Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 09.01.2016 08:00 do 09.01.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Vít Sikora
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků160
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:18:30
2 7 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Jři 1998 1 00:18:45 00:00:14
3 79 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 2 Jři 1998 1 00:18:50 00:00:19
4 26 TOMEK Jiří Athletic runners club 3 Jři 1997 1 00:18:51 00:00:21
5 88 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 2 Dci 1999 1 00:19:13 00:00:43
6 204 KALOUS Marek AHA Vyškov 3 Dci 2000 1 00:19:42 00:01:11
7 75 FIALA Dan ARC Brno 4 Jři 1997 1 00:19:49 00:01:19
8 106 VABROUŠEK Filip 4 Dci 1999 1 00:20:02 00:01:31
9 70 KRÁL Jan SK Žabovřesky 5 Dci 1999 1 00:20:18 00:01:48
10 1 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 6 Dci 1999 1 00:20:21 00:01:51
11 3 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 7 Dci 2000 1 00:20:31 00:02:00
12 215 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 5 Jři 1997 1 00:20:43 00:02:12
13 242 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Dky 1999 1 00:21:00 00:02:29
14 207 SÁBLÍK Martin ANT Žďár nad Sázavou 8 Dci 2000 1 00:21:00 00:02:30
15 55 CHROMÁ Kateřina AK Olymp Brno 1 Ž 1994 1 00:21:07 00:02:36
16 28 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 1 00:21:08 00:02:38
17 74 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 9 Dci 1999 1 00:21:26 00:02:56
18 30 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 2000 1 00:21:26 00:02:56
19 8 PAPP Dominik AHA Vyškov 11 Dci 1999 1 00:21:44 00:03:13
20 83 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 2 Ž 1995 1 00:21:49 00:03:19
21 218 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 1 00:21:50 00:03:19
22 29 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 12 Dci 2002 1 00:21:54 00:03:23
23 222 PRIESSNITZ Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 6 Jři 1998 1 00:21:59 00:03:28
24 211 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 4 Ž 1983 1 00:22:00 00:03:30
25 202 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 13 Dci 1999 1 00:22:02 00:03:32
26 54 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 5 Ž 1993 1 00:22:09 00:03:38
27 208 PEŠÁKOVÁ Mirka AC Racers 6 Ž 1985 1 00:22:12 00:03:41
28 41 VNENČÁKOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1994 1 00:22:14 00:03:44
29 209 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 14 Dci 2002 1 00:22:30 00:04:00
30 21 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:22:52 00:04:22
31 101 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 1 00:22:54 00:04:23
32 52 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 2 Dky 1999 1 00:22:54 00:04:24
33 87 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:22:55 00:04:25
34 246 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 1998 1 00:22:56 00:04:25
35 238 GRYC Vojtěch Tesla Brno 15 Dci 2001 1 00:22:56 00:04:26
36 47 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 3 Dky 1999 1 00:22:56 00:04:26
37 244 HLAVÁČ Jiří Tesla Brno 2 XM 1961 1 00:22:59 00:04:28
38 245 RICHTER Zdeněk 3 XM 1980 1 00:23:02 00:04:31
39 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 3 ŽV1 1969 1 00:23:18 00:04:48
40 32 HRAZDIRA Jonáš AC Moravská Slavia Brno 16 Dci 1999 1 00:23:30 00:04:59
41 35 KREJČÍ Tomáš 4 XM 1979 1 00:23:38 00:05:07
42 72 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 4 ŽV1 1972 1 00:23:41 00:05:10
43 224 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 4 Dky 2000 1 00:23:41 00:05:11
44 216 KOTEK Jakub AC Moravská Slavia Brno 17 Dci 1999 1 00:24:00 00:05:29
45 77 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 18 Dci 2001 1 00:24:02 00:05:31
46 48 VÍTOVÁ Pavla C-Base 8 Ž 1987 1 00:24:02 00:05:32
47 105 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 5 Dky 2000 1 00:24:04 00:05:33
48 223 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 19 Dci 2001 1 00:24:04 00:05:33
49 50 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 1 ŽV2 1964 1 00:24:11 00:05:40
50 71 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1982 1 00:24:15 00:05:44
51 14 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 5 ŽV1 1975 1 00:24:17 00:05:46
