Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 26.12.2016 08:00 do 26.12.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků214
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 128 FOLLER David VSK Univerzita Brno 1 Jři 1999 1 00:15:41
2 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:15:54 00:00:12
3 18 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 2 Dci 2000 1 00:16:11 00:00:30
4 132 KLÍČ David Elite Sport Team 3 Dci 2000 1 00:16:16 00:00:35
5 197 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 4 Dci 2000 1 00:16:33 00:00:52
6 4 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Jři 1998 1 00:16:35 00:00:53
7 53 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 3 Jři 1999 1 00:16:35 00:00:54
8 77 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 5 Dci 2001 1 00:16:35 00:00:54
9 67 KRÁL Jan SK Žabovřesky 4 Jři 1999 1 00:16:37 00:00:56
10 203 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2001 1 00:16:42 00:01:01
11 167 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 7 Dci 2001 1 00:17:05 00:01:24
12 88 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 5 Jři 1999 1 00:17:21 00:01:40
13 27 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 1 00:17:23 00:01:42
14 212 FIALA Andrej Elite sport team 6 Jři 1998 1 00:17:27 00:01:45
15 151 SLAVÍK Ondřej Orel Šítbořice a Sokol Přísnotice 8 Dci 2001 1 00:17:27 00:01:46
16 41 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 2 Ž 1986 1 00:17:52 00:02:11
17 84 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 3 Ž 1995 1 00:18:00 00:02:19
18 72 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 7 Jři 1999 1 00:18:18 00:02:37
19 166 KŘIVÁNKOVÁ Simona Běhej Brno 4 Ž 1983 1 00:18:19 00:02:38
20 79 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:18:19 00:02:38
21 78 FANFRDLA Ctirad Silůvky 1 XM 1974 1 00:18:31 00:02:50
22 105 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 9 Dci 2001 1 00:18:39 00:02:58
23 33 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 5 Ž 1993 1 00:18:39 00:02:58
24 186 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 10 Dci 2001 1 00:18:41 00:03:00
25 70 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 6 Ž 1993 1 00:18:42 00:03:00
26 17 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 11 Dci 2002 1 00:18:45 00:03:04
27 81 JANÍK Petr Orel Židenice 8 Jři 1999 1 00:18:47 00:03:06
28 80 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 7 Ž 1980 1 00:18:52 00:03:11
29 60 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 8 Ž 1993 1 00:19:09 00:03:28
30 7 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 9 Jři 1998 1 00:19:14 00:03:33
31 26 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 9 Ž 1983 1 00:19:21 00:03:40
32 129 SEDLÁKOVÁ Michaela AK Olymp Brno 10 Ž 1996 1 00:19:26 00:03:45
33 24 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:19:28 00:03:47
34 189 NEJEDLÝ Matyáš AC Moravská Slavia Brno 10 Jři 1999 1 00:19:31 00:03:49
35 57 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2000 1 00:19:31 00:03:50
36 187 VRÁNA Jakub Jundrov 12 Dci 2002 1 00:19:32 00:03:51
37 173 KUČEROVÁ Lucie Ekol Team Brno 3 Dky 2001 1 00:19:32 00:03:51
38 135 HRUŠKOVÁ Alžběta Ekol Team Brno 4 Dky 2000 1 00:19:32 00:03:51
39 160 FANFRDLA Dalimil Brno 2 XM 1973 1 00:19:40 00:03:59
