Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

KROPÁČEK Jaroslav

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1970 (54)
Oddíl

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
26.05.2024 38. KALÁB JM TT Liga - INTERTECH Triatlon Jedovnice - 400m-16km-4km
  55 38 M(50-59) 9 3 01:21:19 00:30:21
02.03.2024 BBP 7 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  63 40 MV2 10 1 00:47:59 00:13:33
13.09.2023 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  50 45 M_C 8 1 00:26:26 00:05:26
06.09.2023 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  55 45 M_C 9 1 00:39:22 00:08:21
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km
  45 45 M_C 6 25 00:43:15 00:09:02
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 45 M_C 0 25 kol
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1
  8 45 M_C 2 25 00:43:15 00:02:36
23.08.2023 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  48 45 M_C 9 1 00:50:55 00:10:44
16.08.2023 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  43 45 M_C 8 1 00:32:40 00:06:52
09.08.2023 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  36 45 M_C 7 1 00:36:26 00:06:33
02.08.2023 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  67 45 M_C 11 1 00:39:45 00:12:05
26.07.2023 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 45 M_C 0 1 kolo
19.07.2023 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 45 M_C 0 1 kolo
28.06.2023 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  52 45 M_C 11 1 00:50:24 00:12:08
21.06.2023 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km
  28 45 M_C 6 1 00:14:08 00:02:22
14.06.2023 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  36 45 M_C 9 1 00:35:41 00:07:46
07.06.2023 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  54 45 M_C 9 1 00:38:10 00:08:50
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km
  78 45 M_C 11 13 00:20:57 00:04:27
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 45 M_C 0 13 kol
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2
  29 45 M_C 5 13 00:20:57 00:03:13
24.05.2023 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  50 45 M_C 9 1 00:32:09 00:08:10
21.05.2023 37. KALÁB JM TT Liga - INTERTECH Triatlon Jedovnice - 400m-16km-4km
  51 30 M(50-59) 6 3 01:14:31 00:20:02
17.05.2023 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  60 45 M_C 10 1 00:25:46 00:05:25
29.04.2023 37. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh
  35 4 M(50-59) 5 4 00:20:16 00:04:45
29.04.2023 37. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání
  51 4 M(50-59) 8 1 00:08:00 00:03:22
29.04.2023 37. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  40 4 M(50-59) 5 5 00:28:16 00:08:03
26.03.2023 BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY - Hlavní závod 10km
  40 49 MV2 7 2 00:44:57 00:10:29
04.03.2023 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  54 116 MV2 6 1 00:46:52 00:10:57
25.02.2023 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  64 100 MV2 6 4 00:42:44 00:11:41
21.01.2023 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10 km
  46 54 MV2 5 3 00:49:04 00:11:40
07.01.2023 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  64 35 MV2 10 1 00:46:17 00:12:57
26.12.2022 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  52 55 MV2 8 2 00:43:38 00:11:24
17.12.2022 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  48 38 MV2 9 1 00:45:08 00:13:17
03.12.2022 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  45 32 MV2 10 1 00:41:42 00:11:12
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  60 51 M_C 9 1 00:26:07 00:06:20
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  45 51 M_C 7 1 00:14:32 00:03:25
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 51 M_C 0 25 kol
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  17 51 M_C 6 25 00:44:50 00:04:47
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 51 M_C 0 1 kolo
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  48 51 M_C 7 1 00:33:57 00:08:42
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 51 M_C 0 1 kolo
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 51 M_C 0 1 kolo
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  74 51 M_C 8 1 00:40:13 00:09:49
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 51 M_C 0 1 kolo
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  83 51 M_C 11 1 00:27:11 00:06:49
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 51 M_C 0 1 kolo
15.06.2022 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  69 51 M_C 11 1 00:38:38 00:10:17
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 51 M_C 0 1 kolo
