Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2015 07:45 do 17.11.2015 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátMartin Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků341
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 274 FIALA Dan TJ Lokomotiva Breclav 1 Jři 1997 1 00:22:20
2 16 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Jři 1997 1 00:22:36 00:00:15
3 12 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 3 Jři 1998 1 00:22:53 00:00:32
4 1 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:22:58 00:00:37
5 346 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 4 Jři 1998 1 00:23:07 00:00:46
6 120 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 2 Dci 1999 1 00:23:27 00:01:06
7 214 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 1 00:23:33 00:01:12
8 112 TOMEK Jiří Athletic runners club 5 Jři 1997 1 00:23:47 00:01:26
9 59 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 1998 1 00:23:58 00:01:37
10 246 VNENČÁKOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1994 1 00:24:02 00:01:42
11 82 ČECH Filip Orel Brno Židenice 7 Jři 1998 1 00:24:09 00:01:48
12 98 FEITH Marek Ivančice 1 XM 1996 1 00:24:09 00:01:49
13 5 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Dci 2000 1 00:24:21 00:02:00
14 4 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 2 XM 1996 1 00:24:25 00:02:04
15 317 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 8 Jři 1997 1 00:24:29 00:02:08
16 269 FANFRDLA Ctirad Silůvky 3 XM 1974 1 00:24:34 00:02:13
17 262 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka AK Olymp Brno 3 Ž 1983 1 00:24:34 00:02:13
18 76 KUNČICKÁ Jana Masaryk run 4 Ž 1988 1 00:24:37 00:02:16
19 86 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 5 Ž 1983 1 00:24:40 00:02:19
20 13 PAPP Dominik AHA Vyškov 4 Dci 1999 1 00:24:53 00:02:32
21 342 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 1 Dky 1999 1 00:24:57 00:02:36
22 255 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 5 Dci 2000 1 00:25:09 00:02:48
23 261 STANOVSKÝ Jiří AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2000 1 00:25:13 00:02:52
24 57 KRÁL Jan SK Žabovřesky 7 Dci 1999 1 00:25:15 00:02:54
25 66 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 8 Dci 1999 1 00:25:17 00:02:56
26 201 DVOŘÁK Jan 4 XM 1983 1 00:25:36 00:03:15
27 93 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 9 Dci 1999 1 00:25:41 00:03:20
28 205 KARAFIÁT Jan AK Kyjov 10 Dci 1999 1 00:25:50 00:03:29
29 226 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 6 Ž 1995 1 00:25:51 00:03:30
30 291 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1993 1 00:26:03 00:03:42
31 309 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1978 1 00:26:08 00:03:47
32 329 PEROUTKA Tomáš 5 XM 1985 1 00:26:15 00:03:54
33 109 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team 6 XM 1989 1 00:26:17 00:03:56
34 352 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 2000 1 00:26:19 00:03:58
35 116 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 1998 1 00:26:23 00:04:03
36 204 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 12 Dci 1999 1 00:26:24 00:04:03
37 235 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 13 Dci 2002 1 00:26:25 00:04:04
