Rychlé novinky:

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

KRESTA Roman

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1965 (55)
Oddílorel Brno zidenice

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
22.02.2020 Rohálovská desítka - 10km
  392 211 orel Brno zidenice M50-59 51 3 00:57:14 00:26:10
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  166 94 orel Brno zidenice MV2 26 3 01:05:41 00:29:36
11.01.2020 Uhřické kolečko - Muži
  46 188 orel Brno zidenice MV2 8 4 00:31:04 00:11:49
19.10.2019 Krumlovský běh - 29. ročník - Hlavní závod 10,9km
  42 160 orel Brno zidenice C 10 5 00:57:55 00:20:38
10.08.2019 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  111 109 orel Brno zidenice C 17 4 00:55:32 00:25:11
27.04.2019 Jarní běh severem 2019 - Hlavní závod 5,5km
  54 8 Orel Brno-Zidenice M_C 8 1 00:28:22 00:08:54
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  143 111 Orel Brno-Zidenice MV2 19 1 01:00:12 00:22:16
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  226 130 Orel Brno-Zidenice MV2 21 4 00:50:20 00:19:11
19.01.2019 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  164 27 Orel Brno-Zidenice MV2 19 3 00:58:56 00:23:08
12.01.2019 Uhřické kolečko - Muži
  33 152 Orel Brno-Zidenice MV2 4 4 00:30:02 00:11:08
26.12.2018 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  220 12 Orel Brno-Zidenice MV2 20 2 00:52:09 00:22:02
15.12.2018 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  160 36 Orel Brno-Zidenice MV2 19 1 00:50:05 00:18:13
11.08.2018 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  121 57 Orel Brno-Zidenice C 23 4 00:49:28 00:18:52
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  116 21 Orel Židenice M_E 13 1 01:13:18 00:26:22
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  116 21 Orel Židenice MV2 18 1 01:13:18 00:26:22
21.04.2018 Jarní běh severem 2018 - Hlavní závod 2,5km
  24 15 Orel Židenice LB_M 7 1 00:11:02 00:04:02
25.03.2018 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  162 37 Orel Židenice MV2 20 1 01:00:45 00:26:27
10.03.2018 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  193 119 Orel Židenice MV2 31 1 01:16:00 00:40:08
21.10.2017 Krumlovský běh - 27. ročník - Hlavní závod 10km
  64 360 Orel Židenice C 11 1 00:24:31
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km
  64 522 Orel Židenice XM 26 2 00:27:57 00:10:01
08.04.2017 BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  153 28 Orel Židenice M_E 14 2 00:49:18 00:17:21
04.06.2017 BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  118 212 M_E 9 1 01:13:24 00:26:37
04.06.2017 BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  118 212 MV2 19 1 01:13:24 00:26:37
22.04.2017 Ivanovický sportovní den - Běh - Kros půlmaratón 21 km
  20 92 M35+ 15 2 01:42:13 00:26:07
22.04.2017 Jarní běh severem 2017 - Hlavní závod 2,5km
  9 93 Orel Židenice LB_M 1 1 00:10:03 00:03:12
08.04.2017 BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  153 28 Orel Židenice M50 24 2 00:49:18 00:17:21
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  139 75 Orel Židenice MV2 18 1 00:55:04 00:20:04
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  148 146 Orel Židenice MV2 23 1 00:56:06 00:20:13
11.02.2017 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  144 87 Orel Židenice MV2 26 1 00:54:07 00:18:23
21.01.2017 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  149 78 Orel Židenice MV2 24 3 00:58:42 00:20:58
07.01.2017 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  155 50 Orel Brno Židenice MV2 26 1 00:55:03 00:20:45
26.12.2016 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  194 169 Orel Brno Židenice MV2 31 2 00:47:37 00:16:10
10.12.2016 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  183 79 Orel Brno Židenice MV2 31 1 00:47:46 00:18:21
03.12.2016 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  190 34 Orel Brno Židenice MV2 32 1 00:47:25 00:16:20
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  265 83 Orel Brno Židenice MV2 32 1 00:55:32 00:19:06
15.10.2016 Krumlovský běh 26.ročník - Hlavní závod 8,5km
  34 283 Orel Židenice C 8 1 00:40:55 00:12:26
28.09.2016 BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  135 81 Orel Brno Židenice MV2 19 4 00:46:46 00:15:20
28.09.2016 BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  135 81 Orel Brno Židenice M_E 13 4 00:46:46 00:15:20
20.09.2016 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,8km
  10 9 Orel Brno Židenice M 10 3 00:42:14 00:09:59
10.09.2016 BT 2016 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  126 140 Brno M50 27 2 00:44:36 00:14:36
10.09.2016 BT 2016 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  126 140 Brno M_E 16 2 00:44:36 00:14:36
13.08.2016 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  94 131 Orel Brno Židenice C 17 4 00:48:59 00:18:23
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál - kategorie dle seriálu BT
