Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 05.12.2015 08:00 do 05.12.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,60
Počet kol1
Počet závodníků173
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 57 FIALA Dan TJ Lokomotiva Breclav 1 Jři 1997 1 00:17:42
2 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:17:44 00:00:02
3 7 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Jři 1998 1 00:17:57 00:00:15
4 12 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 3 Jři 1997 1 00:18:13 00:00:31
5 68 VABROUŠEK Filip 2 Dci 1999 1 00:18:20 00:00:38
6 15 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Dci 2000 1 00:18:30 00:00:47
7 137 PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 4 Dci 2000 1 00:18:49 00:01:07
8 132 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 4 Jři 1998 1 00:19:02 00:01:20
9 23 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 1 00:19:04 00:01:22
10 153 KLÍČ David ACT leraK Blansko 5 Dci 2000 1 00:19:07 00:01:25
11 203 HOLÍK Michal Orel Bořitov 5 Jři 1998 1 00:19:22 00:01:40
12 36 VNENČÁKOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1994 1 00:19:31 00:01:48
13 60 KRÁL Jan SK Žabovřesky 6 Dci 1999 1 00:19:35 00:01:52
14 61 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 6 Jři 1997 1 00:19:37 00:01:55
15 37 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 1 XM 1996 1 00:19:46 00:02:04
16 32 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2000 1 00:19:47 00:02:05
17 202 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 7 Jři 1997 1 00:20:02 00:02:20
18 152 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 8 Dci 2001 1 00:20:13 00:02:31
19 63 FANFRDLA Ctirad Silůvky 2 XM 1974 1 00:20:21 00:02:39
20 97 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 9 Dci 1999 1 00:20:26 00:02:44
21 8 VODIČKA Martin VSK Univerzita Brno 10 Dci 2000 1 00:20:33 00:02:51
22 75 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1991 1 00:20:37 00:02:55
23 69 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 4 Ž 1995 1 00:20:46 00:03:04
24 133 PRIESSNITZ Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 8 Jři 1998 1 00:20:53 00:03:11
25 70 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 11 Dci 1999 1 00:20:58 00:03:16
26 125 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 12 Dci 1999 1 00:21:03 00:03:21
27 122 HRAZDIRA Jonáš AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 1999 1 00:21:14 00:03:32
28 44 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1986 1 00:21:18 00:03:36
29 106 FILIPOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 1 Dky 2000 1 00:21:25 00:03:43
30 67 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 6 Ž 1994 1 00:21:31 00:03:49
31 30 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:21:36 00:03:54
32 164 SMUTNÁ-POLACHOVÁ Lenka Sivice 7 Ž 1986 1 00:21:50 00:04:08
33 64 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 8 Ž 1993 1 00:21:54 00:04:12
34 134 KOMÁRKOVÁ Zdenka Kometky 2 ŽV1 1974 1 00:21:56 00:04:14
35 24 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 9 Ž 1979 1 00:22:00 00:04:18
36 6 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 9 Jři 1998 1 00:22:06 00:04:24
37 98 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 3 ŽV1 1972 1 00:22:21 00:04:39
38 207 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 10 Jři 1998 1 00:22:23 00:04:41
39 79 SKLENÁŘOVÁ Radka AK Olymp Brno 10 Ž 1992 1 00:22:29 00:04:46
40 19 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 1 Jky 1997 1 00:22:30 00:04:48
