Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Rusavská 50ka - Trasa A 50km

Datum pořádání od 15.08.2015 07:30 do 15.08.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Mrázek
Technický delegátPavel Mrázek
Zpracování výsledkůAleš Macho
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků792
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 FOJTÍK Ondřej Force Kck Zlín 1 M_II 1977 1 01:45:54
2 867 PRŮDEK Matěj Nutrend Specialized Racing 1 Jun 1997 1 01:46:28 00:00:33
3 2 ŽÁK Pavel Bike Triatlon Morkovice 1 M_I 1987 1 01:47:32 00:01:37
4 3 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 2 M_I 1986 1 01:49:09 00:03:14
5 628 VÁŇA Pavel Mtb Morkovice 3 M_I 1988 1 01:49:59 00:04:04
6 4 ŠÍBL Radoslav 4ever Cyklo Bulis 2 M_II 1980 1 01:50:18 00:04:23
7 814 KOTRLA Michal Planet Bikes 4 M_I 1986 1 01:50:51 00:04:56
8 813 KOBLIHA Ondřej CykloTrenink.com 5 M_I 1986 1 01:52:42 00:06:47
9 5 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 3 M_II 1977 1 01:53:15 00:07:21
10 747 PEZA Jan CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4 M_II 1984 1 01:53:17 00:07:23
11 8 PILČÍK Adam Novatop Lapierre 5 M_II 1984 1 01:53:47 00:07:52
12 603 SEDLÁČEK Adam CykloTrenink.com 6 M_I 1993 1 01:53:56 00:08:02
13 362 ŽMOLÍK Milan MONTIVA MTB FRYŠTÁK 1 M_III 1973 1 01:54:19 00:08:24
14 749 SEDLÁŘ Jakub Novatop Lapierre 6 M_II 1984 1 01:54:31 00:08:37
15 586 ODSTRČIL David 4ever Cyklo Bulis 7 M_I 1996 1 01:54:52 00:08:58
16 738 BUKOVSKÝ Lukáš Cyklomax-Rock Machine 7 M_II 1977 1 01:55:19 00:09:25
17 715 KRČMA Michal OD MORAVA 8 M_I 1988 1 01:56:23 00:10:28
18 743 VOLEK Jaromír SK Bagbike Rubing 8 M_II 1980 1 01:57:03 00:11:08
19 706 NOVÁK Petr 4ever Cyklo Bulis 9 M_I 1987 1 01:57:20 00:11:25
20 587 ORAVEC Petr CK Kudrna-Pemap Přerov 10 M_I 1993 1 01:57:29 00:11:35
21 109 MINAŘÍK Tomáš VALACHBAJK Team 9 M_II 1981 1 01:57:39 00:11:44
22 823 KLEMENT Jakub MTB Chřiby 11 M_I 1986 1 01:57:51 00:11:56
23 7 BARTÁK Radim Bike Triatlon Morkovice 10 M_II 1980 1 01:59:08 00:13:13
24 680 FIJALA Radek Wiceman Opava 2 M_III 1972 1 01:59:35 00:13:40
25 9 PATÁK Kamil Bike Team Sazovice 11 M_II 1976 1 02:00:33 00:14:39
26 484 FORMÁNEK Adam Cyklo MXM Hulín 2 Jun 1999 1 02:00:34 00:14:39
27 565 LEKEŠ Jan CykloTrenink.com 12 M_I 1989 1 02:00:53 00:14:58
28 236 HRUŠKA Radim Nany Bike Zlín 3 M_III 1975 1 02:01:04 00:15:09
29 812 ŠIDLÍK Tomáš Amenity Extrem Sport Team 13 M_I 1993 1 02:01:05 00:15:11
30 523 FIŠERA Ondřej Amenity Extrem Sport Team 14 M_I 1990 1 02:01:06 00:15:11
31 68 JOCHEC Marek VSK Vsetín 12 M_II 1985 1 02:01:14 00:15:20
32 741 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 13 M_II 1984 1 02:01:41 00:15:46
33 624 URBÁNEK Miroslav Bike Triatlon Morkovice 15 M_I 1987 1 02:01:49 00:15:54
34 625 VÁCLAVEK Lukáš NILFISK ALTO PRO CYCLING 16 M_I 1991 1 02:02:00 00:16:06
35 612 ŠÍRA Michal Slavkov u Brna 17 M_I 1992 1 02:02:27 00:16:32
36 631 VAŠÍČEK Michal Synové výčepu 18 M_I 1991 1 02:02:27 00:16:33
37 543 CHOVANEC Filip 19 M_I 1993 1 02:02:32 00:16:38
38 146 SEEMAN Radek CykloTrenink.com 14 M_II 1979 1 02:02:33 00:16:38
39 83 KOPEČEK Vladan Bike Team Sazovice 15 M_II 1979 1 02:02:48 00:16:53
40 43 FRYŠTACKÝ Pavel Drásal team Holešov 16 M_II 1980 1 02:02:58 00:17:03
41 308 RADA Pavel CK Kudrna - PeMaP Přerov 4 M_III 1973 1 02:04:08 00:18:13
42 666 PRŮDKOVÁ Barbora Nutrend Specialized Racing 1 Z_I 1996 1 02:04:23 00:18:29
43 730 HAMAN Martin Superior riders 17 M_II 1984 1 02:04:25 00:18:31
44 576 NAVRÁTIL Tomáš Bike Triatlon Morkovice 20 M_I 1988 1 02:04:48 00:18:53
45 153 SONDOR Jozef 18 M_II 1980 1 02:04:53 00:18:58
46 530 GERŽA Jiří 21 M_I 1987 1 02:04:56 00:19:01
47 571 MAREK Jaroslav DT SWISS Bike Team 22 M_I 1986 1 02:05:23 00:19:28
48 312 ROHRER Jan V.I.K. MOULDPRO ZLIN TEAM TREK 5 M_III 1970 1 02:06:29 00:20:34
49 581 NEVORAL Petr I.Kamenická 23 M_I 1986 1 02:06:58 00:21:03
50 115 NEVORAL Jiří I.Kamenická 19 M_II 1983 1 02:07:11 00:21:16
51 31 DĚDIČ Michal Drásal Team 20 M_II 1984 1 02:07:59 00:22:04
52 107 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 21 M_II 1976 1 02:08:01 00:22:07
53 718 CHYTÍLEK Jaroslav Luko Šlapeno Tým 22 M_II 1978 1 02:08:02 00:22:07
54 10 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 23 M_II 1976 1 02:08:33 00:22:38
55 856 SKÝBA Zdeněk DT Swiss Team 3 Jun 1999 1 02:08:35 00:22:41
56 553 KLEMENT JIRI DRESSME.CZ 24 M_I 1988 1 02:08:44 00:22:49
57 408 PRÄSENS Oldřich MTB Břeclav 1 M_IV 1964 1 02:09:04 00:23:09
58 561 KRATINA Tomáš Business Logic s.r.o. 25 M_I 1990 1 02:09:04 00:23:10
59 449 BERKOVÁ Irena Amenity Extrem Sport Team 2 Z_I 1982 1 02:09:35 00:23:41
60 740 VÝMOLA Petr CykloTrenink.com 24 M_II 1982 1 02:10:10 00:24:15
61 729 ŠVÁČEK David Cyklosport Hranice 25 M_II 1976 1 02:10:31 00:24:37
62 511 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 26 M_I 1991 1 02:11:07 00:25:13
63 584 OBDRŽÁLEK David BT Morkovice 27 M_I 1994 1 02:11:25 00:25:30
64 825 LIKAŠÍK jakub 4ever Cyklo Bulis 28 M_I 1996 1 02:11:52 00:25:58
65 592 PODSEDNÍK Marek 29 M_I 1989 1 02:12:02 00:26:07
66 294 PAVLÁK Luděk 6 M_III 1966 1 02:12:02 00:26:08
67 601 ŘÍHA Aleš 30 M_I 1990 1 02:12:31 00:26:36
68 237 HVOLKA Petr 7 M_III 1975 1 02:12:41 00:26:46
69 639 MATELA Michal Fryšták 8 M_III 1973 1 02:12:52 00:26:57
70 585 OBLOUK Jiří Jezernice 31 M_I 1991 1 02:12:57 00:27:02
71 221 HAJDA Pavel 9 M_III 1972 1 02:13:29 00:27:34
72 737 ŠATÁNEK Zbyněk Cyklosport Hranice 26 M_II 1983 1 02:13:38 00:27:43
73 249 KOCIÁN Viktor PSK Znojmo 10 M_III 1968 1 02:13:54 00:27:59
74 150 SLINTÁK Michal Slovan Luhačovice 27 M_II 1977 1 02:14:08 00:28:14
75 655 KANDRNÁL Martin Energy 4 Sport Team 11 M_III 1972 1 02:15:31 00:29:36
76 378 FRKAL Miroslav NOVATOP Lapierre Opava 2 M_IV 1956 1 02:15:32 00:29:37
77 46 KAROL Marek TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 28 M_II 1977 1 02:15:32 00:29:38
78 318 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice 12 M_III 1972 1 02:15:32 00:29:38
79 104 MĚŘIL Jaromír BT Sazovice 29 M_II 1977 1 02:15:50 00:29:55
80 599 PTÁČEK Michal 32 M_I 1989 1 02:15:53 00:29:59
81 127 PEKAŘ Martin Lukov 30 M_II 1980 1 02:15:54 00:30:00
82 877 STUER Radovan BSC Opava 3 M_IV 1964 1 02:15:59 00:30:05
83 306 PTÁČEK Pavel TOSHULIN 13 M_III 1974 1 02:16:19 00:30:24
84 116 NEZMAR JIŘÍ 31 M_II 1981 1 02:16:26 00:30:32
85 485 FUKSA Jaromír - 4 Jun 1999 1 02:17:24 00:31:30
86 487 KARSCH Dominik 4ever Cyklo Bulis 5 Jun 1998 1 02:17:26 00:31:31
87 114 NERADIL Richard Bike Team Líšná 32 M_II 1979 1 02:17:57 00:32:02
