Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 26.12.2015 08:00 do 26.12.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Martin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků271
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 249 FOLLER David VSK Univerzita Brno 1 Dci 1999 1 00:15:43
2 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 Dci 2000 1 00:15:57 00:00:14
3 81 FIALA Dan ARC Brno 1 Jři 1997 1 00:16:12 00:00:29
4 13 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Jři 1998 1 00:16:17 00:00:34
5 116 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 3 Jři 1998 1 00:16:17 00:00:34
6 10 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 4 Jři 1997 1 00:16:31 00:00:48
7 229 KRCHOVÁ Eva Perňa systém 1 Ž 1989 1 00:16:34 00:00:51
8 276 PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 3 Dci 2000 1 00:16:38 00:00:55
9 144 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 4 Dci 1999 1 00:16:41 00:00:58
10 200 KALOUS Marek AHA Vyškov 5 Dci 2000 1 00:16:46 00:01:03
11 250 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 6 Dci 2000 1 00:16:49 00:01:06
12 227 KONEČNÝ Aleš Masaryk run 5 Jři 1997 1 00:16:54 00:01:11
13 67 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 1998 1 00:16:55 00:01:11
14 122 TOMEK Jiří Athletic runners club 7 Jři 1997 1 00:16:55 00:01:11
15 46 HOLÍK Michal Orel Bořitov 8 Jři 1998 1 00:17:01 00:01:18
16 97 VABROUŠEK Filip 7 Dci 1999 1 00:17:06 00:01:23
17 123 FEITH Marek Ivančice 1 XM 1996 1 00:17:09 00:01:26
18 111 ČECH Filip Orel Brno Židenice 9 Jři 1998 1 00:17:16 00:01:33
19 120 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 10 Jři 1997 1 00:17:21 00:01:38
20 31 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 2 Ž 1993 1 00:17:22 00:01:39
21 100 KRÁL Jan SK Žabovřesky 8 Dci 1999 1 00:17:36 00:01:53
22 211 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 11 Jři 1997 1 00:17:43 00:02:00
23 106 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 9 Dci 1999 1 00:17:49 00:02:05
24 40 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 12 Jři 1997 1 00:17:50 00:02:07
25 48 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 2000 1 00:17:50 00:02:07
26 5 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 11 Dci 1999 1 00:18:03 00:02:19
27 260 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Dky 1999 1 00:18:06 00:02:23
28 152 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 3 Ž 1995 1 00:18:15 00:02:32
29 274 PRIESSNITZ Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 13 Jři 1998 1 00:18:23 00:02:40
30 235 ČERMÁK Ondřej ČVK Brno 12 Dci 1999 1 00:18:24 00:02:41
31 222 ZEMAN Filip AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 1999 1 00:18:30 00:02:47
32 220 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 14 Dci 1999 1 00:18:38 00:02:55
33 127 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 15 Dci 1999 1 00:18:48 00:03:05
34 163 CESAR David ARC Brno 2 XM 1994 1 00:18:56 00:03:13
35 38 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1986 1 00:19:01 00:03:18
36 99 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 5 Ž 1994 1 00:19:08 00:03:25
37 22 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:19:10 00:03:27
38 238 KŘÍŽ Dominik Syrovice 16 Dci 1999 1 00:19:15 00:03:32
39 35 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 6 Ž 1983 1 00:19:16 00:03:33
40 73 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:19:21 00:03:38
41 42 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 7 Ž 1993 1 00:19:24 00:03:41
42 58 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 8 Ž 1993 1 00:19:26 00:03:42