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  136 51 M_C 17 13 00:22:20 00:06:24
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 51 M_C 0 13 kol
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2
  56 51 M_C 9 13 00:22:20 00:04:22
25.05.2022 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  67 51 M_C 10 1 00:34:10 00:08:24
18.05.2022 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  104 51 M_C 13 1 00:28:29 00:09:09
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  99 150 M_C 10 13 00:22:09 00:06:23
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  68 150 M_C 7 1 00:14:07 00:03:30
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 150 M_C 0 1 kolo
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  72 150 M_C 6 1 00:33:34 00:08:50
19.09.2020 Brněnský MASAKR - 30km
  38 382 Brno M50-59 3 2 02:50:07 00:54:52
29.08.2020 AusterlitzMan 2020 - Cel. Muži 400m, 18km 4km
  50 48 MIX 5 4 01:26:05 00:24:15
29.08.2020 AusterlitzMan 2020 - 3.vlna Muži 400m, 18km 4km
  11 48 MIX 4 4 01:26:05 00:11:03
20.06.2020 34. KALÁB JM TT Liga - NEW BALANCE Triatlon Jedovnice - Ženy + Muži nad 50let
  32 100 Brno M(50-59) 13 3 01:30:43 00:25:09
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  195 103 MV2 18 1 00:51:43 00:15:57
23.06.2019 33. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2019 - Triatlon 700m,20km,5km
  64 30 M(40-49) 13 4 01:24:38 00:22:01
09.06.2019 33. KALÁB JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2019 - Hlavní závod 600m,18km,5km
  55 95 M(40-49) 23 3 01:32:02 00:27:27
07.04.2019 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  35 36 MV1 11 1 00:44:33 00:09:00
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  58 29 MV1 21 1 00:47:03 00:09:07
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  92 128 MV1 30 4 00:40:06 00:08:57
19.01.2019 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  68 129 MV1 25 3 00:46:44 00:10:55
05.01.2019 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  61 29 MV1 16 1 00:43:44 00:11:07
26.12.2018 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  80 279 MV1 22 2 00:40:16 00:10:09
15.12.2018 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  49 103 MV1 13 1 00:39:02 00:07:10
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  98 67 MV1 32 1 00:45:03 00:09:46
17.06.2018 32. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2018 - Triatlon 700m,20km,5km
  103 32 M(40-49) 22 4 01:25:14 00:20:25
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  39 22 M(40-49) 10 5 00:29:35 00:08:03
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh
  25 22 M(40-49) 9 4 00:19:09 00:03:26
28.04.2018 32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání
  59 22 M(40-49) 12 1 00:10:26 00:04:40
17.02.2018 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  78 57 MV1 27 4 00:41:01 00:10:56
06.01.2018 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  93 67 MV1 23 1 00:44:28 00:12:50
26.12.2017 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  111 81 MV1 29 2 00:41:43 00:10:46
09.12.2017 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  128 94 MV1 40 1 00:44:05 00:12:52
15.07.2017 31. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2017 - XTRAIL 700m,15km,5km
  57 117 M(40-49) 17 3 01:23:49 00:19:35
11.06.2017 31. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2017 - Triatlon 700m,20km,5km
  85 61 --- M(40-49) 22 4 01:24:08 00:21:58
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  52 25 2K BRNO MV1 14 1 00:45:10 00:10:11
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  59 22 2K BRNO MV1 14 1 00:45:51 00:09:58
04.03.2017 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  74 88 2K BRNO MV1 28 4 00:39:57 00:08:26
11.02.2017 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  69 21 2K BRNO MV1 20 1 00:46:15 00:10:32
21.01.2017 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  61 88 2K BRNO MV1 13 3 00:47:38 00:09:54
07.01.2017 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  52 70 2K BRNO MV1 13 1 00:42:57 00:08:39
26.12.2016 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  109 123 2K BRNO MV1 30 2 00:42:27 00:11:00
10.12.2016 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  66 91 2K BRNO MV1 20 1 00:39:15 00:09:50
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  101 34 2K BRNO MV1 20 1 00:45:56 00:09:30
17.09.2016 Brněnský MASAKR - 63km dvojice
  2 318 2K BRNO M81+ 1 2 07:02:44 00:54:07
04.09.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - Ekol Superprestige - Triatlon OPEN 0,75/20/5
  36 36 --- M(40-49) 8 3 01:16:30 00:15:10
06.08.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2016 - Triatlon muži 0,7/20/5
