Rychlé novinky:

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 07.03.2020 08:00 do 07.03.2020 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků232
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 178 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž ONěmec 1 M 1988 4 00:30:00
2 80 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno/Fenix sport Blansko 2 M 1985 4 00:30:13 00:00:13
3 289 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 3 M 2001 4 00:32:25 00:02:25
4 284 BOŘIL Martin INOV - 8/ ISCAREX Česká Třebová 4 M 1998 4 00:32:43 00:02:42
5 173 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 5 M 1986 4 00:32:47 00:02:46
6 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 6 M 2000 4 00:32:52 00:02:51
7 64 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 7 M 1992 4 00:33:01 00:03:00
8 201 BUČEK Petr Těmnice 8 M 1994 4 00:33:25 00:03:24
9 63 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 9 M 2000 4 00:34:10 00:04:09
10 204 CHLUPÁČ Dominik Run sport team 10 M 1993 4 00:34:13 00:04:13
11 189 ČERNÝ Zdeněk TJ Nové Město na Moravě 11 M 1985 4 00:34:21 00:04:20
12 84 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 12 M 1990 4 00:34:32 00:04:31
13 244 KYNICKÝ Lukáš Konrád TOOLS 13 M 1997 4 00:34:38 00:04:37
14 67 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 14 M 1985 4 00:34:42 00:04:42
15 202 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 1 MV1 1978 4 00:34:45 00:04:45
16 286 PARGAČ Martin Trenčín 15 M 1985 4 00:34:56 00:04:56
17 88 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 16 M 1985 4 00:34:58 00:04:57
18 221 BRABENEC Aleš 17 M 1987 4 00:34:58 00:04:58
19 21 KARÁSEK Antonín RSFK 18 M 1982 4 00:34:59 00:04:59
20 26 BEJČEK Patrik Running Zone Brno 19 M 1994 4 00:35:09 00:05:09
21 165 NEZVADA David TJ Spartak Trebic 20 M 1998 4 00:35:31 00:05:30
22 194 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK TRIATLON 2 MV1 1979 4 00:35:37 00:05:37
23 99 DOLÍHAL Luděk 21 M 1988 4 00:35:39 00:05:38
24 2 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 1 MV2 1967 4 00:35:50 00:05:50
25 42 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 22 M 1990 4 00:36:04 00:06:04
26 172 ŠVEHLA Přemysl ENDEKA BASSTA team 23 M 1993 4 00:36:04 00:06:04
27 168 PAVELKA Jan Brno 24 M 1982 4 00:36:19 00:06:18
28 81 CHRÁST Lukáš Running Zone Brno 25 M 1987 4 00:36:23 00:06:23
29 247 NOVOTNÝ Jaroslav AC Moravská Slavia Brno 26 M 1984 4 00:36:38 00:06:38
30 229 MATOUŠEK Libor Lucan Harriers 3 MV1 1977 4 00:36:41 00:06:40
31 250 MATOUŠEK Pavel 2Bwinner 4 MV1 1978 4 00:36:42 00:06:41
32 217 DERKA Radim Přerov 27 M 1991 4 00:36:42 00:06:42
33 47 ŠTĚPÁNEK Martin Endeka Bassta 28 M 1981 4 00:37:05 00:07:05
34 11 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 5 MV1 1979 4 00:37:09 00:07:08
35 295 DVOŘÁK Ladislav Konrád TOOLS 29 M 1982 4 00:37:14 00:07:13
36 266 NĚMEC Lukáš Brno 30 M 1987 4 00:37:16 00:07:16
37 60 ŠERÁK Martin Orel Obřany 6 MV1 1978 4 00:37:21 00:07:20
38 193 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1 XZ 1983 4 00:37:30 00:07:30
39 34 RYBA Lukáš BB Cyklosport 7 MV1 1979 4 00:37:33 00:07:33
40 3 TOMAN Igor Vyškov 8 MV1 1972 4 00:37:38 00:07:38
41 41 PRIPUTEN Radek 31 M 1985 4 00:37:41 00:07:41
