Rychlé novinky:

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

21.03.2018: Nová brožura Běžecké tour 2018

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km

Datum pořádání od 27.01.2018 08:00 do 27.01.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,60
Počet kol1
Počet závodníků181
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 94 ČÍPA Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com 1 M 1985 1 00:33:15
2 48 PETR Jiří 2 M 1979 1 00:35:30 00:02:14
3 17 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 M 1982 1 00:35:56 00:02:40
4 79 ŠŤASTNÝ Petr Rajec Allivictus 4 M 1988 1 00:36:03 00:02:48
5 19 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 5 M 1987 1 00:36:11 00:02:55
6 223 KOČAŘ LUKÁŠ KONRAD TOOLS 6 M 1992 1 00:36:17 00:03:01
7 93 RUBIČ Daniel Aspire - New Balance Team 7 M 1985 1 00:36:43 00:03:27
8 54 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 8 M 1996 1 00:36:53 00:03:38
9 26 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 9 M 1992 1 00:37:07 00:03:52
10 252 STRNAD Václav Endeka Bassta 10 M 1983 1 00:38:21 00:05:06
11 24 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 MV1 1973 1 00:38:51 00:05:35
12 12 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:39:14 00:05:58
13 13 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 11 M 1982 1 00:39:24 00:06:08
14 248 ŠEBÁNEK petr šmudlové Rájec 12 M 1979 1 00:39:34 00:06:19
15 83 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:39:35 00:06:19
16 1 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 13 M 1998 1 00:39:42 00:06:27
17 229 BARBOŘÍK jan Elite Sport Max Team 14 M 1983 1 00:39:49 00:06:33
18 118 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 15 M 1995 1 00:39:59 00:06:43
19 215 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 4 MV1 1977 1 00:40:05 00:06:49
20 7 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 16 M 1981 1 00:40:06 00:06:50
21 14 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 1 MV2 1968 1 00:40:41 00:07:25
22 15 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 2 MV2 1967 1 00:40:46 00:07:30
23 47 KLOPEC Aleš Blansko 5 MV1 1978 1 00:41:05 00:07:49
24 247 KŘENEK petr šmudlové Rájec 17 M 1987 1 00:41:05 00:07:49
25 55 VENCBAUER Pavel 6 MV1 1978 1 00:41:14 00:07:58
26 27 BEJČEK Patrik AK Drnovice/Ostrov u Macochy 18 M 1994 1 00:41:24 00:08:08
27 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 7 MV1 1970 1 00:41:32 00:08:16
28 82 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 19 M 1985 1 00:41:38 00:08:22
29 95 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 8 MV1 1977 1 00:41:40 00:08:24
30 39 BŘEZINA Jiří BS Bike ALÉ team 9 MV1 1972 1 00:41:43 00:08:28
31 250 KONEČNÝ Libor Kuřim 10 MV1 1971 1 00:41:49 00:08:33
32 101 KARÁSEK Antonín RSFK Brno 20 M 1982 1 00:41:56 00:08:40
33 219 VELEBA Martin Run sport team 21 M 1998 1 00:42:25 00:09:09
34 21 KLÍMA Miroslav Brno 11 MV1 1975 1 00:42:34 00:09:18
35 108 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 12 MV1 1978 1 00:42:42 00:09:27
36 210 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 3 MV2 1960 1 00:43:35 00:10:19
37 57 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 22 M 1987 1 00:43:45 00:10:30
38 224 HAJDAMACH Jiří SK Sever Brno 23 M 1994 1 00:44:03 00:10:47
39 115 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 24 M 1979 1 00:44:10 00:10:54
40 3 TOMAN Igor Vyškov 13 MV1 1972 1 00:44:10 00:10:54
41 238 ŠPERKA Martin Minerva Boskovice 14 MV1 1970 1 00:44:10 00:10:55
