Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 12.12.2015 08:00 do 12.12.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků158
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 213 FIALA Dan Lokomotiva Břeclav 1 Jři 1997 1 00:18:50
2 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:18:52 00:00:01
3 8 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Jři 1998 1 00:19:26 00:00:35
4 58 TOMEK Jiří Athletic runners club 3 Jři 1997 1 00:19:31 00:00:40
5 110 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 4 Jři 1998 1 00:19:35 00:00:44
6 265 FEITH Marek Ivančice 1 XM 1996 1 00:19:42 00:00:51
7 202 ŠTĚPÁNEK Gabriel JAC Brno 2 Dci 1999 1 00:19:44 00:00:53
8 21 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Dci 2000 1 00:20:00 00:01:09
9 263 KLÍČ David ACT leraK Blansko 4 Dci 2000 1 00:20:06 00:01:15
10 204 PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 5 Dci 2000 1 00:20:08 00:01:17
11 64 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 5 Jři 1997 1 00:20:44 00:01:53
12 73 KRÁL Jan SK Žabovřesky 6 Dci 1999 1 00:20:58 00:02:07
13 65 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 6 Jři 1997 1 00:21:15 00:02:24
14 26 VNENČÁKOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1994 1 00:21:22 00:02:31
15 44 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 7 Dci 2000 1 00:21:27 00:02:36
16 30 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 2 Ž 1995 1 00:21:31 00:02:40
17 219 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 2 XM 1981 1 00:21:37 00:02:46
18 4 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 8 Dci 1999 1 00:21:48 00:02:57
19 270 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Dky 1999 1 00:21:52 00:03:01
20 51 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 9 Dci 1999 1 00:21:53 00:03:02
21 33 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 10 Dci 1999 1 00:21:56 00:03:05
22 29 HRAZDIRA Jonáš AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 1999 1 00:21:57 00:03:06
23 218 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 3 Ž 1985 1 00:22:23 00:03:32
24 34 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1986 1 00:22:30 00:03:39
25 32 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1978 1 00:22:33 00:03:42
26 105 ČECH Filip Orel Brno Židenice 7 Jři 1998 1 00:22:36 00:03:45
27 208 PRIESSNITZ Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 8 Jři 1998 1 00:22:38 00:03:47
28 201 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 12 Dci 1999 1 00:22:42 00:03:51
29 216 NOVOTNÁ Barbora ATEX007 6 Ž 1981 1 00:22:44 00:03:53
30 22 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:22:46 00:03:55
31 122 SKLENÁŘOVÁ Radka AK Olymp Brno 7 Ž 1992 1 00:22:49 00:03:58
32 63 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 8 Ž 1994 1 00:22:53 00:04:02
33 85 GRÉZLOVÁ Terezie VSK Univerzita Brno 2 Dky 1999 1 00:22:54 00:04:03
34 274 KAMENICKÁ Vendula AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2002 1 00:22:55 00:04:04
35 49 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 9 Ž 1979 1 00:22:56 00:04:05
36 260 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 13 Dci 2002 1 00:22:58 00:04:07
37 47 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:23:00 00:04:09
38 62 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 10 Ž 1993 1 00:23:11 00:04:21
39 117 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 4 Dky 2000 1 00:23:15 00:04:24
40 46 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 11 Ž 1988 1 00:23:25 00:04:34
41 279 PEROUTKA Tomáš 3 XM 1985 1 00:23:29 00:04:38
42 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 3 ŽV1 1969 1 00:23:31 00:04:40
43 72 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 4 ŽV1 1972 1 00:23:37 00:04:46
44 19 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 1 00:23:38 00:04:47
45 215 MILIČKOVÁ Marie AK Olymp Brno 12 Ž 1992 1 00:23:46 00:04:55
46 10 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 9 Jři 1998 1 00:23:47 00:04:56
47 36 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 5 ŽV1 1971 1 00:23:49 00:04:58
48 268 GRYC Vojtěch Tesla Brno 14 Dci 2001 1 00:24:01 00:05:10
49 43 KREJČÍ Tomáš 4 XM 1979 1 00:24:09 00:05:18
50 96 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:24:14 00:05:23
