Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Rusavská 50ka - Trasa A 50km

Datum pořádání od 19.08.2017 07:30 do 19.08.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Mrázek
Technický delegátPavel Mrázek
Zpracování výsledkůMartin Süss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků621
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 CATTANEO Johnny 1 M_II 1981 2 01:41:10
2 3 SKALICKÝ Pavel Kolovna KM MTB team 1 M_I 1992 2 01:41:47 00:00:37
3 515 FOJTÍK Jan Force Kck Zlín 2 M_I 1988 2 01:41:47 00:00:37
4 4 DEBERTOLIS Massimo WILIER-FORCE 1 M_III 1975 2 01:42:19 00:01:09
5 5 ŽÁK Pavel Bike Triatlon Morkovice 2 M_II 1987 2 01:45:08 00:03:58
6 571 WOHLGEMUTH MICHAEL 3 M_I 1998 2 01:45:33 00:04:23
7 610 ANDĚL Jan Bike 2000 1 Jun 1999 2 01:46:06 00:04:56
8 419 STRNKA Tomáš Bike Team Sazovice 3 M_II 1984 2 01:46:32 00:05:22
9 485 HÝBL Radim VRV TEAM 2 Jun 2000 2 01:47:51 00:06:40
10 7 ŠÍBL Radoslav 4EVER Cyklobulis 4 M_II 1980 2 01:47:52 00:06:42
11 51 KOBLIHA Ondřej www.zlinska50.cz 5 M_II 1986 2 01:48:52 00:07:42
12 568 VÁCLAVEK Lukáš Ghost team 4 M_I 1991 2 01:49:21 00:08:11
13 413 JANOTA Miroslav VALACHBAJK Team 2 M_III 1977 2 01:49:43 00:08:33
14 10 VOLEK Jaromír SK Bagbike 6 M_II 1980 2 01:49:59 00:08:49
15 600 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 7 M_II 1978 2 01:50:57 00:09:47
16 427 CHOCHOLÁČ Jiří 8 M_II 1981 2 01:51:09 00:09:59
17 493 SÝKORA Karel ČS Junior MTB Team 3 Jun 1999 2 01:51:09 00:09:59
18 528 KRČMA Michal OD Morava Holešov 5 M_I 1988 2 01:51:10 00:10:00
19 426 ČERNOCKÝ Martin Atrex Bassta 9 M_II 1986 2 01:51:12 00:10:02
20 615 FEDAK Ruslan Brno 3 M_III 1977 2 01:51:28 00:10:18
21 224 OVESNÝ Pavel Zvonek Sport Valašské Klobouky 4 M_III 1975 2 01:51:49 00:10:39
22 39 HYNEČEK Michal SYNERGA BIKE TEAM 10 M_II 1987 2 01:52:02 00:10:52
23 50 KLÁR Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 11 M_II 1986 2 01:53:09 00:11:59
24 513 CHOVANEC Filip CYKLOSPORT CHROPYNĚ 6 M_I 1993 2 01:53:18 00:12:08
25 580 BLAŤÁK Petr Cyklosport Hranice 7 M_I 1995 2 01:53:20 00:12:10
26 148 ČIŽMÁŘ Jan Castelli HC Bike Zlín 5 M_III 1977 2 01:53:24 00:12:14
27 2 FOJTÍK Ondřej Force Kck Zlín 6 M_III 1977 2 01:53:42 00:12:32
28 120 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 12 M_II 1984 2 01:54:02 00:12:52
29 490 NERADIL Vojtěch Tufo CZ Otrokovice 4 Jun 2001 2 01:54:25 00:13:15
30 666 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 7 M_III 1973 2 01:54:34 00:13:24
31 93 PONÍŽIL Radek NESTLÉ 13 M_II 1981 2 01:55:16 00:14:06
32 57 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 14 M_II 1979 2 01:55:57 00:14:47
33 406 PEZA Jan Bottechia 15 M_II 1984 2 01:55:58 00:14:48
34 401 ŠENKEŘÍK jan Force Kck Zlín 16 M_II 1982 2 01:56:16 00:15:06
35 553 ŘÍHA Aleš 8 M_I 1990 2 01:57:25 00:16:15
36 119 TRTEK František Bike and Ride Nivnice 17 M_II 1984 2 01:57:55 00:16:45
37 127 VOJTEK Libor ATREX BASSTA TEAM 18 M_II 1984 2 01:57:59 00:16:49
38 21 DAREBNÍK Libor Angello Pizza Cycling 19 M_II 1981 2 01:57:59 00:16:49
39 8 ŠIDLÍK Tomáš AMENITY - EXTREM SPORT TEAM 9 M_I 1993 2 01:58:16 00:17:06
40 599 KAŠKA Michal VALACHBAJK Team 5 Jun 2002 2 01:58:28 00:17:18
41 410 OBRUČA Jaroslav OVM 20 M_II 1978 2 01:59:01 00:17:51
42 522 KARSCH Dominik 4EVER Cyklo Bulis Team 10 M_I 1998 2 01:59:48 00:18:38
43 211 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 8 M_III 1976 2 02:01:30 00:20:20
44 178 JANOŠ Rudy OD MORAVA 9 M_III 1971 2 02:01:53 00:20:43
45 469 PROŠEK Lukáš 10 M_III 1974 2 02:02:03 00:20:53
46 338 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE Letovice 1 M_IV 1959 2 02:02:39 00:21:29
47 298 EICHNER Tomáš Bajker.eu 2 M_IV 1967 2 02:02:53 00:21:43
48 204 MAREK Jaroslav QUICK-STEP 11 M_III 1976 2 02:03:22 00:22:12
49 25 DUBOVECKÝ Andrej Bike Team Sazovice 21 M_II 1986 2 02:03:27 00:22:17
50 337 SOVJÁK Břetislav Česká spořitelna Accolade 3 M_IV 1965 2 02:03:47 00:22:37
51 177 HRUŠKA Radim Nany Bike Zlín 12 M_III 1975 2 02:04:07 00:22:56
52 335 SALAČ Petr AMENITY - EXTREM SPORT TEAM 4 M_IV 1959 2 02:04:09 00:22:59
53 570 VARHANÍČEK Lukáš Kroměřížské bajker 11 M_I 1990 2 02:04:32 00:23:21
54 70 MAKOVICKÝ Martin Eagl-sc Jednotka orel Zlín 22 M_II 1981 2 02:04:57 00:23:47
55 584 GERŽA Jiří 23 M_II 1987 2 02:05:01 00:23:51
56 333 PRÄSENS Oldřich MTB Břeclav 5 M_IV 1964 2 02:05:08 00:23:58
57 220 NERADIL Tomáš Cykloteam MXM Hulín 13 M_III 1974 2 02:05:11 00:24:01
58 551 ROSMANIT Michal Novatop Lapierre 12 M_I 1996 2 02:05:11 00:24:01
59 41 CHOLEČEK jiri Continental sport team 24 M_II 1979 2 02:05:50 00:24:40
60 208 MENŠÍK Jan Kroměřížské bajker 14 M_III 1977 2 02:05:57 00:24:47
61 40 CHOLEČEK olda Force Kck Zlín 25 M_II 1979 2 02:05:59 00:24:49
62 494 KRČMAŘ Jan Hranice 15 M_III 1977 2 02:06:08 00:24:58
63 429 DOLEČEK Ondřej Par Team 26 M_II 1978 2 02:06:09 00:24:59
64 84 ODVRŠA Jindřich TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 27 M_II 1984 2 02:06:19 00:25:09
65 209 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice 16 M_III 1977 2 02:06:42 00:25:32
66 595 TOMEČEK Václav SK Toma Olomouc 6 M_IV 1962 2 02:06:56 00:25:46
67 473 SLINTÁK Michal Slovan Luhačovice 17 M_III 1977 2 02:07:26 00:26:16