43 90 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 17 Dci 2002 1 00:19:26 00:03:43
44 16 SVOBODA Marek Běžci Moravany 18 Dci 1999 1 00:19:36 00:03:53
45 39 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1978 1 00:19:37 00:03:54
46 57 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 10 Ž 1979 1 00:19:40 00:03:56
47 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 3 ŽV1 1969 1 00:19:43 00:03:59
48 284 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 14 Jři 1998 1 00:19:44 00:04:00
49 286 PEROUTKA Tomáš 3 XM 1985 1 00:19:45 00:04:02
50 75 FANFRDLA Dalimil Brno 4 XM 1973 1 00:19:47 00:04:04
51 92 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 2 Dky 1999 1 00:19:51 00:04:08
52 256 PECHOVÁ Iva Spartak Praha 4 11 Ž 1986 1 00:20:01 00:04:18
53 283 RICHTER Zdeněk Brno 5 XM 1980 1 00:20:07 00:04:24
54 41 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 4 ŽV1 1971 1 00:20:08 00:04:25
55 201 ŠŤASTNÁ Natálie AHA Vyškov 3 Dky 2000 1 00:20:09 00:04:26
56 236 TEŠNAR Michal Tatran Kohoutovice 19 Dci 2001 1 00:20:09 00:04:26
57 219 MRKVA Filip FAVORIT Brno 20 Dci 2000 1 00:20:10 00:04:26
58 6 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 15 Jři 1998 1 00:20:17 00:04:34
59 60 KOPŘIVOVÁ Barbora Žabčice 12 Ž 1993 1 00:20:22 00:04:39
60 154 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 5 ŽV1 1972 1 00:20:23 00:04:40
61 115 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 13 Ž 1996 1 00:20:24 00:04:41
62 292 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 14 Ž 1992 1 00:20:26 00:04:43
63 108 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:20:26 00:04:43
64 45 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 7 ŽV1 1975 1 00:20:26 00:04:43
65 273 PRIESSNITZ Vít Bílovice nad Svitavou 6 XM 1972 1 00:20:29 00:04:46
66 126 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 15 Ž 1988 1 00:20:29 00:04:46
67 107 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 4 Dky 2000 1 00:20:30 00:04:47
68 288 KAMENICKÁ Vendula AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2002 1 00:20:30 00:04:47
69 129 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 6 Dky 2000 1 00:20:30 00:04:47
70 275 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 21 Dci 2001 1 00:20:30 00:04:47
71 19 ŠTĚPÁNKOVÁ Kateřina TJ Tesla Brno 8 ŽV1 1976 1 00:20:33 00:04:50
72 72 HLAVATÁ Alexandra Brno 9 ŽV1 1967 1 00:20:38 00:04:55
73 109 ONDROUŠEK David Blansko 7 XM 1994 1 00:20:40 00:04:57
74 62 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 8 XM 1993 1 00:20:40 00:04:57
75 296 GRYC Vojtěch Tesla Brno 22 Dci 2001 1 00:20:43 00:05:00
76 135 VÍTOVÁ Pavla C-Base 16 Ž 1987 1 00:20:48 00:05:05
77 303 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 17 Ž 1979 1 00:20:49 00:05:06
78 74 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 18 Ž 1990 1 00:20:53 00:05:10
79 307 KLINKOVSKÁ Zdena ASK Blansko 7 Dky 2000 1 00:20:55 00:05:12
80 37 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 19 Ž 1982 1 00:20:57 00:05:14
81 255 FIALA Andrej Relax fit team 16 Jři 1998 1 00:20:57 00:05:14
82 89 TICHÁ Karolína Gymnázium Boskovice 1 Jky 1998 1 00:20:58 00:05:15
83 224 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 1999 1 00:21:03 00:05:20
84 47 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 23 Dci 2001 1 00:21:08 00:05:24
85 161 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com 20 Ž 1988 1 00:21:11 00:05:28
86 23 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Jky 1997 1 00:21:12 00:05:29
87 125 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 10 ŽV1 1974 1 00:21:14 00:05:31