88 550 JAVŮREK Martin Amenity Extrem Sport Team 33 M_I 1989 1 02:17:57 00:32:03
89 443 JANOŠ_ROMAN ŠEVČÁK_Mira TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1 Tandem 1901 1 02:17:58 00:32:04
90 322 SPRATEK Radomír 14 M_III 1971 1 02:18:01 00:32:06
91 459 KOTOPULU Helena zorba team 3 Z_I 1980 1 02:18:06 00:32:11
92 122 NEUMANN Tomáš 33 M_II 1980 1 02:18:08 00:32:13
93 55 HABÁŇ Ondřej SDH Salaš 34 M_II 1980 1 02:18:09 00:32:14
94 207 BUČEK Petr Novatop Lapierre 15 M_III 1968 1 02:18:26 00:32:31
95 657 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 Z_I 1988 1 02:18:49 00:32:54
96 579 NEHODA Jiří Bike Triatlon Morkovice 34 M_I 1993 1 02:18:50 00:32:56
97 172 ŠTEVANKA Ladislav No Brake! 35 M_II 1981 1 02:18:51 00:32:57
98 671 PALACKÝ Robert CYKLOSPORT CHROPYNĚ 16 M_III 1972 1 02:19:31 00:33:36
99 863 SALAČ Petr Amenity Extrem Sport Team 4 M_IV 1959 1 02:19:45 00:33:50
100 158 STŘIŽÍK David Caramba! Team 36 M_II 1980 1 02:20:03 00:34:08
101 385 JURČÍK Pavel Zapro AD Team 5 M_IV 1965 1 02:20:09 00:34:15
102 63 HLAVICA Patrik SKP Zlín 37 M_II 1979 1 02:20:25 00:34:31
103 367 BŘEZINA Petr QUICK-STEP 6 M_IV 1962 1 02:20:26 00:34:32
104 448 BEDNAŘÍKOVÁ Jana Amenity Extrem Sport Team 5 Z_I 1988 1 02:20:35 00:34:41
105 461 KUČNÁ Svatava 4ever Cyklo Bulis 6 Z_I 1995 1 02:20:38 00:34:43
106 578 NEDBAL Radek NEKO 35 M_I 1991 1 02:20:47 00:34:52
107 617 ŠNIRC Milan BON PARI 36 M_I 1988 1 02:20:48 00:34:54
108 820 UMLAUF Jiří TJ Slovan Luhačovice 37 M_I 1994 1 02:20:59 00:35:04
109 618 ŠOT Michal 38 M_I 1988 1 02:21:01 00:35:06
110 552 KINCL Pavel Nanuk Tesla Brno 39 M_I 1986 1 02:21:43 00:35:49
111 45 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 17 M_III 1970 1 02:21:45 00:35:50
112 724 NĚMC Michal 38 M_II 1981 1 02:21:47 00:35:52
113 231 HOŠŤÁLEK Marek Nutrend 18 M_III 1969 1 02:21:48 00:35:53
114 721 BROUČEK Josef 39 M_II 1984 1 02:21:55 00:36:00
115 81 KOŇAŘÍK Michal Top Real Team I 40 M_II 1983 1 02:21:56 00:36:01
116 258 KOVÁŘ Miroslav BIKE-CENTRUM STĚRBÍK 19 M_III 1968 1 02:21:56 00:36:02
117 243 JEŽÍK Jiří SKP Zlín 20 M_III 1974 1 02:22:03 00:36:08
118 524 FLANDERKA Michal 40 M_I 1989 1 02:22:17 00:36:23
119 386 KOLOMAZNÍK Miroslav OD MORAVA 7 M_IV 1963 1 02:22:21 00:36:27
120 528 GAJA Dominik Újezd tým Holešov 41 M_I 1993 1 02:22:22 00:36:28
121 679 OTÁHLOVÁ Lucie NILFISK ALTO PRO CYCLING 7 Z_I 1980 1 02:22:22 00:36:28
122 129 PÍPAL Petr Kamenice nad Lipou 41 M_II 1981 1 02:22:42 00:36:47
123 614 ŠMEIDLER David 42 M_I 1987 1 02:22:43 00:36:49
124 493 MACH Ondřej Dpova Bike 6 Jun 1997 1 02:23:29 00:37:34
125 135 PODĚBRADSKÝ Jiří QUICK-STEP 42 M_II 1984 1 02:23:41 00:37:46
126 413 ŠESTÁK Jan 8 M_IV 1959 1 02:23:42 00:37:48
127 647 SOBEK Roman BT Rumunsko 21 M_III 1972 1 02:23:58 00:38:03
128 315 SKYVA Josef 22 M_III 1968 1 02:24:06 00:38:11
129 340 TULACH Jan QUICK-STEP 23 M_III 1974 1 02:24:08 00:38:14
130 220 HAJDA Jiří 24 M_III 1968 1 02:24:10 00:38:16
131 277 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 25 M_III 1972 1 02:24:16 00:38:22
132 36 DRAGAN Tomáš BON PARI 43 M_II 1980 1 02:24:24 00:38:29
133 811 STRATIL Ondřej Cyklo Tovačov MTB Team 43 M_I 1996 1 02:24:47 00:38:52
134 510 BUBELA Marek 44 M_I 1990 1 02:24:49 00:38:54
135 360 ŽÁČEK Michal Amenity Extrem Sport Team 26 M_III 1970 1 02:24:53 00:38:58
136 103 MENŠÍK Jan 44 M_II 1977 1 02:24:55 00:39:01
137 11 ADAMÍK Lukáš 45 M_II 1982 1 02:25:03 00:39:08
138 20 BUREŠ Martin AXIOM PROVIS 46 M_II 1977 1 02:25:05 00:39:11
139 353 VYKOUKAL Petr Bike Píchači 27 M_III 1971 1 02:25:10 00:39:15
140 71 JURÁŇ Tomáš Štaiger sprinter 47 M_II 1976 1 02:26:26 00:40:32
141 629 VARHANÍČEK Lukáš 45 M_I 1990 1 02:26:38 00:40:44
142 821 MLÝNEK Petr TK Sport UB 46 M_I 1986 1 02:26:48 00:40:54
143 878 GREGOR Radomír CYKLOSPORT CHROPYNĚ 9 M_IV 1962 1 02:26:49 00:40:55
144 368 BURGET Miloslav SP Opatovice 10 M_IV 1961 1 02:26:53 00:40:58
145 12 BABAYAN Vladimir 48 M_II 1985 1 02:27:03 00:41:09
146 161 SVOBODA Filip 49 M_II 1983 1 02:27:05 00:41:10
147 660 PAVELKA Radek Valaští bajkeři 28 M_III 1974 1 02:27:12 00:41:17
148 719 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 50 M_II 1981 1 02:27:44 00:41:49
149 255 KORÁB Pavel 29 M_III 1966 1 02:27:57 00:42:02
150 672 KOLAŠÍNOVÁ Johana Superior riders 8 Z_I 1989 1 02:28:03 00:42:08
151 193 WINKLER Jan CYKLOSPORT HaF - Bikestyle.cz 51 M_II 1977 1 02:28:03 00:42:08
152 544 CHYTIL Petr Klub přátel dobrého vína 47 M_I 1988 1 02:28:31 00:42:36
153 99 MAKOVIČKA Aleš OD MORAVA 52 M_II 1978 1 02:28:38 00:42:43
154 119 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 53 M_II 1983 1 02:28:41 00:42:46
155 51 GROSS Václav 54 M_II 1984 1 02:28:42 00:42:48
156 79 KOBZÁŇ Robert MS Cyklogat racing 55 M_II 1976 1 02:28:43 00:42:48
157 569 MAITNER Josef bikecentrum olomouc 48 M_I 1986 1 02:28:44 00:42:50
158 546 JANOŠEK Martin 49 M_I 1990 1 02:28:54 00:43:00
159 401 ORNER Zdenek Force Kck Zlín 11 M_IV 1956 1 02:29:04 00:43:09
160 195 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 56 M_II 1981 1 02:29:10 00:43:15
161 674 DOHNAL Petr MTB Kolago Petřvald 30 M_III 1973 1 02:29:15 00:43:21
162 251 KOLMAN Roberto RockMachine-Cyklomax 31 M_III 1968 1 02:29:17 00:43:22
163 239 JANDA Petr AHES s.r.o. 32 M_III 1968 1 02:29:23 00:43:28
164 168 ŠIRUČEK Miroslav Sk Vyhlídka Šternberk 57 M_II 1980 1 02:29:23 00:43:29
165 532 GREMLICA Jakub 50 M_I 1993 1 02:29:31 00:43:37
166 818 JANÍK Roman 51 M_I 1991 1 02:29:33 00:43:39
167 40 EIM Daniel Kroměřížské bajker 58 M_II 1978 1 02:29:40 00:43:46
168 881 ROZUM Lubomír Symbio CannonDale 1 M_V 1951 1 02:29:44 00:43:49
169 488 KÖGLER Daniel Držková 7 Jun 1998 1 02:29:51 00:43:56
170 347 VELÍMSKÝ David QUICK-STEP 33 M_III 1971 1 02:29:56 00:44:01
171 175 ŠVRČINA Hynek SK MP Ostrava 59 M_II 1979 1 02:30:27 00:44:32
172 162 ŠARMAN Petr SK Hasiči Zlín 60 M_II 1979 1 02:30:53 00:44:59
173 278 MICHAL Kolář SUPERIOR Cyklofit High5 Team 34 M_III 1975 1 02:31:04 00:45:09
174 805 JIRÁSEK Jiří Sokol Libochoice 52 M_I 1987 1 02:31:14 00:45:20
175 100 MAREK Jaroslav QUICK-STEP 61 M_II 1976 1 02:31:18 00:45:23
176 623 TRNĚNÝ Aleš 53 M_I 1993 1 02:31:21 00:45:26
177 531 GHISI Tomáš 54 M_I 1996 1 02:31:28 00:45:34
178 203 BEDNAŘÍK Pavel CT Hvozdná 35 M_III 1968 1 02:31:29 00:45:35
179 529 GAZDA Tomáš HK Kroměříž 55 M_I 1988 1 02:31:31 00:45:36
180 24 CEDIDLA Ondřej BON PARI 62 M_II 1979 1 02:31:39 00:45:44
181 609 SUCHÁNEK Zdeněk JaKoŽe LeZeMe Team 56 M_I 1987 1 02:31:40 00:45:45
