01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Pohlaví | Muž |
Rok narození (věk) | 1981 (43) |
Oddíl | ENDEKA Team |
Poř. | St. číslo |
Oddíl | Kateg. | Poř. kat. | Kola | Výkon | Ztráta | |
13.09.2023 | 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
7 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 3 | 1 | 00:22:05 | 00:01:05 | |
06.09.2023 | 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
6 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 2 | 1 | 00:32:35 | 00:01:33 | |
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km | |||||||
15 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 7 | 25 | 00:38:12 | 00:03:59 | |
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2 | |||||||
15 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 7 | 25 | 00:38:12 | 00:03:59 | |
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1 | |||||||
DNS | 101 | ENDEKA Team | M_B | 0 | 25 kol | |||
23.08.2023 | 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
12 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 6 | 1 | 00:44:19 | 00:04:08 | |
16.08.2023 | 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
17 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 6 | 1 | 00:28:59 | 00:03:11 | |
09.08.2023 | 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
DNS | 101 | ENDEKA Team | M_B | 0 | 1 kolo | |||
02.08.2023 | 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
16 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 5 | 1 | 00:33:51 | 00:06:12 | |
26.07.2023 | 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
17 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 6 | 1 | 00:22:30 | 00:03:06 | |
19.07.2023 | 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
19 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 9 | 1 | 00:29:09 | 00:03:22 | |
28.06.2023 | 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
15 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 7 | 1 | 00:43:26 | 00:05:10 | |
21.06.2023 | 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km | |||||||
8 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 3 | 1 | 00:12:29 | 00:00:43 | |
14.06.2023 | 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
12 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 3 | 1 | 00:31:52 | 00:03:56 | |
07.06.2023 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
13 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 7 | 1 | 00:33:11 | 00:03:51 | |
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km | |||||||
24 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 9 | 13 | 00:18:26 | 00:01:55 | |
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3 | |||||||
DNS | 101 | ENDEKA Team | M_B | 0 | 13 kol | |||
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2 | |||||||
2 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 1 | 13 | 00:18:26 | 00:00:42 | |
24.05.2023 | 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
17 | 101 | ENDEKA Team | M_B | 9 | 1 | 00:28:18 | 00:04:19 | |
17.05.2023 | 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
21 | 191 | ENDEKA Team | M_B | 9 | 1 | 00:22:56 | 00:02:35 | |
14.09.2022 | 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
14 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 5 | 1 | 00:22:12 | 00:02:25 | |
07.09.2022 | 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km | |||||||
14 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 5 | 1 | 00:12:30 | 00:01:23 | |
31.08.2022 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2 | |||||||
24 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 7 | 25 | 00:39:30 | 00:04:56 | |
31.08.2022 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1 | |||||||
DNS | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 0 | 25 kol | |||
24.08.2022 | 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
18 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 9 | 1 | 00:33:39 | 00:04:37 | |
17.08.2022 | 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
20 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 10 | 1 | 00:29:08 | 00:03:53 | |
10.08.2022 | 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
17 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 7 | 1 | 00:43:16 | 00:03:57 | |
03.08.2022 | 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
14 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 6 | 1 | 00:33:20 | 00:04:28 | |
27.07.2022 | 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
17 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 6 | 1 | 00:33:14 | 00:02:50 | |
20.07.2022 | 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
11 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 3 | 1 | 00:29:21 | 00:03:17 | |
29.06.2022 | 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
19 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 8 | 1 | 00:23:12 | 00:02:51 | |
22.06.2022 | 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
16 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 9 | 1 | 00:44:03 | 00:04:16 | |
15.06.2022 | 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
16 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 7 | 1 | 00:32:27 | 00:04:05 | |
08.06.2022 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
20 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 10 | 1 | 00:26:59 | 00:02:39 | |
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
55 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 19 | 13 | 00:18:58 | 00:03:02 | |
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3 | |||||||
DNS | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 0 | 13 kol | |||
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2 | |||||||
5 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 3 | 13 | 00:18:58 | 00:01:00 | |
25.05.2022 | 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
14 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 6 | 1 | 00:28:25 | 00:02:39 | |
18.05.2022 | 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
24 | 82 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 7 | 1 | 00:22:51 | 00:03:31 | |
17.11.2021 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
58 | 18 | ENDEKA BASSTA team | MV1 | 15 | 1 | 00:44:06 | 00:10:00 | |
15.09.2021 | 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
244 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 61 | 0 | 13 kol | ||
