Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 23.01.2016 08:00 do 23.01.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Vít Sikora
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol2
Počet závodníků155
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 59 FIALA Dan TJ Lokomotiva Břeclav 1 Jři 1997 2 00:15:42
2 207 KONEČNÝ Aleš Masaryk run 2 Jři 1997 2 00:16:02 00:00:20
3 33 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 3 Jři 1998 2 00:16:20 00:00:38
4 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 2 00:16:28 00:00:46
5 46 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 4 Jři 1997 2 00:16:30 00:00:48
6 209 KLÍČ David Relax fit team 2 Dci 2000 2 00:16:33 00:00:50
7 8 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 2 00:16:36 00:00:54
8 53 VABROUŠEK Filip 3 Dci 1999 2 00:16:40 00:00:58
9 4 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 4 Dci 1999 2 00:17:04 00:01:22
10 80 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 5 Jři 1997 2 00:17:06 00:01:23
11 213 FIALA Andrej Relax fit team 6 Jři 1998 2 00:17:31 00:01:49
12 1 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 Dci 2000 2 00:17:45 00:02:03
13 224 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Dky 1999 2 00:17:49 00:02:07
14 214 SÁBLÍK Martin SK Ante Žďár nad Sázavou 6 Dci 2000 2 00:17:58 00:02:16
15 202 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 7 Dci 1999 2 00:18:10 00:02:28
16 103 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 2 Ž 1995 2 00:18:17 00:02:34
17 228 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 3 Ž 1983 2 00:18:19 00:02:37
18 231 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 1 XM 1985 2 00:18:25 00:02:43
19 29 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 4 Ž 1986 2 00:18:25 00:02:43
20 30 VNENČÁKOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1994 2 00:18:26 00:02:44
21 72 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1986 2 00:18:43 00:03:01
22 210 PEŠÁKOVÁ Mirka AC Racers 7 Ž 1985 2 00:18:57 00:03:14
23 75 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 8 Dci 2002 2 00:19:03 00:03:21
24 223 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 1998 2 00:19:08 00:03:26
25 54 HRAZDIRA Jonáš AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 1999 2 00:19:09 00:03:26
26 95 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 2 Dky 1999 2 00:19:17 00:03:35
27 78 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 8 Ž 1979 2 00:19:19 00:03:37
28 222 RICHTER Zdeněk 2 XM 1980 2 00:19:22 00:03:40
29 85 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 3 Dky 2000 2 00:19:26 00:03:44
30 32 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 2 00:19:29 00:03:47
31 12 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 2 00:19:30 00:03:48
32 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 3 ŽV1 1969 2 00:19:31 00:03:48
33 16 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1978 2 00:19:40 00:03:58
34 226 STANOVSKÝ Pavel Brno 3 XM 1971 2 00:19:54 00:04:12
35 105 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 4 ŽV1 1972 2 00:20:06 00:04:24
36 122 MENŠÍKOVÁ Pavlína Brno 10 Ž 1979 2 00:20:13 00:04:31
37 14 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 2 00:20:14 00:04:32
38 67 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 11 Ž 1990 2 00:20:15 00:04:33
39 48 VÍTOVÁ Pavla C-Base 12 Ž 1987 2 00:20:24 00:04:42
40 99 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 2 00:20:25 00:04:42
41 6 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 1999 2 00:20:29 00:04:47
42 100 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 2000 2 00:20:30 00:04:48
43 24 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 2 00:20:30 00:04:48
44 37 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 13 Ž 1993 2 00:20:32 00:04:50
45 61 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 2 ŽV2 1964 2 00:20:33 00:04:50
46 88 HLAVATÁ Alexandra Brno 6 ŽV1 1967 2 00:20:33 00:04:51
47 71 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 14 Ž 1987 2 00:20:38 00:04:56
48 216 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 8 Jři 1998 2 00:20:52 00:05:10
49 115 ONDROUŠEK David Blansko 4 XM 1994 2 00:20:59 00:05:17
