Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Rusavská 50ka - Trasa A 50km

Datum pořádání od 20.08.2016 07:30 do 20.08.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Mrázek
Technický delegátPavel Mrázek
Zpracování výsledkůAleš Macho

Start: 11:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků697
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 CATTANEO Johnny WILIER-FORCE 1 M_II 1981 2 01:40:37
2 1 FOJTÍK Ondřej Force Kck Zlín 2 M_II 1977 2 01:41:19 00:00:41
3 620 FOJTÍK Jan Drásal Cannondale 1 M_I 1988 2 01:41:35 00:00:57
4 4 DEBERTOLIS Massimo WILIER-FORCE 1 M_III 1975 2 01:42:05 00:01:27
5 6 ŽÁK Pavel Bike Triatlon Morkovice 2 M_I 1987 2 01:44:18 00:03:41
6 481 BÁRTEK David Bike 2000 1 Jun 1998 2 01:47:48 00:07:11
7 9 ŠÍBL Radoslav 4EVER Cyklobulis 3 M_II 1980 2 01:47:54 00:07:16
8 617 BRÁZDIL Jiří Superior riders 3 M_I 1988 2 01:47:58 00:07:20
9 57 KOTRLA Michal Planet Bikes 4 M_II 1986 2 01:48:24 00:07:46
10 10 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 5 M_II 1978 2 01:49:26 00:08:48
11 565 PETŘÍČEK Tomáš Bike Triatlon Morkovice 4 M_I 1990 2 01:50:45 00:10:08
12 544 KRČMA Michal OD Morava Holešov 5 M_I 1988 2 01:51:31 00:10:53
13 707 FAJT Milan Eurofoam Team 6 M_II 1977 2 01:51:52 00:11:14
14 11 VOLEK Jaromír SK Bagbike Rubing 7 M_II 1980 2 01:51:57 00:11:19
15 528 HYNEČEK Michal SYNERGA BIKE TEAM 6 M_I 1987 2 01:52:10 00:11:32
16 12 JANOTA Miroslav Valachbajk CykloMira 8 M_II 1977 2 01:52:21 00:11:43
17 592 ŠIDLÍK Tomáš AMENITY - EXTREM SPORT TEAM 7 M_I 1993 2 01:52:21 00:11:43
18 484 FORMÁNEK Adam TUFO CykloZákladna Otrokovice 2 Jun 1999 2 01:52:53 00:12:15
19 560 ODSTRČIL David 4ever Cyklo Bulis 8 M_I 1996 2 01:53:08 00:12:30
20 548 LEKEŠ Jan CykloTrenink.cz 9 M_I 1989 2 01:53:08 00:12:30
21 662 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 2 M_III 1973 2 01:53:13 00:12:35
22 152 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 9 M_II 1985 2 01:53:23 00:12:45
23 502 BABIÁNEK David Miko Cycles Přerov 10 M_I 1993 2 01:54:51 00:14:13
24 521 GREMLICA Jakub 11 M_I 1993 2 01:54:55 00:14:17
25 529 CHOVANEC Filip CYKLOSPORT CHROPYNĚ 12 M_I 1993 2 01:55:05 00:14:27
26 599 VÁCLAVEK Lukáš NILFISK PRO CYCLING 13 M_I 1991 2 01:55:06 00:14:29
27 82 MAREK Jaroslav Superior riders 10 M_II 1986 2 01:55:24 00:14:47
28 433 SMOLKA Michal TEAM BIKECENTRUM OLOMOUC 11 M_II 1981 2 01:55:25 00:14:47
29 689 ZONYGA Jan VRV TEAM 3 Jun 1999 2 01:56:20 00:15:43
30 117 FEDAK Ruslan STK Heršpice Team 12 M_II 1977 2 01:57:22 00:16:44
31 250 OVESNÝ Pavel VSK Vsetín 3 M_III 1975 2 01:57:29 00:16:52
32 459 ČÍŽMÁŘ Jan Castelli HC Bike Zlín 13 M_II 1977 2 01:58:06 00:17:28
33 456 FIŠERA Ondřej Amenity-Extrem Sport Team 14 M_I 1990 2 01:58:17 00:17:39
34 200 HRUŠKA Radim Nany Bike Zlín 4 M_III 1975 2 01:58:18 00:17:40
35 370 DITTRICH Jiří FBKS 14 M_II 1984 2 01:59:06 00:18:28
36 70 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 15 M_II 1979 2 01:59:16 00:18:38
37 181 DŘEVOJÁNEK Jan SKP VSETÍN - VALMEZBIKE 5 M_III 1975 2 01:59:19 00:18:41
38 15 KÖGLER Daniel VALACHBAJK Team 4 Jun 1998 2 02:00:09 00:19:31
39 635 DRNEC Martin Technika Brno Extreme 6 M_III 1976 2 02:00:41 00:20:03
40 61 KAROLA Martin Kolovrat 16 M_II 1986 2 02:00:52 00:20:14
41 62 KLÁR Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 17 M_II 1986 2 02:01:05 00:20:27
42 253 PAVELKA Radek Valaští bajkeři 7 M_III 1974 2 02:02:06 00:21:28
43 126 SONDOR Jozef 18 M_II 1980 2 02:02:29 00:21:52
44 76 KROPÁČEK Radek 19 M_II 1979 2 02:02:30 00:21:52
45 31 DUBOVECKÝ Andrej DT Swiss - Bottico 20 M_II 1986 2 02:03:20 00:22:42
46 671 PROŠEK Lukáš 8 M_III 1974 2 02:03:23 00:22:45
47 86 MĚŘÍL Jaromír Bike Team Sazovice 21 M_II 1977 2 02:03:33 00:22:55
48 705 FLANDERKA Michal 15 M_I 1989 2 02:03:35 00:22:57
49 231 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 9 M_III 1976 2 02:03:39 00:23:01
50 485 FUKSA Jaromír CYKLOSPORT CHROPYNĚ 5 Jun 1999 2 02:04:07 00:23:29
51 346 PRÄSENS Oldřich MTB Břeclav 1 M_IV 1964 2 02:04:10 00:23:32
52 449 RÁBL Martin CrossBikeCZ 22 M_II 1979 2 02:04:53 00:24:15
53 430 CHYTÍLEK Jaroslav Luko šlapetotým 23 M_II 1978 2 02:04:58 00:24:20
54 435 MAITNER Josef TEAM BIKECENTRUM OLOMOUC 24 M_II 1986 2 02:05:27 00:24:49
55 612 PEČEK Martin 16 M_I 1993 2 02:05:40 00:25:02
56 593 ŠÍRA Michal - 17 M_I 1992 2 02:05:43 00:25:06
57 496 SÝKORA Karel ČESKÁ SPOŘITELNA JUNIOR MTB TEAM 6 Jun 1999 2 02:06:08 00:25:30
58 581 KŘIVÁNEK Tomáš 18 M_I 1996 2 02:06:11 00:25:33
59 348 SALAČ Petr AMENITY- EXTREM SPORT TEAM 2 M_IV 1959 2 02:06:13 00:25:36
60 49 CHALUPA Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ 25 M_II 1980 2 02:06:25 00:25:47
61 344 PAVLAK ludek Brno 3 M_IV 1966 2 02:06:30 00:25:52
62 7 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 26 M_II 1986 2 02:06:31 00:25:54
63 507 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 19 M_I 1991 2 02:06:48 00:26:10
64 428 ŠTĚRBÁK Petr Falcon Aircraft L.T.D. 27 M_II 1977 2 02:06:59 00:26:21
65 491 NERADIL Vojtěch TUFO Otrokovice 7 Jun 2001 2 02:07:03 00:26:26
66 596 TRNĚNÝ Aleš 20 M_I 1993 2 02:07:04 00:26:26
67 56 JASANSKÝ Petr Slečinky Napajedla 28 M_II 1985 2 02:07:12 00:26:34
68 450 SLINTÁK Michal Slovan Luhačovice 29 M_II 1977 2 02:08:22 00:27:44
69 199 HRTOŇ Aleš Force Aleš 10 M_III 1967 2 02:08:44 00:28:06
70 601 VARHANÍČEK Lukáš Kroměřížské bajker 21 M_I 1990 2 02:08:45 00:28:07
71 123 HABÁŇ Ondřej CK Salaš 30 M_II 1980 2 02:09:08 00:28:30
72 38 HAFERA stanislav Bike burek bělá 31 M_II 1983 2 02:09:20 00:28:42
73 13 DĚDIČ Michal Drásal Team 32 M_II 1984 2 02:09:22 00:28:44
74 60 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 33 M_II 1977 2 02:09:22 00:28:44
75 30 DEREBNÍK Libor Angello Pizza 34 M_II 1981 2 02:09:23 00:28:45