182 442 HELIS Luděk_Jakub HELLANGIS 2 Tandem 1901 1 02:32:04 00:46:10
183 804 KUKUČKA Jaroslav Pizza bar Angelo 57 M_I 1986 1 02:32:04 00:46:10
184 551 JURTÍK Radovan 58 M_I 1988 1 02:32:08 00:46:13
185 185 VEČEŘ Michal 63 M_II 1984 1 02:32:09 00:46:14
186 130 PISKA Filip Sportbar Baďa Lobodice 64 M_II 1983 1 02:32:09 00:46:14
187 218 GALUSZKA Miroslav ONO to jede 36 M_III 1970 1 02:32:15 00:46:20
188 654 HAPALOVÁ Iva TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 9 Z_I 1985 1 02:32:19 00:46:24
189 816 RADEK Ondřej Beskyd bike 59 M_I 1991 1 02:32:20 00:46:25
190 728 KREJČÍK Ervín Cyklosport Hranice 65 M_II 1976 1 02:32:29 00:46:34
191 494 MĚCHURA Lukáš Mrchostav s.r.o 8 Jun 1998 1 02:32:42 00:46:47
192 636 ŽALČÍK Štěpán DT SWISS Bike Team 60 M_I 1992 1 02:32:47 00:46:52
193 13 BAMBUCH Miroslav 66 M_II 1977 1 02:32:52 00:46:57
194 463 OTEVŘELOVÁ Adéla 10 Z_I 1989 1 02:33:08 00:47:13
195 325 STRATIL Marek Cyklo Tovačov MTB Team 37 M_III 1974 1 02:33:27 00:47:32
196 514 ČELŮSTKA Milan Drásal team Holešov 61 M_I 1990 1 02:33:35 00:47:41
197 704 HOLAN René Kroměřížské bajker 67 M_II 1985 1 02:33:49 00:47:54
198 26 CSEFALVAY Lukáš Všetulské bajk tým 68 M_II 1984 1 02:34:02 00:48:08
199 707 ZAVADIL Lubomír Holešov 69 M_II 1984 1 02:34:09 00:48:14
200 396 MIKULÍK Jaroslav Zlín 12 M_IV 1965 1 02:34:10 00:48:16
201 817 ŠTEFKA Ondřej Valmez 62 M_I 1991 1 02:34:11 00:48:16
202 295 PAVLÍK Libor 38 M_III 1969 1 02:34:28 00:48:34
203 272 MACHARÁČEK Zdeněk Rexite-Zambicos 39 M_III 1972 1 02:34:39 00:48:44
204 66 HUDEČEK Lubomír Kroměřížské bajker 70 M_II 1984 1 02:34:44 00:48:49
205 521 ELŠÍK Michal 63 M_I 1988 1 02:35:02 00:49:07
206 226 HAVLÍČEK Vratislav QUICK-STEP 40 M_III 1973 1 02:35:14 00:49:19
207 465 POSPÍŠILOVÁ Radka bikecentrum olomouc 11 Z_I 1990 1 02:35:20 00:49:25
208 720 DERYCH Jaromír Ekoinvesta Racing Team 71 M_II 1981 1 02:35:29 00:49:34
209 15 BÉM Robert RBC 72 M_II 1978 1 02:35:34 00:49:40
210 515 DALAJKA David 64 M_I 1990 1 02:35:42 00:49:47
211 522 FELČÍR David CARDIO POWER TEAM 65 M_I 1988 1 02:35:47 00:49:52
212 166 ŠIMKOVIČ Petr 73 M_II 1981 1 02:35:57 00:50:02
213 212 ETHELL Andrew BON PARI 41 M_III 1967 1 02:35:59 00:50:05
214 508 BRÁNKA Dominik Business Logic s.r.o. 66 M_I 1991 1 02:36:29 00:50:34
215 149 SLEZÁČEK Tomáš Stevens racing 74 M_II 1976 1 02:36:55 00:51:01
216 802 KRESTA Marek Kresta Racing 67 M_I 1990 1 02:37:01 00:51:06
217 870 ŘIHÁČEK Ladislav Nany Bike Zlín 13 M_IV 1960 1 02:37:01 00:51:07
218 96 SKOPAL Jiří Nany Bike Zlín 42 M_III 1969 1 02:37:02 00:51:07
219 527 FUSEK Petr 68 M_I 1991 1 02:37:08 00:51:14
220 301 PLHAL Pavel MP Engineering XC Team 43 M_III 1975 1 02:37:11 00:51:17
221 460 KOUTNÁ Renáta 12 Z_I 1977 1 02:37:17 00:51:23
222 390 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 14 M_IV 1956 1 02:37:18 00:51:23
223 652 HRTOŇ Aleš Force Aleš 44 M_III 1967 1 02:37:18 00:51:23
224 638 PLACHÝ Roman VK Kroměříž 45 M_III 1969 1 02:37:26 00:51:31
225 650 JANEČKA Jaromír TJ Zekon Klub BpH 46 M_III 1972 1 02:37:29 00:51:34
226 495 MIKL Vojtěch SUPERIOR Cyklofit High5 Team 9 Jun 1999 1 02:37:34 00:51:39
227 610 ŠAFRÁNEK Martin 69 M_I 1995 1 02:37:36 00:51:41
228 290 NOVÁK Jaroslav RUBIC 47 M_III 1970 1 02:37:43 00:51:48
229 47 GARGULÁK Vladimír Koudy bike team 75 M_II 1976 1 02:37:48 00:51:54
230 634 ZLÁMAL Jiří Cyklosport Unite 70 M_I 1988 1 02:37:50 00:51:56
231 492 LANG Lukáš 10 Jun 1997 1 02:38:14 00:52:19
232 819 DRGA Tomáš Vizovice 71 M_I 1989 1 02:38:14 00:52:19
233 366 BRAVENEC Libor TOSHULIN 15 M_IV 1965 1 02:38:15 00:52:20
234 309 REMEŠ Jaroslav Holešov 48 M_III 1974 1 02:38:30 00:52:36
235 302 POPELKA Stanislav Strání 49 M_III 1967 1 02:38:44 00:52:49
236 566 LUKAŠÍK Petr Tata a Peca 72 M_I 1991 1 02:39:01 00:53:06
237 198 ŽŮREK Jaroslav 76 M_II 1985 1 02:39:03 00:53:09
238 357 ZICHÁČEK Jaroslav Tajfun team Rychlov 50 M_III 1975 1 02:39:20 00:53:26
239 142 PŘIKRYL Jindřich kola Reška Slavkov u Brna 77 M_II 1976 1 02:39:25 00:53:30
240 411 STANĚK Karel Hobík 16 M_IV 1965 1 02:39:35 00:53:41
241 426 ZEMAN Jaroslav CYKLOSPORT CHROPYNĚ 17 M_IV 1958 1 02:39:43 00:53:48
242 504 BIELÁK Lukáš Vlkstar 73 M_I 1987 1 02:39:57 00:54:03
243 215 FORET Vladimír HELLANGIS 51 M_III 1969 1 02:39:58 00:54:03
244 723 PIŠTĚK Radim Cyklo Nové Zuby 78 M_II 1978 1 02:39:58 00:54:04
245 711 TOPIČ Patrik JUNIORKA 79 M_II 1979 1 02:40:22 00:54:27
246 346 VAŠÍČEK Matin Synové výčepu 52 M_III 1969 1 02:40:23 00:54:28
247 91 KROČA Michal 80 M_II 1981 1 02:40:32 00:54:37
248 598 PŘIKRYL Jan 74 M_I 1989 1 02:40:35 00:54:41
249 356 ZÁMEČNÍK Jarda SUPERIOR Cyklofit High5 Team 53 M_III 1969 1 02:40:40 00:54:46
250 854 JAŠA František Cyklosport Unite Holešov 11 Jun 2001 1 02:40:51 00:54:57
251 427 ZMEŠKAL Zdenek Šternberk 18 M_IV 1959 1 02:41:00 00:55:06
252 709 PROCHÁZKA Petr 81 M_II 1980 1 02:41:11 00:55:17
253 69 NAŇÁK Milan Nany Bike Zlín 54 M_III 1969 1 02:41:22 00:55:27
254 113 NEDBAL Tomáš Na pohodu sport team 82 M_II 1977 1 02:41:36 00:55:41
255 174 ŠVEC Pavol BON PARI 83 M_II 1985 1 02:41:36 00:55:41
256 33 DOVRTĚL Jan 84 M_II 1982 1 02:41:45 00:55:50
257 632 VRABČEK Lukáš BT Sazovice 75 M_I 1986 1 02:41:45 00:55:51
258 637 HLAVIZŇA Tomáš Zekon Klub BpH 55 M_III 1973 1 02:41:48 00:55:53
259 676 TVARŮŽKA Tomáš 56 M_III 1972 1 02:41:48 00:55:54
260 372 DOSTALÍK Miroslav TOSHULIN 19 M_IV 1961 1 02:42:06 00:56:11
261 133 PLAČEK Ondřej QUICK-STEP 85 M_II 1981 1 02:42:33 00:56:39
262 78 KELAR Jiří černe koně 86 M_II 1977 1 02:42:35 00:56:41
263 476 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1 Z_II 1974 1 02:42:37 00:56:43
264 186 VEČEŘA Jiří Honiči Slušovice 87 M_II 1976 1 02:42:38 00:56:43
265 746 KOLOMAZNÍK Ladislav Chřibáci 88 M_II 1983 1 02:42:42 00:56:47
266 241 JARKOVSKÝ Jaroslav BT Tygři Holešov 57 M_III 1968 1 02:42:43 00:56:49
267 518 DOLEŽEL Michal 76 M_I 1989 1 02:42:43 00:56:49
268 607 SMAHEL Jakub Brusné bike team 77 M_I 1995 1 02:42:44 00:56:50
269 354 VYVLEČKA Richard ASPOT Hulín 58 M_III 1974 1 02:42:52 00:56:58
270 678 VYSEKAL Tomáš 59 M_III 1969 1 02:43:15 00:57:20
271 242 JEŽÍK Jakub 60 M_III 1973 1 02:43:17 00:57:22
272 731 HAPALA Radim Superior riders 89 M_II 1983 1 02:43:26 00:57:31
273 61 HLADKÝ Jan 90 M_II 1976 1 02:43:26 00:57:32
274 361 ŽIŽKA Zbyněk 61 M_III 1969 1 02:43:33 00:57:39
275 351 VRTĚL Robert TAJMAC-ZPS 62 M_III 1975 1 02:43:38 00:57:43
276 248 KMÍNEK Martin 63 M_III 1974 1 02:43:58 00:58:03
277 165 ŠIMARA Petr Bike Team U Klimešu 91 M_II 1977 1 02:44:42 00:58:47