38 20 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:26:28 00:04:08
39 234 ZEMAN Filip AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 1999 1 00:26:32 00:04:11
40 253 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1986 1 00:26:45 00:04:24
41 37 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 10 Ž 1994 1 00:26:49 00:04:28
42 290 HRAZDILOVÁ Eva Útěchov 11 Ž 1977 1 00:26:50 00:04:30
43 344 NOVOTNÁ Barbora ATEX007 12 Ž 1981 1 00:26:59 00:04:38
44 284 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com 13 Ž 1988 1 00:26:59 00:04:38
45 64 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:27:07 00:04:46
46 41 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 14 Ž 1979 1 00:27:08 00:04:47
47 268 FANFRDLA Dalimil Brno 7 XM 1973 1 00:27:13 00:04:52
48 357 GRYC Vojtěch Tesla Brno 15 Dci 2001 1 00:27:16 00:04:55
49 138 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 8 XM 1989 1 00:27:16 00:04:55
50 125 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 3 ŽV1 1967 1 00:27:17 00:04:56
51 276 HRAZDIRA Jonáš AC Moravská Slavia Brno 16 Dci 1999 1 00:27:17 00:04:57
52 50 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 15 Ž 1990 1 00:27:18 00:04:57
53 254 FREIBERGEROVÁ Eliška AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 1999 1 00:27:32 00:05:11
54 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 4 ŽV1 1969 1 00:27:35 00:05:14
55 24 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 5 ŽV1 1975 1 00:27:36 00:05:15
56 107 TUŽILOVÁ Magdalena SK Žabovřesky 16 Ž 1994 1 00:27:38 00:05:17
57 134 MENŠÍKOVÁ Pavlína Brno 17 Ž 1979 1 00:27:45 00:05:24
58 15 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 6 ŽV1 1973 1 00:27:49 00:05:29
59 91 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 7 ŽV1 1972 1 00:27:51 00:05:30
60 318 DVOŘÁČEK Jakub 9 XM 1996 1 00:27:54 00:05:33
61 71 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 17 Dci 1999 1 00:27:55 00:05:35
62 54 VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 18 Dci 2000 1 00:27:57 00:05:36
63 126 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 18 Ž 1979 1 00:27:59 00:05:38
64 184 POSPÍŠIL Marek 19 Dci 1999 1 00:28:01 00:05:40
65 123 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 3 Dky 1999 1 00:28:06 00:05:45
66 270 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 19 Ž 1992 1 00:28:07 00:05:46
67 140 SKLENÁŘOVÁ Radka AK Olymp Brno 20 Ž 1992 1 00:28:09 00:05:48
68 51 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 1 ŽV2 1964 1 00:28:16 00:05:55
69 338 ŘEZNÍČEK Tomáš VSK Univerzita Brno 10 XM 1995 1 00:28:22 00:06:01
70 185 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 21 Ž 1979 1 00:28:23 00:06:02
71 219 SVOBODA Marek Běžci Moravany 20 Dci 1999 1 00:28:27 00:06:07
72 334 KAMENICKÁ Vendula Brno 4 Dky 2002 1 00:28:29 00:06:08
73 286 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 8 ŽV1 1971 1 00:28:30 00:06:09
74 27 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2000 1 00:28:32 00:06:11
75 6 KLÉZL David VSK Univerzita Brno 11 XM 1994 1 00:28:37 00:06:16
76 316 PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 21 Dci 2000 1 00:28:38 00:06:17