76 330 KOLOMAZNÍK Miroslav OD Morava Holešov 4 M_IV 1963 2 02:09:37 00:28:59
77 659 MATELA Michal Fryšták 11 M_III 1973 2 02:09:46 00:29:09
78 541 KLEMEŠ Tomáš 22 M_I 1992 2 02:09:56 00:29:19
79 158 VÝMOLA Petr CykloTrenink.com 35 M_II 1982 2 02:10:05 00:29:27
80 440 KUKUČKA Jaroslav Angello Pizza 36 M_II 1986 2 02:10:11 00:29:33
81 110 PEKTOR Stanislav Bike Triatlon Morkovice 37 M_II 1980 2 02:10:16 00:29:38
82 143 ŠTEVANKA Ladislav SCOTT Sport Brno 38 M_II 1981 2 02:10:35 00:29:58
83 494 MLČÁK Jan Cyklosport Hranice 8 Jun 1998 2 02:10:40 00:30:02
84 626 KRATINA Tomáš ForDay.cz MTB Team 23 M_I 1990 2 02:10:44 00:30:06
85 558 NOVÁK Michael 24 M_I 1992 2 02:10:50 00:30:12
86 520 GAJA Dominik Cyklosport Unite 25 M_I 1993 2 02:11:53 00:31:15
87 434 ŠTĚPÁN Adam Přerov 39 M_II 1985 2 02:11:54 00:31:16
88 179 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 12 M_III 1972 2 02:11:56 00:31:18
89 577 RYCHTER Aleš 1. Sportovní Přerov 26 M_I 1988 2 02:12:08 00:31:30
90 416 PIECHACZEK Jan Budapest Biketown Team 40 M_II 1985 2 02:12:18 00:31:40
91 311 BŘEZINA Petr QUICK-STEP 5 M_IV 1962 2 02:12:39 00:32:01
92 631 STEUER Radovan HEAD BIKE TJ OPAVA 6 M_IV 1964 2 02:12:50 00:32:13
93 598 URBÁNEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 27 M_I 1987 2 02:12:55 00:32:17
94 419 CHOLEČEK Oldřich Force Team 41 M_II 1979 2 02:13:02 00:32:24
95 458 TRTEK František Bike and Ride Nivnice 42 M_II 1984 2 02:13:39 00:33:01
96 566 PINDUR Ivo Krákora team 28 M_I 1989 2 02:13:47 00:33:09
97 176 BUČEK Petr Novatop - Lapierre 13 M_III 1968 2 02:13:50 00:33:12
98 578 ŘÍHA Marek 29 M_I 1988 2 02:13:50 00:33:13
99 708 HOLAN René Kroměřížskej Bajker 43 M_II 1985 2 02:13:57 00:33:19
100 109 PEKAŘ Martin Lukov 44 M_II 1980 2 02:13:59 00:33:21
101 244 NERADIL Tomáš MXM Hulín 14 M_III 1974 2 02:14:00 00:33:23
102 562 PARÁK Lukáš TOSHULIN 30 M_I 1988 2 02:14:05 00:33:27
103 538 KARLÍK Pavel 31 M_I 1993 2 02:14:06 00:33:28
104 385 KOTAS_TOMÁŠ JANOŠ_Roman TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1 Tandem 1980 2 02:14:14 00:33:36
105 131 BARON Pavel Force Team 45 M_II 1984 2 02:14:15 00:33:37
106 113 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice 46 M_II 1983 2 02:14:29 00:33:52
107 386 BEDNAŘÍKOVÁ Jana AMENITY- EXTREM SPORT TEAM 1 Z_I 1988 2 02:14:39 00:34:01
108 241 NEČAS Miroslav 15 M_III 1974 2 02:14:42 00:34:04
109 191 HAJDA Pavel BATA Kojetín 16 M_III 1972 2 02:14:44 00:34:06
110 420 KUBÍČEK Petr Kroměřížskej Bajker 47 M_II 1985 2 02:15:24 00:34:46
111 261 REŠKA Dušan kola Reška Slavkov u Brna 17 M_III 1976 2 02:15:42 00:35:05
112 698 FOJT Kamil 18 M_III 1969 2 02:15:51 00:35:13
113 668 RUBEŠ Michal 19 M_III 1974 2 02:15:53 00:35:15
114 655 DOLEŽEL Jaroslav Bike Team Sazovice 20 M_III 1974 2 02:15:59 00:35:22
115 649 ROHAN Jan Opavský sportovní klub 7 M_IV 1962 2 02:16:00 00:35:23
116 272 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice 21 M_III 1972 2 02:16:08 00:35:30
117 46 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 22 M_III 1970 2 02:16:25 00:35:47
118 96 NERADIL Richard Líšna 48 M_II 1979 2 02:16:50 00:36:12
119 16 BAMBUCH Miroslav 49 M_II 1977 2 02:16:50 00:36:13
120 98 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 50 M_II 1980 2 02:16:53 00:36:15
121 145 ŠVRČINA Hynek SKMP Ostrava 51 M_II 1979 2 02:16:55 00:36:18
122 418 CHOLEČEK Jiří 52 M_II 1979 2 02:17:32 00:36:54
123 229 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 23 M_III 1972 2 02:17:51 00:37:14
124 43 HLAVICA Patrik SKP Zlín 53 M_II 1979 2 02:17:51 00:37:14
125 72 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 54 M_II 1985 2 02:18:08 00:37:30
126 460 BROUČEK Josef 55 M_II 1984 2 02:18:08 00:37:30
127 337 NADVORNIK Zdenek KOLARNA 8 M_IV 1962 2 02:18:20 00:37:42
128 75 KROČA Michal 56 M_II 1981 2 02:18:23 00:37:45
129 595 TOMČÍK Petr BATMAN BIKE ZLÍN 32 M_I 1992 2 02:18:23 00:37:46
130 636 KREJČIŘÍK Pavel 24 M_III 1970 2 02:18:38 00:38:00
131 194 HAVLÍČEK Vratislav QUICK-STEP 25 M_III 1974 2 02:18:38 00:38:01
132 650 FRKAL Miroslav Novatop Opava 1 M_V 1956 2 02:18:43 00:38:05
133 396 POSPÍŠILOVÁ Radka bikecentrum olomouc 2 Z_I 1990 2 02:18:44 00:38:07
134 256 PETRLA Michal AMENITY- EXTREM SPORT TEAM 26 M_III 1971 2 02:19:08 00:38:30
135 534 JAVŮREK Martin AMENITY - EXTREM SPORT TEAM 33 M_I 1989 2 02:19:24 00:38:46
136 469 KOLAŘÍK Miroslav Slečinky Napajedla 57 M_II 1978 2 02:19:25 00:38:47
137 493 MIKL Vojtěch SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 9 Jun 1999 2 02:19:35 00:38:57
138 299 VELÍMSKÝ David QUICK-STEP 27 M_III 1971 2 02:19:47 00:39:09
139 472 PEZA Martin BOTTECCHIA CZ CYKLO 58 M_II 1986 2 02:19:48 00:39:10
140 588 SUCHÁNEK Zdeněk JaKoŽe LeZeMe Team 34 M_I 1987 2 02:20:07 00:39:30
141 375 NECHVÁTAL František Cyklo Kněžice 2 M_V 1953 2 02:20:17 00:39:40
142 557 NOVÁK Jan 35 M_I 1996 2 02:20:21 00:39:43
143 693 NEDOMA Jan 3 M_V 1956 2 02:20:24 00:39:47
144 618 PTÁČEK Michal 36 M_I 1989 2 02:20:50 00:40:12
145 171 BLAHA Aleš TOSHULIN 28 M_III 1972 2 02:20:56 00:40:18
146 605 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 37 M_I 1993 2 02:21:00 00:40:22
147 540 KLEMENT JIRI DRESSME.CZ 38 M_I 1988 2 02:21:01 00:40:23
148 114 PODĚBRADSKÝ Jiří QUICK-STEP 59 M_II 1984 2 02:21:06 00:40:28
149 579 SADIL Radek Chomyz 39 M_I 1993 2 02:21:18 00:40:40
150 411 KOŇAŘÍK Michal 60 M_II 1983 2 02:21:38 00:41:00
151 712 GALOVICH Peter 29 M_III 1975 2 02:21:45 00:41:07
152 331 KORÁB Pavel MTB Ivaň 9 M_IV 1966 2 02:21:53 00:41:15
153 225 MACHARÁČEK Zdeněk Rexite-Zambicos 30 M_III 1972 2 02:21:54 00:41:16
154 127 SOUSEDÍK Marek Strava - Life Behind Bars 61 M_II 1980 2 02:22:16 00:41:38
155 85 MENŠÍK Vladimír 62 M_II 1985 2 02:22:42 00:42:04
156 532 JANOŠEK Martin 40 M_I 1990 2 02:22:48 00:42:11
