Rychlé novinky:

26.11.2021: Zrušení 2. BBP - Okrouhlá

09.11.2021: Změny 17. listopadu

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2021 08:00 do 17.11.2021 14:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:15 hod

Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků220
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 478 HAVLENA Jan VSK UNI Brno 1 M 2000 1 00:34:05
2 173 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 1 00:34:59 00:00:53
3 461 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 2 M 1988 1 00:35:09 00:01:04
4 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 3 M 2000 1 00:35:56 00:01:50
5 177 NYKODÝM Miloš VSK Univerzita Brno 4 M 1990 1 00:36:35 00:02:29
6 227 ŠŤASTNÝ Petr Sport Races 5 M 1988 1 00:36:38 00:02:32
7 157 GRÜN Vojtěch SALOMON/SUUNTO 6 M 1992 1 00:36:40 00:02:34
8 462 CHLUPÁČ Dominik AKBK 7 M 1993 1 00:36:56 00:02:50
9 463 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 8 M 1986 1 00:37:24 00:03:18
10 178 SOURAL Lukáš Orel Židenice a VSK UNI BRNO 2 MV1 1982 1 00:37:29 00:03:23
11 14 HÉNEK Petr Klimatex running team 9 M 1987 1 00:37:59 00:03:54
12 23 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 10 M 1998 1 00:38:06 00:04:00
13 170 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 3 MV1 1982 1 00:38:07 00:04:02
14 15 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 11 M 2001 1 00:38:10 00:04:05
15 44 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 12 M 2002 1 00:38:18 00:04:12
16 206 KOZÁK Osvald Tesla Brno 4 MV1 1982 1 00:38:23 00:04:17
17 191 PAZOUREK Petr All Blacks sovy 13 M 2000 1 00:38:29 00:04:23
18 207 SLÁMA Jaroslav ENDEKA BASSTA team 14 M 1990 1 00:39:12 00:05:06
19 476 KARATSIOLIS Kryštof 15 M 1999 1 00:39:29 00:05:23
20 104 BEJČEK Patrik Trailpoint.cz 16 M 1994 1 00:39:30 00:05:25
21 255 POTŮČEK Jiří AKLD Blansko 17 M 1988 1 00:39:54 00:05:49
22 5 ŠMÍDA Michal AK Olymp Brno 18 M 2001 1 00:40:03 00:05:57
23 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 19 M 2002 1 00:40:10 00:06:04
24 180 PARGAČ Martin 2Bwinner 20 M 1985 1 00:40:25 00:06:19
25 185 KOCUR Lukáš AKBK 5 MV1 1977 1 00:40:34 00:06:28
26 482 BOŘIL Martin Czech Skyrunning Team 21 M 1998 1 00:40:53 00:06:47
27 179 BOŘIL Petr 22 M 1986 1 00:40:55 00:06:49
28 265 BENEŠ Petr Blansko 23 M 1987 1 00:41:04 00:06:58
29 153 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 1 MV2 1972 1 00:41:07 00:07:01
30 1001 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 24 M 1989 1 00:41:08 00:07:02
31 260 PAJER Ondřej Catus Team Havlíčkův Brod 25 M 1989 1 00:41:17 00:07:12
32 182 HUSÁK Ondřej MB Cyklo Sokolnice 6 MV1 1982 1 00:41:20 00:07:15
33 490 KUPČÍK Roman Zastávka 26 M 1985 1 00:41:28 00:07:22
34 232 RYBA Lukáš Lipůvka 7 MV1 1979 1 00:41:28 00:07:22
35 471 MALOŇ Tomáš Brno 27 M 1990 1 00:41:33 00:07:28
36 4 ŠMÍDA Jan AK Olymp Brno 28 M 1999 1 00:41:36 00:07:30
37 215 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 29 M 1985 1 00:41:40 00:07:34
38 19 KŘIVÁNEK Filip RSFK 30 M 1991 1 00:41:49 00:07:44
