Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km

Datum pořádání od 02.12.2017 08:00 do 02.12.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol1
Počet závodníků221
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 14 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno 1 M 1985 1 00:30:44
2 17 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M 1982 1 00:31:26 00:00:42
3 231 KOČAŘ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 3 M 1992 1 00:31:57 00:01:12
4 58 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 4 M 1996 1 00:32:00 00:01:15
5 202 GRÜN Vojtěch Elite Sport Boskovice 5 M 1992 1 00:32:07 00:01:23
6 87 ŠŤASTNÝ Petr Rajec Allivictus 6 M 1988 1 00:32:40 00:01:56
7 29 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 7 M 1987 1 00:33:33 00:02:48
8 26 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 1 MV1 1975 1 00:33:48 00:03:04
9 22 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 8 M 1992 1 00:33:58 00:03:13
10 207 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 9 M 1993 1 00:34:17 00:03:32
11 20 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 10 M 1982 1 00:34:37 00:03:53
12 82 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 11 M 1992 1 00:34:42 00:03:58
13 213 BOŘIL Petr hlavnezdrave.cz 12 M 1986 1 00:34:53 00:04:09
14 79 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 13 M 1991 1 00:35:06 00:04:22
15 13 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Max Team 1 MV2 1968 1 00:35:07 00:04:23
16 111 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 MV1 1970 1 00:35:16 00:04:31
17 248 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 3 MV1 1977 1 00:35:17 00:04:32
18 9 JANKŮ Lukáš Brno 14 M 1987 1 00:35:42 00:04:57
19 4 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 MV2 1968 1 00:35:45 00:05:00
20 287 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 15 M 1991 1 00:36:05 00:05:20
21 72 BUCHTÍK Aleš 16 M 1982 1 00:36:13 00:05:28
22 16 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 17 M 1981 1 00:36:27 00:05:43
23 52 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 3 MV2 1967 1 00:36:37 00:05:52
24 247 KAZDA Adam ASK Blansko 18 M 1991 1 00:36:46 00:06:01
25 18 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 19 M 1982 1 00:36:53 00:06:08
26 235 ŠAMONIL Robert Horizont Kola Novák Blansko 4 MV1 1974 1 00:36:54 00:06:09
27 214 VENCBAUER Pavel 5 MV1 1978 1 00:36:55 00:06:10
28 244 HORÁK Petr SDH Okrouhlá 20 M 1991 1 00:37:02 00:06:17
29 86 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 4 MV2 1965 1 00:37:08 00:06:23
30 201 VÍTĚZSLAV Nečas Velenov 6 MV1 1978 1 00:37:14 00:06:29
31 27 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 21 M 1997 1 00:37:16 00:06:31
32 80 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 1 00:37:19 00:06:34
33 40 KLÍMA Miroslav Brno 7 MV1 1975 1 00:37:36 00:06:51
34 95 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 22 M 1991 1 00:37:53 00:07:09
35 57 LIPENSKÝ Martin Fort SMC 8 MV1 1969 1 00:37:54 00:07:10
36 42 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 9 MV1 1974 1 00:38:02 00:07:17
37 254 ŠPERKA Martin Minerva Boskovice 10 MV1 1970 1 00:38:03 00:07:18