157 672 MACHÁČEK Roman 31 M_III 1971 2 02:22:49 00:42:12
158 268 SKYVA Josef 32 M_III 1968 2 02:22:53 00:42:15
159 84 MENŠÍK Jan Kroměříske bajker 63 M_II 1977 2 02:22:57 00:42:19
160 252 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 33 M_III 1976 2 02:22:58 00:42:20
161 190 HAJDA Jiří BATA Kojetín 34 M_III 1968 2 02:23:01 00:42:24
162 555 NEHODA Jiří Bike Triatlon Morkovice 41 M_I 1993 2 02:24:17 00:43:39
163 17 BASAŘ Ondřej NESTLÉ 64 M_II 1983 2 02:24:17 00:43:39
164 122 SMEKAL Karel 65 M_II 1985 2 02:24:20 00:43:42
165 451 SOSNOVEC Kamil 66 M_II 1982 2 02:24:21 00:43:43
166 438 CETKOVSKÝ Petr Prostějov 67 M_II 1982 2 02:24:32 00:43:55
167 646 KAŠKA Michal 10 Jun 2002 2 02:24:33 00:43:55
168 393 KOUTNÁ Renáta V.I.K. MoulPro TEAM TREK Zlín 3 Z_I 1977 2 02:25:04 00:44:26
169 687 PEZOVÁ Hana BOTTECCHIA CZ CYKLO 1 Z_II 1962 2 02:25:10 00:44:32
170 306 ZACEK Michal Amenity Extrem Sport Team 35 M_III 1970 2 02:25:35 00:44:58
171 35 ENGL Jiří TTS Sokol Gamba Enží Osex 68 M_II 1981 2 02:25:42 00:45:05
172 479 SLANÝ Petr 36 M_III 1974 2 02:25:48 00:45:10
173 395 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 Z_I 1988 2 02:25:48 00:45:10
174 205 JOHN MARTIN Vrchaři 37 M_III 1968 2 02:26:00 00:45:22
175 488 HUSEK Karel EDLINE MTB Team 11 Jun 1998 2 02:26:38 00:46:00
176 187 GALUSZKA Miroslav 38 M_III 1970 2 02:26:57 00:46:19
177 465 ZSIGMOND František Brno 10 M_IV 1966 2 02:27:07 00:46:29
178 606 BEŇAČKA Pavel Bike Team Sazovice 42 M_I 1987 2 02:27:11 00:46:33
179 102 ONDRA Jaromír 69 M_II 1978 2 02:27:17 00:46:39
180 474 SMETKA Jan 12 Jun 2000 2 02:27:31 00:46:53
181 53 JAMBOR Aleš Inkospor Velatice 70 M_II 1982 2 02:27:31 00:46:53
182 54 JAMBOR Michal QUICK-STEP 71 M_II 1983 2 02:27:32 00:46:54
183 751 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 39 M_III 1972 2 02:27:34 00:46:56
184 431 KAŠÍK Martin Cobram Bike Team 72 M_II 1978 2 02:27:36 00:46:58
185 63 MLÝNEK Petr 73 M_II 1986 2 02:27:37 00:46:59
186 390 GIERGIELOVÁ Markéta Hukvaldy 5 Z_I 1979 2 02:27:39 00:47:01
187 495 PODOLA Dominik 4ever Cyklo Bulis 13 Jun 1999 2 02:27:40 00:47:03
188 622 SKŘIVÁNEK Tomáš 43 M_I 1996 2 02:27:54 00:47:16
189 506 BRÁNKA Dominik Business Logic s.r.o. 44 M_I 1991 2 02:27:56 00:47:18
190 276 HRUBÝ Vojtěch Bystřička 40 M_III 1974 2 02:27:57 00:47:19
191 372 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 M_V 1956 2 02:28:43 00:48:05
192 303 VYKOUKAL Petr Bike team Píchači 41 M_III 1971 2 02:28:46 00:48:08
193 470 RÉDL Miroslav 74 M_II 1984 2 02:28:53 00:48:15
194 254 PAVLÍK Libor 42 M_III 1969 2 02:28:54 00:48:17
195 486 HELLER Břetislav QUICK-STEP 14 Jun 2000 2 02:29:09 00:48:31
196 688 BARTÍK Miroslav KROMĚŘÍŽ MIJA 11 M_IV 1960 2 02:29:11 00:48:33
197 457 KELÍŠEK Tomáš 75 M_II 1977 2 02:29:15 00:48:37
198 609 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 76 M_II 1981 2 02:29:24 00:48:46
199 681 KONEČNA Kateřina 6 Z_I 1989 2 02:29:45 00:49:08
200 249 OVESNÝ František Kolex Valašské Klobouky 43 M_III 1972 2 02:29:51 00:49:14
201 164 ŽÁK Marek Zvonek Sport Valašské Klobouky 77 M_II 1977 2 02:29:55 00:49:18
202 356 ŠESTÁK Jan Kroměřížské bajker 12 M_IV 1959 2 02:30:08 00:49:30
203 213 KOLÁŘ Michal SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 44 M_III 1975 2 02:30:16 00:49:39
204 260 PŘIKRYL Jindřich kola Reška Slavkov u Brna 45 M_III 1976 2 02:30:49 00:50:12
205 312 BURGET Miloslav I.MtB Opatovice 13 M_IV 1961 2 02:30:50 00:50:12
206 222 LIŠKA Ladislav 46 M_III 1970 2 02:30:59 00:50:21
207 363 VYMĚTAL Pavel Zlín 14 M_IV 1960 2 02:31:01 00:50:23
208 267 SKOPAL Jiří Nany Bike Zlín 47 M_III 1969 2 02:31:03 00:50:25
209 94 NEKUDA Vladimír VlaJa Bike Team Brno 78 M_II 1983 2 02:31:04 00:50:26
210 22 BORIK Štefan Tatran Krásno 79 M_II 1986 2 02:31:08 00:50:30
211 210 KAROLA Tomáš XBiker 48 M_III 1975 2 02:31:11 00:50:33
212 99 NOVOTNÝ Jan JW5B 80 M_II 1986 2 02:31:28 00:50:50
213 121 SEDLÁŘ Zbyněk TOSHULIN 81 M_II 1977 2 02:32:03 00:51:25
214 514 DRGA Tomáš CykloTeam Vizovice 45 M_I 1989 2 02:32:17 00:51:39
215 627 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 46 M_I 1988 2 02:32:29 00:51:51
216 616 KRESTA Marek Kresta Racing 47 M_I 1990 2 02:32:40 00:52:02
217 703 PÁTEK Jan Bike Team Sovadina 15 Jun 1998 2 02:33:10 00:52:32
218 203 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 49 M_III 1968 2 02:33:17 00:52:39
219 477 KÁŇA Martin 50 M_III 1972 2 02:33:36 00:52:58
220 467 ČERVENKA Stanislav 16 Jun 2002 2 02:33:41 00:53:03
221 146 TESAŘ Karel KAC 2004 Olomouc 82 M_II 1981 2 02:33:52 00:53:14
222 602 VAŠÍČEK Michal Synové výčepu 48 M_I 1991 2 02:33:58 00:53:20
223 245 NETUŠIL Marek MALVAS bike 51 M_III 1973 2 02:34:01 00:53:23
224 239 NAŇÁK Milan Nany Bike Zlín 52 M_III 1969 2 02:34:18 00:53:40
225 107 PAVLENKO Petr 83 M_II 1980 2 02:34:18 00:53:40
226 170 BEDNAŘÍK Pavel CT Hvozdná 53 M_III 1968 2 02:34:18 00:53:40
227 359 VAŠÍČEK Milan Ricoh 15 M_IV 1962 2 02:34:26 00:53:48
228 640 MYNAŘÍK Jan 54 M_III 1969 2 02:34:48 00:54:10
229 585 STIBORA Radek ¯\_(ツ)_/¯ 49 M_I 1991 2 02:34:59 00:54:21
230 704 ROZUM Lubomír Symbio+Cannondale 5 M_V 1951 2 02:35:00 00:54:22
231 497 ŠUSTEK Jakub QUICK-STEP 17 Jun 2000 2 02:35:07 00:54:29
232 227 MAREK Josef 55 M_III 1970 2 02:35:07 00:54:29
233 716 GONDA Jiří Kroměřížské bajker 84 M_II 1977 2 02:35:14 00:54:36
234 644 ŘIHÁČEK Ladislav Nany Bike Zlín 16 M_IV 1960 2 02:35:14 00:54:36
235 586 STŘÍTECKÝ Ondřej Krákora team 50 M_I 1989 2 02:35:14 00:54:36
236 554 MINARIK Michal 51 M_I 1989 2 02:35:16 00:54:38
237 40 HÁJEK Pavel Lukov 85 M_II 1983 2 02:35:24 00:54:47
238 564 PAVELKA Jan www.lonelyrider.cz 52 M_I 1987 2 02:35:25 00:54:47
239 290 TOPOLSKÝ Radek 56 M_III 1973 2 02:35:26 00:54:48
240 24 CAHA Martin Všetulské bajk tým 86 M_II 1981 2 02:35:34 00:54:56
