Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

DOKOUPILOVÁ Markéta

Základní informace

PohlavíŽena
Rok narození (věk)1977 (47)
Oddíl

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
02.03.2024 BBP 7 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  92 195 ŽV1 14 1 00:30:15 00:10:35
06.01.2024 BBP 4 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  56 126 ŽV1 9 1 00:27:11 00:09:50
17.11.2023 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  155 156 ŽV1 19 1 00:33:49 00:12:59
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 95 Ž_B 0 1 kolo
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  146 95 Ž_B 18 0 1 kolo
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 95 Ž_B 0 25 kol
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  60 95 Ž_B 6 25 00:51:52 00:11:50
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 95 Ž_B 0 1 kolo
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 95 Ž_B 0 1 kolo
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 95 Ž_B 0 1 kolo
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  87 95 Ž_B 7 1 00:45:56 00:17:03
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  118 95 Ž_B 6 1 00:46:14 00:15:50
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  85 95 Ž_B 7 1 00:40:53 00:14:48
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  119 95 Ž_B 8 1 00:29:44 00:09:23
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 95 Ž_B 0 1 kolo
15.06.2022 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 95 Ž_B 0 1 kolo
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 95 Ž_B 0 1 kolo
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  178 95 Ž_B 13 13 00:24:46 00:08:50
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 95 Ž_B 0 13 kol
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2
  89 95 Ž_B 8 13 00:24:46 00:06:48
28.05.2022 MORKNIMAN 2022 - Morkniman
  DNS 65 - Ž(40+) 0 6 kol
25.05.2022 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  110 95 Ž_B 10 1 00:38:17 00:12:31
18.05.2022 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  131 317 Ž_B 9 1 00:30:15 00:10:54
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 5km
  DNF 273 ŽV1 0 1 kolo
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  DNS 273 ŽV1 0 1 kolo
22.01.2022 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  DNS 273 ŽV1 0 2 kola
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  DNF 273 ŽV1 0 1 kolo
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  122 143 Ž_B 9 13 00:23:10 00:07:24
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  71 143 Ž_B 3 1 00:14:09 00:03:32
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 143 Ž_B 0 1 kolo
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 143 Ž_B 0 1 kolo
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  83 143 Ž_B 3 1 00:37:25 00:11:15
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  65 143 Ž_B 5 1 00:34:21 00:08:47
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  118 143 Ž_B 6 1 00:27:54 00:08:06
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  101 329 Ž_B 6 1 00:35:00 00:11:31
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  118 329 Ž_B 8 1 00:42:16 00:13:12
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  71 268 Ž_B 3 1 00:37:40 00:10:38
10.07.2021 ORKA triatlon 2021 - Triatlon 0,9/31/5,5
  60 88 žB 3 3 01:47:29 00:25:32
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  78 143 Ž_B 6 1 00:28:43 00:07:40
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  87 143 Ž_B 6 1 00:52:50 00:14:35
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 143 Ž_B 0 1 kolo
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  94 143 Ž_B 5 1 00:35:18 00:10:35
05.12.2020 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  48 273 ŽV1 1 1 00:27:33 00:07:50
08.10.2020 BB 9 - Běh okolo Campusu - Ženy 5,6 km Campus
  4 37 Ž_40+ 1 1 00:28:38 00:03:37
11.07.2020 ORKA triatlon 2020 - Triatlon 0,9/31/5,6
  43 36 žB 5 3 01:54:08 00:29:35
28.06.2020 34. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2020 - SPRINT 750m,20km,5km
  33 197 Ž(40-49) 3 5 01:23:59 00:19:22
23.06.2020 BB 4 - Běh na Kraví horu - Ženy 5,4 km
  3 20 Ž_35+ 2 2 00:26:26 00:01:16
11.06.2020 BB 3 - Běh okolo Špilberku - Ženy 3,9 km
  5 29 Ž_35+ 3 3 00:18:56 00:01:49
26.12.2019 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  154 99 XZ 5 2 00:47:12 00:15:54