38 129 BACHRATÝ Pavel Blansko 6 MV2 1965 1 00:38:07 00:07:22
39 85 ČUMA Josef Milonice 23 M 1980 1 00:38:10 00:07:26
40 124 PATÁK Jan 24 M 1989 1 00:38:12 00:07:27
41 208 WEIS Josef ELITE sport Boskovice 11 MV1 1974 1 00:38:18 00:07:33
42 2 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 25 M 1998 1 00:38:35 00:07:51
43 282 HLAVIČKA Lukáš Duopack Černá Hora 26 M 1987 1 00:38:39 00:07:54
44 35 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 12 MV1 1970 1 00:38:42 00:07:58
45 36 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 13 MV1 1972 1 00:38:52 00:08:07
46 7 TOMAN Igor Vyškov 14 MV1 1972 1 00:39:04 00:08:20
47 33 JANČAŘÍK Petr Orel Židenice 7 MV2 1968 1 00:39:11 00:08:26
48 93 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 27 M 1979 1 00:39:16 00:08:32
49 228 MARŠOUN Martin Velenov 15 MV1 1976 1 00:39:20 00:08:36
50 116 SVOBODA Marek 16 MV1 1977 1 00:39:21 00:08:36
51 41 FANFRDLA Dalimil Maty team 17 MV1 1973 1 00:39:21 00:08:37
52 125 BUŠ Ondřej Ráječko 28 M 1985 1 00:39:28 00:08:44
53 65 FUČÍK Karel Černín 18 MV1 1972 1 00:39:43 00:08:58
54 66 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 29 M 1979 1 00:39:45 00:09:01
55 69 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 8 MV2 1967 1 00:39:47 00:09:03
56 115 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 30 M 1985 1 00:39:51 00:09:06
57 77 BAZALA Oldřich 19 MV1 1971 1 00:39:53 00:09:09
58 236 BOUŠKA Tomáš KOB Alfa Brno 31 M 1992 1 00:39:55 00:09:10
59 275 BENEŠ Petr Blansko 32 M 1987 1 00:39:56 00:09:11
60 256 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:40:00 00:09:15
61 276 PACHECO Edinson 33 M 1983 1 00:40:02 00:09:17
62 3 ROČEK Radim Phoenix Contact 20 MV1 1969 1 00:40:03 00:09:19
63 223 KUCHAŘ Lukáš Cykloplus Rájec 21 MV1 1976 1 00:40:12 00:09:28
64 121 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 34 M 1988 1 00:40:14 00:09:30
65 73 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE Letovice 9 MV2 1959 1 00:40:22 00:09:38
66 106 FORAL Roman Brno 10 MV2 1967 1 00:40:36 00:09:51
67 212 MIŠÁK Milan Eleven Test Team 11 MV2 1963 1 00:40:40 00:09:56
68 76 BAZALA Vít 35 M 2001 1 00:40:41 00:09:57
69 259 SEDLÁK Martin Žďárná 22 MV1 1976 1 00:40:42 00:09:58
70 252 HRBÁČEK Karel Útěchov 12 MV2 1968 1 00:40:47 00:10:02
71 64 JANUŠKA Ivan Šanov 2 MV3 1958 1 00:40:51 00:10:06
72 70 HARESTA Petr VF Sport Team Černá Hora 36 M 1986 1 00:40:55 00:10:10
73 45 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 1 00:40:56 00:10:12
74 112 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 23 MV1 1977 1 00:40:59 00:10:15
75 25 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 37 M 1994 1 00:41:02 00:10:17
76 43 BARTOŇKOVÁ Nina 1 XZ 1990 1 00:41:03 00:10:18
77 31 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 38 M 1982 1 00:41:12 00:10:27
78 117 VRÁNA Filip newline 24 MV1 1976 1 00:41:16 00:10:31
79 53 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 25 MV1 1973 1 00:41:21 00:10:37
80 265 PALÁT Karel 26 MV1 1975 1 00:41:26 00:10:42
81 97 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 39 M 1989 1 00:41:55 00:11:10
82 21 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 40 M 1979 1 00:41:56 00:11:12