241 89 MIŠEJE Ivan NESTLÉ 87 M_II 1979 2 02:35:35 00:54:57
242 365 BURY Vladislav sunny bike 6 M_V 1953 2 02:36:25 00:55:47
243 296 VÁVRA Michal CYKLOSPORT CHROPYNĚ 57 M_III 1971 2 02:36:32 00:55:54
244 404 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 Z_II 1974 2 02:36:36 00:55:58
245 608 ČELŮSTKA Milan Drásal team Holešov 53 M_I 1990 2 02:36:36 00:55:58
246 65 KOLOMAZNÍK Ladislav Chřibáci 88 M_II 1983 2 02:36:38 00:56:00
247 270 SLEZÁČEK Tomáš Stevens racing 58 M_III 1976 2 02:36:41 00:56:03
248 437 ŠPAČEK Petr 89 M_II 1977 2 02:36:54 00:56:16
249 603 VYVLEČKA Pavel Lyžařský klub Trnava 54 M_I 1996 2 02:37:17 00:56:39
250 436 ŠRŮTEK Michal Kongo Team 90 M_II 1983 2 02:37:17 00:56:39
251 591 ŠEVČÍK Roman CykloTeam Vizovice 55 M_I 1991 2 02:37:22 00:56:44
252 582 SLAVÍK Robin AveTECH Brno 56 M_I 1988 2 02:37:22 00:56:45
253 165 ADÁMEK Jan KTM Rychlov 59 M_III 1967 2 02:37:31 00:56:53
254 79 KYRYCH Vladimír Deathstones Bikes 91 M_II 1977 2 02:37:52 00:57:14
255 610 LATINÁK Lukáš 57 M_I 1987 2 02:37:56 00:57:19
256 473 MIKULAŠTÍK Petr Bike team Police 92 M_II 1981 2 02:38:00 00:57:22
257 147 TICHÁNEK Josef AvionBigBand 93 M_II 1977 2 02:38:05 00:57:28
258 226 MAJERSKÝ Roman MS Hradislo 60 M_III 1972 2 02:38:13 00:57:35
259 353 STANĚK Karel hobík Choryně 17 M_IV 1964 2 02:38:30 00:57:52
260 556 NĚMEC Marek QUICK-STEP 58 M_I 1990 2 02:38:41 00:58:03
261 274 SOUKUP Gustav 61 M_III 1970 2 02:38:44 00:58:06
262 151 VACULÍK Miroslav RUSAVA BIKE TEAM 94 M_II 1985 2 02:38:46 00:58:08
263 377 PLAČEK Rudolf 7 M_V 1950 2 02:38:52 00:58:14
264 301 VRÁNA Jiří 62 M_III 1976 2 02:39:12 00:58:34
265 543 KOVAŘÍK Martin 1.Spotovní Přerov 59 M_I 1988 2 02:39:14 00:58:36
266 185 FORET Vladimír HELLANGIS 63 M_III 1969 2 02:39:20 00:58:42
267 448 FILIPČÍK Roman 95 M_II 1982 2 02:39:25 00:58:47
268 23 HNÁTEK Robert 96 M_II 1986 2 02:39:27 00:58:49
269 156 VRABČEK Lukáš Bike Team Sazovice 97 M_II 1986 2 02:39:28 00:58:50
270 345 POLANSKÝ Leopold VALACHBAJK Team 18 M_IV 1963 2 02:39:37 00:58:59
271 413 JIRÁSEK Jiří Sokol Libochovice 24h MTB 60 M_I 1987 2 02:39:52 00:59:14
272 27 CSEFALVAY Lukáš Všetulské bajk tým 98 M_II 1984 2 02:39:52 00:59:15
273 307 ZICHÁČEK Jaroslav Tajfun team Rychlov 64 M_III 1975 2 02:40:03 00:59:25
274 518 FILIP Ondřej 61 M_I 1993 2 02:40:06 00:59:28
275 149 TOPIČ Patrik JUNIORKA 99 M_II 1979 2 02:40:06 00:59:28
276 284 ŠEVČIK Martin Vysočany 65 M_III 1972 2 02:40:07 00:59:29
277 295 VAŠÍČEK Martin Synové výčepu 66 M_III 1969 2 02:40:10 00:59:32
278 341 ONDRA Stanislav Sam za sebe 19 M_IV 1965 2 02:40:11 00:59:33
279 304 VYVLEČKA Richard ASPOT Hulin 67 M_III 1974 2 02:40:12 00:59:34
280 262 RICHTER Jiří AMENITY - EXTREM SPORT TEAM 68 M_III 1970 2 02:40:14 00:59:36
281 508 BURŠA Milan Otrokovice 62 M_I 1987 2 02:40:17 00:59:39
282 196 HLADKÝ Jan 69 M_III 1976 2 02:40:29 00:59:51
283 188 GERYK Jan Zambicos Rexite 70 M_III 1975 2 02:40:29 00:59:51
284 310 ZRNÍK Jiří Bike team Píchači 71 M_III 1976 2 02:40:29 00:59:51
285 517 FEHÉR Jaroslav 63 M_I 1994 2 02:40:29 00:59:52
286 297 VEČEŘA Jiří Honiči Slušovice 72 M_III 1976 2 02:40:34 00:59:56
287 298 VEJMOLA František Iron Maiden team 73 M_III 1972 2 02:40:50 01:00:12
288 670 BURÁŇ Josef ACR Bike Vlčnov 74 M_III 1975 2 02:40:54 01:00:16
289 39 HÁJEK Josef 100 M_II 1980 2 02:41:12 01:00:35
290 305 ZABLOUDIL Michal Cody's team 75 M_III 1974 2 02:41:15 01:00:37
291 324 JAŠEK Čestmír mtb otrokovice 20 M_IV 1965 2 02:41:30 01:00:52
292 235 MOUDŘÍK Petr QUICK-STEP 76 M_III 1973 2 02:41:32 01:00:54
293 223 MACKOVÍK Dušan Pilana Market 77 M_III 1969 2 02:41:34 01:00:57
294 309 ZMEŠKAL Robert 78 M_III 1970 2 02:41:35 01:00:57
295 709 VÁLEK Jaromír Kroměřížskej Bajker 101 M_II 1982 2 02:41:51 01:01:13
296 692 VALÁŠEK Pavel KULA TEAM 8 M_V 1950 2 02:41:51 01:01:13
297 619 ZOUHAR Michal 64 M_I 1989 2 02:42:14 01:01:37
298 660 CHOLASTA Jaroslav Sokol Racková 79 M_III 1973 2 02:42:22 01:01:44
299 240 NAVRÁTIL Milan HELLANGIS 80 M_III 1971 2 02:42:23 01:01:45
300 624 DUREC Miroslav 65 M_I 1990 2 02:42:25 01:01:47
301 78 KURKA Fabian 102 M_II 1978 2 02:42:45 01:02:07
302 80 LYSONĚK Marek Fit Team Slušovice 103 M_II 1978 2 02:42:47 01:02:09
303 664 PÁNÍK Radek 81 M_III 1974 2 02:43:00 01:02:23
304 696 HROCH Zbyněk SPEDOS 21 M_IV 1966 2 02:43:37 01:02:59
305 694 KRHOVSKÝ Bohumil Uherské Hradiště 22 M_IV 1965 2 02:43:38 01:03:00
306 677 HULÁK Antonín 82 M_III 1975 2 02:43:44 01:03:07
307 326 JELÍNEK Jaroslav QUICK-STEP 23 M_IV 1965 2 02:44:00 01:03:22
308 130 STRAŠÁK Vlastimil Novatop Lapierre 104 M_II 1982 2 02:44:01 01:03:23
309 93 NEDBAL Tomáš Na pohodu sport team 105 M_II 1977 2 02:44:02 01:03:24
310 500 ADAMEC Petr 66 M_I 1987 2 02:44:02 01:03:25
311 157 VYHLÍDAL Radek Cobram Bike Team 106 M_II 1979 2 02:44:04 01:03:26
312 184 FIEDLER Michal QUICK-STEP 83 M_III 1974 2 02:44:23 01:03:45
313 81 MÁČALA Jakub 107 M_II 1981 2 02:44:35 01:03:58
314 217 KREJČÍ Pavel SkyFly Tučapy 84 M_III 1969 2 02:44:47 01:04:09
315 604 ZAVADIL Dominik 67 M_I 1992 2 02:44:47 01:04:09
316 426 HOFRICHTER Tomáš 108 M_II 1980 2 02:44:58 01:04:21
317 476 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 85 M_III 1968 2 02:45:01 01:04:23
318 574 PŘIKRYL Jan 68 M_I 1989 2 02:45:03 01:04:25
319 281 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 86 M_III 1973 2 02:45:06 01:04:28
320 175 BRÁZDIL Zdeněk Sokol Želechovice nad Dřevnicí 87 M_III 1973 2 02:45:15 01:04:38
321 633 PERŮTKA Karel Sportovní klub horní lhota 9 M_V 1949 2 02:45:33 01:04:55
322 314 ČÍŽEK Zdeněk 24 M_IV 1960 2 02:45:33 01:04:55
323 676 KAŠKA Roman 88 M_III 1976 2 02:45:38 01:05:01
324 378 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 10 M_V 1955 2 02:45:38 01:05:01
325 360 VÁVRA Petr Cyklosport Unite 25 M_IV 1963 2 02:45:39 01:05:02
