Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

SOURAL Lukáš

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1982 (39)
OddílSiemens Energy & VSK Uni Brno

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  3 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 3 13 00:17:00 00:01:14
09.09.2021 BB 7 - Běh Akátkami - Muži 5,2km
  2 152 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_U40 2 1 00:19:17 00:00:33
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  1 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 1 1 00:10:36
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  4 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 4 1 00:30:40 00:02:58
26.08.2021 BB 6 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8km
  2 152 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_U40 1 1 00:21:56 00:02:28
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  9 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 6 1 00:41:42 00:04:09
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  4 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 4 1 00:27:17 00:01:07
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  5 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 4 1 00:26:42 00:01:08
07.08.2021 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  13 58 Orel židenice/ VSK UNI BRNO A 9 4 00:36:59 00:04:26
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  6 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 5 1 00:21:21 00:01:32
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  4 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 3 1 00:25:44 00:02:14
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  2 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 2 1 00:30:52 00:01:47
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  4 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 4 1 00:27:59 00:00:57
08.07.2021 BB 5 - Běh okolo Bílé hory - Hlavní závod MUŽI
  3 170 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_U40 3 3 00:19:24 00:01:10
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  1 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 1 1 00:21:02
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  4 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 4 1 00:38:57 00:00:42
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  7 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 5 1 00:25:15 00:02:33
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  4 3 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_A 3 1 00:26:09 00:01:26
27.05.2021 BB 2 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  1 151 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_U40 1 3 00:33:44
20.05.2021 BB 1 - Běh Holednou - 1. vlna
  3 151 Siemens Energy & VSK Uni Brno M_U40 3 1 00:23:05 00:01:53
08.10.2020 BB 9 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus
  3 1 Orel Židenice M_U40 3 1 00:20:58 00:01:05
17.09.2020 BB 8 - Běh Akátkami - Muži 5,2km
  2 1 Orel Židenice M_35+ 1 1 00:20:37 00:01:50
27.08.2020 BB 7 - Běh okolo Bílé hory - Hlavní závod MUŽI
  1 1 Orel Židenice M_U40 1 2 00:20:09
22.08.2020 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  8 107 Orel Židenice MA 6 1 00:25:55 00:03:36
23.06.2020 BB 4 - Běh na Kraví horu - Muži 5,4 km
  2 1 VSK UNI BRNO M_35+ 1 2 00:19:08 00:00:18
11.06.2020 BB 3 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  2 1 VSK UNI BRNO M_35+ 1 5 00:23:43 00:00:36
28.05.2020 BB 2 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  1 1 VSK UNI BRNO M_U40 1 3 00:30:04
14.05.2020 BB 1 - Běh Holednou - Muži 5,5km
  1 1 VSK UNI BRNO M_U40 1 1 00:21:20
11.01.2020 Uhřické kolečko - Muži
  2 186 Orel Židenice - VSK UNI BRNO M 2 4 00:19:22 00:00:07
19.10.2019 Krumlovský běh - 29. ročník - Hlavní závod 10,9km
  1 167 Orel Židenice - VSK UNI BRNO A 1 5 00:37:16
13.10.2019 Běh okolo Bílé hory - Hlavní závod MUŽI
  1 12 Orel Židenice - VSK Univerzita Brno XM 1 3 00:19:26
10.10.2019 BB 8 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus
  1 21 Orel Židenice / VSK UNI BRNO M_35+ 1 1 00:21:32
29.09.2019 6. Pivní míle - Běh 3 - štafety
  5 20 Dódové Š 5 8 00:05:38 00:00:37
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  2 54 VSK UNI Brno / Orel Židenice M_B 2 4 00:33:35 00:00:52
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  2 54 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 2 4 00:33:35 00:00:52
12.09.2019 BB 7 - Běh Akátkami - Muži 5,2km
  1 5 Orel Židenice / VSK UNI BRNO M_35+ 1 1 00:19:32
15.08.2019 BB 6 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8km
  1 6 Orel Židenice / VSK UNI BRNO M_35+ 1 1 00:20:26
10.08.2019 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  9 10 Orel Židenice / VSK UNI BRNO A 9 4 00:35:07 00:04:46
11.07.2019 BB 5 - Běh Rosničkou - Muži 7,8km
  1 4 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M_35+ 1 3 00:30:46
13.06.2019 BB 4 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  1 10 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M_35+ 1 5 00:26:48
27.04.2019 Jarní běh severem 2019 - Hlavní závod 5,5km