83 71 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 27 MV1 1974 1 00:42:00 00:11:16
84 49 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 41 M 1988 1 00:42:04 00:11:19
85 123 KNAP Zdeněk 42 M 1991 1 00:42:05 00:11:21
86 239 BŘEZINA Aleš newline 13 MV2 1962 1 00:42:11 00:11:26
87 291 ŠMÍD Jan Brno 43 M 1984 1 00:42:13 00:11:28
88 249 KEJÍK Lukáš 44 M 1991 1 00:42:14 00:11:29
89 284 PAVLOVEC Marek 45 M 1985 1 00:42:27 00:11:42
90 92 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 1 00:42:29 00:11:44
91 277 BENEŠ Michal Blansko 46 M 1989 1 00:42:34 00:11:49
92 128 MARTINÁK Viktor 28 MV1 1978 1 00:42:35 00:11:50
93 203 ŽŮREK Jan Elite Sport Boskovice 47 M 1990 1 00:42:36 00:11:51
94 288 MATĚNA Vladimír (CZE) VZS Blansko 14 MV2 1959 1 00:42:37 00:11:53
95 257 FIALA Ondřej Boskovice 48 M 1982 1 00:42:46 00:12:02
96 268 ODEHNALOVÁ Klára 2 XZ 1979 1 00:42:47 00:12:02
97 280 ZEZULA Martin Běžci Moravany 29 MV1 1977 1 00:42:55 00:12:10
98 84 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 30 MV1 1972 1 00:42:58 00:12:14
99 67 FERENČÁKOVÁ Pavla 3 XZ 1978 1 00:43:00 00:12:15
100 101 LANDA Jaroslav Minerva Boskovice 5 MV3 1957 1 00:43:06 00:12:22
101 94 MÜNSTER Libor Blansko 15 MV2 1966 1 00:43:09 00:12:25
102 6 VINTERA Petr AHA Vyškov 31 MV1 1975 1 00:43:19 00:12:35
103 24 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 16 MV2 1966 1 00:43:28 00:12:43
104 59 CIBULKA Pavel Brno 17 MV2 1964 1 00:43:41 00:12:56
105 108 VÁVRŮ Jiří Tři veteráni 32 MV1 1974 1 00:43:48 00:13:03
106 290 KREJČÍŘ Lukáš 49 M 1987 1 00:43:54 00:13:09
107 88 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 18 MV2 1967 1 00:44:00 00:13:15
108 83 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 19 MV2 1968 1 00:44:01 00:13:16
109 133 SLOUKA Jiří Blažovice 50 M 1983 1 00:44:02 00:13:17
110 114 GONČÁR Jiří Weisser sport 51 M 1981 1 00:44:05 00:13:21
111 81 GIEBL Radek Tišnov 33 MV1 1975 1 00:44:07 00:13:22
112 131 PROKOP Ondřej ČAU 20 MV2 1962 1 00:44:11 00:13:26
113 266 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 52 M 1983 1 00:44:12 00:13:27
114 104 INDRA Radovan 34 MV1 1976 1 00:44:13 00:13:29
115 12 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 35 MV1 1974 1 00:44:24 00:13:39
116 23 OTRUSINA Jan KOB Alfa Brno 53 M 1992 1 00:44:27 00:13:42
117 289 KOŽINOVÁ Zuzana SK Aktis Praha 4 XZ 1996 1 00:44:29 00:13:45
118 250 WEISSOVÁ Gabriela 5 XZ 1991 1 00:44:34 00:13:49
119 28 JANEK Petr Brno 36 MV1 1969 1 00:44:35 00:13:50
120 91 ŠPERKA Oldřich 6 MV3 1956 1 00:44:36 00:13:52
121 206 VAŠEK David UNOB 54 M 1992 1 00:44:41 00:13:56
122 241 KOČVARA Martin Suchý 55 M 1986 1 00:44:44 00:14:00
123 260 INDRA Marek 37 MV1 1973 1 00:44:46 00:14:02
124 1 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 38 MV1 1976 1 00:44:49 00:14:04
125 264 SVOBODA Jan Run Mladkov Old 21 MV2 1962 1 00:44:53 00:14:09
126 122 SOVA Oldřich ATEX007 39 MV1 1976 1 00:44:57 00:14:12
127 50 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 7 MV3 1951 1 00:45:00 00:14:15
128 103 SLÁMA Jiří Brno 22 MV2 1960 1 00:45:02 00:14:17
129 215 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 56 M 1982 1 00:45:03 00:14:19