326 329 KNOFLÍČEK Jiří KNF Bike Club 26 M_IV 1962 2 02:45:43 01:05:05
327 206 JONÁŠEK Martin Jonas team 89 M_III 1972 2 02:45:53 01:05:16
328 21 BIELÁK Lukáš 109 M_II 1986 2 02:45:54 01:05:16
329 142 ŠTĚPÁN Jaromír 110 M_II 1978 2 02:46:10 01:05:32
330 228 MARTÁK Rene 90 M_III 1971 2 02:46:11 01:05:33
331 293 VÁCLAVEK Martin EAGLE.sc Orel jednota Zlín 91 M_III 1970 2 02:46:34 01:05:56
332 549 LOUN Jakub MTB Hašloun 69 M_I 1988 2 02:46:35 01:05:57
333 163 ZHÁNĚL Petr 111 M_II 1981 2 02:46:42 01:06:04
334 166 ADZIMA Daniel 92 M_III 1972 2 02:46:42 01:06:04
335 417 ŠŤASTNÝ Jan Nevyměknem 112 M_II 1986 2 02:46:43 01:06:05
336 545 KRSIČKA Roman 70 M_I 1989 2 02:46:51 01:06:13
337 291 TRUBELÍK Milan 93 M_III 1974 2 02:46:52 01:06:14
338 398 RYCHLÍKOVÁ Jana QUICK-STEP 7 Z_I 1979 2 02:47:13 01:06:35
339 106 PÁNEK Martin QUICK-STEP 113 M_II 1977 2 02:47:18 01:06:41
340 141 ŠŤASTNÝ Pavel 114 M_II 1982 2 02:47:18 01:06:41
341 186 FURMAN Jiří 1.Sportovní Přerov 94 M_III 1971 2 02:47:32 01:06:54
342 218 KUKLA Radoslav LUKO šlapeto tým 95 M_III 1976 2 02:47:33 01:06:55
343 294 VALERIAN Marek QUICK-STEP 96 M_III 1973 2 02:47:36 01:06:58
344 153 VECKO Martin QUICK-STEP 115 M_II 1979 2 02:47:39 01:07:01
345 230 MICHNA Roman RTS Brno 97 M_III 1974 2 02:47:41 01:07:03
346 667 ONDRUCH Luděk újezdtým Holešov 98 M_III 1971 2 02:47:46 01:07:08
347 614 SÚKUP Radim 71 M_I 1991 2 02:47:51 01:07:13
348 468 KLABAL Miloslav Tufo Team 11 M_V 1946 2 02:47:55 01:07:17
349 498 TLUSTÁK Jiří tlust 18 Jun 1998 2 02:47:55 01:07:17
350 28 ČERNÝ Felix Italského hřebce 116 M_II 1980 2 02:48:04 01:07:26
351 369 KOHÚT Miroslav 12 M_V 1954 2 02:48:07 01:07:29
352 71 KOPEČNÝ Petr 117 M_II 1982 2 02:48:09 01:07:31
353 394 MLČÁKOVÁ Eva PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 8 Z_I 1982 2 02:48:15 01:07:38
354 584 STIBORA Petr TJ Sokol Chomýž 72 M_I 1994 2 02:48:32 01:07:54
355 173 BOČEK Vítězslav Nábytkové studio Lazecký 99 M_III 1970 2 02:48:33 01:07:56
356 68 KONEČNÝ Radek Fryšták 118 M_II 1977 2 02:49:02 01:08:24
357 409 CHVÁTÍK Zdeněk 119 M_II 1986 2 02:49:03 01:08:25
358 710 SIMERSKÝ Martin Beebas No Zee 120 M_II 1984 2 02:49:10 01:08:32
359 611 STOKLÁSEK Tomáš Holešov 73 M_I 1995 2 02:49:14 01:08:36
360 104 ORSAVA Pavel 121 M_II 1982 2 02:49:27 01:08:49
361 87 VAŠALOVSKÝ Vítězslav 27 M_IV 1959 2 02:49:28 01:08:50
362 525 HEJDA Martin CK Salaš 74 M_I 1987 2 02:49:33 01:08:55
363 178 ČIŽMAŘ Jiří Melton Výkup Chleba 100 M_III 1975 2 02:49:34 01:08:57
364 48 HRDLIČKA Aleš 122 M_II 1983 2 02:49:37 01:08:59
365 55 JANSA Michal 123 M_II 1977 2 02:49:38 01:09:00
366 150 VACULÍK Michal 124 M_II 1977 2 02:49:47 01:09:10
367 97 NEUMANN Adam RUSAVA BIKE TEAM 125 M_II 1980 2 02:50:06 01:09:28
368 623 SVETLÍK Ondrej 75 M_I 1990 2 02:50:10 01:09:32
369 408 SEKANINA Milan Fištróni 126 M_II 1979 2 02:50:12 01:09:35
370 208 JURÁŠEK Pavel 101 M_III 1976 2 02:50:13 01:09:35
371 69 KONRÁDY Marián 127 M_II 1980 2 02:50:16 01:09:38
372 42 HLAVÁČ David 128 M_II 1980 2 02:50:27 01:09:50
373 242 NEDOROSTEK Vratislav Grajcar team Stražnice 102 M_III 1971 2 02:50:32 01:09:55
374 653 ZAJÍC Jiří BE GROUP 103 M_III 1973 2 02:50:34 01:09:56
375 288 TICHÝ Robert Šóral Bike Prostějov 104 M_III 1969 2 02:50:40 01:10:02
376 441 JURTÍK Tomáš 129 M_II 1977 2 02:50:47 01:10:09
377 527 HORÁK David 76 M_I 1993 2 02:50:47 01:10:10
378 308 ZMEŠKAL David Lipová 105 M_III 2016 2 02:50:51 01:10:13
379 714 HRON Tomáš Olomouc 106 M_III 1967 2 02:50:52 01:10:14
380 642 ZÁVRBSKÝ Ladislav CYKLO ŽOPY 28 M_IV 1964 2 02:50:52 01:10:15
381 67 KONEČNÝ Ondřej A& O Team 130 M_II 1986 2 02:51:00 01:10:22
382 364 ŽELEZNÝ Jaroslav 29 M_IV 1958 2 02:51:01 01:10:24
383 232 MIKULÍK Daniel DR.A.CY. 107 M_III 1973 2 02:51:04 01:10:26
384 74 KOSTKA Radek QUICK-STEP 131 M_II 1981 2 02:51:11 01:10:33
385 313 BURZA Ladislav 30 M_IV 1966 2 02:51:11 01:10:34
386 155 ŠTĚRBA Petr SPPPPK 31 M_IV 1966 2 02:51:13 01:10:35
387 265 SEDLÁČEK Petr 108 M_III 1968 2 02:51:19 01:10:41
388 361 VÉVODA Karel 32 M_IV 1963 2 02:51:20 01:10:42
389 415 ZATLOUKAL David Zlín Bike 132 M_II 1978 2 02:51:26 01:10:48
390 466 KALIVODA Jiří Tufo Team 13 M_V 1952 2 02:51:32 01:10:54
391 129 STEINER Jiří QUICK-STEP 133 M_II 1979 2 02:51:42 01:11:04
392 198 HOŘÁK Martin QUICK-STEP 109 M_III 1972 2 02:52:11 01:11:33
393 300 VOJÁČEK Jan Na pohodu sport team 110 M_III 1973 2 02:52:24 01:11:47
394 343 PAVELEK Jaromír Mountaintime.cz Vendetta 33 M_IV 1964 2 02:52:28 01:11:50
395 607 MANIŠ Martin 77 M_I 1990 2 02:52:31 01:11:53
396 697 KONVIČNÝ Jaroslav SPEDOS 34 M_IV 1957 2 02:52:33 01:11:55
397 119 RYGAL Jiří Bikemaraton Karlovice 134 M_II 1977 2 02:52:38 01:12:01
398 539 KIRCHNER Jakub SKR Sports Team 78 M_I 1992 2 02:52:41 01:12:03
399 18 BAŠTINEC David FC Hulín 135 M_II 1984 2 02:52:54 01:12:16
400 652 PUMPRLA Libor Rohálov 111 M_III 1975 2 02:53:00 01:12:22
401 524 HAVRÁNEK Pavel 79 M_I 1991 2 02:53:04 01:12:26
402 19 BEČÁK Milan 136 M_II 1978 2 02:53:08 01:12:30
403 248 OSTRČIL Tomáš AD team 112 M_III 1975 2 02:53:09 01:12:31
404 443 GOIŠ Jaroslav 137 M_II 1978 2 02:53:19 01:12:41
405 37 GAJDOŠÍK Lukáš 138 M_II 1980 2 02:53:26 01:12:48
406 258 POHANKA Pavel Lotrando Brno 113 M_III 1973 2 02:53:40 01:13:02
407 685 SICHÁLKOVÁ Natálie ForDay.cz MTB Team 9 Z_I 1994 2 02:53:41 01:13:03
408 388 DVORNÍKOVÁ Marie 10 Z_I 1988 2 02:53:41 01:13:03
409 492 MIKL Martin 19 Jun 2000 2 02:53:41 01:13:04
410 116 POLEŠOVSKÝ Libor TRIHULÍN 139 M_II 1982 2 02:53:42 01:13:04
411 501 ANDRÝSEK Václav Krvavé záda 80 M_I 1997 2 02:53:53 01:13:15
412 189 GREGOR Stanislav TOSHULIN 114 M_III 1976 2 02:53:54 01:13:16
413 432 HANÁK David 140 M_II 1979 2 02:54:16 01:13:39
414 482 FILIP Milan 20 Jun 2000 2 02:54:20 01:13:43