278 289 NETUŠIL Marek Malvas 64 M_III 1973 1 02:44:55 00:59:00
279 363 ŽOUREK Pavel 65 M_III 1970 1 02:45:15 00:59:20
280 880 KNOFLÍČEK Jiří KNF Bike Club 20 M_IV 1962 1 02:45:37 00:59:42
281 326 SVOBODA Roman X TRAIL Rychlohrad 66 M_III 1973 1 02:45:39 00:59:44
282 733 SOLAŘ Michael AXIOM PROVIS 92 M_II 1979 1 02:45:47 00:59:52
283 364 BARTÍK Miroslav 21 M_IV 1960 1 02:45:48 00:59:54
284 430 BURY Vladislav Sunny Bike Olomouc 2 M_V 1953 1 02:45:57 01:00:02
285 14 BEČÁK Milan 93 M_II 1978 1 02:46:05 01:00:10
286 777 GONDA Jiří Kroměřížské bajker 94 M_II 1977 1 02:46:10 01:00:15
287 516 DANĚK Jan WABI BIKE RACING 78 M_I 1990 1 02:46:22 01:00:28
288 35 DRÁBEK Martin Vlkstar Team 95 M_II 1985 1 02:46:32 01:00:37
289 399 ONDRA Stanislav Jen ja 22 M_IV 1965 1 02:46:34 01:00:40
290 716 TRNKA Tomáš 96 M_II 1976 1 02:46:35 01:00:40
291 191 VYSLOUŽIL Jan NightMares 97 M_II 1981 1 02:46:38 01:00:44
292 200 ADÁMEK Jan KTM Rychlov 67 M_III 1967 1 02:47:01 01:01:07
293 432 KOHÚT Miroslav 3 M_V 1954 1 02:47:05 01:01:10
294 594 POLÁŠEK Jan INTERNEXT 2000, s.r.o. 79 M_I 1989 1 02:47:09 01:01:14
295 822 HNÁTEK Robert TK Sport UB 80 M_I 1986 1 02:47:10 01:01:15
296 273 MAJERSKÝ Roman MS Hradislo 68 M_III 1972 1 02:47:11 01:01:17
297 555 KNEDLA Tomáš Hermann Trans Bike 81 M_I 1988 1 02:47:23 01:01:28
298 602 ŘÍHA Marek 82 M_I 1988 1 02:47:25 01:01:31
299 338 TOPOLSKÝ Radek 69 M_III 1973 1 02:47:42 01:01:47
300 507 BORIK Štefan 83 M_I 1986 1 02:47:43 01:01:48
301 323 SPURNÝ Josef Nedojedem team 70 M_III 1971 1 02:47:56 01:02:01
302 291 OSTRČIL Tomáš 71 M_III 1975 1 02:47:59 01:02:04
303 189 VÝMOLA Michal TEVY 98 M_II 1980 1 02:48:04 01:02:10
304 616 ŠNAJDR Michal TJ Sokol Vracov 84 M_I 1988 1 02:48:05 01:02:10
305 60 HAVEL Jan 99 M_II 1979 1 02:48:07 01:02:12
306 533 HADERKA Petr Drásal team Holešov 85 M_I 1986 1 02:48:08 01:02:14
307 281 MIKULÍK Daniel ZAPRO AD TEAM 72 M_III 1973 1 02:48:14 01:02:19
308 437 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 4 M_V 1955 1 02:48:23 01:02:29
309 807 SVOBODNÍK Petr Chvalčov 86 M_I 1992 1 02:48:25 01:02:30
310 605 SLAVÍK Robin AveTECH Brno 87 M_I 1988 1 02:48:30 01:02:35
311 439 VALÁŠEK Pavel KULA TEAM 5 M_V 1950 1 02:48:36 01:02:42
312 613 ŠKOPÍK Ondřej SOKOL Třebětice 88 M_I 1990 1 02:48:42 01:02:48
313 349 VOJÁČEK Jan NAPOHODU sport team 73 M_III 1973 1 02:48:45 01:02:51
314 179 TŘASOŇ Stanislav TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 100 M_II 1984 1 02:48:52 01:02:57
315 801 NEDBAL Jiří Deathsones Bikes 89 M_I 1987 1 02:48:54 01:03:00
316 642 KADLČÁK Daniel 90 M_I 1987 1 02:48:56 01:03:02
317 177 TICHÁNEK Josef 101 M_II 1978 1 02:49:36 01:03:41
318 225 HAVLÍČEK Milan HELLANGIS 74 M_III 1969 1 02:50:20 01:04:25
319 589 PIKNA Marek -------------------- 91 M_I 1986 1 02:50:27 01:04:33
320 441 VODIČKA Jiří Rekoimex Bruntál 6 M_V 1950 1 02:50:29 01:04:35
321 171 ŠTĚPÁN Jaromír Seppuka team 102 M_II 1978 1 02:50:31 01:04:37
322 137 POSPÍŠIL Radek 103 M_II 1977 1 02:50:37 01:04:43
323 536 HOLEČEK Martin 92 M_I 1992 1 02:50:40 01:04:45
324 466 SICHÁLKOVÁ Natálie Zlín 13 Z_I 1994 1 02:50:41 01:04:47
325 513 BURŠA Milan Otrokovice 93 M_I 1987 1 02:50:50 01:04:55
326 123 OVESNÝ Filip Vojta Kosa Team 104 M_II 1983 1 02:51:06 01:05:11
327 497 PAVELKA Ondřej 12 Jun 1998 1 02:51:06 01:05:12
328 183 VALČÍK Vladimír BT Sazovice 105 M_II 1985 1 02:51:09 01:05:14
329 675 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY 75 M_III 1974 1 02:51:13 01:05:18
330 620 ŠVAJDA Libor 94 M_I 1987 1 02:51:17 01:05:22
331 482 ČUMPELÍK Lukáš Cyklo MXM Hulín 13 Jun 1997 1 02:51:20 01:05:26
332 633 WURST David BON PARI 95 M_I 1989 1 02:51:23 01:05:28
333 873 KLABAL Miroslav Tufo Team 7 M_V 1946 1 02:51:26 01:05:31
334 157 STEINER Jiří QUICK-STEP 106 M_II 1979 1 02:51:26 01:05:32
335 132 PISKLÁK Radoslav CARDIO POWER TEAM 107 M_II 1977 1 02:51:35 01:05:40
336 859 MRÁZEKPAVEL VondruškaZbyněk Force Team 3 Tandem 1901 1 02:52:20 01:06:25
337 86 KOSTKA Radek QUICK-STEP 108 M_II 1981 1 02:52:32 01:06:37
338 182 VALA David 109 M_II 1982 1 02:52:37 01:06:42
339 815 KRÁLÍK Michal Drásal team Holešov 96 M_I 1990 1 02:52:47 01:06:52
340 713 KOŇAŘÍK Kamil Top Real Team II 110 M_II 1980 1 02:52:48 01:06:54
341 404 PÁTEK Lubomír Bike Team Sovadina 23 M_IV 1958 1 02:52:49 01:06:55
342 667 KAROLA Tomáš 76 M_III 1975 1 02:52:53 01:06:58
343 383 JELÍNEK Jaroslav QUICK-STEP 24 M_IV 1965 1 02:52:54 01:07:00
344 173 ŠULC David QUICK-STEP 111 M_II 1979 1 02:52:59 01:07:04
345 392 LHOTSKÝ Petr Líná lemra 25 M_IV 1960 1 02:52:59 01:07:05
346 253 KOPČIL David QUICK-STEP 77 M_III 1973 1 02:53:07 01:07:13
347 105 MÉSL Roman Fištróni 112 M_II 1981 1 02:53:10 01:07:15
348 260 KUČERA Miloslav 78 M_III 1971 1 02:53:11 01:07:17
349 827 HEJDA Martin Chřibáci 97 M_I 1987 1 02:53:12 01:07:17
350 82 KONEČNÝ Radek Fryšták 113 M_II 1977 1 02:53:40 01:07:45
351 681 GREBENÍČEK Jan Bike Gretes 79 M_III 1966 1 02:53:44 01:07:49
352 311 RIES Vladimír AGC Team 80 M_III 1972 1 02:53:49 01:07:54
353 498 PODOLA Dominik 14 Jun 1999 1 02:53:57 01:08:02
354 284 MOUDŘÍK Petr QUICK-STEP 81 M_III 1973 1 02:54:03 01:08:09
355 93 KVĚTOŇ Štěpán 114 M_II 1977 1 02:54:08 01:08:13
356 503 BÍBR Ondřej Hulín 98 M_I 1988 1 02:54:14 01:08:20
357 739 ZEMAN Michal 115 M_II 1982 1 02:54:15 01:08:20
358 559 KOPŘIVA Michal 99 M_I 1988 1 02:54:16 01:08:22
359 219 GERYK Jan Zambicos Rexite 82 M_III 1975 1 02:54:22 01:08:28
360 604 SEMELA Kamil Komonec biketeam 100 M_I 1991 1 02:54:23 01:08:28
361 424 VYMĚTAL Pavel 26 M_IV 1960 1 02:54:26 01:08:31
362 244 JUGAS Jirii 83 M_III 1966 1 02:54:30 01:08:35
363 321 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 84 M_III 1969 1 02:54:32 01:08:37
364 164 ŠIMA Milan Continental sport team 116 M_II 1983 1 02:54:35 01:08:41
365 254 KOPČIL Robert QUICK-STEP 85 M_III 1970 1 02:54:43 01:08:48
366 577 NEDBAL Martin HK Kroměříž 101 M_I 1989 1 02:55:14 01:09:19
367 275 MAREK Josef 86 M_III 1970 1 02:55:15 01:09:21
368 653 STOKLÁSEK Robert Všetulské bajk tým 87 M_III 1973 1 02:55:17 01:09:23
369 597 PROCHÁZKA Ondřej BON PARI 102 M_I 1987 1 02:55:43 01:09:49
370 213 FIEDLER Michal QUICK-STEP 88 M_III 1974 1 02:55:53 01:09:59
371 745 KUČERA Josef Bula Šroťák Tým 117 M_II 1983 1 02:56:04 01:10:10
372 95 LIŠKA Jan SPECIALIZED 118 M_II 1984 1 02:56:08 01:10:13
373 646 UHROVÁ Monika Otrokovice 14 Z_I 1976 1 02:56:28 01:10:33
374 717 PAVELKA Lukáš Všetulské bajk tým 119 M_II 1983 1 02:56:34 01:10:40