42 251 PETR Lukáš Sportovní Benefity 9 MV1 1980 4 00:37:46 00:07:45
43 75 BULÍN Martin Přerov 32 M 1985 4 00:37:47 00:07:46
44 58 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 33 M 2001 4 00:37:47 00:07:47
45 50 CHADIM Michal 10 MV1 1978 4 00:37:48 00:07:48
46 236 KUPČÍK Roman 34 M 1985 4 00:37:54 00:07:54
47 199 VÁVRA Robert KONWA team 11 MV1 1977 4 00:37:57 00:07:57
48 184 PROKEŠOVÁ Alice Lodní sporty Brno 2 XZ 1999 4 00:38:01 00:08:01
49 35 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 12 MV1 1978 4 00:38:02 00:08:02
50 30 FUČÍK Karel Černín 13 MV1 1972 4 00:38:05 00:08:05
51 68 SLÁMA Lukáš Brno 35 M 1984 4 00:38:08 00:08:08
52 86 MAZAL Zdeněk 36 M 1981 4 00:38:11 00:08:10
53 107 CHALK Steve SK Radiosport 2 MV2 1965 4 00:38:14 00:08:14
54 65 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 14 MV1 1978 4 00:38:20 00:08:19
55 283 KUBIŠ Michael Extra Brno 37 M 1994 4 00:38:25 00:08:25
56 66 ČERBÁK Adam 38 M 2000 4 00:38:26 00:08:26
57 180 DUŠIL Jaroslav BK Slaměnka 3 MV2 1970 4 00:38:27 00:08:26
58 24 PATÁK Jan TJ Sušice 39 M 1989 4 00:38:31 00:08:31
59 96 BENEŠ Ondřej 40 M 1986 4 00:38:33 00:08:32
60 237 KUNZ Kamil 15 MV1 1978 4 00:38:33 00:08:33
61 176 KLÍMA Tomáš AK Olymp Brno 16 MV1 1980 4 00:38:38 00:08:38
62 31 DVOŘÁČEK Jiří Fénix Sport Blansko 4 MV2 1968 4 00:38:42 00:08:42
63 52 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 4 00:38:52 00:08:51
64 222 KOVAŘÍK Jan 41 M 1988 4 00:38:52 00:08:52
65 242 KYNICKÝ Radek 17 MV1 1972 4 00:38:53 00:08:53
66 5 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice - AAC Brno 5 MV2 1968 4 00:39:02 00:09:01
67 87 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 42 M 1983 4 00:39:09 00:09:09
68 82 PERNIČKA Jan Hory z dálky 43 M 1987 4 00:39:16 00:09:16
69 154 ČERNÝ Jiří 18 MV1 1978 4 00:39:18 00:09:17
70 100 KONEČNÝ Aleš #passyteam 44 M 1988 4 00:39:19 00:09:19
71 79 GIEBL Radek Tišnov 19 MV1 1975 4 00:39:22 00:09:21
72 112 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 45 M 1998 4 00:39:26 00:09:26
73 285 KOZÁNEK Petr Kyjov 46 M 1989 4 00:39:27 00:09:27
74 294 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 47 M 1986 4 00:39:30 00:09:29
75 258 DUBĚL Robert 48 M 1982 4 00:39:35 00:09:35
76 106 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 49 M 1981 4 00:39:42 00:09:41
77 163 VERLÍK Jan Třinec 50 M 1992 4 00:39:42 00:09:42
78 152 BENČÍK Robert SK TROPS Brno 51 M 1982 4 00:39:43 00:09:43
79 110 FORAL Roman Brno 6 MV2 1967 4 00:39:45 00:09:45
80 103 BENEŠ Jaroslav Veverská Bitýška 20 MV1 1978 4 00:39:46 00:09:46
81 183 NEKUŽA Jiří Zebra Sports Team 21 MV1 1979 4 00:39:47 00:09:47
82 101 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 22 MV1 1976 4 00:39:51 00:09:50
83 91 FANFRDLA Dalimil Maty team 23 MV1 1973 4 00:39:55 00:09:55
84 223 BRABENEC Miroslav Žďár nad Sázavou 2 MV3 1959 4 00:39:59 00:09:58
85 228 BLAŽEK Jakub PSG Cyklosport Chropyně 52 M 1988 4 00:40:01 00:10:01
86 71 ROSENBERG Pavel 53 M 1985 4 00:40:02 00:10:02
87 331 VÍT Ondřej 24 MV1 1980 4 00:40:04 00:10:03
88 39 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 4 00:40:05 00:10:05
89 28 HALAS Petr AK Drnovice/Orel Vyškov 25 MV1 1973 4 00:40:19 00:10:18
90 207 BĚLOHOUBEK Petr Brno 26 MV1 1972 4 00:40:22 00:10:21