51 266 BUDIŠOVÁ Michaela Lomnice 13 Ž 1990 1 00:24:24 00:05:33
52 206 KŘEČEK Vít Sokol Bílovice nad Svitavou 15 Dci 2000 1 00:24:25 00:05:34
53 114 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com 14 Ž 1988 1 00:24:28 00:05:37
54 280 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 15 Ž 1979 1 00:24:31 00:05:40
55 91 HLAVATÁ Alexandra Brno 7 ŽV1 1967 1 00:24:33 00:05:42
56 6 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 1999 1 00:24:38 00:05:47
57 210 PECHOVÁ Iva Spartak Praha 4 16 Ž 1986 1 00:24:46 00:05:55
58 28 KOPŘIVOVÁ Barbora Žabčice 17 Ž 1993 1 00:24:51 00:06:00
59 264 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 18 Ž 1982 1 00:24:54 00:06:03
60 69 VÍTOVÁ Pavla C-Base 19 Ž 1987 1 00:24:55 00:06:04
61 66 TICHÁ Karolína Gymnázium Boskovice 2 Jky 1998 1 00:25:00 00:06:09
62 27 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 8 ŽV1 1975 1 00:25:04 00:06:13
63 41 MATULOVÁ Martina Brno 9 ŽV1 1972 1 00:25:06 00:06:15
64 209 PRIESSNITZ Vít Bílovice nad Svitavou 5 XM 1972 1 00:25:12 00:06:21
65 45 SVOBODA Marek Běžci Moravany 16 Dci 1999 1 00:25:13 00:06:22
66 48 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 6 XM 1965 1 00:25:15 00:06:24
67 75 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 3 Jky 1997 1 00:25:16 00:06:25
68 112 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 20 Ž 1996 1 00:25:21 00:06:30
69 267 HYNKOVÁ Lada VVM 1 ŽV2 1965 1 00:25:29 00:06:38
70 20 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:25:33 00:06:42
71 107 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 4 Jky 1997 1 00:25:35 00:06:44
72 207 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 17 Dci 2001 1 00:25:39 00:06:48
73 70 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 18 Dci 1999 1 00:25:39 00:06:48
74 121 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 21 Ž 1977 1 00:25:47 00:06:56
75 84 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 22 Ž 1981 1 00:25:56 00:07:05
76 94 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 10 ŽV1 1969 1 00:26:06 00:07:15
77 90 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 23 Ž 1983 1 00:26:07 00:07:16
78 57 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 3 ŽV2 1962 1 00:26:10 00:07:19
79 24 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 6 Dky 2000 1 00:26:13 00:07:22
80 71 CHROUSTOVÁ Lenka Žabovřesky Brno 24 Ž 1994 1 00:26:15 00:07:24
81 1 DERKOVÁ Jana Brno 11 ŽV1 1971 1 00:26:15 00:07:24
82 13 TURBAKOVÁ Barbora Sebranice u Litomyšle 25 Ž 1990 1 00:26:17 00:07:26
83 17 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 26 Ž 1991 1 00:26:22 00:07:31
84 212 KONEČNÁ Iveta Jedem stopem 5 Jky 1997 1 00:26:23 00:07:32
85 211 KALDOVÁ Veronika Jedem stopem 6 Jky 1997 1 00:26:23 00:07:32
86 118 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 7 Dky 1999 1 00:26:29 00:07:38
87 23 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 ŽV2 1964 1 00:26:32 00:07:41
88 278 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 27 Ž 1987 1 00:26:32 00:07:41
89 50 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 12 ŽV1 1975 1 00:26:33 00:07:42
90 42 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 13 ŽV1 1970 1 00:26:34 00:07:43
91 86 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 28 Ž 1979 1 00:26:39 00:07:48
92 3 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 8 Dky 2000 1 00:26:40 00:07:49
93 39 CRHÁN Jiří Brno 7 XM 1979 1 00:26:40 00:07:49
94 92 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 14 ŽV1 1968 1 00:27:01 00:08:10
95 93 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 15 ŽV1 1975 1 00:27:05 00:08:14
96 102 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 29 Ž 1983 1 00:27:09 00:08:18
97 35 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 5 ŽV2 1964 1 00:27:11 00:08:20
98 76 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 16 ŽV1 1974 1 00:27:13 00:08:22
99 276 KADLECOVÁ Jiřina Brno 30 Ž 1978 1 00:27:15 00:08:24
100 103 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 1 ŽV3 1955 1 00:27:25 00:08:34
101 106 SLÁMOVÁ Barbora Brno 31 Ž 1981 1 00:27:26 00:08:35
102 14 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 9 Dky 2000 1 00:27:27 00:08:36
103 113 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:27:32 00:08:41
