Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km

Datum pořádání od 30.04.2016 08:00 do 30.04.2016 18:00
Hlavní rozhodčíMartin Gahura
Technický delegátAleš MACHO
Zpracování výsledkůPetr Mrázek

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků757
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 748 RAUCHFUSS Marek Bikeranch Drásal 1 Muži I 1990 3 01:43:15
2 772 SKALICKÝ Pavel Bikeranch Drásal 2 Muži I 1992 3 01:44:06 00:00:51
3 710 FOJTÍK Jan Bikeranch Drásal 3 Muži I 1988 3 01:44:16 00:01:01
4 6 ŽÁK Pavel Bike Triatlon Morkovice 4 Muži I 1980 3 01:45:58 00:02:43
5 1 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 5 Muži I 1986 3 01:47:49 00:04:33
6 635 ZVONEK Milan SANITA CAR Holešov 6 Muži I 1984 3 01:48:27 00:05:12
7 2 STRNAD Václav ATREX Brno 7 Muži I 1983 3 01:48:56 00:05:41
8 3 PETŘÍČEK Tomáš Bike Triatlon Morkovice 8 Muži I 1990 3 01:49:12 00:05:57
9 767 HOLZNER Petr Zvonek Sport Valašské Klobouky 9 Muži I 1992 3 01:49:38 00:06:23
10 8 MAREK Jaroslav Force Kck Zlín 10 Muži I 1986 3 01:50:26 00:07:11
11 658 ŠÍBL Radoslav ATREX Brno 11 Muži I 1980 3 01:50:30 00:07:15
12 757 FAJT Milan Eurofoam 12 Muži I 1977 3 01:50:36 00:07:21
13 773 ČERNOCKÝ Martin ATREX Brno 13 Muži I 1986 3 01:51:35 00:08:20
14 22 SEDLÁČEK Adam AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 1 Under 23 1994 3 01:52:18 00:09:02
15 10 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 1 Muži II 1973 3 01:52:50 00:09:35
16 18 KOBLIHA Ondřej CykloTrenink.com 14 Muži I 1986 3 01:53:11 00:09:55
17 317 KRČMA Michal OD Morava Holešov 15 Muži I 1988 3 01:53:15 00:09:59
18 42 FEDAK Ruslan STK Heršpice Team 16 Muži I 1977 3 01:54:11 00:10:56
19 126 BABIÁNEK David Miko Cycles Přerov 17 Muži I 1993 3 01:54:34 00:11:19
20 679 ODSTRČIL David 4ever Cyklo Bulis 2 Under 23 1996 3 01:54:56 00:11:40
21 12 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 18 Muži I 1978 3 01:55:28 00:12:12
22 737 GOLD Zdeněk Superior MTB Team 19 Muži I 1987 3 01:55:30 00:12:15
23 35 KREJČÍ Michal VALACHBAJK Team 2 Muži II 1975 3 01:55:31 00:12:16
24 725 KOBLÍŽEK Petr Kola Koblížek 20 Muži I 1979 3 01:55:46 00:12:30
25 39 CHOVANEC Filip CYKLOSPORT CHROPYNĚ 21 Muži I 1993 3 01:55:46 00:12:31
26 196 FIKEJZ Jiří Author-Enduroteam.cz 22 Muži I 1990 3 01:56:25 00:13:10
27 36 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice 3 Muži II 1976 3 01:56:51 00:13:35
28 4 KLÍMA Jirka CK Kudrna - PeMaP Přerov A 23 Muži I 1987 3 01:56:57 00:13:41
29 52 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 24 Muži I 1979 3 01:57:02 00:13:47
30 37 STUDÝNKA David SK SKIVELO neslyšících Olomouc 4 Muži II 1976 3 01:57:12 00:13:56
31 16 BARTÁK Radim Bike Triatlon Morkovice 25 Muži I 1980 3 01:57:23 00:14:08
32 15 FIŠERA Ondřej AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 26 Muži I 1990 3 01:57:34 00:14:19
33 62 SPÁČIL Leopold Novatop Lapierre 1 Muži III 1959 3 01:57:35 00:14:19
34 57 PASTRNEK Pavel SK SKIVELO neslyšících Olomouc 5 Muži II 1976 3 01:57:44 00:14:28
35 58 VÁCLAVEK Lukáš NILFISK PRO CYCLING 27 Muži I 1991 3 01:58:25 00:15:09
36 60 ČIŽMÁŘ Jan Castelli HC Bike Zlín 28 Muži I 1977 3 01:59:06 00:15:50
37 25 ZOBANÍK Tomáš CK Kudrna - PeMaP Přerov B 29 Muži I 1979 3 01:59:16 00:16:01
38 40 MINAŘÍK Ondřej V.I.K-MOULDPRO ZLÍN TEAM TREK 30 Muži I 1992 3 01:59:45 00:16:30
39 659 DŘEVOJÁNEK Jan SKP VSETÍN-VALMEZBIKE 6 Muži II 1975 3 01:59:50 00:16:35
40 24 HRUŠKA Radim NANY BIKE ZLIN 7 Muži II 1975 3 02:00:00 00:16:44
41 34 DUBOVECKÝ Andrej DT Swiss-Bottico 31 Muži I 1986 3 02:00:00 00:16:44
42 50 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 32 Muži I 1987 3 02:00:09 00:16:53
43 651 NAVRÁTIL Tomáš Bike Triatlon Morkovice 33 Muži I 1988 3 02:00:12 00:16:56
44 232 HORÁČEK Radim CYKLOSPORT CHROPYNĚ 34 Muži I 1990 3 02:00:38 00:17:22
45 75 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 8 Muži II 1976 3 02:00:42 00:17:27
46 421 PĚČEK Martin Superior riders 35 Muži I 1993 3 02:01:11 00:17:56
47 483 SKYBA Zdeněk Tufo CZ Otrokovice 1 Junioři 1999 3 02:01:15 00:17:59
48 583 VÁLEK Adam Drásal Team 36 Muži I 1984 3 02:01:18 00:18:02
49 662 KAROLA Martin Kolovrat 37 Muži I 1986 3 02:01:21 00:18:06
50 82 ŘÍHA Aleš 38 Muži I 1990 3 02:01:24 00:18:08
51 91 WIEDERMANN David Moolbike.cz 39 Muži I 1991 3 02:01:52 00:18:37
52 56 BULEJKO Roman Mibutrans 40 Muži I 1988 3 02:03:00 00:19:45
53 23 ŠIDLÍK Tomáš AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 41 Muži I 1993 3 02:03:01 00:19:46
54 95 FUKSA Jaromír 2 Junioři 1999 3 02:03:04 00:19:49
55 511 STRNKA Tomáš Bike Team Sazovice 42 Muži I 1984 3 02:03:28 00:20:13
56 457 RADA Pavel CK Kudrna - PeMaP Přerov A 9 Muži II 1973 3 02:03:29 00:20:13
57 21 MINAŘÍK Tomáš VALACHBAJK Team 43 Muži I 1981 3 02:03:30 00:20:15
58 686 VOJTEK Libor SCOTT Sport Brno 44 Muži I 1984 3 02:03:34 00:20:18
59 72 JAŠA Lukáš Cyklosport Unite 45 Muži I 1988 3 02:03:41 00:20:26
60 746 SLAVÍK_JIŘÍ Slavík_Dušan OD MORAVA 1 Tandem 1900 3 02:03:52 00:20:37
61 97 HABÁŇ Ondřej CK Salaš 46 Muži I 1980 3 02:04:00 00:20:44
62 51 ŠVAJDA Martin 10 Muži II 1975 3 02:04:00 00:20:45
63 84 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 11 Muži II 1972 3 02:04:04 00:20:49
64 774 BŘEZÍK Martin 12 Muži II 1971 3 02:04:05 00:20:49
65 750 CHALUPA Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 47 Muži I 1980 3 02:04:05 00:20:49
66 90 MAKOVICKÝ Martin Eagle.sc_Orel jednota Zlín 48 Muži I 1981 3 02:04:09 00:20:54
67 48 GREMLICA Jakub 49 Muži I 1993 3 02:04:54 00:21:38
68 83 DOLEŽEL Jaroslav Bike Team Sazovice 13 Muži II 1974 3 02:04:57 00:21:41
69 47 BEŇA Marek ZAPRO Team 14 Muži II 1976 3 02:05:02 00:21:47
70 70 KŘIVÁNEK Tomáš Cyklosport Unite 3 Under 23 1994 3 02:05:10 00:21:55
71 61 PODSEDNÍK Marek 50 Muži I 1985 3 02:05:25 00:22:10
72 734 MATOUČÍK Julius Climberg Team 51 Muži I 1977 3 02:05:26 00:22:10
73 554 ŠTÍPALA Milan CYKLOSPORT CHROPYNĚ 52 Muži I 1984 3 02:05:26 00:22:11
74 404 ODVRŠA Jindřich TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 53 Muži I 1984 3 02:05:30 00:22:15
75 452 PRAŽAN Jan KKZ 54 Muži I 1978 3 02:05:43 00:22:27
76 94 HLOUŠEK Dominik MRX Team Bořitov 4 Under 23 1996 3 02:05:50 00:22:34
77 66 GREGOR Jirka Cyklosport Unite 55 Muži I 1981 3 02:06:00 00:22:45
78 33 URBÁNEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 56 Muži I 1987 3 02:06:06 00:22:51
79 80 POLÁK David inkospor 5 Under 23 1994 3 02:06:15 00:23:00
80 152 ČIBERALL Dan MTB Ondřejník 57 Muži I 1988 3 02:06:38 00:23:22
81 54 RUBEŠ Matěj Tj Sokol Pozděchov 15 Muži II 1976 3 02:06:44 00:23:28
82 53 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 3 58 Muži I 1991 3 02:06:45 00:23:29
83 112 SALAČ Petr AMENITY-EXTREM SPORT TEAM B 2 Muži III 1959 3 02:06:47 00:23:32
