Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Letohradská 5 - Hlavní závod

Datum pořádání od 02.05.2015 08:30 do 02.05.2015 14:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků154
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 189 ZÁVESKÝ Filip ISCAREX Česká Třebová 1 A 1993 1 00:16:07
2 228 BOGDAL Roman ULKS Bystryzca kl 2 A 1979 1 00:17:27 00:01:19
3 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 B 1970 1 00:17:29 00:01:22
4 67 JÍLEK Kryštof ULKS Bystryzca kl 1 jři 1997 1 00:17:32 00:01:24
5 262 HEJL Radek Letohrad 2 B 1972 1 00:17:36 00:01:28
6 185 MOSKVA Roman TJ Zlaté Hory 3 B 1975 1 00:18:03 00:01:56
7 184 VACEK Martin Iscarerex team Česká Třebová 4 B 1969 1 00:18:10 00:02:03
8 36 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 3 A 1987 1 00:18:29 00:02:21
9 181 STRÁNSKÝ Aleš Iscarex team Česká Třebová 1 C 1960 1 00:18:34 00:02:27
10 265 ŠILAR Zdeněk Ústí nad Orlicí 4 A 1981 1 00:18:35 00:02:28
11 258 BURIÁNEK Roman ISCAREX Česká Třebová 2 C 1965 1 00:18:39 00:02:32
12 200 RADIMĚŘSKÝ Karel ISCAREX Česká Třebová 5 A 1987 1 00:18:55 00:02:48
13 227 BOGDAL Pavel ULKS Bystryzca kl 6 A 1976 1 00:19:00 00:02:52
14 95 DUŠEK Martin OB Žamberk 2 jři 1996 1 00:19:14 00:03:07
15 178 ADAMEC Milan Orel Vyškov 7 A 1977 1 00:19:14 00:03:07
16 202 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 5 B 1975 1 00:19:15 00:03:08
17 217 PLÍVA Vojtěch OREL Dolní Dobrouč 8 A 1987 1 00:19:18 00:03:10
18 247 ŠŤASTNÝ Přemysl STAZEPO 9 A 1992 1 00:19:22 00:03:14
19 300 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 10 A 1985 1 00:19:25 00:03:17
20 183 STRÁNSKÁ Michaela Iscarex team Česká Třebová 1 jky 1997 1 00:19:28 00:03:20
21 132 MAT'ÁTKO Daniel Ludní klub Dolní Čermná 11 A 1986 1 00:19:42 00:03:34
22 182 STRÁNSKÁ Adéla Iscarex team Česká Třebová 1 žA 1991 1 00:19:43 00:03:36
23 251 ZACHAŘ Jiří Orel Vysoké Mýto 6 B 1972 1 00:19:45 00:03:38
24 216 SCHEUER Jan ACTIVITY Lanškroun 7 B 1966 1 00:19:46 00:03:39
25 8 MORAVEC Filip 3D Fitness Race team 12 A 1988 1 00:19:59 00:03:52
26 292 ŠPRINGL Štěpán Fischovi 13 A 1984 1 00:20:00 00:03:53
27 264 KAČEROVSKÝ Michal ACTIVITY Lanškroun 8 B 1969 1 00:20:01 00:03:53
28 28 JADRNÝ Lubomír Czech outdoor Extreme team 9 B 1973 1 00:20:02 00:03:54
29 256 DOLEŽAL Martin SPS Sázava 10 B 1970 1 00:20:05 00:03:57
30 299 KRÁTKÝ Luboš Lanškroun 3 C 1962 1 00:20:06 00:03:58
31 65 PUSZPUSY Pavel ULKS Bystryzca kl 14 A 1981 1 00:20:11 00:04:03
32 51 ŠVORČÍK Petr ISCAREX Česká Třebová 15 A 1976 1 00:20:15 00:04:07
33 296 KREJČÍ Stanislav Vencl team Ústí nad Orlicí 16 A 1991 1 00:20:16 00:04:09
34 207 SEDLÁČEK Roman ACTIVITY Lanškroun 4 C 1964 1 00:20:24 00:04:16
35 195 NOVÁČEK Ondřej Orel Kuřim 3 jři 1997 1 00:20:32 00:04:25
