01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Pohlaví | Muž |
Rok narození (věk) | 2001 (23) |
Oddíl | Orel-Židenice |
Poř. | St. číslo |
Oddíl | Kateg. | Poř. kat. | Kola | Výkon | Ztráta | |
15.10.2023 | Běh Slavkovem 2023 - Hlavní závod 10 km | |||||||
6 | 19 | Orel-Židenice | MVI | 3 | 4 | 00:38:53 | 00:02:26 | |
28.09.2023 | Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km | |||||||
12 | 375 | Orel Židenice | M | 10 | 2 | 00:43:37 | 00:08:05 | |
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km | |||||||
17 | 270 | Orel Židenice | M_A | 9 | 25 | 00:39:10 | 00:04:57 | |
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2 | |||||||
17 | 270 | Orel Židenice | M_A | 9 | 25 | 00:39:10 | 00:04:57 | |
19.08.2023 | Běh na Svatý Hostýn - 5000 m (hodnocení orel) | |||||||
6 | 125 | Orel Židenice | MA_o | 3 | 1 | 00:29:07 | 00:05:25 | |
19.08.2023 | Běh na Svatý Hostýn - 5000 m | |||||||
30 | 125 | Orel Židenice | MA | 5 | 1 | 00:29:07 | 00:06:01 | |
05.08.2023 | Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km | |||||||
34 | 13 | Orel Židenice | A | 17 | 4 | 00:40:00 | 00:08:04 | |
28.06.2023 | 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
41 | 202 | Orel Židenice | M_A | 16 | 1 | 00:47:38 | 00:09:23 | |
08.06.2023 | BB 4 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km | |||||||
11 | 11 | Orel Židenice | M_U40 | 8 | 5 | 00:28:34 | 00:04:38 | |
07.06.2023 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
32 | 409 | Orel Židenice | M_A | 13 | 1 | 00:35:30 | 00:06:10 | |
22.04.2023 | Jarní běh severem 2023 - Hlavní závod 5,5km | |||||||
11 | 226 | Orel Židenice | M_A | 8 | 1 | 00:22:01 | 00:02:11 | |
13.04.2023 | BB 2 - Běh okolo Kraví hory - Muži 5,4 km | |||||||
14 | 10 | Orel Židenice | M_U40 | 8 | 2 | 00:23:38 | 00:03:17 | |
26.03.2023 | BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY - Hlavní závod 10km | |||||||
49 | 14 | Orel Židenice | M | 24 | 2 | 00:46:44 | 00:12:16 | |
17.11.2022 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
100 | 90 | Orel Židenice | M | 49 | 1 | 00:48:27 | 00:12:51 | |
15.10.2022 | Krumlovský běh - 31. ročník - Hlavní závod 10,9km | |||||||
15 | 42 | Orel Židenice | A | 7 | 5 | 00:48:12 | 00:12:01 | |
09.10.2022 | Slatinský kros 2022 - Muži, Veteráni | |||||||
8 | 252 | Orel-Židenice | Muži | 7 | 1 | 00:24:17 | 00:03:13 | |
01.10.2022 | Běh Slavkovem 2022 - Hlavní závod 10 km | |||||||
3 | 10 | Orel-Židenice | MVI | 3 | 4 | 00:37:22 | 00:01:46 | |
28.09.2022 | Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km | |||||||
8 | 213 | Orel Židenice | M | 7 | 1 | 00:37:59 | 00:04:34 | |
14.09.2022 | 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
13 | 66 | Orel Židenice | M_A | 8 | 1 | 00:22:08 | 00:02:21 | |
31.08.2022 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2 | |||||||
15 | 247 | Orel Židenice | M_A | 10 | 25 | 00:38:12 | 00:03:38 | |
31.08.2022 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1 | |||||||
REG | 247 | Orel Židenice | M_A | 0 | 25 kol | |||
20.08.2022 | Běh na Svatý Hostýn - 5000 m | |||||||
37 | 100 | Orel Židenice | MA | 13 | 1 | 00:29:25 | 00:06:43 | |
10.08.2022 | 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
18 | 391 | Orel Židenice | M_A | 11 | 1 | 00:43:46 | 00:04:27 | |
06.08.2022 | Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km | |||||||
28 | 34 | Orel-Židenice | A | 14 | 4 | 00:41:18 | 00:09:39 | |
09.06.2022 | BB 4 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km | |||||||
3 | 10 | M_U40 | 2 | 5 | 00:27:44 | 00:03:58 | ||
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
39 | 217 | M_A | 26 | 13 | 00:18:12 | 00:02:16 | ||
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3 | |||||||
35 | 217 | M_A | 24 | 13 | 00:18:12 | 00:02:16 | ||
30.04.2022 | Jarní běh severem 2022 - Hlavní závod 5,5km | |||||||
8 | 320 | Orel-Židenice | M_A | 5 | 1 | 00:21:54 | 00:02:35 | |
17.11.2021 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
53 | 1261 | Orel-Židenice | M | 38 | 1 | 00:43:36 | 00:09:30 | |
16.10.2021 | Krumlovský běh - 30. ročník - Hlavní závod 10,9km | |||||||
2 | 80 | Orel-Židenice | A | 2 | 5 | 00:42:33 | 00:03:06 | |
28.09.2021 | Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km | |||||||
15 | 45 | Orel-Židenice | M | 10 | 2 | 00:45:44 | 00:08:43 | |