52 13 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:24:20 00:05:49
53 38 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 10 Ž 1993 1 00:24:26 00:05:55
54 217 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 6 ŽV1 1975 1 00:24:35 00:06:04
55 53 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 5 XM 1965 1 00:24:36 00:06:05
56 226 POLÁKOVÁ Jana SCOTT Sport Brno 11 Ž 1986 1 00:24:38 00:06:07
57 91 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 2 Jky 1997 1 00:24:40 00:06:09
58 65 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 12 Ž 1990 1 00:24:50 00:06:20
59 5 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 1999 1 00:24:51 00:06:21
60 16 KUNC Josef Orel Vyškov 6 XM 1960 1 00:24:52 00:06:21
61 227 KUCHAŘÍKOVÁ Klára 7 Dky 1999 1 00:24:54 00:06:23
62 104 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:25:01 00:06:30
63 235 LISOWSKA WOS Agnieszka 13 Ž 1982 1 00:25:08 00:06:37
64 214 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 14 Ž 1987 1 00:25:12 00:06:41
65 9 SVOBODA Marek Běžci Moravany 20 Dci 1999 1 00:25:28 00:06:58
66 97 ŠOLC Filip SKI Žabiny 7 XM 1985 1 00:25:34 00:07:04
67 69 MATULOVÁ Martina Brno 7 ŽV1 1972 1 00:25:35 00:07:04
68 20 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 ŽV2 1964 1 00:25:43 00:07:12
69 25 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 15 Ž 1988 1 00:25:57 00:07:27
70 67 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 1 ŽV3 1956 1 00:25:58 00:07:27
71 27 DERKOVÁ Jana Brno 8 ŽV1 1971 1 00:26:05 00:07:34
72 225 KIESEL Lukáš Sokol Bílovice nad Svitavou 21 Dci 2003 1 00:26:20 00:07:49
73 241 SEDLÁČEK Jan 22 Dci 1999 1 00:26:28 00:07:58
74 99 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 16 Ž 1983 1 00:26:33 00:08:02
75 228 GRUSZKA Kamila Alicja Polsko 9 ŽV1 1976 1 00:26:34 00:08:04
76 40 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 5 ŽV2 1964 1 00:26:41 00:08:10
77 45 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 6 ŽV2 1962 1 00:26:41 00:08:10
78 62 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 10 ŽV1 1969 1 00:26:45 00:08:15
79 24 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 11 ŽV1 1970 1 00:26:54 00:08:23
80 78 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 12 ŽV1 1970 1 00:26:56 00:08:25
81 36 CRHÁN Jiří Brno 8 XM 1979 1 00:26:57 00:08:27
82 43 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 17 Ž 1991 1 00:27:00 00:08:29
83 22 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 8 Dky 1999 1 00:27:00 00:08:29
84 61 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 13 ŽV1 1975 1 00:27:02 00:08:31
85 94 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 18 Ž 1979 1 00:27:06 00:08:35
86 64 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 1 00:27:07 00:08:36
87 31 KOMENDA Jan ZBM Brno 23 Dci 1999 1 00:27:15 00:08:44
88 100 SLÁMOVÁ Barbora Brno 19 Ž 1981 1 00:27:15 00:08:45
89 18 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 9 XM 1970 1 00:27:17 00:08:46
90 248 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 20 Ž 1977 1 00:27:18 00:08:47
91 95 MATUŠKOVÁ Marie RSFK 21 Ž 1985 1 00:27:20 00:08:49
92 203 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 14 ŽV1 1975 1 00:27:24 00:08:54
93 243 HLAVÁČOVÁ Anežka Orientační Team Tesla Brno 9 Dky 2001 1 00:27:29 00:08:58
94 12 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 1999 1 00:27:31 00:09:00
95 237 GRYC Ondřej Tesla Brno 24 Dci 2004 1 00:27:43 00:09:12
96 23 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 15 ŽV1 1974 1 00:27:47 00:09:16
97 60 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 16 ŽV1 1968 1 00:27:54 00:09:23
98 33 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 3 Jky 1998 1 00:27:57 00:09:27
99 46 VOJTÍŠEK Tomáš 10 XM 1973 1 00:27:58 00:09:28
100 68 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 1999 1 00:27:59 00:09:29
101 230 KAŠE Jakub Krokodýl Brno 8 Jři 1998 1 00:28:01 00:09:30
102 86 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 12 Dky 1999 1 00:28:04 00:09:33
103 249 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 4 Jky 1998 1 00:28:17 00:09:46
104 247 CRHÁK Tomáš MSD Brno J-elita 9 Jři 1998 1 00:28:20 00:09:49
105 73 PETROVÁ Katarína 22 Ž 1981 1 00:28:22 00:09:51
