Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

ŠMÍDA Michal

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)2001 (23)
OddílTJ Znojmo, z.s.

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
22.04.2023 Jarní běh severem 2023 - Hlavní závod 5,5km
  1 292 TJ Znojmo, z.s. M_A 1 1 00:19:50
26.03.2023 BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY - Hlavní závod 10km
  3 41 TJ Znojmo, z.s. M 2 2 00:35:35 00:01:07
25.02.2023 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  9 38 TJ Znojmo, z.s. M 7 4 00:34:14 00:03:11
07.01.2023 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  10 89 TJ Znojmo, z.s. M 8 1 00:36:56 00:03:36
09.10.2022 Slatinský kros 2022 - Muži, Veteráni
  14 160 TJ Znojmo, z.s. Muži 10 1 00:25:54 00:04:50
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  7 231 M_A 5 25 00:37:06 00:02:32
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  REG 231 M_A 0 25 kol
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  17 162 TJ Znojmo, z.s. M_A 9 1 00:33:34 00:04:31
18.05.2022 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  23 277 M_A 15 1 00:22:47 00:03:27
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  6 165 AK Olymp Brno, spolek XM 1 1 00:18:30 00:01:17
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  22 5 AK Olymp Brno, spolek M 18 1 00:40:03 00:05:57
10.10.2021 Slatinský kros 2021 - Muži, Veteráni
  6 288 AK Olymp Brno, spolek Muži 6 6 00:23:32 00:02:20
02.10.2021 Běh Slavkovem 2021 - Hlavní závod 10 km
  1 57 AK Olymp Brno, spolek HV 1 4 00:35:29
28.09.2021 Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km
  2 346 AK Olymp Brno, spolek XM 2 1 00:19:23 00:00:08
08.07.2021 BB 5 - Běh okolo Bílé hory - Muži 5,1 km
  4 153 AK Olymp Brno, spolek M_U40 4 3 00:19:47 00:01:33
05.12.2020 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  10 228 AK Olymp Brno, spolek XM 1 1 00:21:11 00:01:28
08.10.2020 BB 9 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus
  8 24 Drahanský sport team M_U40 8 1 00:23:03 00:03:10
07.03.2020 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  45 58 Drahanský sport team M 34 4 00:37:47 00:07:47
30.11.2019 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km
  22 39 Drahanský sport team Jři 10 1 00:20:12 00:03:06
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  15 56 Drahanský sport team Jři 9 1 00:23:33 00:02:00
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  11 193 Drahanský sport team Jři 6 1 00:21:51 00:01:59
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  10 58 Drahanský sport team Jři 5 2 00:17:35 00:01:24
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  11 32 Drahanský sport team Jři 6 1 00:21:16 00:02:12
19.01.2019 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  10 66 Drahanský sport team Jři 5 2 00:16:32 00:01:41
05.01.2019 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  10 173 Drahanský sport team Jři 5 1 00:19:57 00:03:05
26.12.2018 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  19 90 Drahanský sport team Jři 11 1 00:17:38 00:02:27
01.12.2018 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km
  9 61 Drahanský sport team Jři 8 1 00:18:57 00:02:03
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  12 64 Drahanský sport team Jři 7 1 00:23:36 00:03:00
13.10.2018 Běh Slavkovem 2018 - Hlavní závod 10km
  10 24 Drahanský sport team HV 1 4 00:39:38 00:05:10
11.08.2018 Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km
  30 32 Drahanský sport team A 16 4 00:38:28 00:07:52
25.03.2018 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  14 47 Drahanský sport team Dci 6 1 00:22:32 00:03:28
24.02.2018 Rohálovská desítka - 10km
  50 505 Drahanský sport team M19- 1 1 00:39:13 00:07:41
17.02.2018 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  10 83 Drahanský sport team Dci 6 2 00:17:19 00:01:43
27.01.2018 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  10 49 Drahanský sport team Dci 5 1 00:21:22 00:02:40
20.01.2018 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  4 51 Drahanský sport team Dci 2 2 00:16:47 00:01:37
06.01.2018 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  9 88 Drahanský sport team Dci 5 1 00:18:42 00:01:41
26.12.2017 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  10 220 Drahanský sport team Dci 5 1 00:16:58 00:01:28
09.12.2017 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  11 78 Drahanský sport team Dci 5 1 00:20:27 00:01:30
02.12.2017 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km
  10 213 Drahanský sport team Dci 5 1 00:20:34 00:02:10
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  13 293 Drahanský sport team Dci 5 1 00:23:31 00:02:06
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  15 229 Drahanský sport team Dci 10 1 00:21:29 00:02:22
04.03.2017 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  13 231 Drahanský sport team Dci 8 3 00:18:28 00:01:45
25.02.2017 Rohálovská desítka - 10km
  104 459 Drahanský sport team M19- 11 3 00:41:14 00:09:57
11.02.2017 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  21 165 Drahanský sport team Dci 7 1 00:23:51 00:04:12
14.01.2017 Uhřické kolečko - Dorostenci, Juniorky
  2 35 Drahanský sport team Dci 2 2 00:10:53 00:01:09
07.01.2017 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 5km
  18 166 Drahanský sport team Dci 8 1 00:21:39 00:04:05
26.12.2016 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km