130 234 FERENČÁK Libor 23 MV2 1963 1 00:45:04 00:14:20
131 48 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 24 MV2 1964 1 00:45:17 00:14:32
132 38 ZEMÁNEK Miroslav 57 M 1979 1 00:45:18 00:14:33
133 109 LEXMAUL Petr 58 M 1990 1 00:45:25 00:14:40
134 226 DOSTÁL Tomáš 40 MV1 1977 1 00:45:35 00:14:50
135 132 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 59 M 1979 1 00:45:38 00:14:53
136 56 MIKITA Pavel SK Sever Brno 8 MV3 1952 1 00:45:50 00:15:05
137 217 HRŮZA Vladimír Brno 25 MV2 1960 1 00:46:02 00:15:18
138 126 PELIKÁN Martin Individuální 60 M 1984 1 00:46:09 00:15:24
139 127 DVOŘÁK Martin Extra Brno 61 M 1988 1 00:46:11 00:15:26
140 232 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 6 XZ 2000 1 00:46:17 00:15:33
141 105 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 41 MV1 1977 1 00:46:18 00:15:33
142 99 LAVIČKA Jaroslav Drásov 26 MV2 1959 1 00:46:21 00:15:37
143 5 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 42 MV1 1974 1 00:46:24 00:15:39
144 233 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 MV3 1952 1 00:46:33 00:15:49
145 98 NEDVĚD Martin Blansko 62 M 1983 1 00:46:37 00:15:52
146 240 VLASÁK Ota 27 MV2 1968 1 00:46:38 00:15:53
147 55 MOUČKA Jan BKB Brno 10 MV3 1956 1 00:46:38 00:15:54
148 269 HONZÍREK Jan Turbo team 63 M 1988 1 00:46:40 00:15:56
149 242 SEKANINA Stanislav Suchý 43 MV1 1975 1 00:46:49 00:16:04
150 34 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 11 MV3 1953 1 00:46:49 00:16:04
151 274 RICHTER Zdeněk Brno 64 M 1980 1 00:46:52 00:16:07
152 90 BŘEZA Miroslav Brno 28 MV2 1959 1 00:46:57 00:16:13
153 96 RAFFAY Ivan 29 MV2 1966 1 00:47:12 00:16:27
154 237 STARA Ondřej VSK Univerzita Brno 65 M 1998 1 00:47:14 00:16:29
155 60 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 30 MV2 1964 1 00:47:18 00:16:34
156 15 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 66 M 1981 1 00:47:22 00:16:37
157 107 DURNA Pavel Brno 67 M 1983 1 00:47:24 00:16:40
158 75 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 7 XZ 1980 1 00:47:25 00:16:41
159 32 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 31 MV2 1968 1 00:47:39 00:16:54
160 37 KUNC Josef Orel Vyškov 32 MV2 1960 1 00:47:39 00:16:54
161 219 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 68 M 1982 1 00:47:56 00:17:11
162 211 NOVÁK Martin Brno 12 MV3 1951 1 00:48:04 00:17:19
163 120 HAVLÍČEK Štěpán Brno 69 M 1983 1 00:48:05 00:17:20
164 63 STANĚK Martin TJ Oslavany 70 M 1987 1 00:48:18 00:17:33
165 293 MUSILOVÁ Pavla JEDNA - Dýmka míru 8 XZ 1976 1 00:48:23 00:17:39
166 204 ŠTEFAN Martin Běhej Brno 44 MV1 1972 1 00:48:30 00:17:45
167 68 SVOBODA Jan Garko Brno 33 MV2 1961 1 00:48:45 00:18:00
168 272 BALLON Marek 71 M 1990 1 00:48:58 00:18:13
169 100 JOSEFÍK maria Moje kolo 72 M 1983 1 00:49:04 00:18:20
170 78 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 45 MV1 1975 1 00:49:14 00:18:30
171 8 PELC Vít OZZY Brno 34 MV2 1967 1 00:49:22 00:18:37
172 238 RICHTER Martin 46 MV1 1972 1 00:49:23 00:18:38
173 263 VÁVRŮ Silvie Doubravice 9 XZ 1977 1 00:49:29 00:18:44
174 253 MAŠÍN Petr 73 M 1986 1 00:49:30 00:18:45
175 246 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 10 XZ 1971 1 00:49:31 00:18:47