15.09.2021 | 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
30 | 112 | Orel-Židenice | jři | 1 | 13 | 00:18:37 | 00:02:51 | |
08.09.2021 | 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km | |||||||
11 | 112 | Orel-Židenice | jři | 1 | 1 | 00:11:24 | 00:00:47 | |
01.09.2021 | 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
DNS | 112 | Orel-Židenice | jři | 0 | 1 kolo | |||
25.08.2021 | 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
24 | 112 | Orel-Židenice | jři | 1 | 1 | 00:43:45 | 00:06:12 | |
21.08.2021 | Běh na Svatý Hostýn - 5000 m | |||||||
38 | 108 | Orel Židenice | MA | 8 | 1 | 00:30:24 | 00:05:56 | |
18.08.2021 | 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
23 | 112 | Orel-Židenice | jři | 2 | 1 | 00:31:28 | 00:05:17 | |
11.08.2021 | 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
28 | 112 | Orel-Židenice | jři | 3 | 1 | 00:30:37 | 00:05:03 | |
04.08.2021 | 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
49 | 112 | Orel-Židenice | jři | 2 | 1 | 00:24:10 | 00:04:22 | |
28.07.2021 | 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
DNS | 112 | Orel-Židenice | jři | 0 | 1 kolo | |||
21.07.2021 | 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
DNS | 112 | Orel-Židenice | jři | 0 | 1 kolo | |||
14.07.2021 | 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
19 | 112 | Orel-Židenice | jři | 1 | 1 | 00:31:41 | 00:04:39 | |
07.07.2021 | 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
7 | 112 | Orel-Židenice | jři | 1 | 1 | 00:22:24 | 00:01:22 | |
30.06.2021 | 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
32 | 112 | Orel-Židenice | jři | 1 | 1 | 00:46:21 | 00:08:07 | |
23.06.2021 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
23 | 112 | Orel-Židenice | jři | 1 | 1 | 00:27:34 | 00:04:52 | |
08.10.2020 | BB 9 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus | |||||||
14 | 4 | Orel-Židenice | M_U40 | 14 | 1 | 00:24:31 | 00:04:38 | |
22.08.2020 | Běh na Svatý Hostýn - 5000 m | |||||||
32 | 95 | Orel-Židenice | jři | 5 | 1 | 00:29:08 | 00:06:48 | |
06.08.2020 | BB 6 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8km | |||||||
10 | 17 | Orel Židenice | M_U35 | 9 | 1 | 00:22:29 | 00:04:06 | |
23.06.2020 | BB 4 - Běh na Kraví horu - Muži 5,4 km | |||||||
10 | 14 | Orel Židenice | M_U35 | 8 | 2 | 00:22:29 | 00:03:38 | |
11.06.2020 | BB 3 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km | |||||||
9 | 5 | Orel - Židenice | M_U40 | 8 | 5 | 00:27:14 | 00:04:06 | |
28.05.2020 | BB 2 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km | |||||||
11 | 21 | Orel Židenice | M_U40 | 11 | 3 | 00:35:43 | 00:05:38 | |
14.05.2020 | BB 1 - Běh Holednou - Muži 5,5km | |||||||
19 | 25 | Orel-Židenice | M_U40 | 16 | 1 | 00:27:36 | 00:06:16 | |
07.03.2020 | BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km | |||||||
32 | 206 | Orel Židenice | Jři | 8 | 2 | 00:19:05 | 00:03:28 | |
25.01.2020 | BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km | |||||||
11 | 162 | Orel Židenice | Jři | 3 | 1 | 00:22:09 | 00:03:28 | |
18.01.2020 | BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km | |||||||
13 | 165 | Orel Židenice | Jři | 6 | 2 | 00:18:07 | 00:02:47 | |
11.01.2020 | Uhřické kolečko - Ženy, Junioři | |||||||
7 | 201 | Orel Židenice | Jři | 5 | 3 | 00:17:29 | 00:03:06 | |
04.01.2020 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km | |||||||
12 | 234 | Orel Židenice | Jři | 6 | 1 | 00:19:38 | 00:02:13 | |
26.12.2019 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km | |||||||
46 | 346 | Orel Židenice | Jři | 15 | 1 | 00:20:26 | 00:04:55 | |
14.12.2019 | BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km | |||||||
14 | 250 | Orel Židenice | Jři | 8 | 1 | 00:21:22 | 00:02:16 | |
30.11.2019 | BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km | |||||||
21 | 250 | Orel Židenice | Jři | 9 | 1 | 00:20:04 | 00:02:58 | |
17.11.2019 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km | |||||||
34 | 347 | Orel Židenice | Jři | 16 | 1 | 00:25:54 | 00:04:21 | |
19.10.2019 | Krumlovský běh - 29. ročník - Ženy + Hobby 4,5km | |||||||
1 | 202 | Orel Židenice | XM | 1 | 2 | 00:17:05 | ||
28.09.2019 | BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km | |||||||
4 | 394 | Orel - Židenice | Jun | 1 | 2 | 00:18:40 | 00:00:39 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.