Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10 km

Datum pořádání od 22.01.2022 08:00 do 22.01.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:45 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků125
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 39 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 3 00:36:26
2 19 ZAJÍC Martin VSK Univerzita Brno 1 M 2000 3 00:37:44 00:01:17
3 81 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 2 M 2001 3 00:38:31 00:02:05
4 40 SOURAL Lukáš Orel Židenice / VSK Univerzita Brno 2 MV1 1982 3 00:38:52 00:02:26
5 32 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 3 MV1 1982 3 00:39:19 00:02:53
6 91 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 3 M 1986 3 00:39:49 00:03:23
7 14 KOUŘIL Jiří Křižanovice 4 M 1986 3 00:40:11 00:03:45
8 61 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 4 MV1 1982 3 00:40:22 00:03:56
9 47 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 5 M 1985 3 00:40:51 00:04:25
10 60 PARGAČ Martin 2Bwinner 6 M 1985 3 00:41:02 00:04:36
11 146 HUSÁK Ondřej MB Cyklo Sokolnice 5 MV1 1982 3 00:41:15 00:04:49
12 18 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 6 MV1 1982 3 00:41:47 00:05:21
13 104 BEJČEK Patrik Trailpoint.cz 7 M 1994 3 00:42:17 00:05:51
14 1 KUPČÍK Roman 8 M 1985 3 00:42:36 00:06:09
15 84 MATOUŠEK Denis 9 M 1988 3 00:42:43 00:06:17
16 90 VAŇÁČ Michal 2B Winner Team 7 MV1 1982 3 00:42:55 00:06:29
17 132 ZELINKA Jiří O-mikron 10 M 1987 3 00:43:00 00:06:34
18 86 RYBA Lukáš BB Cyklosport 8 MV1 1979 3 00:43:13 00:06:47
19 101 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 11 M 1989 3 00:43:25 00:06:59
20 37 JOHANÍK Jakub Sokol Radostice 9 MV1 1982 3 00:43:44 00:07:18
21 93 BENEŠ Ondřej gici behaj 12 M 1986 3 00:43:54 00:07:28
22 26 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 1 MV2 1972 3 00:43:55 00:07:29
23 133 SLÁMA Lukáš Brno 13 M 1984 3 00:44:33 00:08:07
24 100 BENEŠ Radomír 2B Winner 10 MV1 1973 3 00:45:00 00:08:34
25 137 ČERNÝ Štěpán 14 M 1991 3 00:45:10 00:08:44
26 55 DUŠIL Jaroslav BK Brno 2 MV2 1970 3 00:45:26 00:09:00
27 67 STRNADOVÁ Eva 1 XZ 1986 3 00:45:26 00:09:00
28 88 KUNZ Kamil BDO 11 MV1 1978 3 00:45:28 00:09:02
29 54 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 3 MV2 1965 3 00:45:46 00:09:20
30 82 DVOŘÁK Stanislav Radostice 15 M 1983 3 00:45:48 00:09:22
31 124 PERNIČKA Jan 16 M 1987 3 00:45:54 00:09:28
32 154 SYCHRA Tomáš VSK Mendelu Brno 17 M 1983 3 00:45:56 00:09:30
33 58 DERKA Radim Přerov 18 M 1991 3 00:46:04 00:09:38
34 65 CHALOUPKA Tomáš 12 MV1 1982 3 00:46:12 00:09:46