41 154 GRYC Vojtěch Tesla Brno 14 Dci 2001 1 00:22:37 00:04:55
42 146 KOTEK Jakub AC Moravská Slavia Brno 15 Dci 1999 1 00:22:42 00:05:00
43 20 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 4 ŽV1 1975 1 00:22:43 00:05:00
44 80 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 11 Ž 1985 1 00:22:45 00:05:03
45 130 KOMENDA Jan ZBM Brno 16 Dci 1999 1 00:22:54 00:05:12
46 100 ONDROUŠEK David Blansko 3 XM 1994 1 00:22:55 00:05:13
47 49 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 5 ŽV1 1971 1 00:22:56 00:05:14
48 99 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com 12 Ž 1988 1 00:22:57 00:05:15
49 201 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:22:59 00:05:17
50 159 RICHTER Zdeněk 4 XM 1980 1 00:23:20 00:05:38
51 77 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 2 Jky 1997 1 00:23:24 00:05:42
52 143 KREJSOVÁ Petra Kometky 13 Ž 1979 1 00:23:27 00:05:45
53 118 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 2 Dky 2000 1 00:23:29 00:05:47
54 47 MATULOVÁ Martina Brno 7 ŽV1 1972 1 00:23:29 00:05:47
55 94 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 5 XM 1976 1 00:23:37 00:05:55
56 10 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 1999 1 00:23:40 00:05:58
57 17 KUNC Josef Orel Vyškov 6 XM 1960 1 00:23:45 00:06:03
58 108 BUDIŠOVÁ Michaela Lomnice 14 Ž 1990 1 00:23:48 00:06:06
59 128 SALÁK Roman Říčany 7 XM 1977 1 00:23:53 00:06:11
60 2 TURBAKOVÁ Barbora Sebranice u Litomyšle 15 Ž 1990 1 00:23:56 00:06:14
61 127 KADLEC Jiří Sokol Radostice 11 Jři 1997 1 00:23:57 00:06:15
62 21 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 8 ŽV1 1975 1 00:23:58 00:06:16
63 112 FABIÁNEK Filip OB Veselice 12 Jři 1997 1 00:23:59 00:06:17
64 25 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 1 ŽV2 1962 1 00:24:05 00:06:23
65 16 SVOBODA Marek Běžci Moravany 17 Dci 1999 1 00:24:10 00:06:28
66 145 NĚMEČEK Martin 18 Dci 2005 1 00:24:11 00:06:29
67 22 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 8 XM 1965 1 00:24:11 00:06:29
68 136 VÍTOVÁ Pavla C-Base 16 Ž 1987 1 00:24:17 00:06:35
69 205 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 9 XM 1969 1 00:24:20 00:06:38
70 208 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:24:21 00:06:39
71 105 TICHÁ Karolína Gymnázium Boskovice 3 Jky 1998 1 00:24:42 00:07:00
72 102 KAŠE Jakub Krokodýl Brno 13 Jři 1998 1 00:24:46 00:07:04
73 101 KOLEGAROVÁ Gabriela Orel Židenice - Sokol Přísnotice 4 Dky 1999 1 00:24:48 00:07:06
74 78 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 5 Dky 1999 1 00:24:48 00:07:06
75 84 ZEMÁNKOVÁ Naďa Letovice 9 ŽV1 1973 1 00:24:50 00:07:08
76 90 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 17 Ž 1991 1 00:24:51 00:07:09
77 48 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 10 ŽV1 1969 1 00:24:52 00:07:10
78 141 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 6 Dky 2000 1 00:24:53 00:07:11
79 9 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 7 Dky 2000 1 00:24:55 00:07:13
80 71 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 3 ŽV2 1962 1 00:24:56 00:07:14
81 206 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 4 Jky 1997 1 00:24:59 00:07:17
82 52 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 18 Ž 1983 1 00:24:59 00:07:17
83 26 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 11 ŽV1 1975 1 00:24:59 00:07:17
84 83 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 12 ŽV1 1970 1 00:25:00 00:07:18
