Rychlé novinky:

04.03.2023: Změna termínu posledního závodu BBP Boskovice

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

Krumlovský běh 25.ročník - Hlavní závod 8,5km

Datum pořádání od 17.10.2015 09:00 do 17.10.2015 16:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:30 hod

Vzdálenost (km)8,50
Počet kol1
Počet závodníků56
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 261 PAULÍK Roman Lokomotiva Břeclav 1 A 1988 1 00:27:50
2 269 RYGL Josef Spartak Třebíč 2 A 1992 1 00:28:19 00:00:28
3 286 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 3 A 1982 1 00:29:11 00:01:20
4 262 FIALA Dan Lokomotiva Břeclav 4 A 1997 1 00:29:34 00:01:44
5 283 KONEČNÝ Aleš Orel Silůvky 5 A 1997 1 00:29:44 00:01:53
6 309 FUČÍK Karel Černín 1 B 1972 1 00:30:11 00:02:20
7 220 ADAMEC Milan Orel Vyškov 6 A 1977 1 00:30:36 00:02:45
8 265 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 7 A 1979 1 00:31:06 00:03:15
9 310 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 C 1960 1 00:31:25 00:03:34
10 290 NOVOTNÝ Daniel Cykloservis Moravský Krumlov 2 B 1974 1 00:31:27 00:03:37
11 254 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 3 B 1975 1 00:31:32 00:03:42
12 307 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 8 A 1985 1 00:32:32 00:04:41
13 303 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 9 A 1977 1 00:32:56 00:05:06
14 304 HRUBÝ Josef TJ Znojmo 10 A 1992 1 00:33:01 00:05:10
15 282 PLÍVA Vojtěch OREL Dolní Dobrouč 11 A 1987 1 00:33:19 00:05:29
16 227 ZACHAŘ Jiří Orel Vysoké Mýto 4 B 1972 1 00:33:26 00:05:35
17 289 ČERMÁK Bedřich Atletic Třebíč 5 B 1974 1 00:33:50 00:05:59
18 248 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 6 B 1975 1 00:34:02 00:06:11
19 4 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 7 B 1968 1 00:34:19 00:06:28
20 41 ZEJDA Jiří Orel Obřany 12 A 1985 1 00:34:23 00:06:33
21 9 BAJÁK Marek Sokol Bílovice nad Svitavou 8 B 1972 1 00:34:32 00:06:42
22 250 HORÁK Petr Orel Silůvky 13 A 1976 1 00:35:24 00:07:33
23 291 NOŽKA Jiří DINOSPORT Ivančice 2 C 1963 1 00:35:42 00:07:52
24 306 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 3 C 1956 1 00:35:55 00:08:04
25 259 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 4 C 1960 1 00:36:06 00:08:15
26 268 ŠTEFANIK Martin TJ Sokol Přísnotice 14 A 1981 1 00:36:07 00:08:16
27 297 GROSS Luděk TJ Znojmo 1 D 1953 1 00:36:12 00:08:22
28 18 KONEČNÝ Jakub AC Moravský Krumlov 15 A 1992 1 00:36:56 00:09:05
29 221 HALAS Petr Orel Vyškov 9 B 1970 1 00:36:59 00:09:09
30 260 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 10 B 1968 1 00:37:01 00:09:11
31 287 KŘEPELA Luděk Skalice 5 C 1964 1 00:37:27 00:09:36
32 288 BĚLÍK Richard Hušovany u Brna 16 A 1981 1 00:37:34 00:09:43
33 275 BUCHTA Vít Bořetice 17 A 1977 1 00:37:45 00:09:54
34 284 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 6 C 1964 1 00:37:53 00:10:02
35 285 PATOČKA Petr Beta Ivančice 7 C 1963 1 00:37:58 00:10:07
36 279 KOPČIL Tomáš 18 A 1996 1 00:38:29 00:10:38
37 222 KUNC Josef Orel Vyškov 8 C 1960 1 00:39:24 00:11:33
38 280 HAKEN Viktor 19 A 1996 1 00:39:24 00:11:33
39 40 ŠTĚPÁNEK Radek Orel Obřany 20 A 1998 1 00:39:31 00:11:41
40 42 MIKA Ivo Orel Obřany 11 B 1966 1 00:39:46 00:11:55
41 311 ŘIHÁČEK Zdeněk Miroslav 9 C 1960 1 00:40:21 00:12:30
42 43 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 2 D 1952 1 00:41:45 00:13:54
43 264 DŘEVOJAN Petr Znojmo 21 A 1980 1 00:41:45 00:13:55
44 157 POKORNÝ Petr 12 B 1970 1 00:42:24 00:14:33
45 295 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 D 1946 1 00:42:54 00:15:03
46 300 AUGUSTA Petr Miroslav 10 C 1964 1 00:43:17 00:15:26
47 1 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 4 D 1952 1 00:44:19 00:16:28
48 266 STIX Vítězslav SK Kolis Moravský Krumlov 13 B 1975 1 00:44:58 00:17:07
49 267 BAUER Zdeněk 5 D 1951 1 00:46:07 00:18:16
50 158 POKORNÝ Filip 22 A 1998 1 00:46:56 00:19:06
51 273 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 6 D 1953 1 00:47:07 00:19:16
52 258 HOLÍK Šimon Popocatepetl Znojmo 23 A 1990 1 00:48:05 00:20:14
53 276 HALBRŠTAT Petr TK Znojmo 14 B 1967 1 00:48:56 00:21:05
54 299 HOLÝ Josef Orel Židenice 7 D 1941 1 00:50:05 00:22:15
55 272 ŠIMIC Karel 15 B 1968 1 00:50:07 00:22:16
56 270 NECHVÁTAL Jan Spartak Třebíč 8 D 1935 1 01:03:23 00:35:32

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

07.06.2023 17:00
4. TRIEXPERT CUP - Obřany
08.06.2023 17:00
BB 4 - Běh okolo Špilberku
10.06.2023 08:00
FORCE SPAC - Grand Prix Forman
11.06.2023 09:30
37. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2023
14.06.2023 17:00
5. TRIEXPERT CUP - Popůvky
17.06.2023 12:00
Happy run 2023
18.06.2023 07:30
ME 2023 vysokých kol pod Špilberkem
21.06.2023 16:00
6. TRIEXPERT CUP - Kociánka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.