08.09.2021 | 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km | |||||||
18 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 7 | 1 | 00:11:57 | 00:01:20 | |
01.09.2021 | 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
31 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 7 | 1 | 00:34:36 | 00:06:54 | |
25.08.2021 | 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
29 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 12 | 1 | 00:44:28 | 00:06:54 | |
18.08.2021 | 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
27 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 7 | 1 | 00:32:13 | 00:06:03 | |
11.08.2021 | 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
23 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 7 | 1 | 00:29:50 | 00:04:16 | |
04.08.2021 | 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
33 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 10 | 1 | 00:23:17 | 00:03:29 | |
28.07.2021 | 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
29 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 10 | 1 | 00:29:33 | 00:06:04 | |
21.07.2021 | 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
39 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 11 | 1 | 00:35:08 | 00:06:03 | |
14.07.2021 | 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
27 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 6 | 1 | 00:32:48 | 00:05:46 | |
07.07.2021 | 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
DNS | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 0 | 1 kolo | |||
30.06.2021 | 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
25 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 5 | 1 | 00:45:41 | 00:07:26 | |
23.06.2021 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
30 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 9 | 1 | 00:28:36 | 00:05:54 | |
16.06.2021 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
39 | 457 | ENDEKA BASSTA team | M_B | 13 | 1 | 00:30:53 | 00:06:10 | |
29.08.2020 | SUPERPRESTIGE OPEN - Hlavní závod | |||||||
21 | 20 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 12 | 1 | 01:12:17 | 00:08:38 | |
01.08.2020 | 34. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2020 - Triatlon muži 0,7/20/5 | |||||||
19 | 51 | M(30-39) | 12 | 3 | 01:05:35 | 00:06:36 | ||
07.03.2020 | BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km | |||||||
78 | 106 | ENDEKA BASSTA team | M | 51 | 4 | 00:39:42 | 00:09:41 | |
17.11.2019 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
91 | 114 | ENDEKA BASSTA Team | M | 59 | 1 | 00:45:46 | 00:10:01 | |
25.05.2019 | SUPERPRESTIGE OPEN - Hlavní závod | |||||||
17 | 47 | Individuální | M(30-39) | 9 | 1 | 01:15:15 | 00:09:16 | |
23.06.2019 | 33. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2019 - Triatlon 700m,20km,5km | |||||||
15 | 91 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 7 | 4 | 01:10:41 | 00:08:03 | |
18.05.2019 | 33. KALÁB JM TT Liga - 3. MORKNIMAN SPRINT 2019 - Morkniman SPRINT | |||||||
24 | 14 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 11 | 5 | 01:28:41 | 00:10:54 | |
09.05.2019 | BB 3 - Běh Holednou - Muži 5,5km | |||||||
13 | 35 | ENDEKA BASSTA team | M_35+ | 1 | 1 | 00:27:33 | 00:04:41 | |
04.05.2019 | 33. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON | |||||||
16 | 20 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 10 | 5 | 00:26:22 | 00:02:52 | |
04.05.2019 | 33. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh | |||||||
9 | 20 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 7 | 4 | 00:17:38 | 00:01:32 | |
04.05.2019 | 33. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání | |||||||
32 | 20 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 15 | 1 | 00:08:44 | 00:02:56 | |
28.03.2019 | BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km | |||||||
18 | 19 | ENDEKA BASSTA team | M_35+ | 4 | 3 | 00:34:59 | 00:03:44 | |
17.06.2018 | 32. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2018 - Triatlon 700m,20km,5km | |||||||
25 | 121 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 13 | 4 | 01:11:58 | 00:07:09 | |
19.08.2017 | Rusavská 50ka - Trasa A 50km | |||||||
74 | 112 | Brno | M_II | 29 | 2 | 02:09:07 | 00:27:57 | |
07.01.2017 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km | |||||||
30 | 112 | SCOTT Sport Brno | M | 21 | 1 | 00:40:56 | 00:06:38 | |
17.11.2016 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
70 | 86 | SCOTT Sport Brno | M | 54 | 1 | 00:43:47 | 00:07:20 | |
20.08.2016 | Rusavská 50ka - Trasa A 50km | |||||||
82 | 143 | SCOTT Sport Brno | M_II | 38 | 2 | 02:10:35 | 00:29:58 | |
30.04.2016 | Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km | |||||||
111 | 446 | SCOTT Sport Brno | Muži I | 72 | 3 | 02:12:22 | 00:29:07 | |
09.01.2016 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km | |||||||
DNF | 117 | No Brake! | M | 0 | 1 kolo | |||
17.11.2015 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
246 | 111 | No Brake! | M | 151 | 1 | 00:50:02 | 00:15:04 | |
15.08.2015 | Rusavská 50ka - Trasa A 50km | |||||||
97 | 172 | No Brake! | M_II | 35 | 1 | 02:18:51 | 00:32:57 | |
08.08.2015 | 29. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2015 - Triatlon muži 0,7/20/5 | |||||||
26 | 5 | No Brake! | M(30-39) | 15 | 3 | 01:14:05 | 00:12:20 | |
25.04.2015 | Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km | |||||||
DNF | 478 | No Brake! | Muži I | 0 | 3 kola | |||
28.09.2014 | BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT | |||||||
62 | 275 | newline | M_A | 28 | 3 | 00:44:16 | 00:08:27 | |
28.09.2014 | BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m | |||||||
62 | 275 | newline | M | 39 | 3 | 00:44:16 | 00:08:27 | |
16.08.2014 | Rusavská 50ka - Trasa A 50km | |||||||
DNF | 181 | No Brake! | M_II | 0 | 1 kolo | |||
28.06.2014 | Osecký triatlon 2014 - Osecký triatlon 2014 | |||||||
53 | 14 | No Brake! | M(30-39) | 17 | 5 | 01:48:55 | 00:19:46 | |
08.05.2014 | Liechtenstein Tour 2014 Cyklistika - Hlavní závod 92km | |||||||
94 | 112 | No Brake! | M1 | 29 | 3 | 03:03:22 | 00:38:20 | |
04.01.2014 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km | |||||||
90 | 330 | Brno | M | 61 | 1 | 00:43:15 | 00:10:55 | |
08.05.2013 | Liechtenstein Tour - Hlavní závod 92km | |||||||
64 | 88 | No Brake! | M | 29 | 3 | 02:47:55 | 00:25:13 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.