01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Mgr. Petr Kotyza st. |
Zpracování výsledků | Lukáš Kučera |
Propozice ke stažení |
Vzdálenost (km) | 5,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 93 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 160 | STEINER Tomáš | 1 | XM | 1986 | 2 | 00:17:11 | ||
2 | 162 | KALUS Jiří | EKOL TEAM | 2 | XM | 1993 | 2 | 00:17:53 | 00:00:41 |
3 | 117 | ČECH Filip | Orel Brno Židenice | 1 | Dci | 1998 | 2 | 00:18:39 | 00:01:28 |
4 | 140 | BEDNÁŘ Daniel | X- Trail Orlová | 3 | XM | 1986 | 2 | 00:18:44 | 00:01:33 |
5 | 155 | FRANK Jakub | 4 | XM | 1985 | 2 | 00:19:00 | 00:01:48 | |
6 | 181 | HRABOVSKÝ Petr | VSK Univerzita Brno | 5 | XM | 1981 | 2 | 00:19:05 | 00:01:54 |
7 | 141 | ŘÍHA Jaroslav | VSK Univerzita Brno | 2 | Dci | 1999 | 2 | 00:19:14 | 00:02:03 |
8 | 145 | KOZUBÍK Jiří | 6 | XM | 1988 | 2 | 00:19:22 | 00:02:11 | |
9 | 109 | HALAS Pavel | Sokol Přísnotice / Orel Šitbořice | 3 | Dci | 1999 | 2 | 00:19:42 | 00:02:31 |
10 | 103 | KAŠPAŘÍK Jan | SKB Velké Karlovice | 4 | Dci | 2002 | 2 | 00:20:05 | 00:02:54 |
11 | 170 | PAULÍK David | 7 | XM | 1993 | 2 | 00:20:22 | 00:03:11 | |
12 | 102 | KAŠPAŘÍK Matěj | SKB Velké Karlovice | 5 | Dci | 2000 | 2 | 00:20:27 | 00:03:16 |
13 | 171 | MACHAČ Milan | Břeclav | 8 | XM | 1965 | 2 | 00:20:29 | 00:03:18 |
14 | 179 | ČERMÁKOVÁ Jana | SK Skol Brno | 1 | Dky | 1998 | 2 | 00:20:40 | 00:03:28 |
15 | 110 | SLAVÍK Jakub | Orel Šitbořice | 1 | Jun | 1997 | 2 | 00:20:41 | 00:03:29 |
16 | 142 | KOUTNÝ Jan | Biatlon Prostějov | 6 | Dci | 2005 | 2 | 00:20:46 | 00:03:34 |
17 | 146 | KOŽNAROVÁ Barbora | 1 | XZ | 1993 | 2 | 00:20:46 | 00:03:35 | |
18 | 156 | DOUBKOVÁ Kateřina | AK Perná | 2 | XZ | 1972 | 2 | 00:21:02 | 00:03:50 |
19 | 153 | KOPTÁK Peter | Rosice u Brna | 9 | XM | 1979 | 2 | 00:21:10 | 00:03:59 |
20 | 184 | BADIN Tomáš | Hrušovany u Brna | 10 | XM | 1991 | 2 | 00:21:29 | 00:04:17 |
21 | 176 | JIŘIKOVSKÝ Jakub | 7 | Dci | 1999 | 2 | 00:21:30 | 00:04:18 | |
22 | 118 | ŠTĚPÁNEK Radek | Orel Obřany | 8 | Dci | 1998 | 2 | 00:21:35 | 00:04:23 |
23 | 147 | VOJTÍŠEK Tomáš | SC Testudo Brno | 11 | XM | 1973 | 2 | 00:21:39 | 00:04:27 |
24 | 112 | NEHYBOVÁ Zuzana | Brno | 3 | XZ | 1975 | 2 | 00:21:47 | 00:04:35 |
25 | 115 | STAŇKOVÁ Kateřina | Blažovice | 4 | XZ | 1988 | 2 | 00:21:52 | 00:04:41 |
26 | 133 | KLEMENSEVIČ Lukáš | 12 | XM | 1984 | 2 | 00:22:03 | 00:04:52 | |
27 | 180 | HRABOVSKÁ Lenka | 5 | XZ | 1983 | 2 | 00:22:32 | 00:05:21 | |
28 | 128 | ŠTĚPÁNEK Martin | Blažovice | 2 | Jun | 1996 | 2 | 00:22:34 | 00:05:22 |
29 | 186 | DANĚK Pavel | Hrušovany u Brna | 13 | XM | 1990 | 2 | 00:22:54 | 00:05:43 |
30 | 185 | ŠAFRÁNEK Jan | 14 | XM | 1991 | 2 | 00:23:05 | 00:05:54 | |
31 | 119 | KOSTRUH Jan | VSK UNI Brno - Jehnice | 9 | Dci | 2004 | 2 | 00:23:17 | 00:06:05 |
