Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 10.12.2016 08:00 do 10.12.2016 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků149
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 81 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 1 Jři 1998 1 00:18:14
2 135 KLÍČ David Elite Sport Team 1 Dci 2000 1 00:18:14 00:00:00
3 131 FOLLER David VSK Univerzita Brno 2 Jři 1999 1 00:18:31 00:00:17
4 1 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 Dci 2000 1 00:18:49 00:00:34
5 59 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Dci 2000 1 00:18:52 00:00:37
6 57 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 3 Jři 1999 1 00:19:30 00:01:15
7 43 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2001 1 00:19:36 00:01:21
8 134 SLAVÍK Ondřej Orel Šítbořice a Sokol Přísnotice 5 Dci 2001 1 00:20:06 00:01:51
9 97 FIALA Andrej TJ Lokomotiva Breclav 4 Jři 1998 1 00:20:21 00:02:06
10 118 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 6 Dci 2001 1 00:20:27 00:02:13
11 77 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2001 1 00:20:35 00:02:20
12 61 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 8 Dci 2002 1 00:20:38 00:02:23
13 70 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Ž 1995 1 00:20:42 00:02:28
14 24 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 2 Ž 1986 1 00:20:48 00:02:33
15 113 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 5 Jři 1999 1 00:21:01 00:02:47
16 106 STANÍČEK Pavel Brno 9 Dci 2001 1 00:21:25 00:03:10
17 68 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 6 Jři 1999 1 00:21:25 00:03:10
18 79 FANFRDLA Ctirad Silůvky 1 XM 1974 1 00:21:28 00:03:14
19 28 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 10 Dci 2001 1 00:21:32 00:03:17
20 33 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:21:39 00:03:25
21 4 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 11 Dci 2000 1 00:21:41 00:03:26
22 9 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:21:45 00:03:30
23 49 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 1 00:21:50 00:03:35
24 141 KUČEROVÁ Lucie Ekol Team Brno 2 Dky 2001 1 00:22:05 00:03:50
25 35 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2000 1 00:22:09 00:03:54
26 47 JANÍK Petr Orel Židenice 7 Jři 1999 1 00:22:12 00:03:58
27 6 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 8 Jři 1998 1 00:22:16 00:04:01
28 62 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 4 Ž 1980 1 00:22:17 00:04:02
29 112 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 12 Dci 2001 1 00:22:24 00:04:10
30 38 KUNČICKÁ Jana AK Šnek 5 Ž 1988 1 00:22:32 00:04:18
31 12 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:22:47 00:04:32
32 151 GRYC Vojtěch Tesla Brno 13 Dci 2001 1 00:22:47 00:04:32
33 92 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com 6 Ž 1988 1 00:22:54 00:04:39
34 159 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 7 Ž 1985 1 00:23:10 00:04:55
35 60 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1978 1 00:23:14 00:05:00
36 122 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 9 Ž 1994 1 00:23:19 00:05:05
37 90 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 10 Ž 1985 1 00:23:21 00:05:06
38 127 BEDNÁŘOVÁ Iva ACT leraK Blansko 4 Dky 2000 1 00:23:23 00:05:08
39 83 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2001 1 00:23:23 00:05:08
40 156 VACULOVÁ Lucie Individuální 11 Ž 1982 1 00:23:24 00:05:09
41 26 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 12 Ž 1979 1 00:23:30 00:05:15
42 7 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 1 00:23:42 00:05:28
43 107 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 1999 1 00:23:46 00:05:32
44 55 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 4 ŽV1 1972 1 00:23:58 00:05:43
45 2 TUČEK Libor ABC CYKLOSPORT 2 XM 1965 1 00:24:00 00:05:45
46 95 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 13 Ž 1989 1 00:24:12 00:05:57
47 45 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:24:14 00:06:00
48 157 CHVASTEK David 3 XM 1979 1 00:24:17 00:06:02