42 205 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 15 MV1 1970 1 00:44:12 00:10:56
43 258 BENEŠ Petr Blansko 25 M 1987 1 00:44:31 00:11:16
44 88 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE Letovice 4 MV2 1959 1 00:44:32 00:11:17
45 10 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 26 M 1979 1 00:44:45 00:11:29
46 32 MACHOLÁN Martin TJ Spartak Třebíč 27 M 1988 1 00:44:48 00:11:32
47 20 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 28 M 1983 1 00:44:51 00:11:35
48 228 KALAŠ Rudolf Boskovice 16 MV1 1971 1 00:44:52 00:11:36
49 246 KŘENEK Jan EKOL TEAM 29 M 1984 1 00:44:59 00:11:44
50 25 POUČ Ondřej Individuální 17 MV1 1972 1 00:45:03 00:11:47
51 5 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 5 MV2 1968 1 00:45:05 00:11:49
52 107 PERNIČKA Jan Hory z dálky 30 M 1987 1 00:45:07 00:11:51
53 78 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:45:10 00:11:54
54 38 KOZÁNEK Petr Extra Brno 31 M 1989 1 00:45:18 00:12:03
55 33 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 18 MV1 1970 1 00:45:22 00:12:07
56 87 KRŠKA Michal Mahony 32 M 1984 1 00:45:43 00:12:27
57 42 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 33 M 1988 1 00:45:46 00:12:30
58 239 ŠVÁB Štěpán Bruslárna.cz 34 M 1994 1 00:45:50 00:12:34
59 218 VOBORNÝ Marek Křoví-ZR 35 M 1989 1 00:45:53 00:12:37
60 216 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 19 MV1 1974 1 00:45:53 00:12:37
61 99 ŠAUER Martin 20 MV1 1977 1 00:45:59 00:12:44
62 240 MAREK Jakub Jedem stopem 36 M 1988 1 00:46:00 00:12:44
63 96 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 37 M 1985 1 00:46:18 00:13:02
64 2 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 21 MV1 1973 1 00:46:24 00:13:08
65 68 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 6 MV2 1964 1 00:46:28 00:13:13
66 102 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 22 MV1 1977 1 00:46:32 00:13:17
67 232 KUCHAŘ Lukáš Cykloplus Rájec 23 MV1 1976 1 00:46:38 00:13:22
68 59 BŘEZINA Aleš newline 7 MV2 1962 1 00:46:45 00:13:30
69 65 PACHECO Edinson 38 M 1983 1 00:46:47 00:13:31
70 214 ČERNÝ Jakub Rájec 24 MV1 1978 1 00:46:54 00:13:39
71 63 HORSKÝ Radek New balance Aspire 25 MV1 1978 1 00:47:00 00:13:44
72 97 MACURA Jan Horizont kola Novák 26 MV1 1972 1 00:47:04 00:13:48
73 262 VÍT Onřej 39 M 1980 1 00:47:06 00:13:50
74 43 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 27 MV1 1974 1 00:47:13 00:13:58
75 92 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 8 MV2 1968 1 00:47:15 00:13:59
76 67 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 40 M 1979 1 00:47:28 00:14:12
77 35 JANUŠKA Ivan Šanov 2 MV3 1958 1 00:47:40 00:14:25
78 37 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 3 MV3 1958 1 00:47:46 00:14:30
79 73 FORAL Roman Brno 9 MV2 1967 1 00:47:48 00:14:32
80 77 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 41 M 1995 1 00:47:56 00:14:40
81 109 STEHLÍK Pavel Individuální 28 MV1 1974 1 00:47:57 00:14:41
82 22 FANFRDLA Dalimil Maty team 29 MV1 1973 1 00:48:04 00:14:48
83 254 LAZAR Lukáš 42 M 1982 1 00:48:06 00:14:51
84 30 CIBULKA Pavel Brno 10 MV2 1964 1 00:48:14 00:14:59
85 31 PLECHATÝ Ondřej Run sport team 43 M 1984 1 00:48:19 00:15:03
86 103 GONČÁR Jiří Weisser sport 44 M 1981 1 00:49:00 00:15:45
87 208 ŠMERDA martin 30 MV1 1976 1 00:49:08 00:15:52
88 46 SLOUKA Jiří Blažovice 45 M 1983 1 00:49:09 00:15:53
89 44 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 31 MV1 1976 1 00:49:17 00:16:01
90 233 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 46 M 1980 1 00:49:19 00:16:03