91 213 INGR Jakub 54 M 1988 4 00:40:25 00:10:25
92 57 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 55 M 1999 4 00:40:37 00:10:36
93 205 NOVOTKA Marcel Brno 27 MV1 1979 4 00:40:44 00:10:44
94 114 ŠEVČÍK David Tišnov 28 MV1 1977 4 00:40:48 00:10:48
95 219 PECH Michal 2B Winner 56 M 1989 4 00:40:52 00:10:51
96 281 HALAMA Jiří AK Kuřim 29 MV1 1977 4 00:40:55 00:10:55
97 209 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 57 M 1988 4 00:40:59 00:10:58
98 1 ODVÁŘKA Libor Fitnessfreedom race team 30 MV1 1971 4 00:41:00 00:11:00
99 109 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 31 MV1 1973 4 00:41:05 00:11:04
100 92 ŠTEFAN Martin 32 MV1 1975 4 00:41:05 00:11:05
101 249 ŠPIČÁK Petr Rajhrad 58 M 1981 4 00:41:05 00:11:05
102 343 FERENČÁK Marek Brno 7 MV2 1970 4 00:41:10 00:11:10
103 7 JANÁS Pavel 59 M 1984 4 00:41:19 00:11:19
104 248 BŘEZINA Aleš newline 8 MV2 1962 4 00:41:25 00:11:24
105 40 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 33 MV1 1973 4 00:41:32 00:11:32
106 300 POLACHOVÁ Lenka 3 XZ 1986 4 00:41:33 00:11:33
107 44 ŠIMUNEK Martin Modřice 9 MV2 1966 4 00:41:45 00:11:45
108 76 UHLÍŘ Dalibor 34 MV1 1980 4 00:41:46 00:11:46
109 188 DLOUHÝ Petr NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 35 MV1 1976 4 00:41:52 00:11:52
110 233 PALA Marian 60 M 1983 4 00:41:53 00:11:53
111 175 BRENNER David 61 M 1994 4 00:42:05 00:12:05
112 190 METZENAUER Martin Žďár n. Sáz. 62 M 1981 4 00:42:06 00:12:06
113 73 DVOŘÁK Martin 63 M 1988 4 00:42:07 00:12:07
114 179 ZEZULA Filip Fileto 36 MV1 1977 4 00:42:10 00:12:09
115 167 VOBORNÝ Marek Křoví-ZR 64 M 1989 4 00:42:13 00:12:12
116 159 KUNOVSKÝ Michal 37 MV1 1978 4 00:42:15 00:12:15
117 113 SLOUKA Jiří Blažovice 65 M 1983 4 00:42:17 00:12:17
118 235 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 38 MV1 1976 4 00:42:21 00:12:21
119 94 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 66 M 1982 4 00:42:27 00:12:26
120 292 NĚMEC Roman newline 39 MV1 1972 4 00:42:28 00:12:27
121 45 ARRUFI Franch Katalánsko 40 MV1 1972 4 00:42:28 00:12:28
122 296 HORÁČEK Kamil Argyšáci 41 MV1 1977 4 00:42:31 00:12:31
123 299 KNOTEK David 67 M 1982 4 00:42:37 00:12:37
124 111 LAŠTŮVKA Zdeněk 68 M 1989 4 00:42:38 00:12:37
125 105 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 42 MV1 1978 4 00:42:41 00:12:40
126 38 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 4 00:42:41 00:12:41
127 89 KRUML Tomáš 10 MV2 1966 4 00:42:43 00:12:42
128 182 HEŘMAN Tomáš Zebra Sports Team 43 MV1 1976 4 00:42:51 00:12:51
129 187 SURÝ Petr Sana Sport 69 M 1994 4 00:43:00 00:13:00
130 288 LAZAR Lukáš 70 M 1982 4 00:43:01 00:13:01
131 330 ZEDNÍČEK Michal 71 M 1987 4 00:43:06 00:13:06
132 43 ZEMÁNEK Miroslav Fénix Sport Blansko 44 MV1 1979 4 00:43:12 00:13:11
133 61 VRÁNEK David Brno 45 MV1 1978 4 00:43:22 00:13:22
134 196 POTRUSILOVÁ Denisa AZ Fitness team Brno 4 XZ 1988 4 00:43:24 00:13:23
135 234 KUBUŠ Marek Moravany 46 MV1 1978 4 00:43:25 00:13:25
136 226 LIŠKA Milan 72 M 1982 4 00:43:27 00:13:26
137 220 ČERMÁK Marek Třebíč 73 M 1992 4 00:43:36 00:13:35
138 216 JÍNA Jan AC Mor.Slavia Brno 47 MV1 1973 4 00:43:42 00:13:41
139 27 MICHÁLEK Juraj Brno 74 M 1982 4 00:43:43 00:13:43
140 98 ŘEZÁČ Jaroslav 75 M 1986 4 00:43:43 00:13:43