39 488 MACHÁČEK Petr SK Žabovřesky Brno 31 M 2001 1 00:41:50 00:07:45
40 248 SMITH Matthew Individuální 8 MV1 1978 1 00:42:05 00:07:59
41 199 KOLÁŘ Jiří Hammer OCR team 9 MV1 1976 1 00:42:08 00:08:02
42 466 NEČAS Vítěslav FENIX Sport 10 MV1 1978 1 00:42:18 00:08:13
43 13 VYBÍRAL Lukáš 2Bwinner 32 M 1983 1 00:42:20 00:08:14
44 246 BENEŠ Ondřej gici behaj 33 M 1986 1 00:42:22 00:08:16
45 208 MATOUŠEK Denis 34 M 1988 1 00:42:29 00:08:23
46 456 JURÁNEK Štěpán Orel Brno 1 35 M 1990 1 00:43:00 00:08:55
47 1249 COUFAL Svatoš 2 MV2 1967 1 00:43:06 00:09:00
48 159 JOHANÍK Jakub 11 MV1 1982 1 00:43:21 00:09:16
49 31 ČERNÝ Štěpán 36 M 1991 1 00:43:25 00:09:19
50 169 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 37 M 1991 1 00:43:27 00:09:21
51 468 KRÁTKÝ Pavel Fénix Sport Blansko 12 MV1 1974 1 00:43:29 00:09:23
52 181 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 3 MV2 1965 1 00:43:29 00:09:23
53 1261 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 38 M 2001 1 00:43:36 00:09:30
54 223 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 39 M 1984 1 00:43:43 00:09:37
55 160 PFEIFER Leon 13 MV1 1982 1 00:43:57 00:09:51
56 25 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 14 MV1 1976 1 00:43:59 00:09:54
57 164 KUNDERA Zdeněk Náměšť nad Oslavou 40 M 1989 1 00:44:01 00:09:56
58 18 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 15 MV1 1981 1 00:44:06 00:10:00
59 32 HLOUŠEK Mirek TSAI 16 MV1 1979 1 00:44:09 00:10:04
60 30 ŠERÁK Martin Bílovice nad Svitavou 17 MV1 1978 1 00:44:12 00:10:06
61 218 BUREŠ Pavel ABND Racing Team 18 MV1 1975 1 00:44:14 00:10:09
62 487 ČIŠECKÝ Roman 41 M 1988 1 00:44:21 00:10:15
63 243 KONEČNÝ Lubomír Moravský Svatý Ján 42 M 1984 1 00:44:24 00:10:18
64 193 LIŠČINSKÝ Tomáš TJ Tesla Brno 43 M 1984 1 00:44:25 00:10:19
65 195 ŽITŇÁK David 19 MV1 1978 1 00:44:35 00:10:29
66 174 FIŠERA Ota SK Skol Brno 20 MV1 1980 1 00:44:37 00:10:31
67 278 DYTRT Petr Běžci Moravany 21 MV1 1976 1 00:44:38 00:10:33
68 277 SYCHRA Tomáš VSK Mendelu Brno 44 M 1983 1 00:44:41 00:10:36
69 483 POKORNÁ Monika Lyžarský oddíl Žďář Nad Sázavou 1 XZ 1998 1 00:44:45 00:10:39
70 267 FIALOVÁ Kateřina 2 XZ 1980 1 00:44:50 00:10:45
71 266 LAZAR Lukáš 22 MV1 1982 1 00:44:53 00:10:47
72 113 ŠVEC Michal Brno 45 M 1986 1 00:45:06 00:11:00
73 121 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice / AAC Brno 4 MV2 1968 1 00:45:22 00:11:16
74 65 CHALOUPKA Tomáš 23 MV1 1982 1 00:45:22 00:11:16
75 2 KOTVAN Milan Hasiči Letničie 24 MV1 1981 1 00:45:39 00:11:33
76 229 STUPAL František 46 M 1986 1 00:45:42 00:11:36
77 491 PLECHATÝ Marek Slavoj mendlánky 25 MV1 1973 1 00:45:48 00:11:42
78 11 KRATOCHVÍL Jaroslav SK Skol Brno 26 MV1 1977 1 00:45:49 00:11:43
79 192 MUSIL Karel Brno 27 MV1 1978 1 00:45:50 00:11:44
80 205 KOZÁKOVÁ Zdenka Tesla Brno 3 XZ 1979 1 00:45:50 00:11:44
81 194 GIEBL Radek Tišnov 28 MV1 1975 1 00:46:01 00:11:55
82 24 KREIDL Lukáš Brno 29 MV1 1975 1 00:46:02 00:11:56
83 196 NESRSTA Michal 2BWINNER TEAM 30 MV1 1981 1 00:46:03 00:11:57
84 27 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 31 MV1 1974 1 00:46:04 00:11:58