88 162 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 9 XM 1966 1 00:21:16 00:05:33
89 26 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 11 ŽV1 1975 1 00:21:17 00:05:34
90 59 MATULOVÁ Martina Brno 12 ŽV1 1972 1 00:21:19 00:05:36
91 239 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:21:20 00:05:37
92 216 SEKERKA Antonín AC Moravská Slavia Brno 24 Dci 2003 1 00:21:21 00:05:38
93 25 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 25 Dci 1999 1 00:21:26 00:05:42
94 217 RACEK Josef AC Moravská Slavia Brno 26 Dci 2004 1 00:21:27 00:05:44
95 242 OPÁLKOVÁ Martina Beta ursus OrienTering 9 Dky 2000 1 00:21:33 00:05:49
96 24 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:21:35 00:05:52
97 141 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 10 XM 1969 1 00:21:39 00:05:56
98 164 VYSKOČIL Pavel RBK Blansko 27 Dci 2000 1 00:21:39 00:05:56
99 243 KADLEC Jiří Sokol Radostice 17 Jři 1997 1 00:21:40 00:05:56
100 63 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 11 XM 1965 1 00:21:43 00:06:00
101 82 KRAKOVIČOVÁ Tereza 21 Ž 1988 1 00:21:50 00:06:07
102 142 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 3 Jky 1997 1 00:21:52 00:06:09
103 34 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 22 Ž 1991 1 00:21:55 00:06:12
104 128 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 23 Ž 1983 1 00:21:56 00:06:13
105 87 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:21:58 00:06:14
106 85 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 1 ŽV3 1956 1 00:22:01 00:06:18
107 285 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 24 Ž 1987 1 00:22:02 00:06:18
108 55 ČERMÁKOVÁ Libuše AK Tišnov 10 Dky 2000 1 00:22:08 00:06:25
109 287 VÁLKOVÁ Petra Individuální 25 Ž 1988 1 00:22:08 00:06:25
110 204 HANEK Štěpán ŠKK Židlochovice 28 Dci 2005 1 00:22:11 00:06:28
111 207 SIGMUNDOVÁ Adéla ŠKK Židlochovice 11 Dky 2005 1 00:22:14 00:06:31
112 210 PŘICHYSTAL Lukáš ŠKK Židlochovice 12 XM 1981 1 00:22:15 00:06:32
113 52 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 13 ŽV1 1969 1 00:22:15 00:06:32
114 79 MATUŠKOVÁ Marie RSFK 26 Ž 1985 1 00:22:19 00:06:36
115 78 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 27 Ž 1979 1 00:22:20 00:06:37
116 4 DERKOVÁ Jana Brno 14 ŽV1 1971 1 00:22:20 00:06:37
117 21 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 28 Ž 1981 1 00:22:21 00:06:38
118 33 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 1 00:22:21 00:06:38
119 228 SEDLÁČEK Jan 29 Dci 1999 1 00:22:25 00:06:42
120 8 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 29 Ž 1977 1 00:22:26 00:06:43
121 290 ZÁDRAPOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 12 Dky 2003 1 00:22:27 00:06:44
122 306 KLINKOVSKÁ Anna ASK Blansko 30 Ž 1996 1 00:22:29 00:06:46
123 30 MUSILOVÁ Erika AC Moravská Slavia Brno 13 XM 1991 1 00:22:29 00:06:46
124 232 SEKANINA Tomáš AK Moravská Třebová 14 XM 1989 1 00:22:30 00:06:46
125 305 KLINKOVSKÝ Jiří Sokol Rudice 15 XM 1966 1 00:22:31 00:06:48
126 61 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 1 00:22:37 00:06:53
127 268 KIESEL Lukáš Sokol Bílovice nad Svitavou 30 Dci 2003 1 00:22:38 00:06:55
128 117 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 15 ŽV1 1970 1 00:22:39 00:06:56
129 145 HLAVÁČOVÁ Anežka Orientační Team Tesla Brno 13 Dky 2001 1 00:22:41 00:06:58
130 304 ADAMOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 31 Ž 1987 1 00:22:41 00:06:58
131 1 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 14 Dky 2000 1 00:22:43 00:07:00
132 147 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 15 Dky 1999 1 00:22:43 00:07:00
