Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2022 08:00 do 17.11.2022 14:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Milan Chaloupka
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Seriál závodůBBP 2023 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků212
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 145 KOHUT Jan Fénix Sport Blansko 1 M 1985 1 00:35:35
2 107 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 1 00:36:16 00:00:40
3 96 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 2 MV1 1982 1 00:37:06 00:01:30
4 54 GRÜN Vojtěch SALOMON/SUUNTO 2 M 1992 1 00:37:23 00:01:47
5 61 ADÁMEK Filip Kalina multisport racing team 3 M 2001 1 00:37:31 00:01:56
6 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 4 M 2000 1 00:37:52 00:02:16
7 178 HÉNEK Petr Klimatex running team 5 M 1987 1 00:38:02 00:02:26
8 201 ŠKRABAL Hynek VSK Univerzita Brno 6 M 2001 1 00:38:10 00:02:34
9 87 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 7 M 2000 1 00:38:14 00:02:38
10 17 ZADÁK Karel 2BWINNER TEAM 3 MV1 1978 1 00:38:30 00:02:54
11 206 HAJDAMACH Jiří SK Sever Brno 8 M 1994 1 00:38:41 00:03:06
12 205 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 9 M 1985 1 00:39:26 00:03:50
13 213 PARGAČ Martin 2B Winner Team 10 M 1985 1 00:39:46 00:04:10
14 62 ŠTĚPÁNEK Jan KOS Tesla Brno 11 M 2006 1 00:40:15 00:04:39
15 189 ČERNÝ Štěpán 12 M 1991 1 00:40:19 00:04:44
16 82 VANK Michal SK Skol Brno 13 M 1992 1 00:40:29 00:04:53
17 59 DVOŘÁK Tomáš VSK Univerzita Brno 14 M 2000 1 00:40:36 00:05:00
18 317 POTŮČEK Jiří AKLD Blansko 15 M 1988 1 00:40:49 00:05:13
19 33 KOCUR Lukáš AC Moravská Slavia Brno/AKBK 4 MV1 1977 1 00:40:49 00:05:14
20 319 BOŘIL Petr 16 M 1986 1 00:41:02 00:05:27
21 202 ŠŤASTNÝ Ivo Fenix Sport Blansko 17 M 1989 1 00:41:05 00:05:30
22 208 CHLUP Roman 18 M 1985 1 00:41:12 00:05:37
23 60 VIZNER Jan 2BWINNER TEAM 19 M 1993 1 00:41:20 00:05:45
24 8 BENEŠ Radomír 2BWINNER TEAM 1 MV2 1973 1 00:41:29 00:05:54
25 36 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 5 MV1 1979 1 00:41:36 00:06:00
26 146 HARRIS Lucas VSK Univerzita Brno 20 M 2003 1 00:41:36 00:06:01
27 20 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 2 MV2 1972 1 00:41:45 00:06:09
28 15 RYBA Lukáš 6 MV1 1979 1 00:42:07 00:06:31
29 93 MUSIL Karel Hluboké u Dalečína 7 MV1 1978 1 00:42:10 00:06:34
30 38 SILNICKÝ Tomáš 2BWINNER TEAM 21 M 1984 1 00:42:19 00:06:43
31 55 MATOUŠEK Denis 22 M 1988 1 00:42:26 00:06:50
32 136 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 23 M 1992 1 00:42:28 00:06:52
33 174 KAZDA Petr 3 MV2 1970 1 00:42:33 00:06:57
34 312 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 24 M 1987 1 00:42:36 00:07:00
35 165 PROCHÁZKA Roman Hammer OCR team 25 M 1989 1 00:42:40 00:07:04
36 183 BRÁZDA Richard 2B Winner Team 8 MV1 1975 1 00:42:45 00:07:10
37 63 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 4 MV2 1965 1 00:42:53 00:07:18