85 455 PALA Marian 47 M 1983 1 00:46:04 00:11:58
86 154 GLADIŠ Daniel 5 MV2 1968 1 00:46:09 00:12:04
87 39 BĚLOHOUBEK Petr Brno 6 MV2 1972 1 00:46:13 00:12:07
88 242 BURDILÁK Radek Vranov Sunday Runners 48 M 1985 1 00:46:15 00:12:09
89 63 KUNOVSKÝ Michal Brno 32 MV1 1978 1 00:46:24 00:12:18
90 20 KNAP Zdeněk 49 M 1991 1 00:46:27 00:12:21
91 162 SVOBODA Marek MOSS logistics 7 MV2 1971 1 00:46:30 00:12:24
92 163 KORCIÁN Petr Fitnessfreedom race team 33 MV1 1978 1 00:46:31 00:12:25
93 187 BLAŽEK Jakub 50 M 1988 1 00:46:48 00:12:42
94 50 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 34 MV1 1980 1 00:46:49 00:12:44
95 220 DOKOUPIL Petr 35 MV1 1977 1 00:46:51 00:12:46
96 89 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 8 MV2 1965 1 00:46:55 00:12:49
97 21 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 36 MV1 1979 1 00:46:58 00:12:53
98 68 POLÁŠEK Metoděj Kuřim 37 MV1 1980 1 00:47:10 00:13:05
99 244 KRCH Petr 51 M 1988 1 00:47:13 00:13:07
100 469 VIKI Jan 2B Winner Team 52 M 1988 1 00:47:14 00:13:08
101 156 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV3 1960 1 00:47:15 00:13:10
102 473 VYTÁSEK Richard Extra Brno 53 M 1987 1 00:47:17 00:13:11
103 222 KUBUŠ Marek 2Bwinner 38 MV1 1978 1 00:47:18 00:13:12
104 252 KOŘAN Pavel VBM Brno 39 MV1 1974 1 00:47:19 00:13:13
105 151 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 MV3 1959 1 00:47:24 00:13:18
106 219 BUREŠOVÁ Veronika ABND Racing Team 4 XZ 2005 1 00:47:27 00:13:22
107 481 HAUMER Jan 54 M 1996 1 00:47:35 00:13:29
108 41 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 55 M 1998 1 00:47:47 00:13:41
109 186 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 40 MV1 1982 1 00:47:51 00:13:45
110 36 STENE Per 41 MV1 1974 1 00:48:01 00:13:55
111 226 AMIK Robert ABND Racing Team 42 MV1 1981 1 00:48:02 00:13:56
112 454 ŠÍPEK Jakub VSK Univerzita Brno 56 M 2007 1 00:48:18 00:14:12
113 250 VRÁNA Filip Jundrov 43 MV1 1976 1 00:48:23 00:14:18
114 38 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 44 MV1 1982 1 00:48:33 00:14:28
115 51 FORAL Roman Brno 9 MV2 1967 1 00:48:35 00:14:29
116 451 PAVLOVEC Marek 57 M 1985 1 00:48:46 00:14:41
117 275 FERENČÁK Marek Brno 10 MV2 1970 1 00:48:49 00:14:43
118 8 KOCKA Matus 2BW 58 M 1984 1 00:49:01 00:14:55
119 16 FANFRDLA Dalimil Matyteam 45 MV1 1973 1 00:49:09 00:15:03
120 236 SOVA Oldřich ATEX007 46 MV1 1976 1 00:49:13 00:15:08
121 228 CHLOUPEK Tomáš 59 M 1984 1 00:49:18 00:15:12
122 172 ARRUFI Franch Katalánsko 11 MV2 1972 1 00:49:23 00:15:17
123 239 DOMINIK Petr FN Brno 12 MV2 1971 1 00:49:32 00:15:26
124 233 ČTVRTLÍK Miroslav 60 M 1985 1 00:49:36 00:15:30
125 1267 SLÁMA Jiří Brno 3 MV3 1960 1 00:49:40 00:15:34
126 264 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia 4 MV3 1961 1 00:49:42 00:15:36
127 474 ZOUREK Pavel PBV MTB Brno  5 MV3 1960 1 00:49:43 00:15:38
128 35 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 13 MV2 1969 1 00:49:44 00:15:39
129 37 TESÁREK Jan HO Lemra 47 MV1 1977 1 00:49:47 00:15:42
130 26 JÁNSKÝ David Brno 48 MV1 1978 1 00:49:54 00:15:48
