Rychlé novinky:

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

04.01.2022: Zrušení závodu - Uhřické kolečko

Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km

Datum pořádání od 28.09.2021 08:00 do 28.09.2021 18:00
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků79
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 XM 2000 1 00:19:15
2 346 ŠMÍDA Michal AK Olymp Brno 2 XM 2001 1 00:19:23 00:00:08
3 299 FLUNDRÁK David RSFK 3 XM 1988 1 00:20:53 00:01:37
4 295 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 4 XM 1981 1 00:21:14 00:01:59
5 290 BENEŠ Petr Kobylnice 5 XM 1997 1 00:21:18 00:02:02
6 250 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice AK Drnovice 1 XZ 1994 1 00:22:20 00:03:05
7 298 PROCHÁZKOVÁ Nikola Kondrát tools team 1 Jky 2002 1 00:22:32 00:03:16
8 320 KALÁB Tomáš 6 XM 1983 1 00:22:38 00:03:22
9 285 ONDRÁČEK Tomáš 7 XM 1979 1 00:22:52 00:03:37
10 302 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blažovice 8 XM 1969 1 00:23:02 00:03:46
11 275 STEHLÍKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 2 XZ 1993 1 00:23:45 00:04:29
12 284 MRŮZKOVÁ Markéta AC Moravská Slavia Brno 3 XZ 1997 1 00:24:08 00:04:52
13 288 FILIPOVÁ Lenka 4 XZ 1991 1 00:24:33 00:05:17
14 292 TESAŘ Petr 9 XM 1992 1 00:24:34 00:05:19
15 329 KAMENICKÁ Vendula Orel - Židenice 2 Jky 2002 1 00:24:40 00:05:24
16 296 MATOUŠOVÁ Michaela Kondrát tools team 5 XZ 2000 1 00:24:47 00:05:32
17 153 KALEB Jiří 10 XM 1989 1 00:25:22 00:06:07
18 286 HORÁKOVÁ Karolína 6 XZ 1992 1 00:25:30 00:06:14
19 312 ZEMAN Martin AC Moravská Slavia Brno 1 Dci 2008 1 00:25:37 00:06:21
20 293 VLASÁK Pavel SK Blažovice 11 XM 1989 1 00:25:39 00:06:23
21 328 ROZEHNAL Tomáš 12 XM 1982 1 00:25:41 00:06:25
22 282 KIELAROVÁ Hana AK Olymp Brno 3 Jky 2003 1 00:25:54 00:06:38
23 301 BÁRTEK Ctibor Orel Blažovice 13 XM 1971 1 00:26:31 00:07:15
24 232 DUDYS Jan 2 Dci 2007 1 00:26:31 00:07:16
25 324 FORMAN Ondřej Running Zone Brno / Sportobchod.cz 14 XM 1977 1 00:26:38 00:07:22
26 313 ZEMAN Jakub AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 2010 1 00:27:03 00:07:47
27 291 BADIN Tomáš 15 XM 1991 1 00:27:04 00:07:48
28 277 ONDRUŠEK Pavel Orel Obřany 16 XM 1989 1 00:27:23 00:08:07
29 289 SELINGER Elijah_Shai AC Moravská Slavia Brno 4 Dci 2008 1 00:27:23 00:08:08
30 271 ZÁDĚROVÁ Vladimíra Orel Silůvky 7 XZ 1988 1 00:27:35 00:08:19
31 349 KUBALEC Jan 5 Dci 2006 1 00:27:38 00:08:22
32 294 PELOVÁ Gabriela RSFK 8 XZ 1979 1 00:27:45 00:08:29
33 335 TRÁVNÍČEK Oldřich 6 Dci 2013 1 00:28:19 00:09:03
34 257 DUDYS Martin 17 XM 1976 1 00:28:35 00:09:19
35 344 KŘÍSTAL Martin 18 XM 1990 1 00:29:10 00:09:54
36 325 KALÁB Alois Blažovice 19 XM 1980 1 00:29:14 00:09:58
37 322 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 4 Jky 2003 1 00:29:15 00:09:59
38 269 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 20 XM 1982 1 00:29:28 00:10:12
39 342 BUŘILOVÁ Petra 9 XZ 1988 1 00:29:45 00:10:30
40 323 MAŠTA Lukáš Sokol Ivanovice 21 XM 1984 1 00:29:53 00:10:37