133 234 KRATOCHVÍLOVÁ Petra Atletic Třebíč 32 Ž 1987 1 00:22:44 00:07:00
134 51 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 16 ŽV1 1975 1 00:22:44 00:07:01
135 103 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:22:45 00:07:02
136 281 ČAPKOVÁ Barbora 33 Ž 1985 1 00:22:48 00:07:05
137 213 KOLEGAROVÁ Gabriela Orel Židenice - Sokol Přísnotice 16 Dky 1999 1 00:22:50 00:07:07
138 218 MAZLOVÁ Markéta AHA Vyškov 17 ŽV1 1976 1 00:22:58 00:07:14
139 212 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 18 ŽV1 1975 1 00:23:03 00:07:20
140 14 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 17 Dky 1999 1 00:23:03 00:07:20
141 53 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 19 ŽV1 1975 1 00:23:03 00:07:20
142 150 MARŠÁLKOVÁ Pavlína 34 Ž 1987 1 00:23:04 00:07:21
143 49 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 6 ŽV2 1964 1 00:23:05 00:07:22
144 54 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 20 ŽV1 1968 1 00:23:07 00:07:24
145 159 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 3 ŽV3 1955 1 00:23:09 00:07:25
146 86 ŠVARCOVÁ Petra Behej.com 35 Ž 1981 1 00:23:11 00:07:28
147 119 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 21 ŽV1 1974 1 00:23:16 00:07:33
148 118 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 22 ŽV1 1974 1 00:23:19 00:07:35
149 114 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 23 ŽV1 1972 1 00:23:19 00:07:36
150 94 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 4 Jky 1998 1 00:23:21 00:07:38
151 295 GRYC Ondřej Tesla Brno 31 Dci 2004 1 00:23:21 00:07:38
152 66 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 5 Jky 1997 1 00:23:22 00:07:39
153 77 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 18 Dky 1999 1 00:23:22 00:07:39
154 225 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 36 Ž 1993 1 00:23:25 00:07:41
155 148 SZÖKE Patrik 32 Dci 2001 1 00:23:36 00:07:53
156 293 POHLOVÁ Adéla JAC Brno 19 Dky 2002 1 00:23:37 00:07:54
157 151 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 37 Ž 1978 1 00:23:38 00:07:55
158 309 LUKŠÍKOVÁ Barbora Alfa Helicopter Triathlon Team 38 Ž 1986 1 00:23:39 00:07:56
159 289 KAMENICKÁ Kateřina 24 ŽV1 1973 1 00:23:50 00:08:07
160 297 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 25 ŽV1 1974 1 00:23:51 00:08:07
161 27 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 16 XM 1970 1 00:23:51 00:08:07
162 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 17 XM 1973 1 00:23:51 00:08:08
163 223 ŠMARDA Jiří ČVK Brno 18 XM 1981 1 00:23:54 00:08:11
164 237 HUBÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 33 Dci 1999 1 00:23:54 00:08:11
165 269 POLÁŠKOVÁ Monika Zlaté Hory 39 Ž 1984 1 00:23:57 00:08:14
166 140 DOČKALOVÁ Věra 26 ŽV1 1976 1 00:23:58 00:08:15
167 153 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 7 ŽV2 1966 1 00:24:03 00:08:20
168 244 ROJÍČKOVÁ Marie 27 ŽV1 1973 1 00:24:05 00:08:22
169 282 SZÖKEOVÁ Jana Brno 8 ŽV2 1965 1 00:24:06 00:08:22
170 32 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 40 Ž 1986 1 00:24:06 00:08:23
171 301 ČAŇO Martin 19 XM 1986 1 00:24:10 00:08:26
172 155 NACHTNEBLOVÁ Dominika 41 Ž 1996 1 00:24:10 00:08:26
173 124 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 42 Ž 1977 1 00:24:10 00:08:27
174 80 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 20 Dky 1999 1 00:24:12 00:08:29
175 70 HUMLÍČKOVÁ Kateřina Sokol Střelice 28 ŽV1 1976 1 00:24:14 00:08:31
176 130 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 43 Ž 1977 1 00:24:15 00:08:32