91 58 HARESTA Petr VF Sport Team Černá Hora 47 M 1986 1 00:49:21 00:16:06
92 256 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 48 M 1986 1 00:49:58 00:16:42
93 244 DOLEŽAL lukáš helekrišna- dobrá voda 49 M 1982 1 00:50:17 00:17:01
94 80 INDRA Radovan 32 MV1 1976 1 00:50:29 00:17:13
95 237 LANDA Jaroslav Minerva Boskovice 4 MV3 1957 1 00:50:29 00:17:13
96 41 GIEBL Radek Tišnov 33 MV1 1975 1 00:50:29 00:17:14
97 62 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 11 MV2 1967 1 00:50:31 00:17:15
98 8 VINTERA Petr AHA Vyškov 34 MV1 1975 1 00:50:41 00:17:25
99 76 VRÁNA Filip newline 35 MV1 1976 1 00:50:47 00:17:31
100 56 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 36 MV1 1973 1 00:50:51 00:17:35
101 261 STŘÍBRNÝ Martin Brno 50 M 1987 1 00:51:04 00:17:48
102 245 NOVÁK Zdeněk Horizont Kola Novák Blansko 12 MV2 1961 1 00:51:08 00:17:52
103 203 FINSTRLE Aleš Žabovřesky Brno 37 MV1 1976 1 00:51:11 00:17:55
104 235 ADAM Martin sloup 38 MV1 1977 1 00:51:18 00:18:02
105 231 ŽŮREK Jan Elite sport Boskovice 51 M 1990 1 00:51:21 00:18:05
106 91 DUFEK Jiří 13 MV2 1968 1 00:51:28 00:18:12
107 257 JANÍK Martin SK Meteor Brno 52 M 1981 1 00:51:41 00:18:25
108 61 MATULOVÁ Martina Brno 1 XZ 1972 1 00:51:57 00:18:42
109 75 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 39 MV1 1977 1 00:52:07 00:18:52
110 241 TICHÝ Alois Blansko 14 MV2 1964 1 00:52:18 00:19:03
111 90 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 40 MV1 1975 1 00:52:20 00:19:04
112 89 BITTNER Josef BehejBrno.com 41 MV1 1970 1 00:52:30 00:19:14
113 113 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 15 MV2 1965 1 00:52:39 00:19:23
114 260 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 53 M 1983 1 00:52:46 00:19:31
115 106 NEPUSTILOVÁ Monika 2 XZ 1981 1 00:52:55 00:19:39
116 72 DVOŘÁK Martin Extra Brno 54 M 1988 1 00:53:01 00:19:45
117 36 PALAŠ Zdeněk Valtice 16 MV2 1961 1 00:53:18 00:20:03
118 50 MOUČKA Jan BKB Brno 5 MV3 1956 1 00:53:26 00:20:10
119 18 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 17 MV2 1964 1 00:53:33 00:20:17
120 4 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 42 MV1 1974 1 00:53:57 00:20:41
121 16 HLUŠÍ Jaroslav 43 MV1 1971 1 00:54:11 00:20:55
122 204 POLÁK petr Blansko 44 MV1 1975 1 00:54:17 00:21:01
123 217 ŠTEFAN Martin Běhej Brno 45 MV1 1972 1 00:54:27 00:21:12
124 230 VLASÁK Ota Brno 18 MV2 1968 1 00:54:30 00:21:14
125 70 MIKITA Pavel SK Sever Brno 6 MV3 1952 1 00:54:38 00:21:22
126 225 KALUŽÍK Luděk 55 M 1982 1 00:54:47 00:21:32
127 84 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 56 M 1981 1 00:54:53 00:21:38
128 206 KUCHAŘ Tomáš Cyklo plus Rájec 46 MV1 1972 1 00:55:12 00:21:56
129 221 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 57 M 1982 1 00:55:15 00:21:59
130 209 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 7 MV3 1953 1 00:55:18 00:22:03
131 105 MARŠÁLEK Jiří newline 8 MV3 1958 1 00:55:27 00:22:11
132 227 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 19 MV2 1964 1 00:55:29 00:22:14
133 211 MARKUS Tomáš TJ Sokol Šebetov 58 M 1989 1 00:56:11 00:22:55
134 23 HRSTKA Pavel Medlov 47 MV1 1971 1 00:56:14 00:22:58
135 114 HAVLÍČEK Štěpán Brno 59 M 1983 1 00:56:22 00:23:06
136 104 MÜNSTER Libor Blansko 20 MV2 1966 1 00:56:37 00:23:21
137 60 MATULA Jaroslav Brno 48 MV1 1970 1 00:56:46 00:23:31
138 213 NOVÁK Martin Brno 9 MV3 1951 1 00:56:48 00:23:32
139 74 POLÁČEK Kamil 60 M 1981 1 00:56:57 00:23:42
140 253 BAŘINA Jiří VF Sport Team Černá Hora 61 M 1981 1 00:57:07 00:23:51
141 249 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 3 XZ 1971 1 00:57:30 00:24:14