77 83 MATULOVÁ Martina Brno 9 ŽV1 1972 1 00:28:39 00:06:18
78 363 RICHTER Zdeněk Brno 12 XM 1980 1 00:28:42 00:06:21
79 267 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 6 Dky 2000 1 00:28:42 00:06:22
80 315 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 7 Dky 2000 1 00:28:44 00:06:23
81 128 ONDROUŠEK David Blansko 13 XM 1994 1 00:28:52 00:06:31
82 60 HLAVATÁ Alexandra Brno 10 ŽV1 1967 1 00:28:54 00:06:33
83 271 MARTINCOVÁ Andrea Inkospor team 22 Ž 1992 1 00:28:56 00:06:35
84 7 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 1999 1 00:28:59 00:06:38
85 328 PEROUTKOVÁ Alena 23 Ž 1987 1 00:29:01 00:06:41
86 303 HENDRYCHOVÁ Zuzana SK Žabovřesky Brno 24 Ž 1989 1 00:29:14 00:06:53
87 388 HORŇAN Lubomír 14 XM 1968 1 00:29:14 00:06:53
88 257 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 25 Ž 1982 1 00:29:16 00:06:55
89 345 KOPŘIVOVÁ Barbora Brno 26 Ž 1993 1 00:29:18 00:06:57
90 299 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 27 Ž 1988 1 00:29:22 00:07:01
91 101 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 1 Jky 1997 1 00:29:29 00:07:08
92 319 SVOBODA Aleš 15 XM 1996 1 00:29:30 00:07:09
93 14 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 10 Jři 1998 1 00:29:31 00:07:10
94 236 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 16 XM 1965 1 00:29:32 00:07:12
95 53 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 28 Ž 1993 1 00:29:35 00:07:14
96 252 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Jky 1997 1 00:29:36 00:07:16
97 100 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:29:37 00:07:17
98 68 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 22 Dci 1999 1 00:29:38 00:07:17
99 221 KALOVSKÁ Magdalena SKOL Brno 9 Dky 2000 1 00:29:39 00:07:18
100 277 TURBAKOVÁ Barbora Sebranice u Litomyšle 29 Ž 1990 1 00:29:47 00:07:26
101 144 PETŘÍKOVÁ Kateřina Brno 11 ŽV1 1971 1 00:29:48 00:07:27
102 278 KREJČÍ Tomáš 17 XM 1979 1 00:29:50 00:07:30
103 33 NOVOTNÁ Lucie Brno 12 ŽV1 1975 1 00:29:54 00:07:33
104 32 OPÁLKOVÁ Martina TJ Oslavany 10 Dky 2000 1 00:29:54 00:07:34
105 347 VÍTOVÁ Pavla C-Base 30 Ž 1987 1 00:29:55 00:07:34
106 285 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 23 Dci 2001 1 00:29:55 00:07:34
107 343 JURČOVÁ Michaela 31 Ž 1989 1 00:29:57 00:07:36
108 227 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 1999 1 00:29:58 00:07:37
109 28 MÁDROVÁ Lucie 13 ŽV1 1975 1 00:29:59 00:07:38
110 220 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 32 Ž 1977 1 00:29:59 00:07:39
111 65 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 14 ŽV1 1969 1 00:30:01 00:07:40
112 104 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:30:08 00:07:47
113 131 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno 11 Jři 1997 1 00:30:12 00:07:51
114 382 POSPÍŠIL Zdeněk 18 XM 1973 1 00:30:18 00:07:57
115 368 JANOVIČOVÁ Dária ŠK Jablonica 33 Ž 1980 1 00:30:25 00:08:04
116 348 KUCHAŘ Tomáš 19 XM 1996 1 00:30:26 00:08:05
117 103 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 12 Dky 2000 1 00:30:26 00:08:06
118 378 MARŠÁLKOVÁ Pavlína 34 Ž 1987 1 00:30:27 00:08:07
119 263 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 13 Dky 2000 1 00:30:33 00:08:12
120 364 NĚMEČEK Martin 24 Dci 2005 1 00:30:36 00:08:15