40 169 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 11 Ž 1994 1 00:19:40 00:03:59
41 22 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 ŽV1 1970 1 00:19:45 00:04:04
42 116 TEŠNAR Michal Tatran Kohoutovice 13 Dci 2001 1 00:19:47 00:04:06
43 210 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 11 Jři 1999 1 00:19:49 00:04:08
44 46 KAKÁČOVÁ Jana Elite Sport Team Blansko 3 ŽV1 1971 1 00:19:55 00:04:14
45 47 ŠINDELÁŘ Ondřej Elite Sport Team 3 XM 1988 1 00:19:55 00:04:14
46 86 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 4 XM 1992 1 00:20:01 00:04:20
47 99 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 12 Ž 1979 1 00:20:04 00:04:23
48 44 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1978 1 00:20:10 00:04:29
49 206 KŘÍŽ Dominik Syrovice 12 Jři 1999 1 00:20:13 00:04:32
50 111 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 1999 1 00:20:13 00:04:32
51 14 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2001 1 00:20:13 00:04:32
52 141 KŘIVÁNEK Richard Elite sport Bce 14 Dci 2006 1 00:20:19 00:04:38
53 136 ŠVARCOVÁ Hana Brno 14 Ž 1982 1 00:20:20 00:04:38
54 21 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1976 1 00:20:29 00:04:48
55 182 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 5 XM 1996 1 00:20:44 00:05:03
56 1 TUČEK Libor ABC CYKLOSPORT 6 XM 1965 1 00:20:45 00:05:04
57 40 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:20:53 00:05:12
58 159 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 15 Ž 1990 1 00:20:57 00:05:16
59 138 SVOBODA Marek Běžci Moravany 13 Jři 1999 1 00:21:07 00:05:26
60 130 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 16 Ž 1984 1 00:21:08 00:05:27
61 184 OPÁLKOVÁ Martina 6 Dky 2000 1 00:21:10 00:05:28
62 140 PANTŮČKOVÁ Gabriela Masarykova Univerzita 17 Ž 1995 1 00:21:10 00:05:29
63 68 PŘIKRYLOVÁ Lenka AC Pikec 2 Jky 1998 1 00:21:12 00:05:31
64 165 BEDNÁŘOVÁ Iva ACT leraK Blansko 7 Dky 2000 1 00:21:12 00:05:31
65 89 BUBLA Michal SK Sever Brno 7 XM 1974 1 00:21:25 00:05:43
66 59 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:21:25 00:05:43
67 215 POPELKOVÁ Veronika AK Olymp Brno 8 Dky 2001 1 00:21:25 00:05:44
68 194 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 9 Dky 2000 1 00:21:26 00:05:45
69 146 TOMEČEK Jaroslav Běhej Brno 8 XM 1975 1 00:21:27 00:05:45
70 74 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 5 ŽV1 1975 1 00:21:27 00:05:46
71 55 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Jky 1999 1 00:21:30 00:05:48
72 196 OSTRÁ Kateřina Vranov 6 ŽV1 1976 1 00:21:41 00:06:00
73 199 KLINKOVSKÁ Zdenka ASK Blansko 10 Dky 2000 1 00:21:52 00:06:11
74 154 ŠVEJHONOVÁ Eva Veverská Bítýška 11 Dky 2002 1 00:21:52 00:06:11
75 180 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:22:01 00:06:20
76 85 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:22:11 00:06:30
77 178 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 4 ŽV2 1962 1 00:22:17 00:06:36
78 185 ADÁMEK Libor KOB Alfa Brno 9 XM 1967 1 00:22:20 00:06:39
79 37 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 7 ŽV1 1969 1 00:22:22 00:06:41
80 5 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 18 Ž 1978 1 00:22:25 00:06:43
81 158 ZEMÁNKOVÁ Eva Extra Brno 19 Ž 1991 1 00:22:32 00:06:51
82 147 RUSÍNOVÁ Monika Brno 8 ŽV1 1977 1 00:22:33 00:06:51
83 16 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 9 ŽV1 1970 1 00:22:37 00:06:55