375 268 LIŠKA Ladislav Lipová 89 M_III 1970 1 02:56:38 01:10:44
376 339 TRUBELÍK Milan 90 M_III 1974 1 02:56:42 01:10:47
377 169 ŠKODA Ladislav Šampijóni zahrádek 120 M_II 1977 1 02:56:48 01:10:54
378 582 NOVOTNÝ Jan sám za sebe 103 M_I 1986 1 02:57:03 01:11:09
379 744 ČEJKA Libor www.kovonastroje.cz 104 M_I 1989 1 02:57:20 01:11:26
380 143 SANITRNÍK Pavel 121 M_II 1981 1 02:57:26 01:11:31
381 663 ONDRUCH Luděk Újezd tým Holešov 91 M_III 1971 1 02:58:13 01:12:19
382 344 VALERIAN Marek QUICK-STEP 92 M_III 1973 1 02:58:21 01:12:26
383 170 ŠPALEK Vít Edhouse RegEx 122 M_II 1982 1 02:58:28 01:12:34
384 382 JAVORA Evžen ZAMBICOS 27 M_IV 1959 1 02:58:39 01:12:45
385 480 VODEHNALOVÁ Milena SUPERIOR Cyklofit High5 Team 2 Z_II 1973 1 02:58:41 01:12:47
386 330 ŠIMEK Petr elem Zlín 93 M_III 1968 1 02:58:45 01:12:50
387 188 VYBÍRALÍK Martin SK Kung Fu Zlín 123 M_II 1976 1 02:58:55 01:13:00
388 110 MIŠEJE Ivan BON PARI 124 M_II 1979 1 02:59:01 01:13:07
389 436 PALACKÝ Miloslav 8 M_V 1954 1 02:59:02 01:13:08
390 732 MOHILA Tomáš BIKESTYLE.CZ 125 M_II 1980 1 02:59:19 01:13:25
391 348 VLČEK Jiří 94 M_III 1973 1 02:59:25 01:13:30
392 276 MARTÁK René 95 M_III 1971 1 02:59:30 01:13:35
393 374 FINSTERLE Slavomír FLIN GYM 28 M_IV 1965 1 02:59:34 01:13:40
394 317 SMÝKAL Jaromír Vlkstarteam 96 M_III 1970 1 02:59:36 01:13:41
395 160 SVĚTLÍK Miroslav 126 M_II 1984 1 02:59:44 01:13:50
396 661 SOUKUP Gustav 97 M_III 1970 1 02:59:58 01:14:03
397 358 ZMEŠKAL Robert 98 M_III 1970 1 03:00:26 01:14:32
398 421 VÁVRA Petr Cyklosport Unite 29 M_IV 1963 1 03:00:29 01:14:34
399 428 ŽELEZNÝ Jaroslav 30 M_IV 1958 1 03:00:35 01:14:41
400 864 BURDA Rostislav ASPOT Hulín 9 M_V 1954 1 03:00:37 01:14:43
401 125 PÁNEK Martin QUICK-STEP 127 M_II 1977 1 03:01:03 01:15:08
402 866 DOLEŽAL David 15 Jun 1997 1 03:01:05 01:15:10
403 662 JAVŮREK František SK Hasiči Zlín 99 M_III 1968 1 03:01:11 01:15:16
404 407 POLANSKÝ Leopold VALACHBAJK Team 31 M_IV 1963 1 03:01:11 01:15:16
405 826 ČERNÝ Martin KNF Bike Club 105 M_I 1990 1 03:01:11 01:15:16
406 184 VALKOVIČ David 128 M_II 1980 1 03:01:12 01:15:17
407 279 MICHNA Roman 100 M_III 1974 1 03:01:19 01:15:25
408 92 KUKLA Radoslav LUKO šlapeto tým 129 M_II 1976 1 03:01:22 01:15:27
409 669 ČIŽMÁR Jiří Melton Výkup chleba MTB 101 M_III 1975 1 03:01:27 01:15:32
410 405 PAVELEK Jaromír Mountaintime.cz 32 M_IV 1964 1 03:01:31 01:15:37
411 456 JURČÍKOVÁ Veronika DT SWISS Bike Team 15 Z_I 1983 1 03:01:33 01:15:38
412 452 ELIÁŠOVÁ Lenka 16 Z_I 1978 1 03:01:34 01:15:39
413 194 ZBOŘIL Jan 130 M_II 1985 1 03:01:43 01:15:49
414 562 KRČMA Tomáš 106 M_I 1988 1 03:01:49 01:15:54
415 871 KALIVODA Jiří Tufo Team 10 M_V 1952 1 03:01:51 01:15:56
416 238 IVANEK Martin Újezd Holesov 102 M_III 1975 1 03:01:52 01:15:57
417 222 HAJDA Vaclav Hobik 103 M_III 1969 1 03:01:53 01:15:58
418 136 POPIOLEK Michal DpovaBike 131 M_II 1978 1 03:01:53 01:15:59
419 97 LUBĚNA Martin 132 M_II 1981 1 03:01:58 01:16:03
420 440 VAŘECHA Josef ---- 11 M_V 1943 1 03:02:01 01:16:06
421 167 ŠIMŮNEK Martin QUICK-STEP 133 M_II 1985 1 03:02:09 01:16:14
422 58 HANÁK Kamil QUICK-STEP 134 M_II 1984 1 03:02:10 01:16:15
423 32 DOČEKAL Jan QUICK-STEP 135 M_II 1980 1 03:02:12 01:16:17
424 233 HRBÁČEK Michal Internext 104 M_III 1974 1 03:02:18 01:16:24
425 742 FILIPÍK Roman 136 M_II 1982 1 03:02:21 01:16:27
426 261 KUTIL Libor Synové výčepu 105 M_III 1969 1 03:02:22 01:16:28
427 535 HENKL Filip BON PARI 107 M_I 1987 1 03:02:26 01:16:32
428 425 ZÁVRBSKÝ Ladislav CYKLO ŽOPY 33 M_IV 1964 1 03:02:27 01:16:32
429 656 BAKALÍK Jaroslav Zlín 106 M_III 1969 1 03:02:32 01:16:37
430 120 ONDREJOVIČ Peter BON PARI 137 M_II 1981 1 03:02:43 01:16:48
431 673 PAVELEK Aleš Bike sport servis Opava 107 M_III 1972 1 03:02:44 01:16:50
432 645 DALECKÝ Jiří Bike Team Sazovice 108 M_III 1974 1 03:02:56 01:17:02
433 874 BEDNAŘÍK Rosťa CT Hvozdná 34 M_IV 1964 1 03:03:00 01:17:05
434 106 MEZNÍK Jan HO Tesla Brno 138 M_II 1984 1 03:03:06 01:17:12
435 201 BAČUVČÍK Radim 109 M_III 1975 1 03:03:14 01:17:19
436 345 VANĚK Petr 110 M_III 1973 1 03:03:16 01:17:22
437 591 PLZÁK Lukáš QUICK-STEP 108 M_I 1990 1 03:03:30 01:17:36
438 595 POSPÍŠILÍK Antonín Bike Bulls Pravčice 109 M_I 1986 1 03:03:47 01:17:52
439 708 MICHALÍK Radek NightMares 139 M_II 1985 1 03:04:01 01:18:07
440 324 STRÁNSKÝ Marek QUICK-STEP 111 M_III 1975 1 03:04:05 01:18:11
441 469 UHLÍŘOVÁ Alžběta 17 Z_I 1985 1 03:04:16 01:18:21
442 572 MĚRKA Adam Klub přátel dobrého vína 110 M_I 1993 1 03:04:22 01:18:28
443 176 TESAŘ Karel KAC2004 Olomouc 140 M_II 1981 1 03:04:26 01:18:31
444 94 KYRYCH Vladimír Deathstones Bikes 141 M_II 1977 1 03:04:30 01:18:35
445 509 BRYNDA David QUICK-STEP 111 M_I 1990 1 03:04:32 01:18:37
446 879 PERŮTKA Karel Sportovní klub horní lhota 12 M_V 1949 1 03:04:52 01:18:58
447 181 VACULÍK Radim Continental sport team 142 M_II 1976 1 03:04:55 01:19:00
448 331 ŠKUTA Přemysl Špica team Dřevohostice 112 M_III 1969 1 03:05:00 01:19:05
449 420 VAŘECHA Lumír Špica team Dřevohostice 35 M_IV 1965 1 03:05:00 01:19:06
450 332 ŠNAJDAR Roman 113 M_III 1969 1 03:05:06 01:19:12
451 16 BENEŠ Martin 143 M_II 1978 1 03:05:13 01:19:18
452 159 SUCHÁNEK Robert 3XJ 144 M_II 1976 1 03:05:13 01:19:19
453 121 ORSAVA Lukáš Arles 145 M_II 1983 1 03:05:33 01:19:38
454 209 ČUMPELÍK Jaroslav Hulín 114 M_III 1972 1 03:05:37 01:19:42
455 206 BLECHOVSKÝ Martin ONO to jede 115 M_III 1970 1 03:05:38 01:19:44
456 252 KOMEDA David QUICK-STEP 116 M_III 1973 1 03:05:41 01:19:47
457 397 MINAŘÍK Ivan Držková 36 M_IV 1962 1 03:05:42 01:19:48
458 490 KOVÁŘ Martin RBT Slimáci 16 Jun 2000 1 03:05:45 01:19:51
459 257 KOVÁŘ Marek RBT Slimáci 117 M_III 1970 1 03:05:47 01:19:53
460 806 ŠŤASTNÝ Jan Nevyměknem 112 M_I 1986 1 03:05:54 01:20:00
461 622 TOBOLÍK Jiří 113 M_I 1988 1 03:06:02 01:20:07
462 857 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 13 M_V 1952 1 03:06:08 01:20:14
463 52 CHYTIL Martin TOSHULIN 37 M_IV 1963 1 03:06:18 01:20:23
464 128 PICEK Zbyněk MTB Nevyměknem 146 M_II 1981 1 03:06:25 01:20:30
465 505 BLAHA Richard 114 M_I 1991 1 03:06:26 01:20:31
466 62 HLAVÁČ David Myšárna 147 M_II 1980 1 03:06:40 01:20:46
467 227 HELIS Luděk HELLANGIS 118 M_III 1972 1 03:06:49 01:20:55
468 147 SIMERSKÝ Martin 148 M_II 1984 1 03:06:59 01:21:05
469 703 DVORNÍK Zdeněk NightMares 149 M_II 1985 1 03:07:03 01:21:09
470 725 NOVOTNÝ Petr Herbalive 150 M_II 1980 1 03:07:11 01:21:16
471 558 KONEČNÝ Ondřej A&O Team 115 M_I 1986 1 03:07:19 01:21:24
472 567 MACEK David Vizovice 116 M_I 1992 1 03:07:29 01:21:34