121 118 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 3 Jky 1997 1 00:30:38 00:08:17
122 310 ČERMÁKOVÁ Libuše AK Tišnov 14 Dky 2000 1 00:30:40 00:08:19
123 133 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 35 Ž 1977 1 00:30:43 00:08:22
124 42 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 15 ŽV1 1975 1 00:30:45 00:08:24
125 135 VYSKOČIL Pavel RBK Blansko 25 Dci 2000 1 00:30:46 00:08:25
126 3 HAVLÍČKOVÁ Martina AK Olymp Brno 36 Ž 1996 1 00:30:47 00:08:26
127 44 JEŽEK David VSK UNI Brno - Jehnice 26 Dci 2003 1 00:30:48 00:08:27
128 272 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 37 Ž 1989 1 00:30:52 00:08:31
129 238 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 1 00:30:59 00:08:38
130 81 ČECH Ladislav BehejBrno.com 20 XM 1973 1 00:31:01 00:08:40
131 56 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:31:05 00:08:44
132 230 POLEDNOVÁ Veronika Žďár nad Sázavou 4 Jky 1998 1 00:31:10 00:08:50
133 9 DERKOVÁ Jana Brno 16 ŽV1 1971 1 00:31:11 00:08:50
134 212 HORNÝ Bedřich ARC Brno 27 Dci 2002 1 00:31:13 00:08:52
135 339 PAVLÍČKOVÁ Sára AK Olymp Brno 5 Jky 1997 1 00:31:14 00:08:53
136 47 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 1 00:31:14 00:08:53
137 129 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 17 ŽV1 1970 1 00:31:15 00:08:54
138 381 POSPÍŠILOVÁ Lenka KK Nový Lískovec 15 Dky 2002 1 00:31:17 00:08:56
139 132 SLÁMOVÁ Barbora Brno 38 Ž 1981 1 00:31:17 00:08:57
140 117 ŠNYRCH Jakub ABM Brno 28 Dci 1999 1 00:31:18 00:08:57
141 34 MATUŠKOVÁ Marie RSFK 39 Ž 1985 1 00:31:21 00:09:00
142 202 HVASTA Lukáš AC Moravská Slavia Brno 29 Dci 1999 1 00:31:21 00:09:01
143 281 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 18 ŽV1 1968 1 00:31:22 00:09:01
144 78 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 2 ŽV3 1956 1 00:31:23 00:09:02
145 308 WALTER Pavel 21 XM 1964 1 00:31:24 00:09:03
146 375 KAMENSKÝ Pavel 22 XM 1980 1 00:31:26 00:09:05
147 358 KADLECOVÁ Jiřina 40 Ž 1978 1 00:31:26 00:09:05
148 19 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 16 Dky 1999 1 00:31:28 00:09:07
149 217 JAHODA Ondřej 23 XM 1995 1 00:31:29 00:09:08
150 369 GRYC Ondřej Tesla Brno 30 Dci 2004 1 00:31:33 00:09:13
151 280 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 41 Ž 1983 1 00:31:34 00:09:13
152 180 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor 42 Ž 1987 1 00:31:34 00:09:13
153 181 FRANC Pavel SK Meteor 24 XM 1986 1 00:31:35 00:09:14
154 55 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 19 ŽV1 1972 1 00:31:35 00:09:14
155 292 ZBOŘILOVÁ Zlatuše Brno 20 ŽV1 1970 1 00:31:36 00:09:15
156 385 POSPÍŠILOVÁ Dana 43 Ž 1991 1 00:31:38 00:09:17
157 67 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 21 ŽV1 1975 1 00:31:38 00:09:17
158 229 PAPEŽOVÁ Lenka Atletika Jihlava 44 Ž 1993 1 00:31:42 00:09:21
159 233 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 6 ŽV2 1963 1 00:31:43 00:09:23
160 89 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 17 Dky 2000 1 00:32:01 00:09:40
161 35 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 45 Ž 1979 1 00:32:07 00:09:46
162 266 BREICETL Oldřich 25 XM 1989 1 00:32:09 00:09:49