84 93 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 20 Ž 1986 1 00:22:39 00:06:58
85 139 ZEZULA Filip Běžci Moravany 15 Dci 2004 1 00:22:45 00:07:04
86 109 HANEK Štěpán ŠAK Židlochovice-Orel Židenice 16 Dci 2005 1 00:22:45 00:07:04
87 97 KRAKOVIČOVÁ Tereza FIT Plus Blansko 21 Ž 1988 1 00:22:48 00:07:07
88 153 POHLOVÁ Adéla JAC Brno 12 Dky 2002 1 00:22:51 00:07:10
89 209 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 22 Ž 1997 1 00:22:53 00:07:12
90 100 SEBERA Martin AK Tišnov 10 XM 1974 1 00:22:57 00:07:16
91 133 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 13 Dky 2001 1 00:23:01 00:07:20
92 61 PAVLASOVÁ Markéta SK SPIRIT Brno 23 Ž 1994 1 00:23:01 00:07:20
93 106 VACKOVÁ Veronika ŠAK Židlochovice 14 Dky 2006 1 00:23:02 00:07:21
94 29 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 5 ŽV2 1962 1 00:23:04 00:07:23
95 65 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 4 Jky 1998 1 00:23:11 00:07:29
96 144 JÍCHOVÁ Karolína Artaban Morávia JTK 24 Ž 1991 1 00:23:15 00:07:34
97 95 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 25 Ž 1991 1 00:23:17 00:07:35
98 50 HLAVÁČOVÁ Anežka KOS Tesla Brno 15 Dky 2001 1 00:23:17 00:07:36
99 200 KLINKOVSKÁ Anna ASK Blansko 26 Ž 1996 1 00:23:17 00:07:36
100 30 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 11 XM 1970 1 00:23:18 00:07:36
101 36 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 10 ŽV1 1975 1 00:23:18 00:07:37
102 207 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 12 XM 1965 1 00:23:22 00:07:41
103 35 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 11 ŽV1 1975 1 00:23:26 00:07:45
104 177 KOBÁŇOVÁ Kateřina 27 Ž 1981 1 00:23:29 00:07:48
105 108 HANEK Kryštof ŠAK Židlochovice-Orel Židenice 17 Dci 2005 1 00:23:31 00:07:50
106 191 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 12 ŽV1 1970 1 00:23:35 00:07:53
107 112 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 16 Dky 2000 1 00:23:40 00:07:59
108 198 MUSILOVÁ Erika AC Moravská Slavia Brno 13 XM 1991 1 00:23:41 00:08:00
109 201 KLINKOVSKÝ Jiří Sokol Rudice 14 XM 1966 1 00:23:44 00:08:03
110 92 KUNC Josef Orel Vyškov 15 XM 1960 1 00:23:48 00:08:07
111 91 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 6 ŽV2 1967 1 00:23:49 00:08:07
112 124 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice/ Orel Vyškov 17 Dky 2000 1 00:23:53 00:08:12
113 127 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 13 ŽV1 1977 1 00:23:55 00:08:13
114 114 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 28 Ž 1993 1 00:23:56 00:08:14
115 39 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 16 XM 1993 1 00:23:56 00:08:15
116 82 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 29 Ž 1997 1 00:23:58 00:08:16
117 52 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 14 ŽV1 1968 1 00:24:01 00:08:19
118 179 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 15 ŽV1 1973 1 00:24:02 00:08:21
119 8 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 1999 1 00:24:04 00:08:23
120 181 SLÁMOVÁ Barbora Brno 30 Ž 1981 1 00:24:07 00:08:26
121 34 ŠVARCOVÁ Petra 31 Ž 1981 1 00:24:07 00:08:26
122 118 SUCHÁNEK Zdeněk Brno 17 XM 1964 1 00:24:10 00:08:29
123 117 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 16 ŽV1 1974 1 00:24:11 00:08:30
124 157 BARTONĚK Josef Fun 18 XM 1952 1 00:24:13 00:08:32