68 315 KOLOMAZNÍK Miroslav OD Morava Holešov 7 M_IV 1963 2 02:07:26 00:26:16
69 447 BERKOVÁ Irena Amenity-Extrem Sport 1 Z_I 1982 2 02:08:34 00:27:24
70 155 DUSÍK Martin Riding Bull Holešov 18 M_III 1974 2 02:08:48 00:27:38
71 60 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 28 M_II 1985 2 02:08:49 00:27:39
72 543 NOVÁK Michael 13 M_I 1992 2 02:08:52 00:27:42
73 190 KELÍŠEK Tomáš 19 M_III 1977 2 02:08:54 00:27:43
74 112 ŠTEVANKA Ladislav Brno 29 M_II 1981 2 02:09:07 00:27:57
75 586 RYCHTER Aleš 1. Sportovní Přerov 14 M_I 1988 2 02:09:12 00:28:02
76 585 KLEMEŠ Tomáš 15 M_I 1992 2 02:09:18 00:28:08
77 272 VALUCH Martin Beskyd bike 20 M_III 1977 2 02:09:24 00:28:14
78 87 PEKAŘ Martin Lukov 30 M_II 1980 2 02:09:26 00:28:16
79 618 ŠARFÍN Marek Bike team Porsche Olomouc 21 M_III 1974 2 02:09:33 00:28:23
80 582 MERTA Karel FullDynamix riders 16 M_I 1992 2 02:09:43 00:28:33
81 516 JAVŮREK Martin AMENITY - EXTREM SPORT TEAM 17 M_I 1989 2 02:09:44 00:28:34
82 414 BARON Pawel Force Polska 31 M_II 1985 2 02:09:46 00:28:36
83 616 ŠTĚPÁNEK Martin KOS Tesla Brno 22 M_III 1973 2 02:09:48 00:28:38
84 45 JUREČEK Jiří Opava 32 M_II 1986 2 02:09:51 00:28:41
85 579 MLČÁK Jan Cyklosport Hranice 18 M_I 1998 2 02:10:13 00:29:03
86 322 MEZIHORÁK Roman 8 M_IV 1964 2 02:10:15 00:29:05
87 225 PALÁSEK Igor OCA Brno 23 M_III 1975 2 02:10:16 00:29:06
88 554 ŘÍHA Marek 19 M_I 1988 2 02:10:19 00:29:08
89 620 MATELA Michal Fryšták 24 M_III 1973 2 02:10:20 00:29:10
90 583 LATINÁK Martin 20 M_I 1990 2 02:10:20 00:29:10
91 498 DOLEŽAL Jaroslav Bike Team Sazovice 25 M_III 1974 2 02:10:22 00:29:12
92 81 NERADIL Richard Líšna 33 M_II 1979 2 02:10:22 00:29:12
93 132 ZELENKA David Iris Riderz 34 M_II 1984 2 02:10:23 00:29:13
94 326 NÁDVORNÍK Zdeněk 9 M_IV 1962 2 02:10:28 00:29:17
95 158 FOJT Milič CYKLOSPORT CHROPYNĚ 26 M_III 1972 2 02:11:02 00:29:52
96 542 NOVÁK Jan Česká spořitelna - Accolade cycling team 21 M_I 1996 2 02:11:03 00:29:53
97 253 ŠEVČÍK David Lowellpro Racing Team 27 M_III 1974 2 02:11:03 00:29:53
98 67 LINKA Lukáš 35 M_II 1985 2 02:11:06 00:29:56
99 32 HABÁŇ Ondřej CK Salaš 36 M_II 1980 2 02:11:09 00:29:59
100 388 POSPÍŠILOVÁ Radka T.S.Bohemia Kross Bike Team 2 Z_I 1990 2 02:11:09 00:29:59
101 206 MĚCHURA Jiří PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 28 M_III 1973 2 02:11:11 00:30:01
102 61 KROČA Michal 37 M_II 1981 2 02:11:54 00:30:44
103 90 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice 38 M_II 1983 2 02:11:54 00:30:44
104 431 RUSO Radek 39 M_II 1984 2 02:11:58 00:30:48
105 207 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 29 M_III 1972 2 02:12:10 00:31:00
106 312 JURČÍK Pavel Zapro 10 M_IV 1965 2 02:12:13 00:31:03
107 6 BÁRTEK David Kellys Bikeranch Team 22 M_I 1998 2 02:12:15 00:31:05
108 387 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 3 Z_I 1988 2 02:12:54 00:31:44
109 456 RUBEŠ Matěj Tj Sokol Pozděchov 30 M_III 1976 2 02:12:55 00:31:44
110 46 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 31 M_III 1977 2 02:13:05 00:31:55
111 241 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice 32 M_III 1972 2 02:13:17 00:32:06
112 605 SVÍZELA Tomáš 4EVER Cyklobulis 6 Jun 2000 2 02:13:40 00:32:30
113 287 ŽÁK Marek Zvonek Sport Valašské Klobouky 33 M_III 1977 2 02:13:47 00:32:36
114 458 VANĚK Petr 34 M_III 1973 2 02:13:48 00:32:38
115 83 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 40 M_II 1983 2 02:13:51 00:32:40
116 376 KOTAS_TOMÁŠ JANOŠ_Roman TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1 Tandem 1980 2 02:13:54 00:32:44
117 202 MACHARÁČEK Zdeněk Rexite-Zambicos 35 M_III 1972 2 02:14:06 00:32:56
118 111 ŠTĚPÁNEK Vít 41 M_II 1981 2 02:14:14 00:33:04
119 501 BIČAN Tomáš 23 M_I 1992 2 02:14:15 00:33:05
120 502 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 24 M_I 1991 2 02:14:32 00:33:22
121 436 TICHÁK Jan Bike team Porsche Olomouc 42 M_II 1979 2 02:14:57 00:33:47
122 471 VRUBEL Radek 36 M_III 1974 2 02:15:03 00:33:53
123 621 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice 37 M_III 1976 2 02:15:11 00:34:01
124 42 JAMBOR Michal QUICK-STEP 43 M_II 1983 2 02:15:15 00:34:05
125 524 KOCMÁNEK Ladislav RELAX Brno 25 M_I 1990 2 02:15:20 00:34:10
126 433 PETŘÍK Ondřej KBT Brno 44 M_II 1982 2 02:15:38 00:34:28
127 598 FRKAL Miroslav Novatop Opava 1 M_V 1956 2 02:15:47 00:34:37
128 38 HLAVICA Patrik SKP Zlín 45 M_II 1979 2 02:15:54 00:34:44
129 462 FOJT Kamil CYKLOSPORT CHROPYNĚ 38 M_III 1969 2 02:15:55 00:34:45
130 223 OVESNÝ František Kolex Valašské Klobouky 39 M_III 1972 2 02:16:23 00:35:13
131 521 KARLÍK Pavel 26 M_I 1993 2 02:16:40 00:35:30
132 166 HAJDA Pavel BATA Kojetín 40 M_III 1972 2 02:16:43 00:35:32
133 15 BŘEŇ Jan Squash Viktoria Brno 46 M_II 1984 2 02:16:49 00:35:38
134 189 KAŠŠA Ladislav Zvonek Sport Valašské Klobouky 41 M_III 1970 2 02:17:01 00:35:51
135 168 HAVLÍČEK Vratislav QUICK-STEP 42 M_III 1974 2 02:17:29 00:36:18
136 104 ŠARMAN Petr Hasiči Zlín 47 M_II 1979 2 02:17:41 00:36:31
137 47 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 43 M_III 1970 2 02:17:51 00:36:41
138 233 ROSMANIT Aleš BIKE TEAM OPAVA 44 M_III 1971 2 02:17:51 00:36:41