85 144 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 8 Dky 2000 1 00:25:05 00:07:23
86 18 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 ŽV2 1964 1 00:25:10 00:07:28
87 43 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:25:12 00:07:30
88 129 CRHÁN Jiří Brno 10 XM 1979 1 00:25:19 00:07:37
89 142 KOPECKÁ Michaela Boskovice 19 Ž 1982 1 00:25:24 00:07:42
90 53 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 20 Ž 1989 1 00:25:24 00:07:42
91 31 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 1999 1 00:25:26 00:07:44
92 162 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 21 Ž 1984 1 00:25:26 00:07:44
93 117 ŠMARDA Jiří ČVK Brno 11 XM 1981 1 00:25:29 00:07:47
94 28 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 12 XM 1970 1 00:25:37 00:07:55
95 34 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 22 Ž 1979 1 00:25:38 00:07:56
96 46 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 13 ŽV1 1968 1 00:25:42 00:08:00
97 103 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 13 XM 1973 1 00:25:46 00:08:04
98 35 MATUŠKOVÁ Marie RSFK 23 Ž 1985 1 00:25:47 00:08:05
99 85 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 5 Jky 1998 1 00:25:50 00:08:08
100 155 GRYC Ondřej Tesla Brno 19 Dci 2004 1 00:25:50 00:08:08
101 140 FARSKÁ Michaela 24 Ž 1986 1 00:25:52 00:08:10
102 86 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 10 Dky 2001 1 00:25:54 00:08:12
103 62 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 25 Ž 1986 1 00:26:04 00:08:22
104 38 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 2000 1 00:26:07 00:08:25
105 39 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 12 Dky 1999 1 00:26:07 00:08:25
106 72 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 5 ŽV2 1964 1 00:26:07 00:08:25
107 59 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 6 Jky 1997 1 00:26:08 00:08:26
108 4 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 14 ŽV1 1974 1 00:26:10 00:08:28
109 58 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 26 Ž 1986 1 00:26:12 00:08:30
110 113 CHARVÁTOVÁ Tereza ELITE sport Boskovice 13 Dky 2002 1 00:26:14 00:08:32
111 66 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 15 ŽV1 1970 1 00:26:21 00:08:39
112 14 ŠEBEK Martin Lodní sporty Brno 14 Jři 1998 1 00:26:22 00:08:40
113 156 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 16 ŽV1 1974 1 00:26:24 00:08:42
114 135 SZÖKEOVÁ Jana Brno 6 ŽV2 1965 1 00:26:25 00:08:43
115 147 ROJÍČKOVÁ Marie 17 ŽV1 1973 1 00:26:27 00:08:45
116 114 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 14 Dky 2000 1 00:26:31 00:08:49
117 92 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 27 Ž 1983 1 00:26:34 00:08:52
118 3 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 18 ŽV1 1974 1 00:26:34 00:08:52
119 45 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 19 ŽV1 1975 1 00:26:36 00:08:54
120 157 PETROVÁ Katarína 28 Ž 1981 1 00:26:40 00:08:58
121 74 DOČKALOVÁ Věra 20 ŽV1 1976 1 00:26:48 00:09:06
122 111 ŠŤASTNÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 29 Ž 1977 1 00:26:56 00:09:14
123 55 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 21 ŽV1 1973 1 00:27:04 00:09:22
124 41 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:27:05 00:09:23
125 54 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 30 Ž 1978 1 00:27:06 00:09:24
126 148 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 31 Ž 1982 1 00:27:12 00:09:30
127 65 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 7 ŽV2 1962 1 00:27:23 00:09:41