125 123 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 17 ŽV1 1977 1 00:24:23 00:08:42
126 174 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 32 Ž 1986 1 00:24:29 00:08:47
127 58 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 18 ŽV1 1974 1 00:24:29 00:08:48
128 204 STIBALOVÁ Jitka 19 ŽV1 1974 1 00:24:39 00:08:57
129 172 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 6 Jky 1998 1 00:24:40 00:08:58
130 121 MAZÁLKOVÁ Lucie Brno 33 Ž 1980 1 00:24:41 00:08:59
131 213 ČERNÁ Lenka 34 Ž 1981 1 00:24:42 00:09:01
132 101 MENŠÍKOVÁ Michaela 20 ŽV1 1976 1 00:24:42 00:09:01
133 103 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 21 ŽV1 1975 1 00:24:42 00:09:01
134 176 DVOŘÁKOVÁ Lucie LS Brno 18 Dky 2002 1 00:24:43 00:09:02
135 171 TICHÝ Pavel 19 XM 1970 1 00:24:44 00:09:03
136 62 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 22 ŽV1 1971 1 00:24:46 00:09:05
137 66 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 19 Dky 2001 1 00:24:51 00:09:10
138 6 SVOBODOVÁ Martina BehejBrno.com 23 ŽV1 1975 1 00:24:53 00:09:12
139 20 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 24 ŽV1 1977 1 00:24:56 00:09:14
140 126 KUBUŠ Marek Moravany 20 XM 1978 1 00:24:57 00:09:16
141 161 HAVLÍČKOVÁ Martina AK Olymp Brno 35 Ž 1996 1 00:25:01 00:09:20
142 145 VESELÁ Veronika 36 Ž 1980 1 00:25:01 00:09:20
143 211 VLASÁKOVÁ Valerie Rajhrad 20 Dky 2003 1 00:25:08 00:09:27
144 23 PELLOVÁ Gabriela 37 Ž 1979 1 00:25:11 00:09:30
145 9 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 21 XM 1972 1 00:25:19 00:09:38
146 104 HAMŠÍK Václav ŠAK Židlochovice 18 Dci 2005 1 00:25:25 00:09:44
147 3 DERKOVÁ Jana Brno 25 ŽV1 1971 1 00:25:26 00:09:45
148 76 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 7 ŽV2 1962 1 00:25:28 00:09:47
149 221 KOPECKÁ Daniela 38 Ž 1983 1 00:25:32 00:09:51
150 12 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 26 ŽV1 1973 1 00:25:34 00:09:52
151 94 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 8 ŽV2 1966 1 00:25:45 00:10:04
152 218 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 7 Jky 1999 1 00:25:54 00:10:13
153 162 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 39 Ž 1983 1 00:25:57 00:10:16
154 220 VLASÁK Michal Rajhrad 22 XM 1974 1 00:26:04 00:10:23
155 28 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 21 Dky 2001 1 00:26:05 00:10:23
156 131 BŘEZINOVÁ Eliška Masarykova univerzita Brno 40 Ž 1996 1 00:26:13 00:10:32
157 202 ŠTERCOVÁ Lucie Kudrna 41 Ž 1991 1 00:26:17 00:10:36
158 205 HRABOVSKÁ Marie 42 Ž 1990 1 00:26:17 00:10:36
159 45 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 9 ŽV2 1964 1 00:26:18 00:10:37
160 113 JEŘÁBKOVÁ Martina 43 Ž 1997 1 00:26:20 00:10:39
161 107 HOLEŠÍNSKÁ Iveta ŠKK Židlochovice 22 Dky 2003 1 00:26:25 00:10:43
162 43 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 1 00:26:27 00:10:46
163 32 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 23 XM 1997 1 00:26:32 00:10:50
164 193 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 ŽV2 1965 1 00:26:36 00:10:54
165 115 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 27 ŽV1 1974 1 00:26:48 00:11:07
166 137 SVOBODA Jakub Běžci Moravany 19 Dci 2004 1 00:26:50 00:11:09
167 73 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 28 ŽV1 1975 1 00:26:51 00:11:10