139 88 PEŠÁK Václav 48 M_II 1981 2 02:18:08 00:36:58
140 62 KROPÁČEK Jan Slečinky Napajedla 49 M_II 1983 2 02:18:16 00:37:05
141 407 DRAGAN Tomáš Emerson 50 M_II 1980 2 02:18:16 00:37:06
142 544 PAVLACKÝ Zdenek Zvonek Sport Valašské Klobouky 27 M_I 1988 2 02:18:16 00:37:06
143 563 ŠOT Michal 28 M_I 1988 2 02:18:35 00:37:25
144 216 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ 45 M_III 1973 2 02:18:58 00:37:47
145 601 NEDOMA Jan ŠTROF TEAM 2 M_V 1956 2 02:19:18 00:38:08
146 448 KNAPKOVÁ Denisa SUPGIRLS 4 Z_I 1998 2 02:19:25 00:38:14
147 474 VALA Martin 46 M_III 1969 2 02:19:25 00:38:15
148 411 KOLAŘÍK Miroslav Slečinky Napajedla 51 M_II 1978 2 02:19:49 00:38:39
149 154 DROZDEK Tomáš PESaVLK 47 M_III 1974 2 02:19:57 00:38:47
150 162 GRYGAR Miroslav Bike Team Jedová 48 M_III 1975 2 02:20:02 00:38:52
151 98 SOUSEDÍK Marek Strava - Life Behind Bars 52 M_II 1980 2 02:20:05 00:38:55
152 415 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 53 M_II 1980 2 02:20:14 00:39:04
153 274 VELIMSKÝ David QUICK-STEP 49 M_III 1971 2 02:20:27 00:39:17
154 340 SÝKORA Karel SYKORA RUNNING 11 M_IV 1967 2 02:20:28 00:39:18
155 432 NEZMAR JIŘÍ Magda Beta Team Uherské Hradiště 54 M_II 1981 2 02:20:29 00:39:19
156 385 MACHÁŇOVÁ Sabina Bike centrum Olomouc 5 Z_I 1992 2 02:20:32 00:39:22
157 285 ZRNÍK Jiří Bike team Píchači 50 M_III 1976 2 02:21:09 00:39:58
158 86 PAVELKA Jan www.lonelyrider.cz 55 M_II 1987 2 02:21:10 00:40:00
159 35 HÁJEK Pavel Lukov 56 M_II 1983 2 02:21:27 00:40:17
160 263 TOMEČEK Petr RBT Slimáci 51 M_III 1971 2 02:21:56 00:40:46
161 479 DVOŘÁK Petr 52 M_III 1972 2 02:22:01 00:40:51
162 173 HOLUBEC Zdeněk Bike Triatlon Morkovice 53 M_III 1975 2 02:22:03 00:40:53
163 31 GEREK Tomas Zlin 57 M_II 1983 2 02:22:04 00:40:54
164 518 JURTÍK Radovan 29 M_I 1988 2 02:22:25 00:41:15
165 91 PODĚBRADSKÝ Jiří QUICK-STEP 58 M_II 1984 2 02:22:39 00:41:29
166 280 VYKOUKAL Petr Bike team Píchači 54 M_III 1971 2 02:22:54 00:41:43
167 281 ZAPLATIL Květoslav 55 M_III 1975 2 02:22:59 00:41:48
168 12 BABAYAN Vladimir 59 M_II 1985 2 02:23:05 00:41:55
169 342 ŠESTÁK Jan Kroměřížské bajker 12 M_IV 1959 2 02:23:08 00:41:58
170 149 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 56 M_III 1972 2 02:23:09 00:41:59
171 468 ŠTEFEK Alan Alltraining.cz 57 M_III 1971 2 02:23:16 00:42:06
172 129 VYSLOUŽIL Jan NightMares 60 M_II 1981 2 02:23:26 00:42:16
173 63 KUČERA Ivo Force Kck Zlín 61 M_II 1978 2 02:23:30 00:42:19
174 293 BURGET Miloslav 1.MtB Opatovice 13 M_IV 1961 2 02:23:37 00:42:26
175 97 SMOLÍK Tomáš QUICK-STEP 62 M_II 1985 2 02:24:00 00:42:50
176 124 VESELÝ Petr MTB Pro-sténal Vévoda Team 63 M_II 1986 2 02:24:21 00:43:11
177 331 PAVLÁK Luděk Brno 14 M_IV 1966 2 02:24:22 00:43:12
178 66 LINDNER Roman 64 M_II 1984 2 02:24:22 00:43:12
179 239 SLEZÁČEK Tomáš Face sport Přerov 58 M_III 1976 2 02:24:25 00:43:15
180 222 NOVÁK Pavel 59 M_III 1971 2 02:24:27 00:43:17
181 627 DANESI Maurizio Život na kolech 15 M_IV 1962 2 02:25:06 00:43:56
182 143 BRÁZDIL Zdeněk Rexite zambikos Zlín 60 M_III 1973 2 02:25:08 00:43:58
183 59 KRAJDL Jiří Brno 65 M_II 1984 2 02:25:09 00:43:59
184 617 VAGNER Martin Bike team Porsche Olomouc 61 M_III 1973 2 02:25:21 00:44:11
185 221 NETUŠIL Marek MALVAS bike 62 M_III 1973 2 02:25:24 00:44:14
186 20 ČERVENKA Tomáš Bikerespect.com 66 M_II 1984 2 02:25:49 00:44:39
187 453 GERŽA Jiří 16 M_IV 1963 2 02:26:11 00:45:00
188 559 SMAHEL Jakub 4fun 30 M_I 1995 2 02:26:11 00:45:01
189 424 MLÝNEK Petr 67 M_II 1986 2 02:26:15 00:45:05
190 545 PLZÁK Lukáš 31 M_I 1990 2 02:26:20 00:45:10
191 511 HOLOTÍK Jiří Tajfun-Team 32 M_I 1992 2 02:26:20 00:45:10
192 454 PAVELKA_RADEK Pavelková_Petra Valaští bajkeři 2 Tandem 1974 2 02:26:24 00:45:14
193 264 TOPOLSKÝ Radek NemažeNejede 63 M_III 1973 2 02:26:28 00:45:18
194 53 KOLOMAZNÍK Ladislav CK Salaš 68 M_II 1983 2 02:26:32 00:45:22
195 96 SKOPAL Jiří Nany Bike Zlín 64 M_III 1969 2 02:26:36 00:45:26
196 461 ŠKODA Ladislav Šampioni zahrádek 65 M_III 1977 2 02:26:37 00:45:27
197 499 PÁNÍK Radek 66 M_III 1974 2 02:26:43 00:45:33
198 343 ŠVEHLIK Jan 17 M_IV 1967 2 02:26:47 00:45:37
199 230 PŘIKRYL Jindřich Alltraining.cz 67 M_III 1976 2 02:26:59 00:45:49
200 332 POPELKA Stanislav 18 M_IV 1967 2 02:26:59 00:45:49
201 353 BURY Vladislav 3 M_V 1953 2 02:27:08 00:45:58
202 619 JÍLEK Richard Bike team Porsche Olomouc 68 M_III 1972 2 02:27:21 00:46:11
203 363 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 M_V 1956 2 02:27:23 00:46:13
204 76 MIŠEJE Ivan NESTLÉ 69 M_II 1979 2 02:28:15 00:47:05
205 383 KUČNÁ Svatava 4ever Cyklo Bulis 6 Z_I 1995 2 02:28:17 00:47:07
206 323 MIKULÍK Jaroslav Zlín 19 M_IV 1965 2 02:28:27 00:47:17
207 54 KONEČNÝ Martin FLeK 70 M_II 1979 2 02:28:32 00:47:22
208 435 KAŠÍK Martin COBRAM 71 M_II 1978 2 02:28:42 00:47:32
209 549 PŘIKRYL Jan 33 M_I 1989 2 02:28:58 00:47:48
210 374 HELIS_JAKUB HELIS_Luděk HELLANGIS 3 Tandem 1996 2 02:29:05 00:47:54
211 625 MYNAŘÍK Jan PILA RATIBOŘ 69 M_III 1969 2 02:29:54 00:48:44
212 237 SEDLÁŘ Zbyněk 70 M_III 1977 2 02:30:01 00:48:51
213 317 KRUPA Lubomír Lubíci 20 M_IV 1961 2 02:30:05 00:48:55
214 628 ŠŇUPÁREK Martin ABND Racing Team 71 M_III 1971 2 02:30:06 00:48:56