473 627 VACULKA František EAGLE.sc 117 M_I 1990 1 03:07:38 01:21:43
474 343 VÁCLAVEK Martin EAGLE.sc, Orel jednota Zlín 119 M_III 1970 1 03:08:27 01:22:32
475 102 MĚCHÁČEK Martin Bike Píchači 151 M_II 1976 1 03:08:32 01:22:38
476 240 JANOŠKA Jiří 120 M_III 1975 1 03:08:43 01:22:49
477 230 HOŘÁK Martin QUICK-STEP 121 M_III 1972 1 03:09:21 01:23:26
478 269 MACKOVÍK Dušan Pilana Market 122 M_III 1969 1 03:09:30 01:23:36
479 73 JUŘÍK Josef Continental sport team 152 M_II 1977 1 03:09:34 01:23:39
480 583 NOVOTNÝ Miroslav JaKoŽe LeZeMe Team 118 M_I 1986 1 03:09:44 01:23:49
481 138 POSPÍŠILÍK Lukáš Luko šlapeto 153 M_II 1981 1 03:09:51 01:23:56
482 271 MACHALA Petr Bystřice pod Hostýnem 123 M_III 1970 1 03:10:11 01:24:16
483 310 REŽNÝ Svatopluk QUICK-STEP 124 M_III 1973 1 03:10:15 01:24:20
484 89 KREBES Marek BON PARI 154 M_II 1977 1 03:10:18 01:24:24
485 450 DOHNALOVA Petra Ruženky Team 18 Z_I 1976 1 03:10:20 01:24:25
486 246 KADLČEK Josef TK sport Uherský Brod 125 M_III 1969 1 03:10:27 01:24:32
487 534 HAMPEJS Radomír 119 M_I 1988 1 03:10:32 01:24:37
488 872 KŘIŽAN Josef 14 M_V 1947 1 03:10:39 01:24:44
489 145 SEDLÁČEK David DpovaBike 155 M_II 1978 1 03:10:42 01:24:47
490 868 KOLÁČ Rudolf CYKLOSPORT CHROPYNĚ 38 M_IV 1963 1 03:10:58 01:25:04
491 554 KLINKOVSKÝ Tomáš GIANT Brno 120 M_I 1986 1 03:11:13 01:25:18
492 286 MUSIL Radomír Synové výčepu 126 M_III 1966 1 03:11:18 01:25:23
493 502 BENEŠ Jan 121 M_I 1991 1 03:11:19 01:25:25
494 659 SVOBODNÍK Libor Gastro & Sex 127 M_III 1967 1 03:11:23 01:25:28
495 180 URBANEC Petr 156 M_II 1979 1 03:11:27 01:25:32
496 256 KOTAS František CYKLO ŽOPY 128 M_III 1971 1 03:11:29 01:25:34
497 588 PERNICKY Filip 122 M_I 1986 1 03:11:40 01:25:45
498 477 OTEVŘELOVÁ Bohuslava 3 Z_II 1966 1 03:11:50 01:25:55
499 664 RŮŽIČKA Aleš SK Rychlov 129 M_III 1975 1 03:11:53 01:25:58
500 471 ZELENÁ Monika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 19 Z_I 1976 1 03:11:53 01:25:58
501 423 VRUBEL Tomáš TOSHULIN 39 M_IV 1965 1 03:12:02 01:26:07
502 235 HRUBÝ Patrik 130 M_III 1969 1 03:12:05 01:26:11
503 467 SLOVENČÍKOVÁ Iveta 20 Z_I 1989 1 03:12:11 01:26:16
504 462 OLŠAROVÁ Renata Bike Triatlon Morkovice 21 Z_I 1991 1 03:12:19 01:26:24
505 355 ZABLOUDIL Michal AWL-Techniek bike team 131 M_III 1974 1 03:12:34 01:26:40
506 651 ŠČERBA Libor Hranice 132 M_III 1972 1 03:12:35 01:26:41
507 862 MARTINEC Stanislav Koma Vizovice 40 M_IV 1961 1 03:12:48 01:26:53
508 810 BRADÍK Vojtěch 123 M_I 1992 1 03:12:50 01:26:56
509 875 DOLEČEK Břetislav Kroměříž 41 M_IV 1961 1 03:12:56 01:27:01
510 379 HELIS Ladislav HELLANGIS 42 M_IV 1964 1 03:13:13 01:27:18
511 85 KORDULA Vilém WZ AUTO IMPORT Specialized 157 M_II 1976 1 03:13:28 01:27:33
512 352 VRZAL Stanislav Kroměříž 133 M_III 1975 1 03:13:41 01:27:46
513 56 HÁJEK Josef 158 M_II 1980 1 03:14:11 01:28:16
514 134 PLESNÍK Jirka 159 M_II 1978 1 03:14:13 01:28:18
515 296 PAŽOUT Jan 134 M_III 1972 1 03:14:13 01:28:19
516 80 KOČÍŘ Roman Bike Triatlon Morkovice 160 M_II 1979 1 03:14:14 01:28:19
517 454 HELISOVÁ Veronika HELLANGIS 22 Z_I 1994 1 03:14:17 01:28:23
518 101 MARTÍNEK Petr DpovaBike 161 M_II 1979 1 03:14:23 01:28:28
519 19 BŘEŇ Jan RUSAVA BIKE TEAM 162 M_II 1984 1 03:14:31 01:28:37
520 163 ŠEVCŮ Adam A&O Team 163 M_II 1984 1 03:14:48 01:28:53
521 458 KAŇOVÁ Monika Pepebike 23 Z_I 1989 1 03:15:10 01:29:16
522 809 VALNTA Michal TJ Sokol Chomýž 124 M_I 1993 1 03:15:10 01:29:16
523 402 OTEVŘEL František 43 M_IV 1962 1 03:15:51 01:29:57
524 455 HUDEČKOVÁ Hana QUICK-STEP 24 Z_I 1991 1 03:15:57 01:30:02
525 350 VOZNICA Milan CYKLO ŽOPY 135 M_III 1967 1 03:16:03 01:30:08
526 154 SRNEC Jozef BON PARI 164 M_II 1984 1 03:16:10 01:30:16
527 803 STOKLÁSEK Tomáš Všetulské bajk tým 125 M_I 1995 1 03:16:13 01:30:19
528 155 STÁREK Lukáš 165 M_II 1985 1 03:16:16 01:30:21
529 548 JASENSKÝ Dominik 126 M_I 1996 1 03:16:19 01:30:24
530 384 JELÍNEK Zdeněk HOBBÍK 44 M_IV 1958 1 03:16:24 01:30:29
531 42 FRÉLICH Jaroslav Deathstones Bikes 166 M_II 1976 1 03:17:29 01:31:34
532 232 HOUŠŤ Miroslav 136 M_III 1975 1 03:17:33 01:31:38
533 371 DOLEŽEL Zdeněk BON PARI 45 M_IV 1956 1 03:17:40 01:31:45
534 342 TZACHEV Vassil BON PARI 137 M_III 1966 1 03:17:40 01:31:45
535 304 POSPÍŠIL Martin QUICK-STEP 138 M_III 1970 1 03:17:53 01:31:58
536 263 KVASNIČKA Jiří pinec bystřice 139 M_III 1973 1 03:17:59 01:32:04
537 398 MOŽÍŠ Jaroslav Rymice 46 M_IV 1962 1 03:18:07 01:32:12
538 541 HOUZVIC Jakub QUICK-STEP 127 M_I 1995 1 03:18:20 01:32:26
539 851 VEČEŘA Jaroslav 47 M_IV 1960 1 03:18:24 01:32:30
540 419 VAŇATKA Jaroslav QUICK-STEP 48 M_IV 1963 1 03:18:28 01:32:34
541 710 VRTĚLKA Miroslav Rychlov 167 M_II 1981 1 03:18:32 01:32:37
542 538 HORÁK Zdeněk 128 M_I 1986 1 03:18:52 01:32:57
543 76 KAROL Milan AUTHOR RACING TEAM 168 M_II 1981 1 03:19:21 01:33:27
544 608 STRELEC Josef Bike Triatlon Morkovice 129 M_I 1988 1 03:19:26 01:33:32
545 373 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 49 M_IV 1964 1 03:19:33 01:33:38
546 314 ŘÍČKA Jaroslav 140 M_III 1968 1 03:19:40 01:33:45
547 131 PISKLÁK Marek CARDIO POWER TEAM 169 M_II 1979 1 03:20:02 01:34:07
548 21 BUREŠ Viktor BON PARI 170 M_II 1976 1 03:20:06 01:34:12
549 705 RICHTER Michal NightMares 171 M_II 1985 1 03:20:12 01:34:17
550 217 GALOVICH Peter 141 M_III 1975 1 03:20:40 01:34:45
551 446 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1 Jky 2001 1 03:20:52 01:34:57
552 17 BEZDĚK Lukáš Deathstones Bikes 172 M_II 1978 1 03:20:57 01:35:02
553 333 ŠOPÍK David AGC Team 142 M_III 1974 1 03:21:14 01:35:20
554 734 GAVLAS Alexaner 173 M_II 1985 1 03:21:20 01:35:25
555 59 HANZLIK Roman Los Amateros 174 M_II 1976 1 03:21:41 01:35:47
556 216 FRYDRYCH Zdeněk TJ Sokol Loučka 143 M_III 1975 1 03:22:00 01:36:06
557 499 ROŠTLAPIL Jakub QUICK-STEP 17 Jun 1999 1 03:22:02 01:36:07
558 335 ŠVARC Jaroslav BON PARI 144 M_III 1973 1 03:22:03 01:36:08
559 205 BIČAN Milan Brno cycling 145 M_III 1973 1 03:22:07 01:36:13
560 280 MIKOŠKA Radek 146 M_III 1966 1 03:23:18 01:37:23
561 861 OCELKA Vojtěch Saltic 50 M_IV 1959 1 03:23:34 01:37:39
562 223 HANOUSEK Dušan 147 M_III 1969 1 03:23:34 01:37:40
563 824 SOVÁK Martin 130 M_I 1996 1 03:23:36 01:37:42
564 370 DOHNÁLEK Dušan Cyklo-Přílepy 51 M_IV 1965 1 03:23:52 01:37:58
565 464 POBORSKÁ Michaela VHS Brno 25 Z_I 1985 1 03:24:56 01:39:01
566 501 TLUSTÁK Jiří tlust 18 Jun 1998 1 03:24:56 01:39:02
567 615 ŠMEIDLER Michal 131 M_I 1989 1 03:25:11 01:39:16
568 197 ZUBÁK Lukáš BON PARI 175 M_II 1977 1 03:25:15 01:39:20