  42 12 --- M(40-49) 9 5 01:15:28 00:11:59
30.07.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2016 - Hlavní závod 600m,18km,5km
  43 25 M(40-49) 7 5 01:33:19 00:19:57
23.07.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2016 - XTRAIL 700m,15km,5km
  61 34 M(40-49) 17 3 01:21:56 00:16:48
26.06.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2016 - CLASSIC 1500m,40km,10km
  74 102 M(40-49) 24 5 02:47:32 00:49:23
14.05.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  57 57 --- M(40-49) 9 1 00:28:40 00:08:04
12.06.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2016 - Triatlon 700m,20km,5km
  57 9 M(40-49) 17 5 01:26:44 00:20:13
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  57 86 Brno MV1 13 1 00:45:36 00:10:32
12.03.2016 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  80 14 Brno MV1 18 4 00:40:42 00:09:31
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  65 88 Brno MV1 18 1 00:43:31 00:09:38
23.01.2016 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  67 63 Brno MV1 14 3 00:45:40 00:10:21
09.01.2016 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  66 44 Brno MV1 17 1 00:42:52 00:09:32
26.12.2015 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  74 133 MV1 15 2 00:38:34 00:08:30
05.12.2015 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  58 128 MV1 12 1 00:37:00 00:08:24
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  93 102 MV1 21 1 00:43:58 00:09:00
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 11km - kategorie dle BT
  52 109 M_D 16 5 00:44:15 00:09:03
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  52 109 MV1 16 5 00:44:15 00:09:03
19.09.2015 Brněnský MASAKR - 63km dvojice
  3 1322 2K BRNO M81+ 1 2 06:49:23 00:35:08
08.08.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2015 - Triatlon muži 0,7/20/5
  39 18 M(40-49) 9 3 01:19:25 00:17:40
29.03.2015 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  48 58 2K BRNO MV1 12 1 00:43:48 00:08:09
14.03.2015 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  56 107 2K BRNO MV1 12 1 00:45:22 00:10:17
07.03.2015 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  88 49 2K BRNO MV1 18 1 00:39:34 00:08:41
17.01.2015 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  95 105 2K BRNO MV1 22 3 00:45:50 00:10:46
03.01.2015 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  93 110 2K BRNO MV1 27 1 00:44:41 00:12:29
26.12.2014 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  142 109 2K BRNO MV1 38 2 00:41:30 00:11:29
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  104 109 2K BRNO MV1 36 1 00:40:13 00:10:17
06.12.2014 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  94 14 2K BRNO MV1 29 1 00:40:16 00:10:48
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  162 17 2K BRNO MV1 46 1 00:47:05 00:12:04
20.09.2014 Brněnský MASAKR - 63km dvojice
  2 931 2K BRNO M81+ 1 2 07:28:23 00:02:46
05.04.2014 BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km
  46 26 Brno MV1 12 1 00:41:49 00:08:27
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  89 16 Brno MV1 20 3 00:45:20 00:09:39
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  107 138 Brno MV1 29 1 00:44:32 00:12:11
26.12.2013 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  100 149 Brno MV1 18 2 00:40:41 00:09:56
14.12.2013 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  80 12 Brno MV1 17 1 00:42:08 00:10:28
30.11.2013 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  85 17 Brno MV1 24 1 00:38:10 00:08:58
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  133 203 Brno MV1 25 1 00:46:46 00:11:56
26.10.2013 Kuřimská hodinovka - 60 - minutovka
  13 3 Brno M40+ 5 34 00:59:04 7 kol
06.04.2013 BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km
  53 63 Brno MV1 12 1 00:42:22 00:07:52
24.03.2013 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  67 217 Brno MV1 14 2 00:45:43 00:10:38
09.03.2013 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  63 87 Brno MV1 14 1 00:39:32 00:08:22
09.03.2013 BBP 7 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  76 13 Brno MV1 22 1 00:43:44 00:12:26
19.01.2013 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  90 15 Brno MV1 24 3 00:50:43 00:11:59
05.01.2013 BBP 4 -Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  96 84 Brno MV1 24 1 00:39:21 00:08:16
26.12.2012 BBP 3 - Štěpánský běh - Hlavní závod 10km
  111 107 Brno MV1 26 2 00:42:10 00:10:20
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  113 18 Brno MV1 32 1 00:39:12 00:09:11
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  141 6 Brno MV1 40 1 00:46:31 00:12:31

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.