141 320 POKORNÝ Václav Brno 48 MV1 1978 4 00:43:51 00:13:51
142 181 KUČERA Matěj SOKOL VLASTIBOŘICE 76 M 1988 4 00:44:02 00:14:02
143 169 KERLIN Tomáš KPCHL 49 MV1 1980 4 00:44:08 00:14:07
144 59 KOŠŤÁL Rostislav 50 MV1 1973 4 00:44:08 00:14:08
145 231 SKLENÁŘ Jan 77 M 1988 4 00:44:10 00:14:09
146 282 BALVANOVÁ Klaudia 5 XZ 1990 4 00:44:15 00:14:14
147 287 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 78 M 1991 4 00:44:29 00:14:29
148 171 POKORNÁ Pavlína KONRAD TOOLS TEAM 6 XZ 2000 4 00:44:29 00:14:29
149 238 KOHOUTEK Jiří Bučovice 51 MV1 1980 4 00:44:36 00:14:35
150 108 ONDRA Jaroslav Blučina 52 MV1 1977 4 00:44:41 00:14:40
151 102 SLÁMA Jiří Brno 5 MV3 1960 4 00:44:42 00:14:42
152 195 MOTÁLEK Petr TJ Spartak Třebíč 11 MV2 1961 4 00:44:45 00:14:44
153 153 KOČÍ Martin Modřice 79 M 1985 4 00:44:46 00:14:46
154 174 NEVĚČNÝ Milan Brno 53 MV1 1976 4 00:44:52 00:14:51
155 72 TRS Ladislav Brno 80 M 1985 4 00:44:54 00:14:54
156 334 VLASÁK Adam Rajhrad 81 M 2006 4 00:44:54 00:14:54
157 239 JANOUŠEK Tomáš 54 MV1 1971 4 00:45:02 00:15:02
158 13 JANEK Petr Brno 12 MV2 1969 4 00:45:21 00:15:21
159 14 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 55 MV1 1979 4 00:45:41 00:15:41
160 218 KOLÁŘOVÁ Šárka Predator workout Brno 7 XZ 1976 4 00:45:47 00:15:46
161 155 MAZÁLKOVÁ Šárka MIKA training 8 XZ 1988 4 00:46:03 00:16:03
162 85 MAREK Jaromír Brno 13 MV2 1964 4 00:46:05 00:16:04
163 9 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 56 MV1 1977 4 00:46:13 00:16:13
164 161 ČERNÝ Radek Orel Vyškov 57 MV1 1978 4 00:46:15 00:16:15
165 275 DVOŘÁK David (CZE) 58 MV1 1976 4 00:46:22 00:16:21
166 37 SCHILBERGER Hynek Řícmanice 14 MV2 1969 4 00:46:25 00:16:24
167 225 FILIP Josef AHA Vyškov 59 MV1 1977 4 00:46:28 00:16:28
168 55 BARTOŇKOVÁ Nina AK Drnovice 9 XZ 1990 4 00:46:28 00:16:28
169 15 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 15 MV2 1961 4 00:46:39 00:16:38
170 321 STANÍČEK Josef 82 M 1983 4 00:46:40 00:16:39
171 170 SCHWARZ Daniel 2B Winner 60 MV1 1977 4 00:46:41 00:16:40
172 212 HESS Martin 83 M 1987 4 00:46:53 00:16:53
173 6 HLUŠÍ Jaroslav Brno 61 MV1 1971 4 00:46:54 00:16:54
174 49 LENHART David newline 62 MV1 1979 4 00:46:56 00:16:56
175 215 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 4 00:46:58 00:16:57
176 56 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 7 MV3 1953 4 00:47:03 00:17:02
177 198 WERBITZKÝ Marek 16 MV2 1969 4 00:47:04 00:17:04
178 17 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 17 MV2 1968 4 00:47:09 00:17:09
179 227 KREJČÍ Martin 18 MV2 1968 4 00:47:17 00:17:17
180 18 STANÍČEK Pavel Brno 63 MV1 1973 4 00:47:22 00:17:21
181 203 TECL Jan Troubsko 8 MV3 1958 4 00:47:38 00:17:38
182 151 FORET Zdeněk STAROSTLIVYTATA.cz 64 MV1 1977 4 00:47:39 00:17:38
183 246 CYLKOVÁ Anna-Marie Musher klub Český Ráj 10 XZ 1999 4 00:47:55 00:17:54
184 186 HUSÁK Miroslav 65 MV1 1975 4 00:47:56 00:17:56
185 29 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 19 MV2 1961 4 00:48:15 00:18:15
186 177 ADAMEC František To be winner 66 MV1 1977 4 00:48:19 00:18:18
187 36 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 84 M 1981 4 00:48:26 00:18:26
188 93 WIEDERSHEIM Richard 67 MV1 1975 4 00:48:40 00:18:39
