01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Pohlaví | Žena |
Rok narození (věk) | 1997 (27) |
Oddíl | LF UPOL/ Brno |
Poř. | St. číslo |
Oddíl | Kateg. | Poř. kat. | Kola | Výkon | Ztráta | |
24.03.2024 | BBP 9 - Blanenský kros (Mistrovství JmK v krosu) - Hlavní závod 5km | |||||||
36 | 102 | LF UPOL/ Brno | Ž | 13 | 1 | 00:31:38 | 00:10:05 | |
17.03.2024 | BBP 8 - Běh na Nový hrad - Hlavní závod 4,3km | |||||||
59 | 134 | LF UPOL/ Brno | Ž | 16 | 1 | 00:21:09 | 00:07:13 | |
27.01.2024 | BBP 6 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
36 | 63 | LF UPOL/ Brno | Ž | 9 | 1 | 00:28:23 | 00:08:05 | |
06.01.2024 | BBP 4 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km | |||||||
52 | 122 | LF UPOL/ Brno | Ž | 15 | 1 | 00:25:34 | 00:08:13 | |
02.12.2023 | BBP 2 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5,2km | |||||||
37 | 88 | LF UPOL/ Brno | Ž | 8 | 1 | 00:26:15 | 00:05:49 | |
17.11.2023 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
132 | 257 | LF UPOL/ Brno | Ž | 34 | 1 | 00:31:43 | 00:10:53 | |
13.09.2023 | 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
83 | 401 | Ž_A | 8 | 1 | 00:29:07 | 00:08:07 | ||
06.09.2023 | 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
79 | 311 | Ž_A | 6 | 1 | 00:42:05 | 00:11:03 | ||
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km | |||||||
115 | 342 | Ž_A | 14 | 13 | 00:23:04 | 00:06:33 | ||
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3 | |||||||
DNS | 342 | Ž_A | 0 | 13 kol | ||||
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2 | |||||||
57 | 342 | Ž_A | 11 | 13 | 00:23:04 | 00:05:20 | ||
26.03.2023 | BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY - Hlavní závod 5km | |||||||
36 | 70 | LF UPOL/ Brno | Ž | 9 | 1 | 00:24:21 | 00:07:42 | |
04.02.2023 | BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
15 | 35 | LF UPOL/ Brno | Ž | 3 | 1 | 00:26:53 | 00:06:10 | |
21.01.2023 | BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km | |||||||
23 | 125 | LF UPOL/ Brno | Ž | 6 | 2 | 00:21:09 | 00:05:09 | |
07.01.2023 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km | |||||||
46 | 45 | LF UPOL/ Brno | Ž | 8 | 1 | 00:24:01 | 00:06:59 | |
17.12.2022 | BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km | |||||||
33 | 35 | LF UPOL/ Brno | Ž | 6 | 1 | 00:28:22 | 00:08:23 | |
03.12.2022 | BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km | |||||||
27 | 94 | LF UPOL/ Brno | Ž | 5 | 1 | 00:25:24 | 00:07:26 | |
17.11.2022 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
93 | 286 | LF UPOL/ Brno | Ž | 26 | 1 | 00:30:37 | 00:08:06 | |
07.07.2022 | BB 5 - Běh okolo Bílé hory - Ženy 3,4 km | |||||||
2 | 24 | LF UPOL/ Brno | Ž_U40 | 1 | 2 | 00:16:05 | 00:00:03 | |
19.03.2022 | BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km | |||||||
41 | 102 | Ž | 13 | 1 | 00:29:07 | 00:08:57 | ||
22.01.2022 | BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km | |||||||
19 | 102 | Ž | 9 | 2 | 00:22:36 | 00:06:29 | ||
08.01.2022 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km | |||||||
DNF | 102 | Ž | 0 | 1 kolo | ||||
26.12.2021 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km | |||||||
35 | 102 | Ž | 6 | 1 | 00:23:08 | 00:06:00 | ||
18.12.2021 | BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km | |||||||
38 | 102 | Ž | 10 | 1 | 00:26:03 | 00:07:20 | ||
17.11.2021 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
45 | 102 | LF UPOL/ Brno | Ž | 15 | 1 | 00:29:25 | 00:07:45 | |
15.09.2021 | 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
114 | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 3 | 13 | 00:23:00 | 00:07:14 | |
08.09.2021 | 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km | |||||||
93 | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 8 | 1 | 00:16:31 | 00:05:54 | |
01.09.2021 | 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
105 | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 7 | 1 | 00:41:49 | 00:14:07 | |
25.08.2021 | 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
110 | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 9 | 1 | 00:55:23 | 00:17:50 | |