35 160 VÍT Ondřej 13 MV1 1980 3 00:46:19 00:09:53
36 20 KUCHAŘ Jan 14 MV1 1976 3 00:46:21 00:09:55
37 83 SILNICKÝ Tomáš 2B Winner 19 M 1984 3 00:46:26 00:10:00
38 136 LAZAR Lukáš 15 MV1 1982 3 00:46:30 00:10:04
39 63 KUNOVSKÝ Michal 16 MV1 1978 3 00:46:38 00:10:12
40 31 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV3 1960 3 00:46:49 00:10:22
41 72 DUFEK Jiří 4 MV2 1968 3 00:46:54 00:10:28
42 121 JANČAŘÍK Petr 5 MV2 1968 3 00:47:00 00:10:34
43 147 LIŠKA Aleš Universal USU team 17 MV1 1977 3 00:47:03 00:10:37
44 45 POSPÍŠIL Vlastimil Brno 20 M 2000 3 00:47:31 00:11:04
45 62 GALÍK Pavel Vranov Sunday Runners 2 MV3 1961 3 00:47:52 00:11:26
46 73 JANÁS Pavel Janás 21 M 1984 3 00:47:53 00:11:27
47 46 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 18 MV1 1976 3 00:47:59 00:11:33
48 5 KUBUŠ Marek 2B Winner Team 19 MV1 1978 3 00:48:06 00:11:40
49 42 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 MV3 1959 3 00:48:18 00:11:52
50 59 ŠUBRT Martin BK Brno 22 M 1989 3 00:48:27 00:12:01
51 162 ONDREJ Matúš 2B Winner 23 M 1993 3 00:48:40 00:12:14
52 99 DOHNAL Jiří 24 M 1983 3 00:48:58 00:12:32
53 78 KREIDL Lukáš Brno 20 MV1 1975 3 00:49:05 00:12:39
54 49 SUCHARDA Pavel 6 MV2 1970 3 00:49:05 00:12:39
55 159 KADLEC Jiří Sokol Radostice 25 M 1997 3 00:49:41 00:13:15
56 80 JAKEŠ Jiří Eleven head cyklolive team 21 MV1 1977 3 00:50:08 00:13:42
57 152 HUSÁK Miroslav 22 MV1 1975 3 00:50:30 00:14:04
58 135 VRÁNA Filip Jundrov 23 MV1 1976 3 00:50:46 00:14:20
59 138 VRÁNEK David 24 MV1 1978 3 00:51:03 00:14:37
60 51 FORAL Roman 7 MV2 1967 3 00:51:04 00:14:38
61 94 SLOUKA Jiří 26 M 1983 3 00:51:09 00:14:43
62 141 ŠMÍD Jan Extra Brno 27 M 1984 3 00:51:12 00:14:46
63 267 SLÁMA Jiří 4 MV3 1960 3 00:51:24 00:14:58
64 15 VAMBERA Tomáš SHM Neratovice 28 M 1984 3 00:52:21 00:15:54
65 156 JÁNSKÝ David Brno 25 MV1 1978 3 00:52:36 00:16:10
66 7 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 2 XZ 1986 3 00:52:43 00:16:17
67 266 PELIKÁN Martin 26 MV1 1974 3 00:53:18 00:16:52
68 145 DVOŘÁK Martin Extra Brno 29 M 1988 3 00:54:06 00:17:40
69 134 LENHART David Brno 27 MV1 1979 3 00:54:16 00:17:50
70 148 SCHWARZ Daniel 2B Winner 28 MV1 1977 3 00:54:59 00:18:33
71 163 ŠMARDA Jiří ČVK Brno 29 MV1 1981 3 00:55:13 00:18:47
72 12 DUMEK Aleš 30 MV1 1973 3 00:55:28 00:19:02
73 1024 NOVÁČEK Josef 5 MV3 1958 3 00:55:55 00:19:29
74 87 SLÁMA Jaroslav 30 M 1985 3 00:56:24 00:19:58
75 189 SOBOTKA Martin 31 MV1 1976 3 00:56:32 00:20:06
76 30 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 6 MV3 1961 3 00:56:50 00:20:24
77 38 DVORSKÝ Jan Nový Jičín 32 MV1 1981 3 00:57:08 00:20:42
78 34 KOBLIHA Milan Alojzov 7 MV3 1957 3 00:57:11 00:20:45
