01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Petr Hladík |
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Vzdálenost (km) | 5,50 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 79 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 287 | SOURAL Lukáš | Orel Židenice / VSK Univerzita Brno | 1 | M_B | 1982 | 1 | 00:19:19 | |
2 | 271 | KOUŘIL Jiří | VSK UNI Brno / Orel Židenice | 1 | M_A | 1986 | 1 | 00:19:30 | 00:00:11 |
3 | 356 | KUGLER Patrik | Orel Řečkovice | 2 | M_A | 1992 | 1 | 00:19:41 | 00:00:22 |
4 | 266 | JURÁNEK Stanislav | Orel Židenice | 3 | M_A | 1987 | 1 | 00:19:45 | 00:00:26 |
5 | 288 | ADAMEC Milan | Orel Vyškov | 2 | M_B | 1977 | 1 | 00:20:24 | 00:01:05 |
6 | 348 | BEDNÁŘ Daniel | X- Trail Orlová | 4 | M_A | 1986 | 1 | 00:20:36 | 00:01:16 |
7 | 139 | SMITH Matthew | Individuální | 3 | M_B | 1978 | 1 | 00:21:24 | 00:02:05 |
8 | 320 | ŠIMONÍK Jiří | Orel-Židenice | 5 | M_A | 2001 | 1 | 00:21:54 | 00:02:35 |
9 | 322 | JARDNÍČEK Michal | Pelli Boys | 6 | M_A | 1989 | 1 | 00:22:11 | 00:02:51 |
10 | 343 | ŠPIRK Jakub | 7 | M_A | 1983 | 1 | 00:22:17 | 00:02:58 | |
11 | 281 | JANČAŘÍKOVÁ Lenka | Orel Židenice/2Bwinner | 1 | Z_C | 1970 | 1 | 00:22:21 | 00:03:01 |
12 | 338 | CHALOUPKA Tomáš | 4 | M_B | 1982 | 1 | 00:22:28 | 00:03:08 | |
13 | 357 | HAVELKA Ivo | 1 | M_C | 1967 | 1 | 00:22:41 | 00:03:21 | |
14 | 106 | NEVRLÝ Josef | 5 | M_B | 1982 | 1 | 00:23:20 | 00:04:00 | |
15 | 339 | LANGHAMMEROVÁ Anežka | Orel Židenice AK Drnovice | 1 | Z_A | 1994 | 1 | 00:23:35 | 00:04:16 |
16 | 284 | HALAS Petr | Orel Vyškov | 6 | M_B | 1973 | 1 | 00:23:49 | 00:04:30 |
17 | 183 | BENDA Jindřich | 7 | M_B | 1978 | 1 | 00:24:02 | 00:04:43 | |
18 | 352 | CESAR Martin | 8 | M_A | 1990 | 1 | 00:24:08 | 00:04:49 | |
19 | 219 | HUŤKA Jiří | Bořitov/Brno | 9 | M_A | 1991 | 1 | 00:24:14 | 00:04:55 |
20 | 341 | TAUŠ Per | Orel Vyškov | 8 | M_B | 1976 | 1 | 00:24:21 | 00:05:02 |
21 | 325 | KOSÍK Michal | Orel Domanín | 9 | M_B | 1976 | 1 | 00:24:26 | 00:05:07 |
22 | 207 | ODEHNAL Martin | Lodní sporty Brno | 10 | M_B | 1982 | 1 | 00:24:40 | 00:05:21 |
23 | 228 | KAMENICKÝ Petr | Orel Židenice | 2 | M_C | 1969 | 1 | 00:24:53 | 00:05:34 |
24 | 127 | GREC Pavel | Orel Vyškov | 11 | M_B | 1980 | 1 | 00:25:07 | 00:05:48 |
25 | 351 | ONDRA Jaroslav | Běžecký kroužek Blučina | 12 | M_B | 1977 | 1 | 00:25:17 | 00:05:58 |