84 88 SONDOR Jozef 59 Muži I 1980 3 02:06:50 00:23:34
85 399 SÝKORA Jan www.cyklodresy.cz 16 Muži II 1974 3 02:06:51 00:23:36
86 398 NERADIL Vojtěch Tufo CZ Otrokovice 3 Junioři 2001 3 02:06:53 00:23:38
87 101 JURČÍK Pavel Zapro team 3 Muži III 1965 3 02:07:33 00:24:17
88 76 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 60 Muži I 1977 3 02:07:46 00:24:31
89 29 BARTÍK Patrik Drásal Team 17 Muži II 1976 3 02:07:52 00:24:37
90 85 MĚŘIL Jaromír Bike Team Sazovice 61 Muži I 1977 3 02:07:55 00:24:39
91 139 BEŇAČKA Pavel Bike Team Sazovice 62 Muži I 1987 3 02:07:57 00:24:42
92 78 BUČEK Petr Novatop - Lapierre 18 Muži II 1968 3 02:07:59 00:24:44
93 86 MEZIHORÁK Roman 4 Muži III 1964 3 02:08:06 00:24:50
94 93 MINKS Tomáš Kroměřížské bajker 63 Muži I 1980 3 02:08:07 00:24:52
95 423 PEKAŘ Martin CykloTrenink.com 64 Muži I 1980 3 02:08:36 00:25:21
96 397 NERADIL Tomáš Cyklo MXM Hulín 19 Muži II 1974 3 02:08:44 00:25:29
97 198 FOJT Milič CYKLOSPORT CHROPYNĚ 20 Muži II 1972 3 02:09:09 00:25:53
98 17 BARTOŇ Patrik AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 6 Under 23 1997 3 02:09:12 00:25:56
99 764 DOHNAL Petr Kolago Petřvald 21 Muži II 1973 3 02:09:48 00:26:33
100 287 KLEMEŠ Tomáš Ricardo racing team 65 Muži I 1992 3 02:10:03 00:26:48
101 20 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 66 Muži I 1993 3 02:10:32 00:27:16
102 320 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 67 Muži I 1993 3 02:10:33 00:27:17
103 115 CHYTÍLEK Jaroslav Luko šlapetotým 68 Muži I 1978 3 02:10:39 00:27:23
104 45 JAVŮREK Martin AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 69 Muži I 1989 3 02:10:57 00:27:41
105 660 FOLTÝN Radek 70 Muži I 1988 3 02:10:57 00:27:41
106 79 HAJDA Pavel 22 Muži II 1972 3 02:11:58 00:28:42
107 687 POSPÍŠIL Michal SCOTT Sport Brno 71 Muži I 1990 3 02:12:01 00:28:46
108 120 POSPÍŠILOVÁ Radka bikecentrum olomouc 1 Ženy I 1990 3 02:12:08 00:28:53
109 28 PŠENČÍK Robert AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 23 Muži II 1973 3 02:12:08 00:28:53
110 723 ŽILKA Martin Kola Koblížek 24 Muži II 1970 3 02:12:20 00:29:04
111 446 ŠTEVANKA Ladislav SCOTT Sport Brno 72 Muži I 1981 3 02:12:22 00:29:07
112 523 ŠATÁNEK Roman OD Morava Holešov 25 Muži II 1973 3 02:12:28 00:29:13
113 295 KÖGLER Daniel VALACHBAJK Team 4 Junioři 1998 3 02:12:36 00:29:21
114 67 VALA Martin 26 Muži II 1969 3 02:12:47 00:29:32
115 574 ÜBERALL Roman 73 Muži I 1982 3 02:12:49 00:29:34
116 119 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 2 Ženy I 1988 3 02:12:51 00:29:36
117 65 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 3 74 Muži I 1985 3 02:12:54 00:29:39
118 535 ŠIMONÍK David 75 Muži I 1991 3 02:12:58 00:29:43
119 443 POLEDŇÁK Tomáš Kotar Enduro Team 76 Muži I 1984 3 02:13:00 00:29:44
120 98 MLČÁK Jan Cyklosport Hranice 5 Junioři 1998 3 02:13:00 00:29:45
121 235 HOŠTÁLEK Marek Tomíno 27 Muži II 1969 3 02:13:23 00:30:08
122 73 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 1 77 Muži I 1980 3 02:13:43 00:30:28
123 636 ZVONKOVÁ Silvie SANITA CAR Holešov 3 Ženy I 1985 3 02:13:45 00:30:29
124 102 KAŠŠA Ladislav Zvonek Sport Valašské Klobouky 28 Muži II 1970 3 02:13:45 00:30:30
125 251 CHRÁSTECKÝ David SK Hovězí 7 Under 23 1996 3 02:13:58 00:30:42
126 64 DEDEK Aleš AD team 29 Muži II 1975 3 02:13:58 00:30:43
127 479 KOVÁŘ Daniel www.cyklodresy.cz 30 Muži II 1972 3 02:14:07 00:30:52
128 116 ŠTÍCHA David 31 Muži II 1972 3 02:14:10 00:30:55
129 776 KUČNÁ Svatava 4ever Cyklo Bulis 4 Ženy I 1995 3 02:14:14 00:30:58
130 431 PITRUN Miroslav 78 Muži I 1981 3 02:14:30 00:31:14
131 107 HOLAN René Kroměřížské bajker 79 Muži I 1985 3 02:14:41 00:31:26
132 87 PETRLA Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM C 32 Muži II 1971 3 02:14:47 00:31:32
133 96 NADVORNIK Zdenek kolarna Olomouc 5 Muži III 1962 3 02:14:51 00:31:36
134 74 NAVRÁTIL Jakub Prádelna Bystřice 33 Muži II 1974 3 02:14:54 00:31:39
135 752 PEZA Martin SDH Talaš 80 Muži I 1986 3 02:14:58 00:31:43
136 663 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 81 Muži I 1979 3 02:15:11 00:31:55
137 281 KAROLA Tomáš XBiker 34 Muži II 1975 3 02:15:23 00:32:07
138 722 ŘEZÁČ Jan 82 Muži I 1980 3 02:15:24 00:32:09
139 415 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 35 Muži II 1976 3 02:15:33 00:32:17
140 716 ČÁŇ Daniel NO LIMIT Bike Team 83 Muži I 1993 3 02:15:40 00:32:25
141 531 ŠEVČÍK Kamil Doubrava Zahnašovice 84 Muži I 1990 3 02:15:43 00:32:28
142 760 GARGULÁK Michal Sportakus 6 Muži III 1966 3 02:16:14 00:32:58
143 77 DĚDIČ Michal Drásal Team 85 Muži I 1984 3 02:16:35 00:33:19
144 197 FLANDERKA Michal 86 Muži I 1989 3 02:16:39 00:33:24
145 218 HARLENDER Michal Cykloteam Kolárna 36 Muži II 1972 3 02:16:41 00:33:25
146 770 KOMÍNEK Vladimír 87 Muži I 1991 3 02:16:45 00:33:30
147 571 TRYNER Lukáš cyklopunk.oe 88 Muži I 1985 3 02:16:46 00:33:30
148 118 ČÁP Zdeněk MTB Roštění 37 Muži II 1971 3 02:16:49 00:33:34
149 193 EIM Daniel Kroměřížské bajker 89 Muži I 1978 3 02:16:54 00:33:39
150 724 KRÁL Petr Kola Koblížek 90 Muži I 1985 3 02:17:04 00:33:49
151 217 HANÁK Petr Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 91 Muži I 1985 3 02:17:18 00:34:03
152 128 BALIHAR Jiří Balini team 8 Under 23 1994 3 02:17:23 00:34:08
153 110 DAREBNÍK Libor Pizza bar Angelo 92 Muži I 1981 3 02:17:24 00:34:09
154 103 KRATINA Tomáš 93 Muži I 1990 3 02:17:30 00:34:15
155 688 HOLOUBEK Jiří SCOTT Sport Brno 38 Muži II 1976 3 02:17:36 00:34:20
156 769 KLEVETA Petr 39 Muži II 1969 3 02:17:39 00:34:23
157 555 KOLOMAZNÍK Miroslav OD Morava Holešov 7 Muži III 1963 3 02:17:41 00:34:26
158 668 DUSÍK Martin 40 Muži II 1974 3 02:17:52 00:34:37
159 358 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 41 Muži II 1972 3 02:18:14 00:34:58
160 341 LAVIČKA David NILFISK PRO CYCLING 42 Muži II 1973 3 02:18:14 00:34:59
161 270 JEŽÍK Jiří SKP Zlín 43 Muži II 1974 3 02:18:14 00:34:59
162 529 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 44 Muži II 1970 3 02:18:15 00:35:00
163 524 ŠATÁNEK Zbyněk Cyklosport Hranice 94 Muži I 1983 3 02:18:22 00:35:07
164 745 TOMAJ David SK Kolis 45 Muži II 1976 3 02:18:33 00:35:18
165 229 HOLOTÍK Jiří Tajfun-Team 95 Muži I 1992 3 02:18:37 00:35:22
166 566 TOMČÍK Lukáš X-TRAIL RychloHrad 96 Muži I 1981 3 02:18:47 00:35:31
167 113 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY 46 Muži II 1968 3 02:18:54 00:35:38
168 106 HUDEČEK Lubomír Kroměřížské bajker 97 Muži I 1984 3 02:19:00 00:35:45
169 484 SKYVA Josef 47 Muži II 1968 3 02:19:07 00:35:51
170 30 TOMEČEK Petr RBT Slimáci 48 Muži II 1971 3 02:19:14 00:35:59
171 206 GALA Aleš 98 Muži I 1989 3 02:19:21 00:36:06
172 184 DOSOUDIL Petr Sámzasebe Ltd. 49 Muži II 1967 3 02:19:24 00:36:09
173 81 PAVLÍK Radim VALACHBAJK Team 50 Muži II 1973 3 02:19:38 00:36:23
