Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

GLADIŠ Daniel

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1968 (54)
OddílVltava Fund Ski Team

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  50 29 Vltava Fund Ski Team M_C 6 1 00:25:05 00:05:18
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  119 29 Vltava Fund Ski Team M_C 17 0 1 kolo
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 25 kol
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  15 29 Vltava Fund Ski Team M_C 5 25 00:44:04 00:04:01
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
15.06.2022 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  43 29 Vltava Fund Ski Team M_C 8 1 00:36:03 00:07:41
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 13 kol
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 13 kol
25.05.2022 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 29 Vltava Fund Ski Team M_C 0 1 kolo
18.05.2022 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  59 29 Vltava Fund Ski Team M_C 7 1 00:25:38 00:06:18
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  86 154 MV2 5 1 00:46:09 00:12:04
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  215 213 M_C 21 0 13 kol
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  DNS 213 M_C 0 1 kolo
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  41 213 M_C 3 1 00:25:54 00:04:52
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  59 425 M_C 5 1 00:49:35 00:11:20
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 450 M_C 0 1 kolo
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  60 450 M_C 4 1 00:32:35 00:07:51
29.08.2020 AusterlitzMan 2020 - Cel. Muži 400m, 18km 4km
  16 19 Vltava Fund Ski Team MIX 1 4 01:14:04 00:12:14
29.08.2020 AusterlitzMan 2020 - 2.vlna Muži 400m, 18km 4km
  9 19 Vltava Fund Ski Team MIX 1 4 01:14:04 00:07:06
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  130 9 Vltava FUND MV2 9 1 00:47:42 00:11:57
15.06.2019 DELIKOMAT manager triatlon 2019 - JEDNOTLIVCI 400m/15km/4km
  5 10 Vltava FUND M50-54 1 3 01:02:12 00:05:09
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  115 8 Vltava Fund Craft Team MV2 8 1 00:45:55 00:10:38
25.08.2018 AusterlitzMan 2018 - Cel. Muži 400m, 18km 4,2km
  16 15 Vltava Fund Team MIX 1 5 01:11:46 00:10:48
25.08.2018 AusterlitzMan 2018 - 3.vlna Muži 400m, 18km 4,2km
  5 15 Vltava Fund Team MIX 1 5 01:11:46 00:04:29
23.06.2018 DELIKOMAT manager triatlon 2018 - JEDNOTLIVCI 400m/15km/4km
  2 5 Vltava FUND M50-54 1 3 01:01:05 00:00:56
19.05.2018 32. KALÁB JM TT Liga - 2. MORKNIMAN SPRINT 2018 - Morkniman 2018
  DNS 77 Vltava Fund Craft Team M40+ 0 5 kol
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  135 14 Vltava FUND MV2 18 1 00:47:16 00:12:36
26.08.2017 DELIKOMAT manager triatlon 2017 - JEDNOTLIVCI 380m/16km/4,2km
  5 6 Vltava FUND M40-49 3 4 01:09:49 00:09:54
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  119 27 SKG Brno MV1 24 1 00:46:39 00:10:13
27.08.2016 AusterlitzMan 2016 - Muži VI,VIII,IX,X 400m, 18km 4,2km
  2 29 SKG Brno MVIII 2 5 01:11:59 00:00:27
25.06.2016 DELIKOMAT manager triatlon - JEDNOTLIVCI 400m/16km/4km
  DNF 7 Vltava FUND M40-49 1 00:07:56 2 kola
14.05.2016 30. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  67 67 SKG Brno M(40-49) 12 1 00:29:56 00:09:20
16.04.2016 Ivanovický sportovní den - horská kola - Ivanovický cyklomaraton - 21 km
  12 9 SKG Brno M_30+ 9 3 01:11:03 00:10:48
03.04.2016 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  29 14 Vltava FUND XM 5 1 00:23:50 00:04:29
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  157 303 Vltava FUND MV1 38 1 00:46:46 00:11:48
29.08.2015 AusterlitzMann 2015 - Muži VI,VIII,IX,X 400m, 18km 4,2km
  3 3 SKG Brno MVIII 3 5 01:14:22 00:01:15
27.06.2015 DELIKOMAT manager triatlon - DELIKOMAT manager triatlon 400m/15km/4km
  3 1 Vltava FUND M40-49 2 3 01:02:05 00:10:12
16.05.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - KALÁB AQUATLON
  27 24 SKG Brno M(40-49) 7 5 00:30:05 00:07:17
16.05.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Běh
  23 24 SKG Brno M(40-49) 6 4 00:19:43 00:03:44
16.05.2015 29. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON - AQUATLON - Plavání
  43 24 SKG Brno M(40-49) 10 1 00:10:21 00:04:19
29.03.2015 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  21 5 SKG Brno XM 5 1 00:24:07 00:03:58
26.12.2014 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  121 251 SKG Brno MV1 30 2 00:40:47 00:10:46
06.12.2014 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  93 46 SKG Brno MV1 28 1 00:40:15 00:10:46
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  173 23 SKG Brno MV1 49 1 00:47:17 00:12:16
05.04.2014 BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Hlavní závod 5km
  20 11 SKG Brno XM 1 1 00:21:36 00:03:51
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  125 20 SKG Brno MV1 28 3 00:47:20 00:11:39
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  136 15 SKG Brno MV1 26 1 00:47:03 00:12:13
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  139 22 SKG Brno MV1 38 1 00:40:41 00:10:40
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  176 13 SKG Brno MV1 49 1 00:48:24 00:14:25

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.