Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

ŠTĚPÁNEK Martin

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1981 (43)
OddílENDEKA Team

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
17.03.2024 BBP 8 - Běh na Nový hrad - Hlavní závod 8,3km
  28 90 ENDEKA Team MV1 12 1 00:35:46 00:06:40
02.03.2024 BBP 7 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  44 93 ENDEKA Team MV1 17 1 00:43:23 00:08:58
10.12.2023 BBP 3 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  34 72 ENDEKA Team MV1 15 4 00:39:52 00:08:36
02.12.2023 BBP 2 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10,4km
  37 35 ENDEKA Team MV1 11 2 00:47:22 00:11:13
17.11.2023 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  75 166 ENDEKA Team MV1 25 1 00:46:55 00:11:17
15.10.2023 Běh Slavkovem 2023 - Hlavní závod 10 km
  10 38 ENDEKA Team MVII 4 4 00:40:44 00:04:17
28.09.2023 Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km
  6 58 ENDEKA Team XM 3 1 00:21:10 00:01:49
13.09.2023 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 1 kolo
06.09.2023 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 1 kolo
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 25 kol
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 25 kol
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 25 kol
23.08.2023 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  20 71 ENDEKA Team M_B 8 1 00:45:49 00:05:38
16.08.2023 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  15 71 ENDEKA Team M_B 5 1 00:28:42 00:02:53
09.08.2023 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  22 71 ENDEKA Team M_B 8 1 00:34:01 00:04:08
02.08.2023 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 1 kolo
26.07.2023 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  23 71 ENDEKA Team M_B 8 1 00:23:10 00:03:46
19.07.2023 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  16 71 ENDEKA Team M_B 8 1 00:28:42 00:02:55
28.06.2023 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  20 71 ENDEKA Team M_B 8 1 00:44:04 00:05:48
21.06.2023 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km
  7 71 ENDEKA Team M_B 2 1 00:12:23 00:00:36
14.06.2023 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 1 kolo
11.06.2023 37. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2023 - Triatlon 700m,20km,5km
  24 19 ENDEKA Team M(40-49) 7 4 01:18:18 00:11:34
07.06.2023 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  12 71 ENDEKA Team M_B 6 1 00:33:09 00:03:48
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km
  22 71 ENDEKA Team M_B 8 13 00:18:21 00:01:50
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3
  21 71 ENDEKA Team M_B 8 13 00:18:21 00:01:50
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 13 kol
27.05.2023 MORKNIMAN 2023 - Morkniman
  11 77 ENDEKA Team M(40-49) 5 7 01:11:23 00:07:37
24.05.2023 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 71 ENDEKA Team M_B 0 1 kolo
21.05.2023 37. KALÁB JM TT Liga - INTERTECH Triatlon Jedovnice - 400m-16km-4km
  14 74 M(40-49) 5 3 01:01:13 00:06:45
17.05.2023 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  13 71 ENDEKA Team M_B 6 1 00:22:20 00:02:00
29.04.2023 37. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh
  12 52 ENDEKA Team M(40-49) 5 4 00:17:47 00:02:16
29.04.2023 37. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání
  42 52 ENDEKA Team M(40-49) 15 1 00:07:25 00:02:48
29.04.2023 37. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  19 52 ENDEKA Team M(40-49) 7 5 00:25:13 00:04:59
04.03.2023 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  26 136 ENDEKA Team MV1 8 1 00:41:57 00:06:02
25.02.2023 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  29 120 ENDEKA Team MV1 8 4 00:37:25 00:06:22
07.01.2023 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  38 164 ENDEKA Team MV1 11 1 00:42:26 00:09:06
17.12.2022 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  39 35 ENDEKA BASSTA team MV1 13 1 00:42:16 00:10:25
01.10.2022 Běh Slavkovem 2022 - Hlavní závod 10 km
  13 67 ENDEKA BASSTA team MVII 4 4 00:41:25 00:05:48
28.09.2022 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km
  19 210 ENDEKA BASSTA team MV1 7 1 00:40:13 00:06:48
17.09.2022 Brněnský MASAKR - 30km
  32 210 ENDEKA BASSTA team M40-49 8 1 02:37:22 00:34:46
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  15 81 ENDEKA BASSTA team M_B 6 1 00:22:19 00:02:32
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  12 81 ENDEKA BASSTA team M_B 4 1 00:12:26 00:01:20
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  13 81 ENDEKA BASSTA team M_B 5 25 00:38:03 00:03:29
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  DNS 81 ENDEKA BASSTA team M_B 0 25 kol
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 81 ENDEKA BASSTA team M_B 0 1 kolo
