Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 10.03.2018 08:00 do 10.03.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,60
Počet kol1
Počet závodníků198
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 127 ČÍPA Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com 1 M 1985 1 00:35:52
2 98 ŠŤASTNÝ Petr Rajec Allivictus 2 M 1988 1 00:38:46 00:02:54
3 68 RUBIČ Daniel Aspire - New Balance Team 3 M 1985 1 00:38:54 00:03:02
4 22 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M 1982 1 00:39:13 00:03:21
5 67 BURYŠKA Tomáš Run sport team 5 M 1988 1 00:40:00 00:04:07
6 70 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 MV1 1973 1 00:40:15 00:04:23
7 27 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 6 M 1998 1 00:40:32 00:04:39
8 58 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 2 MV1 1970 1 00:40:35 00:04:42
9 85 LYSÁK Vlastimil Mikulov 7 M 1986 1 00:40:58 00:05:06
10 246 STRNAD Václav Endeka Bassta 8 M 1983 1 00:41:14 00:05:22
11 115 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 9 M 1990 1 00:41:51 00:05:58
12 5 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 10 M 1992 1 00:42:31 00:06:39
13 219 CHLUPÁČ Dominik 11 M 1993 1 00:42:36 00:06:44
14 76 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:42:55 00:07:03
15 212 TOMAN Radek AFK Kornice 12 M 1987 1 00:42:58 00:07:05
16 225 HRNČÍŘ Tomáš 4 MV1 1976 1 00:43:03 00:07:11
17 88 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Max Team 1 MV2 1968 1 00:43:10 00:07:17
18 122 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 13 M 1986 1 00:43:15 00:07:23
19 233 ČAPEK Jan 14 M 1986 1 00:43:23 00:07:31
20 15 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 5 MV1 1977 1 00:43:39 00:07:47
21 73 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 15 M 1992 1 00:43:51 00:07:59
22 244 POZDENKOV Michael 16 M 1994 1 00:44:24 00:08:31
23 8 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 2 MV2 1960 1 00:44:29 00:08:37
24 141 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 17 M 1989 1 00:44:31 00:08:39
25 95 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 18 M 1991 1 00:44:33 00:08:40
26 16 BEJČEK Patrik AK Drnovice/Ostrov u Macochy 19 M 1994 1 00:44:35 00:08:43
27 108 PIŇOS Ondřej Dvectis DSP Kometa Brno 20 M 1996 1 00:44:53 00:09:00
28 102 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 21 M 1985 1 00:44:57 00:09:05
29 234 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 22 M 1979 1 00:45:09 00:09:17
30 56 ŠKODA Kristián Nesyčet a sypat 23 M 1990 1 00:45:14 00:09:22
31 23 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 MV2 1968 1 00:45:30 00:09:38
32 96 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 6 MV1 1978 1 00:45:34 00:09:42
33 72 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 7 MV1 1977 1 00:45:36 00:09:44
34 101 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 24 M 1985 1 00:45:47 00:09:55
35 126 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 25 M 1979 1 00:45:53 00:10:01
36 13 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 4 MV2 1967 1 00:46:02 00:10:10
37 117 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 1 00:46:05 00:10:13
38 94 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 6 MV2 1965 1 00:46:13 00:10:20
39 44 ZELINKA Jiří O-mikron 26 M 1987 1 00:46:18 00:10:26
40 256 PARGAČ Martin Trenčín 27 M 1985 1 00:46:23 00:10:31
41 25 VABROUŠEK Petr TITAN TRILIFE ZLÍN 8 MV1 1973 1 00:46:37 00:10:45
42 14 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 9 MV1 1975 1 00:46:45 00:10:53
43 123 KLÍMA Miroslav Brno 10 MV1 1975 1 00:46:50 00:10:58
44 63 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 28 M 1985 1 00:46:59 00:11:06
45 51 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 29 M 1987 1 00:47:03 00:11:11