215 324 MIŠÁK Jiří kolo-běžky 21 M_IV 1962 2 02:30:08 00:48:58
216 268 VÁCLAVEK Pavel SC Samotišky 72 M_III 1977 2 02:30:32 00:49:22
217 539 MOŘKOVSKÝ Libor 34 M_I 1991 2 02:30:35 00:49:25
218 130 ZATLOUKAL David Zlínbike 72 M_II 1978 2 02:30:36 00:49:26
219 165 HAJDA Jiří BATA Kojetin 73 M_III 1968 2 02:30:39 00:49:29
220 254 ŠIMARA Petr Bike Team U Klimešu 74 M_III 1977 2 02:30:41 00:49:31
221 182 JOHN MARTIN Olomouc 75 M_III 1968 2 02:30:43 00:49:33
222 176 HOUŠŤ Miroslav 76 M_III 1975 2 02:30:47 00:49:37
223 609 ŘIHÁČEK Ladislav Nany Bike Zlín 22 M_IV 1960 2 02:31:46 00:50:36
224 296 DOSTALÍK Miroslav TOSHULIN 23 M_IV 1961 2 02:31:47 00:50:37
225 273 VÁVRA Michal CYKLOSPORT CHROPYNĚ 77 M_III 1971 2 02:31:49 00:50:38
226 380 HÁBLOVÁ Alena CK Salaš 7 Z_I 1995 2 02:32:04 00:50:54
227 509 HAVRÁNEK Pavel 35 M_I 1991 2 02:32:26 00:51:16
228 486 JURČÍK Radek ZAMBICOS 7 Jun 2001 2 02:32:36 00:51:26
229 446 LIBROVÁ Lucie MTB Životské Hory 8 Z_I 1980 2 02:32:39 00:51:29
230 227 PELAJ Lubomír 78 M_III 1974 2 02:32:45 00:51:35
231 512 HORÁK David Přerov 36 M_I 1993 2 02:32:59 00:51:49
232 444 CHVATÍK Zdeněk SPEDOS TEAM 73 M_II 1986 2 02:33:01 00:51:51
233 180 JEŽÍK Jakub 79 M_III 1973 2 02:33:02 00:51:52
234 164 HADÁMEK Pavel Babylonbike 80 M_III 1971 2 02:33:06 00:51:56
235 441 BARTÍK Miroslav 24 M_IV 1960 2 02:33:14 00:52:04
236 199 LIŠKA Ladislav 81 M_III 1969 2 02:33:15 00:52:05
237 52 KOLÁŘ Zdeněk Manobike 74 M_II 1986 2 02:33:19 00:52:09
238 491 PODOLA Dominik 4ever Cyklo Bulis 8 Jun 1999 2 02:33:29 00:52:19
239 139 BEDNAŘÍK Pavel CT Hvozdná 82 M_III 1968 2 02:33:37 00:52:27
240 167 HAVLÍČEK Milan HELLANGIS 83 M_III 1969 2 02:33:46 00:52:36
241 101 SUCHÁNEK Zdeněk JaKoŽe LeZeMe Team 75 M_II 1987 2 02:33:56 00:52:46
242 219 NEDBAL Tomáš Na pohodu sport team 84 M_III 1977 2 02:33:58 00:52:48
243 425 HAVEL Jan Bike Triathlon Morkovice 76 M_II 1979 2 02:34:07 00:52:57
244 558 SLAVÍK Robin AveTECH Brno 37 M_I 1988 2 02:34:13 00:53:03
245 269 VACULÍK Michal 85 M_III 1977 2 02:34:16 00:53:06
246 196 KUKLA Radoslav LUKO šlapeto tým 86 M_III 1976 2 02:34:33 00:53:23
247 307 HROCH Zbyněk SPEDOS TEAM 25 M_IV 1966 2 02:34:59 00:53:49
248 350 VYMĚTAL Pavel Zlín 26 M_IV 1960 2 02:34:59 00:53:49
249 200 LORENC Jiří 87 M_III 1974 2 02:35:02 00:53:51
250 217 NAVRÁTIL Milan HELLANGIS 88 M_III 1971 2 02:35:05 00:53:55
251 181 JIROUT Aleš QUICK-STEP 89 M_III 1976 2 02:35:07 00:53:57
252 270 VALD Jiří Ekodrill vrtané studny 90 M_III 1973 2 02:35:13 00:54:03
253 73 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team Police 77 M_II 1981 2 02:35:18 00:54:08
254 271 VALERIAN Marek QUICK-STEP 91 M_III 1973 2 02:35:26 00:54:16
255 95 SMÉKAL Karel 78 M_II 1985 2 02:35:31 00:54:21
256 532 KŘÍŽEK Jakub 38 M_I 1988 2 02:35:39 00:54:29
257 611 HABROVANSKÝ Tomáš CTH 92 M_III 1974 2 02:35:43 00:54:33
258 22 DOBIAŠ Pavol DEMA Senica 79 M_II 1984 2 02:35:43 00:54:33
259 226 PAVLÍK Libor 93 M_III 1969 2 02:35:45 00:54:35
260 34 HÁJEK Josef 80 M_II 1980 2 02:35:48 00:54:38
261 150 DALECKÝ Jiří Bike Team Sazovice 94 M_III 1974 2 02:36:03 00:54:53
262 194 KOVÁŘ Marek RBT Slimáci 95 M_III 1970 2 02:36:10 00:55:00
263 347 VAŘECHA Viktor Cyklo Elem 27 M_IV 1967 2 02:37:12 00:56:02
264 142 BLAHA Aleš TOSHULIN 96 M_III 1972 2 02:37:40 00:56:30
265 507 FEHÉR Jaroslav 39 M_I 1994 2 02:37:41 00:56:31
266 396 HOLZNEROVÁ Petra Zvonek Sport Valašské Klobouky 1 Z_II 1972 2 02:37:43 00:56:33
267 434 BRÁZDIL Tomáš EL JOE 81 M_II 1983 2 02:38:00 00:56:49
268 576 KREJČÍ Lukáš CK Rohálov 40 M_I 1993 2 02:38:09 00:56:59
269 163 HADÁMEK Aleš Babylonbike 97 M_III 1974 2 02:38:30 00:57:19
270 94 POSPÍŠILÍK Lukáš Luko - šlapetotým 82 M_II 1981 2 02:38:39 00:57:29
271 117 TOPIČ Patrik JUNIORKA 83 M_II 1979 2 02:38:51 00:57:41
272 282 ZICHÁČEK Jaroslav Tajfun team Rychlov 98 M_III 1975 2 02:39:16 00:58:06
273 69 NAŇÁK Milan Nany Bike Zlín 99 M_III 1969 2 02:39:26 00:58:16
274 587 FUSEK Petr 41 M_I 1991 2 02:39:27 00:58:17
275 440 VACULÍK Miroslav TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 84 M_II 1985 2 02:39:33 00:58:23
276 212 MILAR David 100 M_III 1976 2 02:39:36 00:58:26
277 159 FORET Vladimír HELLANGIS 101 M_III 1969 2 02:39:43 00:58:33
278 477 POLNICKÝ Adam 102 M_III 1977 2 02:39:49 00:58:39
279 291 BRAVENEC Libor Continental VFC 28 M_IV 1965 2 02:39:52 00:58:42
280 535 MANIŠ Martin Superior Racing 42 M_I 1990 2 02:39:53 00:58:43
281 68 MÁČALA Jakub 85 M_II 1980 2 02:40:01 00:58:51
282 184 JURÁŇ Tomáš Štaiger sprinter 103 M_III 1976 2 02:40:07 00:58:57
283 430 ČELADNÍK Michal 86 M_II 1986 2 02:40:13 00:59:03
284 145 BRYKS Petr 104 M_III 1972 2 02:40:23 00:59:13
285 470 JURÁŠEK Pavel 105 M_III 1976 2 02:40:34 00:59:23
286 612 KAŠKA Roman 106 M_III 1976 2 02:40:41 00:59:31
287 295 CABLÍK Martin IMCENG 29 M_IV 1967 2 02:40:46 00:59:35
288 14 BEZDĚK Lukáš Deathstones Bikes 87 M_II 1979 2 02:40:47 00:59:37
289 146 BUČEK Petr Novatop-Lapierre 107 M_III 1968 2 02:40:56 00:59:46
290 417 PLACHÝ Jakub 88 M_II 1986 2 02:40:57 00:59:47
291 89 PETR Tomáš 89 M_II 1982 2 02:41:04 00:59:54
292 105 ŠEDA Pavel 90 M_II 1984 2 02:41:06 00:59:56
293 556 SIMON Ladislav 43 M_I 1992 2 02:41:09 00:59:59