38 308 HOLEŠOVSKÝ Martin 26 M 1995 1 00:43:00 00:07:25
39 114 FUČÍK Karel 5 MV2 1972 1 00:43:03 00:07:28
40 7 ŠEJNOHA Petr 27 M 1991 1 00:43:04 00:07:28
41 117 VONDRÁČEK Adam 28 M 1992 1 00:43:15 00:07:39
42 113 ČAPEK Jan 29 M 1986 1 00:43:21 00:07:46
43 109 LIŠČINSKÝ Tomáš TJ Tesla Brno 30 M 1984 1 00:43:38 00:08:02
44 13 JANÁČEK Petr 2BWINNER TEAM 9 MV1 1980 1 00:43:40 00:08:04
45 68 NESRSTA Michal 2BWINNER TEAM 10 MV1 1981 1 00:43:46 00:08:10
46 37 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 6 MV2 1967 1 00:43:50 00:08:14
47 326 CHVASTEK David JOBS Contact 11 MV1 1979 1 00:43:56 00:08:20
48 81 BARAN Vilém 31 M 1996 1 00:44:04 00:08:28
49 39 PFEIFER Leon 12 MV1 1982 1 00:44:06 00:08:30
50 24 CHRÁSTECKÝ Lukáš ATEX 32 M 1985 1 00:44:14 00:08:38
51 105 ŠICH Pavel Moravany u Brna 33 M 1987 1 00:44:29 00:08:53
52 111 PERNIČKA Jan 34 M 1987 1 00:44:39 00:09:04
53 336 SYCHRA Tomáš VSK Mendelu Brno 13 MV1 1983 1 00:44:55 00:09:20
54 334 LAPČÍK Michael 35 M 1988 1 00:45:04 00:09:28
55 101 ŠUBRT Martin BK Brno 36 M 1989 1 00:45:06 00:09:30
56 18 HORECKÝ Čeněk 37 M 1988 1 00:45:10 00:09:34
57 166 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 14 MV1 1976 1 00:45:12 00:09:37
58 143 VAŇÁČ Michal 2B Winner Team 15 MV1 1982 1 00:45:17 00:09:41
59 177 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno/Bučovice 38 M 1991 1 00:45:19 00:09:44
60 98 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 7 MV2 1967 1 00:45:21 00:09:45
61 128 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 39 M 1996 1 00:45:30 00:09:54
62 194 JOHANÍK Jakub Sokol Radostice 16 MV1 1982 1 00:45:33 00:09:58
63 100 DUŠIL Jaroslav BK Brno 8 MV2 1970 1 00:45:36 00:10:01
64 56 POUČ Ondřej Vyškov 9 MV2 1972 1 00:45:39 00:10:03
65 65 SLEZÁK Jakub NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 40 M 1986 1 00:45:44 00:10:08
66 50 KOŘAN Pavel VSK Mendelu Brno 17 MV1 1974 1 00:45:50 00:10:14
67 226 HOHL Adam MUNI 41 M 1999 1 00:45:52 00:10:16
68 58 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 42 M 2002 1 00:45:54 00:10:19
69 316 KREIDL Lukáš Brno 18 MV1 1975 1 00:46:02 00:10:26
70 9 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky Brno 19 MV1 1982 1 00:46:06 00:10:30
71 135 ŠVEC Michal gici behaj 43 M 1986 1 00:46:10 00:10:34
72 21 BARTOLŠIC Vít Moravec Team 20 MV1 1980 1 00:46:12 00:10:37
73 80 KUNOVSKÝ Michal Brno 21 MV1 1978 1 00:46:13 00:10:37
74 99 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 22 MV1 1976 1 00:46:14 00:10:38
75 149 NOVOTKA Marcel Brno 21 23 MV1 1979 1 00:46:20 00:10:44
76 343 VÍT Ondřej 24 MV1 1980 1 00:46:36 00:11:00
77 306 DUFEK Jiří 10 MV2 1968 1 00:46:37 00:11:02
78 14 BENDA Jindřich 25 MV1 1978 1 00:46:41 00:11:06
79 1 BUREŠ Pavel ABND Racing Team 26 MV1 1975 1 00:46:43 00:11:07
80 167 KORCIÁN Petr Etriatlon racing team 27 MV1 1978 1 00:46:45 00:11:10
81 66 KOZÁKOVÁ Zdenka Tesla Brno 1 XZ 1979 1 00:46:46 00:11:11