18.08.2021 | 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
DNS | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 0 | 1 kolo | |||
11.08.2021 | 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
DNS | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 0 | 1 kolo | |||
04.08.2021 | 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
DNS | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 0 | 1 kolo | |||
28.07.2021 | 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
111 | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 7 | 1 | 00:36:02 | 00:12:33 | |
21.07.2021 | 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
DNS | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 0 | 1 kolo | |||
14.07.2021 | 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
97 | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 5 | 1 | 00:40:27 | 00:13:25 | |
07.07.2021 | 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
86 | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 5 | 1 | 00:29:41 | 00:08:38 | |
30.06.2021 | 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
DNS | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 0 | 1 kolo | |||
23.06.2021 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
124 | 61 | SportObchod.cz | Ž_A | 8 | 1 | 00:34:52 | 00:12:10 | |
29.05.2021 | Česko-rakouský maraton - Desítka | |||||||
82 | 182 | SportObchod.cz | Ženy_A | 17 | 1 | 00:50:47 | 00:18:16 | |
05.12.2020 | BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km | |||||||
44 | 102 | Sportobchod.cz -nechci | Ž | 16 | 1 | 00:27:09 | 00:07:25 | |
17.09.2020 | BB 8 - Běh Akátkami - Ženy 3,6 km | |||||||
4 | 14 | LF UPOL/ Brno | Ž_U35 | 2 | 1 | 00:18:14 | 00:01:13 | |
07.03.2020 | BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km | |||||||
95 | 59 | LF UPOL/ Brno | Ž | 23 | 2 | 00:23:07 | 00:07:30 | |
18.01.2020 | BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km | |||||||
57 | 45 | LF UPOL/ Brno | Ž | 18 | 2 | 00:22:46 | 00:07:26 | |
26.12.2019 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km | |||||||
87 | 71 | LF UPOL/ Brno | Ž | 27 | 1 | 00:22:53 | 00:07:22 | |
14.12.2019 | BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km | |||||||
65 | 59 | LF UPOL/ Brno | Ž | 19 | 1 | 00:26:52 | 00:07:45 | |
30.11.2019 | BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km | |||||||
91 | 62 | LF UPOL/ Brno | Ž | 25 | 1 | 00:25:39 | 00:08:33 | |
17.11.2019 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
109 | 54 | LF UPOL/ Brno | Ž | 27 | 1 | 00:29:44 | 00:08:11 | |
13.10.2019 | Běh okolo Bílé hory - Hlavní závod ŽENY | |||||||
1 | 19 | XŽ | 1 | 0 | 00:16:29 | |||
05.10.2019 | Běh Slavkovem 2019 - Hlavní závod 10km | |||||||
47 | 52 | ZVI | 5 | 4 | 00:47:32 | 00:11:51 | ||
28.09.2019 | BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km | |||||||
26 | 112 | LF UPOL/ Brno | XZ | 7 | 2 | 00:23:04 | 00:05:02 | |
07.04.2019 | BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km | |||||||
81 | 43 | (CZ) Brno | Ž | 23 | 1 | 00:32:59 | 00:13:53 | |
16.03.2019 | BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km | |||||||
110 | 69 | (CZ) Brno | Ž | 20 | 1 | 00:31:54 | 00:12:03 | |
09.03.2019 | BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km | |||||||
114 | 83 | (CZ) Brno | Ž | 28 | 2 | 00:25:13 | 00:09:03 | |
26.01.2019 | BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
68 | 58 | (CZ) Brno | Ž | 13 | 1 | 00:32:37 | 00:13:33 | |
05.01.2019 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km | |||||||
81 | 72 | (CZ) Brno | Ž | 21 | 1 | 00:29:01 | 00:12:08 | |
26.12.2018 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km | |||||||
115 | 59 | (CZ) Brno | Ž | 31 | 1 | 00:24:48 | 00:09:36 | |
15.12.2018 | BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km | |||||||
93 | 34 | (CZ) Brno | Ž | 25 | 1 | 00:30:46 | 00:12:32 | |
01.12.2018 | BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km | |||||||
111 | 66 | (CZ) Brno | Ž | 20 | 1 | 00:28:26 | 00:11:32 | |
17.11.2018 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
