01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Michal Kočař |
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Vzdálenost (km) | 0,40 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 62 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 48 | MALEŇÁK Filip | Alfa Tri Team | 1 | M(20-29) | 1990 | 1 | 00:05:48 | |
2 | 25 | KALÁB Tomáš | 1 | M(30-39) | 1983 | 1 | 00:05:55 | 00:00:07 | |
3 | 2 | DUFEK Martin | RSFK | 2 | M(30-39) | 1983 | 1 | 00:06:13 | 00:00:25 |
4 | 5 | PETRŮ Adam | PKKU - Plavecký klubu Kuřim | 1 | Dci(16-17) | 2002 | 1 | 00:06:19 | 00:00:31 |
5 | 59 | MRŮZEK Alexander | Univerzita Brno | 1 | M(50-59) | 1965 | 1 | 00:06:28 | 00:00:40 |
6 | 4 | TÁSLAR Marek | Loko Trutnov | 3 | M(30-39) | 1988 | 1 | 00:06:33 | 00:00:45 |
7 | 40 | KYNICKÝ Lukáš | KONRAD TOOLS TEAM | 2 | M(20-29) | 1997 | 1 | 00:06:56 | 00:01:08 |
8 | 61 | KLIMEŠ Radek | 1 | M(40-49) | 1973 | 1 | 00:07:04 | 00:01:16 | |
9 | 32 | ŠTĚPÁNOVÁ Lenka | KONRAD TOOLS TEAM | 1 | Ž(20-29) | 1993 | 1 | 00:07:16 | 00:01:28 |
10 | 8 | ŠTOURAČ Nikola | KONRAD TOOLS TEAM | 4 | M(30-39) | 1985 | 1 | 00:07:18 | 00:01:30 |
11 | 1 | ROSENKRANCOVÁ Monika | KONRAD TOOLS TEAM | 1 | Jky(18-19) | 2000 | 1 | 00:07:19 | 00:01:31 |
12 | 30 | KOZEL Tomáš | SK Slavia Praha | 5 | M(30-39) | 1982 | 1 | 00:07:24 | 00:01:36 |
13 | 58 | MRŮZKOVÁ Markéta | 2 | Ž(20-29) | 1997 | 1 | 00:07:27 | 00:01:39 | |
14 | 54 | ČAJDA Michal | 6 | M(30-39) | 1989 | 1 | 00:07:32 | 00:01:44 | |
15 | 7 | HEŘMAN Tomáš | Zebra Sports Team | 2 | M(40-49) | 1976 | 1 | 00:07:32 | 00:01:44 |
16 | 14 | DLABAJA Roman | TITAN Trilife | 3 | M(40-49) | 1970 | 1 | 00:07:50 | 00:02:02 |
17 | 18 | ŠLESINGER Miroslav | TITAN Trilife | 2 | M(50-59) | 1968 | 1 | 00:07:52 | 00:02:04 |
18 | 16 | MRÁZ Miroslav | Monty Triatlon | 7 | M(30-39) | 1988 | 1 | 00:07:58 | 00:02:10 |
19 | 6 | PUCHALSKÝ Jakub | 3 | M(50-59) | 1969 | 1 | 00:08:10 | 00:02:22 | |
20 | 46 | PAJER Ondřej | CATUS | 8 | M(30-39) | 1989 | 1 | 00:08:14 | 00:02:26 |
21 | 38 | ZUKAL Jan | Kalda triatlon team | 4 | M(40-49) | 1976 | 1 | 00:08:14 | 00:02:26 |
22 | 49 | KÁŇA Jiří | 9 | M(30-39) | 1988 | 1 | 00:08:14 | 00:02:26 | |
23 | 60 | LUKÁČ Erik | Berg heil Brno | 10 | M(30-39) | 1983 | 1 | 00:08:16 | 00:02:28 |
24 | 27 | VINTRLÍK Martin | Triatlon Křepice | 5 | M(40-49) | 1977 | 1 | 00:08:21 | 00:02:33 |
25 | 11 | ŠOLC Filip | BARNEX SPORT | 11 | M(30-39) | 1985 | 1 | 00:08:24 | 00:02:36 |
26 | 9 | FOUKAL Libor | Individuální | 6 | M(40-49) | 1977 | 1 | 00:08:27 | 00:02:39 |
27 | 43 | STEHLÍK Pavel | Individuální | 7 | M(40-49) | 1974 | 1 | 00:08:34 | 00:02:46 |
28 | 28 | MAŠLAŇOVÁ Ivana | RSFK | 1 | Ž(30-39) | 1983 | 1 | 00:08:34 | 00:02:46 |
29 | 15 | PECH Michal | 12 | M(30-39) | 1989 | 1 | 00:08:39 | 00:02:51 | |
