Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

KOPEČEK Ivan

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1949 (75)
OddílAC Moravská Slavia Brno, spolek

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
06.04.2024 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  154 292 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70 4 3 00:53:01 00:19:52
24.03.2024 BBP 9 - Blanenský kros (Mistrovství JmK v krosu) - Hlavní závod 5km
  47 80 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 4 1 00:33:53 00:12:20
02.03.2024 BBP 7 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  93 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 6 1 00:30:25 00:10:46
27.01.2024 BBP 6 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  58 25 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 5 1 00:33:02 00:12:44
06.01.2024 BBP 4 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  71 74 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 7 1 00:29:20 00:11:59
13.09.2023 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
06.09.2023 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 25 kol
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 25 kol
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 25 kol
23.08.2023 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
19.08.2023 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  143 66 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70 6 1 00:40:38 00:17:32
16.08.2023 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
09.08.2023 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
02.08.2023 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 120 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
26.07.2023 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  127 294 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 3 1 00:30:16 00:10:52
19.07.2023 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
28.06.2023 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
21.06.2023 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km
  DNS 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
14.06.2023 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
07.06.2023 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 13 kol
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 13 kol
24.05.2023 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  105 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 3 1 00:37:44 00:13:46
17.05.2023 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
04.03.2023 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  65 60 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 4 1 00:29:09 00:09:58
25.02.2023 Rohálovská desítka - 10km
  283 181 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70+ 8 1 00:53:50 00:21:33
21.01.2023 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  59 34 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 7 2 00:24:53 00:08:52
07.01.2023 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  84 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 6 1 00:28:10 00:11:08
26.12.2022 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  65 72 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 5 1 00:26:23 00:09:53
03.12.2022 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km
  50 31 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 2 1 00:28:50 00:10:52
17.11.2022 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  165 187 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 7 1 00:34:50 00:12:19
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  130 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 9 0 1 kolo
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 25 kol
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 25 kol
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
20.08.2022 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  140 37 AC Moravská Slavia Brno, spolek ME 5 1 00:41:45 00:19:03
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  94 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 3 1 00:43:23 00:17:18
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 1 kolo
15.06.2022 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  102 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 2 1 00:43:28 00:15:06
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  128 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 3 1 00:36:12 00:11:52
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 13 kol
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 0 13 kol
25.05.2022 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  118 50 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_E 2 1 00:38:56 00:13:10
02.04.2022 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  108 100 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70 4 2 00:54:56 00:21:04
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 5km
  58 183 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 4 1 00:28:55 00:11:05
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  62 219 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 3 1 00:32:17 00:12:07
22.01.2022 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  39 67 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 3 2 00:25:35 00:09:27
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  71 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 3 1 00:28:26 00:11:13
26.12.2021 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  70 84 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 3 1 00:26:58 00:09:50
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  103 219 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 4 1 00:33:54 00:12:14
21.08.2021 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  104 59 AC Moravská Slavia Brno, spolek ME 4 1 00:38:23 00:13:56
22.08.2020 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  107 54 AC Moravská Slavia Brno, spolek ME 2 1 00:37:51 00:15:32
22.02.2020 Rohálovská desítka - 10km
  361 191 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70+ 7 3 00:54:25 00:23:21
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  82 17 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 2 2 00:24:26 00:09:05
04.01.2020 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  97 258 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 2 1 00:27:22 00:09:57
26.12.2019 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  143 36 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 3 1 00:25:45 00:10:15
14.12.2019 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  100 41 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 2 1 00:30:43 00:11:37
30.11.2019 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km
  133 46 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 3 1 00:29:01 00:11:55
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  248 342 Orel Židenice MV4 6 1 00:35:57 00:14:24
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  168 41 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 18 1 01:10:06 00:32:10
23.02.2019 Rohálovská desítka - 10km
  454 174 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70+ 6 3 01:02:36 00:30:37
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  168 67 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 16 1 01:07:20 00:31:52
01.12.2018 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  191 71 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 15 1 00:54:20 00:23:42
27.01.2018 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  171 234 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 17 1 01:05:45 00:32:29
06.01.2018 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  247 221 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 15 1 01:02:27 00:30:49
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  232 85 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_H 10 4 00:57:06 00:24:35
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  232 85 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 23 4 00:57:06 00:24:35
09.09.2017 BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  173 108 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_H 10 1 00:50:42 00:21:11
09.09.2017 BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  173 108 AC Moravská Slavia Brno, spolek M65 10 2 00:50:42 00:21:11
08.04.2017 BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  221 249 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_H 9 2 00:58:22 00:26:25
08.04.2017 BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  221 249 AC Moravská Slavia Brno, spolek M65 9 2 00:58:22 00:26:25
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  181 141 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 19 1 01:07:18 00:31:25
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  213 273 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_H 8 2 00:58:09 00:27:03
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  213 273 AC Moravská Slavia Brno, spolek M65 8 2 00:58:09 00:27:03
27.02.2016 Rohálovská desítka - 10km
  537 589 AC Moravská Slavia Brno, spolek M65-69 11 3 01:01:32 00:31:25
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  264 71 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 16 1 01:04:18 00:30:26
05.12.2015 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  241 110 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 21 1 00:53:13 00:24:37
14.03.2015 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  227 314 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 21 1 01:05:33 00:30:28
28.02.2015 Rohálovská desítka - 10km
  552 538 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 65-69 11 5 01:01:36 00:30:37
26.12.2014 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  295 348 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 27 2 00:55:54 00:25:53
01.06.2014 BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  162 113 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_H 11 1 01:10:13 00:29:08
01.06.2014 BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 12,3km
  162 113 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 23 1 01:10:13 00:29:08
15.03.2014 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  233 116 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 17 1 01:04:25 00:27:59
22.02.2014 Rohálovská desítka - 10km
  543 570 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 65-69 20 5 01:00:32 00:29:24
26.12.2013 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  270 158 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 21 2 00:54:08 00:23:23
30.11.2013 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  271 92 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 16 1 00:53:02 00:23:50
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  232 104 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_G 11 1 00:58:31 00:24:00
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  232 104 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 17 1 00:58:31 00:24:00
13.04.2013 BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  180 272 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_G 13 1 00:54:52 00:22:03
13.04.2013 BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  180 272 AC Moravská Slavia Brno, spolek M60 13 2 00:54:52 00:22:03
09.03.2013 BBP 7 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  182 81 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 17 1 00:55:32 00:24:14
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  255 193 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 22 1 00:52:09 00:22:08

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
21.04.2024 15:00
Běh městem Lanžhot
30.04.2024 15:00
Z bačkor do tenisek
01.05.2024 10:00
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium
05.05.2024 08:30
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové
06.05.2024 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2024
09.05.2024 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.