82 106 IVAN Ondřej Predator workout Brno 44 M 1996 1 00:46:53 00:11:17
83 141 HLOUŠEK Mirek TSAI 28 MV1 1979 1 00:47:07 00:11:31
84 209 HORSKÝ Radek Vavřinec 29 MV1 1978 1 00:47:10 00:11:34
85 215 ČECH Filip Orel Židenice 45 M 1998 1 00:47:14 00:11:38
86 148 PLECHATÝ Patrik 46 M 2006 1 00:47:15 00:11:40
87 147 PLECHATÝ Marek Slavoj mendlánky 11 MV2 1973 1 00:47:18 00:11:42
88 324 POKORNÝ Jiří Praha - Lhotka 30 MV1 1978 1 00:47:30 00:11:54
89 127 STÖGER Karel Fklidu 31 MV1 1976 1 00:47:32 00:11:56
90 169 CHLOUPEK Tomáš 47 M 1984 1 00:47:48 00:12:13
91 212 STUDENÝ Martin 2Bwinner 48 M 1989 1 00:47:49 00:12:13
92 159 GALÍK Pavel Vranov Sunday Runners 1 MV3 1961 1 00:47:52 00:12:16
93 51 INDRA Marek (R)UNISáci 12 MV2 1972 1 00:47:55 00:12:20
94 182 ČECH Ladislav 13 MV2 1973 1 00:47:57 00:12:21
95 155 BĚLOHOUBEK Petr Brno 14 MV2 1972 1 00:47:58 00:12:22
96 133 HLAVÁČKOVÁ Dagmar 2 XZ 1980 1 00:48:10 00:12:35
97 323 JANHUBA Bořivoj Brno 32 MV1 1980 1 00:48:17 00:12:42
98 222 JÁNSKÝ David Brno 33 MV1 1978 1 00:48:20 00:12:44
99 301 NĚMEC Vladimír SK Líšeň 34 MV1 1977 1 00:48:21 00:12:45
100 90 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 49 M 2001 1 00:48:27 00:12:51
101 115 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 50 M 1986 1 00:48:40 00:13:04
102 73 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 35 MV1 1974 1 00:48:50 00:13:14
103 129 FORAL Roman Brno 15 MV2 1967 1 00:48:55 00:13:20
104 154 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 36 MV1 1974 1 00:49:07 00:13:31
105 119 FANFRDLA Dalimil 16 MV2 1973 1 00:49:07 00:13:31
106 30 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 37 MV1 1982 1 00:49:23 00:13:47
107 137 KOZMON Petr 38 MV1 1983 1 00:49:31 00:13:56
108 144 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 17 MV2 1968 1 00:49:34 00:13:59
109 86 TELENSKÝ Václav 51 M 1989 1 00:49:38 00:14:03
110 41 OBLESER David 52 M 1987 1 00:49:41 00:14:06
111 42 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 53 M 2000 1 00:49:42 00:14:07
112 45 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 54 M 1993 1 00:49:47 00:14:12
113 67 TREJTNAR Michal Ivančice 39 MV1 1975 1 00:49:49 00:14:13
114 126 SEDLÁČEK Jiří Wandera 55 M 1985 1 00:49:55 00:14:19
115 134 PRIESSNITZ Vít 18 MV2 1972 1 00:49:59 00:14:24
116 329 SLOUKA Jiří Blažovice 40 MV1 1983 1 00:50:03 00:14:28
117 26 MARADA Tomáš 41 MV1 1976 1 00:50:09 00:14:33
118 179 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 56 M 1985 1 00:50:15 00:14:40
119 195 WAGNER Adam MUNI SPORT 57 M 1997 1 00:50:17 00:14:41
120 305 SCHILBERGER Hynek Řícmanice 19 MV2 1969 1 00:50:21 00:14:45
121 196 AMIK Robert ABND Racing Team 42 MV1 1981 1 00:50:21 00:14:45
122 31 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 43 MV1 1977 1 00:50:23 00:14:47
123 198 GONČÁR Jiří Weisser sport 44 MV1 1981 1 00:50:24 00:14:49
124 35 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 45 MV1 1982 1 00:50:29 00:14:54