168 163 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 11 ŽV2 1966 1 00:26:51 00:11:10
169 164 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 44 Ž 1989 1 00:26:54 00:11:12
170 192 SZÖKEOVÁ Jana newline 12 ŽV2 1965 1 00:26:54 00:11:13
171 10 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 29 ŽV1 1975 1 00:26:57 00:11:15
172 63 OBRTLÍKOVÁ Iva ČVK Brno 23 Dky 2001 1 00:26:57 00:11:16
173 214 POPELKOVÁ Gabriela Orel Židenice 30 ŽV1 1977 1 00:26:58 00:11:17
174 150 PŘIKRYL Miroslav AC Pikec 24 XM 1970 1 00:27:02 00:11:20
175 208 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 31 ŽV1 1971 1 00:27:04 00:11:23
176 110 BURIAN Petr Níhov 25 XM 1965 1 00:27:05 00:11:24
177 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 26 XM 1973 1 00:27:07 00:11:26
178 125 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 24 Dky 2003 1 00:27:08 00:11:27
179 119 DOBROVOLNÁ Dagmar Dolní Heršpice 32 ŽV1 1972 1 00:27:08 00:11:27
180 51 JÍCHA Jaromír Artaban Morávia JTK 27 XM 1968 1 00:27:11 00:11:30
181 90 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 8 Jky 1999 1 00:27:12 00:11:31
182 175 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 14 Jři 1999 1 00:27:17 00:11:36
183 142 SRNCOVÁ Denisa 45 Ž 1992 1 00:27:17 00:11:36
184 143 ŠTOURAČ Nikola Ekol Team Brno 28 XM 1985 1 00:27:20 00:11:39
185 120 JANOUŠEK Lubomír Kupařovice 29 XM 1951 1 00:27:43 00:12:02
186 195 DOKOUPILOVÁ Markéta Na Konečné 33 ŽV1 1977 1 00:27:44 00:12:03
187 19 KOUKOLOVÁ Pavla TOM Rokytná 34 ŽV1 1975 1 00:27:45 00:12:04
188 148 PROTIVÍNSKÁ Martina 35 ŽV1 1973 1 00:27:51 00:12:10
189 83 KOČÍ Hana Brno 36 ŽV1 1971 1 00:27:54 00:12:12
190 134 KRÁLOVÁ Anežka Žďárná 9 Jky 1999 1 00:28:02 00:12:21
191 25 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 3 ŽV3 1946 1 00:28:11 00:12:29
192 183 PODOLANOVÁ Romana sKým.cz 46 Ž 1992 1 00:28:12 00:12:30
193 149 PROTIVÍNSKÝ Vojtěch Triexpert team 20 Dci 2002 1 00:28:17 00:12:36
194 152 ZADÁK Jakub Triexpert team 21 Dci 2008 1 00:28:18 00:12:37
195 155 ZADÁKOVÁ Anežka Triexpert team 25 Dky 2005 1 00:28:18 00:12:37
196 156 ZADÁKOVÁ Eliška Triexpert team 26 Dky 2005 1 00:28:18 00:12:37
197 71 MOKRÁ Regina Brno 37 ŽV1 1968 1 00:28:30 00:12:49
198 96 KALOVÁ Renata FIT Plus Blansko 38 ŽV1 1974 1 00:28:39 00:12:58
199 216 PŘIKRYLOVÁ Silvie 39 ŽV1 1977 1 00:29:09 00:13:27
200 168 PRUŠOVÁ Martina Šlapanice 47 Ž 1983 1 00:29:09 00:13:27
201 170 TICHÁ Romana 40 ŽV1 1970 1 00:29:18 00:13:37
202 87 JURICOVÁ Alena BehejBrno.com 41 ŽV1 1973 1 00:29:26 00:13:45
203 31 KONEČNÁ Monika AC OKROUHLA 27 Dky 2000 1 00:29:42 00:14:00
204 188 PŘÍKAZSKÁ Monika 42 ŽV1 1974 1 00:29:43 00:14:02
205 38 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 4 ŽV3 1944 1 00:29:43 00:14:02
206 219 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 43 ŽV1 1975 1 00:29:56 00:14:15
207 49 DIATKOVÁ Kristýna EKOL TEAM 48 Ž 1994 1 00:30:15 00:14:33
208 190 DRCHAL Miroslav 30 XM 1975 1 00:31:47 00:16:06
209 222 JIŘÍKOVSKÁ Barbora 49 Ž 1986 1 00:32:00 00:16:19
210 122 SOBOTKOVÁ Anita 44 ŽV1 1974 1 00:32:48 00:17:07
211 217 WILDMANNOVÁ Mirka 45 ŽV1 1970 1 00:32:55 00:17:14
212 64 ROOSENTAL Lenka ČVK Brno 28 Dky 2000 1 00:32:57 00:17:15
213 75 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 1 00:33:01 00:17:20
214 98 KROUPOVÁ Pavla Brno 13 ŽV2 1965 1 00:35:15 00:19:34

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.