415 193 HAVLÍČEK Milan HELLANGIS 115 M_III 1969 2 02:54:21 01:13:43
416 504 BOŘUTA Pavel NQ BIKE 81 M_I 1989 2 02:54:23 01:13:46
417 161 ZBOŘIL Jan QUICK-STEP 141 M_II 1985 2 02:54:24 01:13:47
418 461 ZAMAZAL Jiří 35 M_IV 1958 2 02:54:27 01:13:49
419 167 ANDRÝSEK Jiří Krvavé záda 116 M_III 1968 2 02:54:37 01:13:59
420 445 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1 Jky 2001 2 02:54:51 01:14:14
421 322 HOLČÍK PETR Vrchaři 36 M_IV 1965 2 02:55:21 01:14:43
422 713 MYNAŘÍK Martin PILA RATIBOŘ 37 M_IV 1966 2 02:55:25 01:14:47
423 510 ČUMPELÍK Lukáš ASPOT Hulín 82 M_I 1997 2 02:55:26 01:14:48
424 168 BAVLNKA Lukáš Bike team Porsche Olomouc 117 M_III 1975 2 02:55:52 01:15:14
425 328 JUGAS jiři 38 M_IV 1966 2 02:56:22 01:15:44
426 405 PROCHÁZKOVÁ Zdenka MXM Hulín 3 Z_II 2016 2 02:56:23 01:15:45
427 572 POLÁŠEK Jan Příluky 83 M_I 1989 2 02:56:27 01:15:50
428 159 MICHALÍK Radek NightMares 142 M_II 1985 2 02:56:28 01:15:50
429 224 MACHALA Petr Bystřice pod Hostýnem 118 M_III 1970 2 02:56:34 01:15:56
430 663 BAČUVČÍK Radim 119 M_III 1975 2 02:56:35 01:15:57
431 271 SMÝKAL Jaromír Vlkstarteam 120 M_III 1970 2 02:56:38 01:16:00
432 44 HOLEŠ Pavel HoHo 143 M_II 1978 2 02:56:45 01:16:07
433 480 NOVÁK Jaroslav RUBIC 121 M_III 1970 2 02:56:53 01:16:15
434 453 KVĚTON Štěpán 122 M_III 1974 2 02:57:05 01:16:28
435 162 ZDRÁHAL Marek 144 M_II 1977 2 02:57:11 01:16:33
436 711 SVOBODNÍK Libor Chvalčov 123 M_III 1967 2 02:57:15 01:16:37
437 202 IVANEK Martin 124 M_III 1975 2 02:57:19 01:16:42
438 547 LANG Lukáš 84 M_I 1997 2 02:57:43 01:17:05
439 133 ŠAMÁREK Vilém 145 M_II 1984 2 02:57:59 01:17:21
440 91 NAJMAN Vladimir 146 M_II 1978 2 02:58:01 01:17:23
441 380 TURČEK Miroslav Laguna 14 M_V 1954 2 02:58:18 01:17:40
442 20 BENEŠ Martin 147 M_II 1978 2 02:58:22 01:17:44
443 197 HOLUBEC Zdeněk Bike Triatlon Morkovice 125 M_III 1975 2 02:58:22 01:17:44
444 462 MARTINEC Stanislav MTB KOMA 39 M_IV 1961 2 02:58:48 01:18:10
445 212 KOLÁŘ Dušan 126 M_III 1974 2 02:59:12 01:18:34
446 83 MARTINÁK Milan 148 M_II 1981 2 02:59:12 01:18:34
447 41 HANÁK Kamil QUICK-STEP 149 M_II 1984 2 02:59:13 01:18:35
448 215 KOPÁČEK Martin Vysočany 127 M_III 1971 2 02:59:18 01:18:40
449 335 MOŽÍŠ Jaroslav Stříbrnice 40 M_IV 1962 2 02:59:19 01:18:42
450 439 BÁR Petr Viktoria Otrokovice 150 M_II 1978 2 02:59:22 01:18:45
451 64 KOČÍŘ Roman Biketriatlon Morkovice 151 M_II 1979 2 02:59:40 01:19:02
452 280 SVAČINA Roman Malby a nátěry Zlín 128 M_III 1973 2 03:00:55 01:20:17
453 325 JAVORA Evžen ZAMBICOS 41 M_IV 1959 2 03:02:06 01:21:29
454 389 ELIÁŠOVÁ Lenka Bronec Sport Liberec 11 Z_I 1978 2 03:02:11 01:21:34
455 120 SANITRNÍK Pavel Držková 152 M_II 1981 2 03:02:15 01:21:37
456 535 JURTÍK Radovan 85 M_I 1988 2 03:02:25 01:21:47
457 499 KOPECKÝ Václav Vsetín 15 M_V 1951 2 03:02:26 01:21:48
458 630 KOLÁŘ Rudolf CYKLOSPORT CHROPYNĚ 42 M_IV 1963 2 03:02:33 01:21:55
459 292 TUREČEK Roman QUICK-STEP 129 M_III 1973 2 03:02:34 01:21:57
460 379 ŠIŠKA Pavel NEKO Prusinovice 16 M_V 1954 2 03:03:01 01:22:23
461 648 KOLMAČKA Leoš 43 M_IV 1963 2 03:03:06 01:22:29
462 490 KOVÁŘ Martin RBT Slimáci 21 Jun 2000 2 03:03:29 01:22:51
463 454 ZATLOUKAL Petr Alkoholiků 153 M_II 1983 2 03:03:40 01:23:02
464 536 JUŘICA Libor TJ Sokol Chomýž 86 M_I 1990 2 03:03:52 01:23:14
465 625 TOBOLÍK Jiří iNELS 87 M_I 1988 2 03:03:59 01:23:21
466 699 GROF Barnabás MaMa-Trek Komárno 44 M_IV 1957 2 03:05:05 01:24:27
467 690 LINKOVÁ Ivana Česká spořitelna 4 Z_II 1965 2 03:05:17 01:24:39
468 339 ODSTRČIL Petr 45 M_IV 1966 2 03:05:36 01:24:58
469 559 OČADLÍK Daniel TJ Sokol Chomýž 88 M_I 1995 2 03:05:39 01:25:01
470 108 PAZDERA Radim 154 M_II 1978 2 03:06:04 01:25:26
471 47 HRADECKÝ Rostislav CYKLO PŘÍLEPY 155 M_II 1981 2 03:07:18 01:26:40
472 487 HOTAŘ Petr TJ Sokol Chomýž 22 Jun 1998 2 03:07:25 01:26:47
473 338 OCELKA Vojtěch SALTIC Climbing and trekking 46 M_IV 1959 2 03:08:04 01:27:26
474 192 HANOUSEK Dušan 130 M_III 2016 2 03:08:08 01:27:31
475 410 VACULÍK Michal RUSAVA BIKE TEAM 156 M_II 1985 2 03:08:14 01:27:36
476 90 MRÁZEK Petr Vesani.cz 157 M_II 1984 2 03:08:26 01:27:48
477 665 ŠVUB Zdeněk Force Team 131 M_III 1972 2 03:08:26 01:27:49
478 237 MUZIKANT Alois 132 M_III 1973 2 03:08:27 01:27:49
479 316 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 47 M_IV 1963 2 03:08:54 01:28:16
480 180 ZAVADIL Vladimír Holeovští pokalíšci 133 M_III 1967 2 03:08:54 01:28:17
481 101 NOVOTNY PETR herbalife 158 M_II 1980 2 03:09:00 01:28:22
482 174 BOMBIK Tomas tom bike race 134 M_III 1974 2 03:09:03 01:28:25
483 533 JASENSKÝ Dominik 89 M_I 1996 2 03:09:15 01:28:37
484 503 BATĚK Lukáš TJ Sokol Chomýž 90 M_I 1989 2 03:09:25 01:28:48
485 412 CHVÁTÍK Martin 159 M_II 1979 2 03:09:29 01:28:51
486 483 FORET Daniel HELLANGIS 23 Jun 2001 2 03:09:37 01:28:59
487 118 REICH Libor Mattoni free run Zlín 160 M_II 1979 2 03:09:54 01:29:16
488 327 JOHN ZDENĚK Vrchaři 48 M_IV 1965 2 03:09:57 01:29:19
489 447 ZAJÍČEK Josef 161 M_II 1986 2 03:10:12 01:29:34
490 674 HINK Petr 135 M_III 1970 2 03:10:15 01:29:37
491 634 KŘIŽAN Josef 17 M_V 1947 2 03:10:21 01:29:43
492 638 ŠKUTA Přemysl POP BIKE 136 M_III 1968 2 03:10:57 01:30:19
493 349 SLOVÁK Josef Cykloteam OD Morava 49 M_IV 1959 2 03:10:57 01:30:20
494 551 MAČEK Jakub 91 M_I 1997 2 03:11:07 01:30:30
495 289 TLUSTÁK Jiří tlust 137 M_III 1970 2 03:11:18 01:30:40
496 73 DOČEKAL Jan QUICK-STEP 162 M_II 1980 2 03:11:37 01:30:59
497 424 LIŠKA Jan SPECIALIZED 163 M_II 1984 2 03:11:43 01:31:05
498 320 HELIS Ladislav HELLANGIS 50 M_IV 1964 2 03:11:45 01:31:08
499 661 KAMENICKÝ Petr SPEDOS 138 M_III 1973 2 03:11:50 01:31:12
500 471 POLNICKÝ Adam 164 M_II 1977 2 03:12:04 01:31:26
501 683 JUCHELKOVÁ Iveta Růženky Team 5 Z_II 1970 2 03:12:33 01:31:55
502 552 MĚRKA Tibor 92 M_I 1993 2 03:12:38 01:32:01