32 | 143 | DANĚK Kryštof | Orel Jiříkovice | 3 | Jun | 1997 | 2 | 00:23:21 | 00:06:10 |
33 | 192 | NOVÁK Martin | VSK Univerzita Brno | 15 | XM | 1982 | 2 | 00:23:24 | 00:06:13 |
34 | 135 | ZELINKA Marek | VSK Univerzita Brno | 10 | Dci | 1999 | 2 | 00:23:25 | 00:06:13 |
35 | 113 | NEHYBA Pavel | 16 | XM | 1965 | 2 | 00:23:56 | 00:06:44 | |
36 | 131 | HATIAR Jan | 17 | XM | 1988 | 2 | 00:23:56 | 00:06:45 | |
37 | 127 | PAULÍK Michal | Blažovice | 18 | XM | 1988 | 2 | 00:24:26 | 00:07:15 |
38 | 167 | HABERL Vojtěch | Borki Horákov | 11 | Dci | 2001 | 2 | 00:24:43 | 00:07:32 |
39 | 134 | MAZEL Radoslav | Blažovice | 12 | Dci | 2001 | 2 | 00:24:51 | 00:07:40 |
40 | 116 | KRÁLOVÁ Nicola | 6 | XZ | 1993 | 2 | 00:24:51 | 00:07:40 | |
41 | 195 | CRHÁK Tomáš | MSD Brno J-elita | 13 | Dci | 1998 | 2 | 00:24:58 | 00:07:47 |
42 | 189 | KOBLIHA Milan | LRS Vyškov | 19 | XM | 1957 | 2 | 00:25:03 | 00:07:51 |
43 | 122 | TVRDOŇOVÁ Kateřina | Zlín | 7 | XZ | 1978 | 2 | 00:25:03 | 00:07:52 |
44 | 107 | KOLEGAROVÁ Gabriela | Orel Židenice / Sokol Přísnotice | 2 | Dky | 1999 | 2 | 00:25:07 | 00:07:56 |
45 | 183 | SOBOTKA Martin | Brno | 20 | XM | 1976 | 2 | 00:25:22 | 00:08:10 |
46 | 114 | SUCHÁNKOVÁ Renata | Brno | 8 | XZ | 1974 | 2 | 00:25:24 | 00:08:13 |
47 | 152 | KIČMEROVÁ Zuzana | 9 | XZ | 1988 | 2 | 00:25:27 | 00:08:15 | |
48 | 182 | HALASOVÁ Anna | AK Drnovice - Orel Drnovice | 3 | Dky | 2003 | 2 | 00:25:35 | 00:08:23 |
49 | 159 | SLABÁKOVÁ Lenka | Orel Židenice, AK OLYMP Brno | 10 | XZ | 1966 | 2 | 00:25:49 | 00:08:38 |
50 | 158 | ZDAŘILOVÁ Zuzana | Orel Židenice | 11 | XZ | 1983 | 2 | 00:25:52 | 00:08:41 |
51 | 125 | DRÁPALOVÁ Anna | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 14 | Dci | 1999 | 2 | 00:25:54 | 00:08:43 |
52 | 137 | BÍLEK Radim | 15 | Dci | 1998 | 2 | 00:25:55 | 00:08:43 | |
53 | 190 | PETROVÁ Katarína | 12 | XZ | 1981 | 2 | 00:26:10 | 00:08:58 | |
54 | 124 | KUNCOVÁ Martina | Orel Vyškov | 4 | Dky | 2001 | 2 | 00:26:11 | 00:09:00 |
55 | 174 | HRUŠKOVÁ Kristýna | Brno - Kohoutovice | 5 | Dky | 2003 | 2 | 00:26:14 | 00:09:02 |
56 | 163 | ZEZULKOVÁ Hana | 13 | XZ | 1979 | 2 | 00:26:44 | 00:09:32 | |
57 | 139 | ŠVESTKOVÁ Sabina | Auto Pokorný | 14 | XZ | 1993 | 2 | 00:26:48 | 00:09:36 |
58 | 105 | BENEŠ Jakub | Sokol Pozořice | 16 | Dci | 2000 | 2 | 00:26:54 | 00:09:42 |
59 | 104 | TOPINKA Jiří | Sokol Pozořice | 17 | Dci | 2000 | 2 | 00:26:54 | 00:09:42 |
60 | 175 | SCHMID Katharina | Brno | 6 | Dky | 2003 | 2 | 00:27:13 | 00:10:02 |
61 | 132 | SYCHRA Petr | RSFK | 21 | XM | 1989 | 2 | 00:27:14 | 00:10:02 |
62 | 130 | PETŘEK Jiří | RSFK | 22 | XM | 1991 | 2 | 00:27:19 | 00:10:08 |
63 | 144 | HROMÁDKOVÁ Petra | Blansko | 15 | XZ | 1982 | 2 | 00:27:25 | 00:10:13 |
64 | 188 | MICHL Oskar | 23 | XM | 1977 | 2 | 00:27:30 | 00:10:19 | |
65 | 168 | HLADKÝ Tadeáš | Orel Brno Židenice | 18 | Dci | 2008 | 2 | 00:27:34 | 00:10:22 |