294 316 KORÁB Pavel MTB Ivaň 30 M_IV 1966 2 02:41:09 00:59:59
295 126 VLČEK David 91 M_II 1981 2 02:41:14 01:00:04
296 56 KONRÁDY Marián Zlín 92 M_II 1980 2 02:41:17 01:00:07
297 288 ŽIŽKA Zbyněk 108 M_III 1969 2 02:41:25 01:00:15
298 517 JURČA Filip 44 M_I 1992 2 02:41:55 01:00:45
299 484 HELLER Břetislav QUICK-STEP 9 Jun 2000 2 02:41:58 01:00:48
300 361 KONVIČNÝ Jaroslav SPEDOS TEAM 5 M_V 1957 2 02:42:03 01:00:53
301 203 MAJERSKÝ Roman MS Hradislo 109 M_III 1972 2 02:42:11 01:01:01
302 231 PUMPRLA Libor Truhlarstvi pumprla 110 M_III 1975 2 02:42:12 01:01:02
303 133 ZHÁNĚL Petr HE-CENTRUM Holešov 93 M_II 1981 2 02:42:14 01:01:04
304 329 ORDÁŇ Petr Zlín 31 M_IV 1965 2 02:42:17 01:01:07
305 460 ZAJÍC Jiří NINO ŠUTR TEAM 111 M_III 1973 2 02:42:20 01:01:10
306 79 NEDBAL Jiří Deathstones Bikes 94 M_II 1987 2 02:42:21 01:01:11
307 299 ETHELL Andrew Nestlé Zora 32 M_IV 1967 2 02:42:25 01:01:15
308 278 VRTĚL Robert TAJMAC-ZPS 112 M_III 1975 2 02:42:29 01:01:19
309 218 NAVRÁTIL Petr 113 M_III 1970 2 02:42:30 01:01:19
310 187 JURČÍK Lukáš Dobrč BIKERs 114 M_III 1975 2 02:42:32 01:01:21
311 302 HEGEGY Jiří 33 M_IV 1966 2 02:42:35 01:01:25
312 457 MARTÁK René 115 M_III 1971 2 02:42:37 01:01:27
313 397 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 Z_II 1974 2 02:43:01 01:01:51
314 465 GREGOR Vladimír Chvalčov 116 M_III 1976 2 02:43:06 01:01:55
315 128 VRABČEK Lukáš Bike Team Sazovice 95 M_II 1986 2 02:43:34 01:02:24
316 562 ŠAFRÁNEK Martin TJ Slavia Kroměříž 45 M_I 1995 2 02:43:46 01:02:36
317 495 MARTINEC Tomáš 117 M_III 1973 2 02:44:29 01:03:19
318 246 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 118 M_III 1969 2 02:44:39 01:03:28
319 267 VÁCLAVEK Martin EAGLE.sc Orel jednota Zlín 119 M_III 1970 2 02:44:57 01:03:47
320 85 ONDREJOVIČ Peter Nestle 96 M_II 1981 2 02:45:10 01:04:00
321 481 DIRBÁK Martin ELEM bike Zlín (ZLPK) 10 Jun 1999 2 02:45:11 01:04:00
322 313 KNOFLÍČEK Jiří KNF Bike Club 34 M_IV 1962 2 02:45:24 01:04:13
323 464 ADZIMA Daniel 120 M_III 1972 2 02:45:27 01:04:17
324 504 DOLEŽAL David 46 M_I 1997 2 02:45:47 01:04:37
325 64 KYNCL Karel Osmek team 97 M_II 1978 2 02:46:14 01:05:04
326 259 TICHÁNEK Josef AVION BIG BAND 121 M_III 1977 2 02:46:15 01:05:05
327 455 CHOLASTA Jaroslav TJ Racková 122 M_III 1973 2 02:46:16 01:05:06
328 251 SÝKORA Vlastimil 123 M_III 1974 2 02:46:17 01:05:07
329 311 JURČA Pavel Slavia Napajedla MTB 35 M_IV 1965 2 02:46:31 01:05:21
330 234 RYGAL Jiří Bikemaraton Karlovice 124 M_III 1977 2 02:46:37 01:05:26
331 245 SOUKUP Gustav 125 M_III 1970 2 02:46:49 01:05:39
332 352 ŽELEZNÝ Jaroslav Bajk tým Přílepy 36 M_IV 1958 2 02:46:50 01:05:40
333 550 ROMAŇÁK Jan 47 M_I 1992 2 02:46:55 01:05:45
334 113 ŠULC David QUICK-STEP 98 M_II 1979 2 02:46:58 01:05:48
335 284 ZMEŠKAL Robert 126 M_III 1970 2 02:47:00 01:05:50
336 496 BYRKUS Libor Mořkov 127 M_III 1970 2 02:47:07 01:05:57
337 17 BURŠA Milan Chvalčov 99 M_II 1987 2 02:47:14 01:06:04
338 152 DIRBÁK Robert ELEM bike Zlín 128 M_III 1968 2 02:47:27 01:06:17
339 305 HOLOTÍK Jindřich Tajfun-Team 37 M_IV 1965 2 02:47:47 01:06:37
340 319 LHOTSKÝ Petr SK Louky 38 M_IV 1960 2 02:47:48 01:06:38
341 99 STEIN Pavel 100 M_II 1985 2 02:47:50 01:06:39
342 198 KYRYCH Vladimír 129 M_III 1977 2 02:48:25 01:07:15
343 482 FILIP Milan Nový Svět 11 Jun 2000 2 02:48:27 01:07:17
344 55 KONEČNÝ Miroslav Míškovice 101 M_II 1982 2 02:48:34 01:07:24
345 438 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 6 M_V 1954 2 02:48:36 01:07:26
346 157 FIEDLER Michal QUICK-STEP 130 M_III 1974 2 02:48:40 01:07:30
347 265 TRUBELÍK Milan 131 M_III 1974 2 02:48:46 01:07:36
348 72 MÉSL Roman Fištróni 102 M_II 1981 2 02:48:48 01:07:38
349 475 CHALOSTA Petr SIPE 132 M_III 1974 2 02:49:12 01:08:02
350 408 MICHALÍK Radek NightMares 103 M_II 1985 2 02:49:12 01:08:02
351 183 JUHÁS Jiří 133 M_III 1977 2 02:49:15 01:08:05
352 478 KADLČEK Josef TK Sport Uh. Brod 134 M_III 1969 2 02:49:20 01:08:10
353 277 VOJÁČEK Jan Na pohodu sport team 135 M_III 1973 2 02:49:23 01:08:13
354 449 PERŮTKA Karel Sportovní klub horní lhota 7 M_V 1949 2 02:49:27 01:08:17
355 370 ŠIŠKA Pavel NEKO Prusinovice 8 M_V 1954 2 02:49:28 01:08:18
356 466 ZMEŠKAL David Lipová 136 M_III 1973 2 02:49:32 01:08:22
357 138 BALCAREK Pavel 137 M_III 1976 2 02:49:37 01:08:27
358 109 ŠŤASTNÝ Pavel Zlín 104 M_II 1982 2 02:50:00 01:08:50
359 192 KONEČNÝ Radek Fryšták 138 M_III 1977 2 02:50:04 01:08:54
360 318 LÁZNIČKA Robert IMC Eng Zlin 39 M_IV 1963 2 02:50:04 01:08:54
361 161 GREGOR Stanislav 139 M_III 1976 2 02:50:35 01:09:25
362 500 BENEŠ Jan ČMI Kroměříž 48 M_I 1991 2 02:50:47 01:09:36
363 336 SMOLÍK Jaromír QUICK-STEP 40 M_IV 1958 2 02:50:51 01:09:41
364 533 LOUN Jakub MTB Hašloun 49 M_I 1988 2 02:51:07 01:09:57
365 314 KOLMAČKA Leoš 41 M_IV 1963 2 02:51:19 01:10:09
366 358 FUCHS Vladimír 9 M_V 1954 2 02:51:22 01:10:12
367 604 VALÁŠEK Pavel Tescoma Masters 10 M_V 1950 2 02:51:25 01:10:15
368 365 LYSÝ Rostislav Team 11 M_V 1955 2 02:51:30 01:10:20
369 577 ČELŮSTKA Milan Drásal team Holešov 50 M_I 1990 2 02:51:34 01:10:23
370 250 SVOBODA Roman X-TRAIL-RychloHrad 140 M_III 1973 2 02:51:52 01:10:42
371 614 JANDA Michal Potápěči Holešov 141 M_III 1976 2 02:51:53 01:10:43