131 492 HUSÁK Miroslav 49 MV1 1975 1 00:49:54 00:15:49
132 458 MAREK Jakub Jedem stopem 61 M 1988 1 00:49:56 00:15:50
133 200 KOLÁŘOVÁ Šárka Hammer OCR team 5 XZ 1976 1 00:50:09 00:16:03
134 467 DOHNAL Jiří 62 M 1983 1 00:50:09 00:16:03
135 247 ŠMARDA Jiří ČVK Brno 50 MV1 1981 1 00:50:17 00:16:11
136 460 WAGNER Adam Vyškov 63 M 1997 1 00:50:18 00:16:12
137 494 FALTUS Michal 64 M 1987 1 00:50:23 00:16:18
138 251 PACHECO Edinson Reparadabikes 65 M 1983 1 00:50:24 00:16:18
139 1004 BÖHMOVÁ Karen VSK Univerzita Brno 6 XZ 2003 1 00:50:25 00:16:19
140 254 KAČÍN Miroslav Kanice 51 MV1 1979 1 00:50:25 00:16:19
141 142 JANOUŠEK Tomáš 14 MV2 1971 1 00:50:26 00:16:20
142 33 SRDÍNKO Milan 66 M 1984 1 00:50:32 00:16:26
143 209 NEPUSTILOVÁ Monika 7 XZ 1981 1 00:50:32 00:16:27
144 257 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 52 MV1 1973 1 00:50:49 00:16:44
145 3 KUNOVSKÝ Richard Brno 15 MV2 1969 1 00:50:53 00:16:47
146 477 HLUŠÍ Jaroslav Brno 16 MV2 1971 1 00:50:56 00:16:50
147 45 INDRA Radovan Brno Medlánky 53 MV1 1976 1 00:50:57 00:16:51
148 238 PROUZA Michal 67 M 1986 1 00:50:59 00:16:53
149 234 VELFL Martin 68 M 1994 1 00:50:59 00:16:54
150 210 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 54 MV1 1980 1 00:50:59 00:16:54
151 204 JÍNA Jan AC Moravská Slavia Brno 55 MV1 1973 1 00:50:59 00:16:54
152 464 NIKULENKOV Fedor 69 M 1983 1 00:51:22 00:17:16
153 475 MALOVIČ Richard 70 M 1985 1 00:51:22 00:17:16
154 241 KRUML Tomáš Kalda team 17 MV2 1966 1 00:51:41 00:17:35
155 161 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 18 MV2 1971 1 00:51:47 00:17:41
156 484 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 71 M 1990 1 00:51:49 00:17:43
157 188 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 56 MV1 1977 1 00:51:51 00:17:45
158 43 DRLÝ Aleš 19 MV2 1968 1 00:51:57 00:17:51
159 1024 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 6 MV3 1958 1 00:52:04 00:17:58
160 1 BARTOLŠIC MORAVCOVÁ Eva 8 XZ 1986 1 00:52:09 00:18:04
161 453 ŠÍPEK Martin Jundrov 57 MV1 1974 1 00:52:11 00:18:05
162 176 SCHWARZ Daniel 2B Winner 58 MV1 1977 1 00:52:44 00:18:38
163 231 MARADA Tomáš 59 MV1 1976 1 00:52:48 00:18:42
164 249 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 20 MV2 1965 1 00:52:55 00:18:50
165 498 KALODOVÁ Kristýna 9 XZ 1981 1 00:52:59 00:18:53
166 452 KUBITA Viktor SK Fuga 60 MV1 1981 1 00:53:11 00:19:06
167 9 SKORKOVSKÁ Klára Neonatologie Brno 10 XZ 1982 1 00:53:15 00:19:10
168 183 SCHILBERGER Hynek Řícmanice 21 MV2 1969 1 00:53:19 00:19:13
169 273 ŠMEREK Jakub 72 M 1991 1 00:53:19 00:19:13
170 175 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 22 MV2 1964 1 00:53:23 00:19:17
171 271 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 7 MV3 1957 1 00:53:36 00:19:30
172 496 NESRSTA Libor Sinthon Blansko 23 MV2 1969 1 00:53:37 00:19:31
173 1189 SOBOTKA Martin Brno 61 MV1 1976 1 00:53:41 00:19:35
174 143 GRAUEROVÁ Helena Waldorf runners 11 XZ 1978 1 00:53:41 00:19:35
175 138 VRÁNEK David 62 MV1 1978 1 00:53:46 00:19:40