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  12 81 ENDEKA BASSTA team M_B 6 1 00:28:16 00:03:00
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  16 81 ENDEKA BASSTA team M_B 6 1 00:43:12 00:03:53
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 81 ENDEKA BASSTA team M_B 0 1 kolo
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  15 81 ENDEKA BASSTA team M_B 5 1 00:33:10 00:02:46
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  14 81 ENDEKA BASSTA team M_B 4 1 00:29:32 00:03:27
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  13 81 ENDEKA BASSTA team M_B 6 1 00:22:47 00:02:25
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  34 81 ENDEKA BASSTA team M_B 14 1 00:46:25 00:06:39
15.06.2022 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  12 81 ENDEKA BASSTA team M_B 5 1 00:31:45 00:03:24
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  16 81 ENDEKA BASSTA team M_B 8 1 00:26:30 00:02:10
05.06.2022 KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2022 - Triatlon 700m,20km,5km
  17 3 ENDEKA BASSTA team M(40-49) 7 4 01:17:11 00:08:55
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  37 81 ENDEKA BASSTA team M_B 11 13 00:18:06 00:02:10
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3
  33 81 ENDEKA BASSTA team M_B 9 13 00:18:06 00:02:10
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 81 ENDEKA BASSTA team M_B 0 13 kol
28.05.2022 MORKNIMAN 2022 - Morkniman
  11 56 ENDEKA BASSTA team M(40-49) 4 6 01:11:31 00:09:27
25.05.2022 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  11 81 ENDEKA BASSTA team M_B 5 1 00:28:23 00:02:37
18.05.2022 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  13 81 ENDEKA BASSTA team M_B 5 1 00:22:15 00:02:55
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 10km
  DNF 272 ENDEKA BASSTA team MV1 0 2 kola
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  DNF 272 ENDEKA BASSTA team MV1 0 1 kolo
22.01.2022 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10 km
  DNS 272 ENDEKA BASSTA team MV1 0 3 kola
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  DNF 272 ENDEKA BASSTA team MV1 0 1 kolo
28.09.2021 Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km
  4 295 ENDEKA BASSTA team XM 4 1 00:21:14 00:01:59
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  29 117 ENDEKA BASSTA team M_B 10 13 00:18:36 00:02:50
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  15 117 ENDEKA BASSTA team M_B 6 1 00:11:39 00:01:02
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  23 117 ENDEKA BASSTA team M_B 5 1 00:33:13 00:05:31
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  21 117 ENDEKA BASSTA team M_B 9 1 00:43:07 00:05:34
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  28 117 ENDEKA BASSTA team M_B 8 1 00:32:27 00:06:17
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  21 117 ENDEKA BASSTA team M_B 6 1 00:29:21 00:03:47
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 117 ENDEKA BASSTA team M_B 0 1 kolo
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  21 117 ENDEKA BASSTA team M_B 8 1 00:28:37 00:05:08
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  21 117 ENDEKA BASSTA team M_B 6 1 00:33:43 00:04:39
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  DNS 117 ENDEKA BASSTA team M_B 0 1 kolo
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  8 117 ENDEKA BASSTA team M_B 1 1 00:22:28 00:01:26
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  12 117 ENDEKA BASSTA team M_B 4 1 00:42:31 00:04:16
27.06.2021 35. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2021 - SPRINT 750m,20km,5km
  27 234 ENDEKA BASSTA team M 16 5 01:13:02 00:11:21
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  12 117 ENDEKA BASSTA team M_B 4 1 00:26:03 00:03:21
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  14 117 ENDEKA BASSTA team M_B 3 1 00:27:52 00:03:08
29.05.2021 Česko-rakouský maraton - Půlmaraton
  18 333 ENDEKA BASSTA team Muži_B 5 1 01:21:53 00:09:37
05.12.2020 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  18 272 ENDEKA BASSTA team MV1 6 1 00:37:05 00:05:50
08.10.2020 BB 9 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus
  10 38 ENDEKA BASSTA team M_U40 10 1 00:23:05 00:03:12
03.10.2020 34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  13 3 ENDEKA BASSTA team M(30-39) 7 5 00:26:20 00:04:41
03.10.2020 34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh
  9 3 ENDEKA BASSTA team M(30-39) 5 4 00:17:48 00:01:57
03.10.2020 34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání
  26 3 ENDEKA BASSTA team M(30-39) 9 1 00:08:32 00:02:52
29.08.2020 SUPERPRESTIGE OPEN - Hlavní závod
  17 17 M(30-39) 9 1 01:10:27 00:06:48
11.07.2020 ORKA triatlon 2020 - Triatlon 0,9/31/5,6