372 36 HANÁK Kamil QUICK-STEP 105 M_II 1984 2 02:52:00 01:10:49
373 82 ODLOŽILÍK Pavel 106 M_II 1983 2 02:52:05 01:10:55
374 122 VEČEŘ Michal 107 M_II 1984 2 02:52:10 01:11:00
375 110 ŠTĚPÁN Jaromír 108 M_II 1978 2 02:52:12 01:11:02
376 48 KAĎŮREK Tomáš Tomytruhlarstvi 109 M_II 1979 2 02:52:15 01:11:05
377 591 VÁVRA Petr Unite Holešov 42 M_IV 1963 2 02:52:18 01:11:08
378 210 MICHNA Roman RTS Brno 142 M_III 1974 2 02:52:32 01:11:22
379 578 PÁNEK Jan Bike Team Sovadina 51 M_I 1998 2 02:53:13 01:12:03
380 369 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 12 M_V 1955 2 02:53:25 01:12:15
381 201 MACHALA Petr HK Bystřice pod Hostýnem 143 M_III 1970 2 02:53:48 01:12:38
382 236 SEDLÁČEK Petr 144 M_III 1968 2 02:53:48 01:12:38
383 344 TOMEČEK Zdeněk Držková 43 M_IV 1965 2 02:53:51 01:12:41
384 602 PECINA David V.I.K. Mouldpro Team 44 M_IV 1966 2 02:53:56 01:12:46
385 514 JABLONICKÝ Lukáš Fotbalisti z Halenkovic 52 M_I 1997 2 02:53:58 01:12:48
386 18 CEDIDLO Petr DOJEDU!!! 110 M_II 1981 2 02:54:05 01:12:55
387 242 SOLAR Peter Nestle 145 M_III 1977 2 02:54:30 01:13:20
388 58 KOPEČNÝ Petr 111 M_II 1982 2 02:54:32 01:13:22
389 248 SVAČINA Roman Malby a nátěry Zlin 146 M_III 1973 2 02:54:36 01:13:26
390 348 VOZNICA Milan CYKLO ŽOPY 45 M_IV 1967 2 02:55:08 01:13:58
391 452 BENCIOLINI Paolo Zero-Wind 46 M_IV 1963 2 02:55:09 01:13:59
392 480 VAĎURA Zdeněk Máňa říkala 147 M_III 1974 2 02:55:16 01:14:06
393 13 BENEŠ Martin Agrio 112 M_II 1978 2 02:55:16 01:14:06
394 247 SUCHÁNEK Robert 3XJ 148 M_III 1976 2 02:55:16 01:14:06
395 487 KOVÁŘ Martin RBT Slimáci 12 Jun 2000 2 02:55:40 01:14:29
396 508 FORMÁNEK Martin HELLANGIS 53 M_I 1993 2 02:55:40 01:14:30
397 548 POLÁŠEK Jan 54 M_I 1989 2 02:55:41 01:14:31
398 123 VELECHOVSKÝ Lukáš QUICK-STEP 113 M_II 1984 2 02:55:54 01:14:44
399 328 ODSTRČIL Petr 47 M_IV 1966 2 02:55:58 01:14:48
400 400 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1 Jky 2001 2 02:56:45 01:15:35
401 100 STĚNIČKA Martin 114 M_II 1981 2 02:56:45 01:15:35
402 193 KOTAS František CYKLO ŽOPY 149 M_III 1971 2 02:56:55 01:15:45
403 75 MINÁŘ Daniel 115 M_II 1978 2 02:57:17 01:16:07
404 403 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 116 M_II 1979 2 02:57:38 01:16:28
405 402 KOPLÍK Martin Vesani.cz 117 M_II 1984 2 02:57:38 01:16:28
406 575 ŘÍHA Tomáš 55 M_I 1988 2 02:57:42 01:16:32
407 546 PODOLA Michal TJ Sokol Chomýž 56 M_I 1989 2 02:57:43 01:16:33
408 603 ADÁMEK Ladislav V.I.K. Mouldpro Team 48 M_IV 1958 2 02:57:45 01:16:35
409 131 ZBOŘIL Jan QUICK-STEP 118 M_II 1985 2 02:58:26 01:17:15
410 597 PÁTEK Lubomír Bike Team Sovadina 49 M_IV 1958 2 02:58:36 01:17:26
411 626 MYNAŘÍK Tomáš PILA RATIBOŘ 150 M_III 1972 2 02:58:42 01:17:32
412 37 HLAVÁČ David Myšárna 119 M_II 1980 2 02:58:43 01:17:33
413 29 FIODOR Jaroslav Slečinky Napajedla 120 M_II 1984 2 02:58:47 01:17:37
414 121 VECKO Martin QUICK-STEP 121 M_II 1979 2 02:59:04 01:17:54
415 275 VÍTEK Petr BABYLONBIKE LITULTOVICE 151 M_III 1977 2 02:59:34 01:18:23
416 483 FORET Daniel HELLANGIS 13 Jun 2001 2 02:59:38 01:18:28
417 229 POSPÍŠIL David FLeK 152 M_III 1975 2 02:59:39 01:18:28
418 80 NĚNIČKA Martin 122 M_II 1984 2 03:00:03 01:18:53
419 519 JUŘICA Libor TJ Sokol Chomýž 57 M_I 1990 2 03:00:08 01:18:58
420 607 VRUBEL Vít 13 M_V 1957 2 03:00:14 01:19:04
421 160 GERYK Jan Zambicos Rexite 153 M_III 1975 2 03:00:53 01:19:43
422 534 MÁLEK Tomáš KEPORKAK!!! 58 M_I 1997 2 03:01:33 01:20:23
423 421 GOIŠ Jaroslav For Job Protect 123 M_II 1978 2 03:01:35 01:20:24
424 74 MIKULČÍK Petr 124 M_II 1986 2 03:01:47 01:20:37
425 304 HOLČÍK PETR VRCHAŘ 50 M_IV 1965 2 03:01:53 01:20:43
426 252 ŠÁCHA Ivo DRESSME.CZ 154 M_III 1971 2 03:01:59 01:20:49
427 442 MANIŠ Jaroslav SK HasičiZlín -Cobrat 155 M_III 1969 2 03:02:01 01:20:50
428 228 PETRŮ Vlastimil 156 M_III 1973 2 03:02:05 01:20:55
429 349 VRUBEL Tomáš 51 M_IV 1965 2 03:02:19 01:21:09
430 78 NEBUCHLA Ondřej Míškovice 125 M_II 1983 2 03:02:40 01:21:30
431 467 KVASNIČKA Jiří Stolní Tenis Bystřice p. Host. 157 M_III 1973 2 03:03:29 01:22:19
432 523 KIRCHNER Jakub 59 M_I 1992 2 03:03:42 01:22:32
433 71 MĚŘÍNSKÝ Zdeněk 126 M_II 1981 2 03:03:49 01:22:39
434 172 HOLEMY Martin partyzan skalicka 158 M_III 1972 2 03:04:17 01:23:07
435 359 KANTOR František Šaman Bike Brno 14 M_V 1957 2 03:04:25 01:23:15
436 418 KLIMEK Jaroslav 127 M_II 1985 2 03:05:02 01:23:52
437 240 SNÁŠEL Dan 159 M_III 1969 2 03:05:05 01:23:55
438 366 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 15 M_V 1952 2 03:05:36 01:24:26
439 391 ŠEBÍKOVÁ Soňa Brno 12 9 Z_I 1980 2 03:06:34 01:25:24
440 327 OCELKA Vojtěch SALTIC Climbing and trekking 52 M_IV 1959 2 03:07:04 01:25:54
441 520 KARAS Josef 60 M_I 1997 2 03:07:21 01:26:11
442 355 DOLEŽEL Zdeněk Nestle 16 M_V 1956 2 03:07:26 01:26:16
443 373 GARGULÁK Vladimír Vokurka a Jitrnice 4 Tandem 1976 2 03:08:10 01:27:00
444 594 KROUTILÍK Jaroslav LRS Vyškov 17 M_V 1955 2 03:08:42 01:27:32
445 399 ZERÁKOVÁ Helen Tišnov Bikers 3 Z_II 1958 2 03:08:51 01:27:41
446 422 ZATLOUKAL Petr For Job Protect 128 M_II 1983 2 03:08:56 01:27:46
447 341 SYNEK Radomír 53 M_IV 1963 2 03:08:56 01:27:46