177 76 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 21 Dky 2000 1 00:24:15 00:08:32
178 84 VALENTOVÁ Klára Brno 29 ŽV1 1973 1 00:24:17 00:08:34
179 91 PETROVÁ Katarína 44 Ž 1981 1 00:24:22 00:08:39
180 221 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 30 ŽV1 1974 1 00:24:24 00:08:41
181 7 SVOBODOVÁ Martina Behej Brno 31 ŽV1 1975 1 00:24:25 00:08:42
182 143 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 22 Dky 1999 1 00:24:31 00:08:48
183 71 HRUŠKOVÁ Kristýna Brno - Kohoutovice 23 Dky 2003 1 00:24:31 00:08:48
184 50 TOMÁNKOVÁ Stanislava 4 ŽV3 1955 1 00:24:36 00:08:53
185 138 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 32 ŽV1 1967 1 00:24:38 00:08:55
186 139 KUNC Josef Orel Vyškov 20 XM 1960 1 00:24:38 00:08:55
187 104 KALOVÁ Jana 9 ŽV2 1966 1 00:24:39 00:08:56
188 265 HAVLÍČKOVÁ Anna Alfa Helicopter Triathlon Team 45 Ž 1990 1 00:24:43 00:09:00
189 270 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 33 ŽV1 1973 1 00:24:44 00:09:01
190 267 HAVLÍČKOVÁ Michaela Alfa Helicopter Triathlon Team 46 Ž 1994 1 00:24:45 00:09:02
191 43 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 10 ŽV2 1962 1 00:24:45 00:09:02
192 205 HANEK Kryštof ŠKK Židlochovice 34 Dci 2005 1 00:24:48 00:09:04
193 241 JÍCHOVÁ Karolína Artaban Morávia JTK 47 Ž 1991 1 00:24:52 00:09:08
194 113 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 48 Ž 1992 1 00:24:53 00:09:10
195 308 STEHLÍKOVÁ Eva Alfa Helicopter Triathlon Team 6 Jky 1998 1 00:24:56 00:09:13
196 160 MATULOVÁ Jana Brno 34 ŽV1 1973 1 00:25:00 00:09:16
197 18 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 35 ŽV1 1975 1 00:25:00 00:09:17
198 44 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 5 ŽV3 1954 1 00:25:01 00:09:18
199 29 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 18 Jři 1997 1 00:25:01 00:09:18
200 146 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 24 Dky 1999 1 00:25:02 00:09:19
201 69 KRIEG Petr BMT Brno 21 XM 1949 1 00:25:03 00:09:20
202 202 HAMŠÍK Václav ŠKK Židlochovice 35 Dci 2005 1 00:25:05 00:09:22
203 208 HOLEŠÍNSKÁ Iveta ŠKK Židlochovice 25 Dky 2003 1 00:25:08 00:09:25
204 133 KRATOCHVÍLOVÁ Nikola Kupařovice 7 Jky 1997 1 00:25:10 00:09:27
205 96 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 36 ŽV1 1973 1 00:25:12 00:09:29
206 149 MARŠÁLKOVÁ Leona 49 Ž 1990 1 00:25:12 00:09:29
207 98 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 11 ŽV2 1964 1 00:25:19 00:09:36
208 112 ČECH Ladislav BehejBrno.com 22 XM 1973 1 00:25:20 00:09:37
209 300 PATÁKOVÁ Lydie Mokrá 37 ŽV1 1975 1 00:25:21 00:09:38
210 254 LATTENBERGOVÁ Zora Střelice 38 ŽV1 1976 1 00:25:22 00:09:39
211 88 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 50 Ž 1978 1 00:25:25 00:09:42
212 101 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 51 Ž 1991 1 00:25:27 00:09:44
213 132 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 39 ŽV1 1973 1 00:25:28 00:09:45
214 110 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 12 ŽV2 1965 1 00:25:34 00:09:50
215 131 PELLOVÁ Gabriela Brno 52 Ž 1979 1 00:25:37 00:09:53
216 156 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 53 Ž 1991 1 00:25:43 00:10:00
217 134 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 13 ŽV2 1966 1 00:25:50 00:10:07
218 240 JÍCHA Jaromír Artaban Morávia JTK 23 XM 1968 1 00:26:12 00:10:29
219 291 HRONOVÁ Natálie PBV MTB Team Brno 26 Dky 2000 1 00:26:26 00:10:42
220 105 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 40 ŽV1 1971 1 00:26:33 00:10:49
221 272 MIKOVÁ Dominika Orel Obřany 8 Jky 2002 1 00:26:52 00:11:09
222 121 MIKA Ivo Orel Obřany 24 XM 1966 1 00:26:52 00:11:09