174 610 VYKOUKAL Petr Bike team Píchači 51 Muži II 1971 3 02:19:54 00:36:39
175 410 OVAD Roman Bike Holštejn 8 Muži III 1963 3 02:20:27 00:37:11
176 14 ORNER Zdenek Force Kck Zlín 1 Veteráni 1956 3 02:20:27 00:37:11
177 390 NEDBAL Radek NEKO Prusinovice 99 Muži I 1991 3 02:20:30 00:37:15
178 588 VARHANÍČEK Lukáš 100 Muži I 1990 3 02:20:38 00:37:23
179 265 JASANSKÝ Petr Slečinky Napajedla 101 Muži I 1985 3 02:20:49 00:37:33
180 766 MIKUŠKA Pavel Zvonek Sport Valašské Klobouky 6 Junioři 1998 3 02:21:03 00:37:48
181 109 KOTOPULU Helena zorba team 1 Ženy II 1980 3 02:21:09 00:37:53
182 334 KUNDERA Hynek FK Loukov 102 Muži I 1991 3 02:21:12 00:37:56
183 208 GHISI Tomáš TOPE 9 Under 23 1996 3 02:21:22 00:38:06
184 661 HAJDA Jiří KOJETÍN 52 Muži II 1968 3 02:21:31 00:38:15
185 55 ŽÁČEK Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 53 Muži II 1970 3 02:21:31 00:38:15
186 7 NEDVÍDEK Pavel Vesani.cz 103 Muži I 1979 3 02:21:31 00:38:16
187 775 PLACHÝ Jiří Drásal team Holešov 9 Muži III 1963 3 02:21:39 00:38:24
188 27 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 5 Ženy I 1988 3 02:21:40 00:38:25
189 400 NOVÁK Jaroslav RUBIC 54 Muži II 1970 3 02:22:04 00:38:48
190 89 RUBEŠ Michal Fryšták 55 Muži II 1974 3 02:22:06 00:38:50
191 473 ŘÍHA Marek RS Progress 104 Muži I 1988 3 02:22:06 00:38:51
192 458 RAJNOHA Robert BpH 56 Muži II 1967 3 02:22:13 00:38:57
193 264 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 57 Muži II 1968 3 02:22:55 00:39:40
194 684 SEEMAN Radek CykloTrenink.com 105 Muži I 1979 3 02:23:25 00:40:10
195 532 ŠEVČÍK Karel Jóga v denním životě 106 Muži I 1982 3 02:23:27 00:40:11
196 587 VAŇHARA Ladislav 107 Muži I 1979 3 02:23:28 00:40:12
197 619 ZÁDILSKÝ Vojtěch SK Hovězí 108 Muži I 1983 3 02:23:31 00:40:16
198 634 ZRNÍK Jiří Bike team Píchači 58 Muži II 1976 3 02:23:37 00:40:21
199 680 SEDLÁČEK Gamba Auto Gamba 59 Muži II 1969 3 02:23:37 00:40:22
200 336 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 Veteráni 1956 3 02:23:40 00:40:24
201 536 ŠÍRA Michal - 109 Muži I 1992 3 02:23:59 00:40:43
202 182 DOLEŽEL Michal Doubrava Zahnašovice 110 Muži I 1989 3 02:24:05 00:40:50
203 298 KOLÁŘ Michal SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 60 Muži II 1975 3 02:24:15 00:41:00
204 393 NEHODA Jiří Bike Triatlon Morkovice 111 Muži I 1993 3 02:24:18 00:41:02
205 312 KOVÁŘ Marek RBT Slimáci 61 Muži II 1970 3 02:24:19 00:41:04
206 584 VÁLEK Jaromír Kroměřížske bajker 112 Muži I 1982 3 02:24:19 00:41:04
207 616 VYVLEČKA Radek 113 Muži I 1985 3 02:24:20 00:41:05
208 280 KARLÍK Pavel 114 Muži I 1993 3 02:24:23 00:41:08
209 632 ZLÁMALA Jaroslav 115 Muži I 1987 3 02:24:32 00:41:17
210 494 SOJÁK Martin 62 Muži II 1972 3 02:24:38 00:41:22
211 205 GAJA Dominik Újezd tým Holešov 116 Muži I 1993 3 02:24:49 00:41:34
212 590 VAŠICA Martin Sokol Třebětice 2 63 Muži II 1972 3 02:25:02 00:41:47
213 306 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 117 Muži I 1984 3 02:25:08 00:41:52
214 104 ODSTRČILÍK Roman Sokol Třebětice 1 64 Muži II 1975 3 02:25:14 00:41:58
215 765 HOLZNEROVÁ Petra Zvonek Sport Valašské Klobouky 2 Ženy II 1972 3 02:25:16 00:42:01
216 707 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 118 Muži I 1980 3 02:25:21 00:42:05
217 322 KROČA Michal 119 Muži I 1981 3 02:25:33 00:42:18
218 324 KRUPA Luboš Lubíci 7 Junioři 1998 3 02:25:39 00:42:24
219 441 POLASEK Martin Všetulské bajk tým A 120 Muži I 1980 3 02:25:40 00:42:25
220 631 ZLÁMAL Jiří Cyklosport Unite 121 Muži I 1988 3 02:25:46 00:42:31
221 456 PUDL Tomáš Mapei cyklo Kaňkovský 10 Under 23 1996 3 02:25:52 00:42:36
222 49 MAKOVIČKA Aleš OD MORAVA 122 Muži I 1978 3 02:25:54 00:42:39
223 580 VACULÍKOVÁ Katka Cyklosport Unite 6 Ženy I 1984 3 02:25:54 00:42:39
224 490 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 123 Muži I 1981 3 02:26:09 00:42:53
225 303 KOŇAŘÍK Michal 124 Muži I 1983 3 02:26:16 00:43:00
226 430 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice 125 Muži I 1983 3 02:26:19 00:43:03
227 158 BURGET Miloslav SP Opatovice 10 Muži III 1961 3 02:26:21 00:43:05
228 761 ROMÁNEK Martin Petyša Sport 126 Muži I 1993 3 02:26:23 00:43:08
229 209 GIERGIELOVÁ Markéta Hukvaldy 3 Ženy II 1979 3 02:26:45 00:43:30
230 503 STANĚK Karel HOBBÍK 11 Muži III 1964 3 02:27:02 00:43:46
231 99 SMÉKAL Karel 127 Muži I 1985 3 02:27:02 00:43:47
232 434 PLACHÝ Roman Vodácký klub Kroměříž 65 Muži II 1969 3 02:27:09 00:43:54
233 740 ČELŮSTKA Milan Drásal team Holešov 128 Muži I 1990 3 02:27:10 00:43:55
234 242 HUBÁČEK Oldřich Sokol Želechovice n. Dř. 12 Muži III 1961 3 02:27:16 00:44:01
235 384 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY 66 Muži II 1974 3 02:27:21 00:44:05
236 569 TRNĚNÝ Aleš 129 Muži I 1993 3 02:27:31 00:44:16
237 288 KLIMEŠ Miloš KC Brno 3 Veteráni 1955 3 02:27:39 00:44:24
238 225 HLAVICA Patrik SKP Zlín 130 Muži I 1979 3 02:27:43 00:44:28
239 567 TOPOLSKÝ Radek 67 Muži II 1973 3 02:27:51 00:44:35
240 323 KRUPA Lubomír Lubíci 13 Muži III 1961 3 02:27:54 00:44:38
241 313 KOVAŘÍK Lubomír AD team 68 Muži II 1971 3 02:27:55 00:44:40
242 726 VANČURA Martin KKZ 131 Muži I 1977 3 02:27:56 00:44:40
243 559 TEUFERT luděk CYKLOSPORT CHROPYNĚ 69 Muži II 1967 3 02:28:01 00:44:45
244 286 KATRŇÁK Bronislav Všetulské Bajk Tým B 70 Muži II 1967 3 02:28:07 00:44:52
245 715 TVARŮŽKA Tomáš 71 Muži II 1972 3 02:28:12 00:44:57
246 156 BUBELA Marek 132 Muži I 1990 3 02:28:18 00:45:02
247 46 KARSCH Dominik 4ever Cyklo Bulis 8 Junioři 1998 3 02:28:21 00:45:06
248 276 KADLEC Michal RAAB COMPUTER 133 Muži I 1987 3 02:28:30 00:45:14
249 230 HOLUBEC Zdeněk Bike Triatlon Morkovice 72 Muži II 1975 3 02:28:35 00:45:19
250 592 VAŠÍČEK Milan 14 Muži III 1962 3 02:28:36 00:45:21
251 144 BLAHA František Noventis 134 Muži I 1982 3 02:29:08 00:45:53
252 667 DOHNAL Viktor SLAVOJ Všetuly 15 Muži III 1965 3 02:29:27 00:46:11
253 181 DOLANSKÝ Martin GASEDO BIKE TEAM 73 Muži II 1972 3 02:29:32 00:46:16
254 105 MENŠÍK Jan Kroměřížské bajker 135 Muži I 1977 3 02:29:36 00:46:21
255 149 BRACHTL Martin UniSport 136 Muži I 1992 3 02:29:43 00:46:28
256 419 PAVLÍČKOVÁ Silvie Burky Team 7 Ženy I 1987 3 02:29:49 00:46:34
257 709 ONDRÁČEK Libor 16 Muži III 1964 3 02:30:03 00:46:48
258 259 JANČÍK Miloslav Soběchleby 137 Muži I 1982 3 02:30:20 00:47:05
259 699 DOHNAL Zdeněk ZAPRO Team 138 Muži I 1979 3 02:30:21 00:47:06
260 595 VÁVRA Michal CYKLOSPORT CHROPYNĚ 74 Muži II 1971 3 02:30:26 00:47:11
261 132 BAMBUCH Miroslav 139 Muži I 1977 3 02:30:31 00:47:15
262 260 JANDA Jakub Rohálov 140 Muži I 1991 3 02:30:34 00:47:18
263 267 JAŠEK Čestmír mtb otrokovice 17 Muži III 1965 3 02:31:04 00:47:49
264 234 HOSPODKA Jiří 141 Muži I 1977 3 02:31:07 00:47:51
265 558 TABARKA Radek Bulls Rymice 142 Muži I 1988 3 02:31:19 00:48:03