176 286 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 47 MV1 1977 1 00:49:35 00:18:50
177 47 DVOŘÁK David (CZE) 48 MV1 1976 1 00:49:39 00:18:55
178 51 HARTMANN Petr Brno 35 MV2 1959 1 00:49:42 00:18:58
179 294 ŠIMEK Matěj BKČS 74 M 1981 1 00:49:47 00:19:02
180 279 HLUBINKA Jakub 75 M 1991 1 00:49:58 00:19:13
181 39 VOLAVÝ Vladimír Fit online 13 MV3 1955 1 00:50:02 00:19:17
182 220 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 14 MV3 1954 1 00:50:25 00:19:40
183 209 MARKUS Tomáš TJ Sokol Šebetov 76 M 1989 1 00:50:28 00:19:43
184 210 PETR Kamil Sokol Letovice 49 MV1 1978 1 00:50:48 00:20:03
185 205 HLUŠÍ Jaroslav 50 MV1 1971 1 00:50:50 00:20:06
186 278 VODIČKA Radek artoss reality 51 MV1 1969 1 00:51:17 00:20:33
187 273 POLÁČEK Kamil 77 M 1981 1 00:51:20 00:20:36
188 10 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 15 MV3 1958 1 00:51:23 00:20:38
189 118 MOKRÝ Pavel Brno 36 MV2 1968 1 00:51:27 00:20:42
190 281 BOSÁK Daniel 52 MV1 1978 1 00:51:29 00:20:45
191 225 HAVLÍČEK Milan VOKO Okrouhlá 78 M 1980 1 00:51:36 00:20:51
192 224 HORÁK Luboš VOKO Okrouhlá 53 MV1 1978 1 00:51:36 00:20:51
193 46 SOBOTKA Martin 54 MV1 1976 1 00:51:45 00:21:00
194 119 JEŽ Martin 55 MV1 1973 1 00:52:00 00:21:15
195 218 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 16 MV3 1946 1 00:52:07 00:21:22
196 30 STRÁNÍK Aleš Blansko 17 MV3 1950 1 00:52:25 00:21:40
197 262 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 37 MV2 1968 1 00:52:30 00:21:46
198 216 PROKOP Jaroslav Němčice 79 M 1991 1 00:52:46 00:22:01
199 267 TICHÝ Alois Blansko 38 MV2 1964 1 00:52:54 00:22:09
200 102 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 39 MV2 1966 1 00:53:21 00:22:37
201 245 LACHOWICZOVÁ Monika 11 XZ 1993 1 00:53:33 00:22:48
202 89 KONEČNÝ Aleš passyteam 80 M 1988 1 00:53:33 00:22:48
203 54 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 18 MV3 1954 1 00:53:43 00:22:59
204 243 HARAMACHOVÁ Jana Boskovice 12 XZ 1980 1 00:53:46 00:23:02
205 222 KROUPA Jiří newline 40 MV2 1959 1 00:53:50 00:23:05
206 61 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1945 1 00:53:52 00:23:07
207 283 SKÝPALA Tomáš Atex 007 81 M 1983 1 00:54:27 00:23:42
208 19 TŘÍSKA Roman 20 MV3 1956 1 00:54:39 00:23:54
209 74 SMEJKAL Michal Brno 82 M 1984 1 00:54:44 00:24:00
210 44 SPONAR Jan Tesla Brno 21 MV3 1950 1 00:54:54 00:24:09
211 62 ONODI Otto Elpis klub Brno 56 MV1 1974 1 00:55:18 00:24:34
212 110 POSPÍCHAL Vladimír 22 MV3 1952 1 00:55:30 00:24:45
213 227 BUREŠ Milan 83 M 1982 1 00:55:57 00:25:13
214 270 HONZÍRKOVÁ Kateřina Turbo team 13 XZ 1992 1 00:56:16 00:25:32
215 271 POKORNÝ Jaroslav Turbo team 84 M 1992 1 00:56:16 00:25:32
216 221 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 23 MV3 1955 1 00:56:50 00:26:06
217 130 BIL Jaroslav newline 41 MV2 1959 1 00:57:05 00:26:21
218 229 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 24 MV3 1956 1 00:58:45 00:28:01
219 261 NĚMCOVÁ Doubravka Doubravice 14 XZ 1980 1 00:59:47 00:29:02
220 292 POSPÍŠIL Martin Suchý 85 M 1994 1 01:01:43 00:30:58

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 230 KŘÍŽ Jiří Bruslárna.cz MV3 1953

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.