  7 12 ENDEKA BASSTA team mA 6 3 01:28:42 00:04:08
28.06.2020 34. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2020 - HLAVNÍ olympijský 1500m,40km,10km
  55 108 ENDEKA BASSTA team M(30-39) 19 5 02:28:27 00:34:24
23.06.2020 BB 4 - Běh na Kraví horu - Muži 5,4 km
  6 19 ENDEKA BASSTA team M_35+ 2 2 00:20:59 00:02:09
20.06.2020 34. KALÁB JM TT Liga - NEW BALANCE Triatlon Jedovnice - Muži
  24 64 ENDEKA BASSTA team M(30-39) 13 3 01:06:05 00:12:42
07.03.2020 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  33 47 Endeka Bassta M 28 4 00:37:05 00:07:05
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  54 50 Endeka Bassta M 35 3 00:45:58 00:09:53
26.12.2019 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  51 297 Endeka Bassta M 33 2 00:39:41 00:08:23
30.11.2019 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  43 79 Endeka Bassta M 23 1 00:37:35 00:08:18
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  67 49 Endeka Bassta M 45 1 00:44:36 00:08:50
10.10.2019 BB 8 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus
  9 39 Endeka Bassta M_35+ 3 1 00:24:39 00:03:07
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  26 304 Endeka Bassta M_B 8 4 00:39:20 00:06:36
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  26 304 Endeka Bassta M 15 4 00:39:20 00:06:36
13.07.2019 ORKA TRIATLON 2019 - Triatlon 0,9/31/5,6
  17 6 ENDEKA BASSTA team mA 12 3 01:37:28 00:11:43
13.06.2019 BB 4 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  5 60 ENDEKA BASSTA team M_35+ 2 5 00:28:50 00:02:01
18.05.2019 33. KALÁB JM TT Liga - 3. MORKNIMAN SPRINT 2019 - Morkniman SPRINT
  20 70 ENDEKA BASSTA team M(30-39) 10 5 01:27:21 00:09:34
28.03.2019 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  16 29 ENDEKA BASSTA Team  M_35+ 3 3 00:34:29 00:03:14
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  42 109 ENDEKA BASSTA team M 25 1 00:45:28 00:07:32
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  55 198 ENDEKA BASSTA team M 32 4 00:37:27 00:06:18
05.01.2019 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  60 148 ENDEKA BASSTA team M 38 1 00:43:31 00:10:54
15.12.2018 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  71 174 Kalda team M 41 1 00:40:52 00:09:00
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  120 27 Kalda team M 68 1 00:46:22 00:11:05
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  27 12 Kalda team M(30-39) 12 5 00:27:54 00:06:21
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh
  22 12 Kalda team M(30-39) 9 4 00:19:00 00:03:18
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání
  33 12 Kalda team M(30-39) 11 1 00:08:53 00:03:07
17.02.2018 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  79 58 Popůvky M 42 4 00:41:03 00:10:58
06.01.2018 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  87 213 Popůvky M 54 1 00:44:00 00:12:22
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  76 58 Popůvky M 48 1 00:44:07 00:09:27
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  60 123 Popůvky M 38 1 00:46:34 00:11:34
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  91 440 Popůvky M 65 1 00:45:20 00:08:54
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  67 150 Popůvky M 51 1 00:46:06 00:11:02
09.01.2016 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  117 154 Popůvky M 85 1 00:46:20 00:13:00
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  119 185 M 86 1 00:45:31 00:10:33
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 11km - kategorie dle BT
  62 363 M_A 34 5 00:44:44 00:09:32
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  62 363 M 34 5 00:44:44 00:09:32
19.09.2015 Brněnský MASAKR - 63km jednotlivci
  83 173 M18-39 46 2 07:41:14 02:28:02
08.08.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2015 - Triatlon muži 0,7/20/5
  37 6 M(30-39) 20 3 01:18:26 00:16:41
29.03.2015 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  84 163 Popůvky M 54 1 00:47:08 00:11:29
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  128 159 Popůvky M 73 1 00:41:11 00:11:15
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  126 472 Popůvky M 84 1 00:45:59 00:10:59
20.09.2014 Brněnský MASAKR - 63km jednotlivci
  96 216 M18-39 53 2 07:51:44 02:46:09
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  111 192 Popůvky M 72 1 00:44:44 00:12:24
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  162 136 Popůvky M 107 1 00:48:00 00:13:10
06.04.2013 BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km
  86 95 Popůvky M 54 1 00:45:42 00:11:12
24.03.2013 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  113 83 Popůvky M 76 2 00:49:21 00:14:16
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  240 226 Popůvky M 133 1 00:52:01 00:18:02

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.