266 335 KUNDRATA Libor Žlutava team 75 Muži II 1967 3 02:31:27 00:48:12
267 31 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 76 Muži II 1975 3 02:31:31 00:48:15
268 528 ŠESTÁK Jan Kroměříž 18 Muži III 1959 3 02:31:34 00:48:19
269 161 BURY Vladislav sunny bike 4 Veteráni 1953 3 02:31:47 00:48:32
270 344 LOVEČEK Daniel POWER BIKE PORR 143 Muži I 1977 3 02:31:49 00:48:33
271 455 PTÁČEK Pavel TOSHULIN 77 Muži II 1974 3 02:31:53 00:48:38
272 212 HÁJEK Pavel Lukov 144 Muži I 1983 3 02:31:58 00:48:43
273 389 NEDBAL Tomáš Tomík_Míša_Bobánek 145 Muži I 1977 3 02:32:08 00:48:52
274 207 GERYK Jan Zambicos Rexite 78 Muži II 1975 3 02:32:26 00:49:11
275 133 KOUTNÁ Renáta V.I.K.-MOULDPRO ZLIN TEAM TREK 4 Ženy II 1977 3 02:32:28 00:49:12
276 539 ŠKOPÍK Ondřej Sokol Třebětice 1 146 Muži I 1990 3 02:32:31 00:49:16
277 186 DOSTALÍK Miroslav TOSHULIN 19 Muži III 1961 3 02:32:52 00:49:36
278 256 JAKOB Petr Ski&bike Ludwigsthal 20 Muži III 1962 3 02:32:52 00:49:37
279 481 SKOVAJSA Michal Eagle.sc_Orel jednota Zlín 79 Muži II 1974 3 02:33:17 00:50:02
280 712 VRUBEL Radek 11 Under 23 1994 3 02:33:26 00:50:11
281 694 VYMĚTAL Pavel 21 Muži III 1960 3 02:33:39 00:50:23
282 369 MIKULÍK Jaroslav 22 Muži III 1965 3 02:33:41 00:50:26
283 136 BARTUŠEK Ondřej sám za sebe 147 Muži I 1988 3 02:33:46 00:50:31
284 187 DOSTALÍK Vojtěch Bike Triatlon Morkovice 148 Muži I 1991 3 02:33:57 00:50:41
285 258 JANČICH Tomáš biopress 149 Muži I 1986 3 02:34:05 00:50:50
286 213 HAJEK josef 150 Muži I 1980 3 02:34:16 00:51:00
287 354 MAREK Josef 80 Muži II 1970 3 02:34:28 00:51:13
288 729 MASTNÝ Jiří KKZ 151 Muži I 1979 3 02:34:30 00:51:15
289 425 PĚLUCHA Filip Sokol Třebětice 2 9 Junioři 1999 3 02:34:33 00:51:17
290 151 BRAVENEC Libor TOSHULIN 23 Muži III 1965 3 02:34:34 00:51:19
291 164 COHLA Martin TITAN Trilife 81 Muži II 1970 3 02:34:38 00:51:23
292 579 VACULIK Adam TJ Zekon klub Bystřice 152 Muži I 1987 3 02:34:48 00:51:32
293 41 VACULÍK Rosťa Cyklosport Unite 153 Muži I 1985 3 02:34:51 00:51:36
294 284 KAŠÍK Martin COBRAM - RAAB computer 154 Muži I 1978 3 02:34:59 00:51:43
295 162 CABÁK Josef 155 Muži I 1981 3 02:35:05 00:51:50
296 628 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 156 Muži I 1981 3 02:35:11 00:51:56
297 582 VALÁŠEK Pavel KULA TEAM 5 Veteráni 1950 3 02:35:15 00:51:59
298 672 JANEČKA Jaromír TJ Zekon Klub Bystřice p. H. 82 Muži II 1972 3 02:35:17 00:52:02
299 261 JANDA Josef 24 Muži III 1966 3 02:35:18 00:52:02
300 736 VODÁREK Jakub Bikecore OE 157 Muži I 1988 3 02:35:38 00:52:23
301 100 TOPIČ Patrik JUNIORKA 158 Muži I 1979 3 02:35:40 00:52:24
302 459 REMEŠ Jaroslav OD Morava Holešov 83 Muži II 1974 3 02:35:41 00:52:26
303 379 MOREV Jiří NADYZAJN 159 Muži I 1982 3 02:35:53 00:52:38
304 114 SICHÁLEK Tomáš PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 84 Muži II 1973 3 02:36:06 00:52:51
305 228 HOLEC Radek CEMEX 85 Muži II 1974 3 02:36:10 00:52:55
306 460 RICHTER Jiří AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D 86 Muži II 1970 3 02:36:35 00:53:19
307 214 HALUZA Martin 160 Muži I 1983 3 02:36:59 00:53:44
308 673 ESLER Radek 161 Muži I 1988 3 02:37:00 00:53:44
309 451 POTŮČEK Vladimír Rega Brno Team 25 Muži III 1960 3 02:37:21 00:54:06
310 721 NERADIL Svatopluk DRACY 162 Muži I 1980 3 02:37:27 00:54:11
311 43 PODOLA Lukáš NILFISK PRO CYCLING 12 Under 23 1994 3 02:37:57 00:54:42
312 204 FUX Jakub 163 Muži I 1977 3 02:38:45 00:55:30
313 202 FUKS Martin Hanebný Pancharti 164 Muži I 1983 3 02:38:45 00:55:30
314 738 ONDRA Stanislav 26 Muži III 1965 3 02:38:53 00:55:37
315 426 PERUTKA Karel 87 Muži II 1973 3 02:39:04 00:55:48
316 271 JEŽÍK Jakub 88 Muži II 1973 3 02:39:11 00:55:56
317 376 MINAŘÍK Petr KKZ 89 Muži II 1976 3 02:39:26 00:56:10
318 163 CAHA Martin Všetulské bajk tým A 165 Muži I 1981 3 02:39:31 00:56:16
319 381 MRTVÝ Jan CK Kudrna - PeMaP Přerov 166 Muži I 1993 3 02:39:54 00:56:39
320 685 BUKSA Petr 90 Muži II 1969 3 02:39:55 00:56:39
321 223 HLADKÝ Jan 91 Muži II 1976 3 02:39:55 00:56:40
322 576 URBIŠ Jan Stolní tenis BpH 13 Under 23 1997 3 02:39:55 00:56:40
323 742 PŘIKRYL Jindřich 92 Muži II 1976 3 02:40:09 00:56:54
324 440 POLANSKÝ Leopold VALACHBAJK Team 27 Muži III 1963 3 02:40:12 00:56:56
325 552 ŠTEKL Petr 93 Muži II 1971 3 02:40:14 00:56:58
326 486 SLANÁ Michaela PePe Bike Brno 8 Ženy I 1993 3 02:40:17 00:57:01
327 147 BOLF František Business Logic s.r.o. 167 Muži I 1986 3 02:40:18 00:57:03
328 641 MARTINČÍK_SVATOPLUK Ševčík_Petr Jen tak na pohodu 2 Tandem 1900 3 02:40:21 00:57:05
329 477 SEDLÁŘ Zbyněk TOSHULIN 168 Muži I 1977 3 02:40:21 00:57:06
330 304 KOŇAŘÍK Kamil TOP REAL 169 Muži I 1980 3 02:40:22 00:57:07
331 349 MACKOVÍK Dušan Pilana Market 94 Muži II 1969 3 02:40:23 00:57:08
332 32 VYKOUKAL Marek Bike team Píchači 14 Under 23 1996 3 02:40:30 00:57:14
333 338 KYRYCH Vladimír Deathstone Bikes 170 Muži I 1977 3 02:40:37 00:57:21
334 123 ADÁMEK Roman Hulvík I 171 Muži I 1984 3 02:40:54 00:57:39
335 215 HALUZÍK Marek DR.A.CY 95 Muži II 1974 3 02:41:03 00:57:47
336 516 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 96 Muži II 1973 3 02:41:08 00:57:53
337 433 PLAČEK Rudolf 6 Veteráni 1950 3 02:41:09 00:57:53
338 751 PEZOVÁ Hana Cykloservis Peza 5 Ženy II 1962 3 02:41:10 00:57:54
339 150 BRÁNKA Dominik Business Logic s.r.o. 172 Muži I 1991 3 02:41:12 00:57:57
340 124 ADÁMEK Jan KTM Rychlov 97 Muži II 1967 3 02:41:32 00:58:16
341 575 URBIŠ Jakub Stolní tenis BpH 15 Under 23 1994 3 02:41:36 00:58:21
342 368 MIKULÍK Daniel DR.A.CY. 98 Muži II 1973 3 02:41:37 00:58:22
343 437 PODOLA Dominik 4ever Cyklo Bulis 10 Junioři 1999 3 02:41:41 00:58:25
344 493 SOCHOR Petr SK Sochoříci 99 Muži II 1975 3 02:41:42 00:58:27
345 375 MINAŘÍK Tomáš ZAPRO Team 173 Muži I 1978 3 02:41:45 00:58:30
346 174 DALECKÝ Jiří Bike Team Sazovice 100 Muži II 1974 3 02:41:47 00:58:31
347 402 NOVOTNÝ Jan Sokol Býškovice 174 Muži I 1986 3 02:41:47 00:58:32
348 408 OSTRČIL Tomáš AD team 101 Muži II 1975 3 02:41:56 00:58:41
349 597 VICENÍK petr 102 Muži II 1971 3 02:42:04 00:58:48
350 315 KRATOCHVÍL Lukáš 175 Muži I 1984 3 02:42:20 00:59:05
351 92 KRČMÁŘ Petr Hanebný Pancharti 176 Muži I 1982 3 02:42:26 00:59:10
352 537 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 7 Veteráni 1955 3 02:42:35 00:59:20
353 645 HAVEL Jan Bike Triatlon Morkovice 177 Muži I 1979 3 02:42:56 00:59:40
354 553 ŠTĚPÁN Jaromír 178 Muži I 1978 3 02:42:57 00:59:42
355 601 VOJÁČEK Jan NAPOHODU sport team 103 Muži II 1973 3 02:43:03 00:59:48
356 756 HEJDA Martin CK Salaš 179 Muži I 1987 3 02:43:07 00:59:51
357 140 BENEŠ Jan 180 Muži I 1991 3 02:43:10 00:59:55
358 290 KMÍNEK Martin 104 Muži II 1974 3 02:43:40 01:00:25
359 547 ŠOS Miroslav Zlínský šumák - Lamy 181 Muži I 1993 3 02:43:43 01:00:27