26 | 24 | MATOUŠEK David | 13 | M_B | 1978 | 1 | 00:25:23 | 00:06:04 | |
27 | 227 | KAMENICKÁ Kateřina | Orel Židenice | 2 | Z_C | 1973 | 1 | 00:25:27 | 00:06:08 |
28 | 38 | RADVAN Aleš | 14 | M_B | 1981 | 1 | 00:25:35 | 00:06:16 | |
29 | 31 | NEVĚČNÝ Milan | Brno | 15 | M_B | 1976 | 1 | 00:25:55 | 00:06:35 |
30 | 326 | DOLEŽAL Pavel | Orel Vyškov | 10 | M_A | 1984 | 1 | 00:25:57 | 00:06:38 |
31 | 1 | BURGET Radek | Orel Obřany | 16 | M_B | 1978 | 1 | 00:26:05 | 00:06:46 |
32 | 291 | HAKL Radek | 11 | M_A | 1984 | 1 | 00:26:14 | 00:06:55 | |
33 | 152 | GÁL David | 12 | M_A | 1993 | 1 | 00:26:18 | 00:06:59 | |
34 | 278 | DUŠEK Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 3 | M_C | 1970 | 1 | 00:26:23 | 00:07:04 |
35 | 124 | SEDLÁČEK Filip | Orel Žatčany | 13 | M_A | 1984 | 1 | 00:26:33 | 00:07:14 |
36 | 27 | MRŮZEK Alexander | Univerzita Brno plavání | 4 | M_C | 1965 | 1 | 00:27:00 | 00:07:41 |
37 | 280 | BOBEK Josef | TJ Znojmo, z.s. | 1 | M_E | 1949 | 1 | 00:27:05 | 00:07:46 |
38 | 289 | KURKOVÁ Dita | Orel Židenice/Střelka Brno | 2 | Z_A | 1994 | 1 | 00:27:46 | 00:08:27 |
39 | 174 | MALEČEK Martin | MČ Brno-Sever | 5 | M_C | 1968 | 1 | 00:27:48 | 00:08:29 |
40 | 350 | HORKÁ Alice | Orel Židenice | 1 | Z_B | 1987 | 1 | 00:27:54 | 00:08:35 |
41 | 349 | MIHOLA Jiří | Orel Brno-Lesná | 6 | M_C | 1972 | 1 | 00:27:56 | 00:08:37 |
42 | 276 | STRACHOŇ Milan | Slavkov u Brna | 2 | M_E | 1950 | 1 | 00:27:57 | 00:08:38 |
43 | 321 | HANÁK Albín | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 3 | M_E | 1951 | 1 | 00:28:02 | 00:08:43 |
44 | 330 | SKŘIVÁNKOVÁ Dana | Orel Vyškov | 1 | Z_D | 1967 | 1 | 00:28:31 | 00:09:12 |
45 | 347 | VYBÍRAL Jan | 17 | M_B | 1981 | 1 | 00:28:46 | 00:09:26 | |
46 | 353 | SLABÁKOVÁ Lenka | Orel Židenice | 2 | Z_D | 1966 | 1 | 00:28:56 | 00:09:36 |
47 | 283 | DIVÁCKÝ Přemysl | Orel Židenice | 4 | M_E | 1949 | 1 | 00:29:11 | 00:09:52 |
48 | 216 | KOUBOVÁ Zdeňka | Running Zone Brno | 2 | Z_B | 1980 | 1 | 00:29:27 | 00:10:08 |
49 | 344 | STRÁŽNICKÝ Jan | Orel Kuřim | 18 | M_B | 1982 | 1 | 00:29:30 | 00:10:11 |
50 | 251 | KŘISTEL Martin | 14 | M_A | 1990 | 1 | 00:29:35 | 00:10:16 | |
51 | 160 | TOMAN Přemysl | 19 | M_B | 1978 | 1 | 00:29:36 | 00:10:17 | |
52 | 324 | DOLEŽALOVÁ Vladimíra | Orel Vyškov | 3 | Z_C | 1974 | 1 | 00:29:49 | 00:10:29 |
