | 00:30:42 | 00:02:14 |
6 | 291 | VINTRLÍK Martin | Triatlon Křepice | 5 | A | 1977 | 1 | 00:31:00 | 00:02:31 |
7 | 279 | HOCHMAN Zdeněk | SK ICA / Orel Blučina | 6 | A | 1985 | 1 | 00:31:18 | 00:02:49 |
8 | 275 | HRUBÝ Josef | TJ Znojmo, z.s. | 7 | A | 1992 | 1 | 00:31:23 | 00:02:55 |
9 | 276 | SEITL Ondřej | TJ Znojmo, z.s. | 8 | A | 1996 | 1 | 00:31:26 | 00:02:57 |
10 | 280 | KRATOCHVÍL Pavel | Atletik Třebíč | 1 | C | 1960 | 1 | 00:31:53 | 00:03:25 |
11 | 268 | ČECH Filip | Orel Židenice | 9 | A | 1998 | 1 | 00:33:07 | 00:04:38 |
12 | 227 | HORÁK Petr | Orel Silůvky | 2 | B | 1976 | 1 | 00:33:40 | 00:05:11 |
13 | 293 | ŠVIHÁLEK Petr | Vranovice | 10 | A | 1988 | 1 | 00:34:37 | 00:06:08 |
14 | 265 | ŠRÁMEK Ondřej | Gymnázium Znojmo | 11 | A | 1997 | 1 | 00:34:50 | 00:06:22 |
15 | 219 | JANČAŘÍK Petr | AAC Brno | 3 | B | 1968 | 1 | 00:34:55 | 00:06:26 |
16 | 273 | FANTAL Zbyněk | Únanov | 4 | B | 1972 | 1 | 00:34:58 | 00:06:29 |
17 | 282 | MOTÁLEK Petr | TJ Spartak Třebíč | 2 | C | 1961 | 1 | 00:35:06 | 00:06:37 |
18 | 264 | JIŘIKOVSKÝ Pavel | AC Moravský Krumlov | 5 | B | 1973 | 1 | 00:35:20 | 00:06:51 |
19 | 259 | HLADKÝ Jiří | Orel Židenice | 6 | B | 1975 | 1 | 00:35:28 | 00:06:59 |
20 | 298 | GROSS Luděk | TJ Znojmo, z.s. | 1 | D | 1953 | 1 | 00:36:17 | 00:07:48 |
21 | 310 | ZACHAŘ Jiří | Orel Vysoké Mýto | 7 | B | 1972 | 1 | 00:36:34 | 00:08:05 |
22 | 28 | JANUŠKA Ivan | Šanov | 3 | C | 1958 | 1 | 00:36:59 | 00:08:30 |
23 | 292 | PATOČKA Petr | Beta Ivančice | 4 | C | 1963 | 1 | 00:37:21 | 00:08:53 |
24 | 18 | HOLUB Pavel | Blížkovice | 12 | A | 1980 | 1 | 00:37:39 | 00:09:11 |
25 | 290 | SUCHÝ Karel | Atletic Třebíč | 2 | D | 1956 | 1 | 00:37:44 | 00:09:16 |
26 | 270 | BOJANOVSKÝ Adam | Orel Židenice | 13 | A | 1998 | 1 | 00:37:52 | 00:09:23 |
27 | 87 | ŠTĚPÁNEK Radek | Orel Obřany | 14 | A | 1998 | 1 | 00:37:57 | 00:09:28 |
28 | 307 | ŘÍHÁČEK Zdeněk | Generali | 5 | C | 1960 | 1 | 00:38:23 | 00:09:54 |
29 | 62 | NOSEK Miroslav | Orel Židenice | 3 | D | 1955 | 1 | 00:38:29 | 00:10:01 |
30 | 55 | MIKA Ivo | Orel Obřany | 6 | C | 1966 | 1 | 00:38:34 | 00:10:06 |
31 | 278 | NOVÁČEK Josef | SDH Čučice | 7 | C | 1958 | 1 | 00:38:47 | 00:10:18 |
32 | 220 | POKORNÝ Petr | Orel Rakšice | 8 | B | 1970 | 1 | 00:40:18 | 00:11:49 |
33 | 308 | STIX Vítězslav | AC Moravský Krumlov | 9 | B | 1975 | 1 | 00:40:25 | 00:11:57 |
34 | 283 | KRESTA Roman | Orel Židenice | 8 | C | 1965 | 1 | 00:40:55 | 00:12:26 |
35 | 254 | AUGUSTA Petr | Miroslav | 9 | C | 1964 | 1 | 00:41:22 | 00:12:53 |
36 | 297 | KOCANDA Vlastimil | Orel Rakšice | 10 | B | 1976 | 1 | 00:41:43 | 00:13:14 |
37 | 3 | ČÁP Bohuslav | Orel Hradec Králové | 4 | D | 1951 | 1 | 00:41:44 | 00:13:16 |
38 | 261 | ŠTEFANIK Martin | TJ Sokol Přísnotice | 15 | A | 1981 | 1 | 00:41:53 | 00:13:25 |
39 | 231 | DŘEVOJAN Kamil | Moravský Krumlov | 16 | A | 1977 | 1 | 00:42:02 | 00:13:34 |
40 | 256 | KALIŠ Přemysl | TJ Znojmo, z.s. | 5 | D | 1952 | 1 | 00:43:52 | 00:15:24 |
41 | 260 | HLADKÁ Klára | Orel Židenice | 1 | XZ | 1978 | 1 | 00:44:04 | 00:15:35 |
42 | 274 | KOUDELKA Tomáš | BěhejBrno.com | 11 | B | 1970 | 1 | 00:44:39 | 00:16:10 |
43 | 299 | JURÁNEK Stanislav | Orel Židenice | 6 | D | 1956 | 1 | 00:45:39 | 00:17:10 |
44 | 263 | DŘEVOJAN Petr | Znojmo | 17 | A | 1980 | 1 | 00:47:22 | 00:18:54 |
45 | 286 | SEDLÁČEK Pavel | Orel Starý Lískovec | 7 | D | 1953 | 1 | 00:47:51 | 00:19:23 |
46 | 294 | SOURAL Jan | Znojmo | 10 | C | 1960 | 1 | 00:49:58 | 00:21:29 |
47 | 266 | ŠRÁMEK Pavel | Lukov | 11 | C | 1965 | 1 | 00:51:42 | 00:23:13 |
48 | 306 | VESPALEC Marek | TK Moravský Krumlov | 12 | B | 1969 | 1 | 00:52:22 | 00:23:53 |
49 | 281 | MAIXNER Václav | Orel Čebín | 8 | D | 1941 | 1 | 00:52:23 | 00:23:54 |
50 | 284 | HOLÝ Josef | Orel Židenice | 9 | D | 1941 | 1 | 00:55:25 | 00:26:56 |
51 | 258 | VÍDEŇSKÝ Jiří | KD Moravské Budějovice | 10 | D | 1947 | 1 | 00:57:02 | 00:28:34 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 82 | ŠALPLACHTA Martin | Be on alert | A | 1981 | ||||
DNF | 94 | VINTRLÍK Martin | Triatlon Křepice | A | 1977 |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
21.04.2024 15:00 | |
Běh městem Lanžhot | |
30.04.2024 15:00 | |
Z bačkor do tenisek | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium | |
05.05.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové | |
06.05.2024 06:45 | |
Kardio běh Jiřího Tomana 2024 | |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.