189 210 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 68 MV1 1973 4 00:48:42 00:18:41
190 104 TYLEČEK Pavel Jundrováci 69 MV1 1973 4 00:48:45 00:18:45
191 54 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 20 MV2 1967 4 00:48:49 00:18:49
192 12 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 9 MV3 1958 4 00:49:03 00:19:03
193 46 MATOUŠ Pavel Tatran Bohunice 70 MV1 1977 4 00:49:32 00:19:32
194 164 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 71 MV1 1974 4 00:49:41 00:19:41
195 157 HAVLÁT Radek 72 MV1 1978 4 00:49:46 00:19:45
196 191 TÁBORSKÝ Radim 73 MV1 1975 4 00:49:48 00:19:48
197 206 ERTELTOVÁ Eliška 11 XZ 1995 4 00:49:55 00:19:54
198 291 TOMEK Pavel 74 MV1 1980 4 00:49:59 00:19:58
199 160 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 10 MV3 1953 4 00:50:30 00:20:29
200 298 VRÁNOVÁ Zuzana Brno 12 XZ 1959 4 00:50:31 00:20:31
201 197 JURDOVÁ Monika 13 XZ 1986 4 00:50:34 00:20:34
202 90 KLÍMA Miroslav Brno 75 MV1 1975 4 00:50:56 00:20:56
203 162 SZNAPKA Eduard 85 M 1985 4 00:51:37 00:21:37
204 33 BŘEZA Miroslav Brno 11 MV3 1959 4 00:51:48 00:21:48
205 241 PROPKOP Václav 86 M 1981 4 00:51:58 00:21:58
206 156 NOVÁK Martin SDH Pucov 12 MV3 1951 4 00:52:13 00:22:13
207 23 KUČEROVÁ Jana Rohatec 14 XZ 1971 4 00:52:15 00:22:14
208 293 ŠVEC Ondřej 87 M 1991 4 00:52:22 00:22:21
209 158 UHŘÍK Jaromír Modřice 76 MV1 1973 4 00:52:27 00:22:26
210 20 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 15 XZ 1972 4 00:52:31 00:22:31
211 53 BÁBEK Martin Moravany 77 MV1 1971 4 00:54:09 00:24:08
212 297 MARŠÁLEK Jiří newline 13 MV3 1958 4 00:54:50 00:24:49
213 16 ZEJDA Ivo Orel Židenice 14 MV3 1956 4 00:55:00 00:24:59
214 290 HYKRDOVÁ Monika YC Zbrojovka Brno 16 XZ 1971 4 00:55:42 00:25:42
215 245 KOUTNÝ Jaroslav TJ Bečkodrom 78 MV1 1979 4 00:55:46 00:25:46
216 280 JEDLIČKA Jan - 79 MV1 1973 4 00:55:52 00:25:52
217 192 MÍČOVÁ Pavlína 17 XZ 1973 4 00:55:57 00:25:57
218 115 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 18 XZ 1976 4 00:55:58 00:25:57
219 83 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 80 MV1 1973 4 00:56:04 00:26:04
220 19 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 19 XZ 1962 4 00:56:52 00:26:51
221 346 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 15 MV3 1956 4 00:56:59 00:26:59
222 8 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 20 XZ 1979 4 00:57:02 00:27:01
223 4 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 21 MV2 1961 4 00:57:57 00:27:56
224 32 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 16 MV3 1957 4 00:58:09 00:28:09
225 232 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 22 MV2 1962 4 00:58:49 00:28:49
226 166 VAŠÍK Miloš Running Zone Brno 81 MV1 1971 4 00:59:28 00:29:27
227 185 KLAŠKA Petr 82 MV1 1980 4 01:01:48 00:31:48
228 25 KUNC Josef Orel Vyškov 17 MV3 1960 4 01:02:29 00:32:29
229 62 BIL Jaroslav Brno 18 MV3 1959 4 01:03:21 00:33:21
230 78 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia - Orel Židenice 19 MV3 1953 4 01:04:26 00:34:26
231 51 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 20 MV3 1960 4 01:07:34 00:37:33

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 208 BARTONĚK Josef Fun Brno MV3 1952

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.