Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km

Datum pořádání od 01.12.2018 08:00 do 01.12.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,60
Počet kol1
Počet závodníků138
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:16:54
2 228 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 2001 1 00:16:59 00:00:05
3 42 ZAJÍC Martin VSK UNI BRNO 3 Jři 2000 1 00:17:00 00:00:06
4 30 STANÍČEK Pavel Brno 4 Jři 2001 1 00:17:23 00:00:29
5 29 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 5 Jři 2000 1 00:17:33 00:00:39
6 43 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 6 Jři 2001 1 00:17:50 00:00:56
7 255 SLAVÍK Ondřej VSK UNI BRNO 7 Jři 2001 1 00:18:11 00:01:17
8 203 TLAMKA Filip 1 Dci 2002 1 00:18:24 00:01:29
9 61 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 8 Jři 2001 1 00:18:57 00:02:03
10 34 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 2000 1 00:19:03 00:02:09
11 68 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2002 1 00:19:05 00:02:10
12 3 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 3 Dci 2002 1 00:19:11 00:02:16
13 210 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 4 Dci 2003 1 00:19:12 00:02:18
14 243 KOLÁŘ Martin KB Blansko 5 Dci 2003 1 00:19:12 00:02:18
15 7 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 10 Jři 2001 1 00:19:17 00:02:23
16 252 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2002 1 00:19:31 00:02:37
17 55 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 1 00:19:58 00:03:04
18 47 ČERBÁK Adam 11 Jři 2000 1 00:20:14 00:03:20
19 246 HRUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS TEAM 1 Jky 2000 1 00:20:20 00:03:26
20 253 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2002 1 00:20:24 00:03:30
21 218 PETRU Adam 8 Dci 2002 1 00:20:25 00:03:30
22 18 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:20:28 00:03:34
23 50 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Dky 2003 1 00:20:29 00:03:34
24 12 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 2 Ž 1993 1 00:20:31 00:03:37
25 13 ŠŤASTA Šimon Brno 9 Dci 2002 1 00:20:35 00:03:40
26 38 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 12 Jři 2000 1 00:20:37 00:03:43
27 24 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2000 1 00:20:38 00:03:44
28 202 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite Sport Boskovice 2 Dky 2002 1 00:20:53 00:03:59
29 225 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 3 Ž 1994 1 00:21:11 00:04:17
30 206 KADEŘÁBEK Michal AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 2003 1 00:21:26 00:04:32
31 247 BENIAČOVÁ Linda Bežečký klub Brno 2 ŽV1 1978 1 00:21:31 00:04:37
32 28 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 3 Dky 2002 1 00:21:31 00:04:37
33 209 KLOBÁSKOVÁ Marta JAC Brno 4 Dky 2003 1 00:21:41 00:04:47
34 205 INDRA Daniel AK Prostějov 11 Dci 2004 1 00:21:42 00:04:48
35 227 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 4 Ž 1980 1 00:21:56 00:05:01
36 236 KOŠŤÁL Jakub 12 Dci 2003 1 00:22:05 00:05:11
37 37 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2001 1 00:22:06 00:05:12
38 25 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2002 1 00:22:09 00:05:15
39 40 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1991 1 00:22:10 00:05:16
40 211 STLOUKAL Richard Drahanský sport team 13 Dci 2002 1 00:22:21 00:05:26
41 216 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 1 00:22:21 00:05:27
42 9 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 4 Jky 2001 1 00:22:22 00:05:28
43 74 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 6 Ž 1991 1 00:22:33 00:05:39