79 143 GRAUEROVÁ Helena 3 XZ 1978 3 00:57:27 00:21:01
80 36 SLANINA Jan Sokol Radostice 33 MV1 1982 3 00:57:53 00:21:27
81 153 BORKOVCOVÁ Lucie 4 XZ 1981 3 00:59:03 00:22:37
82 85 DURNA Vojtěch LS Brno 34 MV1 1977 3 00:59:17 00:22:51
83 96 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 8 MV3 1962 3 00:59:30 00:23:04
84 155 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 5 XZ 1972 3 00:59:33 00:23:07
85 17 HAMERNÍK Matouš Radostice 31 M 1996 3 00:59:51 00:23:25
86 11 ČÁP Pavel Radostice 32 M 1986 3 01:00:00 00:23:34
87 144 MEDUŇA Tomáš 33 M 1995 3 01:00:22 00:23:56
88 56 JANÁS Jan Janás 35 MV1 1975 3 01:00:29 00:24:03
89 44 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 9 MV3 1955 3 01:00:41 00:24:15
90 1023 POLÁČEK Kamil 36 MV1 1981 3 01:02:09 00:25:43
91 13 STEJSKAL Ondřej Moutnice 34 M 1988 3 01:03:21 00:26:54
92 41 PELC Vít 8 MV2 1967 3 01:03:49 00:27:23
93 8 JINDROVÁ Monika Brno 6 XZ 1984 3 01:05:55 00:29:29
94 10 MUSILOVÁ Pavla 7 XZ 1976 3 01:08:22 00:31:56
95 98 ŠMÍD Petr Hrušky 37 MV1 1980 3 01:09:10 00:32:44
96 33 SCHERRER Jaroslav Orel Moravské Budějovice 10 MV3 1960 3 01:10:22 00:33:56
97 275 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 11 MV3 1953 3 01:14:59 00:38:33
98 259 DRAŽAN Libor 12 MV3 1960 3 01:27:29 00:51:03
99 21 PALAŠ Zdeněk Valtice 13 MV3 1961 3 01:27:31 00:51:05

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 9 PENIÁKOVÁ Radka XZ 1983 0 3 kola
DNS 16 FANFRDLA Dalimil MV1 1973 0 3 kola
DNS 50 BARTOLŠIC Vít MV1 1980 0 3 kola
DNS 66 WIEDERSHEIM Richard MV1 1975 0 3 kola
DNS 68 POLÁŠEK Metoděj MV1 1980 0 3 kola
DNS 89 KRÁLÍK Luděk MV2 1965 0 3 kola
DNS 113 ŠVEC Michal M 1986 0 3 kola
DNS 116 FUČÍK Karel MV2 1972 0 3 kola
DNS 118 BRÁZDA Radek MV2 1967 0 3 kola
DNS 142 JANOUŠEK Tomáš MV2 1971 0 3 kola
DNS 149 KOLÁŘ Jiří MV1 1976 0 3 kola
DNS 161 BEDNAŘÍK Petr MV2 1971 0 3 kola
DNS 168 BÁBEK Martin MV2 1971 0 3 kola
DNS 172 ARRUFÍ-FRANCH Enric MV2 1972 0 3 kola
DNS 238 SVOBODOVA Martina XZ 1975 0 3 kola
DNS 249 COUFAL Svatoš MV2 1967 0 3 kola
DNS 256 TEŠNAR Pavel MV1 1973 0 3 kola
DNS 258 DUFEK Jiří MV2 1968 0 3 kola
DNS 265 MARTINEC Jindřich MV3 1961 0 3 kola
DNS 272 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team MV1 1981 0 3 kola
DNS 281 KLIMENT Pavel MV2 1968 0 3 kola
DNS 2 DOLÍHAL Luděk M 1988 0 3 kola
DNS 3 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva XZ 1986 0 3 kola
DNF 4 BÖHMOVÁ Karen XZ 2003
DNF 131 BEŠTA Marek OZZY Brno M 1986
DNF 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno M 2000

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.