53 | 32 | ONDRUŠEK Pavel | Orel Obřany | 15 | M_A | 1989 | 1 | 00:29:55 | 00:10:36 |
54 | 15 | HRONEK Jaroslav | Orel Obřany | 16 | M_A | 1991 | 1 | 00:29:59 | 00:10:40 |
55 | 187 | DURNA Vojtěch | LS Brno | 20 | M_B | 1977 | 1 | 00:30:07 | 00:10:48 |
56 | 346 | LANGR Tomáš | KVH pevnost Mikulov | 21 | M_B | 1975 | 1 | 00:30:07 | 00:10:48 |
57 | 273 | SRDINKO Rejko | 22 | M_B | 1980 | 1 | 00:30:16 | 00:10:57 | |
58 | 18 | KADAŇKA Jakub | ABC Brno | 23 | M_B | 1982 | 1 | 00:30:41 | 00:11:22 |
59 | 340 | REZLEROVÁ Michaela | 4 | Z_C | 1970 | 1 | 00:31:03 | 00:11:44 | |
60 | 331 | KUNCOVÁ Martina | Orel Vyškov | 3 | Z_A | 2001 | 1 | 00:31:28 | 00:12:09 |
61 | 272 | JURÁNEK Stanislav | Orel Starý Lískovec | 1 | M_D | 1956 | 1 | 00:32:24 | 00:13:05 |
62 | 354 | BARTOŠ Zdeněk | www.cemba.cz | 2 | M_D | 1962 | 1 | 00:33:11 | 00:13:52 |
63 | 342 | STRÁŽNICKÁ Jana | Orel Kuřim | 3 | Z_B | 1982 | 1 | 00:34:05 | 00:14:46 |
64 | 122 | LUŽA Tomáš | Orel Žatčany | 24 | M_B | 1974 | 1 | 00:34:06 | 00:14:46 |
65 | 285 | SEDLÁČEK Pavel | Orel Židenice | 3 | M_D | 1953 | 1 | 00:35:46 | 00:16:27 |
66 | 335 | NÝČOVÁ Veronika | 4 | Z_A | 1988 | 1 | 00:35:46 | 00:16:27 | |
67 | 355 | ROZBOŘIL David | 17 | M_A | 2001 | 1 | 00:35:47 | 00:16:28 | |
68 | 337 | VYSTAVĚLOVÁ Věra | 5 | Z_A | 1990 | 1 | 00:35:47 | 00:16:28 | |
69 | 334 | KROUPA Jiří | newline | 4 | M_D | 1959 | 1 | 00:36:39 | 00:17:20 |
70 | 179 | JABŮRKOVÁ Jitka | Orel Vyškov | 4 | Z_B | 1979 | 1 | 00:37:29 | 00:18:09 |
71 | 328 | HENDRYCH Tomáš | 25 | M_B | 1977 | 1 | 00:37:50 | 00:18:31 | |
72 | 3 | BURGETOVÁ Ivana | 5 | Z_B | 1981 | 1 | 00:39:00 | 00:19:41 | |
73 | 286 | BUBENÍK Jiří | Orel Vyškov | 5 | M_E | 1944 | 1 | 00:41:00 | 00:21:41 |
74 | 332 | KUNC Josef | Orel Vyškov | 5 | M_D | 1960 | 1 | 00:44:15 | 00:24:56 |
75 | 345 | NOVOTNÁ Helena | KVH pevnost Mikulov | 6 | Z_A | 1992 | 1 | 00:44:56 | 00:25:37 |
76 | 333 | KROUPOVÁ Pavla | Orel Brno 1 | 3 | Z_D | 1965 | 1 | 00:45:50 | 00:26:31 |
77 | 10 | FUČÍKOVÁ Hana | Orel Obřany | 4 | Z_D | 1967 | 1 | 00:45:55 | 00:26:36 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNS | 13 | HOLUBOVÁ Sarah | Z_A | 2002 | 0 | 1 kolo | |||
DNS | 33 | ONDRUŠEK Vladimír | Orel Obřany | M_A | 1992 | 0 | 1 kolo |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.