106 231 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 13 Dky 1999 1 00:28:24 00:09:53
107 49 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 7 ŽV2 1966 1 00:28:27 00:09:56
108 34 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 14 Dky 2001 1 00:28:27 00:09:57
109 220 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 17 ŽV1 1973 1 00:28:29 00:09:59
110 82 ŠKROBOVÁ Jana Kuřim 18 ŽV1 1971 1 00:28:32 00:10:02
111 229 KADLECOVÁ Jiřina Brno 23 Ž 1978 1 00:28:32 00:10:02
112 57 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 5 Jky 1997 1 00:28:41 00:10:10
113 201 ZEDNÍK Josef 25 Dci 2000 1 00:28:56 00:10:25
114 76 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 24 Ž 1986 1 00:28:59 00:10:29
115 212 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 19 ŽV1 1974 1 00:29:06 00:10:35
116 92 SZÖKEOVÁ Jana newline 8 ŽV2 1965 1 00:29:19 00:10:48
117 90 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 15 Dky 1999 1 00:29:24 00:10:54
118 44 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 9 ŽV2 1960 1 00:29:50 00:11:20
119 205 MACHARÁČKOVÁ Karolína 11 XM 1978 1 00:29:52 00:11:21
120 213 TOMÍŠKOVÁ Alexandra 25 Ž 1982 1 00:29:58 00:11:27
121 51 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 26 Ž 1980 1 00:29:59 00:11:28
122 39 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:30:00 00:11:29
123 4 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 12 XM 1973 1 00:30:09 00:11:38
124 254 KUDELOVÁ Barbora SK Meteor Brno 27 Ž 1992 1 00:30:14 00:11:43
125 219 MOKRÁ Regina Brno 20 ŽV1 1968 1 00:30:15 00:11:45
126 102 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 28 Ž 1987 1 00:30:21 00:11:51
127 103 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 16 Dky 2000 1 00:30:25 00:11:54
128 107 DVOŘÁKOVÁ Hana SK Žabovřesky Brno 29 Ž 1986 1 00:30:39 00:12:08
129 93 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 21 ŽV1 1972 1 00:30:43 00:12:12
130 98 NĚMCOVÁ Andrea OK Chrastava 30 Ž 1987 1 00:30:44 00:12:13
131 96 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 31 Ž 1991 1 00:30:52 00:12:21
132 81 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 17 Dky 2001 1 00:30:54 00:12:24
133 256 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 26 Dci 2004 1 00:30:58 00:12:27
134 255 ŠITTLEROVÁ Marie 32 Ž 1990 1 00:31:46 00:13:15
135 19 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 10 Jři 1997 1 00:31:48 00:13:18
136 89 KUNČAROVÁ Alena 22 ŽV1 1972 1 00:32:16 00:13:45
137 84 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 23 ŽV1 1972 1 00:32:49 00:14:18
138 63 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 24 ŽV1 1972 1 00:32:56 00:14:25
139 66 RAFFAYOVÁ Světlana 25 ŽV1 1967 1 00:32:58 00:14:27
140 210 GŘÍBKOVÁ Jana Němčice nad Hanou 26 ŽV1 1971 1 00:33:00 00:14:29
141 17 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 18 Dky 2000 1 00:33:06 00:14:35
142 6 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 33 Ž 1996 1 00:33:42 00:15:11
143 59 KOČÍ Hana Brno 27 ŽV1 1971 1 00:33:43 00:15:12
144 10 ŠEBEK Martin Lodní sporty Brno 11 Jři 1998 1 00:33:43 00:15:13
145 206 LIBROVÁ Iva Blansko 28 ŽV1 1974 1 00:33:43 00:15:13
146 221 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 4 ŽV3 1944 1 00:34:06 00:15:36
147 58 KOČÍ Heidi Brno 6 Jky 1997 1 00:34:10 00:15:40
148 253 MALAČKOVÁ Anna SK Meteor Brno 34 Ž 1989 1 00:34:12 00:15:41
149 85 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 19 Dky 1999 1 00:34:45 00:16:15
150 259 SUCHÁNEK Jakub PELLS MTBO Team 27 Dci 2002 1 00:34:53 00:16:22
151 233 KUTYLA Agnieszka Polsko 29 ŽV1 1970 1 00:35:01 00:16:30
152 234 MOTYL Jozefa_Miroslawa 35 Ž 1980 1 00:35:01 00:16:30
153 232 MALEK Bozena Lidia Polsko 30 ŽV1 1975 1 00:35:01 00:16:30
154 42 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 10 ŽV2 1959 1 00:35:50 00:17:19
155 37 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 5 ŽV3 1953 1 00:36:14 00:17:43
156 239 USTOHAL Karel Zelene Rosice 13 XM 1977 1 00:36:56 00:18:25
157 240 VAVERKOVÁ Šárka Zelené Rosice 36 Ž 1988 1 00:36:56 00:18:25
158 80 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 11 ŽV2 1964 1 00:39:39 00:21:08
159 251 POSPÍŠILOVÁ Anna 37 Ž 1995 1 00:43:17 00:24:46
160 252 OSMANOVÁ Soňa 38 Ž 1994 1 00:43:17 00:24:47

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.