Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

SEDLÁČEK Pavel

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1953 (71)
OddílAC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
20.04.2024 Jarní běh severem 2024 - Hlavní závod 5,5km
  76 292 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_E 4 1 00:37:05 00:17:14
07.04.2024 BBP 10 - Šaratický běh - Hlavní závod 5km
  65 7 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 7 2 00:33:52 00:15:56
06.04.2024 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  229 126 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M70 10 3 01:08:34 00:35:25
24.03.2024 BBP 9 - Blanenský kros (Mistrovství JmK v krosu) - Hlavní závod 5km
  74 108 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 6 1 00:43:32 00:22:00
17.03.2024 BBP 8 - Běh na Nový hrad - Hlavní závod 4,3km
  94 11 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 7 1 00:28:47 00:14:51
02.03.2024 BBP 7 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  119 136 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 10 1 00:42:44 00:23:05
27.01.2024 BBP 6 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  75 48 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 8 1 00:46:27 00:26:09
20.01.2024 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  90 113 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 10 2 00:34:57 00:17:51
06.01.2024 BBP 4 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  91 29 Orel Židenice MV4 8 1 00:45:05 00:27:44
10.12.2023 BBP 3 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  87 142 Orel Židenice MV4 10 2 00:33:40 00:18:35
21.10.2023 Krumlovský běh - 32. ročník - Hlavní závod 10,9km
  38 221 Orel Židenice D 7 5 01:17:03 00:40:09
28.09.2023 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km
  58 332 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 5 2 01:20:11 00:44:39
13.09.2023 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  135 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 6 1 00:38:56 00:17:56
06.09.2023 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  119 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 4 1 00:55:47 00:24:45
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km
  110 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 4 25 01:05:01 00:30:47
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 25 kol
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1
  68 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 4 25 01:05:01 00:24:21
23.08.2023 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  123 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 6 1 01:23:42 00:43:31
19.08.2023 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m (hodnocení orel)
  42 206 Orel Židenice/ Moravská Slavie Brno ME_o 3 1 00:50:36 00:26:54
19.08.2023 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  188 206 Orel Židenice/ Moravská Slavie Brno M70 13 1 00:50:36 00:27:30
16.08.2023 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  112 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 5 1 00:51:52 00:26:03
09.08.2023 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  86 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 2 1 01:01:51 00:31:58
05.08.2023 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  77 643 Orel Židenice F 11 2 00:32:04 00:14:03
02.08.2023 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  140 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 7 1 01:00:00 00:32:21
26.07.2023 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
19.07.2023 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
28.06.2023 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  130 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 4 1 01:14:31 00:36:15
21.06.2023 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km
  DNS 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
14.06.2023 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  116 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 7 1 00:59:05 00:31:10
07.06.2023 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  135 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 5 1 00:57:21 00:28:01
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km
  177 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 7 13 00:31:35 00:15:05
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 13 kol
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 13 kol
24.05.2023 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  134 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 6 1 00:48:55 00:24:56
17.05.2023 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  142 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 6 1 00:39:07 00:18:46
22.04.2023 Jarní běh severem 2023 - Hlavní závod 5,5km
  97 290 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_E 4 1 00:38:55 00:19:05
26.03.2023 BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY - Hlavní závod 5km
  62 13 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 5 1 00:33:49 00:17:09
04.03.2023 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  108 121 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 6 1 00:36:51 00:17:40
25.02.2023 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  109 201 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 8 2 00:31:14 00:14:27
04.02.2023 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  57 78 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 7 1 00:39:23 00:18:40
21.01.2023 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  87 20 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 9 2 00:32:21 00:16:20
07.01.2023 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  102 92 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 9 1 00:35:07 00:18:05
26.12.2022 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  89 19 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 7 1 00:30:44 00:14:14
17.12.2022 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  67 86 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 6 1 00:40:16 00:20:17
03.12.2022 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km
  59 28 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 4 1 00:35:36 00:17:38
17.11.2022 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  230 297 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 10 1 00:46:54 00:24:23
15.10.2022 Krumlovský běh - 31. ročník - Hlavní závod 10,9km
  41 147 Orel Židenice D 6 5 01:16:20 00:40:08
28.09.2022 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km
  78 231 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 4 1 01:12:24 00:38:59
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 0 1 kolo
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  160 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 13 0 1 kolo
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 0 25 kol
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  DNS 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 0 25 kol
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNF 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 0 1 kolo
20.08.2022 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  168 98 Orel Židenice MD 15 1 00:46:56 00:24:14