36 9 HOLUBEC Miroslav Ostrov 17 A 1976 1 00:20:38 00:04:30
37 172 URBAN Radek 18 A 1990 1 00:20:54 00:04:47
38 123 BÍMAN Ondřej Olfin carwella Trutnov 19 A 1979 1 00:20:56 00:04:49
39 41 ŽIVNÝ Marek 3D Fitness Race team 20 A 1991 1 00:20:59 00:04:52
40 118 KALOUS Tomáš Run sport team 5 C 1964 1 00:21:04 00:04:57
41 280 PAVLAS Antonín Přibyslav 6 C 1956 1 00:21:07 00:04:59
42 298 KUBEŠ David ACTIVITY Lanškroun 11 B 1975 1 00:21:22 00:05:14
43 250 HOLOVSKÝ Jakub 21 A 1986 1 00:21:22 00:05:15
44 53 KRÁLÍK Martin 22 A 1991 1 00:21:26 00:05:19
45 75 ONDRUŠEK Pavel Orel Obřany 23 A 1989 1 00:21:27 00:05:20
46 179 KOREČEK Richard Nepasický Cyklo team 24 A 1976 1 00:21:32 00:05:25
47 121 MATYÁŠOVÁ Jana Dolní Dobrouč 1 žC 1965 1 00:21:35 00:05:27
48 39 CHLÁDEK Josef OB Žamberk 7 C 1959 1 00:21:46 00:05:39
49 57 PAUS Aleš Orel Hranice 25 A 1978 1 00:21:52 00:05:44
50 230 BUBENÍČEK Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 1 D 1951 1 00:21:58 00:05:50
51 283 KREJČÍ Jan Zapomenutá bota 26 A 1985 1 00:22:06 00:05:59
52 197 SKYBA Martin Orel Židenice 8 C 1962 1 00:22:09 00:06:02
53 253 ČERNÁ Markéta ISCAREX Česká Třebová 2 žC 1970 1 00:22:18 00:06:11
54 272 PULKRÁBEK Aleš Práčata 27 A 1985 1 00:22:29 00:06:21
55 64 MAREŠ Petr Orel Dolní Čermná 9 C 1964 1 00:22:31 00:06:23
56 295 PADALÍK Ondřej Dios Mio 28 A 1984 1 00:22:32 00:06:25
57 105 SLAVÍK Jakub Orel Šitbořice 4 jři 1997 1 00:22:45 00:06:37
58 236 KULHAVÁ Šárka OK lokomotiva Pardubice 2 žA 1993 1 00:22:46 00:06:39
59 192 DOSTÁLOVÁ Petra Lanškroun 1 žB 1978 1 00:22:57 00:06:49
60 166 BOREK Petr Brzdy Horní Čermná 12 B 1970 1 00:23:02 00:06:54
61 180 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 13 B 1970 1 00:23:06 00:06:58
62 266 ŠIMŮNKOVÁ Pavla ISCAREX Česká Třebová 2 žB 1977 1 00:23:17 00:07:10
63 259 HORNA Radek 3D Fitness Race team 14 B 1972 1 00:23:22 00:07:14
64 257 MORAVEC Jan Horní Čermná 5 jři 1997 1 00:23:23 00:07:15
65 205 RAZYM Jan ISCAREX Česká Třebová 10 C 1957 1 00:23:29 00:07:21
66 213 NOVÁK Petr HSK 29 A 1977 1 00:23:36 00:07:29
67 32 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 3 žB 1977 1 00:23:46 00:07:39
68 47 CAHEL Marcel hrom do piecky! 30 A 1976 1 00:23:52 00:07:44
69 151 ZVONÍK Petr 100kiláci 15 B 1972 1 00:23:53 00:07:45
70 277 VEVERKA Pavel 31 A 1989 1 00:23:53 00:07:46
71 215 SCHWANINGEROVÁ Petra Rock Machine Cyklomax 3 žA 1982 1 00:23:54 00:07:47
72 128 NESLÁDKOVÁ Dagmar Olfin carwella Trutnov 4 žA 1982 1 00:24:05 00:07:57
73 269 ŠIMŮNEK Jan ISCAREX Česká Třebová 32 A 1982 1 00:24:05 00:07:57
74 252 MORAVEC Josef 33 A 1982 1 00:24:21 00:08:14
75 79 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 2 D 1952 1 00:24:24 00:08:17