125 307 KALUS Zdeněk Lelekovice 46 MV1 1975 1 00:50:37 00:15:01
126 32 JANOUŠEK Tomáš Řečkovice 20 MV2 1971 1 00:50:45 00:15:09
127 175 ŠÍPEK Martin Jundrov 47 MV1 1974 1 00:50:55 00:15:20
128 181 SLÁMA Jiří 2 MV3 1960 1 00:50:56 00:15:21
129 156 JUNK Pavel 58 M 1984 1 00:50:58 00:15:22
130 152 ŠIMUNEK Martin Kadla Kadla 21 MV2 1966 1 00:51:12 00:15:36
131 223 INDRA Radovan Brno Medlánky 48 MV1 1976 1 00:51:21 00:15:46
132 94 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 22 MV2 1973 1 00:51:24 00:15:48
133 332 PACHECO Edinson Reparadabikes 49 MV1 1983 1 00:51:26 00:15:50
134 203 PUDA Adam 59 M 1990 1 00:51:27 00:15:52
135 91 SKLENÁŘ Jan Tišnov 60 M 1988 1 00:51:28 00:15:52
136 328 ZOLTAN Peter 61 M 1989 1 00:51:35 00:15:59
137 5 ARRUFÍ-FRANCH Enric 23 MV2 1972 1 00:51:36 00:16:01
138 327 MATOUŠEK Libor Lucan Harriers 50 MV1 1977 1 00:51:38 00:16:03
139 161 ŠAMALÍK Bohumil Carent Team 51 MV1 1975 1 00:51:42 00:16:06
140 176 SCHWARZ Daniel 2B Winner 52 MV1 1977 1 00:51:45 00:16:10
141 88 KOVAČIČ Sebastian Brněnští drtiči 53 MV1 1978 1 00:51:47 00:16:12
142 44 TRÁVNÍČEK Martin DEXO racing team 54 MV1 1975 1 00:51:50 00:16:15
143 125 HATLAPATKA Radim Rožnov 62 M 1987 1 00:51:58 00:16:23
144 302 ŠMÍD Jan 63 M 1984 1 00:52:03 00:16:28
145 124 LEITNER Ondřej 24 MV2 1971 1 00:52:22 00:16:46
146 11 RADVAN Martin LF MU IKK 55 MV1 1981 1 00:52:38 00:17:02
147 23 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva Moravec Team 3 XZ 1986 1 00:52:40 00:17:05
148 132 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 64 M 2001 1 00:52:57 00:17:22
149 110 PROCHÁZKA Jan 65 M 1987 1 00:53:00 00:17:24
150 221 SRNEC Lukáš Brno 66 M 1990 1 00:53:05 00:17:29
151 131 VOZDECKÝ Lukáš 56 MV1 1983 1 00:53:17 00:17:41
152 342 MEDVEĎ Peter 67 M 1985 1 00:53:17 00:17:41
153 138 STANÍČEK Josef Vísky 57 MV1 1983 1 00:53:27 00:17:51
154 322 ŠPLÍCHAL Martin Running zone 58 MV1 1982 1 00:53:28 00:17:53
155 303 PELIKÁN Martin 68 M 1984 1 00:53:30 00:17:54
156 199 DVOŘÁK Martin Extra Brno 69 M 1988 1 00:53:34 00:17:58
157 314 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 25 MV2 1965 1 00:53:41 00:18:06
158 164 HOLOUBEK Michal Carent Team 70 M 1991 1 00:53:53 00:18:17
159 46 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 71 M 1990 1 00:54:01 00:18:25
160 120 VÁCHA Petr gici behaj 72 M 1987 1 00:54:08 00:18:32
161 4 THÁL Jan 59 MV1 1978 1 00:54:20 00:18:44
162 85 VRÁNEK David 60 MV1 1978 1 00:54:35 00:18:59
163 193 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Ingstav Brno 4 XZ 2001 1 00:54:43 00:19:07
164 170 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 26 MV2 1973 1 00:54:54 00:19:18
165 72 SOBOTKA Martin 61 MV1 1976 1 00:55:04 00:19:29
166 163 KRATOCHVÍL Jiří Lelekovice 27 MV2 1970 1 00:55:07 00:19:32
167 318 STEJSKAL Tomáš Křehcí bojovníci 28 MV2 1973 1 00:55:10 00:19:34
168 225 VAROŠOVÁ Pavlína 5 XZ 1998 1 00:55:11 00:19:36