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  106 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 6 1 00:51:02 00:25:47
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  119 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 10 1 01:13:14 00:33:54
06.08.2022 KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2022 - Triatlon muži 0,7/20/5
  59 8 M(60+) 3 4 01:43:35 00:43:29
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  100 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 7 1 01:00:48 00:31:55
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  139 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 9 1 00:54:04 00:23:40
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  101 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 7 1 00:47:50 00:21:46
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  156 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 9 1 00:37:07 00:16:46
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  126 126 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 8 1 01:14:43 00:34:56
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  163 250 M_D 6 1 00:44:34 00:20:14
30.04.2022 Jarní běh severem 2022 - Hlavní závod 5,5km
  65 285 Orel Židenice M_D 3 1 00:35:46 00:16:27
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 10km
  104 275 Orel Židenice MV3 6 2 01:15:12 00:39:30
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  98 275 Orel Židenice MV3 7 1 01:19:41 00:42:44
22.01.2022 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10 km
  97 275 Orel Židenice MV3 11 3 01:14:59 00:38:33
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  DNF 275 MV3 0 1 kolo
26.12.2021 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  81 275 MV3 7 2 01:06:45 00:33:49
18.12.2021 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  86 275 MV3 5 1 01:04:08 00:33:36
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  216 1275 Orel Židenice MV3 16 1 01:13:53 00:39:48
16.10.2021 Krumlovský běh - 30. ročník - Hlavní závod 10,9km
  27 76 Orel Židenice D 6 5 01:09:49 00:30:21
28.09.2021 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km
  67 47 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 6 2 01:09:55 00:32:55
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  166 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 10 13 00:29:32 00:13:46
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  106 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 6 1 00:18:50 00:08:13
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  154 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 7 1 00:51:52 00:24:10
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  149 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 9 1 01:11:22 00:33:49
21.08.2021 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  142 94 Orel Židenice / AC Moravská Slavia Brno MD 12 1 00:47:13 00:22:45
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  142 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 8 1 00:53:33 00:27:23
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  136 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 8 1 00:51:46 00:26:12
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  190 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 9 1 00:38:49 00:19:01
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 0 1 kolo
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 0 1 kolo
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  148 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 12 1 00:55:50 00:28:48
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  129 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 13 1 00:40:01 00:18:59
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  144 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 7 1 01:19:10 00:40:55
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  173 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 8 1 00:48:13 00:25:31
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  170 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_D 9 1 00:53:08 00:28:24
22.08.2020 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  159 81 Orel Židenice / AC Moravská Slavia Brno MD 12 1 00:49:28 00:27:09
08.08.2020 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  133 56 Orel Židenice E 8 4 01:07:26 00:35:28
07.03.2020 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  233 78 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 19 4 01:04:26 00:34:26
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  156 73 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 9 3 00:58:53 00:22:48
11.01.2020 Uhřické kolečko - Muži
  53 185 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 5 4 00:36:23 00:17:07
04.01.2020 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  207 16 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 17 1 01:05:10 00:32:22
26.12.2019 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  226 7 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 20 2 01:00:35 00:29:18
14.12.2019 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  188 1 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 11 1 00:58:06 00:27:24
30.11.2019 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  172 13 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 15 1 00:59:03 00:29:45
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  359 8 Orel Židenice MV3 23 1 01:11:50 00:36:05
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  167 22 Orel Židenice M_H 10 4 01:01:04 00:28:20
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  167 22 Orel Židenice MV3 22 4 01:01:04 00:28:20
14.09.2019 BT 2019 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  156 119 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_H 10 2 00:55:09 00:27:07
14.09.2019 BT 2019 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  156 119 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M65 10 2 00:55:09 00:27:07
02.06.2019 BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  153 111 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_H 9 1 01:43:26 00:56:28
02.06.2019 BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  153 111 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 20 1 01:43:26 00:56:28
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  227 14 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_H 14 2 01:11:21 00:39:15
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  227 14 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M65 14 2 01:11:21 00:39:15
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  258 372 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 27 4 01:07:22 00:36:13
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  172 12 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 19 1 01:14:33 00:39:06
05.01.2019 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  205 20 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 16 1 01:14:10 00:41:34
26.12.2018 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  257 48 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 31 2 01:02:49 00:32:42
15.12.2018 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  189 155 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 21 1 01:05:20 00:33:28