50 101 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 10 Dci 2001 2 00:21:03 00:05:21
51 20 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 2 00:21:04 00:05:22
52 19 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 7 ŽV1 1975 2 00:21:04 00:05:22
53 41 TICHÁ Karolína Gymnázium Boskovice 2 Jky 1998 2 00:21:04 00:05:22
54 7 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 9 Jři 1998 2 00:21:12 00:05:29
55 104 STANOVSKÝ Jiří AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 2000 2 00:21:12 00:05:29
56 89 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 8 ŽV1 1975 2 00:21:14 00:05:31
57 114 ČECH Ladislav BehejBrno.com 5 XM 1973 2 00:21:18 00:05:35
58 119 CRHÁN Jiří Brno 6 XM 1979 2 00:21:20 00:05:37
59 98 PŘIKRYL Adam ASK Blansko 10 Jři 1997 2 00:21:20 00:05:38
60 65 KALDOVÁ Veronika Jedem stopem 3 Jky 1997 2 00:21:23 00:05:41
61 66 KONEČNÁ Iveta Jedem stopem 4 Jky 1997 2 00:21:24 00:05:41
62 58 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 6 Dky 2000 2 00:21:24 00:05:42
63 47 TURBAKOVÁ Barbora Sebranice u Litomyšle 15 Ž 1990 2 00:21:24 00:05:42
64 233 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor 16 Ž 1987 2 00:21:25 00:05:42
65 230 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 17 Ž 1987 2 00:21:26 00:05:44
66 69 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 18 Ž 1991 2 00:21:27 00:05:45
67 106 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 7 XM 1965 2 00:21:39 00:05:56
68 81 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 5 Jky 1997 2 00:21:42 00:06:00
69 28 DERKOVÁ Jana Brno 9 ŽV1 1971 2 00:21:44 00:06:02
70 36 HYNKOVÁ Lada VVM 4 ŽV2 1965 2 00:21:44 00:06:02
71 83 MATULOVÁ Martina Brno 10 ŽV1 1972 2 00:21:53 00:06:11
72 50 MATUŠKOVÁ Marie RSFK 19 Ž 1985 2 00:22:07 00:06:25
73 124 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 20 Ž 1977 2 00:22:08 00:06:25
74 55 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 1999 2 00:22:08 00:06:26
75 22 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 21 Ž 1981 2 00:22:09 00:06:27
76 91 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 8 XM 1976 2 00:22:12 00:06:30
77 90 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 22 Ž 1983 2 00:22:12 00:06:30
78 203 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 11 ŽV1 1975 2 00:22:14 00:06:32
79 52 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 5 ŽV2 1962 2 00:22:15 00:06:32
80 42 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 6 ŽV2 1964 2 00:22:18 00:06:36
81 44 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 6 Jky 1998 2 00:22:20 00:06:38
82 40 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 9 XM 1970 2 00:22:22 00:06:39
83 38 VOLAVÁ Ivana Fit online 7 ŽV2 1964 2 00:22:27 00:06:44
84 102 SLÁMOVÁ Barbora Brno 23 Ž 1981 2 00:22:28 00:06:46
85 220 GRYC Ondřej Tesla Brno 12 Dci 2004 2 00:22:31 00:06:49
86 63 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 7 Jky 1997 2 00:22:31 00:06:49
87 76 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 12 ŽV1 1969 2 00:22:32 00:06:50
88 86 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 1999 2 00:22:34 00:06:52
89 77 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 13 ŽV1 1975 2 00:22:35 00:06:53
90 60 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 2000 2 00:22:37 00:06:55
91 215 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 14 ŽV1 1975 2 00:22:40 00:06:57
92 204 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 24 Ž 1980 2 00:22:41 00:06:59
93 123 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 1 ŽV3 1955 2 00:22:45 00:07:03
94 21 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 15 ŽV1 1976 2 00:22:50 00:07:08
95 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 10 XM 1973 2 00:22:54 00:07:12
96 51 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 25 Ž 1979 2 00:22:54 00:07:12
97 96 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 2 00:23:07 00:07:25
98 34 KADLECOVÁ Gabriela Sokol Radostice 26 Ž 1988 2 00:23:08 00:07:26
99 227 KOPECKÁ Michaela Boskovice 27 Ž 1982 2 00:23:09 00:07:27
100 45 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 9 Dky 2001 2 00:23:11 00:07:29
101 205 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 16 ŽV1 1974 2 00:23:14 00:07:32