163 137 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 18 Dky 1999 1 00:32:11 00:09:50
164 242 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 46 Ž 1991 1 00:32:13 00:09:52
165 373 MORÁVKOVÁ Martina Brno 47 Ž 1981 1 00:32:15 00:09:54
166 29 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 26 XM 1970 1 00:32:17 00:09:56
167 332 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 48 Ž 1983 1 00:32:18 00:09:57
168 222 MAZLOVÁ Markéta AHA Vyškov 22 ŽV1 1976 1 00:32:19 00:09:58
169 297 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 19 Dky 1999 1 00:32:20 00:09:59
170 79 ŠVARCOVÁ Petra Behej.com 49 Ž 1981 1 00:32:24 00:10:03
171 320 VRANÁ Barbora 23 ŽV1 1972 1 00:32:27 00:10:07
172 106 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 24 ŽV1 1970 1 00:32:28 00:10:08
173 95 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 6 Jky 1998 1 00:32:30 00:10:09
174 282 KYZLINK Jan Brno 27 XM 1995 1 00:32:32 00:10:11
175 283 PŘIBYL Antonín Telč 28 XM 1996 1 00:32:32 00:10:11
176 389 ČERNICKÁ Lenka SRTG Brno 50 Ž 1995 1 00:32:34 00:10:14
177 279 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 25 ŽV1 1967 1 00:32:36 00:10:15
178 84 KUNC Josef Orel Vyškov 29 XM 1960 1 00:32:36 00:10:15
179 359 ROJÍČKOVÁ Marie 26 ŽV1 1973 1 00:32:37 00:10:16
180 340 KALDOVÁ Veronika Blansko 7 Jky 1997 1 00:32:38 00:10:17
181 62 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 51 Ž 1989 1 00:32:38 00:10:17
182 384 KONEČNÁ Iveta 8 Jky 1997 1 00:32:38 00:10:17
183 215 SEDLECKÁ Petra Kometa 31 Dci 2003 1 00:32:39 00:10:18
184 333 KAMENICKÁ Kateřina 27 ŽV1 1973 1 00:32:39 00:10:18
185 92 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 9 Jky 1997 1 00:32:43 00:10:22
186 206 ŠKARECKÝ Pavel Vranov 30 XM 1992 1 00:32:44 00:10:23
187 353 HLAVÁČOVÁ Anežka Orientační Team Tesla Brno 20 Dky 2001 1 00:32:46 00:10:25
188 105 JEMELÍKOVÁ Denisa AK Olomouc 52 Ž 1993 1 00:32:51 00:10:30
189 136 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 31 XM 1966 1 00:32:53 00:10:32
190 70 DVOŘÁKOVÁ Hana Brno 28 ŽV1 1976 1 00:32:53 00:10:32
191 331 KUMPRECHTOVÁ Lucie 53 Ž 1992 1 00:32:55 00:10:34
192 264 DAŇHELOVÁ Kamila Znojmo 54 Ž 1977 1 00:32:57 00:10:36
193 142 KRTKOVÁ Nora O-mikron 55 Ž 1982 1 00:32:57 00:10:37
194 36 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 56 Ž 1986 1 00:33:00 00:10:39
195 356 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 29 ŽV1 1974 1 00:33:04 00:10:43
196 124 CHMELÍKOVÁ Zuzana VSK Mendelu Brno 57 Ž 1993 1 00:33:07 00:10:46
197 203 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 30 ŽV1 1974 1 00:33:07 00:10:46
198 210 HANÁK František FSPS MU 32 Dci 2003 1 00:33:11 00:10:50
199 97 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 31 ŽV1 1974 1 00:33:12 00:10:51
200 287 PAVLOUŠKOVÁ Jana Brno 58 Ž 1987 1 00:33:14 00:10:53
201 387 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 21 Dky 2000 1 00:33:16 00:10:55
202 183 ADAMÍKOVÁ Michaela 59 Ž 1984 1 00:33:20 00:10:59
203 8 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 32 XM 1973 1 00:33:26 00:11:05
204 58 FLORIÁNOVÁ Veronika Brno 32 ŽV1 1973 1 00:33:26 00:11:05
205 225 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 33 ŽV1 1975 1 00:33:28 00:11:07