30.11.2019 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  112 75 XZ 2 1 00:43:25 00:14:07
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  99 29 ŽV1 5 1 00:29:25 00:07:52
13.07.2019 ORKA TRIATLON 2019 - Triatlon 0,9/31/5,6
  41 60 Brno žB 3 3 01:50:09 00:24:25
18.05.2019 33. KALÁB JM TT Liga - 3. MORKNIMAN SPRINT 2019 - Morkniman SPRINT
  56 82 Ž(40-49) 2 5 01:49:00 00:31:12
28.03.2019 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Ženy 5,0 km
  6 26 Nakonečné Ž_35+ 3 2 00:26:09 00:01:40
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  171 200 Nakonečné XZ 5 4 00:45:11 00:14:02
05.01.2019 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  160 141 Nakonečné XZ 6 1 00:53:18 00:20:41
15.12.2018 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  62 175 Nakonečné ŽV1 8 1 00:27:18 00:09:05
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  90 14 Nakonečné ŽV1 9 1 00:29:34 00:08:58
17.06.2018 32. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2018 - Triatlon 700m,20km,5km
  98 134 Nakonečné Ž(40-49) 1 4 01:24:24 00:19:35
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  49 10 Kalda team Ž(40-49) 3 5 00:31:44 00:10:12
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh
  48 10 Kalda team Ž(40-49) 3 4 00:21:42 00:06:00
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání
  51 10 Kalda team Ž(40-49) 3 1 00:10:02 00:04:16
25.03.2018 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  109 115 XZ 6 1 00:51:30 00:17:12
10.03.2018 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  52 82 ŽV1 7 1 00:28:38 00:08:41
17.02.2018 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  65 183 ŽV1 9 2 00:22:20 00:06:43
06.01.2018 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  70 188 ŽV1 8 1 00:24:11 00:07:10
26.12.2017 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  100 135 ŽV1 13 1 00:22:24 00:06:54
09.12.2017 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  72 211 ŽV1 7 1 00:26:39 00:07:42
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  109 25 ŽV1 9 1 00:29:58 00:08:33
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  70 81 ŽV1 9 1 00:27:24 00:08:17
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  59 77 ŽV1 5 1 00:27:08 00:07:32
26.12.2016 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km
  186 195 Na Konečné ŽV1 33 1 00:27:44 00:12:03
10.12.2016 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km
  56 14 Na Konečné ŽV1 6 1 00:24:47 00:06:32
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  70 100 Na Konečné ŽV1 6 1 00:28:57 00:07:18
01.10.2016 Mizuno Podzimní 10 - Mizuno Podzimní 10
  23 160 Ž_A 3 2 00:49:28 00:15:42
26.06.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2016 - CLASSIC 1500m,40km,10km
  91 111 Na Konečné Ž(30-39) 4 5 03:17:13 01:19:04
14.05.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  84 84 Na Konečné Ž(30-39) 5 1 00:32:32 00:11:56
12.06.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2016 - Triatlon 700m,20km,5km
  83 95 Na Konečné Ž(30-39) 3 5 01:34:46 00:28:16
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  72 36 Brno Ž 23 1 00:27:37 00:07:51
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  70 109 Brno Ž 16 1 00:27:32 00:08:07
23.01.2016 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km
  73 124 Brno Ž 20 2 00:22:08 00:06:25
09.01.2016 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 5km
  90 248 Brno Ž 20 1 00:27:18 00:08:47
12.12.2015 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km
  74 121 Brno Ž 21 1 00:25:47 00:06:56
22.11.2015 Repešská OSMA - Hlavní závod
  20 61 Brno Z 1 2 00:38:33 00:11:21
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  123 133 Brno Ž 35 1 00:30:43 00:08:22
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km
  80 139 Ž 27 1 00:29:25 00:08:04
06.12.2014 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  182 144 XZ 2 1 00:46:55 00:17:26
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 5km
  121 283 Ž 33 1 00:31:24 00:07:55
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  209 325 Brno Ž_B 6 3 00:55:25 00:19:36
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  210 325 Brno Ž 20 3 00:55:25 00:19:36
16.08.2014 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  21 111 Brno ŽB 4 2 00:23:21 00:06:34

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

11.07.2024 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.