76 187 MLYNÁŘ Vlastimil OREL Dolní Dobrouč 11 C 1964 1 00:24:35 00:08:27
77 237 ŽIŽKA David Letohrad 34 A 1983 1 00:24:42 00:08:34
78 161 SONTÁKOVÁ Lenka ACTIVITY Lanškroun 5 žA 1991 1 00:24:46 00:08:39
79 274 JURENKA Josef Orel Orlice 35 A 1983 1 00:24:49 00:08:41
80 76 ONDRUŠEK Vladimír Orel Obřany 36 A 1992 1 00:24:53 00:08:46
81 243 BARNETOVÁ Monika Červená 6 žA 1981 1 00:25:11 00:09:03
82 285 KAŠKA Zdeněk SK Kyšperk 12 C 1964 1 00:25:12 00:09:04
83 49 PIRKLOVÁ Markéta ISCAREX Česká Třebová 4 žB 1979 1 00:25:12 00:09:04
84 273 LIPENSKÝ Jiří Dolní Dobrouč 16 B 1974 1 00:25:14 00:09:06
85 46 CAHEL Daniel Praha 37 A 1976 1 00:25:26 00:09:18
86 297 KRÁTKÁ Hana Lanškroun 7 žA 1995 1 00:25:28 00:09:20
87 114 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 3 žC 1967 1 00:25:30 00:09:22
88 70 LESZCYNSKA Dominika ULKS Bystryzca kl 8 žA 1984 1 00:25:30 00:09:22
89 66 VÍTOVÁ Jitka Libchavy 9 žA 1987 1 00:25:41 00:09:33
90 127 NESLÁDEK Petr Olfin carwella Trutnov 38 A 1980 1 00:25:44 00:09:36
91 293 KULHAVÁ Jarmila Spartak Rychnov 4 žC 1967 1 00:25:44 00:09:37
92 191 FRANKO Martin Nákup Contipro 39 A 1980 1 00:25:45 00:09:38
93 241 KŘIVOHLÁVEK Miroslav Orlice 17 B 1967 1 00:25:48 00:09:40
94 196 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 5 žC 1966 1 00:25:50 00:09:42
95 281 HAVRÁNKOVÁ Petra 5 žB 1977 1 00:25:50 00:09:42
96 279 VALTERA Martin Ústí nad Orlicí 18 B 1973 1 00:25:50 00:09:42
97 120 ŠKAŘOUPKOVÁ Ivana Orel Vyškov 6 žB 1974 1 00:26:01 00:09:54
98 275 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 3 D 1951 1 00:26:10 00:10:02
99 81 ŠINCL Petr Orel Droubelice 19 B 1969 1 00:26:22 00:10:15
100 210 DUŠKOVÁ Lenka ISCAREX Česká Třebová 7 žB 1980 1 00:26:28 00:10:21
101 270 FORMÁNEK Vojtěch Dolní Čermná 40 A 1994 1 00:26:33 00:10:25
102 112 NECHVÍLOVÁ Kateřina Heřmanův Městec 10 žA 1982 1 00:26:40 00:10:32
103 276 MACANOVÁ Petra 11 žA 1989 1 00:26:43 00:10:35
104 284 KOSÍK Michal Orel Domanín 41 A 1976 1 00:26:49 00:10:41
105 140 SMETANOVÁ Klára Ústí nad Orlicí 12 žA 1990 1 00:26:55 00:10:48
106 177 FALTUS Miroslav 42 A 1979 1 00:26:58 00:10:50
107 188 HAUPTOVÁ Alice Hasiči Kunčice 2 jky 1997 1 00:26:58 00:10:51
108 229 ŠAFÁŘ Jaroslav NAA Ústí nad Orlicí 4 D 1951 1 00:27:00 00:10:52
109 261 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec Brno 5 D 1953 1 00:27:07 00:10:59
110 232 MATYÁŠOVÁ Anežka OREL Dolní Dobrouč 3 jky 1997 1 00:27:12 00:11:05
111 201 KRŇÁVEK Vojtěch Jablonská liga 6 D 1954 1 00:27:16 00:11:09
112 204 HLADKÁ Klára Orel Židenice 8 žB 1978 1 00:27:19 00:11:12
113 60 SVOBODOVÁ Martina DC 9 žB 1979 1 00:27:27 00:11:20
114 186 SEJKOROVÁ Lenka Iscarerex team Česká Třebová 6 žC 1963 1 00:27:28 00:11:20
115 156 SVOBODOVÁ Martina BehejBrno.com 10 žB 1975 1 00:27:30 00:11:22