223 157 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 41 ŽV1 1972 1 00:27:00 00:11:17
224 36 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 27 Dky 2000 1 00:27:01 00:11:18
225 246 PÁNKOVÁ Eva Silůvky 54 Ž 1988 1 00:27:06 00:11:22
226 64 KOČÍ Hana Brno 42 ŽV1 1971 1 00:27:06 00:11:23
227 245 SEDLÁČKOVÁ Hana Silůvky 55 Ž 1987 1 00:27:08 00:11:25
228 266 GAVENDOVÁ Eliška Alfa Helicopter Triathlon Team 56 Ž 1990 1 00:27:14 00:11:31
229 230 ZEJDOVÁ Eva Orel Obřany 57 Ž 1983 1 00:27:16 00:11:33
230 294 ZITOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 14 ŽV2 1959 1 00:27:18 00:11:35
231 299 DEMELOVÁ Nikola Brno 58 Ž 1981 1 00:27:19 00:11:36
232 203 KOUDELKA Petr ŠKK Židlochovice 36 Dci 2005 1 00:27:22 00:11:39
233 226 JEŘÁBKOVÁ Martina 9 Jky 1997 1 00:27:22 00:11:39
234 233 SUCHÁNEK Jakub PELLS MTBO Team 37 Dci 2002 1 00:27:26 00:11:42
235 253 KALOVÁ Renata FIT Plus Blansko 43 ŽV1 1974 1 00:27:27 00:11:44
236 136 FORÝTKOVÁ Žaneta Hal 3000 59 Ž 1984 1 00:27:32 00:11:49
237 137 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 15 ŽV2 1961 1 00:27:32 00:11:49
238 95 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 28 Dky 2001 1 00:27:36 00:11:53
239 209 KELBLOVÁ Adéla ŠKK Židlochovice 29 Dky 2001 1 00:27:41 00:11:57
240 20 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 6 ŽV3 1946 1 00:27:53 00:12:10
241 68 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 44 ŽV1 1973 1 00:28:03 00:12:20
242 93 KORPASOVÁ Ivana Lokomotiva Ingstav Brno 45 ŽV1 1973 1 00:28:07 00:12:24
243 28 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 30 Dky 2000 1 00:28:09 00:12:26
244 261 KABELKA Martin Zelené Rosice 38 Dci 2003 1 00:28:11 00:12:28
245 264 USTOHAL Karel Zelene Rosice 25 XM 1977 1 00:28:11 00:12:28
246 83 MOKRÁ Regina Brno 46 ŽV1 1968 1 00:28:21 00:12:38
247 252 BAJEROVÁ Eva Brnet.cz 60 Ž 1977 1 00:28:38 00:12:55
248 259 POHANKOVÁ Jana Břeclav 61 Ž 1981 1 00:28:46 00:13:03
249 9 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 39 Dci 1999 1 00:28:52 00:13:09
250 277 ŠMATEROVÁ Petra Kunštát 62 Ž 1990 1 00:28:54 00:13:11
251 231 DRCHAL Miroslav 26 XM 1975 1 00:28:55 00:13:12
252 263 VAVERKOVÁ Lucie Rosice 63 Ž 1985 1 00:29:24 00:13:41
253 280 PODOLANOVÁ Romana sKým.cz 64 Ž 1992 1 00:29:42 00:13:59
254 251 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 7 ŽV3 1944 1 00:29:45 00:14:02
255 12 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 65 Ž 1996 1 00:30:10 00:14:26
256 65 KOČÍ Heidi Brno 10 Jky 1997 1 00:30:20 00:14:37
257 248 WINKLEROVÁ Tereza Silůvky 66 Ž 1989 1 00:30:22 00:14:39
258 262 VAVERKOVÁ Šárka Zelené Rosice 67 Ž 1988 1 00:30:22 00:14:39
259 247 WINKLEROVÁ Romana Silůvky 16 ŽV2 1966 1 00:30:25 00:14:41
260 279 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 17 ŽV2 1959 1 00:30:25 00:14:42
261 302 GRICOVÁ Ivana 47 ŽV1 1972 1 00:30:42 00:14:59
262 298 DOJIVA Vilém Brno 40 Dci 1999 1 00:30:54 00:15:11
263 214 LIBROVÁ Iva Blansko 48 ŽV1 1974 1 00:31:23 00:15:39
264 215 ŠEBEK Martin Lodní sporty Brno 19 Jři 1998 1 00:31:23 00:15:40
265 158 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 31 Dky 1999 1 00:32:02 00:16:19
266 102 BRADÁČKOVÁ Martina 68 Ž 1990 1 00:32:48 00:17:05
267 278 JANKŮ Miluše 18 ŽV2 1957 1 00:33:05 00:17:22
268 257 JONES Marcela Prštice 49 ŽV1 1975 1 00:34:20 00:18:37
269 258 JONES Russell 27 XM 1963 1 00:34:21 00:18:38
270 17 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 32 Dky 1999 1 00:40:34 00:24:51

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 206 VACEK Marcel ŠKK Židlochovice Dci 2004

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.