30 | 39 | ŠINDELÁŘ Ondřej | ELITE sport Boskovice | 13 | M(30-39) | 1988 | 1 | 00:08:40 | 00:02:52 |
31 | 51 | CÍSAŘ Jakub | 14 | M(30-39) | 1983 | 1 | 00:08:40 | 00:02:52 | |
32 | 20 | ŠTEVANKA Ladislav | ENDEKA BASSTA team | 15 | M(30-39) | 1981 | 1 | 00:08:44 | 00:02:56 |
33 | 57 | PLUNDRÁK David | 16 | M(30-39) | 1988 | 1 | 00:08:44 | 00:02:56 | |
34 | 23 | MAŇÁSEK Lukáš | Individuální | 17 | M(30-39) | 1980 | 1 | 00:08:55 | 00:03:07 |
35 | 50 | STUDENÝ Martin | 18 | M(30-39) | 1989 | 1 | 00:08:59 | 00:03:11 | |
36 | 45 | ŠKVAŘIL Jan | 8 | M(40-49) | 1973 | 1 | 00:09:00 | 00:03:12 | |
37 | 29 | SEVERINOVÁ Ivana | Kalda team | 2 | Ž(30-39) | 1980 | 1 | 00:09:01 | 00:03:13 |
38 | 53 | CHRÁSTECKÝ Lukáš | Individuální | 19 | M(30-39) | 1985 | 1 | 00:09:01 | 00:03:13 |
39 | 41 | VACULOVA Lucie | 3 | Ž(30-39) | 1982 | 1 | 00:09:04 | 00:03:16 | |
40 | 56 | ŠIŠKA Otakar | 20 | M(30-39) | 1982 | 1 | 00:09:06 | 00:03:18 | |
41 | 31 | ZEZULKA Luděk | RELAX Brno | 4 | M(50-59) | 1962 | 1 | 00:09:17 | 00:03:29 |
42 | 42 | VACULA Ondřej | Honzíkovi Plavci | 21 | M(30-39) | 1981 | 1 | 00:09:26 | 00:03:38 |
43 | 21 | KRUML Tomáš | 5 | M(50-59) | 1966 | 1 | 00:09:41 | 00:03:53 | |
44 | 44 | NOVOTNÁ Lucie | 1 | Ž(40-49) | 1975 | 1 | 00:09:47 | 00:03:59 | |
45 | 62 | KUČERA Jan | 3 | M(20-29) | 1990 | 1 | 00:09:47 | 00:03:59 | |
46 | 10 | VAŠÍČKOVÁ Ivana | 4 | Ž(30-39) | 1985 | 1 | 00:09:59 | 00:04:11 | |
47 | 33 | FICHTOVÁ Iva | RSFK | 5 | Ž(30-39) | 1988 | 1 | 00:10:08 | 00:04:20 |
48 | 12 | ŠOLCOVÁ Eva | BARNEX SPORT | 6 | Ž(30-39) | 1984 | 1 | 00:10:09 | 00:04:21 |
49 | 37 | CAIZL Michal | 22 | M(30-39) | 1982 | 1 | 00:10:10 | 00:04:22 | |
50 | 47 | DUFEK Milan | Jezevci | 23 | M(30-39) | 1985 | 1 | 00:10:16 | 00:04:28 |
51 | 34 | ČECH Ladislav | Individuální | 9 | M(40-49) | 1973 | 1 | 00:10:31 | 00:04:43 |
52 | 19 | CHALOUPKOVÁ Kateřina | RSFK | 2 | Ž(40-49) | 1978 | 1 | 00:10:40 | 00:04:52 |
53 | 55 | LAŠTŮVKA Zdeněk | 24 | M(30-39) | 1989 | 1 | 00:10:44 | 00:04:56 | |
54 | 36 | SLAVÍČKOVÁ Jarmila | RSFK | 1 | Ž(50+) | 1956 | 1 | 00:11:03 | 00:05:15 |
55 | 3 | HEBELKA Jan | Vícebojaři Blansko | 25 | M(30-39) | 1988 | 1 | 00:11:07 | 00:05:19 |
56 | 24 | KŘIVÁNEK Filip | 4 | M(20-29) | 1991 | 1 | 00:11:07 | 00:05:19 | |
57 | 52 | CRHÁK Luděk | MSD | 1 | M(60+) | 1959 | 1 | 00:11:17 | 00:05:29 |
58 | 26 | GREGROVÁ Kateřina | 3 | Ž(20-29) | 1996 | 1 | 00:11:21 | 00:05:33 | |
59 | 17 | KAKÁČOVÁ Jana | ELITE sport Boskovice | 3 | Ž(40-49) | 1971 | 1 | 00:11:38 | 00:05:50 |
60 | 22 | JANÍKOVÁ Dagmar | 4 BIKE Krokodýl Brno | 4 | Ž(40-49) | 1973 | 1 | 00:11:38 | 00:05:50 |
61 | 13 | MUNTEANU Hana | 5 | Ž(40-49) | 1972 | 1 | 00:13:35 | 00:07:47 | |
62 | 35 | KALIŠ Přemysl | TJ Znojmo, z.s. | 2 | M(60+) | 1952 | 1 | 00:14:17 | 00:08:29 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.