66 | 172 | TRÁVNÍČEK Jaroslav | AK Drnovice | 24 | XM | 1964 | 2 | 00:27:34 | 00:10:23 |
67 | 129 | HRICZO Radim | VSK Univerzita Brno | 19 | Dci | 2003 | 2 | 00:27:40 | 00:10:29 |
68 | 187 | PELLOVÁ Gabriela | 16 | XZ | 1979 | 2 | 00:27:44 | 00:10:33 | |
69 | 164 | FRANK Pavel | LRS Vyškov | 25 | XM | 1947 | 2 | 00:27:49 | 00:10:37 |
70 | 169 | HLADKÝ Jiří | Orel Židenice | 26 | XM | 1975 | 2 | 00:27:56 | 00:10:44 |
71 | 101 | KUBÍNKOVÁ Kamila | 17 | XZ | 1992 | 2 | 00:28:01 | 00:10:50 | |
72 | 177 | ČERMÁKOVÁ Jitka | SKOL Brno | 18 | XZ | 1961 | 2 | 00:28:04 | 00:10:52 |
73 | 121 | PETROVÁ Miroslava | KUDLOV | 19 | XZ | 1954 | 2 | 00:28:11 | 00:10:59 |
74 | 166 | BULIČIČOVÁ Eliška | Sokol Líšeň | 20 | XZ | 1993 | 2 | 00:28:39 | 00:11:27 |
75 | 165 | HABERLOVÁ Helena | Borki | 21 | XZ | 1974 | 2 | 00:28:51 | 00:11:39 |
76 | 108 | RATAJSKÝ František | newline | 27 | XM | 1946 | 2 | 00:28:55 | 00:11:43 |
77 | 193 | KALA Jiří st | Orel Blažovice | 28 | XM | 1955 | 2 | 00:28:55 | 00:11:44 |
78 | 138 | TICHÁ Kateřina | Orel Obřany | 7 | Dky | 1999 | 2 | 00:29:02 | 00:11:51 |
79 | 148 | NOHELOVÁ Marcela | Blažovice | 22 | XZ | 1982 | 2 | 00:29:32 | 00:12:21 |
80 | 123 | STEHLÍK Martin | 20 | Dci | 2001 | 2 | 00:29:43 | 00:12:32 | |
81 | 151 | GRÁCER Tomáš | Orel Jiříkovice | 21 | Dci | 2003 | 2 | 00:29:59 | 00:12:48 |
82 | 191 | STRAK Vlastimil | 29 | XM | 1975 | 2 | 00:30:09 | 00:12:58 | |
83 | 106 | RAŠOVSKÁ veronika | 23 | XZ | 1980 | 2 | 00:30:29 | 00:13:18 | |
84 | 126 | ZEJDOVÁ Eva | Orel Obřany | 24 | XZ | 1983 | 2 | 00:30:54 | 00:13:43 |
85 | 178 | ČERMÁKOVÁ Veronika | SK Skol Brno | 1 | Jky | 1996 | 2 | 00:30:55 | 00:13:44 |
86 | 173 | ROUČKA Rudolf | AK Junior Holič | 30 | XM | 1939 | 2 | 00:32:35 | 00:15:24 |
87 | 194 | SOLDÁNOVÁ Jana | AK Drnovice | 8 | Dky | 1999 | 2 | 00:32:39 | 00:15:27 |
88 | 161 | PLEVA Petr | Orel Blažovice | 31 | XM | 1967 | 2 | 00:32:42 | 00:15:30 |
89 | 120 | KUNCOVÁ Monika | Orel Vyškov | 9 | Dky | 1999 | 2 | 00:35:17 | 00:18:05 |
90 | 111 | KUNC Josef | Orel Vyškov | 32 | XM | 1960 | 2 | 00:35:17 | 00:18:06 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNS | 149 | PARMA Tomáš | XM | 1970 | 0 | 2 kola | |||
DNS | 154 | SEDLÁČEK Pavel | Orel Starý Lískovec | XM | 1953 | 0 | 2 kola | ||
DNF | 136 | KLVAČ Lukáš | Blažovice | XM | 1990 |
25.04.2024 09:00 | |
Běh Kraví horou | |
30.04.2024 15:00 | |
Z bačkor do tenisek | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium | |
05.05.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové | |
06.05.2024 06:45 | |
Kardio běh Jiřího Tomana 2024 | |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou | |
18.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Velká cena Žabně | |
18.05.2024 08:00 | |
!!ZRUŠENO!! Rubej Ondřejníky |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.