174 | 90 | (CZ) Brno | Ž | 47 | 1 | 00:34:06 | 00:13:30 | |
25.03.2018 | BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km | |||||||
96 | 43 | LF UPOL/ Brno | Ž | 20 | 1 | 00:31:38 | 00:12:34 | |
10.03.2018 | BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km | |||||||
105 | 47 | LF UPOL/ Brno | Ž | 22 | 1 | 00:33:22 | 00:13:25 | |
17.02.2018 | BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km | |||||||
116 | 80 | LF UPOL/ Brno | Ž | 25 | 2 | 00:25:29 | 00:09:52 | |
27.01.2018 | BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
83 | 58 | LF UPOL/ Brno | Ž | 16 | 1 | 00:34:19 | 00:15:37 | |
06.01.2018 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km | |||||||
136 | 45 | LF UPOL/ Brno | Ž | 33 | 1 | 00:30:23 | 00:13:22 | |
26.12.2017 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km | |||||||
186 | 84 | student Vš-Brno | Ž | 47 | 1 | 00:26:08 | 00:10:38 | |
17.11.2017 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
169 | 49 | student Vš-Brno | Ž | 46 | 1 | 00:33:58 | 00:12:33 | |
02.04.2017 | BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km | |||||||
104 | 18 | (CZ) Brno | Ž | 20 | 1 | 00:30:32 | 00:11:25 | |
11.02.2017 | BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
88 | 52 | (CZ) Brno | Ž | 21 | 1 | 00:30:33 | 00:10:54 | |
26.12.2016 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km | |||||||
116 | 82 | (CZ) Brno | Ž | 29 | 1 | 00:23:58 | 00:08:16 | |
03.12.2016 | BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km | |||||||
106 | 79 | (CZ) Brno | Ž | 24 | 1 | 00:27:35 | 00:09:21 | |
17.11.2016 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
149 | 66 | (CZ) Brno | Ž | 45 | 1 | 00:32:54 | 00:11:15 | |
28.09.2016 | BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km | |||||||
73 | 66 | (CZ) Brno | Jky | 3 | 2 | 00:25:41 | 00:09:24 | |
19.03.2016 | BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km | |||||||
110 | 39 | (CZ) Brno | Jky | 4 | 1 | 00:29:37 | 00:09:51 | |
12.03.2016 | BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km | |||||||
104 | 61 | (CZ) Brno | Jky | 6 | 3 | 00:24:18 | 00:07:18 | |
06.02.2016 | BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
91 | 29 | (CZ) Brno | Jky | 5 | 1 | 00:28:26 | 00:09:01 | |
23.01.2016 | BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
86 | 63 | (CZ) Brno | Jky | 7 | 2 | 00:22:31 | 00:06:49 | |
09.01.2016 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 5km | |||||||
112 | 57 | (CZ) Brno | Jky | 5 | 1 | 00:28:41 | 00:10:10 | |
26.12.2015 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km | |||||||
152 | 66 | (CZ) Brno | Jky | 5 | 1 | 00:23:22 | 00:07:39 | |
12.12.2015 | BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km | |||||||
117 | 54 | (CZ) Brno | Jky | 9 | 1 | 00:28:02 | 00:09:11 | |
17.11.2015 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
211 | 49 | (CZ) Brno | Jky | 10 | 1 | 00:33:40 | 00:11:19 | |
29.03.2015 | BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km | |||||||
66 | 55 | (CZ) Brno | Jky | 4 | 1 | 00:28:27 | 00:08:19 | |
14.03.2015 | BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km | |||||||
87 | 64 | (CZ) Brno | Jky | 2 | 1 | 00:28:57 | 00:08:25 | |
07.03.2015 | BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km | |||||||
90 | 90 | (CZ) Brno | Jky | 3 | 3 | 00:24:49 | 00:07:47 | |
07.02.2015 | BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
49 | 64 | (CZ) Brno | Jky | 2 | 1 | 00:39:24 | 00:10:27 | |
17.01.2015 | BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
112 | 50 | (CZ) Brno | Jky | 3 | 2 | 00:23:27 | 00:07:27 | |
26.12.2014 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km | |||||||
120 | 63 | (CZ) Brno | Jky | 6 | 1 | 00:23:44 | 00:07:31 | |
13.12.2014 | BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km | |||||||
105 | 38 | (CZ) Brno | Jky | 5 | 1 | 00:31:18 | 00:09:57 | |
17.11.2014 | BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
189 | 294 | (CZ) Brno | Jky | 5 | 1 | 00:34:18 | 00:10:49 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.