41 316 OBR Jakub VSK Univerzita Brno 7 Dci 2008 1 00:30:16 00:11:00
42 305 PAULÍK Karel ZŠ a MŠ Blažovice 8 Dci 2008 1 00:30:19 00:11:03
43 307 BRZOBOHATÝ Jiří Sokol Tvarožná 22 XM 1975 1 00:30:30 00:11:15
44 306 BRZOBOHATÝ Vít Sokol Tvarožná 9 Dci 2009 1 00:30:31 00:11:15
45 314 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 1 Dky 2007 1 00:30:38 00:11:22
46 278 NOHEL Jakub Romza Klub Blažovice 10 Dci 2010 1 00:30:56 00:11:40
47 281 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 23 XM 1978 1 00:30:57 00:11:41
48 283 CHARVÁT Lukáš 24 XM 1976 1 00:30:57 00:11:41
49 308 ZAHRÁDKOVÁ Eva 10 XZ 1987 1 00:31:08 00:11:53
50 310 PROCHÁZKA Jiří 25 XM 1985 1 00:31:10 00:11:55
51 348 KALOVÁ Jana J-Elita Brno 11 XZ 1966 1 00:31:21 00:12:06
52 154 DANĚK Lukáš 26 XM 1991 1 00:31:26 00:12:11
53 334 TRÁVNÍČEK Jindřich 11 Dci 2011 1 00:31:36 00:12:21
54 343 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 12 XZ 1983 1 00:31:58 00:12:43
55 340 KALÁBOVÁ Anežka Orel Blažovice 13 XZ 1991 1 00:32:05 00:12:50
56 317 JABŮRKOVÁ Jitka Orel Vyškov 14 XZ 1979 1 00:32:26 00:13:10
57 333 TRÁVNÍČKOVÁ Kristína 15 XZ 1982 1 00:32:32 00:13:17
58 331 TRÁVNÍČEK Jakub 27 XM 1981 1 00:32:32 00:13:17
59 318 KALOUSKOVÁ Jana OREL Dolní Dobrouč 16 XZ 1975 1 00:32:44 00:13:28
60 268 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 17 XZ 1982 1 00:33:11 00:13:55
61 339 ŠTĚPÁNEK Vladimír 28 XM 1980 1 00:33:15 00:13:59
62 266 RUDOLECKÁ Jana Orel Žatčany 18 XZ 1976 1 00:33:18 00:14:02
63 273 KALÁB Jiří Orel Blažovice 29 XM 1955 1 00:33:30 00:14:14
64 304 KUCHAŘOVÁ Lucie Orel Domanín 19 XZ 2001 1 00:33:36 00:14:21
65 350 SABATULOVÁ Barbora 20 XZ 1996 1 00:34:06 00:14:50
66 216 SABATULA Vojtěch 30 XM 1999 1 00:34:06 00:14:50
67 270 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 21 XZ 1963 1 00:34:20 00:15:04
68 235 LABUDOVÁ Simona Blažovice 22 XZ 1975 1 00:34:26 00:15:10
69 267 LUŽA Tomáš Orel Žatčany 31 XM 1974 1 00:34:34 00:15:18
70 155 KOCIÁNOVÁ Marie 23 XZ 1946 1 00:35:16 00:16:01
71 315 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 24 XZ 1972 1 00:35:26 00:16:11
72 332 DAŇKOVÁ Ludmila 25 XZ 1981 1 00:36:53 00:17:38
73 336 PODBORSKÁ Kamila 26 XZ 1992 1 00:36:53 00:17:38
74 287 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 27 XZ 1973 1 00:37:43 00:18:27
75 327 DOKOUPILOVÁ Emilie Orel Žatčany 28 XZ 2001 1 00:40:46 00:21:30
76 319 PLEVA Petr Orel Blažovice 32 XM 1967 1 00:41:52 00:22:36
77 297 KUNC Josef Orel Vyškov 33 XM 1960 1 00:44:45 00:25:29
78 326 DOKOUPILOVÁ Zdeňka Orel Žatčany 29 XZ 1964 1 01:00:15 00:40:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 311 MERENDA Jiří XM 1986

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.01.2022 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
05.02.2022 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
26.02.2022 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
19.03.2022 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
26.03.2022 08:00
BBP 10 - Masarykův okruh
28.05.2022 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.