206 289 RAPUTOVÁ Eliška VSK Univerzita Brno 22 Dky 2003 1 00:33:28 00:11:07
207 256 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 60 Ž 1978 1 00:33:29 00:11:08
208 72 RAPUTA Tomáš Brno 33 XM 1973 1 00:33:31 00:11:10
209 61 VALENTOVÁ Klára Brno 34 ŽV1 1973 1 00:33:34 00:11:13
210 337 PETROVÁ Katarína 61 Ž 1981 1 00:33:38 00:11:17
211 49 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 10 Jky 1997 1 00:33:40 00:11:19
212 22 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 35 ŽV1 1973 1 00:33:40 00:11:19
213 21 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 62 Ž 1977 1 00:33:41 00:11:20
214 313 JÍCH Filip 34 XM 1996 1 00:33:43 00:11:22
215 354 BOCHÝNEK Jan Brno 35 XM 1996 1 00:33:43 00:11:22
216 223 COUFALOVÁ Radka 63 Ž 1979 1 00:33:43 00:11:22
217 130 SZÖKEOVÁ Jana newline 7 ŽV2 1965 1 00:33:47 00:11:26
218 250 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 36 ŽV1 1973 1 00:33:50 00:11:29
219 90 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 37 ŽV1 1971 1 00:33:51 00:11:30
220 362 VINCENCIOVÁ Marie 64 Ž 1996 1 00:33:53 00:11:32
221 355 HANÁKOVÁ Jana 65 Ž 1977 1 00:33:58 00:11:37
222 341 MACHARÁČKOVÁ Karolína 36 XM 1978 1 00:33:59 00:11:38
223 371 NOVOHRADSKÁ Daniela 66 Ž 1977 1 00:34:01 00:11:40
224 182 ČERVINKOVÁ Berbora 67 Ž 1992 1 00:34:02 00:11:41
225 213 HORNÝ Bedřich Stavros Hostenice 37 XM 1967 1 00:34:08 00:11:47
226 52 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 8 ŽV2 1962 1 00:34:11 00:11:51
227 46 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:34:13 00:11:52
228 351 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 38 ŽV1 1970 1 00:34:14 00:11:53
229 304 CRHÁN Jiří Brno 38 XM 1979 1 00:34:16 00:11:55
230 113 KALOVÁ Jana J-Elita Brno 9 ŽV2 1966 1 00:34:16 00:11:56
231 224 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 68 Ž 1980 1 00:34:17 00:11:56
232 127 TOMÁŠKOVÁ Lenka Těrlicko 69 Ž 1987 1 00:34:20 00:11:59
233 43 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 39 ŽV1 1973 1 00:34:21 00:12:00
234 139 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 40 ŽV1 1973 1 00:34:21 00:12:01
235 111 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 70 Ž 1991 1 00:34:24 00:12:03
236 390 SLAVÍKOVÁ Eva 71 Ž 1985 1 00:34:24 00:12:03
237 251 TOMÁNKOVÁ Stanislava 4 ŽV3 1955 1 00:34:25 00:12:04
238 143 ŠKROBOVÁ Jana Kuřim 41 ŽV1 1971 1 00:34:26 00:12:05
239 311 MOŽÍŠOVÁ Karolína 72 Ž 1996 1 00:34:26 00:12:05
240 209 HANÁKOVÁ Eliška Soklol Jehnice 23 Dky 1999 1 00:34:26 00:12:06
241 25 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 73 Ž 1978 1 00:34:27 00:12:06
242 122 SCHILBERGER Libuše Brno 10 ŽV2 1966 1 00:34:27 00:12:06
243 38 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 11 ŽV2 1964 1 00:34:28 00:12:07
244 237 KOHLER Karel Brno 39 XM 1969 1 00:34:29 00:12:08
245 243 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 24 Dky 2000 1 00:34:29 00:12:09
246 45 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 5 ŽV3 1954 1 00:34:32 00:12:11
247 115 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška Brno 74 Ž 1988 1 00:34:32 00:12:12
248 31 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 12 Jři 1997 1 00:34:37 00:12:16
249 102 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 25 Dky 1999 1 00:34:37 00:12:17