569 575 MIKULČÍK Petr 132 M_I 1986 1 03:25:18 01:39:24
570 393 LUKAŠÍK Petr Hasiči Lhotka 52 M_IV 1961 1 03:25:22 01:39:28
571 298 PETRATUR Pavel QUICK-STEP 148 M_III 1975 1 03:25:36 01:39:42
572 265 LANGER Pavel 149 M_III 1974 1 03:25:41 01:39:47
573 416 TOMEČEK Zdeněk Držková 53 M_IV 1964 1 03:25:53 01:39:58
574 202 BAZALKA Miroslav CARDIO POWER TEAM 150 M_III 1972 1 03:26:19 01:40:24
575 641 MLČÁKOVÁ Eva GyomTeam 26 Z_I 1982 1 03:26:24 01:40:29
576 394 MANIŠ Miloslav 54 M_IV 1964 1 03:27:29 01:41:34
577 156 STAREK Roman Bike Bulls Pravčice 176 M_II 1980 1 03:27:54 01:41:59
578 876 SVOBODA Petr 55 M_IV 1960 1 03:28:23 01:42:28
579 38 DUBSKÝ Michal QUICK-STEP 177 M_II 1981 1 03:28:29 01:42:35
580 590 PINTERA Zdeněk 133 M_I 1987 1 03:29:22 01:43:28
581 247 KALA Petr STS CHVOJKOVICE BROD 151 M_III 1967 1 03:30:07 01:44:12
582 665 DVORNÍK Jiří VDK plus 152 M_III 1973 1 03:30:31 01:44:37
583 869 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Rymice 15 M_V 1955 1 03:31:03 01:45:08
584 658 VYBÍHAL Pavel NAPOHODU sport team 153 M_III 1974 1 03:32:00 01:46:05
585 570 MANIŠ Martin 134 M_I 1990 1 03:32:02 01:46:07
586 41 FAJSTL Antonín BON PARI 178 M_II 1980 1 03:32:04 01:46:10
587 409 SKÁCEL Petr 56 M_IV 1963 1 03:32:04 01:46:10
588 406 PLÁNIČKA Petr RTS Riders 57 M_IV 1963 1 03:32:10 01:46:16
589 412 SYNEK Radomír 58 M_IV 1963 1 03:33:13 01:47:18
590 478 RŮŽIČKOVÁ Zuzana 4 Z_II 1974 1 03:33:29 01:47:34
591 438 ŠIŠKA Pavel NEKO Prusinovice 16 M_V 1954 1 03:33:32 01:47:37
592 433 KROUTILÍK Jaroslav LRS Vyškov 17 M_V 1955 1 03:33:40 01:47:46
593 299 PETRŮ Vlastimil 154 M_III 1973 1 03:33:44 01:47:49
594 434 MARNÝ Tomáš 18 M_V 1955 1 03:34:11 01:48:17
595 67 CHMELA Viktor Cobram Bike Team 179 M_II 1976 1 03:34:42 01:48:47
596 500 SMOLA Honza Orel Jednota Hulín 19 Jun 2000 1 03:34:53 01:48:59
597 727 MÍLEK Jaroslav Melton Výkup chleba MTB 180 M_II 1977 1 03:35:04 01:49:09
598 117 NEZNÁMY Ľubomír QUICK-STEP 181 M_II 1983 1 03:36:06 01:50:12
599 228 HLAVÁČEK Stanislav QUICK-STEP 155 M_III 1967 1 03:36:10 01:50:15
600 262 KUTNY Branislav QUICK-STEP 156 M_III 1975 1 03:36:56 01:51:02
601 336 TARABUS Ondrej QUICK-STEP 157 M_III 1975 1 03:36:59 01:51:04
602 422 VLASATÝ Vojtěch HZSP COBA 59 M_IV 1963 1 03:38:15 01:52:21
603 640 PŘÍLESKÁ Nikola 27 Z_I 1995 1 03:38:48 01:52:53
604 644 KRUPICOVÁ Markéta NightMares 28 Z_I 1988 1 03:38:48 01:52:54
605 388 KRAJCAR Zdeněk 60 M_IV 1963 1 03:39:09 01:53:14
606 274 MANIŠ Jaroslav SK Hasiči Zlín 158 M_III 1969 1 03:39:31 01:53:36
607 865 KANTOR František Šaman Bike Brno 61 M_IV 1957 1 03:40:09 01:54:14
608 445 MINÁŘOVÁ Tereza 2 Jky 1998 1 03:40:15 01:54:21
609 282 MINÁŘ Václav 159 M_III 1969 1 03:40:15 01:54:21
610 341 TUREČEK Roman QUICK-STEP 160 M_III 1973 1 03:40:16 01:54:22
611 380 HRABÍK Pavel Konec závodu 62 M_IV 1963 1 03:40:49 01:54:54
612 649 SKLENÁŘ Břetislav 161 M_III 1973 1 03:41:37 01:55:42
613 44 GADAS Jan BON PARI 182 M_II 1977 1 03:41:59 01:56:04
614 75 KARAFFA Marek 183 M_II 1977 1 03:42:38 01:56:43
615 470 ÚŠELOVÁ Eva 29 Z_I 1989 1 03:46:10 02:00:15
616 245 JURÁŇ Michal Lomnička 162 M_III 1968 1 03:47:14 02:01:20
617 283 MIŠUREC Zbyněk 163 M_III 1974 1 03:47:16 02:01:21
618 88 KRATOCHVILA libor 184 M_II 1979 1 03:47:35 02:01:41
619 264 LAGA Martin QUICK-STEP 164 M_III 1974 1 03:48:20 02:02:25
620 451 ĎURIŠOVÁ Jolana Nedojedem team 30 Z_I 1986 1 03:48:27 02:02:33
621 512 BUJŇÁČEK Lukáš BON PARI 135 M_I 1989 1 03:48:30 02:02:35
622 376 FORMÁNEK Petr Bike centrum Štěrbík 63 M_IV 1958 1 03:48:46 02:02:51
623 53 GÜRTLER Branislav BON PARI 185 M_II 1979 1 03:49:14 02:03:20
624 619 ŠOUSTAL Jan Přiznání cyklistů 136 M_I 1996 1 03:49:20 02:03:26
625 400 ORDÁŇ Petr Cykloch Team 64 M_IV 1965 1 03:50:10 02:04:15
626 714 ČÁP Lukáš 186 M_II 1980 1 03:51:50 02:05:55
627 307 PUMPRLA Libor Truhlářství Pumprla 165 M_III 1975 1 03:52:26 02:06:31
628 389 KUBĚNA Roman 65 M_IV 1965 1 03:52:39 02:06:45
629 473 DOLEŽELOVÁ Irena BON PARI 5 Z_II 1961 1 03:53:59 02:08:05
630 479 TUREČKOVÁ Soňa QUICK-STEP 6 Z_II 1974 1 03:55:13 02:09:18
631 410 SLOVÁK Josef 66 M_IV 1959 1 03:55:44 02:09:49
632 118 NOVOTNÝ Martin HZSP COBA 187 M_II 1983 1 03:56:43 02:10:48
633 506 BOHUŠ Vojta Caramba! Team 137 M_I 1994 1 03:56:43 02:10:48
634 736 GOTTVALD Jiří 188 M_II 1984 1 03:57:41 02:11:47
635 668 LORENC Petr 166 M_III 1972 1 03:59:29 02:13:35
636 319 SONNTAG Robert Všetulské bajk tým 167 M_III 1973 1 04:00:04 02:14:09
637 329 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 168 M_III 1966 1 04:00:14 02:14:20
638 297 PECL Jiri Beast from New Wold 169 M_III 1970 1 04:01:31 02:15:36
639 677 STAVINOHA Radek 67 M_IV 1963 1 04:01:57 02:16:03
640 375 FOJTŮ Jaroslav cyklo Vičanov 68 M_IV 1957 1 04:02:29 02:16:34
641 457 KALÍKOVÁ Šárka BON PARI 31 Z_I 1978 1 04:02:35 02:16:40
642 417 TRHLÍK Vladimír Mrchostav s.r.o. 69 M_IV 1960 1 04:02:36 02:16:41
643 853 CHMELAŘ Jakub 20 Jun 2000 1 04:03:16 02:17:22
644 557 KOLÁŘ Jan Manobike 138 M_I 1989 1 04:03:26 02:17:32
645 414 ŠMEIDLER Stanislav 70 M_IV 1964 1 04:04:02 02:18:08
646 648 LABANCZ Petr Canyon Racing Team 170 M_III 1970 1 04:04:40 02:18:45
647 285 MUSIL Petr Všetulské bajk tým 171 M_III 1971 1 04:05:04 02:19:10
648 547 JANOŠŤÁK Ivan QUICK-STEP 139 M_I 1988 1 04:05:10 02:19:16
649 337 TLUSTÁK Jiří tlust 172 M_III 1970 1 04:05:20 02:19:25
650 735 RESCH Karel 189 M_II 1981 1 04:05:36 02:19:41
651 828 VYORAL Pavel iNELS team 140 M_I 1989 1 04:06:23 02:20:29
652 568 MAHDAL Václav 141 M_I 1987 1 04:06:27 02:20:32
653 748 KONEČNÝ Martin 190 M_II 1983 1 04:06:27 02:20:33
654 98 MACHATÝ Tomáš QUICK-STEP 191 M_II 1982 1 04:08:12 02:22:18
655 54 GÜRTLER Štefan BON PARI 192 M_II 1978 1 04:08:13 02:22:18
656 316 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín 173 M_III 1973 1 04:09:08 02:23:13
657 525 FOLTÝN Lukáš 142 M_I 1995 1 04:09:11 02:23:17
658 208 BURŠÍK Roman QUICK-STEP 174 M_III 1973 1 04:09:26 02:23:31
659 90 KRIŠKA Ján BON PARI 193 M_II 1982 1 04:09:40 02:23:45
660 124 PACHTA Jindřich Jindra jede podruhe 194 M_II 1977 1 04:10:45 02:24:50
661 435 NERADIL Josef TOSHULIN 19 M_V 1953 1 04:10:52 02:24:57
662 540 HOŠTÁK Radovan BON PARI 143 M_I 1987 1 04:13:20 02:27:26
663 74 KADLČÍK Jaroslav 195 M_II 1980 1 04:15:58 02:30:03
664 328 ŠEVČÍK Ivo QUICK-STEP 175 M_III 1975 1 04:17:41 02:31:46
665 25 CEDIDLO Petr Hermann Trans Bike 196 M_II 1981 1 04:18:20 02:32:25
666 303 POPELKA Tomáš 176 M_III 1970 1 04:21:03 02:35:09
667 431 DOŠEK František Holešov 20 M_V 1951 1 04:28:09 02:42:15