128 209 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 1 00:27:27 00:09:45
129 33 TOMÁNKOVÁ Stanislava 3 ŽV3 1955 1 00:27:31 00:09:49
130 29 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 8 ŽV2 1966 1 00:27:35 00:09:53
131 87 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška Brno 32 Ž 1988 1 00:27:45 00:10:03
132 161 JEMELÍKOVÁ Denisa AK Olomouc 33 Ž 1993 1 00:27:46 00:10:04
133 88 PELLOVÁ Gabriela Brno 34 Ž 1979 1 00:27:51 00:10:09
134 151 HLADKÁ Klára Orel Židenice 35 Ž 1978 1 00:27:58 00:10:16
135 81 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 23 ŽV1 1973 1 00:27:59 00:10:17
136 73 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 9 ŽV2 1964 1 00:28:02 00:10:20
137 150 HLADKÝ Tadeáš Orel Židenice 20 Dci 2008 1 00:28:03 00:10:21
138 163 KUTÁLKOVÁ Kristýna 36 Ž 1995 1 00:28:06 00:10:24
139 149 MOŽÍŠOVÁ Karolína 37 Ž 1996 1 00:28:14 00:10:32
140 5 SVOBODOVÁ Martina Behej Brno 24 ŽV1 1975 1 00:28:18 00:10:36
141 13 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 15 Jři 1997 1 00:28:30 00:10:48
142 95 ŠTRBOVÁ Lucie 38 Ž 1992 1 00:28:34 00:10:52
143 82 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 ŽV2 1965 1 00:28:47 00:11:05
144 42 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:29:00 00:11:18
145 109 JALOVÁ Margita Letovice 5 ŽV3 1954 1 00:29:05 00:11:23
146 210 RAFFAYOVÁ Světlana 25 ŽV1 1967 1 00:29:06 00:11:24
147 107 PRODHÁZKOVÁ Martina Olešnice 39 Ž 1977 1 00:29:18 00:11:36
148 131 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 26 ŽV1 1971 1 00:29:21 00:11:39
149 50 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 40 Ž 1980 1 00:29:26 00:11:44
150 124 NASKOVÁ Eva 41 Ž 1980 1 00:29:29 00:11:47
151 110 WEISOVÁ Barbora Olešnice 42 Ž 1980 1 00:29:35 00:11:53
152 119 SEIFERTOVÁ Daniela Běžecka škola MŠ 43 Ž 1977 1 00:29:40 00:11:58
153 121 ČERNOCHOVÁ Michaela Bohouš 44 Ž 1985 1 00:29:40 00:11:58
154 51 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 27 ŽV1 1972 1 00:29:53 00:12:11
155 93 ČERMÁKOVÁ Libuše AK Tišnov 11 ŽV2 1964 1 00:30:19 00:12:37
156 89 POTĚŠILOVÁ Mirka FitPlus-Blansko 45 Ž 1991 1 00:30:51 00:13:09
157 116 OBRTLÍKOVÁ Iva ČVK Brno 15 Dky 2001 1 00:31:00 00:13:18
158 204 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 12 ŽV2 1961 1 00:31:02 00:13:20
159 115 ROOSENTAL Lenka ČVK Brno 16 Dky 2000 1 00:31:09 00:13:27
160 139 KALOVÁ Renata FIT Plus Blansko 28 ŽV1 1974 1 00:31:20 00:13:38
161 138 PŘIKRYLOVÁ Kateřina 46 Ž 1985 1 00:31:29 00:13:47
162 27 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 17 Dky 2000 1 00:31:30 00:13:48
163 120 JURICOVÁ Alena BehejBrno.com 29 ŽV1 1973 1 00:31:31 00:13:49
164 123 HRAZDIROVÁ Romana 30 ŽV1 1974 1 00:32:04 00:14:22
165 104 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 21 Dci 1999 1 00:32:17 00:14:35
166 160 PODOLANOVÁ Romana sKým.cz 47 Ž 1992 1 00:32:43 00:15:01
167 158 ŠMATEROVÁ Petra Kunštát 48 Ž 1990 1 00:32:46 00:15:04
168 1 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 49 Ž 1996 1 00:33:43 00:16:01
169 40 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 6 ŽV3 1944 1 00:33:46 00:16:04
170 126 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 7 ŽV3 1947 1 00:34:23 00:16:41
171 76 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 13 ŽV2 1964 1 00:36:13 00:18:31

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 96 KUNDRÍK Martin XM 1969 1
DNF 91 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno Ž 1993

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.