250 239 IREIN Jan 40 XM 1979 1 00:34:38 00:12:17
251 119 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 26 Dky 1999 1 00:34:43 00:12:22
252 312 VONDRÁČKOVÁ Anna 75 Ž 1996 1 00:34:47 00:12:27
253 324 VENDULA Smekalová 76 Ž 1984 1 00:34:52 00:12:32
254 377 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 77 Ž 1983 1 00:34:55 00:12:34
255 361 UBROVÁ Veronika 78 Ž 1978 1 00:34:57 00:12:36
256 10 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 12 ŽV2 1966 1 00:35:05 00:12:44
257 74 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 42 ŽV1 1975 1 00:35:05 00:12:44
258 80 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 13 ŽV2 1965 1 00:35:06 00:12:45
259 121 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 27 Dky 2001 1 00:35:16 00:12:55
260 87 URBANOVÁ Gabriela Gbelski stríci 14 ŽV2 1965 1 00:35:16 00:12:56
261 314 ŠEBESTA Daniel 41 XM 1995 1 00:35:20 00:12:59
262 26 PELLOVÁ Gabriela Brno 79 Ž 1979 1 00:35:28 00:13:07
263 108 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 15 ŽV2 1966 1 00:35:32 00:13:11
264 360 PANTŮČKOVÁ Pavla 80 Ž 1983 1 00:35:38 00:13:17
265 110 NĚMEČKOVÁ Alena 81 Ž 1979 1 00:35:39 00:13:18
266 63 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 28 Dky 1999 1 00:35:42 00:13:21
267 186 KUČEROVÁ Jana 82 Ž 1988 1 00:35:44 00:13:23
268 350 HROMÁDKOVÁ Petra 83 Ž 1982 1 00:35:53 00:13:32
269 40 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 84 Ž 1977 1 00:36:01 00:13:40
270 372 HLADKÁ Klára Orel Židenice 85 Ž 1978 1 00:36:06 00:13:45
271 208 NAVRÁTILOVÁ Gabriela 29 Dky 1999 1 00:36:09 00:13:48
272 365 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 11 Jky 1998 1 00:36:12 00:13:51
273 367 DVOŘÁKOVÁ Hana SK Žabovřesky Brno 86 Ž 1986 1 00:36:13 00:13:52
274 73 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 87 Ž 1980 1 00:36:23 00:14:02
275 349 ZITOVÁ Iva 16 ŽV2 1959 1 00:36:29 00:14:08
276 232 OBRTLÍKOVÁ Iva ČVK Brno 30 Dky 2001 1 00:36:35 00:14:14
277 296 ČERMÁKOVÁ Libuše AK Tišnov 17 ŽV2 1964 1 00:36:36 00:14:15
278 335 ŠITTLEROVÁ Marie 88 Ž 1990 1 00:36:42 00:14:21
279 273 NAGY Pavla Brno 43 ŽV1 1976 1 00:36:43 00:14:22
280 306 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 44 ŽV1 1971 1 00:36:45 00:14:24
281 231 ROOSENTAL Lenka ČVK Brno 31 Dky 2000 1 00:36:49 00:14:28
282 247 VÍTOVÁ Jana 45 ŽV1 1976 1 00:36:52 00:14:31
283 245 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 89 Ž 1982 1 00:37:00 00:14:39
284 386 BAUML Sabina 90 Ž 1993 1 00:37:02 00:14:41
285 302 POLÁČKOVÁ Dagmar Vyškov 91 Ž 1996 1 00:37:13 00:14:52
286 275 KUNČAROVÁ Alena 46 ŽV1 1972 1 00:37:15 00:14:54
287 336 ŠTRBOVÁ Lucie 92 Ž 1992 1 00:37:17 00:14:56
288 305 MYŠKOVÁ Martina 47 ŽV1 1972 1 00:37:25 00:15:04
289 96 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 32 Dky 2001 1 00:37:32 00:15:11
290 249 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 48 ŽV1 1972 1 00:37:33 00:15:12
291 244 GŘÍBKOVÁ Jana Němčice nad Hanou 49 ŽV1 1971 1 00:37:33 00:15:12
292 248 MINAŘÍKOVÁ Kristýna Brno 93 Ž 1993 1 00:37:35 00:15:14
293 366 BÁRKOVÁ Veronika Brno 94 Ž 1995 1 00:38:02 00:15:41
294 30 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 33 Dky 2000 1 00:38:11 00:15:50