360 359 MÉSL Roman Fištróni 182 Muži I 1981 3 02:43:49 01:00:34
361 565 TOMANČÍK Petr 183 Muži I 1987 3 02:43:50 01:00:35
362 71 GAHURA Roman Vesani.cz 184 Muži I 1990 3 02:43:50 01:00:35
363 291 KNOFLÍČEK Jiří KNF Bike Club 28 Muži III 1962 3 02:44:02 01:00:47
364 406 ONDRUCH Luděk Ujezd bike team Holesov 105 Muži II 1971 3 02:44:08 01:00:53
365 414 PANČOCHA Petr 106 Muži II 1972 3 02:44:13 01:00:57
366 226 HNILA Jiří Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 29 Muži III 1962 3 02:44:13 01:00:57
367 705 DANČÁK Karel DAKR 30 Muži III 1958 3 02:44:32 01:01:16
368 293 KOBZÁŇ Robert MS Cyklogat racing 107 Muži II 1976 3 02:44:38 01:01:22
369 544 ŠNAJDR Radomír TJ Sokol Vracov 31 Muži III 1963 3 02:45:24 01:02:08
370 178 DOBROVOLNÝ Štěpán 108 Muži II 1967 3 02:45:47 01:02:32
371 157 STRNADOVÁ Eva ATREX Brno 9 Ženy I 1986 3 02:45:51 01:02:35
372 720 NERADIL Richard Bike Líšná 185 Muži I 1979 3 02:45:55 01:02:39
373 513 SUCHÁNEK Jan SK Šela Sport Přerov 16 Under 23 1996 3 02:46:05 01:02:50
374 362 MICHNA Roman RTS Brno 109 Muži II 1974 3 02:46:14 01:02:59
375 127 BÁDER Petr PePe Bike Brno 32 Muži III 1964 3 02:46:20 01:03:04
376 195 FALTUS Michal 186 Muži I 1987 3 02:46:23 01:03:07
377 387 NAVRÁTIL Milan 110 Muži II 1971 3 02:46:28 01:03:12
378 594 VÁVRA Petr Cyklosport Unite 33 Muži III 1963 3 02:46:39 01:03:23
379 175 DANĚČEK Jaroslav 111 Muži II 1973 3 02:47:12 01:03:57
380 596 VEČEŘ Michal 187 Muži I 1984 3 02:47:22 01:04:06
381 624 ZELINA Petr Edhouse Zlín 188 Muži I 1977 3 02:47:27 01:04:12
382 708 ZAMAZAL Jiří 34 Muži III 1958 3 02:47:58 01:04:42
383 435 PLHAL Pavel MP Engineering XC Team 112 Muži II 1975 3 02:48:04 01:04:49
384 442 POLÁŠEK Jan InterneXt 2000 189 Muži I 1989 3 02:48:14 01:04:59
385 166 ČABLA Jiří SoteSport 190 Muži I 1979 3 02:48:21 01:05:06
386 154 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 113 Muži II 1968 3 02:48:42 01:05:27
387 365 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team Police 191 Muži I 1981 3 02:48:53 01:05:38
388 633 ZMEŠKAL Robert 114 Muži II 1970 3 02:48:55 01:05:40
389 674 KOZÁREK Miroslav 192 Muži I 1988 3 02:48:56 01:05:41
390 372 MINÁŘ Václav 115 Muži II 1969 3 02:48:57 01:05:42
391 501 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 116 Muži II 1969 3 02:48:58 01:05:43
392 453 PROCHÁZKOVÁ Zdenka MXM Hulín 6 Ženy II 1961 3 02:49:04 01:05:48
393 618 ZABLOUDIL Michal Cody's team 117 Muži II 1974 3 02:49:14 01:05:59
394 741 VEJMOLA František Iron Maiden team 118 Muži II 1972 3 02:49:34 01:06:18
395 572 TUPÝ Roman Sokol Třebětice 2 193 Muži I 1988 3 02:49:38 01:06:23
396 491 SMETANA Michal 194 Muži I 1979 3 02:49:38 01:06:23
397 607 VYBÍRAL Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 119 Muži II 1973 3 02:49:52 01:06:37
398 622 ZAVRBSKY Ladislav CYKLO ŽOPY 2 35 Muži III 1964 3 02:49:54 01:06:39
399 141 BENEŠ Zdeněk Stolní tenis BpH 36 Muži III 1965 3 02:50:13 01:06:57
400 360 MIČKA Josef Bike and Ride Nivnice 11 Junioři 1998 3 02:50:19 01:07:03
401 510 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 195 Muži I 1988 3 02:50:19 01:07:04
402 294 KOČÍŘ Roman BT Morkovice 196 Muži I 1979 3 02:50:32 01:07:17
403 279 KALÁB Lukáš KKZ 120 Muži II 1971 3 02:50:35 01:07:20
404 758 JANOVÁČ Michal CK Salaš 197 Muži I 1990 3 02:50:38 01:07:22
405 638 ŽÍDEK Vojtěch LGB 12 Junioři 2000 3 02:50:45 01:07:30
406 467 RUSO Radek 198 Muži I 1984 3 02:51:02 01:07:46
407 771 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 8 Veteráni 1952 3 02:51:05 01:07:50
408 272 JURČÍK Lukáš Dobrč bike team 121 Muži II 1975 3 02:51:07 01:07:52
409 237 HOTAŘ Petr Chomýž 13 Junioři 1998 3 02:51:09 01:07:54
410 143 BIBR Ondřej 199 Muži I 1988 3 02:51:10 01:07:55
411 739 KRÁLÍK Michal AWL 200 Muži I 1990 3 02:51:11 01:07:56
412 333 ZAPLETAL Kamil Sokol Třebětice 3 201 Muži I 1977 3 02:51:14 01:07:58
413 469 RŮŽIČKA Dominik - 202 Muži I 1992 3 02:51:21 01:08:06
414 111 KRAJÍČEK Marek Aktivsport Zlín 122 Muži II 1976 3 02:51:25 01:08:09
415 718 SLEZÁČEK Tomáš Stevens racing 123 Muži II 1976 3 02:51:25 01:08:10
416 448 POSPÍŠIL Josef SDH Tečovice 37 Muži III 1962 3 02:51:27 01:08:12
417 233 HOŘÁK Jan TJG 124 Muži II 1975 3 02:51:36 01:08:21
418 598 VINTEROVÁ Hana Vinterovi 7 Ženy II 1975 3 02:52:03 01:08:47
419 604 VRTĚL Robert TAJMAC-ZPS 125 Muži II 1975 3 02:52:23 01:09:08
420 222 ŽELEZNÝ Jaroslav 38 Muži III 1958 3 02:52:28 01:09:13
421 438 PODOLA Michal Sokol Chomýž 203 Muži I 1989 3 02:52:46 01:09:30
422 282 KAROLA Daniel XBiker 17 Under 23 1997 3 02:52:59 01:09:43
423 570 TRUBELÍK Milan 126 Muži II 1974 3 02:53:02 01:09:47
424 386 NAVRÁTIL Tomáš Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 204 Muži I 1978 3 02:53:04 01:09:49
425 744 LIŠKA Ladislav 127 Muži II 1970 3 02:53:05 01:09:49
426 743 VALOVÁ Hana 8 Ženy II 1971 3 02:53:06 01:09:50
427 626 ZHÁNĚL Petr 205 Muži I 1981 3 02:53:13 01:09:57
428 577 VÁCLAVEK Martin Eagle.sc_Orel jednota Zlín 128 Muži II 1970 3 02:53:16 01:10:01
429 269 JELÍNEK Zdeněk HOBBÍK 39 Muži III 1958 3 02:53:17 01:10:02
430 211 HÁBLOVÁ Alena CK Salaš 10 Ženy I 1995 3 02:53:23 01:10:08
431 337 KYNCL Jaroslav Podolí u Brna 129 Muži II 1970 3 02:53:24 01:10:09
432 655 SEDLÁČKOVÁ Kateřna Bikerespect 11 Ženy I 1987 3 02:54:09 01:10:53
433 297 KOLÁŘ Josef 130 Muži II 1976 3 02:54:35 01:11:20
434 614 VYSLOUŽIL Jan NightMares 2 206 Muži I 1981 3 02:54:40 01:11:25
435 413 PALA Marek 207 Muži I 1988 3 02:54:47 01:11:32
436 168 ČÁPOVÁ Marie MTB Roštění 9 Ženy II 1975 3 02:54:54 01:11:39
437 436 PODMOLÍK Václav Sušice 40 Muži III 1964 3 02:55:09 01:11:54
438 639 ŽIŽKA Zbyněk 131 Muži II 1969 3 02:55:10 01:11:55
439 630 ZIMA Aleš Vojta Kosa Team 208 Muži I 1982 3 02:55:10 01:11:55
440 268 JAVORA Evžen ZAMBICOS 41 Muži III 1959 3 02:55:20 01:12:05
441 568 TRNAK jiri Truhlářství Pumprla 209 Muži I 1977 3 02:55:30 01:12:15
442 38 BERKOVÁ Irena AMENITY-EXTREM SPORT TEAM A 12 Ženy I 1982 3 02:55:32 01:12:16
443 383 NÁPLAVA Robert BT Morkovice 132 Muži II 1970 3 02:55:46 01:12:30
444 374 MINAŘÍK Michal Držková Bikers Team 210 Muži I 1989 3 02:56:03 01:12:47
445 309 KOTAS František CYKLO ŽOPY 2 133 Muži II 1971 3 02:56:15 01:13:00
446 296 KOJECKÝ František TOSHULIN 134 Muži II 1972 3 02:56:15 01:13:00
447 676 GAWLAS Karel Me My Bike 135 Muži II 1974 3 02:56:20 01:13:05
448 388 NAVRÁTIL Jan Biketriatlon Morkovice 9 Veteráni 1952 3 02:56:49 01:13:33
449 134 BARBOŘÍK Tomáš CRAZY Bike Team 211 Muži I 1981 3 02:56:50 01:13:35
450 318 KREJČÍ Pavel SkyFly Tučapy 136 Muži II 1969 3 02:57:06 01:13:50
451 719 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 10 Veteráni 1954 3 02:57:07 01:13:51
452 236 HOŠŤÁLEK Zdeněk 137 Muži II 1976 3 02:57:08 01:13:53
453 285 KAŠÍKOVÁ Eva RAAB COMPUTER 13 Ženy I 1982 3 02:57:14 01:13:59