448 541 NĚMEC Pavel 61 M_I 1988 2 03:08:58 01:27:48
449 362 KREJČÍ Petr Ptačina 18 M_V 1954 2 03:09:09 01:27:59
450 564 ŠRÁMEK René Movistar 62 M_I 1996 2 03:09:23 01:28:12
451 593 KOPECKÝ Václav Vsetín 19 M_V 1951 2 03:09:25 01:28:15
452 608 MARTINEC Stanislav Cykliclub Koma 54 M_IV 1961 2 03:09:32 01:28:22
453 294 BURZA Ladislav 55 M_IV 1966 2 03:10:05 01:28:55
454 547 POLÁŠEK Dominik Fotbalisti z Halenkovic 63 M_I 1997 2 03:10:14 01:29:04
455 169 HELIS Luděk HELLANGIS 160 M_III 1972 2 03:10:24 01:29:14
456 566 TICHÝ Tomáš KEPORKAK!!! 64 M_I 1997 2 03:10:37 01:29:27
457 334 PROVAZNÍK Bohumil 56 M_IV 1966 2 03:10:53 01:29:42
458 375 JARKOVSKÝ_FUX Jaroslav_Jakub BT Tygři Holešov 5 Tandem 1968 2 03:10:56 01:29:46
459 153 DORŇÁK David 161 M_III 1972 2 03:11:13 01:30:03
460 175 HOŘÁK Martin QUICK-STEP 162 M_III 1973 2 03:11:32 01:30:22
461 321 MANIŠ Miloslav Pletárna Duda Holešov 57 M_IV 1964 2 03:11:36 01:30:26
462 325 MOŽÍŠ Jaroslav Rymice 58 M_IV 1962 2 03:12:00 01:30:50
463 527 KOPYTKO Michal KEPORKAK!!! 65 M_I 1996 2 03:12:16 01:31:06
464 297 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 59 M_IV 1963 2 03:13:34 01:32:24
465 622 ŠVECOVÁ Simona Dacani Hvozdná 4 Z_II 1977 2 03:13:48 01:32:37
466 623 SVĚTINSKÝ Radek Dacani Hvozdná 163 M_III 1977 2 03:13:48 01:32:37
467 592 KLABAL Miloslav Tufo Team 20 M_V 1946 2 03:14:01 01:32:51
468 290 BARFUS Miroslav CYKLO ŽOPY 60 M_IV 1958 2 03:14:07 01:32:57
469 186 JURÁSEK Martin 164 M_III 1973 2 03:14:10 01:33:00
470 606 HRABAL Drahomír Na pohodu sport team 61 M_IV 1964 2 03:14:21 01:33:11
471 310 JOHN zdenek Olomouc - Lošov 62 M_IV 1965 2 03:15:02 01:33:52
472 137 BAČUVČÍK Radim 165 M_III 1975 2 03:15:39 01:34:29
473 261 TLUSTÁK Jiří tlust 166 M_III 1970 2 03:15:59 01:34:49
474 412 VRTĚLKA Miroslav MTB Rychlov 129 M_II 1981 2 03:17:05 01:35:55
475 106 ŠESTÁK Radek 130 M_II 1980 2 03:18:05 01:36:55
476 191 KOLDA Dušan Worek Team 167 M_III 1974 2 03:18:12 01:37:02
477 170 HLAVA Miroslav PEMICO - vrata 168 M_III 1973 2 03:18:12 01:37:02
478 243 SOLDÁN Tomáš CYKLO ŽOPY 169 M_III 1977 2 03:18:47 01:37:36
479 244 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým 170 M_III 1973 2 03:18:53 01:37:43
480 276 VLČEK Rostislav CYKLO ŽOPY 171 M_III 1976 2 03:18:55 01:37:45
481 279 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team 172 M_III 1974 2 03:19:22 01:38:12
482 488 KUBÁLEK Ondřej QUICK-STEP 14 Jun 2000 2 03:19:46 01:38:36
483 156 DVOŘÁK Milan QUICK-STEP 173 M_III 1977 2 03:19:46 01:38:36
484 174 HORVÁTH Zsolt 174 M_III 1974 2 03:20:00 01:38:50
485 354 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 21 M_V 1956 2 03:20:07 01:38:57
486 235 ŘÍČKA Jaroslav 175 M_III 1968 2 03:20:23 01:39:13
487 185 JURÁŇ Michal Cykloservis Tišnov 176 M_III 1968 2 03:20:36 01:39:26
488 195 KREJČÍ Petr 177 M_III 1976 2 03:20:49 01:39:39
489 108 ŠMAHAJ Richard QUICK-STEP 131 M_II 1984 2 03:21:09 01:39:59
490 140 BIČAN Milan RTS Brno 178 M_III 1973 2 03:22:23 01:41:13
491 510 HELIS Jan HELLANGIS 66 M_I 1994 2 03:22:26 01:41:16
492 497 MĚCHÁČEK Martin Bike team Píchači 179 M_III 1976 2 03:22:58 01:41:48
493 27 FAJSTL Antonín Nestlé Zora 132 M_II 1980 2 03:23:00 01:41:50
494 92 POLÁŠEK Miroslav KEROSIN TÝM 133 M_II 1982 2 03:23:48 01:42:37
495 283 ZIMA Radek 180 M_III 1977 2 03:23:58 01:42:47
496 43 JEVÍK Peter Dobrč BIKERs 134 M_II 1979 2 03:23:58 01:42:48
497 392 TRČKOVÁ Žaneta Symbio+BMC 10 Z_I 1998 2 03:24:15 01:43:05
498 450 LACIGOVÁ Simona SIPE 5 Z_II 1969 2 03:25:44 01:44:34
499 596 KŘIŽAN Josef 22 M_V 1947 2 03:25:48 01:44:38
500 330 PAVELKA František Bikebulls Pravčice 63 M_IV 1960 2 03:26:26 01:45:16
501 538 MINICH Marek Nestle 67 M_I 1996 2 03:26:50 01:45:40
502 445 SADÍLKOVÁ Jana NightMares 11 Z_I 1980 2 03:27:02 01:45:52
503 459 CHROMECKÝ Stanislav CYKLO ŽOPY 181 M_III 1968 2 03:27:04 01:45:54
504 624 MYNAŘÍK Martin PILA RATIBOŘ 64 M_IV 1966 2 03:27:25 01:46:15
505 30 FOLTÝN Miroslav Hovorany 135 M_II 1983 2 03:27:38 01:46:28
506 65 LICHTIG Martin QUICK-STEP 136 M_II 1981 2 03:27:47 01:46:37
507 540 NĚMEC Marek QUICK-STEP 68 M_I 1990 2 03:27:48 01:46:38
508 256 ŠRÁMEK Jiří Author 182 M_III 1970 2 03:28:05 01:46:55
509 428 VÁCLAVÍK Libor Kurovice 137 M_II 1979 2 03:28:16 01:47:06
510 398 RŮŽIČKOVÁ Zuzana 6 Z_II 1974 2 03:28:22 01:47:12
511 320 LUKAŠÍK Petr 65 M_IV 1961 2 03:29:27 01:48:17
512 537 MIKLÍK Roman 69 M_I 1991 2 03:29:29 01:48:19
513 573 KAŇA Martin MTB Količín 70 M_I 1998 2 03:29:38 01:48:28
514 135 MACHATÝ Tomáš QUICK-STEP 138 M_II 1982 2 03:30:37 01:49:27
515 404 FOJTŮ Jaroslav 139 M_II 1983 2 03:30:43 01:49:33
516 213 MIŠUREC Zbyněk 183 M_III 1974 2 03:30:53 01:49:43
517 560 SMUTNÝ Vojtěch HELLANGIS 71 M_I 1988 2 03:31:45 01:50:35
518 371 VÁCLAVÍK Karel 23 M_V 1955 2 03:32:45 01:51:35
519 472 ŠČERBA Libor S5I Schäfer s.r.o. 184 M_III 1972 2 03:33:18 01:52:08
520 141 BILIK Jan TJG 185 M_III 1976 2 03:35:29 01:54:19
521 205 MATOUŠEK Martin GIANT Pitrsbikesteam 186 M_III 1974 2 03:36:13 01:55:03
522 395 DOLEŽELOVÁ Jitka 7 Z_II 1966 2 03:37:16 01:56:06
523 303 HELIS Ladislav HELLANGIS 66 M_IV 1964 2 03:42:16 02:01:06
524 367 NERADIL Josef Roštění 24 M_V 1953 2 03:43:21 02:02:11