295 17 FORÝTKOVÁ Žaneta Hal 3000 95 Ž 1984 1 00:38:14 00:15:53
296 18 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 18 ŽV2 1961 1 00:38:24 00:16:03
297 370 NĚMCOVÁ Andrea OK Chrastava 96 Ž 1987 1 00:38:28 00:16:07
298 216 BARTYKOVÁ Denisa Brno 97 Ž 1992 1 00:38:32 00:16:11
299 218 ŠANCA Filip 33 Dci 1999 1 00:38:36 00:16:15
300 77 MOKRÁ Regina Brno 50 ŽV1 1968 1 00:38:55 00:16:34
301 265 KOČÍ Hana Brno 51 ŽV1 1971 1 00:39:09 00:16:49
302 295 TVRDÁ Simona Uherské Hradiště 98 Ž 1995 1 00:39:10 00:16:49
303 380 ČAŇO Martin 42 XM 1986 1 00:39:15 00:16:54
304 379 MARŠÁLKOVÁ Leona 99 Ž 1990 1 00:39:15 00:16:54
305 307 MIHOKOVÁ Mirka Brno 52 ŽV1 1970 1 00:39:19 00:16:59
306 69 KOBYLKOVÁ Kristýna Velká Morava 100 Ž 1984 1 00:39:21 00:17:00
307 114 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 53 ŽV1 1972 1 00:39:22 00:17:01
308 48 KOČÍ Heidi Brno 12 Jky 1997 1 00:39:25 00:17:04
309 322 REXHAJ Albína 101 Ž 1984 1 00:39:28 00:17:07
310 94 INGROVÁ Anna Brno 102 Ž 1988 1 00:39:36 00:17:15
311 374 SEKYROVÁ Jana 19 ŽV2 1963 1 00:40:08 00:17:47
312 99 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 20 ŽV2 1959 1 00:40:15 00:17:55
313 323 ZEMANOVÁ Iveta 103 Ž 1988 1 00:40:23 00:18:03
314 330 KUMPRECHTOVÁ Monika Vinošice 54 ŽV1 1972 1 00:40:30 00:18:09
315 327 KAROLOVÁ Lea Brno střed 55 ŽV1 1970 1 00:40:45 00:18:24
316 240 HEGROVÁ Jitka Brno 104 Ž 1977 1 00:40:47 00:18:26
317 241 HEGR Marcel 43 XM 1977 1 00:40:48 00:18:27
318 211 SKOUPÝ Marek FSPS MU 34 Dci 2004 1 00:41:09 00:18:48
319 39 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 56 ŽV1 1973 1 00:41:10 00:18:49
320 326 PODOLANOVÁ Romana 105 Ž 1992 1 00:41:10 00:18:49
321 258 ŠEFČÍK Jan Nevidím a běhám 44 XM 1984 1 00:41:29 00:19:08
322 88 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 21 ŽV2 1964 1 00:42:03 00:19:42
323 11 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 106 Ž 1996 1 00:42:20 00:19:59
324 259 MESZAROS Anton Nevidím a běhám 45 XM 1959 1 00:42:25 00:20:04
325 260 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 22 ŽV2 1958 1 00:42:25 00:20:04
326 85 RAFAJOVÁ Alena Brno 107 Ž 1986 1 00:42:31 00:20:10
327 75 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 6 ŽV3 1944 1 00:42:39 00:20:18
328 288 BREICETLOVÁ Alena Brno 108 Ž 1991 1 00:42:41 00:20:20
329 293 NACHTNEBLOVÁ Dominika 109 Ž 1996 1 00:43:04 00:20:43
330 207 SLÁMOVÁ Kateřina 110 Ž 1996 1 00:43:48 00:21:27
331 301 VÁCLAVIČOVÁ Kateřina 111 Ž 1994 1 00:45:04 00:22:43
332 321 REXHAJ Arbesa 112 Ž 1986 1 00:45:09 00:22:48
333 294 HOPLÍČEK Martin Kuřim 46 XM 1995 1 00:45:51 00:23:30
334 300 STUCHLÍKOVÁ Ivana Kravaře 113 Ž 1996 1 00:46:06 00:23:45
335 383 DEMELOVÁ Barbora Brno 114 Ž 1995 1 00:46:06 00:23:45
336 141 KROUPOVÁ Pavla Brno 23 ŽV2 1965 1 00:48:02 00:25:41
337 325 JANKŮ Miluše 24 ŽV2 1957 1 00:48:12 00:25:52
338 298 KOHOUTKOVÁ Jaroslava Brno 25 ŽV2 1958 1 00:49:56 00:27:35
339 23 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 34 Dky 1999 1 00:53:59 00:31:38
340 376 SKLENÁŘOVÁ Caroline 57 ŽV1 1968 1 01:33:14 01:10:53

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 228 HEŘMANOVÁ Renata Sokol Bílovice nad Svitavou ŽV1 1976

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.