46 258 BENEŠ Petr Blansko 30 M 1987 1 00:47:06 00:11:14
47 90 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 11 MV1 1978 1 00:47:08 00:11:15
48 216 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 12 MV1 1978 1 00:47:09 00:11:16
49 34 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 31 M 1998 1 00:47:18 00:11:26
50 80 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 32 M 1979 1 00:47:25 00:11:33
51 249 CHVASTEK David JOBS Contact 33 M 1979 1 00:47:40 00:11:48
52 45 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 7 MV2 1967 1 00:47:44 00:11:52
53 50 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE Letovice 8 MV2 1959 1 00:48:01 00:12:09
54 105 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:48:03 00:12:11
55 138 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 13 MV1 1977 1 00:48:08 00:12:16
56 131 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 9 MV2 1961 1 00:48:17 00:12:25
57 6 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 34 M 1979 1 00:48:20 00:12:27
58 57 MACHOLÁN Martin TJ Spartak Třebíč 35 M 1988 1 00:48:23 00:12:30
59 204 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 36 M 1982 1 00:48:58 00:13:05
60 78 KOZÁNEK Petr Extra Brno 37 M 1989 1 00:48:58 00:13:06
61 36 POUČ Ondřej 14 MV1 1972 1 00:49:12 00:13:20
62 104 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 38 M 1985 1 00:49:25 00:13:32
63 40 FIALA Jiří 39 M 1984 1 00:49:27 00:13:35
64 17 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:49:31 00:13:39
65 109 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 15 MV1 1974 1 00:49:38 00:13:46
66 103 FORAL Roman Brno 10 MV2 1967 1 00:49:44 00:13:51
67 74 PACHECO Edinson 40 M 1983 1 00:49:45 00:13:53
68 97 NOVOTKA Marcel 41 M 1979 1 00:50:14 00:14:22
69 48 BARTOŇKOVÁ Nina 1 XZ 1990 1 00:50:24 00:14:32
70 135 BRTNA David 42 M 1982 1 00:50:39 00:14:47
71 39 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 16 MV1 1970 1 00:50:50 00:14:58
72 137 VOLEC Michal Hrušovany u Brna 17 MV1 1978 1 00:50:53 00:15:00
73 245 ROTEK Pavel Brno 18 MV1 1977 1 00:50:59 00:15:07
74 38 CIBULKA Pavel Brno 11 MV2 1964 1 00:51:08 00:15:16
75 134 GONČÁR Jiří Weisser sport 43 M 1981 1 00:51:09 00:15:16
76 110 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 19 MV1 1974 1 00:51:11 00:15:19
77 41 BAZALA Vít 44 M 2001 1 00:51:15 00:15:23
78 224 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 45 M 1980 1 00:51:15 00:15:23
79 217 ZÁVODNÍK Milan Extra Brno 20 MV1 1973 1 00:51:15 00:15:23
80 46 BŘEZINA Aleš newline 12 MV2 1962 1 00:51:23 00:15:31
81 230 LACZO Ján Levice 13 MV2 1965 1 00:51:33 00:15:40
82 77 GAJDÁR Michal Bardejov 46 M 1991 1 00:51:39 00:15:47
83 42 BAZALA Oldřich 21 MV1 1971 1 00:51:48 00:15:56
84 24 JANUŠKA Ivan Šanov 3 MV3 1958 1 00:51:56 00:16:04
85 239 ROSENBERG Pavel 47 M 1985 1 00:52:00 00:16:08
86 118 DYTRT Petr BehejBrno.com 22 MV1 1976 1 00:52:03 00:16:11
87 20 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 23 MV1 1976 1 00:52:06 00:16:14
88 30 POHANKA Pavel Lotrando Brno 24 MV1 1973 1 00:52:09 00:16:17
89 89 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 25 MV1 1973 1 00:52:11 00:16:18
90 257 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 48 M 1986 1 00:52:11 00:16:19
91 49 GIEBL Radek Tišnov 26 MV1 1975 1 00:52:13 00:16:20
92 55 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 14 MV2 1967 1 00:52:15 00:16:23
93 18 ODVÁŘKA Libor Fitnessfreedom race team 27 MV1 1971 1 00:52:18 00:16:26
94 252 CAIZL Michal 49 M 1982 1 00:52:23 00:16:30
95 130 CHARVÁT Jan Brno 28 MV1 1969 1 00:52:23 00:16:31
96 75 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 1 00:52:25 00:16:33
97 111 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 50 M 1979 1 00:52:26 00:16:34