102 221 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 28 Ž 1983 2 00:23:16 00:07:34
103 87 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 2000 2 00:23:24 00:07:42
104 56 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 11 Dky 1999 2 00:23:30 00:07:48
105 23 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 29 Ž 1986 2 00:23:41 00:07:59
106 110 PETROVÁ Katarína 30 Ž 1981 2 00:23:45 00:08:03
107 212 ROJÍČKOVÁ Marie 17 ŽV1 1973 2 00:23:52 00:08:10
108 208 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 31 Ž 1977 2 00:23:53 00:08:11
109 111 DOČKALOVÁ Věra 18 ŽV1 1976 2 00:23:58 00:08:16
110 232 HÉGROVÁ Šárka 32 Ž 1986 2 00:24:15 00:08:33
111 10 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 19 ŽV1 1967 2 00:24:15 00:08:33
112 9 KUNC Josef Orel Vyškov 11 XM 1960 2 00:24:16 00:08:34
113 74 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 20 ŽV1 1973 2 00:24:17 00:08:34
114 120 SZÖKEOVÁ Jana newline 8 ŽV2 1965 2 00:24:19 00:08:37
115 18 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 21 ŽV1 1975 2 00:24:21 00:08:39
116 79 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 9 ŽV2 1962 2 00:24:29 00:08:47
117 17 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 33 Ž 1977 2 00:24:34 00:08:52
118 43 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 2 00:24:39 00:08:57
119 82 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 12 Dky 1999 2 00:24:39 00:08:57
120 26 TOMÁNKOVÁ Stanislava 4 ŽV3 1955 2 00:24:40 00:08:58
121 93 HUMLÍČKOVÁ Kateřina Sokol Střelice 22 ŽV1 1976 2 00:24:47 00:09:05
122 112 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 23 ŽV1 1973 2 00:24:52 00:09:09
123 113 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 14 Dky 2001 2 00:25:01 00:09:19
124 108 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 34 Ž 1980 2 00:25:02 00:09:20
125 35 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 10 ŽV2 1964 2 00:25:07 00:09:25
126 107 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 24 ŽV1 1973 2 00:25:22 00:09:40
127 234 ŠITTLEROVÁ Marie 35 Ž 1990 2 00:25:25 00:09:43
128 92 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 25 ŽV1 1971 2 00:25:35 00:09:53
129 109 GŘÍBKOVÁ Jana Němčice nad Hanou 26 ŽV1 1971 2 00:25:37 00:09:55
130 27 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 13 Dky 2000 2 00:25:40 00:09:57
131 73 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 27 ŽV1 1972 2 00:25:51 00:10:09
132 49 MOKRÁ Regina Brno 28 ŽV1 1968 2 00:25:57 00:10:15
133 116 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 11 ŽV2 1966 2 00:26:00 00:10:17
134 217 DEMELOVÁ Nikola Brno 36 Ž 1981 2 00:26:00 00:10:18
135 25 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 5 ŽV3 1950 2 00:26:00 00:10:18
136 64 KOČÍ Hana Brno 29 ŽV1 1971 2 00:26:05 00:10:23
137 39 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 14 Dky 2000 2 00:26:12 00:10:29
138 225 HUSÁKOVÁ Klára 37 Ž 1983 2 00:26:49 00:11:07
139 118 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 30 ŽV1 1972 2 00:27:07 00:11:25
140 229 REGULI Helena Střelice 31 ŽV1 1973 2 00:27:12 00:11:30
141 211 LIBROVÁ Iva Blansko 32 ŽV1 1974 2 00:27:17 00:11:34
142 97 ŠEBEK Martin Lodní sporty Brno 11 Jři 1998 2 00:27:17 00:11:34
143 117 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 15 Dky 1999 2 00:27:19 00:11:37
144 125 KUNČAROVÁ Alena 33 ŽV1 1972 2 00:27:35 00:11:53
145 121 SZÖKE Patrik 15 Dci 2001 2 00:27:50 00:12:08
146 31 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 38 Ž 1996 2 00:28:07 00:12:25
147 94 POHANKOVÁ Jana Břeclav 39 Ž 1981 2 00:28:09 00:12:27
148 62 KOČÍ Heidi Brno 8 Jky 1997 2 00:28:11 00:12:29
149 70 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 12 ŽV2 1959 2 00:29:04 00:13:22
150 68 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 13 ŽV2 1966 2 00:29:25 00:13:43
151 84 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 6 ŽV3 1953 2 00:29:51 00:14:08
152 201 CHLÍBCOVÁ Helga 34 ŽV1 1975 2 00:30:34 00:14:52
153 219 REXHAJ Arbesa 40 Ž 1986 2 00:31:51 00:16:09
154 218 KOPECKÝ Jakub Brno 12 XM 1990 2 00:31:51 00:16:09
155 206 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 16 Dky 1999 2 00:42:20 00:26:38

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.