Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km

Datum pořádání od 28.09.2017 08:00 do 28.09.2017 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Martin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků99
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 556 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 1 Jun 1999 2 00:17:56
2 564 ČERMÁK Martin SKOL Brno 1 XM 1993 2 00:18:05 00:00:08
3 569 SLAVÍK Ondřej Orel Šitbořice 1 Dci 2001 2 00:18:10 00:00:14
4 530 KARÁSEK Antonín RSFK Brno 2 XM 1982 2 00:18:16 00:00:19
5 580 KOČAŘ Jakub Ekol Team Brno 3 XM 1994 2 00:18:24 00:00:27
6 574 ŠTORAČ Nikola Eko Team 4 XM 1985 2 00:18:41 00:00:45
7 508 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 2 Dci 2002 2 00:18:45 00:00:48
8 517 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 5 XM 1990 2 00:18:53 00:00:57
9 523 JANÍK Petr Orel - Židenice 2 Jun 1999 2 00:19:02 00:01:06
10 510 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK - Orel Obřany 3 Jun 1998 2 00:19:16 00:01:20
11 548 KUBÍČEK Martin 6 XM 1987 2 00:19:17 00:01:20
12 533 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 2002 2 00:19:35 00:01:39
13 412 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 7 XM 1978 2 00:19:45 00:01:48
14 576 HRUŠKOVÁ Alžběta Ekol Team Brno 1 Dky 2000 2 00:19:45 00:01:48
15 514 KALÁB Ondřej Blažovice 8 XM 1992 2 00:20:06 00:02:09
16 541 DVOŘÁK Michael 4 Jun 1998 2 00:20:11 00:02:14
17 553 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 1 XZ 1993 2 00:20:17 00:02:20
18 585 KOČAŘ Tomáš 9 XM 1992 2 00:20:52 00:02:56
19 560 PEKÁREK Martin Brno 10 XM 1988 2 00:21:15 00:03:19
20 507 RŮŽA Tomáš VSK UNI Brno / Orel Šlapanice 4 Dci 2005 2 00:21:20 00:03:24
21 537 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 XZ 1983 2 00:21:23 00:03:26
22 539 DVOŘÁK Filip Orel Blažovice 5 Dci 2003 2 00:21:30 00:03:33
23 409 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 1 Jky 1998 2 00:21:30 00:03:34
24 525 MAZEL Radoslav Blažovice 6 Dci 2001 2 00:21:31 00:03:35
25 543 KLEMENSEVIČ Lukáš 11 XM 1984 2 00:21:55 00:03:58
26 406 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 XZ 1986 2 00:21:56 00:03:59
27 563 REJNUŠ Votěch CZK Mokrá 12 XM 1991 2 00:22:03 00:04:07
28 550 DANĚK Pavel Hrušovany u Brna 13 XM 1990 2 00:22:10 00:04:13
29 549 BADIN Tomáš Hrušovany u Brna 14 XM 1991 2 00:22:29 00:04:32
30 568 MOJŽÍŠ Karel 15 XM 1991 2 00:22:33 00:04:36
31 403 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 2 Dky 2000 2 00:23:05 00:05:09
32 538 KŘÍŽ Petr Blažovice 16 XM 1997 2 00:23:13 00:05:16
33 577 ZAHRADNÍČKOVÁ Marika EKOL TEAM 4 XZ 1994 2 00:23:14 00:05:18
34 567 KUBALEC Martin 17 XM 1992 2 00:23:22 00:05:25
35 586 ŠÍPEK Martin Jundrov 18 XM 1974 2 00:23:32 00:05:36
36 404 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 3 Dky 2001 2 00:23:35 00:05:38
37 579 PODLOUCKÝ Josef Veselí nad Moravou 7 Dci 2006 2 00:23:37 00:05:40
38 515 KALÁBOVÁ Nikola Orel Blažovice 5 XZ 1993 2 00:23:41 00:05:45
39 501 BÁRTEK Ctibor Orel Blažovice 19 XM 1971 2 00:23:49 00:05:53
40 589 ŠIMUNEK Ondřej Botanka Running 20 XM 1997 2 00:23:57 00:06:00
41 526 UHŘÍK Jaromír Modřice 21 XM 1973 2 00:24:15 00:06:18
42 503 BÁRTKOVÁ Kateřina Orel Blažovice 4 Dky 2003 2 00:24:28 00:06:31
43 532 PROTIVÍNSKÝ Vojtěch 8 Dci 2002 2 00:24:40 00:06:44
44 544 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 6 XZ 1971 2 00:24:40 00:06:44
45 502 BÁRTKOVÁ Daniela Orel Blažovice 5 Dky 2000 2 00:24:54 00:06:58
46 571 BENÍČEK Martin 22 XM 1985 2 00:24:59 00:07:03