49 148 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 6 Dky 2000 1 00:24:29 00:06:14
50 84 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 1 00:24:30 00:06:15
51 52 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 14 Ž 1982 1 00:24:39 00:06:24
52 105 POPELKOVÁ Veronika AK Olymp Brno 7 Dky 2001 1 00:24:39 00:06:24
53 143 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 15 Ž 1990 1 00:24:40 00:06:25
54 41 MENŠÍKOVÁ Pavlína 16 Ž 1979 1 00:24:43 00:06:28
55 140 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:24:44 00:06:29
56 14 DOKOUPILOVÁ Markéta Na Konečné 6 ŽV1 1977 1 00:24:47 00:06:32
57 8 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 7 ŽV1 1975 1 00:24:57 00:06:43
58 94 FUČÍKOVÁ Hana Černín 8 ŽV1 1977 1 00:25:04 00:06:50
59 128 KAKÁČ Radim Bike trial Blansko 4 XM 1967 1 00:25:10 00:06:56
60 144 RICHTER Zdeněk Brno 5 XM 1980 1 00:25:10 00:06:56
61 152 GRYC Ondřej Tesla Brno 14 Dci 2004 1 00:25:20 00:07:05
62 34 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:25:25 00:07:11
63 82 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:25:37 00:07:22
64 37 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 9 ŽV1 1970 1 00:25:43 00:07:29
65 5 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 1999 1 00:25:45 00:07:31
66 39 HENDRYCHOVÁ Zuzana SK Žabovřesky Brno 17 Ž 1989 1 00:25:51 00:07:36
67 75 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 18 Ž 1979 1 00:26:02 00:07:48
68 104 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 19 Ž 1978 1 00:26:03 00:07:49
69 40 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 4 ŽV2 1962 1 00:26:07 00:07:53
70 149 JANÍKOVÁ Barbara SK Meteor Brno 20 Ž 1986 1 00:26:09 00:07:54
71 145 WALTER Pavel 6 XM 1964 1 00:26:16 00:08:01
72 136 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 8 Dky 2000 1 00:26:17 00:08:03
73 85 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 21 Ž 1991 1 00:26:18 00:08:03
74 121 SEBERA Martin AK Tišnov 7 XM 1974 1 00:26:18 00:08:04
75 89 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 22 Ž 1997 1 00:26:21 00:08:06
76 139 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 8 XM 1965 1 00:26:23 00:08:09
77 126 RUSÍNOVÁ Monika Brno 10 ŽV1 1977 1 00:26:26 00:08:11
78 27 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 11 ŽV1 1975 1 00:26:38 00:08:23
79 36 PAVLASOVÁ Markéta SK SPIRIT Brno 23 Ž 1994 1 00:26:39 00:08:24
80 103 KOLEGAROVÁ Aneta Sokol Přísnotice a Orel Židenice 9 Dky 2002 1 00:26:40 00:08:25
81 147 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 24 Ž 1986 1 00:26:42 00:08:27
82 101 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 10 Dky 2001 1 00:26:43 00:08:29
83 133 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 25 Ž 1989 1 00:26:44 00:08:30
84 66 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 9 XM 1982 1 00:26:49 00:08:34
85 111 SVOBODA Marek Běžci Moravany 9 Jři 1999 1 00:26:50 00:08:36
86 86 CRHÁN Jiří Brno 10 XM 1979 1 00:26:51 00:08:36
87 116 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 26 Ž 1980 1 00:26:52 00:08:38
88 137 ZEMÁNKOVÁ Eva SRTG Brno 27 Ž 1991 1 00:26:53 00:08:38
89 11 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 28 Ž 1981 1 00:26:53 00:08:38
90 80 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 12 ŽV1 1970 1 00:26:58 00:08:43
91 120 MLEJNEK Artuš SK Slatina 15 Dci 2001 1 00:27:07 00:08:53
92 18 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 13 ŽV1 1969 1 00:27:10 00:08:55
93 71 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 5 ŽV2 1967 1 00:27:10 00:08:56
94 130 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 11 XM 1953 1 00:27:12 00:08:57
95 72 KUNC Josef Orel Vyškov 12 XM 1960 1 00:27:13 00:08:59
96 17 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 14 ŽV1 1975 1 00:27:19 00:09:04
97 31 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 3 Jky 1998 1 00:27:21 00:09:06
98 25 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 29 Ž 1987 1 00:27:21 00:09:07
99 146 KRČÁLOVÁ Šárka 6 ŽV2 1965 1 00:27:25 00:09:11