  117 208 Brno M_E 13 1 01:10:42 00:24:34
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  117 208 Brno MV2 27 1 01:10:42 00:24:34
29.05.2016 Půlmaraton údolím Moravské Sázavy - Půlmaraton
  DNS 48 MC 0 2 kola
07.05.2016 Letohradská 5 - Hlavní závod
  74 141 Orel Židenice C 12 1 00:24:40 00:08:05
23.04.2016 Jarní běh severem 2016 - Hlavní závod 5,5km
  63 301 Brno M_C 9 1 00:29:00 00:09:33
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  134 134 Orel Židenice M_E 9 2 00:46:54 00:15:49
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  134 134 Orel Židenice M50 20 2 00:46:54 00:15:49
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  141 115 Brno MV2 16 1 00:55:13 00:20:08
12.03.2016 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  188 193 Brno MV2 21 4 00:47:57 00:16:46
27.02.2016 Rohálovská desítka - 10km
  423 201 Brno M50-59 60 3 00:52:13 00:22:06
09.01.2016 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  192 72 Brno MV2 18 1 00:53:13 00:19:53
26.12.2015 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  214 131 Brno MV2 29 2 00:46:40 00:16:36
19.09.2015 Brněnský MASAKR - 30km
  84 452 Brno M50-59 6 1 03:45:36 01:33:50
05.09.2015 BMT nerez duatlon - Duatlon 2,5-20-2,5km
  20 32 O 12 5 01:05:41 00:16:41
15.08.2015 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  DNS 86 orel obrany C 0 4 kola
16.05.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  53 2 Brno M(50-59) 7 5 00:38:49 00:16:01
16.05.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh
  38 2 Brno M(50-59) 3 4 00:22:54 00:06:55
16.05.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání
  58 2 Brno M(50-59) 9 1 00:15:55 00:09:52
29.03.2015 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  145 99 MSD Brno MV2 19 1 00:53:43 00:18:04
14.03.2015 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  173 114 MSD Brno MV2 22 1 00:54:21 00:19:17
07.03.2015 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  183 173 MSD Brno MV2 21 1 00:45:44 00:14:51
17.01.2015 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  206 170 MSD Brno MV2 21 3 00:53:22 00:18:18
10.01.2015 Uhřické kolečko - Muži 5640m
  20 463 MSD Brno MV2 3 4 00:28:03 00:09:15
03.01.2015 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  181 98 MSD Brno MV2 21 1 00:51:30 00:19:19
26.12.2014 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  209 209 MSD Brno MV2 25 2 00:45:22 00:15:21
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  198 96 MSD Brno MV2 22 1 00:46:15 00:16:20
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  172 116 MSD Brno M_D 18 3 00:52:30 00:16:41
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  173 116 MSD Brno MV1 39 3 00:52:30 00:16:41
13.09.2014 BT 2014 Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  85 28 MSD Brno M_D 10 2 00:40:37 00:10:34
13.09.2014 BT 2014 Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  85 28 MSD Brno M40 24 2 00:40:37 00:10:34
01.06.2014 BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  117 132 MSD Brno M_D 14 1 01:01:12 00:20:07
12.04.2014 BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  139 108 Zetor Brno M_D 14 1 00:47:21 00:15:47
01.06.2014 BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 12,3km
  117 132 MSD Brno MV1 27 1 01:01:12 00:20:07
12.04.2014 BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  139 108 Zetor Brno M40 36 2 00:47:21 00:15:47
05.04.2014 BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km
  117 90 Zetor Brno MV1 30 1 00:49:34 00:16:12
15.03.2014 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  170 95 Zetor Brno MV1 47 1 00:53:54 00:17:28
08.03.2014 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  207 159 Zetor Brno MV1 46 1 00:45:52 00:15:06
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  265 196 Zetor Brno MV1 70 3 00:56:33 00:20:53
11.01.2014 Uhřické kolečko - Muži 5640m
  28 305 Zetor Brno MV1 8 4 00:27:00 00:08:22
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  204 39 Zetor Brno MV1 61 1 00:51:06 00:18:46
26.12.2013 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  216 156 Zetor Brno MV1 48 2 00:48:00 00:17:15
14.12.2013 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  168 102 Zetor Brno MV1 46 1 00:49:21 00:17:41
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  274 127 Zetor Brno MV1 67 1 00:53:29 00:18:39
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  162 124 Zetor Brno M_D 19 1 00:51:37 00:17:06
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  162 124 Zetor Brno MV1 40 1 00:51:37 00:17:06
06.04.2013 BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice - Hlavní závod 5km
  87 44 Zetor Brno XM 10 1 00:32:57 00:14:08
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  205 77 Zetor Brno MV1 53 1 00:45:07 00:15:06
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  234 289 Zetor Brno MV1 68 1 00:51:47 00:17:48

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.