169 34 BEDNAŘÍK Petr TJ Sokol Radostice 29 MV2 1971 1 00:55:17 00:19:42
170 153 ULLMANN Jan 73 M 2005 1 00:55:18 00:19:42
171 19 DURNA Vojtěch LS Brno 62 MV1 1977 1 00:55:30 00:19:55
172 188 VYMAZAL Krištof 74 M 1994 1 00:55:31 00:19:55
173 192 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 6 XZ 1998 1 00:55:33 00:19:57
174 57 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 30 MV2 1966 1 00:55:35 00:20:00
175 49 KOBLIHA Milan Atletika Alojzov 3 MV3 1957 1 00:55:47 00:20:12
176 130 KAROLOVÁ Monika 7 XZ 1992 1 00:55:56 00:20:20
177 310 HAVLÍČEK Štěpán 63 MV1 1983 1 00:55:56 00:20:20
178 218 DANĚK Jan 75 M 1989 1 00:56:08 00:20:32
179 191 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Ingstav Brno 4 MV3 1961 1 00:56:23 00:20:47
180 112 DROZD David 76 M 1996 1 00:56:29 00:20:53
181 207 VYTÁSEK Petr 64 MV1 1974 1 00:57:06 00:21:31
182 78 BÁBEK Martin Šneci v běhu 31 MV2 1971 1 00:57:38 00:22:03
183 197 JAHODA Robert Q běží 65 MV1 1974 1 00:58:19 00:22:43
184 186 VÁVRŮ Silvie 8 XZ 1977 1 00:58:19 00:22:44
185 304 ŠOBA Pavel Brno 32 MV2 1973 1 00:58:22 00:22:46
186 84 SVOBODOVÁ Martina 9 XZ 1975 1 00:58:23 00:22:48
187 40 CIBULKA Pavel 33 MV2 1964 1 00:58:43 00:23:08
188 104 ŠŤASTNÝ Michal Karlín 77 M 1989 1 00:58:48 00:23:12
189 83 USTOHAL Karel Zelene Rosice 66 MV1 1977 1 00:58:55 00:23:19
190 89 BOHÁČ Jiří Brno 5 MV3 1954 1 00:59:09 00:23:33
191 331 BORKOVCOVÁ Lucie 10 XZ 1981 1 00:59:40 00:24:05
192 102 IVAN Jaroslav Karlín 6 MV3 1960 1 00:59:47 00:24:12
193 116 VODIČKA Radek 34 MV2 1969 1 00:59:55 00:24:19
194 122 BEČIČKA Petr Hal3000 7 MV3 1960 1 01:00:09 00:24:33
195 2 KOLÁŘ Miroslav BehejBrno.com 35 MV2 1972 1 01:00:13 00:24:38
196 47 CINTULA Lukáš ENDEKA BASSTA team 78 M 1991 1 01:00:24 00:24:49
197 121 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 11 XZ 1981 1 01:02:14 00:26:38
198 173 STŘÍTEŽSKÁ Jolana 12 XZ 1972 1 01:02:16 00:26:40
199 210 KÁŇA Jiří 79 M 1988 1 01:02:29 00:26:53
200 315 STEJSKALOVÁ Andrea Křehcí bojovníci 13 XZ 1975 1 01:03:33 00:27:57
201 118 HURYTA Ladislav BC U Křížku 36 MV2 1972 1 01:03:45 00:28:10
202 160 VYROUBAL Michal Kalda team 37 MV2 1968 1 01:04:42 00:29:06
203 333 POLÁČEK Kamil Baletkou 67 MV1 1981 1 01:04:52 00:29:16
204 123 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 8 MV3 1959 1 01:05:22 00:29:46
205 340 ULLMANN Petr 68 MV1 1974 1 01:05:27 00:29:51
206 219 KOPECKÝ Jakub Brno 80 M 1990 1 01:06:33 00:30:57
207 187 ŠMÍD Petr Hrušky 69 MV1 1980 1 01:06:33 00:30:58
208 220 REXHAJ Albína 14 XZ 1984 1 01:07:16 00:31:40
209 185 NĚMCOVÁ Doubravka Tři veteráni 15 XZ 1980 1 01:08:21 00:32:46
210 204 HRUBEŠOVÁ Dita Synthon 16 XZ 1970 1 01:10:21 00:34:46
211 346 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 17 XZ 1976 1 01:14:00 00:38:25

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 3 STRÁNSKÝ Otmar Jehnice MV1 1976

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.