100 32 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 11 Dky 2001 1 00:27:28 00:09:13
101 150 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 12 Dky 2000 1 00:27:32 00:09:17
102 22 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 15 ŽV1 1971 1 00:27:34 00:09:19
103 108 SUCHÁNKOVÁ Renata Orel - Židenice 16 ŽV1 1974 1 00:27:34 00:09:19
104 65 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 17 ŽV1 1977 1 00:27:44 00:09:29
105 124 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 13 Dky 2003 1 00:27:48 00:09:34
106 30 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 30 Ž 1986 1 00:27:53 00:09:39
107 51 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 18 ŽV1 1973 1 00:28:07 00:09:53
108 96 SZÖKEOVÁ Jana newline 7 ŽV2 1965 1 00:28:14 00:09:59
109 76 STIBALOVÁ Jitka 19 ŽV1 1974 1 00:28:14 00:10:00
110 91 ČERNÁ Lenka Tišnov 31 Ž 1981 1 00:28:14 00:10:00
111 16 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 20 ŽV1 1968 1 00:28:21 00:10:06
112 21 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 8 ŽV2 1966 1 00:28:41 00:10:27
113 64 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:28:46 00:10:32
114 58 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 32 Ž 1980 1 00:28:59 00:10:44
115 20 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 9 ŽV2 1965 1 00:29:08 00:10:53
116 138 PELLOVÁ Gabriela 33 Ž 1979 1 00:29:13 00:10:58
117 119 MACHARÁČKOVÁ Karolína 34 Ž 1978 1 00:29:15 00:11:01
118 44 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 10 ŽV2 1962 1 00:29:18 00:11:04
119 125 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 35 Ž 1983 1 00:29:23 00:11:09
120 93 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 36 Ž 1989 1 00:29:28 00:11:13
121 73 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 37 Ž 1983 1 00:29:31 00:11:16
122 48 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 21 ŽV1 1977 1 00:29:32 00:11:17
123 23 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 38 Ž 1978 1 00:29:40 00:11:25
124 123 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice/ Orel Vyškov 14 Dky 2000 1 00:29:41 00:11:26
125 87 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 1 00:29:50 00:11:35
126 78 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 15 Dky 2001 1 00:29:54 00:11:39
127 46 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:29:56 00:11:42
128 117 JÍCHA Jaromír Artaban Morávia JTK 13 XM 1968 1 00:30:02 00:11:47
129 50 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 23 ŽV1 1972 1 00:30:05 00:11:50
130 132 OSTRÁ Kateřina Vranov 24 ŽV1 1976 1 00:30:10 00:11:55
131 67 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 39 Ž 1982 1 00:30:20 00:12:05
132 19 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 11 ŽV2 1964 1 00:30:31 00:12:16
133 10 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 25 ŽV1 1975 1 00:30:47 00:12:33
134 88 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 26 ŽV1 1971 1 00:31:00 00:12:46
135 142 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 40 Ž 1989 1 00:31:26 00:13:11
136 109 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 27 ŽV1 1977 1 00:31:36 00:13:22
137 114 SOTOLÁŘOVÁ Jitka Brno 28 ŽV1 1975 1 00:31:41 00:13:26
138 153 MARŠOVÁ Marcela 29 ŽV1 1974 1 00:31:59 00:13:45
139 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 14 XM 1973 1 00:32:02 00:13:48
140 29 MOKRÁ Regina Brno 30 ŽV1 1968 1 00:32:28 00:14:13
141 74 KOČÍ Hana Brno 31 ŽV1 1971 1 00:32:47 00:14:32
142 63 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:32:55 00:14:41
143 115 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 32 ŽV1 1973 1 00:34:15 00:16:00
144 129 GALÍKOVÁ Šárka 12 ŽV2 1966 1 00:34:46 00:16:31
145 53 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:35:11 00:16:57
146 155 MUSILOVÁ Andrea 33 ŽV1 1974 1 00:37:37 00:19:22
147 158 MUSILOVÁ Jana 41 Ž 1980 1 00:37:43 00:19:29
148 154 KŮROVÁ Šárka 34 ŽV1 1974 1 00:37:46 00:19:32
149 110 HLADÍKOVÁ Simoina Brno 42 Ž 1995 1 00:39:23 00:21:09

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.