44 39 PUČERA Jan Sebastian AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 2002 1 00:22:40 00:05:45
45 45 KOMÁRKOVÁ Zdenka Kometky 4 ŽV1 1974 1 00:22:40 00:05:45
46 36 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 5 ŽV1 1979 1 00:22:52 00:05:58
47 23 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2002 1 00:22:59 00:06:04
48 239 RADA Štěpán KOB Alfa Brno 15 Dci 2004 1 00:23:04 00:06:10
49 48 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 7 Ž 1994 1 00:23:06 00:06:12
50 220 MACHOTOVÁ Anežka Plavecký klub kurim 7 Dky 2003 1 00:23:10 00:06:15
51 41 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽV2 1964 1 00:23:10 00:06:16
52 213 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice 8 Ž 1994 1 00:23:12 00:06:17
53 69 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:23:16 00:06:22
54 15 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1963 1 00:23:22 00:06:28
55 8 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 5 Jky 2000 1 00:23:39 00:06:45
56 207 NAVRÁTILOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 2003 1 00:23:41 00:06:47
57 201 OBOŘILOVÁ Tereza Drahanský sport team 9 Dky 2002 1 00:23:48 00:06:53
58 248 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 7 ŽV1 1974 1 00:23:53 00:06:59
59 46 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 1 00:23:56 00:07:01
60 224 KOLÁŘOVÁ Kateřina Blansko 9 Ž 1985 1 00:24:00 00:07:06
61 59 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 10 Ž 1989 1 00:24:07 00:07:13
62 76 MATULOVÁ Martina Brno 8 ŽV1 1972 1 00:24:08 00:07:14
63 257 SUCHÁNKOVÁ Zdeňka Blansko 4 ŽV2 1963 1 00:24:23 00:07:28
64 258 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 6 Jky 2000 1 00:24:26 00:07:32
65 223 ŠIROKÁ Eliška AK Blansko Dvorská 10 Dky 2004 1 00:24:39 00:07:45
66 229 VALOVÁ Silvie 7 Jky 2001 1 00:24:45 00:07:51
67 234 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 5 ŽV2 1966 1 00:24:46 00:07:52
68 75 JELÍNEK Jan 1 XM 1992 1 00:24:48 00:07:53
69 22 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽV3 1957 1 00:24:53 00:07:59
70 232 SKOUMAL Vincenc AK Kuřim 16 Dci 2003 1 00:25:00 00:08:06
71 254 POLÁŠKOVÁ Martina 9 ŽV1 1973 1 00:25:20 00:08:26
72 32 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:25:33 00:08:39
73 14 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 6 ŽV2 1962 1 00:25:38 00:08:44
74 10 PAVLŮ Andrea Žďárná 10 ŽV1 1979 1 00:25:38 00:08:44
75 230 STRNADOVÁ Klára AK Drnovice 8 Jky 2001 1 00:25:40 00:08:46
76 31 STANÍČEK Pavel Brno 2 XM 1973 1 00:25:40 00:08:46
77 11 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 11 ŽV1 1974 1 00:25:40 00:08:46
78 79 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 11 Ž 1982 1 00:25:42 00:08:48
79 17 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 12 Ž 1983 1 00:25:44 00:08:49
80 215 KRUŠINOVÁ Andrea Letovice 13 Ž 1982 1 00:25:44 00:08:50
81 57 SMEJKALOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 2003 1 00:25:55 00:09:01
82 240 ROČKOVÁ Veronika AC Moravská Slavia Brno 17 Dci 2004 1 00:25:57 00:09:02
83 60 KUČEROVÁ Jana Rohatec 12 ŽV1 1971 1 00:25:59 00:09:05
84 21 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 3 XM 1970 1 00:26:02 00:09:08
85 226 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 13 ŽV1 1977 1 00:26:06 00:09:12
86 233 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 14 Ž 1986 1 00:26:18 00:09:24
87 251 ACHTEN Robin Brno 18 Dci 2004 1 00:26:22 00:09:28
88 63 ACHTEN Petra BKB Brno 14 ŽV1 1975 1 00:26:23 00:09:28
89 6 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 15 ŽV1 1976 1 00:26:26 00:09:32
90 204 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 16 ŽV1 1975 1 00:26:45 00:09:51