454 711 BRADÍK Vojtěch 212 Muži I 1992 3 02:57:25 01:14:09
455 231 HOMOLKA Miloš Třebíč 213 Muži I 1978 3 02:57:53 01:14:37
456 646 HOUŠŤ Miroslav 138 Muži II 1975 3 02:57:54 01:14:39
457 179 DOČKAL Daniel Polster s.r.o. 14 Junioři 2000 3 02:57:55 01:14:40
458 754 VANHANÍČEK Ivo 42 Muži III 1965 3 02:57:56 01:14:40
459 395 NĚMEČEK Pavel ZTŠ Přerov 139 Muži II 1971 3 02:58:08 01:14:53
460 606 VRUBEL Tomáš SANITA CAR Holešov 43 Muži III 1965 3 02:58:21 01:15:06
461 301 KOLOMAZNÍK Tomáš Všetulské bajk tým C 214 Muži I 1980 3 02:58:25 01:15:09
462 299 KOLÁŘ Pavel Drásal team Holešov 11 Veteráni 1953 3 02:58:39 01:15:24
463 732 BATĚK Michal 215 Muži I 1978 3 02:58:45 01:15:30
464 145 BLAŽEK Jaroslav PegasRallyTeam 216 Muži I 1981 3 02:59:22 01:16:07
465 445 POLEŠOVSKÝ Libor RAAB COMPUTER 217 Muži I 1982 3 02:59:39 01:16:23
466 586 VANĚK Petr 140 Muži II 1973 3 03:00:05 01:16:50
467 171 ČÍŽEK Zdeněk 44 Muži III 1960 3 03:00:16 01:17:01
468 447 POLNICKÝ Adam 218 Muži I 1977 3 03:00:16 01:17:01
469 534 ŠIMARA Petr BIKE TEAM U KLIMEŠŮ 219 Muži I 1977 3 03:00:18 01:17:03
470 189 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 2 45 Muži III 1963 3 03:00:19 01:17:03
471 314 KOŽUCH Vít ZAPRO Team 220 Muži I 1978 3 03:00:19 01:17:04
472 254 IVANEK Martin 141 Muži II 1975 3 03:00:21 01:17:06
473 581 VACULKA František Eagle - sc_Orel jednota Zlín 221 Muži I 1990 3 03:00:24 01:17:09
474 137 BEDNAŘÍK Martin bikestrike.com 15 Junioři 2000 3 03:00:34 01:17:18
475 121 ABRAHAM Libor Vostrombouch 142 Muži II 1971 3 03:00:38 01:17:22
476 153 BRÁZDIL Jakub 16 Junioři 2002 3 03:00:38 01:17:22
477 542 ŠNAJDAR Roman 143 Muži II 1969 3 03:01:01 01:17:45
478 695 ŽÁKOVČÍK Vojtěch 144 Muži II 1973 3 03:01:04 01:17:48
479 263 JANOUŠEK Ivo 222 Muži I 1986 3 03:01:33 01:18:18
480 683 JANASOVÁ Jitka OD Morava Holešov 10 Ženy II 1965 3 03:01:35 01:18:20
481 439 POLÁK Pavel 145 Muži II 1975 3 03:01:37 01:18:21
482 122 ZATLOUKAL David Zlínbike 223 Muži I 1978 3 03:01:49 01:18:33
483 292 KOBLIHA Jiri 224 Muži I 1984 3 03:02:04 01:18:48
484 593 VAŠÍK Ladislav 46 Muži III 1959 3 03:02:04 01:18:49
485 512 SUCHÁČKOVÁ Jana PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 14 Ženy I 1988 3 03:02:07 01:18:52
486 183 DOSEDLA Michal Pan 225 Muži I 1982 3 03:02:21 01:19:05
487 302 KOLOMAZNÍK Tomáš Všetulské bajk tým C 17 Junioři 1999 3 03:02:31 01:19:16
488 373 MINAŘÍK Ivan 47 Muži III 1962 3 03:02:33 01:19:17
489 617 WINKLER Aleš Litrpůl 146 Muži II 1975 3 03:02:40 01:19:25
490 351 MANIŠ Jaroslav SK Hasiči Zlín 147 Muži II 1969 3 03:02:50 01:19:34
491 328 KUBLA Roman Sokol Třebětice 1 226 Muži I 1981 3 03:02:51 01:19:35
492 239 HRABAL Tomáš 227 Muži I 1985 3 03:02:52 01:19:37
493 502 SPURNÝ Josef bike team Nedojedem 148 Muži II 1971 3 03:02:55 01:19:40
494 357 MĚCHÁČEK Martin Bike team Píchači 149 Muži II 1976 3 03:03:00 01:19:44
495 289 KLINKOVSKÝ Tomáš GIANT Brno 228 Muži I 1986 3 03:03:05 01:19:49
496 556 ŠVAJDOVÁ Iveta DT Swiss-Bottico 11 Ženy II 1972 3 03:03:45 01:20:29
497 266 JAŠA Stanislav 229 Muži I 1986 3 03:03:58 01:20:43
498 704 FOJTÍK Martin 150 Muži II 1976 3 03:04:15 01:20:59
499 480 SIMERSKÝ Martin 230 Muži I 1984 3 03:04:26 01:21:10
500 731 ŘIHÁČEK Ladislav Nany Bike Zlín 48 Muži III 1960 3 03:04:29 01:21:14
501 482 SKŘIVÁNEK Dalibor TUTA Team 231 Muži I 1982 3 03:04:30 01:21:14
502 509 STRAŠÁK Vlastimil Novatop Lapierre 232 Muži I 1982 3 03:04:31 01:21:15
503 405 OLŠINA Vladislav 12 Veteráni 1956 3 03:04:34 01:21:19
504 508 STOJAR Vladimír 151 Muži II 1968 3 03:04:46 01:21:30
505 546 ŠOS Ondřej Zlínský šumák I 233 Muži I 1984 3 03:04:54 01:21:39
506 549 ŠRÁMEK Vladimír RBT Slimáci 49 Muži III 1965 3 03:04:58 01:21:43
507 643 GARGULÁK_VLADIMÍR Holínek_Jiří Koudy bike team 3 Tandem 1900 3 03:05:03 01:21:48
508 573 TUREČEK Roman 152 Muži II 1973 3 03:05:20 01:22:04
509 762 BĚLUNEK Tomáš Petyša Sport 18 Under 23 1994 3 03:06:14 01:22:59
510 432 PIVCOVÁ Barbora ZAPRO Team 15 Ženy I 1993 3 03:06:23 01:23:07
511 517 SYMERSKÝ Petr 153 Muži II 1976 3 03:06:27 01:23:12
512 560 KÁĎŮREK Tomáš AGF 234 Muži I 1979 3 03:06:31 01:23:16
513 418 PAVELKA Lukáš Všetulské bajk tým A 235 Muži I 1983 3 03:06:35 01:23:20
514 550 ŠŤASTNÝ Petr UH Pro Cycling 236 Muži I 1979 3 03:06:47 01:23:32
515 647 HUML jiří VELOSPORT DOMAŽLICE 13 Veteráni 1956 3 03:07:15 01:23:59
516 557 ŠVIHÁLEK Jiří Chvalčov-Lázně 237 Muži I 1984 3 03:07:23 01:24:08
517 155 BRYŠKA Jaromír BMI MOC 16 Ženy I 1983 3 03:07:29 01:24:13
518 620 ZAPLETAL Petr OD Morava Holešov 154 Muži II 1967 3 03:07:49 01:24:33
519 461 ROZSYPAL Zbyněk 238 Muži I 1977 3 03:07:53 01:24:38
520 621 ZAVADIL Vladimír Holešovští Pokalíšci 155 Muži II 1967 3 03:08:04 01:24:49
521 339 KYŠÁKOVÁ veronika - 17 Ženy I 1988 3 03:08:55 01:25:40
522 283 KASL Zdeněk 239 Muži I 1980 3 03:08:55 01:25:40
523 160 BURŠA Milan Otrokovice 240 Muži I 1987 3 03:08:56 01:25:41
524 396 NERADIL Josef TOSHULIN 14 Veteráni 1953 3 03:08:57 01:25:42
525 244 HUDÁK Lukáš LukeTEAM 241 Muži I 1986 3 03:08:57 01:25:42
526 527 ŠENOVSKÝ Daniel Rohal Alpine Club 242 Muži I 1979 3 03:08:58 01:25:42
527 392 NEDBALOVÁ Kamila Rohal Alpine Club 12 Ženy II 1981 3 03:08:58 01:25:42
528 697 LOCHMANOVÁ Aneta Holešovští Pokalíšci 13 Ženy II 1977 3 03:08:59 01:25:43
529 698 MÁČKOVÁ Monika 14 Ženy II 1976 3 03:08:59 01:25:43
530 416 PAVELA Tomáš Hanebný Pancharti 243 Muži I 1986 3 03:09:35 01:26:20
531 255 JAKEŠ Leoš Bike team Police 244 Muži I 1981 3 03:10:00 01:26:45
532 180 DOHNÁLEK Dušan Cyklo-Přílepy 50 Muži III 1965 3 03:10:35 01:27:20
533 466 RUDOLFOVÁ Lenka SK Pacetluky 18 Ženy I 1987 3 03:10:35 01:27:20
534 602 VOZNICA Milan CYKLO ŽOPY 156 Muži II 1967 3 03:10:37 01:27:22
535 623 ZBOŘIL Jan Kroměřížská střela 245 Muži I 1985 3 03:11:23 01:28:07
536 240 HRADECKÝ Rostislav CYKLO PŘÍLEPY 246 Muži I 1981 3 03:11:25 01:28:10
537 241 HRADIL Tomáš 247 Muži I 1986 3 03:11:27 01:28:12
538 130 BALNER Petr Čuranci 157 Muži II 1972 3 03:11:31 01:28:16
539 131 BALNER Matouš Čuranci 18 Junioři 2001 3 03:11:31 01:28:16
540 364 MIKEŠKA Libor CYKLO MRLINEK 158 Muži II 1970 3 03:11:32 01:28:17
541 190 DUNDÁLEK Pavel VODAFONE ROBOTI 248 Muži I 1980 3 03:11:40 01:28:25
542 305 KONEČNÝ Jaroslav DR.A.CY. 159 Muži II 1973 3 03:11:48 01:28:33
543 541 ŠMÍD Karel SANITA CAR Holešov 51 Muži III 1962 3 03:12:11 01:28:56
544 243 HUBÍK Radomír 52 Muži III 1963 3 03:12:42 01:29:26
545 382 MUZIKANT Alois 160 Muži II 1973 3 03:13:19 01:30:03
546 63 SEDLÁČEK Petr 161 Muži II 1968 3 03:13:19 01:30:03
547 728 ROLENC Jan KKZ 249 Muži I 1977 3 03:13:20 01:30:05
548 350 MALANÍK Petr 250 Muži I 1986 3 03:13:26 01:30:11
549 499 SOUKUP Přemysl SKP Zlín 251 Muži I 1977 3 03:13:26 01:30:11
550 474 ŘIHOŠEK Martin Uhřičice 162 Muži II 1975 3 03:13:33 01:30:17