503 383 GARGULÁK_VLADIMÍR HOLÍNEK_Jiří Vokurka a Jitrnice 2 Tandem 1976 2 03:12:41 01:32:03
504 336 MUSIL Radomír Synové výčepu 51 M_IV 1966 2 03:12:42 01:32:05
505 140 ŠMAHAJ Richard QUICK-STEP 165 M_II 1984 2 03:12:52 01:32:15
506 414 KUTRA Radomil 93 M_I 1988 2 03:13:01 01:32:23
507 452 KONEČNÝ_ Miroslav Miškovice 166 M_II 1982 2 03:13:02 01:32:24
508 400 ŠEBÍKOVÁ Soňa 12 Z_I 1980 2 03:13:03 01:32:25
509 357 TOMEČEK Zdeněk Držková 52 M_IV 1964 2 03:13:13 01:32:36
510 154 VELECHOVSKÝ Lukáš QUICK-STEP 167 M_II 1984 2 03:13:33 01:32:55
511 362 VRUBEL Tomaš TOSHULIN 53 M_IV 1965 2 03:13:53 01:33:15
512 286 ŠVARC Jaroslav NESTLÉ 139 M_III 1973 2 03:13:54 01:33:16
513 629 GLOS Aleš zaLosy 94 M_I 1989 2 03:14:05 01:33:27
514 594 TIEFENBACH Jaroslav Tos Hulin 95 M_I 1990 2 03:14:08 01:33:31
515 264 ŘÍKOVSKÝ Ladislav QUICK-STEP 140 M_III 1975 2 03:14:39 01:34:01
516 319 HÁJEK Pavel QUICK-STEP 54 M_IV 1960 2 03:14:40 01:34:02
517 382 DVOULETÝ Vladimir_Filip Kupkolo SRNCI 3 Tandem 1942 2 03:15:13 01:34:35
518 350 BARFUS Miroslav CYKLO ŽOPY 55 M_IV 1958 2 03:15:29 01:34:51
519 358 VAŇATKA Jaroslav QUICK-STEP 56 M_IV 1963 2 03:15:44 01:35:06
520 302 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team 141 M_III 1974 2 03:16:06 01:35:28
521 216 KORDULA Vilém WZ AUTO IMPORT Specialized 142 M_III 1976 2 03:16:18 01:35:40
522 135 ŠESTÁK Radek 168 M_II 1980 2 03:16:22 01:35:44
523 172 BLECHOVSKÝ Martin 143 M_III 1970 2 03:16:37 01:35:59
524 169 BAZALKA Miroslav cardio power Valašské Meziříčí 144 M_III 1972 2 03:16:55 01:36:17
525 478 KOPLÍK Pavel CYBE HODONÍN 145 M_III 1976 2 03:17:14 01:36:37
526 367 DOLEŽEL Zdeněk NESTLÉ 18 M_V 1956 2 03:17:17 01:36:39
527 475 VEČEŘA Jaroslav KROMĚŘÍŽ MIJA 57 M_IV 1960 2 03:17:23 01:36:45
528 701 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 19 M_V 1954 2 03:17:32 01:36:54
529 682 DOHNÁLKOVÁ Petra Růženky Team 6 Z_II 1976 2 03:17:44 01:37:07
530 209 KALA Petr STS CHVOJKOVICE BROD 146 M_III 1967 2 03:17:46 01:37:08
531 124 SOLÁR Peter NESTLÉ 169 M_II 1977 2 03:17:46 01:37:08
532 45 HOŘÁK Petr 170 M_II 1978 2 03:17:50 01:37:12
533 88 MIKULČÍK Petr 171 M_II 1986 2 03:17:55 01:37:17
534 575 ROMAŇÁK Jan Pozor jedu! 96 M_I 1992 2 03:18:03 01:37:26
535 160 ZAORAL Jan 172 M_II 1985 2 03:18:07 01:37:29
536 647 KROUTILÍK Jaroslav LRS Vyškov 20 M_V 1955 2 03:18:58 01:38:20
537 112 PILAŘ Michal Slavkov PH Bike Globetrottels 147 M_III 1976 2 03:18:58 01:38:20
538 26 CEDIDLO Petr HERMANN TRANS BIKE TEAM 173 M_II 1981 2 03:19:02 01:38:24
539 105 PACHTA Jindřich Jindra jede potreti 174 M_II 1977 2 03:19:03 01:38:25
540 406 RŮŽIČKOVÁ Zuzana 7 Z_II 1974 2 03:19:27 01:38:49
541 550 MACEK David CykloTeam Vizovice 97 M_I 1991 2 03:20:01 01:39:23
542 645 KOHOUT Lukáš újezdtým Holešov 24 Jun 2000 2 03:20:19 01:39:41
543 273 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým 148 M_III 1973 2 03:20:27 01:39:49
544 32 DUBSKÝ Michal QUICK-STEP 175 M_II 1981 2 03:20:42 01:40:04
545 700 ŠEVČÁK Michal RUSAVA BIKE TEAM 25 Jun 1998 2 03:20:44 01:40:07
546 278 STRÁNSKÝ Marek QUICK-STEP 149 M_III 1975 2 03:20:51 01:40:14
547 100 NOVOTNÝ Miroslav JaKoŽe LeZeMe Team 176 M_II 1986 2 03:22:04 01:41:26
548 512 DORNIČÁK Lukáš CykloTeam Vizovice 98 M_I 1994 2 03:22:15 01:41:37
549 666 LEBÓ RENÉ 150 M_III 1971 2 03:22:43 01:42:05
550 243 NELEŠOVSKÝ Tomáš 151 M_III 1971 2 03:23:09 01:42:31
551 333 MINAŘÍK Ivan Držková 58 M_IV 1962 2 03:23:25 01:42:47
552 257 PETRŮ Vlastimil 152 M_III 1973 2 03:23:56 01:43:18
553 455 RUSO Radek 177 M_II 1984 2 03:23:58 01:43:20
554 77 KUNDERA Martin 178 M_II 1978 2 03:24:06 01:43:28
555 355 SYNEK Radomír 59 M_IV 1963 2 03:24:33 01:43:55
556 269 SLÉHA Martin 153 M_III 1971 2 03:24:59 01:44:21
557 695 MANIŠ Miloslav PLETÁRNA BUBU HOLEŠOV 60 M_IV 1964 2 03:25:03 01:44:25
558 340 OLEJNÍK Miroslav Irving s.r.o. 61 M_IV 1966 2 03:25:06 01:44:28
559 392 KAŇOVÁ Monika Pepe bike 13 Z_I 1989 2 03:25:43 01:45:05
560 446 TRČKOVÁ Žaneta 2 Jky 1998 2 03:27:01 01:46:23
561 255 PECL Jiri Beast form New World 154 M_III 1970 2 03:27:35 01:46:57
562 641 MLČOUŠEK Michal 62 M_IV 1965 2 03:28:06 01:47:29
563 639 KÖRMENDY Jiří KNP Zábřeh 155 M_III 1967 2 03:29:14 01:48:36
564 195 HELIS Luděk HELLANGIS 156 M_III 1972 2 03:29:20 01:48:42
565 583 SOVADINA Pavel TJ Sokol Chomýž 99 M_I 1997 2 03:29:21 01:48:43
566 531 JANEK Petr TJ Sokol Chomýž 100 M_I 1990 2 03:29:22 01:48:44
567 569 PODOLA Michal TJ Sokol Chomýž 101 M_I 1989 2 03:29:22 01:48:44
568 59 KARKOŠKA Jan Klečůvka 179 M_II 1983 2 03:29:22 01:48:44
569 580 SAFER Radim QUICK-STEP 102 M_I 1988 2 03:29:24 01:48:46
570 376 NERADIL Josef TOSHULIN 21 M_V 1953 2 03:29:56 01:49:18
571 207 JURÁŇ Michal Cykloservis u Pavouka Tišnov 157 M_III 1968 2 03:30:20 01:49:42
572 211 KOJECKÝ Franta TOSHULIN 158 M_III 1972 2 03:31:59 01:51:21
573 134 ŠEDA Pavel 180 M_II 1984 2 03:32:03 01:51:25
574 132 SVOBODA Pavel 181 M_II 1984 2 03:32:05 01:51:27
575 366 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 22 M_V 1956 2 03:32:10 01:51:32
576 125 SOLDÁN Tomáš CYKLO ŽOPY 182 M_II 1977 2 03:33:06 01:52:28
577 347 PROVAZNÍK Bohumil 63 M_IV 1966 2 03:33:16 01:52:38
578 387 BERÁNKOVÁ Hana 14 Z_I 1978 2 03:33:28 01:52:50
579 36 FAJSTL Antonín NESTLÉ 183 M_II 1980 2 03:34:18 01:53:40
580 279 SUCHÁNEK Robert 3XJ 159 M_III 1976 2 03:35:02 01:54:24
581 266 SKLENÁŘ Břetislav Zlín 160 M_III 1972 2 03:35:07 01:54:29
582 600 VALENTA Michal TJ Sokol Chomýž 103 M_I 1993 2 03:35:25 01:54:47
583 589 SVRCINA Antonín 104 M_I 1987 2 03:35:40 01:55:02
584 567 PINOS Stanislav 105 M_I 1990 2 03:35:42 01:55:04
585 318 FORMÁNEK Petr Bike centrum Štěrbík 64 M_IV 1958 2 03:38:06 01:57:28
586 263 ŘÍČKA Jaroslav 161 M_III 1968 2 03:38:42 01:58:04
587 570 POHL Jan NESTLÉ 106 M_I 1989 2 03:38:52 01:58:15