01.12.2018 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  205 10 Orel Židenice MV3 19 1 01:02:12 00:31:35
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  207 9 Orel Židenice M_H 12 4 01:04:59 00:32:51
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  207 9 Orel Židenice MV3 25 4 01:04:59 00:32:51
08.09.2018 BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  171 104 Orel Starý Lískovec M_H 13 2 00:54:43 00:26:05
08.09.2018 BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  171 104 Orel Starý Lískovec M65 13 2 00:54:43 00:26:05
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  157 211 Orel Starý Lískovec M_H 10 1 01:32:23 00:45:26
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  157 211 Orel Starý Lískovec MV3 22 1 01:32:23 00:45:26
07.04.2018 BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  219 338 Orel Starý Lískovec M_H 9 1 01:06:18 00:33:45
07.04.2018 BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  219 338 Orel Starý Lískovec M65 9 2 01:06:18 00:33:45
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km
  88 536 Orel Starý Lískovec XM 33 2 00:33:12 00:15:16
12.08.2017 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  DNF 145 Orel Starý Lískovec D 1 00:15:49 3 kola
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  259 60 Orel Starý Lískovec XM 44 1 00:48:04 00:26:25
15.10.2016 Krumlovský běh 26.ročník - Hlavní závod 8,5km
  45 286 Orel Starý Lískovec D 7 1 00:47:51 00:19:23
13.08.2016 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  126 141 Orel Starý Lískovec D 11 4 00:58:24 00:27:48
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál - kategorie dle seriálu BT
  170 121 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_G 9 1 01:21:48 00:35:41
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  170 121 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 15 1 01:21:48 00:35:41
07.05.2016 Letohradská 5 - Hlavní závod
  96 139 Orel Starý Lískovec D 5 1 00:28:09 00:11:34
23.04.2016 Jarní běh severem 2016 - Hlavní závod 5,5km
  72 317 Orel Starý Lískovec M_D 4 1 00:31:32 00:12:05
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  201 26 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_G 9 2 00:55:03 00:23:57
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  201 26 AC Moravská Slavia Brno, spolek M60 9 2 00:55:03 00:23:57
03.04.2016 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  197 147 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 14 1 01:05:36 00:30:04
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  262 193 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 15 1 01:03:43 00:29:51
23.01.2016 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  186 136 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 10 3 01:07:26 00:32:07
09.01.2016 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  261 104 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 19 1 01:07:36 00:34:16
26.12.2015 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  289 21 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 22 2 00:52:53 00:22:49
12.12.2015 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  197 101 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 14 1 00:51:52 00:20:54
17.10.2015 Krumlovský běh 25.ročník - Hlavní závod 8,5km
  51 273 Orel Starý Lískovec D 6 1 00:47:07 00:19:16
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 11km - kategorie dle BT
  270 1 Orel Starý Lískovec M_G 25 5 00:58:45 00:23:33
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  270 1 Orel Starý Lískovec MV3 25 5 00:58:45 00:23:33
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 6,5km
  DNS 154 Orel Starý Lískovec XM 0 2 kola
15.08.2015 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  115 150 Orel Starý Lískovec D 8 4 00:56:33 00:24:58
08.08.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2015 - Triatlon muži 0,7/20/5
  84 93 M(60+) 5 3 01:47:45 00:46:00
18.04.2015 BT 2015 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  214 42 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_G 16 2 00:54:36 00:23:08
02.05.2015 Letohradská 5 - Hlavní závod
  109 261 Orel Starý Lískovec Brno D 5 1 00:27:07 00:10:59
18.04.2015 BT 2015 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  214 42 AC Moravská Slavia Brno, spolek M60 16 2 00:54:36 00:23:08
07.03.2015 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  240 202 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 12 1 00:52:49 00:21:57
07.02.2015 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  229 57 RS Olomoučany MV3 15 1 01:02:12 00:28:28
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  229 98 RS Olomoučany MV3 17 1 00:50:39 00:20:43
06.12.2014 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  219 81 RS Olomoučany MV3 18 1 00:51:53 00:22:24
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  409 57 Orel Starý Lískovec MV3 25 1 00:59:33 00:24:32
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  249 208 Orel Starý Lískovec M_G 15 3 00:59:48 00:23:59
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  250 208 Orel Starý Lískovec MV3 27 3 00:59:48 00:23:59
16.08.2014 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  157 58 Orel Starý Lískovec D 13 4 00:54:03 00:24:59
12.04.2014 BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  199 234 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_G 16 1 00:55:50 00:24:16
12.04.2014 BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  199 234 AC Moravská Slavia Brno, spolek M60 16 2 00:55:50 00:24:16
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  267 308 Orel Starý Lískovec MV3 17 1 01:03:36 00:31:15
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  247 125 Orel Starý Lískovec M_G 13 1 01:00:29 00:25:59
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  247 125 Orel Starý Lískovec MV3 21 1 01:00:29 00:25:59
14.09.2013 BT - 03 Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  124 74 Orel Starý Lískovec M_G 10 2 00:46:21 00:18:27
14.09.2013 BT - 03 Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  124 74 Orel Starý Lískovec M60 10 2 00:46:21 00:18:27
17.08.2013 Vnorovská desítka - 10000m
  139 74 Orel Starý Lískovec MD 10 4 00:57:41 00:27:12
02.06.2013 BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  147 197 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_G 12 1 01:12:11 00:31:34
13.04.2013 BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  192 36 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_G 15 1 00:57:44 00:24:55
02.06.2013 BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru - Hlavní závod 12300m
  147 197 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 17 1 01:12:11 00:31:34
13.04.2013 BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  192 36 AC Moravská Slavia Brno, spolek M60 15 2 00:57:44 00:24:55
09.03.2013 BBP 7 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  188 33 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 19 1 00:57:45 00:26:27
02.02.2013 BBP 6 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  192 37 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 19 1 01:03:31 00:28:16
19.01.2013 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  188 218 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 20 3 01:10:25 00:31:40

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.