525 372 DVOULETÝ Vladimír Kupkolo SRNCI 6 Tandem 1942 2 03:44:18 02:03:08
526 188 KARAFFA Marek 187 M_III 1977 2 03:44:44 02:03:34
527 357 FOJTŮ Jaroslav 25 M_V 1957 2 03:45:15 02:04:05
528 439 FRASIER Petr 140 M_II 1980 2 03:46:40 02:05:30
529 381 HELISOVÁ Veronika HELLANGIS 12 Z_I 1994 2 03:47:29 02:06:19
530 394 DOLEŽELOVÁ Irena BON PARI 8 Z_II 1961 2 03:48:25 02:07:15
531 476 JAVORA Jiří For Job Protect 188 M_III 1972 2 03:48:47 02:07:37
532 423 ŠIŠKA Robert For Job Protect 141 M_II 1981 2 03:48:52 02:07:42
533 306 HORYNA Zdeněk QUICK-STEP 67 M_IV 1965 2 03:48:55 02:07:45
534 23 DOČKAL Radek 142 M_II 1982 2 03:53:13 02:12:02
535 300 FORMÁNEK Petr TUFO CykloZákladna Otrokovice 68 M_IV 1958 2 03:53:34 02:12:24
536 393 ÚŠELOVÁ Eva 13 Z_I 1989 2 03:53:37 02:12:27
537 525 KOLÁŘ Jan Manobike 72 M_I 1989 2 03:53:37 02:12:27
538 379 BERÁNKOVÁ Hana 14 Z_I 1978 2 03:56:39 02:15:29
539 588 ŠKUTA Přemysl 189 M_III 1968 2 03:56:40 02:15:30
540 405 MIKULČÍK Pavel Olpran Bike 143 M_II 1982 2 03:58:42 02:17:32
541 567 TUREČEK Jakub QUICK-STEP 73 M_I 1994 2 04:02:49 02:21:38
542 505 DOŠEK Michael NESTLÉ 74 M_I 1994 2 04:07:13 02:26:03
543 134 ŽÁČEK Dalibor 144 M_II 1981 2 04:07:46 02:26:36
544 214 MOLEK Ladislav Helangis 190 M_III 1975 2 04:09:03 02:27:53
545 561 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 145 M_II 1987 2 04:13:34 02:32:24
546 364 LUČAN Jan 26 M_V 1953 2 04:14:56 02:33:46
547 377 BARBOŘÍKOVÁ Romana 15 Z_I 1982 2 04:18:11 02:37:01
548 384 MACEKOVÁ Kateřina HELLANGIS 16 Z_I 1987 2 04:20:02 02:38:52
549 420 TROJČÁK Tomáš KEROSIN TÝM 146 M_II 1981 2 04:24:08 02:42:58
550 552 RÓŽA Jaromír Nestle 75 M_I 1988 2 04:25:28 02:44:18
551 356 DOŠEK František Holešov 27 M_V 1951 2 04:29:50 02:48:40
552 581 MACEK Ondřej 76 M_I 1996 2 04:34:14 02:53:04
553 339 STRATIL Jiří Holešovští Pokalíšci 69 M_IV 1959 2 04:53:32 03:12:22
554 437 KOŇAŘÍK Michal 147 M_II 1983 2 05:13:21 03:32:11
555 308 HRTOŇ Aleš Klub nesoutěživých 70 M_IV 1967 2 05:13:28 03:32:17

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 16 BUČO Martin M_II 1981 0 2 kola
DNS 19 ČABLA Jiří M_II 1979 0 2 kola
DNS 24 DOHNAL Aleš M_II 1984 0 2 kola
DNS 28 FILÍPEK Pavel M_II 1980 0 2 kola
DNS 77 MOOC Filip M_II 1986 0 2 kola
DNS 115 ŠVRČINA Antonín M_II 1987 0 2 kola
DNS 116 ŠVRČINA Hynek SKMP Ostrava M_II 1979 0 2 kola
DNS 125 VINKLÁREK Petr Bike Triatlon Morkovice M_II 1984 0 2 kola
DNS 44 JOKLÍK Pavel M_II 1978 0 2 kola
DNS 147 ČABLA Marek M_III 1973 0 2 kola
DNS 179 JANSA Michal M_III 1977 0 2 kola
DNS 197 KUTNÝ Branislav QUICK-STEP M_III 1975 0 2 kola
DNS 215 MOUDŘÍK Petr QUICK-STEP M_III 1973 0 2 kola
DNS 238 SKOVAJSA Michal EAGLE.s.c. Orel jednota Zlin M_III 1974 0 2 kola
DNS 249 SVÁTKOVÁ Renata Nestlé Zora M_III 1974 0 2 kola
DNS 257 TALAŠ Martin M_III 1968 0 2 kola
DNS 258 TARABUS Ondrej QUICK-STEP M_III 1975 0 2 kola
DNS 286 ŽÁK Daniel slabší kousek M_III 1974 0 2 kola
DNS 289 BABIÁNEK Milan Miko Cycles Přerov M_IV 1963 0 2 kola
DNS 292 BŘEZINA Petr QUICK-STEP M_IV 1962 0 2 kola
DNS 301 FRIDRICH Ladislav M_IV 1964 0 2 kola
DNS 345 VÁCLAVÍK Miloslav ssj hranice M_IV 1960 0 2 kola
DNS 346 VAŇATKA Jaroslav QUICK-STEP M_IV 1963 0 2 kola
DNS 351 ŽÁČEK Petr M_IV 1960 0 2 kola
DNS 360 KOHÚT Miroslav M_V 1954 0 2 kola
DNS 368 PLAČEK Rudolf FORCE Vybitej blesk M_V 1950 0 2 kola
DNS 378 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY- EXTREM SPORT TEAM Z_I 1988 0 2 kola
DNS 386 MRÁZKOVÁ-NOVOTNÁ Zuzana Z_I 1986 0 2 kola
DNS 389 RYCHLÍKOVÁ Jana QUICK-STEP Z_I 1979 0 2 kola
DNS 390 ŘEHOVÁ Martina Z_I 1987 0 2 kola
DNS 489 KUŠNÍR Ondřej Bike sport servis Opava Jun 1999 0 2 kola
DNS 492 SMETKA Jan Zlín Jun 2000 0 2 kola
DNS 503 ČERNOHORSKÝ David CASTELLI HC BIKE Zlin M_I 1993 0 2 kola
DNS 506 DUDÁŠ Roman Nestle M_I 1996 0 2 kola
DNS 262 TOČEK Robert CK Salaš M_III 1977 0 2 kola
DNS 530 KRSIČKA Roman M_I 1989 0 2 kola
DNS 531 KŘIVÁNEK Tomáš Cyklosport Unite M_I 1994 0 2 kola
DNS 569 VANÍČEK Marek HELLANGIS M_I 1995 0 2 kola
DNS 555 SAFER Martin M_I 1988 0 2 kola
DNS 557 SKOK Tomáš M_I 1988 0 2 kola
DNF 565 ŠUBA Benedikt M_I 1997
DNF 572 GREMLICA Jakub M_I 1993
DNF 574 PAVLÍČEK Václav M_I 1995
DNF 590 HOMOLA Jakub Bike 2000 Jun 2000
DNF 613 PAVLICOVÁ Kateřina bikecentrum olomouc Z_I 1991
DNF 536 MATONOHA Petr M_I 1991
DNF 266 TUREČEK Roman QUICK-STEP M_III 1973
DNF 526 KONEČNÝ Martin Osmek team M_I 1988
DNF 529 KRESTA Marek M_I 1990
DNF 409 EIM Daniel Kroměřížské bajker M_II 1978
DNF 416 SLEZÁK Jaroslav Degas M_II 1985
DNF 451 SKYBA Zdeněk Tufo CZ Otrokovice Jun 1999
DNF 382 KALÍKOVÁ Šárka Z_I 1978
DNF 309 JELÍNEK Jaroslav QUICK-STEP M_IV 1965
DNF 260 TICHÝ Robert Šóral Bike Prostějov M_III 1969
DNF 232 REŠKA Dušan kola Reška Bučovice M_III 1976
DNF 171 HOLEC Radek CEMEX bike team M_III 1974
DNF 49 KARKOŠKA Jan Zlín M_II 1983
DNF 144 BRYKS jan Olomouc M_III 1970
DNF 102 SVIEČKA Lukáš M.C.F.C M_II 1985
DNF 103 SVOBODA Pavel M_II 1984
DNF 114 ŠVEC Pavol Nestle M_II 1984
DNF 33 HAFERA stanislav Bike Bělá M_II 1983
DNF 9 FORMÁNEK Adam ČS Junior MTB Team Jun 1999
DNF 11 ADAMÍK Lukáš Koryčany Bikers M_II 1982
DNF 26 DUBSKÝ Michal QUICK-STEP M_II 1981

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.