98 213 VÍT Jiří 51 M 1979 1 00:52:28 00:16:35
99 33 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 29 MV1 1972 1 00:52:48 00:16:56
100 129 VRÁNA Filip Turun Urheiluliito 30 MV1 1976 1 00:52:54 00:17:01
101 207 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 52 M 1997 1 00:52:55 00:17:03
102 235 KOLOŠ Martin 31 MV1 1975 1 00:53:07 00:17:15
103 54 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 15 MV2 1959 1 00:53:14 00:17:21
104 82 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 32 MV1 1975 1 00:54:02 00:18:10
105 71 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 16 MV2 1962 1 00:54:18 00:18:26
106 253 LAZAR Lukáš 53 M 1982 1 00:54:25 00:18:33
107 218 SPONAR Josef Brno 54 M 1998 1 00:54:35 00:18:43
108 116 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 55 M 1989 1 00:54:36 00:18:44
109 86 STEHLÍK Albert Sestry v akci a jejich Tygři 56 M 1994 1 00:54:42 00:18:50
110 125 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 57 M 1979 1 00:55:01 00:19:09
111 241 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 58 M 1982 1 00:55:01 00:19:09
112 12 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 MV3 1951 1 00:55:06 00:19:13
113 65 NEPUSTILOVÁ Monika 2 XZ 1981 1 00:55:14 00:19:22
114 107 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 33 MV1 1977 1 00:55:29 00:19:37
115 81 BITTNER Josef BehejBrno.com 34 MV1 1970 1 00:55:44 00:19:51
116 238 MRÁZ Martin 59 M 1986 1 00:55:54 00:20:02
117 214 VACULA Ondřej --- 60 M 1981 1 00:56:00 00:20:08
118 29 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 6 MV3 1951 1 00:56:30 00:20:38
119 79 LEXMAUL Petr 61 M 1990 1 00:56:41 00:20:48
120 9 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 35 MV1 1969 1 00:56:44 00:20:52
121 202 SKOBA Ondřej 36 MV1 1977 1 00:56:47 00:20:55
122 140 SLOUKA Jiří Blažovice 62 M 1983 1 00:56:48 00:20:56
123 243 DOSTÁL Filip Universal USU team 63 M 1988 1 00:56:49 00:20:57
124 128 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 17 MV2 1968 1 00:56:56 00:21:03
125 250 ŠIMEK Matěj BKČS 64 M 1981 1 00:56:57 00:21:05
126 19 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 18 MV2 1966 1 00:57:00 00:21:08
127 26 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 37 MV1 1974 1 00:57:06 00:21:13
128 106 DVOŘÁK Martin Extra Brno 65 M 1988 1 00:57:11 00:21:19
129 203 JURA Luboš SK Speed Brno 38 MV1 1975 1 00:57:18 00:21:26
130 215 PAVLÁT Martin Žamberk 66 M 1989 1 00:57:21 00:21:29
131 28 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 7 MV3 1957 1 00:57:23 00:21:30
132 113 LORENC Antonín Bertík Blansko 19 MV2 1964 1 00:57:31 00:21:38
133 21 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 39 MV1 1976 1 00:57:54 00:22:02
134 242 ŠIMKO Peter 67 M 1987 1 00:58:03 00:22:10
135 92 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 20 MV2 1967 1 00:58:08 00:22:15
136 35 MOUČKA Jan BKB Brno 8 MV3 1956 1 00:58:40 00:22:48
137 120 ZEMANDLOVÁ Anna 3 XZ 1982 1 00:58:53 00:23:01
138 209 HRŮZA Vladimír Brno 21 MV2 1960 1 00:58:58 00:23:06
139 32 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 9 MV3 1958 1 00:59:18 00:23:26
140 4 ARRUFI Enric Katalánsko 40 MV1 1972 1 00:59:20 00:23:27
141 229 UHLÍŘ Dalibor AT&T 68 M 1980 1 00:59:40 00:23:48
142 236 JELÍNEK Jan 69 M 1992 1 00:59:43 00:23:51
143 144 OUDIN Grégoire Egabrense 70 M 1997 1 00:59:45 00:23:53
144 142 CUENCA Lopez Egabrense 71 M 1992 1 00:59:45 00:23:53
145 121 JANHUBA Bořivoj Brno 72 M 1980 1 00:59:53 00:24:00
146 53 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 22 MV2 1968 1 01:00:12 00:24:19
147 222 SÚKENÍK Milan Rajhrad 41 MV1 1970 1 01:00:16 00:24:24
148 93 POLÁČEK Kamil 73 M 1981 1 01:00:36 00:24:44
149 59 LENHART David newline 74 M 1979 1 01:01:01 00:25:09