551 346 LUŽA Josef 53 Muži III 1958 3 03:13:42 01:30:27
552 763 DOHNALOVÁ Kateřina Kolago Petřvald 15 Ženy II 1976 3 03:14:14 01:30:59
553 321 KREJZA Tomáš Vodafone NEB 252 Muži I 1986 3 03:14:20 01:31:05
554 185 DOSTÁL Pavel DR.A.CY. 163 Muži II 1970 3 03:14:20 01:31:05
555 378 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 19 Ženy I 1983 3 03:14:30 01:31:14
556 138 BELLOVIČ Martin UH Pro Cycling 253 Muži I 1984 3 03:15:01 01:31:46
557 377 MLČÁK Roman RAAB COMPUTER 254 Muži I 1987 3 03:15:02 01:31:47
558 488 SLOVÁK Josef OD Morava Holešov 54 Muži III 1959 3 03:15:29 01:32:13
559 224 HLAVA Miroslav Pemico 164 Muži II 1973 3 03:15:31 01:32:16
560 165 PUTIRA Jan NILFISK PRO CYCLING 255 Muži I 1986 3 03:15:38 01:32:22
561 637 ZWICKER Pavel saquapoute 165 Muži II 1976 3 03:15:55 01:32:39
562 514 SÚKUP Radim 256 Muži I 1991 3 03:16:00 01:32:45
563 768 MARTINEC Stanislav 55 Muži III 1961 3 03:16:10 01:32:55
564 356 MARTÍNEK Vladimír SKP Holešov 15 Veteráni 1956 3 03:16:41 01:33:26
565 489 SMAHEL Petr 257 Muži I 1986 3 03:16:57 01:33:42
566 693 RICHTER Michal NightMares 1 258 Muži I 1985 3 03:17:08 01:33:52
567 475 SANITRNÍK Pavel 259 Muži I 1981 3 03:17:16 01:34:00
568 492 SMILEK Petr Zlínský šumák I 260 Muži I 1984 3 03:17:18 01:34:03
569 498 SONNTAG Robert Všetulské Bajk Tým B 166 Muži II 1973 3 03:17:44 01:34:29
570 5 BÁBEK Pavel Vesani.cz 167 Muži II 1971 3 03:17:45 01:34:30
571 330 KUKLA Radoslav 168 Muži II 1976 3 03:17:46 01:34:30
572 519 ŠAFER Radim Kroměřížská střela 261 Muži I 1988 3 03:18:03 01:34:47
573 609 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team 169 Muži II 1974 3 03:18:07 01:34:51
574 755 LORENZ Petr 170 Muži II 1972 3 03:18:11 01:34:55
575 417 PAVELEC Martin 262 Muži I 1992 3 03:18:17 01:35:01
576 275 JUŘICOVÁ Karolína 20 Ženy I 2000 3 03:18:28 01:35:12
577 366 MIKULČÍK Petr 263 Muži I 1986 3 03:18:30 01:35:14
578 135 BARFUS Miroslav CYKLO ŽOPY 4 56 Muži III 1958 3 03:18:49 01:35:34
579 500 REGENTÍK František Cobram Bike Team 264 Muži I 1978 3 03:19:17 01:36:02
580 428 PILAŘ Michal Slavkov Future Ph Bike Globetrotters 265 Muži I 1977 3 03:19:37 01:36:22
581 589 VAŠALOVSKÝ Vítězslav JAKOOŽIVOT 57 Muži III 1959 3 03:19:38 01:36:23
582 319 KREJČÍ Petr 171 Muži II 1976 3 03:19:41 01:36:26
583 652 NEDBAL Ondřej Rohal Alpine Club 266 Muži I 1982 3 03:19:53 01:36:38
584 300 KOLDA Boris Zlínský Šumák II 267 Muži I 1982 3 03:19:56 01:36:40
585 551 ŠŤASTNÝ Jan CYKLO ŽOPY 3 268 Muži I 1986 3 03:20:02 01:36:47
586 522 ŠAŠKOVÁ Karolína Burky Team 21 Ženy I 1990 3 03:20:07 01:36:51
587 495 SOKOLA Pavel SANITA CAR Holešov 269 Muži I 1988 3 03:20:23 01:37:07
588 540 ŠKRABALA Oldřich MTB Roštění 16 Veteráni 1952 3 03:21:08 01:37:53
589 361 MICHALÍK Radek NightMares 2 270 Muži I 1985 3 03:21:09 01:37:53
590 352 MANIŠ Martin pletárna duda bike team 271 Muži I 1990 3 03:21:10 01:37:54
591 470 RŮŽIČKA Aleš SK Rychlov 172 Muži II 1975 3 03:21:19 01:38:04
592 727 BERÁNEK Dušan KKZ 173 Muži II 1976 3 03:22:05 01:38:50
593 394 NELEŠOVSKÝ Tomáš Lověšická střela 174 Muži II 1971 3 03:22:10 01:38:55
594 521 ŠARATA Michal Plán 5 175 Muži II 1974 3 03:22:13 01:38:57
595 420 PECL Jiří Beast from New World 176 Muži II 1970 3 03:22:50 01:39:35
596 703 PŘIBIL Ondřej 272 Muži I 1983 3 03:22:55 01:39:39
597 347 MACEČEK Pavel 19 Junioři 1998 3 03:22:56 01:39:40
598 380 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 3 22 Ženy I 1987 3 03:23:00 01:39:45
599 691 LECIÁN Radim Holešovští ... jsou bastardi 273 Muži I 1988 3 03:23:23 01:40:08
600 203 FUKSA Jaroslav NightMares 1 274 Muži I 1985 3 03:23:39 01:40:24
601 307 KÖRMENDY Jiří KNP Zábřeh 177 Muži II 1967 3 03:24:01 01:40:45
602 696 SVOBODNÍK Libor 178 Muži II 1967 3 03:24:01 01:40:46
603 148 BOMBIK Tomas tom bike 179 Muži II 1974 3 03:24:09 01:40:54
604 142 BERÁNKOVÁ Hana 16 Ženy II 1978 3 03:24:13 01:40:58
605 249 HURT Štěpán 20 Junioři 2001 3 03:24:56 01:41:41
606 252 CHROMECKÝ Stanislav 180 Muži II 1968 3 03:25:01 01:41:46
607 599 VÍT Radek 275 Muži I 1983 3 03:25:41 01:42:26
608 450 ALBRECH Jiří 181 Muži II 1975 3 03:26:00 01:42:44
609 591 VAŠICOVÁ Radka Sokol Třebětice 3 17 Ženy II 1973 3 03:26:27 01:43:12
610 747 PINTERA Zdeněk 276 Muži I 1987 3 03:26:37 01:43:22
611 564 TOMAN Jiří 277 Muži I 1985 3 03:27:16 01:44:01
612 221 HEŘMAN Jan Zlínský šumák I 278 Muži I 1992 3 03:27:29 01:44:14
613 677 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín 182 Muži II 1973 3 03:27:44 01:44:28
614 678 SMOLA Jan Orel Jednota Hulín 21 Junioři 2000 3 03:27:44 01:44:28
615 700 HYÁNEK Roman Všetulské bajk tým 183 Muži II 1974 3 03:28:42 01:45:26
616 370 MILAR David 184 Muži II 1976 3 03:28:47 01:45:32
617 561 POLÁŠEK Dušan AGF 17 Veteráni 1955 3 03:29:00 01:45:45
618 642 CHYTIL Daniel 185 Muži II 1972 3 03:29:14 01:45:59
619 201 FOMÍN Miroslav Vodafone NEB 279 Muži I 1986 3 03:29:19 01:46:04
620 507 STÍSKAL Mojmír Sokol Třebětice 3 186 Muži II 1972 3 03:29:24 01:46:09
621 146 BLAŽEK Jaroslav 280 Muži I 1988 3 03:30:11 01:46:55
622 692 PŘÍLESKÁ Nikola NightMares 3 23 Ženy I 1995 3 03:30:31 01:47:16
623 657 ŠEVČÍKOVÁ Alena OD Morava Holešov 18 Ženy II 1979 3 03:31:05 01:47:49
624 253 IGLIAR Radovan 281 Muži I 1984 3 03:31:26 01:48:11
625 487 SLAVÍK Robin AveTECH Brno 282 Muži I 1988 3 03:31:40 01:48:25
626 735 KOHOUTEK Jakub Bike Core OE 283 Muži I 1983 3 03:31:40 01:48:25
627 348 MACEŠKA Tomáš RAAB COMPUTER 187 Muži II 1975 3 03:32:05 01:48:50
628 227 HODULÁK Libor HK Team 188 Muži II 1972 3 03:32:17 01:49:01
629 648 JAVORA Jiří Špitál tým 3 189 Muži II 1972 3 03:32:24 01:49:09
630 650 MACHÁŇOVÁ Zuzana Špitál tým 1 19 Ženy II 1978 3 03:32:24 01:49:09
631 681 HNÍZDIL Jiří COBRAM 22 Junioři 1999 3 03:32:25 01:49:10
632 548 ŠOSOVÁ Adéla Zlínský Šumák II 24 Ženy I 1987 3 03:32:38 01:49:23
633 329 KUDLÁČEK Martin Cyklo-Myslo 284 Muži I 1982 3 03:32:47 01:49:31
634 629 ZICHÁČKOVÁ Ivana 25 Ženy I 1991 3 03:32:50 01:49:35
635 505 STEHLÍK Radim 190 Muži II 1974 3 03:32:50 01:49:35
636 345 LUČAN Jan 18 Veteráni 1953 3 03:33:10 01:49:55
637 465 RUDOLFOVA Eva SK Pacetluky 26 Ženy I 1983 3 03:33:13 01:49:57
638 682 HNÍZDIL Tomáš COBRAM 285 Muži I 1981 3 03:34:01 01:50:45
639 219 HASPALA Miloslav HK Team 191 Muži II 1971 3 03:34:31 01:51:15
640 749 LANGER Radek Nic 192 Muži II 1975 3 03:35:42 01:52:26
641 713 FRANCOVÁ Helena OD MORAVA 20 Ženy II 1963 3 03:36:08 01:52:53
642 714 DVOŘÁK Aleš OD MORAVA 286 Muži I 1977 3 03:36:08 01:52:53
643 363 MIKEŠKA Ondřej 287 Muži I 1991 3 03:37:17 01:54:01
644 753 GAZEJ Michal 58 Muži III 1961 3 03:38:13 01:54:57
645 391 NEDBAL Zděnek Nevyměknem 288 Muži I 1987 3 03:38:45 01:55:29
646 689 KLAPIL Luděk Holešovští Pokalíšci 193 Muži II 1973 3 03:38:59 01:55:43
647 666 MUSIL Petr Všetulské Bajk Tým B 194 Muži II 1971 3 03:39:33 01:56:17