176 261 TYLEČEK Pavel Jundrováci 63 MV1 1973 1 00:54:04 00:19:59
177 237 SKÝPALA Tomáš Atex 007 73 M 1983 1 00:54:19 00:20:13
178 40 CZÓKOLY Jan Moravský kras 64 MV1 1978 1 00:54:45 00:20:39
179 1012 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 65 MV1 1973 1 00:54:54 00:20:48
180 6 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 24 MV2 1966 1 00:54:54 00:20:48
181 189 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 8 MV3 1961 1 00:55:15 00:21:09
182 22 DANĚK Jan Brno 74 M 1989 1 00:55:15 00:21:10
183 201 LENHART David Brno 66 MV1 1979 1 00:55:59 00:21:54
184 203 RADA Jan Univerzita Brno 75 M 1984 1 00:56:24 00:22:19
185 489 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 67 MV1 1974 1 00:56:35 00:22:30
186 34 DURNA Vojtěch LS Brno 68 MV1 1977 1 00:56:43 00:22:37
187 472 JOUZA Martin 76 M 1990 1 00:56:46 00:22:40
188 497 ŠAMALÍK Bohumil 69 MV1 1975 1 00:56:54 00:22:48
189 17 MOUČKA Jan Running zone 9 MV3 1956 1 00:57:18 00:23:13
190 269 STEJSKAL Tomáš 70 MV1 1973 1 00:57:25 00:23:19
191 152 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 10 MV3 1955 1 00:57:41 00:23:35
192 166 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 12 XZ 1981 1 00:57:54 00:23:49
193 493 BEŠTA Marek 77 M 1986 1 00:58:42 00:24:36
194 213 VYROUBAL Michal Kalda team 25 MV2 1968 1 00:58:59 00:24:54
195 1009 PENIÁKOVÁ Radka 13 XZ 1983 1 00:59:14 00:25:08
196 245 SVOBODOVÁ Martina RSFK 14 XZ 1975 1 01:00:03 00:25:58
197 118 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 26 MV2 1967 1 01:00:04 00:25:59
198 212 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 11 MV3 1952 1 01:00:14 00:26:08
199 165 BEČIČKA Petr Hal3000 12 MV3 1960 1 01:00:25 00:26:20
200 28 POLÁČEK Kamil 71 MV1 1981 1 01:01:15 00:27:09
201 198 ŠOBA Pavel Brno 72 MV1 1973 1 01:01:37 00:27:31
202 258 ČTVRTEČKOVÁ Ludmila Sokol Slavice 15 XZ 1991 1 01:01:43 00:27:37
203 256 JURKA Jiří Sokol Slavice 78 M 1986 1 01:01:43 00:27:37
204 259 PELC Vít 27 MV2 1967 1 01:01:49 00:27:43
205 268 STEJSKALOVÁ Andrea 16 XZ 1975 1 01:02:35 00:28:29
206 221 BARTOŠ Zdeněk www.cemba.cz 13 MV3 1962 1 01:03:00 00:28:55
207 225 JAROŠOVÁ Jevhenija 17 XZ 1976 1 01:03:24 00:29:19
208 202 HALAMA Martin 79 M 1990 1 01:03:48 00:29:43
209 495 NĚMCOVÁ Doubravka Tři veteráni 18 XZ 1980 1 01:03:53 00:29:47
210 197 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 14 MV3 1954 1 01:03:54 00:29:48
211 155 HURYTA Ladislav BC U Křížku 28 MV2 1972 1 01:04:25 00:30:19
212 499 VÁCHA Petr 80 M 1987 1 01:04:44 00:30:38
213 42 ŠMÍD Petr Hrušky 73 MV1 1980 1 01:05:23 00:31:17
214 457 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 15 MV3 1956 1 01:05:25 00:31:20
215 10 MUSILOVÁ Pavla 19 XZ 1976 1 01:08:09 00:34:03
216 1275 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 16 MV3 1953 1 01:13:53 00:39:48

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 262 DUFEK Jiří Vranov MV2 1968 0 1 kolo
DNS 263 DRAŽAN Libor UNOB MV3 1960 0 1 kolo
DNS 281 KLIMENT Pavel MV2 1968 0 1 kolo
DNF 167 KOLÁČEK Emil Hal3000 MV3 1951

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.