104 53 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 7 Jky 1997 1 00:27:33 00:08:42
105 217 ROJÍČKOVÁ Marie 17 ŽV1 1973 1 00:27:35 00:08:44
106 81 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 8 Jky 1998 1 00:27:36 00:08:45
107 111 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 18 ŽV1 1970 1 00:27:40 00:08:49
108 74 ŠOLC Filip SKI Žabiny 8 XM 1985 1 00:27:42 00:08:51
109 203 KIESEL Lukáš Sokol Bílovice nad Svitavou 19 Dci 2003 1 00:27:44 00:08:53
110 89 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 32 Ž 1986 1 00:27:45 00:08:54
111 262 ŠKARECKÝ Pavel Vranov 9 XM 1992 1 00:27:49 00:08:58
112 269 GRYC Ondřej Tesla Brno 20 Dci 2004 1 00:27:51 00:09:00
113 205 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 19 ŽV1 1974 1 00:27:52 00:09:01
114 214 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 33 Ž 1982 1 00:27:52 00:09:01
115 116 SZÖKEOVÁ Jana newline 6 ŽV2 1965 1 00:27:57 00:09:06
116 9 ŠEBEK Martin Lodní sporty Brno 10 Jři 1998 1 00:27:59 00:09:08
117 54 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 9 Jky 1997 1 00:28:02 00:09:11
118 104 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 20 ŽV1 1967 1 00:28:04 00:09:13
119 18 KUNC Josef Orel Vyškov 10 XM 1960 1 00:28:04 00:09:13
120 98 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 21 ŽV1 1973 1 00:28:14 00:09:23
121 100 PETROVÁ Katarína 34 Ž 1981 1 00:28:17 00:09:26
122 275 KAMENICKÁ Kateřina 22 ŽV1 1973 1 00:28:22 00:09:31
123 5 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 11 XM 1973 1 00:28:29 00:09:38
124 78 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 7 ŽV2 1966 1 00:28:34 00:09:43
125 37 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:28:45 00:09:54
126 115 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 35 Ž 1983 1 00:28:50 00:09:59
127 60 KALOVÁ Jana 8 ŽV2 1966 1 00:28:59 00:10:08
128 95 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 23 ŽV1 1973 1 00:29:10 00:10:19
129 31 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 9 ŽV2 1965 1 00:29:20 00:10:29
130 99 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 36 Ž 1978 1 00:29:22 00:10:31
131 87 SCHMID Katharina Brno 10 Dky 2003 1 00:29:31 00:10:40
132 119 TOMÁNKOVÁ Stanislava 4 ŽV3 1955 1 00:29:33 00:10:42
133 88 HRUŠKOVÁ Kristýna Brno - Kohoutovice 11 Dky 2003 1 00:29:54 00:11:03
134 83 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 37 Ž 1991 1 00:29:56 00:11:05
135 79 PELLOVÁ Gabriela Brno 38 Ž 1979 1 00:29:59 00:11:08
136 12 SVOBODOVÁ Martina Běhej Brno 24 ŽV1 1975 1 00:30:01 00:11:10
137 68 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 39 Ž 1991 1 00:30:06 00:11:15
138 25 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 5 ŽV3 1950 1 00:30:21 00:11:30
139 67 NĚMEČKOVÁ Alena 40 Ž 1979 1 00:30:26 00:11:35
140 38 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 10 ŽV2 1964 1 00:30:36 00:11:45
141 52 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 25 ŽV1 1971 1 00:30:44 00:11:53
142 272 OSTRÁ Kateřina Vranov 26 ŽV1 1976 1 00:31:12 00:12:21
143 120 CSAKVARYOVÁ Lenka Blansko 41 Ž 1983 1 00:31:56 00:13:05
144 77 KUNČAROVÁ Alena 27 ŽV1 1972 1 00:32:43 00:13:52
145 97 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 28 ŽV1 1972 1 00:33:00 00:14:09
146 80 KORPASOVÁ Ivana Lokomotiva Ingstav Brno 29 ŽV1 1973 1 00:33:05 00:14:14
147 55 KOČÍ Hana Brno 30 ŽV1 1971 1 00:33:06 00:14:15
148 82 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 12 Dky 2001 1 00:33:19 00:14:28
149 109 SOLDÁNOVÁ Helena newline 31 ŽV1 1972 1 00:33:31 00:14:40
150 261 MYŠKOVÁ Martina 32 ŽV1 1972 1 00:33:38 00:14:47
151 281 MANEVSKÁ Aleksandra Za zenitem a ještě dál 42 Ž 1987 1 00:34:30 00:15:39
152 16 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 6 ŽV3 1953 1 00:34:52 00:16:01
153 7 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 43 Ž 1996 1 00:35:08 00:16:17
154 101 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 7 ŽV3 1944 1 00:35:32 00:16:41
155 108 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 13 Dky 1999 1 00:35:33 00:16:42
156 59 KOČÍ Heidi Brno 10 Jky 1997 1 00:35:37 00:16:46
157 40 BRADÁČKOVÁ Martina 44 Ž 1990 1 00:39:01 00:20:10
158 277 JANKŮ Miluše 11 ŽV2 1957 1 00:39:08 00:20:18

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.