01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Pohlaví | Muž |
Rok narození (věk) | 1984 (40) |
Oddíl | ENDEKA Team |
Poř. | St. číslo |
Oddíl | Kateg. | Poř. kat. | Kola | Výkon | Ztráta | |
13.09.2023 | 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 1 kolo | |||
06.09.2023 | 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 1 kolo | |||
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 25 kol | |||
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2 | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 25 kol | |||
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1 | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 25 kol | |||
23.08.2023 | 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 1 kolo | |||
16.08.2023 | 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 1 kolo | |||
09.08.2023 | 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 1 kolo | |||
02.08.2023 | 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
17 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 12 | 1 | 00:34:01 | 00:06:22 | |
26.07.2023 | 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
19 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 11 | 1 | 00:22:34 | 00:03:10 | |
19.07.2023 | 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
14 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 6 | 1 | 00:28:27 | 00:02:40 | |
28.06.2023 | 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 1 kolo | |||
21.06.2023 | 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km | |||||||
11 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 6 | 1 | 00:12:53 | 00:01:06 | |
14.06.2023 | 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
11 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 9 | 1 | 00:31:44 | 00:03:48 | |
11.06.2023 | 37. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2023 - Triatlon 700m,20km,5km | |||||||
12 | 55 | ENDEKA Team | M(30-39) | 6 | 4 | 01:13:01 | 00:06:18 | |
07.06.2023 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
20 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 10 | 1 | 00:33:59 | 00:04:38 | |
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km | |||||||
26 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 11 | 13 | 00:18:48 | 00:02:17 | |
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3 | |||||||
DNS | 81 | ENDEKA Team | M_A | 0 | 13 kol | |||
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2 | |||||||
3 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 1 | 13 | 00:18:48 | 00:01:03 | |
24.05.2023 | 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
15 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 8 | 1 | 00:28:01 | 00:04:02 | |
21.05.2023 | 37. KALÁB JM TT Liga - INTERTECH Triatlon Jedovnice - 400m-16km-4km | |||||||
12 | 80 | M(30-39) | 7 | 3 | 01:00:15 | 00:05:47 | ||
17.05.2023 | 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
23 | 81 | ENDEKA Team | M_A | 11 | 1 | 00:23:04 | 00:02:43 | |
14.09.2022 | 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
17 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 10 | 1 | 00:22:29 | 00:02:42 | |
07.09.2022 | 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km | |||||||
16 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 9 | 1 | 00:12:35 | 00:01:28 | |
31.08.2022 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2 | |||||||
11 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 8 | 25 | 00:37:37 | 00:03:03 | |
31.08.2022 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1 | |||||||
DNS | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 0 | 25 kol | |||
24.08.2022 | 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
14 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 7 | 1 | 00:33:19 | 00:04:16 | |
17.08.2022 | 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
7 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 4 | 1 | 00:27:52 | 00:02:36 | |
10.08.2022 | 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
13 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 9 | 1 | 00:42:58 | 00:03:38 | |
06.08.2022 | KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2022 - Triatlon muži 0,7/20/5 | |||||||
18 | 71 | M(30-39) | 9 | 4 | 01:05:53 | 00:05:47 | ||
03.08.2022 | 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
10 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 7 | 1 | 00:32:32 | 00:03:40 | |
27.07.2022 | 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
29 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 15 | 1 | 00:34:35 | 00:04:11 | |
20.07.2022 | 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
16 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 10 | 1 | 00:29:44 | 00:03:40 | |
29.06.2022 | 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
31 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 13 | 1 | 00:23:55 | 00:03:34 | |
22.06.2022 | 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
22 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 10 | 1 | 00:44:32 | 00:04:45 | |
15.06.2022 | 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
21 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 10 | 1 | 00:32:54 | 00:04:33 | |
08.06.2022 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
37 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 15 | 1 | 00:28:35 | 00:04:15 | |
05.06.2022 | KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2022 - Triatlon 700m,20km,5km | |||||||
19 | 40 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 9 | 4 | 01:17:54 | 00:09:38 | |
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