588 526 HELIS Jan HELLANGIS 107 M_I 1994 2 03:38:57 01:58:19
589 684 HEJNÍKOVÁ Hana Všetulačka 8 Z_II 1969 2 03:39:37 01:58:59
590 651 UNAR Lubomír 162 M_III 1971 2 03:40:16 01:59:38
591 553 MIKLÍK Roman 108 M_I 1991 2 03:42:03 02:01:25
592 373 LUČAN Jan 23 M_V 1953 2 03:42:28 02:01:50
593 287 TARABUS Ondrej QUICK-STEP 163 M_III 1975 2 03:42:33 02:01:55
594 597 TUREČEK Jakub QUICK-STEP 109 M_I 1994 2 03:44:30 02:03:52
595 201 CHMELA Viktor 164 M_III 1976 2 03:44:32 02:03:54
596 442 ŠIŠKA Robert 184 M_II 1981 2 03:44:38 02:04:00
597 632 MIKOŠKA Radek 65 M_IV 1966 2 03:45:52 02:05:14
598 407 TUREČKOVÁ Soňa QUICK-STEP 9 Z_II 1974 2 03:47:11 02:06:33
599 715 ŠÍBL Radoslav EKODRILL 24 M_V 1955 2 03:51:52 02:11:14
600 423 ZVONEK Filip 185 M_II 1986 2 03:52:50 02:12:13
601 691 PINOS Stanislav 66 M_IV 1964 2 03:52:58 02:12:20
602 401 ZICHÁČKOVÁ Ivana Čiwanka 15 Z_I 1991 2 03:53:14 02:12:36
603 277 STEHLÍK Radim 165 M_III 1974 2 03:53:15 02:12:37
604 381 VÁCLAVÍK Karel 25 M_V 1955 2 03:54:57 02:14:19
605 247 NOVÁK Martin 166 M_III 1972 2 03:55:13 02:14:35
606 402 DOLEŽELOVÁ Irena NESTLÉ 10 Z_II 1961 2 03:56:27 02:15:49
607 673 ZPĚVÁK Alan 167 M_III 1969 2 03:59:17 02:18:39
608 680 SMETANA Karel 168 M_III 1976 2 03:59:30 02:18:52
609 643 KÜRŠNER Roman 67 M_IV 1964 2 04:00:35 02:19:58
610 399 SYMERSKÁ Naďa Nový Svět 16 Z_I 1978 2 04:01:58 02:21:20
611 282 SYMERSKÝ Petr Nový Svět 169 M_III 1976 2 04:01:58 02:21:20
612 576 RÓŽA Jaromír NESTLÉ 110 M_I 1988 2 04:02:01 02:21:23
613 334 MIŠÁK Jiří kolo-běžky 68 M_IV 1962 2 04:02:17 02:21:40
614 686 ZELENÁ Monika RUSAVA BIKE TEAM 11 Z_II 1976 2 04:02:24 02:21:46
615 34 KAROL Milan 186 M_II 1981 2 04:04:21 02:23:43
616 58 KADLČÍK Jaroslav QUICK-STEP 187 M_II 1980 2 04:05:06 02:24:28
617 397 PRAVDOVÁ Martina 17 Z_I 1982 2 04:06:37 02:25:59
618 573 PRAVDA Radomír SK Kung-Fu Zlín 111 M_I 1988 2 04:06:38 02:26:00
619 234 MIŠUREC Zbyněk 170 M_III 1974 2 04:06:54 02:26:16
620 351 SNÁŠEL Václav 69 M_IV 1957 2 04:08:17 02:27:40
621 246 NOSEK Pavel 171 M_III 1970 2 04:11:47 02:31:10
622 391 HELISOVÁ Veronika HELLANGIS 18 Z_I 1994 2 04:13:25 02:32:47
623 33 ĎURDÍK Dušan NESTLÉ 188 M_II 1981 2 04:14:00 02:33:22
624 678 BERKY Martin 172 M_III 1968 2 04:22:35 02:41:57
625 679 WARZEL David 173 M_III 1972 2 04:22:36 02:41:58
626 621 HINK Tomáš 112 M_I 1995 2 04:22:38 02:42:01
627 568 PODOLA Libor TJ Sokol Chomýž 113 M_I 1994 2 04:22:40 02:42:02
628 368 DOŠEK František Holešov 26 M_V 1951 2 04:24:36 02:43:58
629 384 HELIS Luděk_Jakub HELLANGIS 4 Tandem 1996 2 04:25:36 02:44:58
630 628 SEDLÁČEK Adam Amenity-Extrem Sport Team 114 M_I 1994 2 04:27:39 02:47:02
631 236 MUSIL Petr Všetulské bajk tým 174 M_III 1971 2 04:46:12 03:05:34
632 675 HINK David 175 M_III 1975 2 04:59:21 03:18:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 3 LONGO Tony WILIER-FORCE M_II 1984
DNF 5 CHIES IVAN WILIER-FORCE M_IV 1965
DNF 8 KOBLIHA Ondřej www.zlinska50.cz M_II 1986
DNF 14 MINAŘÍK Ondřej V.I.K-MOULDPRO ZLIN TEAM TREK M_I 1992
DNF 25 CEDIDLA Ondřej NESTLÉ M_II 1979
DNF 29 DĚDIČ Michal Drásal Team M_II 1984
DNF 50 CHOLEČEK jiri force M_II 1979
DNF 51 CHRASTINA Roman Continental sport team M_II 1980
DNF 52 JAKUBEC Tomáš Frog´s MTB Team Kroměříž M_II 1977
DNF 66 KONEČNÝ Miroslav M_II 1982
DNF 92 NAVRÁTIL Petr M_II 1986
DNF 95 NĚMEC Petr Mtb pro-stenal team M_II 1978
DNF 103 ONDREJOVIČ Peter NESTLÉ M_II 1981
DNF 111 PENKO Peter Penko Power Team M_II 1977
DNF 115 PODSEDNÍK Marek M_II 1985
DNF 128 SRNEC Jozef NESTLÉ M_II 1984
DNF 136 ŠEVCŮ Adam A& O Team M_II 1984
DNF 137 ŠIMARA Petr Bike Team U Klimešu M_II 1977
DNF 138 ŠIMŮNEK Martin QUICK-STEP M_II 1985
DNF 139 ŠKODA Ladislav Šampióni zahrádek M_II 1977
DNF 144 ŠULC David QUICK-STEP M_II 1979
DNF 148 TOMAN Tomáš M_II 1980
DNF 177 BURŠÍK Roman QUICK-STEP M_III 1973
DNF 182 DYMÁČEK Petr Sick and Tired M_III 1976
DNF 183 FÁBERA Rudolf QUICK-STEP M_III 1975
DNF 204 JEŽÍK Jakub M_III 1974
DNF 214 KOMEDA David QUICK-STEP M_III 1973
DNF 219 KUTNY Branislav QUICK-STEP M_III 1975
DNF 220 KVASNIČKA Jiří Stolní tenis Bystřice M_III 1973
DNF 221 LAPČÍK Vladimir WLAD Hranice M_III 1973
DNF 233 MILAR David Držková M_III 1976
DNF 238 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ M_III 1973
DNF 251 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice M_III 1976
DNF 259 POSPÍŠIL Martin QUICK-STEP M_III 1970
DNF 275 SOUKUP ondrej M_III 1974
DNF 283 ŠEVČÍK Ivo QUICK-STEP M_III 1975
DNF 285 ŠTEFEK Alan SDS Praha - Bike Racing Team M_III 1971
DNF 315 DOSTALÍK Miroslav TOSHULIN M_IV 1961
DNF 317 FOJTŮ Jaroslav M_IV 1957
DNF 321 HLAVOŇ Tomáš NESTLÉ M_IV 1966
DNF 342 ORDÁŇ Petr M_IV 1965
DNF 352 SOVJÁK Břetislav Česká spořitelna Accolade M_IV 1965
DNF 354 STRATIL Jiří Holešovští Pokalíšci M_IV 1959
DNF 374 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice M_V 1952
DNF 425 PINTERA Zdeněk MITAS M_I 1987
DNF 427 EIM Daniel Kroměřížské bajker M_II 1978
DNF 489 KARSCH Dominik 4ever Cyklo Bulis Jun 1998
DNF 505 BOSÁK Dalibor M_I 1988
DNF 509 ČERNÝ Martin KNF Bike Club M_I 1990
DNF 511 DOLEŽEL Michal M_I 1989
DNF 513 DOUPOVEC Jakub habřina racing team M_I 1993
DNF 516 ELŠÍK Michal M_I 1988
DNF 519 FUSEK Josef M_I 1990
DNF 522 GRÉZL Martin BIKE SPORT UNIČOV M_I 1991
DNF 523 GÜRTLER Branislav NESTLÉ M_II 1979
DNF 530 CHYTIL Petr M_I 1988
DNF 537 KARAS Josef M_I 1997
DNF 542 KNOTEK Michal TOPshirt.cz bike team M_I 1995
DNF 546 KŘIVÁNEK Tomáš Cyklosport Unite M_I 1994
DNF 561 NEZMAR JIŘÍ Švajda MTB M_II 1981
DNF 563 PAVELEC Martin M_I 1991
DNF 571 POLA Tomas cyklogat M_I 1988
DNF 587 SUCHÁNEK Jan SK Šela Sport M_I 1996
DNF 590 ŠEVČÁK Martin M_I 1993
DNF 658 DROZDEK Tomáš PES a VLK M_III 1974

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.