91 72 KLIMEŠOVÁ Monika 15 Ž 1987 1 00:26:48 00:09:54
92 5 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 17 ŽV1 1971 1 00:26:54 00:10:00
93 231 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 4 XM 1972 1 00:27:11 00:10:16
94 242 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 5 XM 1982 1 00:27:14 00:10:20
95 222 HALASOVÁ Anna Orel Vškov 12 Dky 2003 1 00:27:16 00:10:21
96 235 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 18 ŽV1 1979 1 00:27:17 00:10:23
97 27 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 16 Ž 1980 1 00:27:18 00:10:24
98 221 MACHOTOVÁ Romana Kuřim 7 ŽV2 1969 1 00:27:22 00:10:28
99 244 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 19 ŽV1 1974 1 00:27:23 00:10:29
100 245 ROSENBREYEROVÁ Hana Brno 8 ŽV2 1966 1 00:27:34 00:10:39
101 219 JALOVÁ Margita Letovice 3 ŽV3 1954 1 00:27:35 00:10:41
102 73 TRS Eva 17 Ž 1986 1 00:27:35 00:10:41
103 77 PELLOVÁ Gabriela 20 ŽV1 1979 1 00:27:39 00:10:45
104 35 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 18 Ž 1999 1 00:27:40 00:10:46
105 212 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 19 Ž 1989 1 00:27:44 00:10:50
106 54 UBROVÁ Veronika 21 ŽV1 1978 1 00:28:01 00:11:06
107 71 ZEMÁNKOVÁ Naďa Letovice 22 ŽV1 1973 1 00:28:06 00:11:11
108 4 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 23 ŽV1 1975 1 00:28:10 00:11:16
109 238 KUREČKOVÁ Klára KOB Alfa Brno 13 Dky 2006 1 00:28:20 00:11:26
110 19 OLIVOVÁ Lenka 24 ŽV1 1976 1 00:28:22 00:11:28
111 66 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 20 Ž 1997 1 00:28:26 00:11:32
112 256 ŠEBELA Jiří Blansko 6 XM 1958 1 00:28:27 00:11:32
113 70 GRAUEROVÁ Helena 25 ŽV1 1978 1 00:28:28 00:11:33
114 44 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 9 ŽV2 1964 1 00:28:33 00:11:38
115 51 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK makáme o 106 pro Fanu 26 ŽV1 1973 1 00:28:34 00:11:40
116 249 GROMEŠOVÁ Radomíra PERUN TEAM BLANSKO 27 ŽV1 1971 1 00:28:39 00:11:45
117 52 VOŠTEROVÁ Regina 28 ŽV1 1974 1 00:28:51 00:11:56
118 214 DANĚK Štěpán Horizont Blansko 19 Dci 2004 1 00:29:01 00:12:07
119 49 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 10 ŽV2 1965 1 00:29:05 00:12:10
120 241 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 21 Ž 1982 1 00:29:06 00:12:11
121 217 LÁSKOVÁ Monika Praha 22 Ž 1986 1 00:29:26 00:12:32
122 26 MOKRÁ Regina Brno 11 ŽV2 1968 1 00:29:27 00:12:32
123 208 JEDLIČKA Jan 7 XM 1973 1 00:29:27 00:12:32
124 237 MULÍČKOVÁ Eva KOB Alfa Brno 29 ŽV1 1974 1 00:29:27 00:12:33
125 78 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 30 ŽV1 1973 1 00:29:34 00:12:39
126 33 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 8 XM 1991 1 00:29:57 00:13:02
127 16 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:30:03 00:13:09
128 259 KRÁSLOVÁ Eva Brno 23 Ž 1983 1 00:30:26 00:13:32
129 250 KLEPALOVÁ Lenka PERUN TEAM BLANSKO 12 ŽV2 1966 1 00:31:04 00:14:10
130 64 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 9 XM 1966 1 00:31:04 00:14:10
131 58 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 9 Jky 2001 1 00:31:07 00:14:13
132 56 FILÍPKOVÁ Šárka Hodonín 24 Ž 1999 1 00:31:09 00:14:15
133 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 10 XM 1973 1 00:31:20 00:14:26
134 82 ČECH Zdenka Brno 31 ŽV1 1978 1 00:32:36 00:15:42
135 65 KOČÍ Hana PST 32 ŽV1 1971 1 00:33:16 00:16:22
136 53 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 33 ŽV1 1972 1 00:33:47 00:16:53
137 20 NOVOTNÁ Michaela 34 ŽV1 1975 1 00:34:15 00:17:20
138 81 KROUPOVÁ Pavla Brno 13 ŽV2 1965 1 00:45:15 00:28:20

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.