  10 275 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M_A 7 1 00:22:23 00:02:55
11.04.2019 BB 2 - Běh na Kraví horu - Muži 5,4 km
  1 3 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M_35+ 1 2 00:19:22
07.04.2019 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  3 30 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 2 1 00:37:01 00:01:28
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  8 35 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M_B 2 2 00:33:56 00:01:50
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  8 35 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 8 2 00:33:56 00:01:50
28.03.2019 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  1 5 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M_35+ 1 3 00:31:14
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  8 26 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 5 4 00:33:03 00:01:54
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  3 16 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 3 1 00:37:44 00:02:16
19.01.2019 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  4 28 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 4 3 00:37:14 00:01:26
12.01.2019 Uhřické kolečko - Muži
  2 147 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 1 4 00:19:09 00:00:14
15.12.2018 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  3 159 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 3 1 00:32:29 00:00:37
01.12.2018 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  1 23 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 1 1 00:30:37
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  6 36 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO M 5 1 00:36:12 00:00:55
20.10.2018 Krumlovský běh - 28. ročník - Hlavní závod 10,9km
  1 168 Orel-Židenice/VSK UNI BRNO A 1 5 00:36:41
11.10.2018 BB 7 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus
  6 2 Orel Židenice M 6 1 00:17:25 00:00:53
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  4 259 Orel Židenice M_B 3 4 00:34:05 00:01:57
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  4 259 Orel Židenice M 4 4 00:34:05 00:01:57
13.09.2018 BB 6 - Běh Akátkami - Muži 5,2km
  1 1 Orel Židenice M 1 1 00:19:34
08.09.2018 BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  5 206 Orel Židenice M_B 2 2 00:30:22 00:01:44
08.09.2018 BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  5 206 Orel Židenice M 4 2 00:30:22 00:01:44
11.08.2018 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  9 268 VSK UNIVERZITA BRNO - OREL Židenice A 6 4 00:34:37 00:04:01
09.08.2018 BB 5 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8km BB2018
  1 100 VSK UNI Brno - Orel Židenice M 1 1 00:21:39
12.07.2018 BB 4 - Běh Rosničkou - Muži 7,8km
  1 104 VSK Atletika M 1 3 00:30:40
14.06.2018 BB 3 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  2 303 VSK Atletika M 2 5 00:25:45 00:00:04
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  2 35 VSK UNI Brno / Orel Židenice M_B 2 1 00:47:30 00:00:34
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  2 35 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 2 1 00:47:30 00:00:34
10.05.2018 BB 2 - Běh Holednou - Muži 5,5km
  1 100 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 1 1 00:21:50
21.04.2018 Jarní běh severem 2018 - Hlavní závod 5,5km
  1 12 Orel Židenice M_A 1 1 00:19:29
12.04.2018 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  2 5 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 2 3 00:30:52 00:00:38
07.04.2018 BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  7 82 VSK UNI Brno / Orel Židenice M_B 3 1 00:34:30 00:01:57
07.04.2018 BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  7 82 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 7 2 00:34:30 00:01:57
25.03.2018 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  11 291 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 11 1 00:39:40 00:05:22
10.03.2018 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  4 22 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 4 1 00:39:13 00:03:21
24.02.2018 Rohálovská desítka - 10km
  16 21 VSK UNI BRNO M20-39 13 1 00:35:49 00:04:16
17.02.2018 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  5 29 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 5 4 00:32:07 00:02:02
27.01.2018 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  3 17 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 3 1 00:35:56 00:02:40
20.01.2018 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  1 36 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 1 3 00:36:38
06.01.2018 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  2 26 VSK UNI Brno - Orel Židenice M 2 1 00:33:44 00:02:06
09.12.2017 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  4 84 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 4 1 00:31:53 00:00:40
02.12.2017 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  2 17 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 2 1 00:31:26 00:00:42
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  3 38 Orel Židenice M 3 1 00:36:26 00:01:46