648 730 KVASNIČKA Jiří Stolní tenis Bystřice 195 Muži II 1973 3 03:39:34 01:56:19
649 506 STEHNO Pavel 289 Muži I 1988 3 03:39:52 01:56:36
650 262 JANEČKA Pavel TJ Zekon klub Bystřice 196 Muži II 1968 3 03:40:38 01:57:22
651 177 DIVÍLKOVÁ Magdalena 21 Ženy II 1969 3 03:40:40 01:57:25
652 407 OSINA Miroslav Cobram Bike Team 290 Muži I 1983 3 03:40:51 01:57:36
653 355 MARKOVIČ Lukáš 291 Muži I 1986 3 03:41:11 01:57:55
654 533 ŠILDOVÁ Ilona 22 Ženy II 1967 3 03:41:36 01:58:21
655 526 ŠENKÝŘ Daniel 292 Muži I 1983 3 03:41:36 01:58:21
656 310 KOTAS Lukáš CYKLO ŽOPY 3 19 Under 23 1997 3 03:41:46 01:58:31
657 611 VYMĚTALOVÁ Tereza CYKLO ŽOPY 4 27 Ženy I 1994 3 03:41:46 01:58:31
658 562 TIEFENBACH Jaroslav TOSHULIN 293 Muži I 1990 3 03:43:19 02:00:04
659 316 KRATOCHVÍLA Libor 294 Muži I 1979 3 03:43:31 02:00:16
660 478 SEDLÁŘ Marcel 295 Muži I 1981 3 03:43:51 02:00:35
661 409 OSTRČILÍK Miroslav Otrokovice 19 Veteráni 1953 3 03:43:54 02:00:38
662 343 LOUPANEC Petr LGB 23 Junioři 2002 3 03:44:04 02:00:48
663 385 NAVRÁTIL Josef NEKO Prusinovice 59 Muži III 1963 3 03:44:19 02:01:04
664 717 ŠŤASTNÁ Renáta Špica team Dřevohostice 23 Ženy II 1967 3 03:44:25 02:01:09
665 169 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 20 Veteráni 1956 3 03:44:25 02:01:09
666 504 STAROSTOVÁ Lenka 28 Ženy I 1988 3 03:45:22 02:02:07
667 325 KRUPICOVÁ Markéta NightMares 3 29 Ženy I 1988 3 03:46:27 02:03:12
668 454 PROVAZNÍK Bohumil Continental PLT 60 Muži III 1966 3 03:48:35 02:05:19
669 530 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 61 Muži III 1966 3 03:49:04 02:05:49
670 518 ŠAFER MAREK Kroměřížská střela 296 Muži I 1977 3 03:49:35 02:06:20
671 585 VÁLEK Jaroslav Centroprojekt Zlín 21 Veteráni 1952 3 03:49:56 02:06:41
672 706 MĚRKA Vladimír 197 Muži II 1971 3 03:50:48 02:07:33
673 759 DOLEŽELOVÁ Martina Bike Team Sazovice 30 Ženy I 1985 3 03:51:00 02:07:44
674 353 MANIŠ Miloslav pletárna duda bike team 62 Muži III 1964 3 03:51:28 02:08:13
675 496 SOLDÁN Tomáš CYKLO ŽOPY 1 297 Muži I 1977 3 03:51:43 02:08:27
676 670 ZICHÁČEK Vojtěch LGB 24 Junioři 2002 3 03:51:43 02:08:28
677 331 KUKLOVÁ Martina CYKLO ŽOPY 1 31 Ženy I 1994 3 03:56:41 02:13:25
678 167 ČAČALA Josef Nětčický biker 63 Muži III 1962 3 03:57:36 02:14:21
679 497 SOLDÁNOVÁ Kateřina CYKLO ŽOPY 1 32 Ženy I 1988 3 04:00:23 02:17:08
680 199 FOJTŮ Jaroslav cyklo Vičanov 64 Muži III 1957 3 04:00:28 02:17:12
681 411 PACÍK Vlastislav SKP Holešov 65 Muži III 1962 3 04:04:17 02:21:01
682 545 ŠOS Libor Zlínský Šumák II 66 Muži III 1959 3 04:04:51 02:21:35
683 257 JANALÍK Aleš 198 Muži II 1967 3 04:05:39 02:22:24
684 675 KURŠNER Roman 67 Muži III 1965 3 04:11:36 02:28:21
685 605 DOŠEK František 22 Veteráni 1951 3 04:12:22 02:29:06
686 216 HAMPL Petr 199 Muži II 1973 3 04:14:36 02:31:21
687 129 BALNER Jan Čuranci 200 Muži II 1976 3 04:15:59 02:32:44
688 525 ŠEDIVÝ Petr Čuranci 201 Muži II 1975 3 04:15:59 02:32:44
689 125 BAAR Radomír Čuranci 202 Muži II 1974 3 04:15:59 02:32:44
690 612 VYNIKAL Jan Čuranci 203 Muži II 1976 3 04:16:00 02:32:45
691 308 KOSAŘ Marek Vodafone NEB 298 Muži I 1990 3 04:20:09 02:36:54
692 563 TOMAN Patrik 299 Muži I 1989 3 04:24:29 02:41:13
693 462 RŮDL Karel 204 Muži II 1973 3 04:26:30 02:43:14
694 520 ŠAJDÁK Pavel 205 Muži II 1974 3 04:26:36 02:43:21
695 444 KOCIÁN Radek AQ electronic 300 Muži I 1978 3 04:32:30 02:49:15
696 578 VÁCLAVÍK Karel 23 Veteráni 1955 3 04:33:45 02:50:30
697 627 ZICHÁČEK Jaroslav ASICS 24 Veteráni 1956 3 04:39:55 02:56:39
698 340 LAITOCH David Z.T.Š. Přerov 206 Muži II 1975 3 04:41:30 02:58:15
699 248 HURT Jan 207 Muži II 1976 3 04:52:38 03:09:23
700 367 MIKULČÍK Pavel Všetulské bajk tým C 68 Muži III 1960 3 04:56:07 03:12:52
701 603 CHOLEČEK olda Continental 301 Muži I 1979 3 05:17:36 03:34:21
702 412 PAJURKOVÁ Karla 24 Ženy II 1976 3 05:17:37 03:34:22
703 733 KRUL Tomáš Ostrava 302 Muži I 1977 3 05:17:39 03:34:23

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 69 ZÁBOJNÍK Aleš AMENITY-EXTREM SPORT TEAM D Muži II 1968 0 3 kola
DNS 210 GŘEŠÁK Dalibor Muži III 1960 0 3 kola
DNS 326 KŘEČEK Miroslav KOB Prostějov Muži III 1962 0 3 kola
DNS 327 KŘÍŽEK Jakub Muži I 1988 0 3 kola
DNS 332 KUKUČKA Jaroslav Pizza bar Angelo Muži I 1986 0 3 kola
DNS 422 PECHÁČEK Michal Muži I 1989 0 3 kola
DNS 471 RYPL Rostislav CYKLOSPORT CHROPYNĚ Veteráni 1955 0 3 kola
DNS 472 RYPL Jiří CYKLOSPORT CHROPYNĚ Muži I 1981 0 3 kola
DNS 538 ŠIŠKA Pavel NEKO PRUSINOV ICE Veteráni 1954 0 3 kola
DNS 664 DIVIŠ Petr Špitál tým 1 Muži II 1971 0 3 kola
DNS 665 DIVIŠOVÁ Kristýna Špitál tým 1 Ženy II 1976 0 3 kola
DNS 194 FAJX Pavel Vodafone NEB Muži I 1985 0 3 kola
DNS 640 ŽŮREK Štěpán Muži II 1973 0 3 kola
DNS 649 LÁNÍK Radek Špitál tým 2 Muži I 1987 0 3 kola
DNS 653 PRCHAL David Špitál tým 2 Muži II 1970 0 3 kola
DNF 654 PRCHALOVÁ Hana Špitál tým 2 Ženy II 1974
DNF 644 DVOULETÝ_VLADIMÍR Dvouletý_Filip Kupkolo SRNCI Tandem 1900
DNF 200 TARABA Ondřej Force Team Jeseník Junioři 2000
DNF 669 STRNKA Radomír Špitál tým 3 Muži II 1973
DNF 671 BILÍK Jan Muži II 1976
DNF 690 LECIÁN Tomáš Holešovští ... jsou bastardi Under 23 1995
DNF 701 DANĚK Simon Muži II 1971
DNF 702 DROTÁR Martin Muži I 1984
DNF 777 ŠIMÍKOVÁ Kateřina Burky Team Ženy I 1988
DNF 543 ŠNAJDR Michal TJ Sokol Vracov Muži I 1988
DNF 600 VLČEK Rostislav CYKLO ŽOPY 3 Muži II 1976
DNF 608 VYBÍRAL Josef Muži III 1966
DNF 625 ZEMAN Jaroslav CYKLOSPORT CHROPYNĚ Muži III 1958
DNF 476 SEDLÁČEK Jan Vodafone NEB Muži I 1990
DNF 485 SLÁDEČEK Lukáš CK Kudrna - PeMaP Přerov A Muži I 1982
DNF 424 PELKA Radek VODAFONE ROBOTI Muži I 1977
DNF 427 PETRŮ Vlastimil Muži II 1973
DNF 449 POSPÍŠIL Radek Muži I 1977
DNF 468 RŮŽIČKA Václav - Muži III 1965
DNF 342 LOCHMANNOVÁ Petra Burky Team Ženy I 1988
DNF 401 NOVOSADOVÁ Tereza Zlínský šumák - Lamy Ženy I 1992
DNF 403 NOVOTNÝ Petr Gemini Muži I 1980
DNF 220 HEJTMÁNEK Daniel Vodafone NEB Muži I 1991
DNF 245 HUŇKA Karel KOB Konice Muži II 1969
DNF 250 LINKOVÁ Ivana Zlín Ženy II 1965
DNF 273 JURTÍK Tomáš Muži I 1977
DNF 274 JURTÍK Radovan Doubrava Zahnašovice Muži I 1988
DNF 277 KADLEC Tomáš RAAB COMPUTER Muži I 1984
DNF 311 KOVANDA Boris Kolokroužek Zlín Muži II 1967
DNF 170 ČERNÝ Martin KNF Bike Club Muži I 1990
DNF 172 DALAJKA David Bike Napajedla Muži I 1990
DNF 176 DANIEL Stibor Muži I 1990
DNF 191 DUNDÁLEK Ladislav VODAFONE ROBOTI Muži II 1976
DNF 192 DVORNIK Zdeněk NightMares 1 Muži I 1985
DNF 9 ŠPILER Stanislav CK Kudrna - PeMaP Přerov B Muži I 1981
DNF 13 JAVŮREK Jiří CK Kudrna - PeMaP Přerov B Muži I 1993
DNF 19 KREJČIŘÍK Petr Cyklosport Hranice Muži II 1974
DNF 44 POTŮČEK Šimon Rega Brno Team Under 23 1997
DNF 68 SOBEK Roman BT.RUMUNSKO Muži II 1972

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.