116 255 CAHELOVÁ Hana 11 žB 1977 1 00:27:54 00:11:46
117 1 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 13 C 1956 1 00:27:59 00:11:51
118 211 ROSSI Lenka ISCAREX Česká Třebová 1 žD 1954 1 00:28:14 00:12:07
119 287 VALENTA Radovan Bystrovice 43 A 1980 1 00:28:18 00:12:11
120 208 BIELČIK Jindřich Lichkov 1 E 1940 1 00:28:19 00:12:12
121 245 SADÍLEK Ota Aktivity Lanškroun 7 D 1946 1 00:28:26 00:12:18
122 141 KOCÚR Marián SK LUKAVICE 20 B 1969 1 00:28:28 00:12:20
123 246 JINDROVÁ Eva STAZEPO 13 žA 1992 1 00:28:37 00:12:29
124 12 KUDRNOVÁ Eliška 14 žA 1988 1 00:28:44 00:12:37
125 249 HOVÁDKOVÁ Martina Jablonné 15 žA 1991 1 00:28:53 00:12:45
126 248 TOMEŠ Kamil Bystřec 44 A 1987 1 00:28:53 00:12:45
127 124 BÍMANOVÁ Andrea Olfin carwella Trutnov 12 žB 1976 1 00:28:54 00:12:47
128 254 MORAVEC Jonáš 45 A 1990 1 00:29:04 00:12:56
129 260 MAREK Jiří Orel Vysoké Mýto 2 E 1943 1 00:29:16 00:13:09
130 294 MACHAČNÝ Marek Dios Mio 46 A 1977 1 00:29:32 00:13:25
131 288 HALBŠTÁTOVÁ Ivana Orlice 13 žB 1974 1 00:29:32 00:13:25
132 290 HOROVÁ Ivana 2 žD 1959 1 00:29:39 00:13:31
133 203 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 3 E 1939 1 00:29:40 00:13:33
134 54 KOLOMÁ Andrea Qanto Energo 14 žB 1978 1 00:29:49 00:13:42
135 291 PLÍVA Vladimír OREL Dolní Dobrouč 14 C 1957 1 00:30:19 00:14:12
136 282 NOVOTNÝ Přemysl 3D fitness Žamberk 15 C 1959 1 00:30:24 00:14:17
137 271 VÁGNEROVÁ Magdaléna Dolní Čermná 16 žA 1992 1 00:30:39 00:14:32
138 109 NECHVÍLOVÁ Miroslava AC Choceň 3 žD 1960 1 00:30:53 00:14:46
139 242 EHRENBERGEROVÁ Marta Červená 4 žD 1957 1 00:31:17 00:15:09
140 289 HORKÁ Jitka Fischovi 17 žA 1983 1 00:31:26 00:15:19
141 165 BORKOVÁ Adéla Brzdy Horní Čermná 15 žB 1975 1 00:31:26 00:15:19
142 278 GRÄTZ Ondřej Ústí nad Orlicí 47 A 1984 1 00:31:42 00:15:35
143 135 KRISTKOVÁ Michaela Atletika Jablonná nad Orlicí 4 jky 1999 1 00:32:03 00:15:56
144 74 PAULÍKOVÁ Kamila Orel Obřany 5 jky 1997 1 00:32:18 00:16:10
145 77 KESSNEROVÁ Martina Orel Obřany 16 žB 1976 1 00:32:18 00:16:11
146 33 MERTA Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 4 E 1935 1 00:32:40 00:16:33
147 212 ROSSI Otto ISCAREX Česká Třebová 5 E 1943 1 00:33:54 00:17:46
148 23 ŠIMŮNEK Jan ISCAREX Česká Třebová 8 D 1949 1 00:34:12 00:18:04
149 20 KAVALEK Ondřej 48 A 1983 1 00:34:29 00:18:21
150 206 SEDLÁČKOVÁ Hedvika ACTIVITY Lanškroun 7 žC 1966 1 00:35:05 00:18:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
151 16 SOBOTOVÁ Miromila Povrly 5 žD 1947 0 1 kolo
152 18 SOBOTA Karel Povrly 9 D 1947 0 1 kolo
153 78 FUČÍKOVÁ Hana Orel Obřany 8 žC 1967 0 1 kolo
154 193 SVATOŠ Otakar ISCAREX Česká Třebová 6 E 1934 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.