47 587 BENIČKOVÁ Lucie 7 XZ 1992 2 00:24:59 00:07:03
48 582 HLADKÝ Tadeáš Orel Židenice 9 Dci 2008 2 00:25:09 00:07:13
49 583 KROŠLÁK Tomáš 23 XM 1985 2 00:25:32 00:07:35
50 414 PELLOVÁ Gabriela 8 XZ 1979 2 00:25:52 00:07:55
51 528 MATYÁŠOVÁ Jitka OREL Dolní Dobrouč 6 Dky 2001 2 00:26:14 00:08:18
52 540 PLAČKOVÁ Radka 9 XZ 1974 2 00:26:27 00:08:30
53 407 KUNCOVÁ Martina Orel Vyškov 7 Dky 2001 2 00:26:39 00:08:42
54 562 ČERMÁKOVÁ Jana 2 Jky 1998 2 00:26:40 00:08:44
55 511 ZUKALOVÁ Barbora Šlapanice 10 XZ 1989 2 00:26:56 00:09:00
56 561 ČERMÁKOVÁ Veronika 11 XZ 1996 2 00:27:05 00:09:08
57 519 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 12 XZ 1983 2 00:27:12 00:09:16
58 405 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 24 XM 1973 2 00:27:13 00:09:16
59 527 MATYÁŠOVÁ Eliška OREL Dolní Dobrouč 3 Jky 1999 2 00:27:32 00:09:36
60 534 ZADÁKOVÁ Eliška Triexpert 8 Dky 2005 2 00:27:38 00:09:42
61 559 GROLICHOVÁ Magdalena 13 XZ 1984 2 00:27:39 00:09:42
62 509 KUCHAŘOVÁ Lucie Orel Domanín 9 Dky 2001 2 00:27:54 00:09:58
63 551 PŘIKRYL Miroslav SK Podolí 25 XM 1970 2 00:27:55 00:09:59
64 522 KRESTA Roman Orel Židenice 26 XM 1965 2 00:27:57 00:10:01
65 401 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 14 XZ 1972 2 00:28:17 00:10:21
66 555 MAŠTA Lukáš Ivanovice 27 XM 1984 2 00:28:34 00:10:38
67 411 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov 15 XZ 1967 2 00:28:39 00:10:43
68 535 PROTIVÍNSKÁ Martina 16 XZ 1973 2 00:28:47 00:10:51
69 516 CHARVÁTOVÁ Lenka Relax Fit Team Blansko 17 XZ 1977 2 00:29:03 00:11:06
70 546 KUNCOVÁ Monika Orel Vyškov 4 Jky 1999 2 00:29:05 00:11:09
71 408 KUNC Josef Orel Vyškov 28 XM 1960 2 00:29:05 00:11:09
72 547 MATYÁŠ Michal 29 XM 1976 2 00:29:19 00:11:23
73 554 BLÁHOVÁ Vendula 18 XZ 1981 2 00:29:21 00:11:24
74 578 JELÍNKOVÁ Denisa 19 XZ 1972 2 00:29:28 00:11:32
75 521 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 30 XM 1973 2 00:29:37 00:11:40
76 545 ŠTĚPÁNKOVÁ Eva 20 XZ 1986 2 00:30:04 00:12:08
77 504 PERNICA Roman Blažovice 31 XM 1977 2 00:30:22 00:12:26
78 552 DAŇKOVÁ Ludmila 21 XZ 1981 2 00:30:22 00:12:26
79 529 KARÁSKOVÁ Jana RSFK 22 XZ 1983 2 00:30:29 00:12:32
80 584 KROŠLÁKOVÁ Naďa 23 XZ 1984 2 00:31:10 00:13:13
81 512 RATAJSKÝ František newline 32 XM 1946 2 00:31:16 00:13:20
82 557 PIKNA Lukáš Atletika Slavkov u Brna 10 Dci 2007 2 00:31:16 00:13:20
83 524 KUBÍNKOVÁ Kamila 24 XZ 1992 2 00:31:42 00:13:46
84 513 KALÁBOVÁ Anežka Orel Blažovice 25 XZ 1991 2 00:31:42 00:13:46
85 542 VEČEŘOVÁ Eva Blažovice 26 XZ 1984 2 00:32:01 00:14:05
86 531 KALÁBOVÁ Lenka Brno 27 XZ 1981 2 00:32:16 00:14:19
87 558 REJNUŠOVÁ Jana 28 XZ 1994 2 00:32:17 00:14:20
88 536 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 33 XM 1953 2 00:33:12 00:15:16
89 588 KLIMEŠOVÁ Lucie Kyjov 29 XZ 1994 2 00:33:55 00:15:58
90 572 KADLECOVÁ Romana 30 XZ 1992 2 00:34:10 00:16:14
91 573 KADLECOVÁ Irena 31 XZ 1967 2 00:34:10 00:16:14
92 575 KADLEC Zbyněk 34 XM 1990 2 00:34:10 00:16:14
93 413 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 35 XM 1939 2 00:34:57 00:17:01
94 566 DOLEŽELOVÁ Lucie 32 XZ 1995 2 00:35:26 00:17:29
95 565 KUMMEROVÁ Monika 33 XZ 1996 2 00:35:42 00:17:45
96 402 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 34 XZ 1938 2 00:35:50 00:17:53
97 505 PLEVA Petr Orel Blažovice 36 XM 1967 2 00:35:55 00:17:59
98 570 MIKOVÁ Renata Orel Obřany 35 XZ 1972 2 00:37:27 00:19:30
99 581 CHARVÁTOVÁ Lucie 36 XZ 1979 2 00:38:21 00:20:25

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.