668 204 BERKY Martin 177 M_III 1968 1 04:28:54 02:42:59
669 288 NELEŠOVSKÝ Tomáš 178 M_III 1971 1 04:31:07 02:45:12
670 468 ŠRÁMKOVÁ Daniela - 32 Z_I 1992 1 04:31:13 02:45:19
671 415 ŠRÁMEK Vladimír RBT Slimáci 71 M_IV 1965 1 04:31:13 02:45:19
672 429 BŘEŇ Antonín 21 M_V 1952 1 04:31:58 02:46:03
673 300 PLHÁK Pavel BON PARI 179 M_III 1967 1 04:36:01 02:50:06
674 475 MACKOVÍKOVÁ Svatava BON PARI 7 Z_II 1970 1 04:36:01 02:50:06
675 858 ČEŠEK Pavel Drásal Team 22 M_V 1949 1 04:41:51 02:55:56
676 447 BARBOŘÍKOVÁ Romana 33 Z_I 1982 1 04:42:03 02:56:08
677 855 STRATIL Jiří Holešovští Pokalíšci / Swiss Cowboys 72 M_IV 1959 1 04:48:15 03:02:21
678 327 ŠAJDÁK Pavel 180 M_III 1974 1 04:49:37 03:03:43
679 453 GÜRTLEROVÁ Andrea BON PARI 34 Z_I 1980 1 05:00:11 03:14:16
680 573 MIKLAŠ Jan QUICK-STEP 144 M_I 1986 1 05:12:04 03:26:10
681 50 GOŽĎÁL Dalibor za Verunku 197 M_II 1976 1 05:15:50 03:29:55
682 211 DOSPĚL Antonín za Verunku 181 M_III 1974 1 05:15:50 03:29:56

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 6 BROŽ Matěj BagBike Ostrava!!! M_I 1989 0 1 kolo
DNS 18 BILÍK Jan TJG M_II 1976 0 1 kolo
DNS 22 BUROŇ Petr M_II 1981 0 1 kolo
DNS 28 ČABLA Jiří SoteSport M_II 1979 0 1 kolo
DNS 29 ČERNÝ Felix M_II 1980 0 1 kolo
DNS 49 GÖTZ Tomáš BON PARI M_II 1976 0 1 kolo
DNS 57 HAJEK pavel Lukov M_II 1983 0 1 kolo
DNS 64 HOFEREK Martin GT bikeplac opportunity M_II 1983 0 1 kolo
DNS 65 HRDLIČKA Zbyněk M_II 1977 0 1 kolo
DNS 70 JORDA Radek M_II 1983 0 1 kolo
DNS 77 KASALA Zdeněk Vlkstarteam M_II 1983 0 1 kolo
DNS 84 KOPLÍK Martin Vesani.cz M_II 1984 0 1 kolo
DNS 87 KRAL jakub ride for freedom M_II 1984 0 1 kolo
DNS 112 MUSIL Pavel Batman-Bike Team M_II 1982 0 1 kolo
DNS 126 PÁTÍK Tomáš M_II 1976 0 1 kolo
DNS 141 PŘICHYSTAL Lukáš Židlochovice M_II 1981 0 1 kolo
DNS 144 SATANEK Zbynek cyklosporthranice M_II 1983 0 1 kolo
DNS 148 SLAVÍK Jiří OD MORAVA M_II 1979 0 1 kolo
DNS 151 SLOVÁK Adam. Maniac Pedals M_II 1985 0 1 kolo
DNS 152 SMEKAL Karel M_II 1985 0 1 kolo
DNS 39 DYMACEK Petr M_II 1976 0 1 kolo
DNS 190 VYPLEL David M_II 1976 0 1 kolo
DNS 192 VYVLEČKA Radek Lucasi bike team Zlín M_II 1985 0 1 kolo
DNS 199 ABRAHAM Libor TOS Hulín M_III 1971 0 1 kolo
DNS 210 DOLEŽEL Jaroslav Bike Team Sazovice M_III 1974 0 1 kolo
DNS 214 FOJT Kamil CYKLOSPORT CHROPYNĚ M_III 1969 0 1 kolo
DNS 224 HAVELA Josef M_III 1974 0 1 kolo
DNS 234 HRON Tomas M_III 1967 0 1 kolo
DNS 250 KOJECKÝ Franta TOSHULIN M_III 1972 0 1 kolo
DNS 267 LEDABYL Marek M_III 1972 0 1 kolo
DNS 270 MÁČALA Jiří Hermann Trans Bike M_III 1975 0 1 kolo
DNS 287 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ M_III 1973 0 1 kolo
DNS 292 PACHL Martin Hermann Trans Bike M_III 1973 0 1 kolo
DNS 305 PROŠEK Lukáš M_III 1974 0 1 kolo
DNS 313 RŮDL Karel HSC Havířov M_III 1973 0 1 kolo
DNS 320 SOUKUP ondrej M_III 1974 0 1 kolo
DNS 334 ŠTÍCHA David M_III 1972 0 1 kolo
DNS 359 ZUBÍK Pavel M_III 1966 0 1 kolo
DNS 365 BÍLEK Jindřich RUSAVA BIKE TEAM M_IV 1957 0 1 kolo
DNS 369 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice M_IV 1956 0 1 kolo
DNS 377 FRIDRICH Ladislav M_IV 1964 0 1 kolo
DNS 381 JAŠEK Čestmír mtb otrokovice M_IV 1965 0 1 kolo
DNS 387 KOUBEK Petr CYKLOSPORT CHROPYNĚ M_IV 1960 0 1 kolo
DNS 395 MEZIHORÁK Roman Fryšták M_IV 1964 0 1 kolo
DNS 418 VÁCLAVÍK Miloslav Hranice M_IV 1960 0 1 kolo
DNS 472 DANČÁKOVÁ Radka Edie Team Vsetín Z_II 1974 0 1 kolo
DNS 474 DVOŘÁKOVÁ Kateřina QUICK-STEP Z_II 1974 0 1 kolo
DNS 481 BEDNARSKÝ Vojtěch TNF bike team Jun 1997 0 1 kolo
DNS 491 KUBĚNA Matěj Jun 1998 0 1 kolo
DNS 496 PÁTEK Jan Bike Team Sovadina Jun 1998 0 1 kolo
DNS 517 DANĚK Marcel M_I 1987 0 1 kolo
DNS 519 DUBOVECKÝ Andrej DT SWISS Bike Team M_I 1986 0 1 kolo
DNS 520 DUCAR Radim M_I 1988 0 1 kolo
DNS 556 KOKSA Pavel . M_I 1988 0 1 kolo
DNS 560 KOVAŘÍK Martin 1.Sportovní Přerov M_I 1988 0 1 kolo
DNS 542 HRBÁČEK Vít M_I 1988 0 1 kolo
DNS 545 JANČICH Tomáš biopress M_I 1986 0 1 kolo
DNS 593 POLA Tomáš cyklogat M_I 1988 0 1 kolo
DNS 600 ROMAŇÁK Jan Už tam budem? M_I 1992 0 1 kolo
DNS 606 SLOBODIAN Jiří M_I 1993 0 1 kolo
DNS 621 ŠVRČINA Antonín RaceBike M_I 1987 0 1 kolo
DNS 630 VAŠEK Vojtěch Už tam budem? M_I 1993 0 1 kolo
DNS 635 ZLÁMAL Tomáš M_I 1995 0 1 kolo
DNS 643 OTÁHALOVÁ Lucie Cykloserver Z_I 1985 0 1 kolo
DNS 712 RAAB Ladislav Vesani M_II 1977 0 1 kolo
DNS 761 HAPAL Radim Superior riders M_II 1983 0 1 kolo
DNS 774 GONDA Jiří Kroměřížské bajker M_II 1977 0 1 kolo
DNF 670 COUFAL Jan Vráž u Berouna M_III 1973
DNF 626 VACULIK Adam Zekon Fitness M_I 1987
DNF 611 ŠEVČÍK Kamil M_I 1990
DNF 596 POSPÍŠILÍK Martin Bike Triatlon Morkovice M_I 1987
DNF 549 JAŠA Lukáš Cyklosport Unite M_I 1988
DNF 563 KŘÍŽEK Jakub M_I 1988
DNF 564 KUČERA Tomáš HC BAREX CHROPYNE M_I 1987
DNF 574 MÍKLÍK Roman M_I 1991
DNF 580 NĚMEC Marek QUICK-STEP M_I 1990
DNF 526 FOLTÝN Radek M_I 1988
DNF 537 HORÁČEK Radim CYKLOSPORT CHROPYNĚ M_I 1990
DNF 539 HORYNA Jan QUICK-STEP M_I 1995
DNF 483 DANĚK Lukáš Bike Triatlon Morkovice Jun 1997
DNF 486 HORÁČEK Vít CYKLOSPORT CHROPYNĚ Jun 1997
DNF 489 KOLOMAZNÍK Tomáš Všetulské bajk tým Jun 1999
DNF 444 PODOLA_MICHAL OČADLÍK_Daniel TJ Sokol Chomýž Tandem 1901
DNF 403 PACÍK Vlastislav SKP Holešov M_IV 1962
DNF 391 LANGER Milan Cyklobaťov Otrokovice M_IV 1964
DNF 293 PAULÍN Radek QUICK-STEP M_III 1966
DNF 259 KOVAŘÍK Roman M_III 1975
DNF 266 LAPČÍK Vladimir WLAD Hranice M_III 1973
DNF 229 HOLIŠ Martin Česká spořitelna - Accolade cycling team M_III 1974
DNF 196 ZRNÍK Jiří Bike Píchači M_II 1976
DNF 48 GINTER Tomáš Miko Cycles Přerov M_II 1984
DNF 178 TROJČÁK Tomáš M_II 1981
DNF 187 VOJTĚŠEK Zbyněk QUICK-STEP M_II 1977
DNF 139 POTOČNÝ Roman BIKE TEAM U KLIMEŠŮ M_II 1985
DNF 140 PROCHÁZKA Tomáš M_II 1979
DNF 108 MILAR David M_II 1976
DNF 111 MOUČKA Přemysl M_II 1982
DNF 72 JURTÍK Tomáš M_II 1977
DNF 30 ČIŽMÁŘ Jan Castelli HC Bike Zlín M_II 1977
DNF 34 DRÁBEK David BIKE TEAM U KLIMEŠŮ M_II 1983
DNF 37 DUBOVSKÝ Miroslav Valachbike team M_II 1981
DNF 23 CAHA Martin Všetulské bajk tým M_II 1981
DNF 808 KUBÍČEK Petr Kroměřížské bajker M_I 1989
DNF 829 KOLAŘÍK Ondřej M_I 1991
DNF 852 MIKULČÁK Pavel Všetulské bajk tým M_IV 1960
DNF 860 BAHNO_PAVEL Berčák_Martin HCK James Půchov Tandem 1901
DNF 722 DAEBNÍK Libor Pizza bar Angelo M_II 1981
DNF 726 KROČEK Roman Cykloprofi.cz M_II 1984
DNF 701 VACULÍK Miroslav TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM M_II 1985
DNF 702 MIKULČÍK Pavel Olprn Byke M_II 1982

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.