21.10.2017 Krumlovský běh - 27. ročník - Hlavní závod 10km
  2 361 Orel Židenice A 1 1 00:36:53 00:00:25
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  1 214 VSK UNI Brno / Orel Židenice M_B 1 4 00:32:30
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  1 214 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 1 4 00:32:30
09.09.2017 BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  1 26 VSK UNI Brno / Orel Židenice M_B 1 1 00:29:30
09.09.2017 BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  1 26 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 1 2 00:29:30
12.08.2017 Vnorovská desítka - Štafetový závod 4x2500m
  1 1001 All Blacks sovy Št 1 4 00:32:13
12.08.2017 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  6 106 VSK BRNO - Orel Židenice A 6 4 00:32:35 00:02:42
08.04.2017 BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  6 221 VSK UNI Brno / Orel Židenice M_B 2 2 00:33:31 00:01:33
04.06.2017 BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  2 81 VSK UNI Brno / Orel Židenice M_B 2 1 00:48:50 00:02:03
04.06.2017 BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  2 81 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 2 1 00:48:50 00:02:03
22.04.2017 Jarní běh severem 2017 - Hlavní závod 5,5km
  1 85 Orel Židenice M_A 1 1 00:18:54
08.04.2017 BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  6 221 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 6 2 00:33:31 00:01:33
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  4 36 VSK Univerzita Brno M 4 1 00:36:45 00:01:46
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  5 39 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 5 1 00:38:08 00:02:15
04.03.2017 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  4 47 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 4 4 00:32:34 00:01:03
11.02.2017 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  3 89 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 2 1 00:36:00 00:00:16
21.01.2017 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  1 55 VSK Univerzita Brno M 1 3 00:37:43
14.01.2017 Uhřické kolečko - Muži
  2 204 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 2 4 00:19:16 00:00:31
07.01.2017 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  3 35 VSK UNI Brno / Orel Židenice M 3 1 00:34:50 00:00:32
26.12.2016 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  6 73 VSK Univerzita Brno M 6 2 00:32:51 00:01:24
10.12.2016 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  4 66 VSK Univerzita Brno M 4 1 00:31:33 00:02:08
03.12.2016 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  2 66 VSK Univerzita Brno M 2 1 00:31:06 00:00:02
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  5 92 VSK Univerzita Brno M 5 1 00:37:03 00:00:36
15.10.2016 Krumlovský běh 26.ročník - Hlavní závod 8,5km
  2 295 VSK Univerzita Brno A 2 1 00:28:36 00:00:08
01.10.2016 Mizuno Podzimní 10 - Mizuno Podzimní 10
  4 9 VSK Univerzita Brno B 1 2 00:36:46 00:03:00
13.08.2016 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  9 182 VSK Univerzita Brno A 8 4 00:34:46 00:04:10
03.04.2016 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  3 51 VSK Univerzita Brno M 2 1 00:37:53 00:02:21
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  9 54 VSK Univerzita Brno M 9 1 00:39:07 00:04:02
12.03.2016 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  14 72 VSK Univerzita Brno M 12 4 00:34:57 00:03:46
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  5 41 VSK Univerzita Brno M 4 1 00:36:09 00:02:17
23.01.2016 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  8 60 VSK Univerzita Brno M 8 3 00:38:18 00:02:58
26.12.2015 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  15 130 VSK Univerzita Brno M 14 2 00:32:57 00:02:53
12.12.2015 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  6 31 VSK Univerzita Brno M 5 1 00:31:50 00:00:52
05.12.2015 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  6 76 VSK Univerzita Brno M 5 1 00:30:44 00:02:08
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  9 85 VSK Univerzita Brno M 8 1 00:37:19 00:02:21
17.10.2015 Krumlovský běh 25.ročník - Hlavní závod 8,5km
  3 286 VSK Univerzita Brno A 3 1 00:29:11 00:01:20
06.09.2014 Nerez duatlon - Duatlon 2,5-20-2,5km
  2 305 M_54 1 5 00:47:54 00:00:53
07.09.2013 Duatlon Radostice - Duatlon
  2 61 M1 1 5 00:57:17 00:01:45
24.03.2013 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  14 67 UNI Brno - ASC Bučovice M 11 2 00:39:34 00:04:30
02.02.2013 BBP 6 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  15 33 UNI Brno - ASC Bučovice M 12 1 00:37:42 00:02:27
19.01.2013 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  13 41 UNI Brno - ASC Bučovice M 9 3 00:42:32 00:03:48
05.01.2013 BBP 4 -Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  21 53 UNI Brno - ASC Bučovice M 16 1 00:34:38 00:03:33
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  15 39 UNI Brno - ASC Bučovice M 11 1 00:32:29 00:02:28
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  12 234 UNI Brno - ASC Bučovice M 9 1 00:38:21 00:04:22

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.