  22 105 Drahanský sport team Dci 9 1 00:18:39 00:02:58
10.12.2016 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km
  29 112 Drahanský sport team Dci 12 1 00:22:24 00:04:10
03.12.2016 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km
  28 117 Drahanský sport team Dci 12 1 00:21:33 00:03:19
03.04.2016 BBP 10 - Brněnská přehrada - Starší žáci
  5 8 Drahanský sport team Žci_St 5 1 00:05:24 00:00:30
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  14 236 Drahanský sport team Dci 4 1 00:22:33 00:02:47
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Starší žáci
  2 3 Drahanský sport team Žci_St 2 1 00:05:16 00:00:05
12.03.2016 BBP 8 - Modřický pohár - Starší žáci
  3 59 Drahanský sport team Žci_St 3 1 00:04:41 00:00:05
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  7 251 Drahanský sport team Dci 3 1 00:21:06 00:01:40
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Starší žáci
  3 16 Drahanský sport team Žci_St 3 1 00:04:57 00:00:05
23.01.2016 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Starší žáci
  3 54 Drahanský sport team Žci_St 3 2 00:06:13 00:00:06
16.01.2016 Uhřické kolečko - Starší žáci, Dorostenky
  1 7 Drahanský sport team Žci_St 1 2 00:06:27
09.01.2016 BBP 5 - Kuřimský kros - Starší žáci
  4 2 Drahanský sport team Žci_St 4 1 00:04:35 00:00:05
26.12.2015 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Starší žáci
  2 20 Drahanský sport team Žci_St 2 1 00:05:11 00:00:01
12.12.2015 BBP 3 - Vranovský žleb - Starší žáci
  2 17 Drahanský sport team Žci_St 2 1 00:05:10 00:00:03
05.12.2015 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km
  18 152 Drahanský sport team Dci 8 1 00:20:13 00:02:31
05.12.2015 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Starší žáci
  4 14 Drahanský sport team Žci_St 4 1 00:06:30 00:00:12
22.11.2015 Repešská OSMA - Starší žáci
  2 8 Drahanský sport team stzci 2 1 00:08:27 00:00:35
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Starší žáci
  3 5 Drahanský sport team Žci_St 3 1 00:05:13 00:00:14
29.03.2015 BBP 10 - Brněnská přehrada - Starší žáci
  8 7 Moravec Team Žci_St 8 1 00:05:04 00:00:43
14.03.2015 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Starší žáci
  6 5 Moravec Team Žci_St 6 1 00:05:08 00:00:43
07.03.2015 BBP 8 - Modřický pohár - Starší žáci
  7 7 Moravec Team Žci_St 7 1 00:04:07 00:00:30
17.01.2015 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Starší žáci
  6 4 Moravec Team Žci_St 6 2 00:06:35 00:00:37
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Starší žáci
  6 4 Moravec Team Žci_St 6 1 00:05:40 00:00:46
06.12.2014 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Starší žáci
  8 6 Moravec Team Žci_St 8 1 00:07:42 00:01:05
22.11.2014 Repešská OSMA - Mladší žáci
  2 52 Moravec Team mlzci 2 3 00:04:02 00:00:15
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Starší žáci
  12 5 Moravec Team Žci_St 12 1 00:06:02 00:00:58
05.04.2014 BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Mladší žáci
  3 3 Moravec Team Žci_Ml 3 1 00:03:28 00:00:12
15.03.2014 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Mladší žáci
  4 7 Moravec Team Žci_Ml 4 1 00:03:49 00:00:12
08.03.2014 BBP 8 - Modřický pohár - Mladší žáci
  2 2 Moravec Benešov Žci_Ml 2 1 00:04:17 00:00:04
08.03.2014 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  48 177 Moravec Benešov Dci 14 3 00:21:55 00:04:31
08.02.2014 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Mladší žáci
  5 6 Moravec Benešov Žci_Ml 5 1 00:04:08 00:00:21
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Mladší žáci
  6 1 Moravec Benešov Žci_Ml 6 1 00:03:49 00:00:14
11.01.2014 Uhřické kolečko - Mladší žáci
  5 66 Moravec Benešov Žci_Ml 5 3 00:04:26 00:00:12
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Mladší žáci
  4 6 Moravec Benešov Žci_Ml 4 1 00:03:29 00:00:15
26.12.2013 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Mladší žáci
  9 3 Moravec Benešov Žci_Ml 9 1 00:03:57 00:00:22
14.12.2013 BBP 3 - Vranovský žleb - Mladší žáci
  5 2 Moravec Benešov Žci_Ml 5 1 00:04:05 00:00:20
30.11.2013 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Mladší žáci
  6 3 Moravec Benešov Žci_Ml 6 1 00:03:40 00:00:21
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Mladší žáci
  6 21 Moravec Benešov Žci_Ml 6 1 00:04:10 00:00:24
09.03.2013 BBP 8 - Modřický pohár - Mladší žáci
  6 6 Moravec Benešov Žci_Ml 6 1 00:04:54 00:00:49
09.03.2013 BBP 7 - Vranovský žleb - Mladší žáci
  7 16 Moravec Benešov Žci_Ml 7 1 00:04:16 00:00:46
19.01.2013 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Mladší žáci
  8 6 Moravec Benešov Žci_Ml 8 1 00:04:34 00:00:29
05.01.2013 BBP 4 -Kuřimský kros - Mladší žáci
  11 88 Moravec Benešov Žci_Ml 11 2 00:03:43 00:00:38
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Mladší žáci
  9 16 Moravec Benešov Žci_Ml 9 1 00:03:54 00:00:43
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Mladší žáci
  19 16 Moravec Benešov Žci_Ml 19 1 00:04:40 00:00:57

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
21.04.2024 15:00
Běh městem Lanžhot
30.04.2024 15:00
Z bačkor do tenisek
01.05.2024 10:00
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium
05.05.2024 08:30
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové
06.05.2024 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2024
09.05.2024 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.