142 226 FRÝDEK Pavel ACT Lerak Blansko 49 MV1 1973 1 00:57:34 00:24:19
143 6 FLEK Pavel Horní Lhota 50 MV1 1972 1 00:57:39 00:24:24
144 52 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 10 MV3 1954 1 00:57:43 00:24:27
145 212 PETR Kamil Sokol Letovice 51 MV1 1978 1 00:57:47 00:24:32
146 69 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 4 XZ 1980 1 00:57:53 00:24:37
147 236 BUŠ Roman Rájec - Jestřabí 21 MV2 1965 1 00:57:56 00:24:41
148 29 SOBOTKA Martin 52 MV1 1976 1 00:58:03 00:24:47
149 207 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 11 MV3 1958 1 00:58:37 00:25:21
150 51 BŘEZA Miroslav Brno 22 MV2 1959 1 00:59:01 00:25:46
151 119 TYLEČEK Pavel Jundrováci 53 MV1 1973 1 00:59:12 00:25:57
152 81 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 5 XZ 1989 1 00:59:19 00:26:03
153 49 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 54 MV1 1970 1 00:59:23 00:26:07
154 45 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 12 MV3 1954 1 00:59:58 00:26:42
155 66 USTOHAL Karel Zelene Rosice 55 MV1 1977 1 01:00:49 00:27:33
156 222 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 13 MV3 1946 1 01:00:49 00:27:33
157 117 DVOŘÁK David (CZE) 56 MV1 1976 1 01:01:18 00:28:03
158 112 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 6 XZ 1997 1 01:02:21 00:29:05
159 34 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 23 MV2 1961 1 01:02:26 00:29:10
160 9 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 14 MV3 1956 1 01:02:31 00:29:15
161 201 VAŠÍČEK Zdeněk BC Červánky 24 MV2 1965 1 01:02:48 00:29:32
162 242 BAŘINKA Jan Boskovice 62 M 1984 1 01:02:58 00:29:42
163 71 POSPÍCHAL Vladimír 15 MV3 1952 1 01:03:22 00:30:07
164 98 BIL Jaroslav newline 25 MV2 1959 1 01:03:28 00:30:13
165 255 KNECHT Milan Eldo Brno 26 MV2 1961 1 01:03:29 00:30:14
166 100 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 27 MV2 1962 1 01:03:43 00:30:27
167 220 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 7 XZ 1982 1 01:03:46 00:30:31
168 85 SMEJKAL Michal Brno 63 M 1984 1 01:04:27 00:31:12
169 86 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 16 MV3 1955 1 01:04:45 00:31:30
170 64 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 8 XZ 1960 1 01:05:03 00:31:47
171 234 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 17 MV3 1949 1 01:05:45 00:32:29
172 259 STŘÍTEŽSKÁ JOLANA 9 XZ 1972 1 01:06:32 00:33:16
173 243 ZEMAN Martin Kr. Pole 28 MV2 1963 1 01:07:31 00:34:15
174 40 MAIXNER Václav Orel Čebín 18 MV3 1941 1 01:08:00 00:34:45
175 202 AUGUSTIN erik BC Červánky 57 MV1 1975 1 01:08:43 00:35:28
176 251 TRNKA Hynek 58 MV1 1972 1 01:09:33 00:36:17
177 28 KUNC Josef Orel Vyškov 29 MV2 1960 1 01:09:33 00:36:18
178 116 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1952 1 01:13:31 00:40:15
179 110 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 30 MV2 1960 1 01:18:32 00:45:17
180 111 HOLÝ Josef Orel Židenice 20 MV3 1941 1 01:24:25 00:51:09

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 53 BALÁK Martin CBS Blansko MV1 1970

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.05.2018 09:00
KOLKOLEM.com VÉMYSLICE
26.05.2018 12:00
Happy run
26.05.2018 13:13
VolšoHEC run
27.05.2018 09:30
5. FORCE SPAC - O cenu Krnova - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
03.06.2018 08:30
BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru
03.06.2018 09:00
6. FORCE SPAC - VC Frýdku-Místku
08.06.2018 16:00
Zámecká 5
09.06.2018 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.