68 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 34 | 13 | 00:19:39 | 00:03:43 | |
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3 | |||||||
DNS | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 0 | 13 kol | |||
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2 | |||||||
10 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 5 | 13 | 00:19:39 | 00:01:41 | |
25.05.2022 | 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
32 | 115 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 14 | 1 | 00:30:31 | 00:04:45 | |
17.11.2021 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
54 | 223 | ENDEKA BASSTA team | M | 39 | 1 | 00:43:43 | 00:09:37 | |
15.09.2021 | 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
205 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 65 | 0 | 13 kol | ||
08.09.2021 | 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km | |||||||
13 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 8 | 1 | 00:11:35 | 00:00:58 | |
01.09.2021 | 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
26 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 20 | 1 | 00:33:23 | 00:05:41 | |
25.08.2021 | 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
25 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 13 | 1 | 00:44:00 | 00:06:27 | |
18.08.2021 | 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
16 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 13 | 1 | 00:30:39 | 00:04:28 | |
11.08.2021 | 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
17 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 12 | 1 | 00:28:50 | 00:03:16 | |
04.08.2021 | 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
31 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 19 | 1 | 00:23:11 | 00:03:23 | |
28.07.2021 | 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
26 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 14 | 1 | 00:28:58 | 00:05:29 | |
21.07.2021 | 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
29 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 18 | 1 | 00:34:31 | 00:05:27 | |
14.07.2021 | 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
21 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 15 | 1 | 00:31:47 | 00:04:45 | |
07.07.2021 | 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
19 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 12 | 1 | 00:24:27 | 00:03:24 | |
30.06.2021 | 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
26 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 19 | 1 | 00:45:53 | 00:07:38 | |
23.06.2021 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
37 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 22 | 1 | 00:28:57 | 00:06:16 | |
16.06.2021 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
30 | 131 | ENDEKA BASSTA team | M_A | 19 | 1 | 00:30:04 | 00:05:20 | |
31.05.2020 | Česko-rakouský maraton - Půlmaraton | |||||||
42 | 166 | ENDEKA BASSTA team | Muži_A | 23 | 1 | 01:26:58 | 00:19:19 | |
17.11.2019 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
59 | 327 | NDEKA BASSTA TEAM | M | 40 | 1 | 00:44:11 | 00:08:26 | |
31.08.2019 | AusterlitzMan 2019 - Cel. Muži 400m, 18km 4,2km | |||||||
4 | 48 | ENDEKA BASSTA team | MVII | 4 | 4 | 01:07:08 | 00:02:20 | |
31.08.2019 | AusterlitzMan 2019 - 1.vlna Muži 400m, 18km 4,2km | |||||||
4 | 48 | ENDEKA BASSTA team | MVII | 4 | 4 | 01:07:08 | 00:02:20 | |
23.06.2019 | 33. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2019 - Triatlon 700m,20km,5km | |||||||
24 | 75 | Individuální | M(30-39) | 14 | 4 | 01:12:48 | 00:10:10 | |
28.03.2019 | BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km | |||||||
21 | 18 | ENDEKA BASSTA team | M_35+ | 5 | 3 | 00:35:17 | 00:04:02 | |
17.06.2018 | 32. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2018 - Triatlon 700m,20km,5km | |||||||
26 | 80 | ENDEKA BASSTA team | M(30-39) | 14 | 4 | 01:12:09 | 00:07:20 | |
19.05.2018 | 32. KALÁB JM TT Liga - 2. MORKNIMAN SPRINT 2018 - Morkniman 2018 | |||||||
1 | 36 | ENDEKA BASSTA team | M39 | 1 | 5 | 01:02:41 | ||
28.04.2018 | Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km | |||||||
DNF | 32 | ENDEKA BASSTA team | Muži I | 1 | 00:11:55 | 2 kola | ||
24.02.2018 | Rohálovská desítka - 10km | |||||||
82 | 633 | ENDEKA BASSTA team | M20-39 | 47 | 1 | 00:40:50 | 00:09:18 | |
19.08.2017 | Rusavská 50ka - Trasa A 50km | |||||||
37 | 127 | ATREX BASSTA TEAM | M_II | 18 | 2 | 01:57:59 | 00:16:49 | |
29.04.2017 | Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km | |||||||
32 | 58 | Atrex Bassta team 1 | Muži I | 20 | 3 | 02:19:54 | 00:19:57 | |
07.01.2017 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km | |||||||
55 | 235 | SCOTT Sport Brno | M | 35 | 1 | 00:43:04 | 00:08:46 | |
17.11.2016 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km | |||||||
80 | 412 | SCOTT Sport Brno | M | 59 | 1 | 00:44:44 | 00:08:17 | |
09.01.2016 | BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km | |||||||
89 | 209 | SCOTT Sport Brno | M | 64 | 1 | 00:44:11 | 00:10:51 |
30.04.2024 15:00 | |
Z bačkor do tenisek | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium | |
05.05.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové | |
06.05.2024 06:45 | |
Kardio běh Jiřího Tomana 2024 | |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou | |
18.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Velká cena Žabně | |
18.05.2024 08:00 | |
!!ZRUŠENO!! Rubej Ondřejníky | |
19.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Bohumínská časovka |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.