150 251 MARŠÁLEK Jiří newline 10 MV3 1958 1 01:01:06 00:25:14
151 69 BALÁK Martin CBS Blansko 42 MV1 1970 1 01:01:12 00:25:19
152 240 DUBŠÍK Lukáš Universal USU team 75 M 1992 1 01:01:17 00:25:25
153 112 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 43 MV1 1970 1 01:01:24 00:25:32
154 247 KALUŽÍK Luděk 76 M 1982 1 01:01:35 00:25:42
155 124 BŘEZA Miroslav Brno 23 MV2 1959 1 01:01:37 00:25:44
156 114 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 44 MV1 1977 1 01:02:02 00:26:10
157 136 BORKOVEC Luděk 77 M 1985 1 01:02:13 00:26:20
158 7 PELC Vít OZZY Brno 24 MV2 1967 1 01:02:30 00:26:38
159 47 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 78 M 1994 1 01:03:11 00:27:19
160 61 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 45 MV1 1970 1 01:03:22 00:27:30
161 205 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 79 M 1982 1 01:03:55 00:28:02
162 232 KNECHT Milan Eldo Brno 25 MV2 1961 1 01:03:57 00:28:05
163 64 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 11 MV3 1954 1 01:04:01 00:28:09
164 208 NOVÁK Martin Brno 12 MV3 1951 1 01:04:06 00:28:14
165 100 USTOHAL Karel Zelene Rosice 46 MV1 1977 1 01:04:23 00:28:31
166 52 KUNC Josef Orel Vyškov 26 MV2 1960 1 01:04:33 00:28:41
167 254 DVOŘÁK David (CZE) 47 MV1 1976 1 01:04:47 00:28:55
168 210 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 13 MV3 1953 1 01:04:56 00:29:04
169 84 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 4 XZ 1989 1 01:05:11 00:29:19
170 237 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 14 MV3 1956 1 01:05:18 00:29:26
171 37 SOBOTKA Martin 48 MV1 1976 1 01:05:34 00:29:41
172 91 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 80 M 1981 1 01:05:37 00:29:45
173 223 HALÍK Jakub Brno 81 M 2002 1 01:06:15 00:30:23
174 248 DVORSKÝ Jan 82 M 1981 1 01:06:34 00:30:41
175 201 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 49 MV1 1974 1 01:06:40 00:30:48
176 143 SKYPALA Tomáš Atex 007 83 M 1983 1 01:06:44 00:30:51
177 211 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 15 MV3 1946 1 01:07:45 00:31:53
178 60 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 XZ 1971 1 01:07:45 00:31:53
179 62 HANČÍK Radovan 50 MV1 1974 1 01:08:31 00:32:38
180 221 TRIŠČÍK Kamil Slovensko 84 M 1993 1 01:08:39 00:32:47
181 132 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 27 MV2 1966 1 01:09:33 00:33:41
182 226 VRÁNOVÁ Zuzana 6 XZ 1959 1 01:09:47 00:33:55
183 139 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 7 XZ 1976 1 01:10:02 00:34:10
184 227 ZEMAN Martin Kr. Pole 28 MV2 1963 1 01:10:12 00:34:19
185 2 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 8 XZ 1962 1 01:10:14 00:34:21
186 206 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 9 XZ 1982 1 01:10:15 00:34:22
187 255 BOBKOVÁ Milada Brno 10 XZ 1982 1 01:10:19 00:34:27
188 66 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 16 MV3 1954 1 01:10:24 00:34:32
189 99 POSPÍCHAL Vladimír 17 MV3 1952 1 01:11:02 00:35:09
190 231 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 29 MV2 1961 1 01:11:27 00:35:35
191 31 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 18 MV3 1956 1 01:11:46 00:35:54
192 10 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 30 MV2 1961 1 01:13:50 00:37:58
193 119 KRESTA Roman Orel Židenice 31 MV2 1965 1 01:16:00 00:40:08
194 228 HUBINÁK Róbert Universal USU team 85 M 1988 1 01:21:21 00:45:29
195 133 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 32 MV2 1960 1 01:27:45 00:51:53
196 43 HOLÝ Josef Orel Židenice 19 MV3 1941 1 01:32:29 00:56:36

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 3 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky M 1979
DNF 87 MAREK Jaromír Brno MV2 1964

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.